Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-04, 09:08   #1141
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maaarie Pokaż wiadomość
a ja mam mały problem z bazami, trzymają mi się aż za dobrze
przez to po zdjęciu (odmaczam acetonem i zdrapuje patyczkiem, nie wiem czy tak jest dobrze bo od niedawna dopiero robię hybrydy) paznokcie wyglądają bardzo źle a z drugiej strony nie wyobrażam sobie nie ściągać z nich wszystkiego co te 2 tygodnie.
czy jest jakaś baza która będzie się słabiej trzymała/łatwiej odmaczała? póki co mam Hard Base Neonaila i Protein Base Indigo. i nie wiem czy to ma związek ale top i lakiery mam z neonaila.
Zasada jest taka,że jak baza się trudno odmacza,to trzyma jak beton, a jeśli słabo, to odchodzi lub kruszy się sama.Z reguły żadna z nas nie odmacza paznokcia do ,,gołego'',zostawiamy bazę,bo przecież to nie przeszkadza,tylko chroni naturalny paznokieć. Jeśli naprawdę nie możesz wytrzymać spróbuj z cosmetiks zone czy semilac witaminową- tylko mnie potem,proszę, nie przeklinaj, że za szybko odchodzi Osobiście uważam,że inwestycja w te bazy byłaby stratą pieniędzy.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 15:34   #1142
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maaarie Pokaż wiadomość
a ja mam mały problem z bazami, trzymają mi się aż za dobrze
przez to po zdjęciu (odmaczam acetonem i zdrapuje patyczkiem, nie wiem czy tak jest dobrze bo od niedawna dopiero robię hybrydy) paznokcie wyglądają bardzo źle a z drugiej strony nie wyobrażam sobie nie ściągać z nich wszystkiego co te 2 tygodnie.
czy jest jakaś baza która będzie się słabiej trzymała/łatwiej odmaczała? póki co mam Hard Base Neonaila i Protein Base Indigo. i nie wiem czy to ma związek ale top i lakiery mam z neonaila.
Też mam tą bazę z Neonail i jestem zadowolona. Mam już jej drugą buteleczkę, dobrze się trzyma. Ja zawsze odmaczam co około 2 tyg. cały mani. Nie umiem zostawić bazy bo przy piłowaniu nie wiem gdzie zaczyna się baza a gdzie już paznokieć dlatego piłuję top i część koloru i odmaczam resztę w acetonie, na bazie mam też zazwyczaj reinforcement i po ok. 10-15 min. odmaczania - zdrapuję. Baza odmacza mi się dobrze, gdzieniegdzie zostają resztki, które łatwo usuwają się podczas matowienia paznokcia bloczkiem. W rezultacie zawsze mam "goły" paznokieć bez bazy.

Może spróbuj spiłować więcej koloru? Tak żeby dojść w dużym stopniu do bazy.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 08:43   #1143
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zmarzlik Pokaż wiadomość
Hej ! Nie wiem czy dobrze wpisuję się z pytaniem, ale nie chcę zakładać osobnego wątku , jakby co to mnie odeslijcie gdzieś Hybrydy robię od niedawna, wszystko mi się zwykle super trzyma. Problem pojawił się przy pyłku do efektu lustra. Warstwa (podwójna) topi zaczyna mi szybko odchodzić i pyłek przy końcówce paznokcia po prostu schodzi, zostawiając pasek z lakieru kolorowego Co robię źle ?



Zawsze kładę wpierw bazę, na to dwa razy kolor, następnie top No wipe, na to wcieram pyłek i wtedy dwa razy top (próbowałam wersje z No wipe i zwykłym topem ) . Wszystkie lakiery Semilac.



Pomocy xd !
temat był już poruszany więcej niż kilkakrotnie.
Przejedź bloczkiem po brzegach paznokcia żeby pozbyć się nadmiaru pyłku. Możesz położyć primer na pyłek, poczekać aż wyschnie i dopiero nałożyć top. Ale najlepiej jest położyć na pyłek cos treściwego: żel silikonowy, EB z NN, hardi Semilac itd. Wtedy masz pewność że pyłek będzie tak zabezpieczony, że nic się nie powyciera i nie odpryśnie.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 10:05   #1144
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Po jakim czasie macie już spore odrosty? Albo czy usuwacie hybrydy jak macie już wielki odrost czy od razu np po tygodniu?
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 10:16   #1145
Elkaa_e3
Przyczajenie
 
Avatar Elkaa_e3
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

U mnie spore odrosty zaczynają się pojawiać po 3 tygodniach. Na jasnych kolorach tak tego nie widać, więc gdy maluje na jasne kolory to tak właśnie po tym okresie zmieniam. Natomiast ciemne kolory zmieniam co 2 tygodnie. Jak akurat nie robię sobie sama w domu, bo szkoda mi czasu na naukę tego, więc nie zmieniam co tydzień
__________________
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
P. Bosmans
Elkaa_e3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 10:54   #1146
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

ja to już mam odrost po tygodniu. Chodzę 2 w zależności jaki mam kolor (jasny/ciemny) i robię na nowo.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 12:46   #1147
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Oj to kwestia bardzo indywidualna
Ja mam po 2 tygodniach duże odrosty, a moja siostra po 2 tygodniach ma takie, jak ja po 3-4 dniach Mogłaby nosić hybrydy w nieskończoność
Mi tak samo skórki rosną jak szalone i bardzo duże mam te błonki, po odsunięciu robi mi się gigantyczny wałek, a mojej siostrze nie rosną wcale
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-06, 15:23   #1148
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

U mnie odrost widać już po 3-4 dniach, szczególnie jak pomaluję krótkie paznokcie. Jak już dojdą do pewnej długości to odrost pojawia się wolniej, dlatego staram się nie piłować na zero i utrzymywać dłuższe.

Ciemne kolory noszę 1,5 tygodnia, jasne max 2 tygodnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 13:49   #1149
Klarcia11
Przyczajenie
 
Avatar Klarcia11
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 27
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Nie mam pojęcia o co chodzi, ale też mam problem z hybrydami...powiedziano mi, że mam złą płytkę, 3 razy w życiu zdecydowałam się na profesjonalny mani hybrydowy i za każdym razem trzymały się uwaga TYDZIEŃ nie dla mnie
Klarcia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 19:47   #1150
maaarie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Zasada jest taka,że jak baza się trudno odmacza,to trzyma jak beton, a jeśli słabo, to odchodzi lub kruszy się sama.Z reguły żadna z nas nie odmacza paznokcia do ,,gołego'',zostawiamy bazę,bo przecież to nie przeszkadza,tylko chroni naturalny paznokieć. Jeśli naprawdę nie możesz wytrzymać spróbuj z cosmetiks zone czy semilac witaminową- tylko mnie potem,proszę, nie przeklinaj, że za szybko odchodzi Osobiście uważam,że inwestycja w te bazy byłaby stratą pieniędzy.
No właśnie ja sobie nie wyobrażam nie ściągnąć do gołego paznokcia wszystkiego przy robieniu paznokci, przynajmniej póki co - no i ściągam tak naprawdę razem z wierzchnią warstwą płytki, tak mi się to wczepia w pazury Spróbuję może tą semilakową (jak już wykończę proteinę i tą z NeoNaila), chociaż trochę się boję, że mnie uczuli bo sporo takich opinii o nim słyszałam. I spokojnie, na pewno nie będę Cię przeklinać, bardzo dziękuję za radę

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Też mam tą bazę z Neonail i jestem zadowolona. Mam już jej drugą buteleczkę, dobrze się trzyma. Ja zawsze odmaczam co około 2 tyg. cały mani. Nie umiem zostawić bazy bo przy piłowaniu nie wiem gdzie zaczyna się baza a gdzie już paznokieć dlatego piłuję top i część koloru i odmaczam resztę w acetonie, na bazie mam też zazwyczaj reinforcement i po ok. 10-15 min. odmaczania - zdrapuję. Baza odmacza mi się dobrze, gdzieniegdzie zostają resztki, które łatwo usuwają się podczas matowienia paznokcia bloczkiem. W rezultacie zawsze mam "goły" paznokieć bez bazy.

Może spróbuj spiłować więcej koloru? Tak żeby dojść w dużym stopniu do bazy.
No właśnie mi NeoNailowa się w ogóle nie ściąga muszę spiłować potem samą bazę bo potem zostaje, jak beton normalnie. Proteinowa Indigo już jest o tyle spoko że tam, gdzie ściągnę kolor i ona się fajnie rozmacza, ale nie umiem jeszcze spiłować dobrze koloru więc tam gdzie on zostaje nadal jest ciężko - szczególnie, że mam wrażenie w tych miejscach pod lakierem baza z Indigo trzyma się jeszcze mocniej niż ta z NeoNaila... Echh, nie miała baba kłopotów postanowiła zrobić pazury :P
maaarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 05:50   #1151
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny help!

Za każdym razem jak robię hybrydy to już w tym samym dniu mam starte końcówki. Doprowadza mnie to do szału!

Staram się zawijać bazę i lakier na koncowkach, przecieram cleanerem i nic..

I nie wiem czemu ale jak robiłam wczoraj czerwony kolor,to po utwardzeniu, jak przecierałam cleanerem przed nałożeniem kolejnej warstwy to wacik był cały czerwony! Czy to wina lampy? Może za słabo utwardza i stąd moje problemy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-11, 09:05   #1152
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dziewczyny help!

Za każdym razem jak robię hybrydy to już w tym samym dniu mam starte końcówki. Doprowadza mnie to do szału!

Staram się zawijać bazę i lakier na koncowkach, przecieram cleanerem i nic..

I nie wiem czemu ale jak robiłam wczoraj czerwony kolor,to po utwardzeniu, jak przecierałam cleanerem przed nałożeniem kolejnej warstwy to wacik był cały czerwony! Czy to wina lampy? Może za słabo utwardza i stąd moje problemy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze myślisz,że lampa już słaba,odpisałam Ci na wątku o lampach
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 18:43   #1153
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dziewczyny help!

Za każdym razem jak robię hybrydy to już w tym samym dniu mam starte końcówki. Doprowadza mnie to do szału!

Staram się zawijać bazę i lakier na koncowkach, przecieram cleanerem i nic..

I nie wiem czemu ale jak robiłam wczoraj czerwony kolor,to po utwardzeniu, jak przecierałam cleanerem przed nałożeniem kolejnej warstwy to wacik był cały czerwony! Czy to wina lampy? Może za słabo utwardza i stąd moje problemy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spróbój po skończeniu malowaniu hybrydą nie przecierać od razu clenerem tylko odczekaj parę min. Ja tak robię i nie zawsze wacik jest "pobrudzony" ale też chyba zależy od samego lakieru, ja się tym wgl nie przejmuję i Ty też nie powinnaś
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 21:25   #1154
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dziewczyny help!

Za każdym razem jak robię hybrydy to już w tym samym dniu mam starte końcówki. Doprowadza mnie to do szału!

Staram się zawijać bazę i lakier na koncowkach, przecieram cleanerem i nic..

I nie wiem czemu ale jak robiłam wczoraj czerwony kolor,to po utwardzeniu, jak przecierałam cleanerem przed nałożeniem kolejnej warstwy to wacik był cały czerwony! Czy to wina lampy? Może za słabo utwardza i stąd moje problemy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A po co przemywasz między warstwami?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 06:12   #1155
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A po co przemywasz między warstwami?
Bo kiedyś mi jakąś dziewczyna napisała, ze to,ze mi się lakier obkurczał jest spowodowane tym,ze nie przemywam. I ze powinnam przemywac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 07:20   #1156
Natalia0407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Czarne plamy

Witam. Chciałabym dowiedzieć się od czego mogą wyjść czarne plamy na paznokciach i do tego bolące paznokcie. Dodam że to nie na wszystkich paznokciach. Lakiery SEMILAC. Pierwszy raz używałam tego koloru na którym właśnie wyszły plamy i ból. Gdy robię innymi kolorami nic takiego nie wychodzi. Proszę o pomoc!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natalia0407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 10:04   #1157
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Bo kiedyś mi jakąś dziewczyna napisała, ze to,ze mi się lakier obkurczał jest spowodowane tym,ze nie przemywam. I ze powinnam przemywac...
Za słabo oczyszczonej płytki mogą się nie trzymać, ale wystarczy przeczyścić dobrze naturalną płytkę, nie trzeba każdej jednej warstwy lakieru
Raczej bym podejrzewała, że lakier się nie utwardził (za grube warstwy / za słaba lampa / za krótko utwardzane).
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 10:10   #1158
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Czarne plamy

Cytat:
Napisane przez Natalia0407 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym dowiedzieć się od czego mogą wyjść czarne plamy na paznokciach i do tego bolące paznokcie. Dodam że to nie na wszystkich paznokciach. Lakiery SEMILAC. Pierwszy raz używałam tego koloru na którym właśnie wyszły plamy i ból. Gdy robię innymi kolorami nic takiego nie wychodzi. Proszę o pomoc!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie wiem po co założyłaś 3 takie same wątki skoro można było napisać jeden post tutaj?
resztę usuwam i proszę na przyszłość zwracać uwagę i nie bałaganić na forum. Dziękuję.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 10:31   #1159
Natalia0407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: Czarne plamy

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
nie wiem po co założyłaś 3 takie same wątki skoro można było napisać jeden post tutaj?
resztę usuwam i proszę na przyszłość zwracać uwagę i nie bałaganić na forum. Dziękuję.
Bardzo przepraszam ale konto założyłam dopiero 2h temu i nie mogłam się jeszcze połapać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natalia0407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-13, 10:53   #1160
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Czarne plamy

Cytat:
Napisane przez Natalia0407 Pokaż wiadomość
Bardzo przepraszam ale konto założyłam dopiero 2h temu i nie mogłam się jeszcze połapać.
Mogłaś, z regulaminem każdy może się zapoznać
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 11:07   #1161
Natalia0407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: Czarne plamy

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;8134390 6]Mogłaś, z regulaminem każdy może się zapoznać [/QUOTE]
Okej. Będę wiedzieć na przyszłość i jeszcze raz przepraszam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natalia0407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 22:11   #1162
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Czarne plamy

Cytat:
Napisane przez Natalia0407 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym dowiedzieć się od czego mogą wyjść czarne plamy na paznokciach i do tego bolące paznokcie. Dodam że to nie na wszystkich paznokciach. Lakiery SEMILAC. Pierwszy raz używałam tego koloru na którym właśnie wyszły plamy i ból. Gdy robię innymi kolorami nic takiego nie wychodzi. Proszę o pomoc!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trudno ocenić o co chodzi po jednym zdaniu o czarnych plamach. Czy są na naturalnej płytce? Czy wcześniej robiłaś hybrydy? Jaki jest stan twoich paznokci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 22:12   #1163
Natalia0407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: Czarne plamy

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Trudno ocenić o co chodzi po jednym zdaniu o czarnych plamach. Czy są na naturalnej płytce? Czy wcześniej robiłaś hybrydy? Jaki jest stan twoich paznokci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest na lakierze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natalia0407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 22:24   #1164
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

To od czarnych ubrań, przetrzyj cleanerem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 05:26   #1165
Natalia0407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
To od czarnych ubrań, przetrzyj cleanerem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Okej sprawdzę dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natalia0407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 13:41   #1166
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Też mam tą bazę z Neonail i jestem zadowolona.
Też mam produkty z tej firmy i schodzą strasznie. Choć dopuszczam jeszcze myśl, że aceton zamówiony na Allegro jest do niczego i planuje kupić inny i zobaczyć.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 18:08   #1167
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Bo kiedyś mi jakąś dziewczyna napisała, ze to,ze mi się lakier obkurczał jest spowodowane tym,ze nie przemywam. I ze powinnam przemywac...
Nie potrzeba przemywac choc znam lakiery u ktorych musze tak robic bo warstwa jest tak dziwna ze kladac kolejna scieram ja pedzelkiem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 19:33   #1168
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;81382361]Też mam produkty z tej firmy i schodzą strasznie. Choć dopuszczam jeszcze myśl, że aceton zamówiony na Allegro jest do niczego i planuje kupić inny i zobaczyć.[/QUOTE]Używam cały czas neonail i nie mam żadnych problemów ze ściąganiem. Raczej to aceton kiepski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 08:15   #1169
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Używam cały czas neonail i nie mam żadnych problemów ze ściąganiem. Raczej to aceton kiepski.
Base Extra? Bo ta extra właśnie nie schodzi tak łatwo
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 09:20   #1170
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;8139952 6]Base Extra? Bo ta extra właśnie nie schodzi tak łatwo [/QUOTE]

Mam base hard,nie mam potrzeby używać extra.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-31 10:09:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.