Starzenie się- jak to jest naprawdę? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-06, 16:51   #91
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Starzenie się- jak to jest naprawdę?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Łysienie to, do jasnej cholery, rzecz całkowicie niezależna od człowieka. Po prostu się dzieje.

Twoja wypowiedź jest mniej wiecej na takim samym poziomie jak byłoby smianie się z niepełnosprawnego "żałosny chłopiec, czekający na protezę nogi".
Nie znasz tego kolesia, więc nie rozumiesz o co chodzi - ani nie potrzebuje przeszczepu ani wielu innych zabiegów, którym się poddaje. Typ, który nie wie co robić z kasą i trochę mu odbija. Ostatnio opowiadał wszystkim jak zapłacił 500 zł prostytutce i była "strasznie brzydka", z takich ludzi można się tylko śmiać.

I nie porównuj niewielkich zakoli z niepełnosprawnością. Obrażasz w tym momencie mnie i dużo innych osób. Nie wiem jak w ogóle można te dwie rzeczy razem zestawić
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)

Edytowane przez Naomi21
Czas edycji: 2018-08-06 o 16:52
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 16:52   #92
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Starzenie się- jak to jest naprawdę?

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Nie znasz tego kolesia, więc nie rozumiesz o co chodzi - ani nie potrzebuje przeszczepu ani wielu innych zabiegów, którym się poddaje. Typ, który nie wie co robić z kasą i trochę mu odbija.

I nie porównuj niewielkich zakoli z niepełnosprawnością. Obrażasz w tym momencie mnie i dużo innych osób. Nie wiem jak w ogóle można te dwie rzeczy razem zestawić
A ja nie wiem jak można wysmiewac się z przywar niezależnych od człowieka, np. łysej głowy.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 16:54   #93
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Starzenie się- jak to jest naprawdę?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
A ja nie wiem jak można wysmiewac się z przywar niezależnych od człowieka, np. łysej głowy.
Jak nie rozumiesz różnicy, to pomyśl czy wolałbyś mieć zakola czy nie mieć nogi. Może tak dotrze
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 16:56   #94
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Starzenie się- jak to jest naprawdę?

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Jak nie rozumiesz różnicy, to pomyśl czy wolałbyś mieć zakola czy nie mieć nogi. Może tak dotrze
Oczywiście -lysina jest gigantycznie mniejszego kalibru. Niemniej jest zupełnie niezależna od człowieka, a Ty i tak go wyśmiewasz. Prezentujesz żenujący poziom i na tym kończę dyskusje z Tobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 16:58   #95
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Starzenie się- jak to jest naprawdę?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Oczywiście -lysina jest gigantycznie mniejszego kalibru. Niemniej jest zupełnie niezależna od człowieka, a Ty i tak go wyśmiewasz. Prezentujesz żenujący poziom i na tym kończę dyskusje z Tobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę, że ostrzeżenia już masz - to wszystko wyjaśnia Naucz się czytać ze zrozumieniem. A dyskusji żadnej z Tobą nie prowadziłam, sprawdź lepiej czym jest dyskusja
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 06:08   #96
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 121
Dot.: Starzenie się- jak to jest naprawdę?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
A ja nie wiem jak można wysmiewac się z przywar niezależnych od człowieka, np. łysej głowy.
Może tak samo jak z... wieku, zmarszczek, utraty jędrności skory, małych piersi.
Jakoś panowie nie stronią od tego.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 07:19   #97
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Starzenie się- jak to jest naprawdę?

Uderz w stół a nożyce się odezwą
Ja odebrałam to jako opis stereotypowego pana przechodzącego kryzys wieku średniego, który w dodatku jest bucem. I tyle.
Reakcja tak histeryczna, że aż śmieszna, a porównanie do niepełnosprawności, to bezczelność.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-07, 07:38   #98
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Starzenie się- jak to jest naprawdę?

Oj, jaka obrona łysych Koleś komentuje, że kobiety po 25 r.ż. "tracą świeżość", a sam łysieje - hipokryta, o to chodziło w tej anegdotce.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 08:35   #99
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Starzenie się- jak to jest naprawdę?

Nas ostatnio z kasjerka w sklepie rozbawil facet, z typu chyba byl "gawędziarz..."

Krzyczy do kolegi : wiesz Stasiek, w naszym wieku, to najlepsza juz wódka, bo te zęby juz nie takie, a jej nie trzeba gryźć

to my tam chichramy, a on, a co takie śmieszne i dalej o tym naszym wieku, to ja : a jakim to naszym, konkretnie ?

facet zdziwiony i w koncu : a ile pani mi by dala ?, to ja go mierze, mialam jeszcze ochote powiedziec, zeby sciągnął okulary słoneczne, bo po oczach tez inaczej, ale mowie : 50 parę
to on : ale 50 , ze 59 ?, a ja : nie 55

a ten szczesliwy, ze mu 5 lat odjelam

no co chcialam sie zapytac ile mi zostalo do tego picia wódki , bo tego nie trzeba gryźć
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 20:52   #100
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 463
Dot.: Starzenie się- jak to jest naprawdę?

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Nas ostatnio z kasjerka w sklepie rozbawil facet, z typu chyba byl "gawędziarz..."

Krzyczy do kolegi : wiesz Stasiek, w naszym wieku, to najlepsza juz wódka, bo te zęby juz nie takie, a jej nie trzeba gryźć

to my tam chichramy, a on, a co takie śmieszne i dalej o tym naszym wieku, to ja : a jakim to naszym, konkretnie ?

facet zdziwiony i w koncu : a ile pani mi by dala ?, to ja go mierze, mialam jeszcze ochote powiedziec, zeby sciągnął okulary słoneczne, bo po oczach tez inaczej, ale mowie : 50 parę
to on : ale 50 , ze 59 ?, a ja : nie 55

a ten szczesliwy, ze mu 5 lat odjelam

no co chcialam sie zapytac ile mi zostalo do tego picia wódki , bo tego nie trzeba gryźć
Uśmiałam się, dzięki.
Moja rada jest taka, żeby już za młodu oszczędzać zęby.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 21:20   #101
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Starzenie się- jak to jest naprawdę?

A to tak , nie dbają a potem się dziwią, że wódka tylko, moja babcia do końca, czyli do 87 roku życia miała swoje
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-07, 22:08   #102
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 463
Dot.: Starzenie się- jak to jest naprawdę?

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
A to tak , nie dbają a potem się dziwią, że wódka tylko, moja babcia do końca, czyli do 87 roku życia miała swoje
Czyli piła wódkę już od młodości? Bo to miałam na myśli gdy pisałam "za młodu oszczędzać zęby" :P
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 10:51   #103
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Starzenie się- jak to jest naprawdę?

Przez bzdury w rodzaju "mężczyzna jest jak wino" utarło się, że to kobiety mają gorzej.
Pomyślmy. Zmarszczki, nadwaga, utrata jędrności to oznaki starzenia, które mogą występować u obu płci, natomiast łysienie zdarza się zdecydowanie częściej u mężczyzn, nawet w bardzo młodym wieku.
Często wymienia się starych aktorów na dowód tego, że mężczyźni dłużej (na zawsze?) pozostają piękni, a wg enigmatycznej opinii wszystkich bądź subiektywnej opinii głoszącego te prawdy nawet przystojniejsi. Ja tam widzę, że starsze aktorki i inne gwiazdy też, o dziwo, nie utraciły rysów twarzy, nadal są piękne a przez swoją twórczość, role i całą otoczkę, może nawet bardziej charyzmatyczne, przyciągające. Oczywiście jak dla kogo.

I tak jest to bardzo indywidualne. Co 30 czy 40-latkę, która np. dopiero teraz schudła albo zaczęła o siebie dbać jeszcze bardziej, wygląda znacznie lepiej niż kiedykolwiek i nigdy nie miała takiego powodzenia obchodzi, że jakaś 20-tka jest jeszcze atrakcyjniejsza?
Myślę też, że styl życia a przede wszystkim odżywiania ma znacznie większy wpływ niż zmiany zachodzące wraz z wiekiem, na które zresztą właśnie tym trybem życia mamy wpływ. Jeżeli jako dziecko ktoś jest chudy i wraz z wiekiem staje się coraz bardziej "normalny", to nawet jeśli waga zmienia się o kilka kg w ciągu roku, nie wygląda to niepokojąco. U dzieci pewnie to jest wskazane. Jeżeli jednak idzie to w parze ze zwiększonym udziałem tkanki tłuszczowej, to do któregoś momentu będzie to normalne, potem uroczo zaokrąglone, ale jeśli nie zmieni się nawyków, to doprowadzi do nadwagi. Dlatego uważam, że krzywdzące jest lekceważenie dzieci/nastolatek, które chciałyby/powinny schudnąć, a reagowanie tekstami o anoreksji i innych zaburzeniach odżywiania oraz postrzegania siebie wynika z ignorancji i często własnych złych nawyków - przez to otyłość u dzieci jest w tym momencie poważnym problemem na ogromną skalę, a przecież te dzieci się nie "wyciągną" dzięki wzrostowi, ta nadwaga sama nie zniknie jak niektórzy wierzą. To odnośnie zwalniającego z wiekiem metabolizmu, co na pewno istnieje, ale śmiem podejrzewać że największy udział mają złe nawyki i lekceważenie lekkiej nadwagi, bo przecież nie jest źle.

Rozbawiło mnie przekonanie o tłuszczu samoczynnie wypełniającym zmarszczki oraz o przybywaniu zmarszczek wraz z utratą wagi. Przypomniało mi się jak w którymś angielskim szmatławcu czytałam wypowiedź celebrytki, że ona chce troszkę przytyć, bo ma zmarszczki i one jej się dzięki temu wypełnią Super by było, gdyby to tak działało. Po co by były wypełniacze? Nawet 100g tkanki tłuszczowej wystarczałoby aż nadto. To by było tak fajne jak przytycie tylko w biuście. Oh wait...
Analogicznie wraz z chudnięciem nie przybywa zmarszczek, no pliz.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-12 11:51:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.