Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 15:51   #91
Miluniamis21
Raczkowanie
 
Avatar Miluniamis21
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 130
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez nattt_91 Pokaż wiadomość
Hey! Mogłabym się dołączyć? ja po strasznym jojo znowu walczę, ale zdrowiej i mniej obsesyjnie wtedy z 58 zeszłam do 52, ale wróciło aż do 63. Teraz od października znów, łatwiej mi, bo zaczęłam studia i gotuję, co chcę jest 56, ale chciałabym chociaż do tych 52, najlepiej się czuję z tą wagą mam 164 wzrostu i 20 lat

dziewczyny, po rzuceniu palenia nie przytyłyście? bo ja od roku palę i się zastanawiam czy nie rzucić cholerstwa
witam jasne, że tak ale popatrz w jaki spsob wpisuje dziewczyn dane na pierwszej stronie i napisz mi tak samo w wiadomosci prywatnej bo mi łatwiej

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

mam nadzieje, że się pzerodzi to wszystko w jakąś przyjazną atmosferke
__________________
Mam wybór: mogę być ofiarą losu lub poszukiwaczem przygód wyruszającym po skarb. Wszystko zależy od tego, jak będę postrzegała własne życie.
chcę być piękna...
walczę o zgrabne i zdrowe ciało
Miluniamis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 16:11   #92
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

widzę, że zagubiło się w mej wiadomości, więc uszczegółowię:
wzrost - 158
waga - 58
cel - 52, szczupłe nogi, płaski brzuch
dziś chociaż znalazłam chwilę na porozciąganie łydek, wieczorem mam zamiar pokręcić hh a może i parę brzuszków 'pyknę'

natt - ja nie palę prawię miesiąc i nie zauważyłam, bym przytyła. bywały chwile masakryczne, gdy np. tydzień temu wieczorem miałam przeogromny apetyt i ochotę na papieroska, ale powstrzymałam się od obu aczkolwiek jest to tylko postanowienie wielkopostne i jeszcze 3 tygodnie i znów palić będę - choć mniej. sądzę, że na wagę to nie wpłynie. To, że ludzie tyją po rzuceniu to dlatego, że aby zrobić coś z rękami, ustami i w ogóle z czasem - jedzą. trochę silnej woli i nie powinno być problemów tylko się nie poddawaj )
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41

Edytowane przez rozwydrzona
Czas edycji: 2011-04-03 o 16:14
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 17:05   #93
Lorelai88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

cześć Dziewczyny,
też chciałabym się przyłączyć do kwietniowego odchudzania, bo ostatnio niestety coraz bardziej sobie folguję - słodycze, alkohol, chipsy, pizza, tortilla i tak w kółko...Ogólnie z wagą nie jest jeszcze tak źle - 54 kg przy 158 cm wzrostu, ale już zaczynam czuć fałdki tu i ówdzie, które zaczynają mnie mocno wkurzać! Muszę się za siebie zabrać. Planuję zrzucić 4-6 kg, ale ostatnio średnio u mnie z motywacją, więc liczę na wasze wsparcie. Przyjmiecie mnie do siebie?
Lorelai88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 17:46   #94
Miluniamis21
Raczkowanie
 
Avatar Miluniamis21
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 130
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez Lorelai88 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny,
też chciałabym się przyłączyć do kwietniowego odchudzania, bo ostatnio niestety coraz bardziej sobie folguję - słodycze, alkohol, chipsy, pizza, tortilla i tak w kółko...Ogólnie z wagą nie jest jeszcze tak źle - 54 kg przy 158 cm wzrostu, ale już zaczynam czuć fałdki tu i ówdzie, które zaczynają mnie mocno wkurzać! Muszę się za siebie zabrać. Planuję zrzucić 4-6 kg, ale ostatnio średnio u mnie z motywacją, więc liczę na wasze wsparcie. Przyjmiecie mnie do siebie?
jasne każdy mile widzianywiecie co?? jak ju.ż dostane wszystkie wiadomości to to pouzupełniam, bo co po chwilkę edytuję:P ok?? ja dziś jeszcze troszkę grzesznie ale było ponad 2 godziny spacerku i jutro chce zacząć biegać. mam nadzieje, że jakos będzie...
__________________
Mam wybór: mogę być ofiarą losu lub poszukiwaczem przygód wyruszającym po skarb. Wszystko zależy od tego, jak będę postrzegała własne życie.
chcę być piękna...
walczę o zgrabne i zdrowe ciało
Miluniamis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 17:52   #95
Klaudia1990000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Witam mam na imię Klaudia 21lat i chętnie się do Was przyłącze
Mam wzrostu 168cm i 60kg wagi i chcę schudnąc 3-4kg,ale ciężko tak samej się odchudzać,brak troszke motywacji a razem zawsze razniej tak więc przyłączam sięehh niestety właśnie mam problemy również z podjadaniem i słodyczami ciężko z tego zrezygnować ale postanowilam się za siebie wziąść tak więc mysle że wspólnie damy rade,z tego co widze ochotniczek jest dużo.
Pozdrawiam
Klaudia1990000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 18:06   #96
Lorelai88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

ja jeszcze dzisiaj sobie pozwoliłam na niezdrowe jedzonko - była czekolada, płatki śniadaniowe (też czekoladowe) no i owocowe, słodkie jogurciki Ale od jutra basta! Biorę się za siebie i nie jem nic słodkiego, ograniczam też sól i kawę Mam nadzieję, że się uda. Z białym pieczywem nie mam problemu, bo od dawna jem tylko razowe, tak samo jest z ryżem, więc tutaj będzie mi łatwiej. Planuję też polubić ciemny makaronik i jeść mnóstwooooo warzyw i chudego mięska. A do tego ruch - ale zacznę od małych porcji, bo moja kondycja nie jest jeszcze zbyt dobra A do tego walka z cellulitem, żeby w wakacje móc bez obaw założyć krótkie spodenki i bikini
Ależ się planów nazbierało, mam nadzieję, że nie polegnę
Lorelai88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 18:41   #97
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez Miluniamis21 Pokaż wiadomość

Oki powolutku was dopisuje
mam nadzieje , że się będzie podobać jeśli wątek przetra i będzie się rozwijał założe specjalny dokument gdziebędą podawane różne informacje możecie również wysyac mi priv z jakimiś zasadami jakie chciałybyście widzieć
chciałabym, żeby to było NASZE FORUM żeby nie ucichło po tygodniu. Żebyśmy się nawzajem czytały. Owszem można czasem nie mieć czasu ale nie tylko pisać co która zjadła jak jej idzie i pa mam nadzieje, że stworzymy tu taką atmosfere, aby pisać również po uzyskaniu efektów
co powiecie na jeden dzień luzu?? w którym mozna zjeść coś zakazanego??
Ja tak probowalam 2 tyg temu z jednego dnia luzu zrobily sie 3 dni wiec bede starac sie trzymac codziennie, jak cos wyskoczy, trudno-nie znaczy ze moge sie dalej opychac do woli przez reszte dnia

Malinka: gratulacje motywujesz mnie

Ja dzisiaj zdrowo; salatka ze szpinaku, 2 ogorki kiszone, salata z kapusty kiszonej, pol grejpfruta i szklanka kefiru na lunch, przekaska popoludniowa skladajaca sie z banana, orzechow brazylijskich i kawy z mlekiem i obiad brazowy ryz <bo jutro zakupuje swieze warzywka i miesko a nic innego mnie nie kusilo>. w planach na kolacje twarog z cynamonem. i hektolitry herbaty czerwonej i zielonej Dalej sie wczytywalam w dietetyke dzisiaj i mam nadzieje ze wiedza teraz pomoze mi lepiej komponowac posilki!!


Jak tam wszytskim idzie dzisiaj?
__________________
"I hired a ninja to slap food out of my hand before i could eat it!!!!!!"
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 18:56   #98
Klaudia1990000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez Lorelai88 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny,
też chciałabym się przyłączyć do kwietniowego odchudzania, bo ostatnio niestety coraz bardziej sobie folguję - słodycze, alkohol, chipsy, pizza, tortilla i tak w kółko...Ogólnie z wagą nie jest jeszcze tak źle - 54 kg przy 158 cm wzrostu, ale już zaczynam czuć fałdki tu i ówdzie, które zaczynają mnie mocno wkurzać! Muszę się za siebie zabrać. Planuję zrzucić 4-6 kg, ale ostatnio średnio u mnie z motywacją, więc liczę na wasze wsparcie. Przyjmiecie mnie do siebie?
ja również musze,też sobie folguje ciągłym podjadaniem,czasem jem z nudów nawet jak głodna nie jestem także nie czuje sie z tym dobrze hehrównież czuje fałdki tu i ówdzie ale motywacji zbytnio nie ma już nie wiem co robic,myśle ze ze wszystkimi mi sie uda
Klaudia1990000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 19:26   #99
rudzielec92
Rozeznanie
 
Avatar rudzielec92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

kurde dziewczyny, jakoś dużo jem w porównaniu do was
ale czy za dużo to okaże się za parę dni.
dziś zjadłam duuuży kawałek ciasta mamusinego, co na to poradzę że tak pysznie piecze ale poza tym to ok, bo dziś trochę potańczyłam i się porozciągałam
rudzielec92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 20:20   #100
moneyhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar moneyhoneyy
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 74
GG do moneyhoneyy
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

A ja dziś zaliczyłam bardzo pozytywny dzień Byłam ze znajomymi na plaży, trochę pobiegałam więc kalorie spalone i pozniej w McDonaldsie na nic sie nie skusiłam, tylko kawka normalnie się nie poznaje !
Fajnie, ze jest nas juz az tyle
__________________

It shouldn't hurt... but it hurts
moneyhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 20:21   #101
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Witajcie dziewczyny! Na imię mi Aleksandra, za miesiąc maturka no i później wakacje - choć pewnie przepracuje je na stażu, to jednak chcę być na nim chuda Już kiedyś schudłam z 84 do 68, jednak 6 kilo wróciło i dzisiaj mam 74 - byle w dół Wzrost mój to 167 cm.
Od rana idę w bój!
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 20:34   #102
zaneta198818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

WoW, Wow !! Robi się nas naprawdę niezła gromada!! Super!! jeszcze trochę a nasze wspólnie zgubione kilogramy to na tonę się złożą hehe A ja już po kolacji niedługo idę na peeling kawowy bo dodatkowym moim celem jest pozbycie się celulitu :P Pozdrowionka i do jutra razem z wagą !! Pamiętajcie
zaneta198818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 21:04   #103
Lorelai88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez zaneta198818 Pokaż wiadomość
WoW, Wow !! Robi się nas naprawdę niezła gromada!! Super!! jeszcze trochę a nasze wspólnie zgubione kilogramy to na tonę się złożą hehe A ja już po kolacji niedługo idę na peeling kawowy bo dodatkowym moim celem jest pozbycie się celulitu :P Pozdrowionka i do jutra razem z wagą !! Pamiętajcie
ja też uwielbiam peeling kawowy i odkąd odkryłam jego magiczne właściwości całkowicie zrezygnowałam z wszelkich drogeryjnych peelingów (oprócz tych do twarzy) Też zaraz zmykam go zrobić, więc obie będziemy mieć dzisiaj super gładkie ciałko
Lorelai88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 21:29   #104
Suenaa
Raczkowanie
 
Avatar Suenaa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 31
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

ooo a co to za peeling kawowy? chętnie wypróbuje
__________________
Dietka 1000-1200 kcal
60>59>58>57>56>55>54>53>5 2>51>50>49>48>47

głóny cel: bikini na lato
Suenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 22:25   #105
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez Suenaa Pokaż wiadomość
ooo a co to za peeling kawowy? chętnie wypróbuje
Swego czasu, ja sama go sobie fundowałam, ale od kiedy zaniedbałam ten tłuszcz, który się odlożył, to i celulit zaniedbałam.
Domowej roboty peeling. Sama dawałam olejek dla dzieci (taki z Bambino chyba), sól gruboziarnistą i kawe rozpuszczalną. Na wizażu na pewno są jakieś wątki o peelingach

Jadłospis na jutro Wam mój podam

Śn: musli (niestety nie własnej roboty, muszę sama w końcu się zebrać i przygotować sobie, ale to jak skończę tą paczkę co mam) z mlekiem.
IIŚn: jabłko + jogurt pitny
O: sałatka + mała grahamka posmarowana cieniutko masłem (dodałabym chętnie grillowaną pierś, no ale w poniedziałki u mnie w miasteczku ciężko o świeżą).
P: sok z marchwi + jabłko.
K: serek wiejski z pomidorem i ogórkiem.
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60

Edytowane przez SharMea
Czas edycji: 2011-04-03 o 22:27
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 22:35   #106
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

ja do peelingu kawowego używam kawy takiej normalnej do zaparzania i żelu pod prysznic. Kawe zalewam odrobiną wodą żeby była taka papka, ale żeby były wyczuwalne te drobiny, czasem jak nie zapomnę dodaje gruboziarnistą sól
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 22:37   #107
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Uuuuuu dzieki dziewczyny!! przypomnialyscie mi o peelingu kawowym!! swego czasu stosowalam, czas aby wrocil do lask i zmierzyl sie z celulitem ktory sie pojawil :/

Zmykam spac na dzisiaj, wstaje o 6 by pobiec na basen na 1,5 h i pobiec spowrotem do domu Dobrejnocki i samych sukcesow dietetyczno-cwiczeniowych jutro
__________________
"I hired a ninja to slap food out of my hand before i could eat it!!!!!!"
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 07:36   #108
Miluniamis21
Raczkowanie
 
Avatar Miluniamis21
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 130
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

ale zarąbicie, że nas tyle nawet nie wiecie jak mnie to cieszy kurde podobno w tym tygodniu ma sie pogoda popsuc a ja do 16 w pracy to nie wiem, czy pobiegam;/;/ ale spróbuje zrobić cokolwiek
damy rade dziewczynki!!

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

wstawać babeczki uwaga uwaga poskakałam całe 5 minut
__________________
Mam wybór: mogę być ofiarą losu lub poszukiwaczem przygód wyruszającym po skarb. Wszystko zależy od tego, jak będę postrzegała własne życie.
chcę być piękna...
walczę o zgrabne i zdrowe ciało
Miluniamis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:06   #109
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez Miluniamis21 Pokaż wiadomość
wstawać babeczki uwaga uwaga poskakałam całe 5 minut
Dzień dobry ja już od 4.45 na nogach
bravissimo za skakanie ważne i 5 minut

Ale żeśta naskrobały dużo nas, dużo nas mam nadzieję, że nie powymiękamy Ja nie mam zamiaru się poddać, bo to ma być moje ostatnie odchudzanie!

Kawusię piję w pracy
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 10:08   #110
Miluniamis21
Raczkowanie
 
Avatar Miluniamis21
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 130
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ja już od 4.45 na nogach
bravissimo za skakanie ważne i 5 minut

Ale żeśta naskrobały dużo nas, dużo nas mam nadzieję, że nie powymiękamy Ja nie mam zamiaru się poddać, bo to ma być moje ostatnie odchudzanie!

Kawusię piję w pracy
oj tak moje też
zrobiłam 350 brzuszków na razie wystarczy :P

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

wiecie co?? zaczęłam wychodzić na schodek na wysokości mojego kolana i dałam rade tylko 5 minut!! nie wiedziałam że to takie trudne:O:O

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

dziewczynki właśnie pracuje nad pierwszą stroną mam nadzieję, że wam się pdooba. jak coś przeaczam to wybaczcie

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

dobra to tyle. niektórych danych mi brakuje. albo jestem głupia i ślepa albo ich nie było to doślijcie
__________________
Mam wybór: mogę być ofiarą losu lub poszukiwaczem przygód wyruszającym po skarb. Wszystko zależy od tego, jak będę postrzegała własne życie.
chcę być piękna...
walczę o zgrabne i zdrowe ciało
Miluniamis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 10:15   #111
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

dobra, to ja moge wymiary podac, bo wagi nie mam:

talia: 63 cel 60

biodra: 90 cel 85

udo: 53 cel 48/49

nad kolanem: 38 cel 35

lydka 34 cel 32


tak bym chciala zaczac jakies cwiczenia a tu choroba coraz gorzej mnie bierze, dzis spalam 15 godzin no ale przynajmniej dzieki temu nie podjadam
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 10:19   #112
Miluniamis21
Raczkowanie
 
Avatar Miluniamis21
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 130
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
dobra, to ja moge wymiary podac, bo wagi nie mam:

talia: 63 cel 60

biodra: 90 cel 85

udo: 53 cel 48/49

nad kolanem: 38 cel 35

lydka 34 cel 32


tak bym chciala zaczac jakies cwiczenia a tu choroba coraz gorzej mnie bierze, dzis spalam 15 godzin no ale przynajmniej dzieki temu nie podjadam
to ty mi się szczuplutka wydajesz jak masz taką talie na początku się zregeneruj potem ćwiczonka ja już troszkę poćwiczyłam niedługo pójdę na spacerek bo słoneczko a od jutra opady
__________________
Mam wybór: mogę być ofiarą losu lub poszukiwaczem przygód wyruszającym po skarb. Wszystko zależy od tego, jak będę postrzegała własne życie.
chcę być piękna...
walczę o zgrabne i zdrowe ciało
Miluniamis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 10:26   #113
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez Miluniamis21 Pokaż wiadomość
to ty mi się szczuplutka wydajesz jak masz taką talie na początku się zregeneruj potem ćwiczonka ja już troszkę poćwiczyłam niedługo pójdę na spacerek bo słoneczko a od jutra opady
talia nigdy nie byla moim problemem, bardziej uda i pupa, bo bioder szerokich nie mam tylko duzo tluszczu sie tam odklada

zazdroszcze slonca, u mnie brzydko, ale moze to i dobrze, przynajmniej mnie nie kusi
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 11:16   #114
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Ufff ale się naczytałam Witam dziewczyny, witam
Ja wczoraj nie miałam czasu, żeby wpaść na forum ale dietetycznie było całkiem ok. Zawsze w niedzielę wybieraliśmy się z TŻtem na lody ale tym razem się nie skusiłam. Zawsze to jakiś mały sukces, chociaż z drugiej strony nie mam zamiaru popadać w skrajności i od czas do czasu na pewno pozwolę sobie na jakąś większą przyjemność niż starta marchewka
W weekend odpuściłam sobie ćwiczenia ale dziś mam zamiar zacząć program Brazil Butt Lift i 35 min. Crunch'a.
Wspominałyście o peelingu kawowym, ja też go kiedyś robiłam ale trochę wkurzało mnie, że brudził mi łazienkę Obecnie stosuję antycellulitowy peeling z Eveline 3D i uważam że jest całkiem fajny.

Miluniamis21 u mnie jako cel możesz wpisać 58 kg, chociaż w sumie bardziej zależy mi na ogólnym, zadowalającym mnie wyglądzie niż kilogramach. Zakładam, że jeśli schudnę te 7 kg to już będzie ok ale zobaczymy.
liquefy moim zdaniem masz świetne wymiary!
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 11:42   #115
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

yaminishi dziekuje ale wiadomo, wymiary wymiarami, a cialo wcale dobrze nie wyglada

z podpisu wnioskuje, ze lubisz white lies faajnie
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:16   #116
tym_razem_sie_uda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

350brzuszków? ło jooooj

ja dziś tylko 3km spacerku w drodze powrotnej ze szkoły planuje przejechać 30km na rowerku stacjonarnym co w ogóle myślicie o rowerku stacjonarnym dziewczyny? pomaga coś? bo jeżdżę codziennie tak w granicach 30-50km na najlżejszym obciążeniu

a co do żarełka to u mnie dzisiaj:

*5.15 musli fitella jogurtowa z jogurtem naturalnym :/ wiem że te gotowe są beee ale uwielbiam je
*9.20 jabłko
*13.30 brokuł z odrobinką kaszy i mięsko gotowane

do tego 3 herbatki czerwone
tym_razem_sie_uda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:31   #117
Miluniamis21
Raczkowanie
 
Avatar Miluniamis21
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 130
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

popoprawiam potem dobrze?? ja byłam 2 godzinki na zewnątrz z dzieckiem ale poczytałam książkę bo miałam możliwość
u mnie tak:
śniadanie: 2 kromki chleba ciemnego z szunką domową bieluchemn sałata pomidor ogórek oczywiście tylko plasetki:P:P

2 śniadanie: kawa z mlekiem i jabłko. jutro wezmę ze sobą więcej jakąś kanapkę.
obiad: zupa warzywna niezabielana z kaszą manną
__________________
Mam wybór: mogę być ofiarą losu lub poszukiwaczem przygód wyruszającym po skarb. Wszystko zależy od tego, jak będę postrzegała własne życie.
chcę być piękna...
walczę o zgrabne i zdrowe ciało
Miluniamis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:31   #118
zaneta198818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

heyoooo Dziewczyny u mnie jakoś 1kg mniej na wadze A jak u Was?? Ja dziś jadłam:
1. 2 wafle ryżowe pełnoziarniste posmarowane gestym jog. naturalnym i łyżką dzemu nisko słodzonego
2. Jabłko
3. kubek mussli, mleko 1,5%
Odbyłam już dłuuugi spacer z córeczką a jak mąż wróci z pracy to planuje drugi Wiecie czuje się świetnie i nie męczy mnie wcale odchudzanie bo mam WAS Buziaczki Piszta baby swoją wagę
zaneta198818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:31   #119
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cześć!

korzystam z zaproszenia i dołączę do wątku.
z takich podstawowych przechwalanek (jakby było się czym chwalić) to mam 169cm wzr/ waga 82

Jeszcze z początkiem grudnia ważyłam 70kg i czułam się świetnie. niestety efekt jojo mnie dopadł. dlatego postanowiłam skończyć z testowaniem na sobie różnych popularnych diet (niestety odbiło mi się to na zdrowiu) a zacząć racjonalne odżywianie. i tak od połowy lutego jem tzw. zdrowe jedzonko poszło w dół 3 kg więc sukces jest. teraz tylko dołączyć ćwiczenia. jak sobie pomyślę jaką kiedyś miałam kondycję to płakać się chce z tęsknoty.
to tyle na początek
__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:54   #120
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Dziewczynki widzę, że poniedziłek dietkowo się zaczął w eszystkich, ja się trzymam mojego planu i w sumie jestem trochę głodna, ale dzisaj przyjęłam jakieś 800 kcl, a wczoraj było ich pewnie z 4 tys wiec sie nie dziwie musze sie przystosować do tego, a wiem, ze potrafię Popijam soczek marchewkowy świeży i uciekam do TŻ wieczorkiem sie odezwę
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-30 17:19:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.