Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-16, 08:21   #1141
freyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 165
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
tylko mnie chodzi o przezroczysty z jakimiś haftami takie kusidełko do kuszenia więc Iris była idealna do tego, a jeszcze rozmiar mój był. La senza lullaby podoba mi się, ale nie jako kusidełko.

kryteria spełnia jedynie Panache Confetti, baaardzo mi się podoba, ale nie jest całe przezroczyste, tylko obawiam się że 30D będzie za duże w miskach, a 28DD za ciasne (ktoś wie jak wypada Confetti?) poza tym jest drogie :/

jest jeszcze Arabelka czarna, ale ona jest taka prosta i zwyczajna
z Freyi podoba mi się czarna Clarissa, ale to nie jest kusidełko
Flamenco Mileny średnio mi się podoba, poza tym nie ma rozmiaru 70C
Kostar ma jakieś miękkie czarne, ale nie koronkowe, najwyżej brzeg miseczki jest obszyty koronką
Harmony mi się podoba, tylko nie jest cały koronkowy.
aaa podoba mi się też Curvy Kate Princess, ale nie wiem czy będzie mi wygodnie w 28DD


Luizka, Ty pięknie wyglądasz we wszystkim, może jesteś za bardzo wybredna
Curvy Kate są raczej głębokie w miskach. Mierzyłam kiedyś czerwoną Princess i po wygarnianiu w miskach nadal hulał wiatr. Ale wtedy była na mnie jeszcze w miarę dobra/na styk pollyanna 28dd. Jeśli będę mieć dziś okazję to zweryfikuję i zdam relację z wrażeń
freyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:35   #1142
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
A poza tym jak się sprawuje? Warto kupić? Bo jest naprawdę tani, z przesyłką wyniesie mnie to 40zł
nie wiem o co pytasz dokładnie xD jak dla mnie jest ok. Na początku nie mogłam sie przyzwyczaić, że jest taki "sciety w poziomie"( nie wiem jak to okreslic, ale chyba wiesz o co chodzi ;D) ale teraz juz jest ok Uwazam, że sie opłaca za te pieniadze wiec polecam
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:40   #1143
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Pokaż wiadomość
nie wiem o co pytasz dokładnie xD jak dla mnie jest ok. Na początku nie mogłam sie przyzwyczaić, że jest taki "sciety w poziomie"( nie wiem jak to okreslic, ale chyba wiesz o co chodzi ;D) ale teraz juz jest ok Uwazam, że sie opłaca za te pieniadze wiec polecam
No czy jest ładnie uszyty , jak leży, czy te "kacze dzioby" są bardzo widoczne i czy moze po czasie się dopasowują? A jaki masz rozmiar przy jakich wymiarach jeśli można wiedziec? No bo cena malutka i to mnie własnie najbardziej zachęca ale nie wiem w końcu jak z tym rozmiarem
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:44   #1144
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez freyah Pokaż wiadomość
Curvy Kate są raczej głębokie w miskach. Mierzyłam kiedyś czerwoną Princess i po wygarnianiu w miskach nadal hulał wiatr. Ale wtedy była na mnie jeszcze w miarę dobra/na styk pollyanna 28dd. Jeśli będę mieć dziś okazję to zweryfikuję i zdam relację z wrażeń
to mnie zmartwiłaś, że jest dużomiseczkowa a na zdjęciach wyglądała na taki malutki stanik
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 11:03   #1145
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

greenaurie - tak, poprawiłam, założyłam go bardziej poprawnie, popodciagałam i jest lepiej. Ale czy fiszbiny powinny być aż pod pachą???

Madaaa - no chyba masz rację. Czyli co? Obwód za duży?

Strasznie to skomplikowane, ale już wpadłam. Nie mogę patrzeć na swoje stare biustonosze. Jak ja mogłam coś takiego nosić?????
__________________
chwilowo bez podpisu

aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 11:31   #1146
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
70D jest raczej powszechnie spotykane, 70E też powinnaś spotkać w normalnym sklepie.
Tak, ale większość polskich firm robi mniejsze miski, więc jeśli w brytyjczyku wypada 70E to tu 70F, m.in. Ava, Gorteks, Kostar, Dalia... Ja niestety w sklepie nie spotkałam żadnego:/ Choć uprzejmy pan od razu zaproponował, że z chęcią mi sprowadzi
Cieszę się, że i na wizażu poruszany jest temat normalnych rozmiarów. Ja nosiłam 75C, ale kiedyś w sklepie pani zaproponowała mi miskę D. Kiedy znalazłam forum biuścistych i przeliczyłam wyszło mi 70 E, kopara mi opadła i szybko pożegnałam się ze starymi
Moja koleżanka wcześniej 80 C teraz nosi 75D też nie mogła się nadziwić, że to możliwe.
A najlepsza była moja siostra od wieków 75B i jaki to ona ma mały biust, wyszło 65D To takie dowartościowujące
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 11:48   #1147
jenny_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Witam Dziewczyny mam problem z doborem odpowiedniego rozmiaru stanika... pod biustem mam 70-71 a w biuście 84-85. Do tej pory nosiłam rozmiar 70 C ale mam wrażenie,że jest on za mały i zniekształcił mi piersi w kalkulatorze wyszło mi,że powinnam nosić rozmiar 65D...jednak patrząc na zdjęcia wydaje mi się być dosyć mały pomimo,że miseczka D. Dodam może,że moje piersi pomimo młodego wieku mają niezadowalający kształt(pewnie z powodu zle dobranego stanika :/ ) i kiedy mierzyłam obwód w biuście schylając się wyszło 88. Jak myślicie jaki rozmiar powinnam nosić?? Bardzo liczę na Waszą pomoc
jenny_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 11:56   #1148
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Cieszę się, że i na wizażu poruszany jest temat normalnych rozmiarów. Ja nosiłam 75C, ale kiedyś w sklepie pani zaproponowała mi miskę D. Kiedy znalazłam forum biuścistych i przeliczyłam wyszło mi 70 E, kopara mi opadła i szybko pożegnałam się ze starymi
Moja koleżanka wcześniej 80 C teraz nosi 75D też nie mogła się nadziwić, że to możliwe.
A najlepsza była moja siostra od wieków 75B i jaki to ona ma mały biust, wyszło 65D To takie dowartościowujące
ja też nosiłam 75C - i teraz nie wyobrażam sobie takiego kupić. Jestem wtrakcie dopasowywania: E czy F 65 czy 70?
__________________
chwilowo bez podpisu

aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:06   #1149
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez jenny_19 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny mam problem z doborem odpowiedniego rozmiaru stanika... pod biustem mam 70-71 a w biuście 84-85. Do tej pory nosiłam rozmiar 70 C ale mam wrażenie,że jest on za mały i zniekształcił mi piersi w kalkulatorze wyszło mi,że powinnam nosić rozmiar 65D...jednak patrząc na zdjęcia wydaje mi się być dosyć mały pomimo,że miseczka D. Dodam może,że moje piersi pomimo młodego wieku mają niezadowalający kształt(pewnie z powodu zle dobranego stanika :/ ) i kiedy mierzyłam obwód w biuście schylając się wyszło 88. Jak myślicie jaki rozmiar powinnam nosić?? Bardzo liczę na Waszą pomoc
Ja mam pod biustem 71, w biuście 87-89 zależnie od pory roki i noszę 65E (tak jak wyszło z kalkulatora) i ideał. więc sądzę że 65D byłby dobry, no chyba że faktycznie tak jak piszesz masz w biuście 88 to wtedy 65E.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:33   #1150
jenny_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ja mam pod biustem 71, w biuście 87-89 zależnie od pory roki i noszę 65E (tak jak wyszło z kalkulatora) i ideał. więc sądzę że 65D byłby dobry, no chyba że faktycznie tak jak piszesz masz w biuście 88 to wtedy 65E.
Dziękuję bardzo za odpowiedz najlepiej byłoby zmierzyć ale niestety w moim małym miasteczku nie dostane takich rozmiarów chyba zamówię 65D tak jak radzisz a jeśli będzie za mały to na przyszłość będę wiedziała jaki jest na pewno właściwy-65E
jenny_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:47   #1151
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez jenny_19 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedz najlepiej byłoby zmierzyć ale niestety w moim małym miasteczku nie dostane takich rozmiarów chyba zamówię 65D tak jak radzisz a jeśli będzie za mały to na przyszłość będę wiedziała jaki jest na pewno właściwy-65E
To zamów sobie w sklepie internetowym - w dobrych możesz odesłać w ciągu 10 dni. Stracisz co prawda na przesyłkę, ale możesz w spokoju poprzymierzać. Ja tak robię mimo iż mieszkam w dużym mieście, ale jak widzę panie w sklepie które na moje pytanie o 65E robią wielkie oczy to mi się odechciewa. Ostatnio korzystałam z promocji na dynamiczna.pl - duże rozmiary mają fajnie poprzeceniane.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 12:51   #1152
jenny_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
To zamów sobie w sklepie internetowym - w dobrych możesz odesłać w ciągu 10 dni. Stracisz co prawda na przesyłkę, ale możesz w spokoju poprzymierzać. Ja tak robię mimo iż mieszkam w dużym mieście, ale jak widzę panie w sklepie które na moje pytanie o 65E robią wielkie oczy to mi się odechciewa. Ostatnio korzystałam z promocji na dynamiczna.pl - duże rozmiary mają fajnie poprzeceniane.
tak zrobię!! dziękuję Ci bardzo za pomoc mam nadzieję,że moje piersi odzyskają trochę kształtu
jenny_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 14:37   #1153
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
No czy jest ładnie uszyty , jak leży, czy te "kacze dzioby" są bardzo widoczne i czy moze po czasie się dopasowują? A jaki masz rozmiar przy jakich wymiarach jeśli można wiedziec? No bo cena malutka i to mnie własnie najbardziej zachęca ale nie wiem w końcu jak z tym rozmiarem
wiesz co, jak dla mnie to jest ładny ale moze ja sie jeszcze malo znam "kacze dzioby" tzn. ze biust jest taki szpiczasty w nim? Bo nie wiem dobrze mysle. Jezeli o to chodzi., to mnie nie robi. Tzn. moze sie juz dopasowal, bo mam go juz z 2 tyg Jezeli chcesz to jutro moge wrzucic Ci fotke ( bo najprawdopodobniej bede miala dostep do aparatu) ja wziełam 60E, na 67/81. E jest co prawda na 81, 5 ale wolalam wziasc ten o pol wiekszy niz ten mniejszy na 79
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:21   #1154
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Własnie znalazłam na LiParie fajna promocję masquarade shanghai za 99zł i freya mischa tez za 99zł nie wiece moze jak ona wygląda na żywo?
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:03   #1155
freyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 165
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
to mnie zmartwiłaś, że jest dużomiseczkowa a na zdjęciach wyglądała na taki malutki stanik
Mnie też to zmartwiło, bo bardzo chciałam ją w czerwieni
freyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:53   #1156
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Thumbs down Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Pokaż wiadomość
wiesz co, jak dla mnie to jest ładny ale moze ja sie jeszcze malo znam "kacze dzioby" tzn. ze biust jest taki szpiczasty w nim? Bo nie wiem dobrze mysle. Jezeli o to chodzi., to mnie nie robi. Tzn. moze sie juz dopasowal, bo mam go juz z 2 tyg Jezeli chcesz to jutro moge wrzucic Ci fotke ( bo najprawdopodobniej bede miala dostep do aparatu) ja wziełam 60E, na 67/81. E jest co prawda na 81, 5 ale wolalam wziasc ten o pol wiekszy niz ten mniejszy na 79

Byłabym bardzo wdzięczna za zdjęcia. To ja w takim razie powinnam wziąć 60G bo pod biustem na ciasno mam 63 na luzno 66 a w biuscie 84/85
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:01   #1157
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

wiesz co *piękna*piękna, nie wie czy nie wykrakałam. Nie wiem czy jutro tam pojade. Ale do soboty napewo wkleje, jezeli to nie bedzie za pozno
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:35   #1158
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez aagnieszka Pokaż wiadomość
greenaurie - tak, poprawiłam, założyłam go bardziej poprawnie, popodciagałam i jest lepiej. Ale czy fiszbiny powinny być aż pod pachą???
Fiszbiny powinny okala pierś, zostawia ślad dokładnie wokół niej. Stanik odpiłowywuje ci ręce, tak? Moze po prostu jest zbyt zabudowany pod pachą...A! i końcówka fiszbina powinna celowac w pachę, tak, ale nie włazic na nią.
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:53   #1159
kasiuha
Raczkowanie
 
Avatar kasiuha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 252
GG do kasiuha
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
Fiszbiny powinny okala pierś, zostawia ślad dokładnie wokół niej. Stanik odpiłowywuje ci ręce, tak? Moze po prostu jest zbyt zabudowany pod pachą...A! i końcówka fiszbina powinna celowac w pachę, tak, ale nie włazic na nią.

greenaurie
bardzo ładnie to wytłumaczyłaś. nawet mi się przydało. dziękuję!!!
kasiuha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 19:08   #1160
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Pokaż wiadomość
wiesz co *piękna*piękna, nie wie czy nie wykrakałam. Nie wiem czy jutro tam pojade. Ale do soboty napewo wkleje, jezeli to nie bedzie za pozno
Nie ma sprawy, ja poczekam przecież kilka dni nie zrobi mi wielkiej różnicy
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:09   #1161
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
to mnie zmartwiłaś, że jest dużomiseczkowa a na zdjęciach wyglądała na taki malutki stanik
Cytat:
Napisane przez freyah Pokaż wiadomość
Mnie też to zmartwiło, bo bardzo chciałam ją w czerwieni
dziewczyny, co biust, to opinia na mnie np. princessa jest małomiseczkowa.

aagnieszka, niektóre modele są wysoko zabudowane pod pachą, niektóre modele są szerokofiszbinowe i wtedy fiszbiny sięgają za pachę. w niczym to nie przeszkadza, dopóki jest nam w staniku wygodnie.

Pamiętajmy, że dobrze dobrany stanik ma nie tylko ładnie leżeć, ale musi też być wygodny.

A propos Princessy, moja koleżanka zdecydowała się na zakup dobrze dobranego stanika i znalazłam dla niej w sklepie internetowym czerwoną Princessę. Narazie zamówienie jest w trakcie realizacji (a mieli wysłac w ciągu 24h), mam nadzieję, że będzie dobra i wygodna.

Napisała mi, że ostatnio wkurzyła się na swój stanik - będąc na mieście zdjęła go (przymierzając spodnie w sklepie) i chodziła bez .
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2009-09-16 o 19:14
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:21   #1162
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
Fiszbiny powinny okala pierś, zostawia ślad dokładnie wokół niej. Stanik odpiłowywuje ci ręce, tak? Moze po prostu jest zbyt zabudowany pod pachą...A! i końcówka fiszbina powinna celowac w pachę, tak, ale nie włazic na nią.
Cytat:
Napisane przez kasiuha Pokaż wiadomość

greenaurie
bardzo ładnie to wytłumaczyłaś. nawet mi się przydało. dziękuję!!!
Ojej, dziękuję, cieszę się że się przydało
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:21   #1163
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dzisiaj przyszły do mnie Toffino (miękki i push-up). Miękki wzięłam wg kalkulatora Mileny 70D na 73/88-89. Oddychać to ja w nim zdecydowanie nie mogę , jutro lecę po przedłużkę, bo jak zaczęłam normalnie oddychać, to zaczął trzeszczeć . Ze względu na to, że strasznie zaniżone rozmiary, to jest mi miseczka na styk (moje piersi są baaaardzoooo spiczaste, więc i tak muszę brać w większości rozmiar mniej, no chyba, że jest usztywniany, to wtedy daje piersiom więcej luzu i miejsca do migracji ), ale większa byłaby zdecydowanie za duża. A Toffino push-up idealny Też 70D Przyjemnie ścisły, o wiele bardziej rozciągliwy od miękkiego. Chyba poprzestanę na stanikach Mileny, w ciągu miesiąca zamówiłam 3 i jestem ze wszystkich zadowolona (La Perle ma za luźny obwód, ale do przeżycia, pierś o dziwo zostaje na swoim miejscu, pod pachą nie ląduje)
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 21:05   #1164
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A czy ktoś coś wie na temat biustonoszy ,,Mardo'', np jakie mają obwody: ściśliwe czy nie, będę wdzięczna za wszelkie informacje.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 06:40   #1165
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

hej dziewczyny,
kupiłam M&S 70 c, obwód rozciągliwy
ale jak nałożę normalnie wygląda ok, jak wypnę biust do przodu to bułkuje, ręce za plecy.
i co robić? bo normalnie tego nie widać, a ładny jest
czy wy od razu odrzucacie taki stanik?

---
na stronie mileny jest kilka modei za 30zł,
tylko nie wiem czy warto, bo obwód to będzie 70 a ja ma ciasno 69,
a wy tylko o flamencko romantice i tofi.

Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2009-09-17 o 08:04 Powód: --
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 08:42   #1166
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
A czy ktoś coś wie na temat biustonoszy ,,Mardo'', np jakie mają obwody: ściśliwe czy nie, będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Mardo ma raczej rozciągliwe staniki, mało wiem o tej firmie, więc bardziej nie pomogę.

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
kupiłam M&S 70 c, obwód rozciągliwy
ale jak nałożę normalnie wygląda ok, jak wypnę biust do przodu to bułkuje, ręce za plecy.
i co robić? bo normalnie tego nie widać, a ładny jest
czy wy od razu odrzucacie taki stanik?

---
na stronie mileny jest kilka modei za 30zł,
tylko nie wiem czy warto, bo obwód to będzie 70 a ja ma ciasno 69,
a wy tylko o flamencko romantice i tofi.
Jeśli chodzi o miseczki to nie powinny bułkować w normalnej pozycji, lekkim zgarbieniu. W maksymalnym wyproście nikt naturalnie nie chodzi, więc nie powinno się do tej pozycji dopasowywać miseczki.

Na stronie mileny jest dużo komentarzy staników, na balkonetce jest też kilka modeli poza tymi najpopularniejszymi. Raczej poza toffino, flamenco, magnolią, romanticą i sylvestrine będziesz potrzebowała w tej firmie 65tek.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 09:20   #1167
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
kupiłam M&S 70 c, obwód rozciągliwy
ale jak nałożę normalnie wygląda ok, jak wypnę biust do przodu to bułkuje, ręce za plecy.
i co robić? bo normalnie tego nie widać, a ładny jest
czy wy od razu odrzucacie taki stanik?

---
na stronie mileny jest kilka modei za 30zł,
tylko nie wiem czy warto, bo obwód to będzie 70 a ja ma ciasno 69,
a wy tylko o flamencko romantice i tofi.
a chodzisz normalnie z rękami na plecach?

te stare przecenione modele będą raczej rozciągliwe, nowe 70tki są na pewno bardziej ścisłe
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 09:30   #1168
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Uznałam, że z Veroną poczekam do października. Pojadę wtedy do dopasowanej do sklepu, któregoś dnia po zajęciach lub przed zajęciami (uczelnię mam blisko sklepu).
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 10:51   #1169
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez aagnieszka Pokaż wiadomość
ja też nosiłam 75C - i teraz nie wyobrażam sobie takiego kupić. Jestem wtrakcie dopasowywania: E czy F 65 czy 70?
Mi wychodzi 70E i kupiłam 1 dobry 70E - brytyjczzyk, 2 już idzie ale tak jak pisałam w polskich wychodzi raczej miska F przy obwodach 70, a z Gai (miałam kiedyś kilka w złym rozmiarze) wydaje mi się, że obwód wyjdzie właśnie 65 tylko nie wiem czy wtedy miska F czy FF, bo z tabelek wychodzą różne dziwne rzeczy najczęściej 75D. Jak poprzymierzam dam Ci znać a jak Ty będziesz pierwsza też się odezwij Ja już totalnie zgłupiałam od tych rozmiarów, ale wiem, że są w Lublinie 2 dobre sklepy, więc się wybiorę w końcu!
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 11:01   #1170
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

kasiulkasp, jaki jest jeszcze dobry sklep z bielizną oprócz body?
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.