smieszne szkraby - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-20, 13:17   #91
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: smieszne szkraby

Goha jak to z suknia napisałaś to mi się przypomniało moje dzieciństwo .
Ja to była zboczona na punkcie kudłatych przytulaków. Tylko że one mnie nie słuzyły do przytulania, ja te biedactwa wyskubywałam z "sierci" i to co naskubałam wciskałam pomiędzy smoczek a nos ( coby mnie miziało ciagle). W rezultacie wyskubałam do golego dwa i pół miska.
Po połowie tego trzeciego miśka ( miałam chyba 3 lata) dostałam na urodziny białego pieska.
Takiej sredniej wielkosci białe psisko co miało włos na dł jakis 2 cm. Ten biedaczek z kolei mial takie uturlanie stożki na swoim pyszczku i te stozki wkładałam bezpośrednio do nosa.

Na szczęście nie zni9szczyło to psiaka. Psiak był cudny i nadal jest . Wyprany został juz jakies 3 razy w automacie id zis sie nim bawią dziewczynki

(na szczęście nie przejawiaja zboczeń po mamusi )
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:22   #92
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: smieszne szkraby

O przepraszam okłamałam was .
Kamila przejawia pewne zboczenie po mamusi.
A mianowicie jak jest sukienka to MUSI się kręcić bo inaczej Kamilka nie może "tańciam" robić (czyt. tańczyć)

Ja też za nic w swiecie nie chciałam do przedszkola ubierac wąskich spódnic i sukienek, a już koniec świata dla ( to mi zostało do dziś) to było założenie mi ciemnych rajstop lub skarpetek.
No potworność
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:36   #93
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 016
Dot.: smieszne szkraby

haha no to widzę że nie tylko mój Sami miał dziwactwa

ostatnio rozśmieszyło mnie jak siedział na nocniku i oglądał dobranocke. ja poszłam do kuchni. wracam i co widzę z korytarza? moje dziecko rozkraczyło nogi i gmera w nocniku po czym szybko wsadza coś do buzi. ja cała przerażona i zniesmaczona co on robi
wiecie co sie okazalo ? ze mały wcinał herbatnika bebe i mu kawałki powpadały do nocnika więc on z oszczędności sobie je wyciągał
dobrze że nocnik był jeszcze pusty i czysty....
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 21:44   #94
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: smieszne szkraby

A moje dziecko dzis przekroczyło granice smrodu.
Tak dokładnie smordu.
Polazło mi to coś do łązienki kiedy mamusia odkurzała. Wzięła sobie szczotke do klopa i dawaj w nim gmerać. Ale na moje nieszczęście w kibelku pływał kupczak którego juz od kilku spłukań nie mozna się pozbyć.
Moja kobieta nabrała go na szczote , wysmarowała cały kibelek, deske i futrzaka na klapie. Po czym poszła do babci.
Mama mi wrzeszczy: zobacz jakie ona ręce i jak smierdzi ( śmiała się przy tym że aż bordowa była - znaczy mama)
jak mi ten smrodek przyszedł to najpierw myślałam że wetknęła łapska do pieluchy. Ale jak?? Przez bodziaka i rajty?? Nawet plecy miała usmarowane kupczakiem . W łazience wszystko sie wyjaśniło
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 23:33   #95
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: smieszne szkraby

powiedziałam dziś mojemu 8letniemu bratu, że na pewno będzie miał kiedyś dziewczynę na co odparł mi:
Tak ale jak będę leżał w trumnie (nie lubi jeszcze kobiet )
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 20:31   #96
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: smieszne szkraby

myszka o rany ahhahaha
mam nadzieję że antek mi oszczędzi takich przeżyć

ale też mam świeżą anegdotkę
Antoś jeszcze za bardzo nie mówi - tzn gaworzy zaciekle ale cholera wie czy już z sensem czy nie - nieważne
obesrał się raz cały - tak że ubranie do prania, a on sam pod prysznic
no i pytam go "kto takie wielkie kupsko zrobił? kto?"
Na to moje dziecię BABA


i wszystko jasne
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 12:26   #97
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 016
Dot.: smieszne szkraby

Od kilku miesięcy w dziwny sposób znikał mi płyn z pojemniczka na soczewki kontaktowe.
jestem roztargniona więc po założeniu ich rano natychmiast zapominam gdzie go zostawiam i czy nakrętki są zakręcone czy leżą obok. wiec za bardzo nie zwróciłam na to uwagi...
no i od jakiegoś czasu wieczorem gdy przychodziło do ściągania soczewek znajdowałam pojemniczek w stanie rozkręconym i pusty bez starego płynu dezynfekującego w środku. przyszło mi do głowy że mały po prostu go wylewa bo uwielbia przelewać swoje picie do róznych innych pojemników i ogólnie taplać się różną cieczą....
dziś przyłapałam go jak majstrował przy pojemniczku i już był pusty: więc się go pytam gdzie płyn?
na co on: no......wypiłem. ale doooble było
to sobie smakołyk znalazł i pomyśleć że on mi spijał ten płyn już tyle razy
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 15:37   #98
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: smieszne szkraby

Moja dzidzia tez mi kradnie pojemniczek na soczewki, i musze go potem szukac. Ale wypic jeszcze nie sprobowala

Kilka dni temu bylam w kawiarni, i okazalo sie ze musze dzidzi zmienic pieluche. A ze nie bylo w toalecie stoliczka do przewijania, wiec ja i TZ musielismy to zrobic "w powietrzu". Nagle wchodzi jakas kobieta z dziewczynka moze 3-letnia, Mala patrzy sie na nas i przewijana dzidzie, i nagle mowi "Mamo zobacz ! Malenka pupcia !"
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 15:59   #99
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: smieszne szkraby

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
to sobie smakołyk znalazł i pomyśleć że on mi spijał ten płyn już tyle razy
a ten płyn jest taki niesmaczny
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 14:07   #100
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 016
Dot.: smieszne szkraby

Umknęły mi jeszcze dwie historyjki

Pierwsza mi się przypomniała odnośnie historyjki o kupie myszki 80

To była pierwsza zawołana kupa Samiego... ja cała szczęśliwa że w końcu łaskawie zawołał posadziłam go na nocnik a że samej mi się zachciało siku poszłam o 2 metry dalej do kibelka. tyle co usiadłam i patrzę przez uchylone drzwi na mojego synka a on woła: ooo!!! jusz zjobiłem!!! i z tymi słowami wstaje z impetem z nocnika a kupa nie zdążyła jeszcze spaść do nocnika tylko przy tym jego manewrze na dywan!!! ja siedząc na kibelku nie zerwałam się w porę żeby coś z tym zrobić i jakkolwiek zareagować i po prostu zapowietrzyło mnie i miałam taką minę mały jak mnie zobaczył w ułamku sekundy wział kupe do ręki wrzucił do nocnika potem otrzepał rączki jak fachowiec po skończonej robocie i mówi: no gotowe!!! na tą całą akcję o mało nie spadłam z ubikacji


a to z niedawnej wyprawy do IKEI........
wybraliśmy się tam z moimi rodzicami. mój tata miał pilnować małego jak my z mamą oglądałyśmy różne bibeloty. mały za to od kilku minut bawił się w chowanego. uciekał w regały i siedział cicho do póki ktoś z nas go nie znalazł. dosłownie na sekundę wszyscy spuściliśmy go z oka. ja się pytam ojca gdzie mały a on beztrosko ze nie wie
moja mama wpadła w panikę, zaczęła biegać chaotycznie i wołać go. ja wiedziona instynktem poszłam w najbardziej moim zdaniem prawdopodobnym kierunku też go wołając. szukam szukam i nic... a mały az nadto pojął zasady zabawy i się nie odzywał jak go wołaliśmy żeby nikt go nie znalazł
po 3 minutach postanowiłam że zgłoszę zaginięcie dziecka pracownikowi, idę w kierunku pani której głowę widziałam zza regału a ona idzie z moim beztroskim dzieckiem za rękę i dzwoni już gdzieś.....
a mały na mój widok: nooo gdzie byłaś?? szukałem cię!!! dzwoniłem już do dziadka!!!
po odzyskaniu dziecka ja z nerwów dostałam ataku śmiechu (wiem dziwny objaw ale niestety tak reaguję na silny stres ) moja mama nie odzywała się do małego dobry kwadrans i dopiero w aucie się go pyta:
co maleńki się stało? a on: no zgubiliście mi się !!! babcia pyta go dalej: bałeś się? a on : eeee nieeee..... ona nadal zielona z nerwów: jak to.....? a on widząc jej minę mówi na odczepnego: no doooobla oklopnie sie bałem, ach jak ja się bałem babciu helenko!!!
na co ja znowu wybuchłam śmiechem i śmiałam się chyba do wieczora
ale mogło się skończyć tragicznie bo mógł go ktoś porwać, do kabaretu by się nadał
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 14:15   #101
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: smieszne szkraby

Goha jak zwylkle pokladam sie ze smiechu !
I czekam na dalsze historyjki Twojego szkraba.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 16:45   #102
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: smieszne szkraby

Tłumaczę mojemu małemu bratu zadanie a on do mnie "nie przejmuj się wszystko jest pod kontrolą"
I te jego miny jeszcze

Inne teksty do mnie:
"będę milczał jak chcesz"
"jak chcesz się napchać słodyczami to w ostateczności"
albo robi zadanie to nie może wytrzymać bez herbaty i mówi "zrób mi herbatę bo bez herbaty ani rusz"
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 14:39   #103
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 016
Dot.: smieszne szkraby

Coś cicho na mamie z klasą no to wyszukałam kilka naprawdę starych zdjęć. robione telefonem to jakość kiepska. ale uśmiechnąć się do nich można . to był etap Samiego chrupkożercy ....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie064.jpg (12,9 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie065.jpg (16,2 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie068.jpg (14,5 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie120.jpg (11,3 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie062.jpg (15,3 KB, 65 załadowań)
__________________
#klubrecenzentki

Edytowane przez goha80
Czas edycji: 2008-04-27 o 14:37
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 14:58   #104
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: smieszne szkraby

cudne
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 13:30   #105
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 016
Dot.: smieszne szkraby

Sami wstał pewnego dnia lewą nogą. od rana chodził strasznie zły i wszystkich do siebie zraził bo chciał rozstawiać po kątach. wynocha mamusiu!!! pokrzykiwał na mnie i pokazywał palcem że mam sobie iść. idź sobie dziadziusiu, wynocha babciu!!! i tak w kółko. no to się obraziliśmy
Mały siadł nabzdyczony w kącie podpadł się łapkami pod boki i mruczy: nie będę grzeczny, nie będę!!!
ale po chwili mu trochę przeszło i woła: dziadziusiu chodź do Samusia!!! a dziadek nic....
Babciu!!! ja płaczę!!! chodź tu!!! ale i babcia się obraziła....
nawet mamusia nie przyszła...
Mały siadł znowu wkurzony w kącie i woła na psa Atosa wilczura niemieckiego lat 13 (więc staruszka) : Atosku wstawaj, nie śpij!!! Nie będę grzeczny Atosku wiesz???? Ale pies który już od dawna tylko śpi przez większość dnia na domiar złego tylko puścił bąka na co mały : o nie!!! ale mnie wkurzyłeś Atosku!!! Zawiodłeś mnie, spierdziałeś się??? Ale śmierdzi!!!
i uciekł ze swojego kąta do nas do pokoju.
stanął sobie niepewnie i mówi: no dobla będę już grzeczny.
a my nic. mały podszedł i się pyta: oblaziłaś się mamusiu? ja na to że tak bo mnie wyganiał i mówię że musi powiedzieć magiczne słowo żebym się "odobraziła"
na co mały po chwili zastanowienia : DZIĘKUJĘ!!! już dobrze mamusiu już dobrze???
i jak go tu nie kochać...
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 19:59   #106
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: smieszne szkraby


Cudny jest Sami
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:01   #107
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: smieszne szkraby

więcej więcej samiego
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 18:31   #108
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 016
Dot.: smieszne szkraby

Sami był na testach u alergologa. obiecałam mu że jak podczas tego badania będzie grzeczny pojedziemy na zakupy i wybierze sobie jakie tylko będzie chciał autko. mały pokiwał główką no i siedliśmy na krzesełku. było miło dopóki pielęgniarka robiła mu na rączce kropeczki z alergenów, jak zaczęła pisać mu po ręcę długopisem co gdzie aplikuje trochę się zaniepokoił: a ty co mi tu piszesz, pani ??? no ale stwierdził że go to tylko gila i zaczął się chichrać. ale jak przyszło do ukłucia skóry pod każdą kropelką zaczął się wrzask: co ty mi robisz ???zostaw mnie idź sobie stąd!!! zaczął wyganiać pielęgniarki z pokoju zabiegowego... boli Samusia!!! ratunku mamusiu, ratuj mnie!!! itd itd... jakoś przeżyliśmy....
jak już wiedziałam że mały jest uczulony na pierze i roztocza rozjaśniło mi się w głowie dlaczego zawsze jak zaśnie u babci w łóżku budzi się dziko drapiąc . trzeba było go jakoś stamtąd wykurzyć na stałe... tylko jak wytłumaczyć 3 latkowi co to jest uczulenie i dlaczego nie może czasem drzemać z ukochaną babcią wymyśliłam że pokażę mu obrazki powiększonego roztocza i powiem że to robaczki poskutkowało....
na drugi dzień sąsiadka na spacerze się go pyta: co tam słychać?
a on odparował: wiesz u babci w łóżku są robaczki!!! mają nogi i wąsy. sam czytałem w książeczce. ja nie mogę tam spać!!! westchnął przy tym i przewrócił oczami
jaką sąsiadka miała minę nie muszę dodawać. pewnie oczami duszy zobaczyła jakieś karaluchy i pluskwy
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 23:05   #109
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: smieszne szkraby

goha80 masz swietnego dzieciaczka! chociaz mam 20 lat i do dzieci mi nie spieszno to caly watek przeczytalam z wielka radocha dowiadujac sie co tam Sami zbroil
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 09:38   #110
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 016
Dot.: smieszne szkraby

No to fakt. Sami jest świetny. ma charakterek i poczucie humoru. i każdy dzień przebywania z nim to radość i śmiech bo zawsze coś zmajstruje albo palnie

np jak gada ze swoim prosiaczkiem wieczorem to istne scenki typu jaś fasola i jego miś. wczoraj też:
siedzę sobie z gazetką, mały już leżał w łóżku i poucza swojego prosiaka:
co ci mowilem plosiacku? nie odkopuj sie bo ci nózki zmalzną! zamykaj oczka i śpij! tylko nie szalej znów. masz grzecznie leżeć bo mnie kopiesz. nooo a telaz buziacek i koblanoc kololowych snow!
a po znowu słyszę jak mój synek śpiewa wniebogłosy "panie janie" wchodzę do pokoju i pytam czemu tak głośno śpiewa jak jest późno i powinien już spać a on że to prosiaczek śpiewa.... wziął maskotkę i rzucając nim cień na ścianie przy łóżku wyśpiewywał bim bam bom...bim bam, bom
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 14:49   #111
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 016
Dot.: smieszne szkraby

Mały mimo że lubi się kąpać, ostatnio odmówił. mówi mi dawaj piżamkę! idę spać!
ja na to że nic z tego bo trzeba się umyć bo mu nogi śmierdzą. jemu z ciekawości zrobiły się okrągłe oczy, siadł na tyłku, złapał za nogę niuchnął jedną, skrzywił się niuchnął dla pewności drugą i mówi: łeee śmierdzą serem ja podłapałam wątek i mówię: noo jak się nie wykąpiesz to zlecą się myszy i ci zjedzą te śmierdzące serem nóżki. na co jemu oczy się zrobiły okrągłe tym razem z przerażenia i popędził do łazienki rozbierając się w biegu ...
siedząc już w wannie przyglądał się mojej twarzy, zobaczył na niej puder i mówi ciebie też trzeba umyć i zaczął mnie maziać mokrą gąbką rano jak go ubierałam przyjrzał się znowu z bliska mojej twarzy, przypomniał sobie wczorajsze i mówi: ooo jesteś czysta mamusiu! umyłaś się???
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 15:42   #112
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: smieszne szkraby

Dobre Pamietam ze moj maly brat tak sie lubil kapac godzinami ze mu musialam powiedziec zeby wyszedl bo sie rozpusci
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 22:31   #113
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: smieszne szkraby

hehe tradycyjnie uśmiałam się sami jest debeściak!

moje dziecko ma fazę na "kradnięcie" - podkrada np. moją komórkę... i chowa w ubrania leżące na łóżku, ostantio schował pilota od telewizora... do kosza na pranie, a dziś danonka do szuflady ze skarpetkiami no i wiecznie coś podkrada i optem z tym paraduje nie dając sobie odebrać - dziś na przykład biustonosz mojej mamy :P oraz płytę cd
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 23:33   #114
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: smieszne szkraby

ja dzisiaj mialam dla mnie smieszna sytuacje z takim szkrabkiem. jestem u mojej przyjaciolki, ktora ma malego synka. przebieralysmy sie na wyjscie,

kiedy zmienialam bluzke i bylam w samym staniku maly sie przewrocil przede mna, bo latal jak opetany, zaczal plakac, wiec odruchowo wzielam go na rece.

a ten sie do mnie przytulil, krzyknal 'aj dydy!' plasnal mnie w piers i cmoknal.

pozniej sie zaczelam zastanawiac..dla takich malych szkrabow piers jest chyba czyms naturalnym i chyba nie gorszacym, co nie?
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 08:18   #115
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: smieszne szkraby

chyba bardziej mu się skojarzyłaś z jedzeniem niż z czymś gorszącym
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 14:23   #116
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: smieszne szkraby

podbijam, bo nikt jakoś nic tu nie pisze
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 22:22   #117
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: smieszne szkraby

miałam jogurt niedokończony w torebce - z praktyki jeszcze
chciałam go sobei weiczorem dokończyć - ale jakoś zniknął
pomyślałam że jednak gdzieś po drodze go wypiłam do końca i zapomniałam o tym więc nawet go nie szukałam
następnego dnia szykuję się w łazience, syn mój "pierze" obok - czyli ładuje moje spodnie które mam zaraz założyc do pralki
przychodzi matka moja, wyciąga te spodnie a razem z nimi... mój jogurt :P

Antek stwierdził widocznei że jogurt brudny więc koniecznie ttzeba go wyprać haha
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 09:53   #118
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: smieszne szkraby

przyjechała do nas na obiad bardzo despotyczna i sroga ciotka. Siedziy przy stole i konsumujemy na co odzywa się terrorysta:
-Ciocia?
-Kacperku jak się ma pełną buzie to się nie mówi (mówiłam ze dziwna ciotka)
-Ciocia??!!
-Co?
- W I A D R O ! mówi się słucham

Tak więc naszemu Kacperkowi udało się utrzeć nosa nieznośnej ciotce, a poza tym ciocia nie doczekała nawet kawy po obiedzie poszła do domu
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:03   #119
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: smieszne szkraby

hahahahhaha dobre
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 14:16   #120
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 016
Dot.: smieszne szkraby

no to niezle Kacperek utarl nosa ciotce
u nas ostatnio jakos wiecej smutkow niz zabawnych sytuacji i Sami chodzi z nosem na kwinte. był w odwiedzinach tata który od 2 lat pracuje za granica ale że te odwiedziny trwaja tak krotko to mały rozpacza że tata go już zostawił i "pewnie nie wlóci".
masakra !!! jak zobaczył że się pakuje to wział jakas reklamowke napakowal do niej autek kazal sobie ubrac "idasy" i mowi ze idzie z tata jak mąż wychodził , myślalam ze mi serce pęknie tak płakał... mówi do mnie po chwili: plakalem i mam katar dawaj mi szmatke (jak zwykł nazywać chusteczkę) po czym smarknął i mówi : też ci smutno i masz katar? dawaj nosek! dmuchaj! tylko mocno mamusiu!! po czym przykleił mi ta swoja zużyta chusteczkę do nosa no to już mu dmuchnęłam

wczoraj mi za to mówi kupisz mi pistolet? a ja że nie bo dzieci nie powinny się bawić takimi rzeczami (ogólnie jestem przeciwko takim zabawkom, ale mały zobaczył u wujka który w wekendy biega po lasach i się strzela i jak to chłopiec - zakochał się w pistolecie...)
mały na to się nie odezwał tylko po chwili patrzę a on pędzi przez pokój na swoim dżipku, w plastikowej misce z której pije kot wodę na głowie i z moim błyszczykiem w łapce i woła jestem policjantem a to mój pistolet !!!ręce do góry !!!

zła passa Samiego trwa kupiłam mu niedawno podczas wyprawy do zoo balon napełniony helem. cieszył się jak dziki i nawet kazał przywiązać do łózka żeby był koło niego.
na drugi dzień niepostrzeżenie wyniosł go na podwórko. jak usłyszałam wrzask jakby go ktoś obdzieral ze skóry wiedziałam ze nie jest dobrze... balon mu uciekł i zanim wybiegłam był tak wysoko że wygladał jak głowka od szpilki a mały płacze wielkimi łzami i woła dawaj drabine łapmy mój helikopter!!!
jak już troche ochłonął i przestał płakać mówi do mnie ide sie położyć boji mnie głowa selce galdło i mam migrene , moze to coś mi pomoże zrób helbatki majinowej. nie wiem skad on bierze te teksty bo u nas nikt migreny nie niewa
a tu jeszcze cały happy ze swoim balonem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SkansenChorzow08 066.jpg (162,5 KB, 179 załadowań)
__________________
#klubrecenzentki

Edytowane przez goha80
Czas edycji: 2008-05-22 o 12:41 Powód: kolejna historyjka...
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-12 21:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.