Staraczki 2023 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-01-17, 20:24   #91
Kotciara
Raczkowanie
 
Avatar Kotciara
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 53
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez polly54 Pokaż wiadomość
Super, że wyniki są lepsze!

A ja mam jeszcze pytanie z innej beczki - jak sytuacja w pracy wpłynęła na decyzję o dziecku? Wszystkie macie umowę na czas nieokreślony?


---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------



Jak robiłam testy LH z apteki, nigdy kropka nie była intensywna. Zawsze taka sobie szczerze mówiąc. Ginekolog mówił, że te testy to niezbyt miarodajne są ...

A i jeszcze apropos oleju z wiesiołka - macie w butelce czy tabletkach?
Co do umowy, to u mnie tak, myślę, że gdyby nie ta umowa na czas nieokreślony, to bym się mocno wahała.

Ja stosuje olej w tabletkach, aczkolwiek słyszałam, że lepszy jest taki normalny w płynie.
Kotciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-17, 21:27   #92
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Staraczki 2023

Ja mam umowę na czas nieokreślony, w zasadzie zawsze taką mam, chyba tylko w jednej pracy miałam na 3 miesiące i dopiero na czas nieokreślony.
Zależy jaką masz pracę, sytuację życiową i czy ewentualnie po macierzyńskim będziesz miała oszczędności/ partner Cię utrzyma, na czas szukania pracy. Ja zawsze pracę znajdowałam w ciągu max miesiąca, ale szukam tylko w konkretnej specyficznej branży, mam uprawnienia i aplikujęna konkretne stanowisko, za określoną kasę - wahania mogą być tylko w górę, poniżej pewnej kwoty nie będę mniej zarabiać. Więc umowa na czas nieokreślony nie jest dla mnie musem, bo i tak sobie poradzę na rynku.

Zamówiłam dzisiaj kolejne suplementy - q1p, resveratrol, omega 3 i jeszcze nowy probiotyk swansona. Co prawda biorę sanprobi, ale potrzebuję jeszcze czegoś, bp co prawda jest lepiej, ale nadal posiew nie jest dobry.

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-17, 21:58   #93
a_revek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 212
Dot.: Staraczki 2023

Ja też mam umowę na czas nieokreślony, a co do oleju z wiesiołka to zażywam w formie płynnej z firmy Olini. Ten konkretny poleciła mi dietetyczka. Niestety nie jest to też tania opcja, bo butelka, która starcza na 2 miesiące wychodzi 305zł.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
a_revek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-17, 23:23   #94
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
W ogóle to dziewczyny mi się wydaje, że totalnie nie trafialiśmy w owu. Okazało się, że mam wcześniej niż myślałam. Już w 13dc teraz miałam. A myślałam że mogę mieć od 15dc najwcześniej. Gdyby nie monitoring to po niczym bym nie poznała, że owu się odbyła. Totalnie nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hej, weszlam tu zeby spytac wlasnie jak twoj monitorig

Jak pamietasz z poprzedniego watku ja tez bylam na monitoringu i to od razu i chyba dlatego sie szybko udalo bo tez bylam pewna ze mam ovu wczesniej a np okazalo sie ze w 18dc zamiast 13 takze moglismy nigdy nie trafic gdyby nie monitoring bo czasem sluz potrafi zrobic w ciula.
Powiedz mi czy pokrylo ci sie to z pikiem na tescie? Ja wlasnie robilam testy jednoczesnie z monitorigiem zeby to porownac. Polecam jeszcze w przyszlosci z jeden dwa monitoringi. Bo moze sie okazac ze masz roznie owulalcje. W czasie monitoringu fajnie tez sobie dokladnie sprawdzac testy, sluz itp zeby pozniej wykminic bez monitoringu kiedy ma sie ovu bo umowmy sie co cykl nie bedziesz chodzic
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-18, 06:33   #95
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Hej natkurka w następnym cyklu mam nie przychodzić bo wszystko przebiegło dobrze. Owulacja wystąpiła, dwa ciałka żółte widoczne więc pekly dwa pęcherzyki. W poniedziałek mam zbadac progesteron no i tyle. Robiłam owulaka tylko dzień przed owu i nie było piku, nie było nawet pozytywu. A owulacja wystąpiła bez żadnych wątpliwości i to jeszcze podwójnie także wiesz dam sobie spokój z testami owu. Wcześniej u mnie trzeba zaczynać starania bo kompletnie ta owu nie dawała żadnych oznak. Trzymaj kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ateris
Czas edycji: 2023-01-18 o 06:35
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-18, 07:51   #96
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Staraczki 2023

Czyli testy owu nie koniecznie mówią prawdę, też tak gdzieś czytalam. Ja kupiłam kilka opakowań tak z ciekawości ale też średnio im ufam
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-18, 08:44   #97
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Czyli testy owu nie koniecznie mówią prawdę, też tak gdzieś czytalam. Ja kupiłam kilka opakowań tak z ciekawości ale też średnio im ufam
Nie no może u innych mówią, można próbować, ja już im podziękuję
A Ty byłaś w czasie waszych starań na monitoringu?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-18, 09:05   #98
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Staraczki 2023

Byłam, owulacja zgodziła się z testami owu i ze wzrostem temp. Natomiast na monitoring na razie nie będę już chodziła, będę opierała się na temperaturze i może na tych testach. I tak mąż musi 3 miesiące leki brać na poprawę nasienia. Poprzedni lekarz dal mu leki, które bardzo źle wpłynęły na plemniki, będziemy robić badanie nasienia.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-18, 10:09   #99
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Czyli testy owu nie koniecznie mówią prawdę, też tak gdzieś czytalam. Ja kupiłam kilka opakowań tak z ciekawości ale też średnio im ufam
Przy Pcos można mieć cały czas pozytywne testy owulacyjne, mimo że tej owulacji nie ma. Dlatego lepiej zrobić przez kilka cykli monitoring.

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-18, 16:12   #100
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez polly54 Pokaż wiadomość
Super, że wyniki są lepsze!

A ja mam jeszcze pytanie z innej beczki - jak sytuacja w pracy wpłynęła na decyzję o dziecku? Wszystkie macie umowę na czas nieokreślony?

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------



Jak robiłam testy LH z apteki, nigdy kropka nie była intensywna. Zawsze taka sobie szczerze mówiąc. Ginekolog mówił, że te testy to niezbyt miarodajne są ...

A i jeszcze apropos oleju z wiesiołka - macie w butelce czy tabletkach?
Przy pierwszej ciąży pracowałam w sklepie i nie zależało mi na tej pracy. Umowa skończyła mi się jakiś miesiąc po porodzie. Nie wróciłam tam. Przebranżowiłam się, mam super pracę i wręcz trochę mi szkoda, że będę miała tak długą przerwę jak pojawi się bobo Tutaj mam umowę na czas nieokreślony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-19, 06:53   #101
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Staraczki 2023

Heej, mozna dolaczyc? mam 37 lat, 3 latka na pokladzie i od wakacji probujemy z drugim. Za pierwszym razem sie udalo, ale niestety w 11 tyg sie skonczylo ;( teraz od 3 cykli probujemy i nic. Wedlug temperatury jestem w stanie dokladnie stwierdzic dzien owulacji. Temp spada nagle na 1 dzien a potem sie znacznie podnosi. Z 3 latkiem tez udalo nam sie za 2-gim razem, wiec myslalam ze pojdzie tak latwo... Dalismy sobie czas do konca roku, jak sie nie uda to zostaniemy z jednym maluchem. Ale mimo to bardzo bysmy chcieli.
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-19, 07:07   #102
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Heej, mozna dolaczyc? mam 37 lat, 3 latka na pokladzie i od wakacji probujemy z drugim. Za pierwszym razem sie udalo, ale niestety w 11 tyg sie skonczylo ;( teraz od 3 cykli probujemy i nic. Wedlug temperatury jestem w stanie dokladnie stwierdzic dzien owulacji. Temp spada nagle na 1 dzien a potem sie znacznie podnosi. Z 3 latkiem tez udalo nam sie za 2-gim razem, wiec myslalam ze pojdzie tak latwo... Dalismy sobie czas do konca roku, jak sie nie uda to zostaniemy z jednym maluchem. Ale mimo to bardzo bysmy chcieli.
Hej Jasne, że można dołączyć Powodzenia w staraniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-19, 08:16   #103
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Staraczki 2023

Bierzecie jakieś suplementy? Ja z polecenia gina kupiłam Ovarin i Castagnus. Oprócz tego olej z wiesiolka.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-19, 09:51   #104
Kotciara
Raczkowanie
 
Avatar Kotciara
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 53
Dot.: Staraczki 2023

A jaki termometr polecacie?
Kotciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-19, 10:35   #105
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Bierzecie jakieś suplementy? Ja z polecenia gina kupiłam Ovarin i Castagnus. Oprócz tego olej z wiesiolka.
Bierzemy i to bardzo dużo między innymi Inozytol, NAC, Omega 3, Koenzym q10, folian i nie pamiętam co jeszcze. A Castangus przyjmujesz sama czy na polecenie lekarza? Badałaś prolaktynę?
Na początku też mi endokrynolog zleciła Castangusa, ale ostatecznie biorę Bromocorn od maja.

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-19, 11:53   #106
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Kotciara Pokaż wiadomość
A jaki termometr polecacie?
Ja mam microlife, podaje dwa miejsca po przecinku, używam od dawna i polecam.


Prolaktyny nie badałam, jeszcze nikt mi tego nie zlecił.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-19, 12:43   #107
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Bierzecie jakieś suplementy? Ja z polecenia gina kupiłam Ovarin i Castagnus. Oprócz tego olej z wiesiolka.
Na co bierzesz Castagnusa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-19, 13:10   #108
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Na co bierzesz Castagnusa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyczytałam, że może coś pomóc a raczej nie powinien zaszkodzić. Chyba, że się mylę?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-19, 13:45   #109
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Wyczytałam, że może coś pomóc a raczej nie powinien zaszkodzić. Chyba, że się mylę?
Ja się nie znam na tym specyfiku. Moja koleżanka go brala na podwyższona prolaktyne właśnie. Ja nie biorę bo cykl mam regularny i prolaktyne w normie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-19, 14:27   #110
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Bierzecie jakieś suplementy? Ja z polecenia gina kupiłam Ovarin i Castagnus. Oprócz tego olej z wiesiolka.
Pregna Start

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-19, 14:48   #111
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ja się nie znam na tym specyfiku. Moja koleżanka go brala na podwyższona prolaktyne właśnie. Ja nie biorę bo cykl mam regularny i prolaktyne w normie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam nadzieję, że może trochę skróci mi cykle, bo ostatnie mają po ok. 35 dni
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-19, 17:29   #112
Kotciara
Raczkowanie
 
Avatar Kotciara
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 53
Dot.: Staraczki 2023

[QUOTE=luffka;89471404]Ja mam microlife, podaje dwa miejsca po przecinku, używam od dawna i polecam.


Dziękuje

Ja jutro idę w końcu na badania - morfologia, mocz, cukier, cholesterol, TSH. Aczkolwiek na samą myśl jestem chora Bardzo nie lubię chodzić po lekarzach, jednak coś ostatnio mi organizm szwankuje i boje się czy nie dostałam jakichś powikłań po tej grypie, która ostatnio panuje
Kotciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-19, 19:09   #113
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Staraczki 2023

Ja dzisiaj też byłam u lekarza, stwierdził że wyniki mam w porządku. Zrobił USG i niedługo powinnam dostać okres i mamy zielone światło od lekarza, że już będziemy mogli się starać.
Lekarz mi zalecił Ovarin, a jak uda mi się zajść w ciążę to jak test wyjdzie pozytywny to mam profilaktycznie brać 1 tabletkę na noc progesteronu i się jak najszybciej umówić do niego na wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-20, 00:10   #114
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Staraczki 2023

Cześć dziewczyny. Chętnie dołączę. Z mężem przymierzamy się do bycia rodzicami. Chcielibyśmy zacząć starać się w wakacje.

Niestety mam zakażenie układu moczowego bakterią e-coli. Mam ją od wielu lat, ale wcześniej była bezobjawowa i lekarz mówił, że dopóki nie będę mieć objawów albo nie będę chciała być w ciąży, to nie ma co tego leczyć. Tzn. brałam kiedyś antybiotyki, ale i tak jej nie wygoniłam. Teraz wypadałoby zająć się tematem, tym bardziej, że zaczęła dawać się we znaki.

Tamten urolog sprzed lat kazał to wyleczyć przed ciążą. Natomiast dziś urolog powiedział mi, że to żadna przeszkoda i by planów rodzicielskich nie odkładał.

Z tego co czytałam w necie, ciąża i e-coli to kiepski pomysł.

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z tą bakterią i staraniem się o dziecko? Co mówili lekarze ?

Z góry dziękuję za jakieś info

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Medins
Czas edycji: 2023-01-20 o 00:12
Medins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-20, 07:58   #115
a_revek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 212
Dot.: Staraczki 2023

Byłam wczoraj u gina. Mówi, że wyniki są dobre, insulina faktycznie dobrze by było żeby jeszcze troszkę spadła, ale ogólnie jest git. Na spóźniającą @ powiedzial, ze wpływ mógł mieć stres, podróż, zmiana strefy czasowej, no i też ta insulina i mogło się rozregulować po prostu. Przepisał duphaston żebym brała od następnego cyklu od 16dc przez 12 dni. Powiedział, że można się starać, on ze swojej strony nie widzi żadnych przeciwskazań i powinno się udać. Gdyby nie, no to wtedy się zgłaszać po dalsze leki. Pochwalił za współpracę z dietetykiem. Olej z wiesiołka, wit. D3 i fertistim też powiedział, że super, że biorę. Wczoraj jak piorun z jasnego gromu z 3h po wizycie dostałam @.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
a_revek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-20, 08:56   #116
Justynnka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 15
Dot.: Staraczki 2023

Hej dziewczyny. Wczoraj w 23 DC ( 7 dpo) robiłam wyniki prolaktyny i progesteronu. Zastanawia mnie ten progesteron bo wyszedl 30,47 mg/ml, gdzie wg lab normą w fazie lutealnej jest do 16. Rozumiem że mogę przypuszczać że owulacja była ale czy taki wynik może świadczyć o bardzo wczesnej ciąży? Co sądzicie? W sumie wcześniej nie badałam progesteronu więc nie mam punktu odniesienia...
Justynnka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-20, 09:37   #117
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Staraczki 2023

Justynnka mysle ze wczesna ciaza jest mozliwa, przynajmniej jesli chodzi o teoretyczny wynik. A masz jakies objawy?

Mnie dzis temp spadla do 36,6 wiec mysle ze dzis lub jutro przyjdzie okres.

Ja biore tylko pregna plus, nie jestem fanka szprycowania sie niepotrzebymi lekami, a ona ma podstawowe skladniki z dobra przyswajalnoscia.

Z tego ze sie jeszcze teraz nie udalo jest jeden pozytyw: nie bedzie trzeba przez wakacje chodzic z gigantycznym brzuchem
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-20, 09:45   #118
Justynnka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 15
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Justynnka mysle ze wczesna ciaza jest mozliwa, przynajmniej jesli chodzi o teoretyczny wynik. A masz jakies objawy?

Mnie dzis temp spadla do 36,6 wiec mysle ze dzis lub jutro przyjdzie okres.

Ja biore tylko pregna plus, nie jestem fanka szprycowania sie niepotrzebymi lekami, a ona ma podstawowe skladniki z dobra przyswajalnoscia.

Z tego ze sie jeszcze teraz nie udalo jest jeden pozytyw: nie bedzie trzeba przez wakacje chodzic z gigantycznym brzuchem
Mam bolesność piersi i kłucie w podbrzuszu czyli standardowy zestaw jak przed @, nic nowego. No nic, zostaje mi czekać do terminu @ i zrobić wtedy test, obawiam się że się niepotrzebnie nakręciłam

też nie jestem fanką leków i suplementów dlatego póki co biorę tylko kwas foliowy i Wit d 4000 jednostek bo miałam duży niedobor. Poza tym większość tych supli dla kobiet starających się o ciążę zawiera jod a ja przy hasmito mam zalecenie żeby jod wprowadzić dopiero od potwierdzonej ciazy. .

Co do brzucha to chyba szczerze wolałabym chodzić z wielkim brzuchem w lato gdzie założysz cokolwiek niż w zimę

Edytowane przez Justynnka28
Czas edycji: 2023-01-20 o 09:48
Justynnka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-20, 10:14   #119
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Staraczki 2023

Hehe no tez prawda ale jednak podczas upalow 3 trymestr bylby dosc ciezki. Poza tym ja mam jeszcze ciazowe ciuchy z poprzedniej ciazy wiec zima mi nie straszna urodzilam w kwietniu i to bylo idealnie. Z drugim chcielismy podobnie, ale niestety nie wyszlo...

Co do objawow ciazowych to u mnie bol piersi byl o wiele silniejszy niz normalnie przed okresem. Byly nabrzmiale i doslownie spac nie moglam. Poza tym chyba nic innego nie czulam.

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Poly54 moze moglabys zrobic przy pierwszym wpisie liste dziewczyn ktore dolaczyly do grupy (wiek/ile dzieci/ciąży itp), byloby latwiej ogarnac kto jest kto
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-20, 10:48   #120
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Justynnka28 Pokaż wiadomość
Mam bolesność piersi i kłucie w podbrzuszu czyli standardowy zestaw jak przed @, nic nowego. No nic, zostaje mi czekać do terminu @ i zrobić wtedy test, obawiam się że się niepotrzebnie nakręciłam

też nie jestem fanką leków i suplementów dlatego póki co biorę tylko kwas foliowy i Wit d 4000 jednostek bo miałam duży niedobor. Poza tym większość tych supli dla kobiet starających się o ciążę zawiera jod a ja przy hasmito mam zalecenie żeby jod wprowadzić dopiero od potwierdzonej ciazy. .

Co do brzucha to chyba szczerze wolałabym chodzić z wielkim brzuchem w lato gdzie założysz cokolwiek niż w zimę
Ja rodziłam na początku października i dla mnie idealnie Wielki brzuch przypadl na lato, więc można było się łatwo ubrać - sukienka, balerinki i heja A zimą zakładać te kurtki, kozaki... Nie zazdroszczę

Za tydzień planuję testowanie Zobaczymy czy będzie drugi październikowy bobas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.