Targowiskowe Ploteczki część III - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-30, 18:13   #91
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Młoda wysyła szybko bo chce się wywiązać z wymiany żeby nie być pomówiona o oszukanie a że stan rzeczy nie do końca odpowiada ocenie wynikać może nie z jej niedobrej woli a z jej własnego punktu widzenia rzeczy ale przecież zawsze można się dogadać i wyrównać straty
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 18:30   #92
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Przekupka: 140 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
no ale jak tak czytałam sobie ten plotkarski wstecz -to nie tylko my świeżynki oszukujemy ??? i te z większą ilością przekupek też
a gdzie ja mam pewność wysyłając jako pierwsza że ta doświadczona na pewno przyśle mi to co chciałam ???? i jeszcze jakbym się tutaj pożaliła to znając życie większość z was zaraz ją weźmie w obronę bo stara Wizażanka przecież nie mogła oszukać to na pewno wina świeżaka
Z Ciebie już nie taka świeżynka 20 przekupek to już jest coś

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
ja zauważyłam pewne dziwne zjawisko na wizażu otóż
,,Stara wizązanka '' często ma problem z wysyłką,myśli że może zwlekać bo ona ma dużo przrekpuek więc ma prawo wysłać wtedy kiedy akurat ma czas i chęci
natomiast ,,młoda'' zwykle wysyła ,bardzo szybko ale często stan rzeczywisty np.ciucha bardzo różni się od tego podanego w opisie.
często, ale nie zawsze
Ja zawszw staram się wysyłać paczki natychmiast
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 18:49   #93
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
Przekupka: 87 pkt / 100% pozyt.
GG do Gomra
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
Z Ciebie już nie taka świeżynka 20 przekupek to już jest coś

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------



często, ale nie zawsze
Ja zawszw staram się wysyłać paczki natychmiast
ja tez właśnie staram się wysyłać terminowo, a jezeli zdarzy mi się 1-dniowy poślizg, to po prostu informuje i nadaje priorytetem jezeli jest taka mozliwość.

Część wizażanek, i z tym sie też już spotkałam, mających duży staż wysyła po tygodniu...
no ale to są moim zdaniem raczej sporadyczne przypadki.
Ale prawda jest taka, że takie też często myślą że mogą więcej, niestety.


pd. redroses weszłam na Twojego bloga, masz zachwycające makijaże, jakbym chciała umieć się tak umalować

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-10-30 o 18:50
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 18:51   #94
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Redroses - dziękuję wielkim wysiłkiem tego dokonałam - tak na prawdę to do tej chwili nie wiem czy ma mi coś jeszcze przyjść czy już nie
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 19:20   #95
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
... pamiętam sytuacje jak wizaznka z wielkim stażem bo miała ok 200przekupek ,kazała mi wysłać pierwszej,wysłałam, dostała paczkę ode mnie po czym nie chciała mi wysłać swojej! przez 2 tyg.w ogle sie nie odzywała,potem kręciła ,a jak w końcu opisałam ja na plotkowym to zmieszała mnie z błotem i wyszło na to że to ja jestem wredna,kłótliwa i w ogóle bezczelna bo jak mogłam po kilku tygodniach czekania upomnieć się o swoją paczkę?


Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
i o tym właśnie mówię ,że uczciwym się jest niezależnie od ilości przekupek , każdy kiedyś zaczynał
Mi nie chodzi o to że ja mam pierwsza wysyłać - znam zasady i się do nich dostosowałam, wysyłam bez żadnego ale - boli mnie tylko to ,że z góry nastawiacie się że nowa was oszuka
nie interpretuj aż tak
np. na all też chętniej kupisz od kogoś kto ma sporo pozytywnych komentarzy, prawda? :?
po prostu tak się buduje zaufanie, a zaręczam Ci że bywały tu i przekręty i jakieś dziwne osoby pojawiające się i znikające, potem klonujące i da capo al fine
jak ja zaczynałam, było dla mnie oczywiste, że mam najpierw udowodnić swoją wiarygodność i jakoś nie było dla mnie dolegliwe czy obraźliwe, ze ktoś oczekuje ode mnie udowodnienia mojej uczciwości - nikt mnie nie znał i nie musiał mi wierzyć
a co ważne, dość szybko pojawiła się afera z pewnąwizażanką, idiaminką, miała chyba około 200 przekup, a potem przekręciła sporo dziewczyn i to na naprawdę wartościowe rzeczy. I też jakos nie biadoliłam że O! stara wizażanka oszukuje, czyli że reszta starych też niewiarygodna - zawsze znajdą się czarne owce i tyle, życie po prostu

wiec naprawdę - nie bierz tego do siebie jako osoby, tylko jako zwykła, ludzką ostrożnośc w stosunku do kompletnie nie znanych osób, jakie się tu pojawiają
i zaręczam - bezpieczniej tu niż np. na Szafie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 19:20   #96
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Przekupka: 140 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
ja tez właśnie staram się wysyłać terminowo, a jezeli zdarzy mi się 1-dniowy poślizg, to po prostu informuje i nadaje priorytetem jezeli jest taka mozliwość.

Część wizażanek, i z tym sie też już spotkałam, mających duży staż wysyła po tygodniu...
no ale to są moim zdaniem raczej sporadyczne przypadki.
Ale prawda jest taka, że takie też często myślą że mogą więcej, niestety.


pd. redroses weszłam na Twojego bloga, masz zachwycające makijaże, jakbym chciała umieć się tak umalować
Dziękuje Nic specjalnego, jestem początkująca

Często dziewczyny nie umawiają się na konkretny termin, tylko piszą, że wyśla kiedy będą mogły - więc może być to tydzień, lub krócej. Ja generalnie rozumiem, że nie każdy ma czas. Liczę tylko na to, że jeżeli ktoś zapomni, lub opóźni wysyłkę da mi znać Kiedyś czekałam na paczkę miesiąc - dziewczyna zapomniała a później miała problemy - wystwiłam przekupkę pozytywną, bo ciągle informowała mnie kiedy nada paczkę. Nie kłamała, że wysłała, że nie wiem czemu jeszcze nie doszła itd. Najgorsze jest KŁAMSTWO
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 19:36   #97
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Misianka - spoko aż tak bardzo nie biorę tego do siebie ot tak piszę co trochę boli
bo bardzo mnie boli jak np któraś z Wizażanek zadaje mi pytanie o konkretną rzecz i czy u mniej coś mi się w zamian podoba a ja np odpowiadam że tak - więc ona prosi o wymiary , ja oczywiście jej podaje i proszę ją o wymiary i co ??? cisza
a można przecież napisać że wymiary nie pasują i że dziękuje ale po co domyśl się sama ja zawsze odpisuję , staram się być grzeczną taki to dla mnie trochę brak szacunku dla innych - ale to tylko moje zdanie
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 19:37   #98
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Przekupka: 140 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość




nie interpretuj aż tak
np. na all też chętniej kupisz od kogoś kto ma sporo pozytywnych komentarzy, prawda? :?
po prostu tak się buduje zaufanie, a zaręczam Ci że bywały tu i przekręty i jakieś dziwne osoby pojawiające się i znikające, potem klonujące i da capo al fine
jak ja zaczynałam, było dla mnie oczywiste, że mam najpierw udowodnić swoją wiarygodność i jakoś nie było dla mnie dolegliwe czy obraźliwe, ze ktoś oczekuje ode mnie udowodnienia mojej uczciwości - nikt mnie nie znał i nie musiał mi wierzyć
a co ważne, dość szybko pojawiła się afera z pewnąwizażanką, idiaminką, miała chyba około 200 przekup, a potem przekręciła sporo dziewczyn i to na naprawdę wartościowe rzeczy. I też jakos nie biadoliłam że O! stara wizażanka oszukuje, czyli że reszta starych też niewiarygodna - zawsze znajdą się czarne owce i tyle, życie po prostu

wiec naprawdę - nie bierz tego do siebie jako osoby, tylko jako zwykła, ludzką ostrożnośc w stosunku do kompletnie nie znanych osób, jakie się tu pojawiają
i zaręczam - bezpieczniej tu niż np. na Szafie

Ou yeaaa ! Ja na szafie miałąm takie przypadki, że szkoda gadac
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 19:50   #99
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
Ou yeaaa ! Ja na szafie miałąm takie przypadki, że szkoda gadac
opowiedz coś ciekawego
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 19:51   #100
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
opowiedz coś ciekawego
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 19:59   #101
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Przekupka: 140 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
opowiedz coś ciekawego
Opisywałam kiedyś nawet jeden przypadek, dziewczyna mająca ponad 200 komentarzy pozytywnych wystawiła buty - na zdjęciach stan super, bez wad. Założone podobno raz. A dostałam buty, z rozruszanym obcasem, porozklejane z każdej strony, jeden but luźniejszy. Rzecz co prawda do zrobienia przez szewca, no ale jednak, stan nie był taki jak opisany. Pisałam jej wiadomości, że jak tak mogła zrobić, że dostała ode mnie nowe buty - jeszcze z ceną od spodu. A wysłała mi coś co wymaga naprawy u szewca... Zgłosiła mnie do administracji, że kłamię i że wymyślam niestworzone historie. Załączyłam zdjęcia i zablokowali ją na 45 dni. Dostała siarczystego negatywa - odweta nie zaryzykowała.

Kolejny przypadek, umówiłam się na wymianę, moje szpilki za koturny - wysłałam. Dziewczyna twierdziła ze tez wysłała w tym samym dniu - jak się okazało, za 3 dni wróciły do mnie MOJE buty. Stwierdziła, ze doszły do niej ale były za wysokie i mi je odesłała. I nie rozumiała czemu mam pretensje!?!?! :O a przecież skłamała, że swoje buty już wysłała, i pomijam fakt, że straciłam kasę na wysyłkę butów, które do mnie wróciły. dziewczyna upierała się, że nie widzi problemu, bo przecież ona też zapłaciła za odsyłkę moich butów Wystawiłam negatyw - dostałam odwet. opisałam sytuację. Odwet usunięty i blokada na 30 dni.
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 21:57   #102
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
Opisywałam kiedyś nawet jeden przypadek, dziewczyna mająca ponad 200 komentarzy pozytywnych wystawiła buty - na zdjęciach stan super, bez wad. Założone podobno raz. A dostałam buty, z rozruszanym obcasem, porozklejane z każdej strony, jeden but luźniejszy. Rzecz co prawda do zrobienia przez szewca, no ale jednak, stan nie był taki jak opisany. Pisałam jej wiadomości, że jak tak mogła zrobić, że dostała ode mnie nowe buty - jeszcze z ceną od spodu. A wysłała mi coś co wymaga naprawy u szewca... Zgłosiła mnie do administracji, że kłamię i że wymyślam niestworzone historie. Załączyłam zdjęcia i zablokowali ją na 45 dni. Dostała siarczystego negatywa - odweta nie zaryzykowała.

Kolejny przypadek, umówiłam się na wymianę, moje szpilki za koturny - wysłałam. Dziewczyna twierdziła ze tez wysłała w tym samym dniu - jak się okazało, za 3 dni wróciły do mnie MOJE buty. Stwierdziła, ze doszły do niej ale były za wysokie i mi je odesłała. I nie rozumiała czemu mam pretensje!?!?! :O a przecież skłamała, że swoje buty już wysłała, i pomijam fakt, że straciłam kasę na wysyłkę butów, które do mnie wróciły. dziewczyna upierała się, że nie widzi problemu, bo przecież ona też zapłaciła za odsyłkę moich butów Wystawiłam negatyw - dostałam odwet. opisałam sytuację. Odwet usunięty i blokada na 30 dni.

bezczelne dziewuchy!!!
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 22:12   #103
touchmeiamfamous
Zakorzenienie
 
Avatar touchmeiamfamous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24 012
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Z moich 'szafowych' sytuacji:

wymieniłam się z dziewczyną- moja bluza za jej tunikę hm szarą, z kolorowymi cekinami. Czekałam na nią długo. Pomijam fakt, że miałyśmy wysłać równocześnie, doszło do sytuacji, że dałam jej czas do okreslonego dnia, bo wysyłka z jej strony bardzo się dłużyła. W końcu dostałam paczkę, a tam... całkiem inna tunika niż miała do mnie przyjść. Wkurzyłam się, a ona zaczęła się tłumaczyć i jeszcze na mnie wjeżdżać, że się pomyliła ( jak można pomylić się na Szafie mając czarno na białym rozpisaną wymianę?), i że mojego przedmiotu nie ma już. Wściekłam się, ale wysłałam jej za pobraniem jej bluzkę, ona mi odesłała bluzę. Nigdy więcej.
touchmeiamfamous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 22:27   #104
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

a ja się kiedyś nad tą szafą zastanawiałam ale że nie za bardzo mogłam pojąć ich zasady - odpuściłam sobie - ktoś chyba na de mną czuwał
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 11:29   #105
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Przekupka: 140 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
a ja się kiedyś nad tą szafą zastanawiałam ale że nie za bardzo mogłam pojąć ich zasady - odpuściłam sobie - ktoś chyba na de mną czuwał
Oczywiscie jest też dużo wymian przeprowadzonych w miłej atmosferze, i zgodnie z umową Zdarzają się sytuacje odbiegające od normy, ale to tak jak na wizażu - też można trafić na dziewczyny nieodpowiedzialne
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 12:49   #106
karollajna85
:)
 
Avatar karollajna85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 18 679
Przekupka: 188 pkt / 100% pozyt.
GG do karollajna85
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Zauważyłyście że klony wracają jak bumerang tylko z prędkością światła
__________________
ciuchy grudzień

kosmetyki
karollajna85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 13:34   #107
touchmeiamfamous
Zakorzenienie
 
Avatar touchmeiamfamous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24 012
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Taak
touchmeiamfamous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 15:16   #108
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

podziwiam was że wy te klony rozpoznajecie
napiszcie tylko kto to bo się jeszcze nadzieję

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

słuchajcie a co to za Panicz który jeszcze wczoraj był mężczyzną a już dzisiaj kobietą
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 15:20   #109
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
podziwiam was że wy te klony rozpoznajecie
napiszcie tylko kto to bo się jeszcze nadzieję

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------
słuchajcie a co to za Panicz który jeszcze wczoraj był mężczyzną a już dzisiaj kobietą


mnie się wydaje że to właśnie jest Klon
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 20:31   #110
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Cytat:
Napisane przez karollajna85 Pokaż wiadomość
Zauważyłyście że klony wracają jak bumerang tylko z prędkością światła
Klonom mówimy "nie".

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
słuchajcie a co to za Panicz który jeszcze wczoraj był mężczyzną a już dzisiaj kobietą
O kim mówisz?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 20:36   #111
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Klonom mówimy "nie".


O kim mówisz?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725179
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 20:39   #112
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Delfix już odpowiedziała
wczoraj w wątku było zupełnie co innego napisane i jako mężczyzna a teraz jako kobieta zgadza się tylko to co ma do wymiany
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 20:46   #113
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Bystre jesteście. Już nie po raz pierwszy żałuję, że nie ma możliwości dawania "plusików" osobom pomocnym na Targowisku.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 21:15   #114
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

do usług
starsze stażem koleżanki dobrze uczą

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

ech myślałam że mój Panicz zbanowany a to ta druga podejrzana
chyba będę musiała Panicza przeprosić za podejrzenia
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 23:14   #115
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ech myślałam że mój Panicz zbanowany a to ta druga podejrzana
chyba będę musiała Panicza przeprosić za podejrzenia
Bynajmniej, miałaś rację. Po prostu to trochę bardziej złożony przypadek, ale jutro go rozstrzygnę.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 23:19   #116
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

oooo to czekam na info o tym złożonym przypadku
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 09:51   #117
swaaag
Wtajemniczenie
 
Avatar swaaag
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 911
Przekupka: 40 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Dziewczyny, mam problem.
Umówiłam się z wizażanką na wymianę mój album/książka plus apaszka za jej bluzkę, która miała być czarna i w bardzo dobrym stanie, niestety jest sprana i cala obmeszona. Napisałam jej PW, ale odpisała wymijająco, wspominając o rzeczy, którą dorzuciła jako gratis (bo umówiłyśmy się, że dorzuci czarny eyeliner a dostałam mini krem ziaji do opalania). Co robić w takiej sytuacji?
swaaag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 10:08   #118
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Cytat:
Napisane przez swaaag Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem.
Umówiłam się z wizażanką na wymianę mój album/książka plus apaszka za jej bluzkę, która miała być czarna i w bardzo dobrym stanie, niestety jest sprana i cala obmeszona. Napisałam jej PW, ale odpisała wymijająco, wspominając o rzeczy, którą dorzuciła jako gratis (bo umówiłyśmy się, że dorzuci czarny eyeliner a dostałam mini krem ziaji do opalania). Co robić w takiej sytuacji?
jedno jest pewne że gratis to gratis i o nim nie ma co mówić
a masz możliwość wklejenia jej zdjęć bluzki i twoich dla porównania ???
Wymijająco to znaczy co napisała ??
jeżeli wg ciebie bluzka bardzo się różni od tej przez nią opisanej ja bym naciskała na odmianę
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 11:51   #119
swaaag
Wtajemniczenie
 
Avatar swaaag
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 911
Przekupka: 40 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

no bluzka niby ta sama, na jej zdjęciu nie widać, że jest sprana i obmeszona, ale PYTAŁAM o jej stan, więc uważam, że zostałam oszukana. Jutro postaram się zrobić zdjęcia i je tu wrzucić
swaaag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 12:33   #120
bogusia32
Wtajemniczenie
 
Avatar bogusia32
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 609
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe Ploteczki część III

Na każdym tego typu portalu zawsze będzie istniało ryzyko że zostaniemy wyrolowane. Na to nie ma gwarancji, niestety. Ja na Szafie mam już sporo wymian za sobą i dwa razy zdarzyło mi się że trafiłam na oszustki, mimo dokładnych pytań , miłej konwersacji dostałam rzeczy niezgodne z opisem.Ale swoje u Adminów wywalczyłam.Tu póki co zaczynam i mam nadzieję że nie trafię na jakąś zakłamaną osóbkę.Wiem tyle że po każdej wymianie , zanim wyślę swoje rzeczy, jako początkująca tutaj wysyłam zazwyczaj pierwsza, pytam o dokładną datę wysyłki do mnie.Jeśli dostałabym odpowiedz że Wizażanka nie może przez najbliższe np. 2 tyg wysłać do mnie to wysłałabym swoje rzeczy dopiero po ok 10 dniach. Tak aby przez ten czas nie wynikły dodatkowe ,jakieś bliżej nie znane komplikacje.To że jesteśmy tutaj początkujące nie oznacza że mamy bezgranicznie ufać wszystkim Wizażankom ze stażem.
Ale Siarka ma rację , zawsze to jakieś zabezpieczenie jeśli początkująca wysyła najpierw..
Sylwuś ( mamy za sobą miłą wymiankę )Ty masz teraz więcej przekupek ode mnie a jak robiłyśmy wymiankę to ja ich miałam więcej i również do mnie pierwsza wysyłałaś Nawet wystawiłam Ci 1-szą przekupkę i uwierz mi że bałabym się wysyłać pierwsza do kogoś kto ma np 2-3 transakcje za sobą. a ja miałabym ich np 30. I nie przejmuj się tym że Wizażanki nie odpisują, mi też często zawracają głowę po czym cisza..., na szczęście więcej jest takich które są ok
Mnie najbardziej wnerwia to że moje rzeczy to po najniższych cenach z Allegro się liczy ale swoje to podają z Sephory czy Douglasa, jakby tych rzeczy na All nie dało się kupić dużo taniej Jak ma paragon to uwierzę w innym przypadku w ogóle nie biorę tego pod uwagę.




Kochana Swaag , rzecz niezgodna z opisem jest chyba traktowana jako naruszenie regulaminu z tego co pamiętam. Więc jak najbardziej powinnaś domagać się odmiany i to chyba nawet ona powinna pokryć koszt wysyłki.
Ech, no to z regulaminu pamiętam ale że nie wolno w tytule wpisywać dwóch m-cy jakoś nie wryło mi się w pamięć droga Siarko. No cóż ,zarobiłam ostrzeżenie. Ale co tam, nawet dobry uczeń musi zarobić chociaż jedną pałę Oby tylko na jednej się skończyło



Ech , samo życie Ale i tak się cieszę że są tego typu portale a Wizaż mi się bardzo spodobał

Pozdrawiam Was cieplutko

Edytowane przez bogusia32
Czas edycji: 2013-11-02 o 12:42
bogusia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-27 09:49:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.