Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 07:15   #91
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie mi powiedzieć, czy seria odcieni Beige to faktycznie czyste beże, czy mają dodatki różu lub żółtego? Przepraszam, jeśli pytanie się powtarza, ale wątek jest koszmarnie długi i ciężko teraz w nim coś znaleźć.
beż jak beż jest wlasnie mieszanką żółci i rózu.. z tego co przypuszczam: szukasz kolorów neutralnych i te sa w kategorii buff. Jak napiszesz bardziej szczególowe pytanie co do kilku konretnych kolorów podkładu po ogladnieciu zdjec/swatchy to Ci odpowiemy.

np post#2644
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post11113066
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-23 o 07:18
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 07:19   #92
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 391
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

http://allegro.pl/item552519932_phys...zdej_cery.html
Nie macie ochoty na minerałowy z Physicians formula
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:16   #93
maluda82
Przyczajenie
 
Avatar maluda82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dziewczyny możecie mi poradzić jaki jest kolor podkładu wybrać? obecnie mam beige light medium w formule intensive i jest tak minimalnie jak by ciemnawy. Znaczy jak nałożę to jest ok a po paru godzinach jak by się troszkę ciemny robił, chociaż to tylko ja widzę. barwa itp jest wprost idealna więc pewnie w tych beżach bym musiała szukać. a może jest z innych odcieni jakiś podobny, dziebko jaśniejszy?
maluda82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:32   #94
Ally_
Raczkowanie
 
Avatar Ally_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Mam je Śpią sobie teraz grzecznie w mojej torebce. Zaryzykowałam dziś ponad 30 minutowe spóźnienie do pracy, aby odebrać je z poczty. No ale cóż...są rzeczy ważne i ważniejsze

Pierwsze wrażenia: jak oni to ładnie zapakowali. Wszystko zabezpieczone, ładnie zapakowane...nie było szans, żeby choć jeden pyłek wydostał się poza pojemniczek.
Róź snuggle jeszcze w pudełku jest cudny Już widzę, że będzie moim ulubionym.
Korektor też wydaje się być ok (przypominam: multi-tasking). Natomiast co do samych kolorów podkładów to Warm-Medium Beige Summer rzeczywiście trochę za żółty się wydaje. Możliwe, że na lato, jak trochę ściemnieję się nada. Pozostałe dwa: Golden-Light, Beige-Medium Beige Neutral wyglądają w porządku.

Tyle, że na golden light pisze tylko "light" i zastanawiam się czy to na pewno ten co powinien być Jak myślicie?

Jak tylko dotrę do domy zmyję to co mam aktualnie na buźce to potestuję i zamieszczę tu efekty moich działań
Ally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:38   #95
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Wiedzialam, że popędzisz rano )) tak, na golden light jet tylko light, nie było o tym pisane:
na pojemniczku jet sama nazwa odcienia, nie ma nazw kategorii

maluda jeśli odcień jest miimalnie za ciemny to mozesz go rozjaśnic którymś korektorem a z kategorii buff fairly summer oraz light neutral (chyba najlepszy)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-23 o 09:40
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:43   #96
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A ja czatuję na listonosza - czekam na próbki i korektor od Cathy, wszystko EDM i wszystko mam nadzieję dojdzie dzisiaj.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:46   #97
Ally_
Raczkowanie
 
Avatar Ally_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Och tak, czułam się jak w Wigilię....czekałam pod pocztą już od 8:45 przebierając nóżkami. Szaleństwo

Uff dzięki pastereczka za rozwianie moich wątpliwości. Rzeczywiście kolorek wygląda jak z kategorii Golden, ale wolałam się upewnić.

Dziewczyny łączę się z Wami w oczekiwaniach na listonoszy
Ally_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 09:50   #98
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Ally, tez kocham snuggle
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:56   #99
maluda82
Przyczajenie
 
Avatar maluda82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

jeszcze nie mam aż takiej kolekcji żeby mieszać chciałam ostatnio zamówić ale po obecnym kursie walut... dolinka:/ tak że łapię co idzie. dopiero dzisiaj mi przyszedł korektor light neutral ale tylko mały więc po wymieszaniu z bigiem niewiele da jestem ciekawa jak się będzie sprawował jako korektor
mam nadzieję, że ten kryzys walutowy szybko się skończy!! bo ja już mam tyle powybierane ze stronki!! te cienie.... wyglądają pięknie... na obrazku:P bo jeszcze żadnego nie mam. do tego bym chciała jeszcze jakieś korektorki i w ogóle
a żeby zamówić całe opakowanie i nie mieszać to jaki byłby najlepszy? niebawem przyjdzie mi jeszcze odcień light olive ale też sample. tyle że w oryginal glo. już się nie mogę doczekać zobaczymy jaki będzie. może jego trochę domieszam? jak wychodzi połączenie tych dwóch formuł? zależy mi na dobrym kryciu.
maluda82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:59   #100
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1111514 9]A ja czatuję na listonosza - czekam na próbki i korektor od Cathy, wszystko EDM i wszystko mam nadzieję dojdzie dzisiaj. [/quote]
no niech tylko spróbują nie dojść

Cytat:
Napisane przez Ally_ Pokaż wiadomość

Pierwsze wrażenia: jak oni to ładnie zapakowali. Wszystko zabezpieczone, ładnie zapakowane...nie było szans, żeby choć jeden pyłek wydostał się poza pojemniczek.
Róź snuggle jeszcze w pudełku jest cudny Już widzę, że będzie moim ulubionym.
Korektor też wydaje się być ok (przypominam: multi-tasking). Natomiast co do samych kolorów podkładów to Warm-Medium Beige Summer rzeczywiście trochę za żółty się wydaje. Możliwe, że na lato, jak trochę ściemnieję się nada. Pozostałe dwa: Golden-Light, Beige-Medium Beige Neutral wyglądają w porządku.

Tyle, że na golden light pisze tylko "light" i zastanawiam się czy to na pewno ten co powinien być Jak myślicie?

Jak tylko dotrę do domy zmyję to co mam aktualnie na buźce to potestuję i zamieszczę tu efekty moich działań
Ally- tak jak pastereczka juz napisała, na opakowaniach są tylko nazwy odcieni, bez kategorii ( i to mnie czasem denerwowało, bo zanim jeszcze połapałam się w tych kategoriach, jakie mają odcienie, to musiałam zerkać do ściągi )
a róż snuggle pewnie przypadnie Ci do gustu, skoro też, podobnie jak ja, używasz golden light (chociaż dla mnei akurat medium beige neutral jest zimą odrobinę za ciemny)
a kolei korektor multi tasking był dla mnie za jasny
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 10:11   #101
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez maluda82 Pokaż wiadomość
jeszcze nie mam aż takiej kolekcji żeby mieszać chciałam ostatnio zamówić ale po obecnym kursie walut... dolinka:/ tak że łapię co idzie. dopiero dzisiaj mi przyszedł korektor light neutral ale tylko mały więc po wymieszaniu z bigiem niewiele da jestem ciekawa jak się będzie sprawował jako korektor
mam nadzieję, że ten kryzys walutowy szybko się skończy!! bo ja już mam tyle powybierane ze stronki!! te cienie.... wyglądają pięknie... na obrazku:P bo jeszcze żadnego nie mam. do tego bym chciała jeszcze jakieś korektorki i w ogóle
a żeby zamówić całe opakowanie i nie mieszać to jaki byłby najlepszy? niebawem przyjdzie mi jeszcze odcień light olive ale też sample. tyle że w oryginal glo. już się nie mogę doczekać zobaczymy jaki będzie. może jego trochę domieszam? jak wychodzi połączenie tych dwóch formuł? zależy mi na dobrym kryciu.
NIE MA takiego koloru korektora! to wlasnie przyszedl Ci ten odcien ktory polecam podkladu!
ja uzywam dla krycia tylko intensive, ale co osoba to opinia
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 10:14   #102
Ally_
Raczkowanie
 
Avatar Ally_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no niech tylko spróbują nie dojść


Ally- tak jak pastereczka juz napisała, na opakowaniach są tylko nazwy odcieni, bez kategorii ( i to mnie czasem denerwowało, bo zanim jeszcze połapałam się w tych kategoriach, jakie mają odcienie, to musiałam zerkać do ściągi )
a róż snuggle pewnie przypadnie Ci do gustu, skoro też, podobnie jak ja, używasz golden light (chociaż dla mnei akurat medium beige neutral jest zimą odrobinę za ciemny)
a kolei korektor multi tasking był dla mnie za jasny

Cathy
to widzę, że mamy podobny odcień karnacji. Będę się Ciebie radzić w takim razie przed zamówieniem kita za 34$ z uwagi na Twoje doświadczenie i szaleńczą niczym niepohamowaną miłość do EDM
Czekam z zamówieniem na pojawienie się flat topa i liczę skrycie, że uda mi się załapać jeszcze na promocje Walentynkową
Ally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 10:16   #103
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Ally_ Pokaż wiadomość
Czekam z zamówieniem na pojawienie się flat topa i liczę skrycie, że uda mi się załapać jeszcze na promocje Walentynkową
Cholera ich wie.. ja też czekam i miał być, i miał być lada chwila, i o... w kulki lecą
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 11:11   #104
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

mykofenolan mofetilu dzięki za odpowiedz

anulowałam poprzedni przelew i zrobiłam nowy i został już zatwierdzony , jego obecny status to shipped

dziewczyny długo czekałyscie na próbki?
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 11:23   #105
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Ally_ Pokaż wiadomość
Czekam z zamówieniem na pojawienie się flat topa i liczę skrycie, że uda mi się załapać jeszcze na promocje Walentynkową
też właśnie też czekam na flat topa z zamówieniem i nie pogardziłabym promocja walentynkową ale chyba mnie ominie bo flat topy nie pojawiają się
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 11:30   #106
Ally_
Raczkowanie
 
Avatar Ally_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
też właśnie też czekam na flat topa z zamówieniem i nie pogardziłabym promocja walentynkową ale chyba mnie ominie bo flat topy nie pojawiają się
Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Cholera ich wie.. ja też czekam i miał być, i miał być lada chwila, i o... w kulki lecą
Trochę już przeterminowana ta promocja Walentynkowa. Same przyznacie Powinni szykować już jakąś na polski Dzień Kobiet skoro Polki stanowią taką liczną grupę fanek Do każdego zamówienia goździk i rajstopy gratis
Ally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 12:10   #107
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
dziewczyny dodaje prasowanca zdjecie na ręce
Pastereczko, dziękuję bardzo dla mnie przydatne to zdjęcie.
Jednak śliczny ten prasowaniec.
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
na pojemniczku jet sama nazwa odcienia, nie ma nazw kategorii

Ja sobie dopisuję markerem.

Dziś nie wychodzę z domu, więc spróbowałam się umalować Light Olive. Ale dobrej woli starczyło mi tylko na prawy policzek.

Gdzie te flat topy?
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 12:15   #108
maluda82
Przyczajenie
 
Avatar maluda82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
NIE MA takiego koloru korektora! to wlasnie przyszedl Ci ten odcien ktory polecam podkladu!
ja uzywam dla krycia tylko intensive, ale co osoba to opinia
ehhhh źle napisałam!! korektor przyszedł Intensive fair!!
maluda82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:05   #109
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Ally_ Pokaż wiadomość

Cathy
to widzę, że mamy podobny odcień karnacji. Będę się Ciebie radzić w takim razie przed zamówieniem kita za 34$ z uwagi na Twoje doświadczenie i szaleńczą niczym niepohamowaną miłość do EDM

Miłość szaleńcza - to rzeczywiście
Podobna karnacja - najprawdopodobniej tak
Doświadczenie- zdecydowanie nie Ciekawe, czy ktoś by uwierzył, że ja swoją przygodę z minerałami zaczęłam dopiero niecałe 3 tygodnie temu
Oczywiście, na ile będę mogła, na tyle pomogę, ale przy zamawianiu raczej stawiałabym na pomoc Pastereczki, która znacznie dłużej siedzi w tym temacie i ma już chyba wszystko, co mieć można
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:31   #110
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

doszło wszystko, idę testować
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:32   #111
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Wiedzialam, że popędzisz rano )) tak, na golden light jet tylko light, nie było o tym pisane:
na pojemniczku jet sama nazwa odcienia, nie ma nazw kategorii
Ale to nie dotyczy wszystkich kolorów. Na próbkach Golden Fair i Olive Fair na 100% podawana jest nazwa kategorii.

Cytat:
Napisane przez Ally_ Pokaż wiadomość
Trochę już przeterminowana ta promocja Walentynkowa. Same przyznacie Powinni szykować już jakąś na polski Dzień Kobiet skoro Polki stanowią taką liczną grupę fanek Do każdego zamówienia goździk i rajstopy gratis
Dzień Kobiet jest świętem międzynarodowym, a nie tylko polskim, więc faktycznie mogliby wrzucić jakąś fajną promocję. Proponuję coś z różami, ale tak żeby każdy wybrał odcienie dla siebie, a nie miał ich narzucanych z góry.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:43   #112
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Zgadza się, na Golden Fair jest nazwa kategorii.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:07   #113
Ally_
Raczkowanie
 
Avatar Ally_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale to nie dotyczy wszystkich kolorów. Na próbkach Golden Fair i Olive Fair na 100% podawana jest nazwa kategorii.



Dzień Kobiet jest świętem międzynarodowym, a nie tylko polskim, więc faktycznie mogliby wrzucić jakąś fajną promocję. Proponuję coś z różami, ale tak żeby każdy wybrał odcienie dla siebie, a nie miał ich narzucanych z góry.
Tylko, że w USA 8 marca mają tylko Daylight Saving Time z tego co mi wiadomo więc chyba z naszym świętowaniem się nie pokryje. Ale obiema rękami podpisuję się pod frantic'ową propozycją promocyjną.

pytanie do pastereczki mam skoro jest ona taka obeznana we wszelkich odcieniach medium. Jaki polecałabyś mi korektor pod oczka? Czy intensive concealer medium się nada, czy lepiej wziąć coś z anti-clockwise?
Ally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:09   #114
JoannaLN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Ally_ Pokaż wiadomość
Trochę już przeterminowana ta promocja Walentynkowa. Same przyznacie Powinni szykować już jakąś na polski Dzień Kobiet skoro Polki stanowią taką liczną grupę fanek Do każdego zamówienia goździk i rajstopy gratis
I kawa "marago" i zdjęcie Gierka nago .
Łamię się, nie wiem, czy nie dokupić sobie kabuki... i angled brusha... Tak dawno nic nie zamawiałam, bo już wszystko dopasowane. A może jakiś róż? Ech, sama nie wiem.


Dziewczyny, właśnie a propos róży, jaki kolor poleciłybyście "nosicielce" multi tasking w formule original glo? Nie wiem, co ewentualnie wybrać, jak się zdecyduję złożyć kolejne zamówienie. pliiiiiiz!

Edytowane przez JoannaLN
Czas edycji: 2009-02-23 o 14:13
JoannaLN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:10   #115
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale to nie dotyczy wszystkich kolorów. Na próbkach Golden Fair i Olive Fair na 100% podawana jest nazwa kategorii.



Dzień Kobiet jest świętem międzynarodowym, a nie tylko polskim, więc faktycznie mogliby wrzucić jakąś fajną promocję. Proponuję coś z różami, ale tak żeby każdy wybrał odcienie dla siebie, a nie miał ich narzucanych z góry.
[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1111934 0]Zgadza się, na Golden Fair jest nazwa kategorii. [/quote]

to nie nazwa kategorii tylko nazwa odcienia: golden kat, odcien golden fair
to samo olive kat- olive fair nazwa podkladu

na 100% tak jest, bo sie męczyłam z rozszyfrowaniem ich skr. i odcieni jakie amerykanskie dziewczyny opisywaly (nim trafilam na polski watek) <= zastanawiałam sie o który light im chodzi

Ally ja wolę te specjalne, mozna zreszta do nich domieszac korektor.

Dzięki dziewczyny za mile słowa- po prostu testowalam wszystko co moglo byc beżem
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-23 o 14:12
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:29   #116
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Mi sie najbardziej podoba to ze Pastereczka ma taki sam odcien co ja, jedynie odrobinke ciemniejszy
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:25   #117
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

na plotkowym dalm pyszczka pół, moze nie jestes duzo jasniejsza

JoannaLN spróbuj na początku te co maja w opisie ze dla wiekszosdi karnacji, albo na dzien... jak np daydream, evening out, once and again, best friend
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:38   #118
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny, przyszła mi przesyłka z EDM i sama nie wiem, czy marudzić czy nie. W zestawie sampli zamawiałam 3 podkłady z kategorii Buff - Ivory, Fairly Light Neutral i Linen. No i zamiast Linen przyszło Light, ktore jest z kategorii Golden, czyli pozostającej absolutnie poza moim zaintyeresowaniem. Na rachunku jest Linen, nie wiem, czy napisać do nich, w sumie to darmowe próbki, ale z drugiej strony chciałam jednak Linen przetestować bo ma dobre opinie... Poradzicie coś osobie, która nigdy nie miała im nic do zarzucenia?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:41   #119
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Gabs napisz koniecznie. Ewidentnie pomyłka i powinni to naprawić, nawet jeśli to darmowe próbki.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:42   #120
JoannaLN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Pastereczko, dzięki, będę kombinować.
JoannaLN jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.