Oleje i olejki do włosów - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-18, 13:10   #1141
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Oleje i olejki do włosów

coraz bardziej sie denerwuje, ze nie ma u mnie DOZu
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 14:27   #1142
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Czy olej rzepakowy by mi coś dał? O ile dobrze pamiętam to ma podobne właściwości do oliwy z oliwek, ale chyba tylko w kulinarii
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 15:56   #1143
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Czy olej rzepakowy by mi coś dał? O ile dobrze pamiętam to ma podobne właściwości do oliwy z oliwek, ale chyba tylko w kulinarii
sadzac po ich cenie to wydaje mi sie ze nie sa az tak do siebie podobni....
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 16:54   #1144
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez ewa112 Pokaż wiadomość
stwierdzam, że najlepsze efekty w moim przypadku dają Amla Plus
a co to za amla plus? szukalam w necie, ale wyskoczył mi suplement
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 18:05   #1145
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Który olej przyciemnia włosy oprócz rycyny?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 18:48   #1146
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez absurdalna89;1ż5951217
Który olej przyciemnia włosy oprócz rycyny?
podobno te oparte na amli ale osobiście nie zauważyłam różnicy
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 19:44   #1147
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Który olej przyciemnia włosy oprócz rycyny?
Z orzecha wloskiego
(A z ta rycyna i przyciemnianiem to roznie bywa, juz zreszta byla kiedys o tym dyskusja. Generalnie, przychalam sie do opinii, ze to cale przyciemnienie pod wplywem oleju rycynowego, to raczej zniszczonych wlosow dotyczy.)

Edytowane przez szmyrk
Czas edycji: 2009-12-19 o 19:48
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 20:58   #1148
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
podobno te oparte na amli ale osobiście nie zauważyłam różnicy
Ja też nie zauważyłam różnicy. Podobno w olejowej wersji amli jest po prostu za mało jej żeby przyciemniła włosy. Za to ta w formie proszkowej słyszałam, że przyciemnia.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 22:56   #1149
ewa112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
a co to za amla plus? szukalam w necie, ale wyskoczył mi suplement
To dziwne, tu znajdziesz wszystkie informacje
http://www.google.pl/#hl=pl&q=amla+p...c42613bf02c3f8
ewa112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 08:35   #1150
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Za to ta w formie proszkowej słyszałam, że przyciemnia.
kupiłam tą w proszku khadi, ale jeszcze nie używałam na pewno zdam relację czy inwestować w ten proszek

Cytat:
Napisane przez ewa112 Pokaż wiadomość
To dziwne, tu znajdziesz wszystkie informacje
http://www.google.pl/#hl=pl&q=amla+p...c42613bf02c3f8
dzięki
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 08:52   #1151
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Bardzo Wam dziękuję dziewczyny. Ja myślę, że rycyna faktycznie przyciemnia, bo... przetłuszcza dotąd miałam włosy suche jak wiór i myłam raz w tygodniu, a teraz po dwóch dniach mam tłuste strąki, które faktycznie wyglądają na ciemne. Dlatego raczej zrezygnuję z rycynki (zużyję do mycia, będę dodawać odrobinkę do szamponu) i chyba spróbuję oleju z orzecha włoskiego. Gdzie go mogę dostać poza allegro? Jest jakaś szansa w zwykłym sklepie lub ze zdrową żywnością?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 09:03   #1152
szpilka666
Raczkowanie
 
Avatar szpilka666
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Out of nowhere
Wiadomości: 355
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Bardzo Wam dziękuję dziewczyny. Ja myślę, że rycyna faktycznie przyciemnia, bo... przetłuszcza dotąd miałam włosy suche jak wiór i myłam raz w tygodniu, a teraz po dwóch dniach mam tłuste strąki, które faktycznie wyglądają na ciemne. Dlatego raczej zrezygnuję z rycynki (zużyję do mycia, będę dodawać odrobinkę do szamponu) i chyba spróbuję oleju z orzecha włoskiego. Gdzie go mogę dostać poza allegro? Jest jakaś szansa w zwykłym sklepie lub ze zdrową żywnością?
Widziałam w zielarskich i w supermarketach typu tesco itd
__________________
szpilka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 11:15   #1153
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Witam dziewczyny. Dopiero zaczynam swoją przygodę z olejami, przepatrzyłam cały wątek, przyznam, że dośc pobieznie, i nie zaważyłam czy któraś w was używa oleju rzepakowego? Właśnie go kpiłam i teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłam Czy pomoże moim włosom?
W necie póki co wyczytałam , że jest bogaty w witaminy i tłuszcze nasycone... ale to zastosowanie raczej kulinarne
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 12:56   #1154
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Martika_ Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Dopiero zaczynam swoją przygodę z olejami, przepatrzyłam cały wątek, przyznam, że dośc pobieznie, i nie zaważyłam czy któraś w was używa oleju rzepakowego? Właśnie go kpiłam i teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłam Czy pomoże moim włosom?
W necie póki co wyczytałam , że jest bogaty w witaminy i tłuszcze nasycone... ale to zastosowanie raczej kulinarne
Nie przejmuj sie tylko smaruj i zobaczysz, co bedzie. Na oleju rycynowym jest napisane, ze sie go na zaparcia stosuje

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Bardzo Wam dziękuję dziewczyny. Ja myślę, że rycyna faktycznie przyciemnia, bo... przetłuszcza dotąd miałam włosy suche jak wiór i myłam raz w tygodniu, a teraz po dwóch dniach mam tłuste strąki, które faktycznie wyglądają na ciemne. Dlatego raczej zrezygnuję z rycynki (zużyję do mycia, będę dodawać odrobinkę do szamponu) i chyba spróbuję oleju z orzecha włoskiego. Gdzie go mogę dostać poza allegro? Jest jakaś szansa w zwykłym sklepie lub ze zdrową żywnością?
Jakbys chciala, to bym sie mogla na cos z Toba wymienic .
Tylko musialaby mi jak najszybciej (do wtorku) dac znac . Bo wtedy wracam do Polski, i moglabym przed wyjazdem kupic (sama nie uzywam, bo mam raczej jasnorudawe wlosy; znajoma uzywa i zadowolona).
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:47   #1155
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Nie przejmuj sie tylko smaruj i zobaczysz, co bedzie. Na oleju rycynowym jest napisane, ze sie go na zaparcia stosuje
Takkk...wiem co jest napisane na rycynowym Ale chyba jednak trochę przejechałam się na tym olej rzepakowym Poszłam do sklepu i jak zobaczyłam tylko różnych rodzajów to oszalałam i kompletnie zapomniałam o jakich wy tu piszecie! A teraz po przeczytani kilk artykułow wynika, że nie jest tak bogaty w składniki odżywcze... No nic, myślę że po świętach kupię jeszcze jeden.... może z pestek dyni lub winogron... Myślicie , że będę mogła wymieszać te 2 rodzaje? I może mi doradzicie, który byłby dla mnie najlepszy- mam cienkie włosy, falowano- kręcone... Czytałam oczywiście pierwszy post, ale z niego wynika , że każdy jest świetny Co najlepsze na początek? Oprócz rycynki, bo używam jej do mycia, w taki sposób jak absurdalna89- solo jest dla mnie jednak za ciężka...
Z góry dziękuję za pomoc
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 15:33   #1156
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Z orzecha wloskiego
(A z ta rycyna i przyciemnianiem to roznie bywa, juz zreszta byla kiedys o tym dyskusja. Generalnie, przychalam sie do opinii, ze to cale przyciemnienie pod wplywem oleju rycynowego, to raczej zniszczonych wlosow dotyczy.)

Mi rycyna rozjaśniaa włosy, a zwłaszcza brwi i rzęsy. Po pudrze z amli tez specjalnego przyciemnienia nie widzę.

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Witam, wtryniam się w wątek jako początkująca nakładaczka olejków na włosy.
trochę za dużo bym wydała na dwa olejki gdzie to mogę znaleźć?! poszukam po tym Tesco i Biedronce.

hm.
Jakim olejkiem dawało Wam najlepsze efekty?
Mi kokosowy, potem łopianowy i rycynowy.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 15:42   #1157
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Martika_ Pokaż wiadomość
I może mi doradzicie, który byłby dla mnie najlepszy- mam cienkie włosy, falowano- kręcone... Co najlepsze na początek?
Olejuję dopiero od miesiąca więc nie jestem autorytetem tak jak dziewczyny-weteranki
Ale mam włoski takie jak Ty - cienkie, falowano-kręcone więc pozwolę sobie zabrać głos z takich łatwiej dostępnych wypróbowałam olej z pestek winogron, sezamowy i rycynowy, w różnych kombinacjach i solo, a ostatnio zaczęłam testować kokosowy i dla mnie jest najlepszy nie jestem oryginalna bo kokosowy jest tu chyba najpopularniejszy, ale rzeczywiście jest super - włoski po nim mięciutkie, nie obciążone, ładnie falują, mniej się puszą, coraz bardziej błyszczą

a podobno kokoska też można w spożywczakach dostać, ja się jeszcze nie natknęłam ale jak znajdę to niechybnie zrobię zapas
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 15:43   #1158
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
no rzeczywiście, doszkoliłam się i masz rację w rzeczy samej a coś mi się wydawało że parafina jest "lżejsza"

Mam Amlę gdyby któraś z Was przypadkiem była zainteresowana, pozwolę sobie wrzucić sqad:

Mineral Oil, Vegetable Oil, Sezame Oil, Canola Oil, Peanut Oil, Cottonseed Oil, Palmolein Oil, Oil Extract of Amla, Colour. Yellow12700 Red 12150 Green 61565 Parfum Antlox

Ciekawe jak zadziała Co do zapachu to się nie wypowiadam bo jestem trochę zakatarzona i jak na razie wydaje mi się całkiem ładny
Może jestem uprzedzona, ale to moim zdaniem prawie bez wartości, na samym początku parafina. Nie lepiej naturalnego kokosa czy dynię kupić. A nawet zwykła rycyna lub oliwa z oliwek będzie lepsza . Jak już masz zaczynać się olejować i męczyć z tym na głowie.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 16:08   #1159
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Może jestem uprzedzona, ale to moim zdaniem prawie bez wartości, na samym początku parafina. Nie lepiej naturalnego kokosa czy dynię kupić. A nawet zwykła rycyna lub oliwa z oliwek będzie lepsza . Jak już masz zaczynać się olejować i męczyć z tym na głowie.
właśnie ze względu na tę parafinę się wahałam i namyślałam ale w końcu qpiłam. Przeczytałam dużo pozytywnych opinii na temat tej amli, poza tym chcę przyciemnić włosy a ta amla rzekomo przyciemnia i to mnie przekonało ... dziewczyny piszą że nie widzą różnicy w kolorze, ale mam cichą nadzieję że na mnie podziała ... to pewnie moja wrodzona naiwność reasumujac, postanowiłam spróbować i wyrzucić - jeśli zauważę że jakoś źle działa.

Poza tym nie uprzedzałabym się tak drastycznie do parafiny. Ja np. mam bardzo suchą, atopową skórę i preparaty typu Oillan, Oilatum czy Emolium to dla mnie zbawienie, ratunek i ukojenie a bazują na parafinie, jak by nie było. Więc myślę że "dla każdego coś innego", po prostu.

Ale dzięki za opinię każda jest cenna.
agison jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 16:21   #1160
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Martika_ Pokaż wiadomość
Takkk...wiem co jest napisane na rycynowym Ale chyba jednak trochę przejechałam się na tym olej rzepakowym Poszłam do sklepu i jak zobaczyłam tylko różnych rodzajów to oszalałam i kompletnie zapomniałam o jakich wy tu piszecie! A teraz po przeczytani kilk artykułow wynika, że nie jest tak bogaty w składniki odżywcze... No nic, myślę że po świętach kupię jeszcze jeden.... może z pestek dyni lub winogron... Myślicie , że będę mogła wymieszać te 2 rodzaje? I może mi doradzicie, który byłby dla mnie najlepszy- mam cienkie włosy, falowano- kręcone... Czytałam oczywiście pierwszy post, ale z niego wynika , że każdy jest świetny Co najlepsze na początek? Oprócz rycynki, bo używam jej do mycia, w taki sposób jak absurdalna89- solo jest dla mnie jednak za ciężka...
Z góry dziękuję za pomoc
Możesz mieszać ze sobą kilka różnych olei Też mam cienkie, kręcone włosy (ale mimo to suche i niepodatne na obciążenie) i najbardziej lubię kokosa na parę godzin/noc przed myciem i jojobę dodawaną do odżywek do spłukiwania
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 17:32   #1161
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 234
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Martika_ Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Dopiero zaczynam swoją przygodę z olejami, przepatrzyłam cały wątek, przyznam, że dośc pobieznie, i nie zaważyłam czy któraś w was używa oleju rzepakowego? Właśnie go kpiłam i teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłam Czy pomoże moim włosom?
W necie póki co wyczytałam , że jest bogaty w witaminy i tłuszcze nasycone... ale to zastosowanie raczej kulinarne

rzepakowy to chyba tak bardziej do smażenia, u mnie w kuchni dziś go przyuważyłam
ja teraz używam kokosa i lnianego
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 20:21   #1162
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: Oleje i olejki do włosów

A czy lniany to ten olej, który trzeba zużyć w ciąg miesiąca?
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 21:16   #1163
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 234
Dot.: Oleje i olejki do włosów

chyba to nei ten olej , na moim jest data ważności na pół roku, poprzednia butelka stała rok w lodówce zanim ją użyłam i pachniała tak samo jak nowy - jak zjełczałe masło
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 21:54   #1164
Ishtar_696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Oleje i olejki do włosów

hej, mam pytanko: czy oleje można stosowac na włosy farbowane? nie powodują szybszego wypłukiwania się koloru

przymierzam się do kupienia Kokosowego(100%naturalny) i na pewno czegoś pokroju Vatiki, bardzo ciekawi mnie też rozmarynowo-tymiankowy (mam nadzieję że gdzieś taki dostanę).
Ishtar_696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 22:18   #1165
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 234
Dot.: Oleje i olejki do włosów

nie sądzę żeby tak było, ja używam olei i też mam farbowane włosy i wypłukiwanie się koloru miało miejsce przy używaniu szamponów przeciwłupieżowych
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 22:37   #1166
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Ishtar_696 Pokaż wiadomość
hej, mam pytanko: czy oleje można stosowac na włosy farbowane? nie powodują szybszego wypłukiwania się koloru

przymierzam się do kupienia Kokosowego(100%naturalny) i na pewno czegoś pokroju Vatiki, bardzo ciekawi mnie też rozmarynowo-tymiankowy (mam nadzieję że gdzieś taki dostanę).
Włosy mam farbowane na ciemny brąz i nie zauważyłam żeby po użyciu olei kolor się szybciej wypłukiwał.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 07:43   #1167
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Ishtar_696 Pokaż wiadomość
hej, mam pytanko: czy oleje można stosowac na włosy farbowane? nie powodują szybszego wypłukiwania się koloru

przymierzam się do kupienia Kokosowego(100%naturalny) i na pewno czegoś pokroju Vatiki, bardzo ciekawi mnie też rozmarynowo-tymiankowy (mam nadzieję że gdzieś taki dostanę).
wydaje mi się własnie , że nawilżają włoski, przez co kolor jest bardziej trwały!
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 10:08   #1168
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Oleje i olejki do włosów

U mnie też nic się nie dzieje z kolorem wręcz przeciwnie, kolor się odświeżył, bo oleje pomogły domknąć łuski włosów i dodają im taaaaakiego blasku
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 12:05   #1169
ewa112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
chyba to nei ten olej , na moim jest data ważności na pół roku, poprzednia butelka stała rok w lodówce zanim ją użyłam i pachniała tak samo jak nowy - jak zjełczałe masło
Mam pól butli lnianego w lodówce-co prawda 30 dni po terminie ważności ale może spróbuję, mam 2 pytania :
Stosujesz olej lniany sam czy w jakiejś miksturze ?
Jeżeli sam to czy łatwo się zmywa ?
ewa112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 12:47   #1170
Ishtar_696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Oleje i olejki do włosów

och! wielkie dzięki za odpowiedzi ^^"
Ishtar_696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.