Westie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-27, 15:24   #91
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: White terrier - wychowanie i opieka :) Proszę pomóżcie :)

Z moich ponad dwutygodniowych obserwacji już zauważyłam że to ''uparta rasa'' ojj...będzie rządził mały i masz rację Nikusia te pieski nie są dla każdego a na pewno nie dla dzieci w ''prezencie''.Wcześniej miałam bokserka ogólnie mówiąć przytulasek i pieszczoch. Na razie jestem w szoku że weścik w wieku 6tyg. szczekał już na wszystko i warczał nawet gdy ktoś wszedł obcy do domu(a sam u nas był tylko kilka dni )Natomiast u boksera jego głos uslyszałam dopiero w wieku 5miesięcy.
Mam pytanie czy Twój piesek do tej pory chorował na coś,czy jest coś na co powinnam zwrócic uwagę? Jak często jest kąpany? I czy już był strzyżony i też jak często?
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b973c77448.jpg (170,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b973c77451.jpg (142,9 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez galloway
Czas edycji: 2009-07-27 o 15:29
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:31   #92
alicja_29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 132
GG do alicja_29
Dot.: White terrier - wychowanie i opieka :) Proszę pomóżcie :)

Najlepiej zarejestruj się na forum miłośników westów np.

http://westie.net.pl/modules.php?name=Forums

i tam dowiesz się wszystkiego o tej rasie
__________________
**A jeśli miłość jest największym kultem całej ludzkości,
to pierwszą jej kapłanką była i zawsze jest kobieta**

alicja_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 14:01   #93
charilady
Rozeznanie
 
Avatar charilady
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 513
Dot.: Westie

od 27 czerwca jestem posiadaczką Westa uparciuch z niego straszny co niekiedy doprowadza mnie do szału. Majki 12 września będzie miał równe pół roku. Na początku nie mogłam dać sobie z nim rady ponieważ cały czas siusiał w domu nie mówiąc już o innych "niespodziankach: ale te zdarzały się najczęściej rano jak wstawałam.. Teraz troszkę się już z tym uspokoił, nie robi mi takich niespodzianek chociaż dwa tygodnie temu miałam załamanie nerwowe... Budzę się rano, a tu dywan w kupach i dwie plamy po jego siusiu.. Oczywiście dostał kare (zazwyczaj cały dzień nie dostaję ode mnie dawki czułości no i dostaje w pupę) Jutro rozpoczęcie roku szkolnego i ostatni rok szkoły no ale jakoś będzie musiał beze mnie wytrzymać kiedy będę na zajęciach i właśnie tego się boje... że zastane dom w opłakanym stanie a tego mama mi nie daruje bo już jej ostro wlazł za skórę (połamał jej wszystkie kwiatki w doniczkach).

Aha i jeszcze jedno.. od razu kiedy kupiłam mojego Westa wybrałam się do sklepu po specjalny szampon dla tej rasy.. BEAPHAR szampoo white! nie polecam mój pies dostał po nim uczulenia na całym ciele dostał wysypki po której cały czas się drapał, wysypka zamieniła mu się w okropne rany. Lekarz zapisał HEXODERM!!! Szczerze polecam!! 3tygodnie i mój piesek był już całkowicie wyleczony a sierść zmieniła się nie do poznania! Biała, lśniąca i pachnąca kokosem (przynajmniej mi ten zapach przypomina kokos)

Pozdrawiam posiadaczki wszystkich wspaniałych piesków a w szczególności Westów
__________________
"Młodość to piękna rzecz,
nie dlatego żę pozwala robić głupstwa,
lecz dlatego, że daje czas by je naprawić"

charilady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 15:19   #94
winogronek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Westie

Cytat:
Napisane przez charilady Pokaż wiadomość
od 27 czerwca jestem posiadaczką Westa uparciuch z niego straszny co niekiedy doprowadza mnie do szału. Majki 12 września będzie miał równe pół roku. Na początku nie mogłam dać sobie z nim rady ponieważ cały czas siusiał w domu nie mówiąc już o innych "niespodziankach: ale te zdarzały się najczęściej rano jak wstawałam.. Teraz troszkę się już z tym uspokoił, nie robi mi takich niespodzianek chociaż dwa tygodnie temu miałam załamanie nerwowe... Budzę się rano, a tu dywan w kupach i dwie plamy po jego siusiu.. Oczywiście dostał kare (zazwyczaj cały dzień nie dostaję ode mnie dawki czułości no i dostaje w pupę) Jutro rozpoczęcie roku szkolnego i ostatni rok szkoły no ale jakoś będzie musiał beze mnie wytrzymać kiedy będę na zajęciach i właśnie tego się boje... że zastane dom w opłakanym stanie a tego mama mi nie daruje bo już jej ostro wlazł za skórę (połamał jej wszystkie kwiatki w doniczkach).

Aha i jeszcze jedno.. od razu kiedy kupiłam mojego Westa wybrałam się do sklepu po specjalny szampon dla tej rasy.. BEAPHAR szampoo white! nie polecam mój pies dostał po nim uczulenia na całym ciele dostał wysypki po której cały czas się drapał, wysypka zamieniła mu się w okropne rany. Lekarz zapisał HEXODERM!!! Szczerze polecam!! 3tygodnie i mój piesek był już całkowicie wyleczony a sierść zmieniła się nie do poznania! Biała, lśniąca i pachnąca kokosem (przynajmniej mi ten zapach przypomina kokos)

Pozdrawiam posiadaczki wszystkich wspaniałych piesków a w szczególności Westów
Droga autorko pies nie kojarzy tego co zrobił 30 sekund wcześniej z racji tego kompletnie nie będzie wiedział za co go tak karzesz,poza tym kłania się tu inny wątek czyli o przyuczaniu szczeniaka załatwiania się na dworze. Myślisz że dokona nagłego olśnienia i łaska pańska spadnie na jego głowę? I W żadnym wypadku nie wolno bić psa bo to przynosi odwrotny skutek.Doprowadzisz do tego że pies będzie się ciebie bał co za tym idzie całe kolejne szkolenie pójdzie w łeb. Jestem zażenowana tym co przeczytałam Zero wiedzy na temat psychiki psów i sposobów ich uczenia.
__________________


Edytowane przez winogronek
Czas edycji: 2009-08-31 o 15:25
winogronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 20:16   #95
charilady
Rozeznanie
 
Avatar charilady
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 513
Dot.: Westie

żyje z moim psem i wiem jaki on jest więc on wie że zrobił źle bo ucieka z miejsca gdzie narobił. I myślę że to jest dobry wątek do tego co napisałam ponieważ mam psa Westa a nie innego więc pisze o nim... Uważam także że nie powinnaś się wtrącać do tego jak wychowuje swojego psa, każdy ma inne metody a Ty wypowiedziałaś się tak jakbym go maltretowała... Stosowałam różne metody na mojego Westa akurat te działają na mojego. i wcale się mnie nie boi To nie jest mój pierwszy pies więc mam pewne doświadczenie! Dlatego proszę pouczać innych jeśli sobie na to pozwolą ale nie mnie...nie życzę sobie tego, gdybym chciała jakiejś porady napisałabym ale w tej sprawie nie chciałam
__________________
"Młodość to piękna rzecz,
nie dlatego żę pozwala robić głupstwa,
lecz dlatego, że daje czas by je naprawić"


Edytowane przez charilady
Czas edycji: 2009-08-31 o 20:22
charilady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 20:38   #96
gunia 23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 768
Dot.: Westie

Cytat:
Napisane przez charilady Pokaż wiadomość
żyje z moim psem i wiem jaki on jest więc on wie że zrobił źle bo ucieka z miejsca gdzie narobił. I myślę że to jest dobry wątek do tego co napisałam ponieważ mam psa Westa a nie innego więc pisze o nim... Uważam także że nie powinnaś się wtrącać do tego jak wychowuje swojego psa, każdy ma inne metody a Ty wypowiedziałaś się tak jakbym go maltretowała... Stosowałam różne metody na mojego Westa akurat te działają na mojego. i wcale się mnie nie boi To nie jest mój pierwszy pies więc mam pewne doświadczenie! Dlatego proszę pouczać innych jeśli sobie na to pozwolą ale nie mnie...nie życzę sobie tego, gdybym chciała jakiejś porady napisałabym ale w tej sprawie nie chciałam
Wszystko co tutaj piszesz czyta wiele osób i chcesz czy nie to zostaje to ocenione, szczególnie jeśli piszesz bzdury. Dawanie klapsa psu nie jest żadną metodą wychowawczą i jeśli takie masz doświadczenie z psami to tylko mogę współczuć psom, które za każdym razem gdy dostają klapsa nie wiedzą o co chodzi (pies nie kojarzy klapsa z tym, że nasiusiał na dywan). Poczytaj jakąś dobrą książkę o psychice psów i postrzeganiu przez nie świata lub przynajmniej weź sobie do serca dobre rady ludzi, którzy próbują pomóc Ci wyjść z ciemnogrodu.
gunia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 20:40   #97
winogronek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Westie

Cytat:
Napisane przez charilady Pokaż wiadomość
żyje z moim psem i wiem jaki on jest więc on wie że zrobił źle bo ucieka z miejsca gdzie narobił. Stosowałam różne metody na mojego Westa akurat te działają na mojego. To nie jest mój pierwszy pies więc mam pewne doświadczenie!
Uczłowieczasz zachowanie psa co świadczy o twojej nikłej wiedzy już na początku Skoro twoje metody działają dlaczego nadal robi w domu?
Jest to forum publiczne więc wszystko co piszesz poddane jest automatycznie ocenie innych. http://www.youtube.com/watch?v=3in-13mRFdY życzę miłego oglądania
__________________

winogronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 21:07   #98
charilady
Rozeznanie
 
Avatar charilady
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 513
Dot.: Westie

nie robi w domu
__________________
"Młodość to piękna rzecz,
nie dlatego żę pozwala robić głupstwa,
lecz dlatego, że daje czas by je naprawić"

charilady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 21:13   #99
winogronek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Westie

Napisałaś że jeszcze 2 tyg temu się załatwił po za tym boisz się o zniszczenia w domu,czyli jednak problem jest no ale co to dla ciebie
__________________

winogronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:23   #100
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Westie

pies ucieka z ''miejsca zbrodni'' bo boi się ciebie, że będziesz zła- nie kojarzy twojej złości z tym że przed chwilą narobił na podłogę

polecam przeczytanie książki pani mrzewińskiej- wszystko ładnie i przystępnie opisuje
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 15:43   #101
adkaaaaa5
Raczkowanie
 
Avatar adkaaaaa5
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 73
Dot.: Westie

Ja polecam książkę Waltera Berghausera pt. Westie. Świetna książka, z której wiele można się dowiedzieć na temat rasy.

Dołączam do grona szczęśliwych posiadaczek Westików Od kwietnia mam westika, którego przygarnełam z wrocławskiego schroniska. Nie wiem jak jego były właściciel mógł tak go zaniedbać i wyrzucić- biorąc go ze schroniska był w opłakanym stanie. Na szczęście już doszedł do siebie. Mój Westik jest przekochanym psiakiem, oczywiscie jak kazdy West jest uparty, ale poza tym jest łagodnym i pogodnym psiakiem, kocha pieszczoty, spacery i drzemki. Jest bardzo wdzięczny, że go przygarnelam. Jesli któraś z wizażanek chciałaby się czegoś dowiedzieć na temat westików to chetnie podzielę sie swoimi spostrzezeniami.
__________________
Adka
adkaaaaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 20:30   #102
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Westie

ja mam KEFIRA i jest najwspanialszym psem na świecie, ma juz 2 lata, no i nie będę się rozpisywać bo wszyscy wiedzą, że westy to najfajniejsze psy pod słońcem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4090064.jpg (38,2 KB, 71 załadowań)
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 12:18   #103
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Westie

jestem szczesliwa posiadaczka suczki west

najukochanszy piekek na swiecie

moja juz dwulatka
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 15:46   #104
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Westie

Ja tez jestem szczesliwa posiadaczka westi suni Maya...
Mam ja od 2 dni, jest uparata ale dosc szybko uporalam sie z susianiem... Czasami jak nie dopilnuje jej to zrobi siusiu na podlage ale to bardzo zadko sie zdarza...

Mam za to inny problem, mala piszczy w nocy... Po poprsze o jakies rady? Ma 2,5 miesiaca...
Z gory dziekuje...
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 13:57   #105
elmira777
Przyczajenie
 
Avatar elmira777
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Westie

Też mam Westola. Dostaliśmy go biednego, zaniedbanego, miejscami futerko było wytarte, pchły, gnidy itd. Po 2 miesiącach piesio odzyskał pełnię swego owłosienia Przytył troszkę, pchły zostały wytępione, plecki są już ładne i pokryte białym włosiem, tak jak to powinno być. Piechu ma obecnie ponad rok. Siedzi sobie u nas od początku września.
Jeśli chodzi o charakter, to w życiu nie widziałam tak towarzyskiego psiaka. Bez przerwy chodzi za ludźmi, skacze po nich, włazi do łóżka, liże, lekko podgryza ( w afekcie zapewne). Nie nadaje się do pilnowania domu: obcego może ewentualnie zalizać na śmierć. Nie brudzi, nie zostawia nigdzie futra ( bo ma włosy nie sierść). Wymaga codziennej pielęgnacji, dość częstych kąpieli (białe to się szybko brudzi). Osobiście kąpie Norka co 2 tygodnie, wieczorem, po spacerze. Mieszkamy w bloku, także jest ciepło.
Ogólnie rzecz biorąc polecam stwór jest boski i kochany
elmira777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 15:13   #106
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Westie

Cytat:
Napisane przez elmira777 Pokaż wiadomość
Osobiście kąpie Norka co 2 tygodnie, wieczorem, po spacerze. Mieszkamy w bloku, także jest ciepło.
:
właściwy włos psi, nawet biały, spokojnie czysty bez mycia wytrzymuje pare miesięcy, szczególnie szorstki! nie kąpcie go tak często bo nie ma takiej potrzeby, Jak naniesie błota to powinno się samo wykruszać... no i radzę zakupić szampon do szorstkiej sierści, pieska nie strzyc a trymować co pozwoli na przywrócenie prawidłowej struktury
ja też mam białego psa, do tego krótkowłosego, ale i tak wszystko odpada
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 19:17   #107
adkaaaaa5
Raczkowanie
 
Avatar adkaaaaa5
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 73
Dot.: Westie

Ja mam Westika i kąpie go w zależności od potrzeby;p Po wyczesaniu dużo brudu schodzi z psiaka, wystarczy dobrze wyczesać i Westik wygląda lepiej I mój Westik też był zaniedbany jak go brałam ze schroniska, ale wystarczy o psa zadbać Moj Westuś jest teraz pięknym bialutkim pieszczochem Jak go brałam ze schroniska to wyglądał jak "mop" ;/ Nie wiem co za debil tak go zaniedbał, jakbym spotkała tego ... to bym urwała mu łeb przy samej ... Sorka, wkurzyłam się !
P.s Elmira777 twój piesek nazywa się Norek? Heh, ja mam drugiego pieska, ktory wabi się Norka )
__________________
Adka
adkaaaaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 12:47   #108
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Westie

ja swoja mala kapie tez w zaleznosci od potrzeby, przewaznie po spacerki jedynie lapki z blotka a calkowita kapiel zawsze u fryzjera, sama to tylko wtedy gdy naprawde tego potrzebuje.
ale kapanie psa co dwa tygodnie to zdecydowanie za czesto
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 14:44   #109
charilady
Rozeznanie
 
Avatar charilady
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 513
Dot.: Westie

moje oczko w głowie
__________________
"Młodość to piękna rzecz,
nie dlatego żę pozwala robić głupstwa,
lecz dlatego, że daje czas by je naprawić"

charilady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 09:45   #110
adkaaaaa5
Raczkowanie
 
Avatar adkaaaaa5
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 73
Dot.: Westie

cuuuudnyyy <333 Jak wszystkie Westiki ) Najpiękniejsze psiaki !
__________________
Adka
adkaaaaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 11:51   #111
follee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 63
Terier west

przez przypadek zostałam właścicielką ślicznej suczki rasy terier west. nie zdążyłam się za bardzo przygotować do tej roli, może któraś z was posiada pieska o tej rasie i udzieli mi rad odnośnie dbania o sierść, charakteru, upodobań itp... z góry dziękuje ?
follee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:36   #112
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: terier west

Maly bialy diabel z adhd
Co do pielegnacji to chyba bedziesz musiala chodzic do groomera bo trymowanie,strzyzenie westa nie jest latwe
Piesek bez rodowodu domyslam sie?
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 13:34   #113
follee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 63
Dot.: terier west

tak ale po rodowodowych rodzicach
follee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:18   #114
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: terier west

Cytat:
Napisane przez follee Pokaż wiadomość
tak ale po rodowodowych rodzicach
Ma metrykę?

Jeżeli nie ma, to wcisnęli Ci kit.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:24   #115
julitka89
Raczkowanie
 
Avatar julitka89
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 194
Dot.: terier west

West jest radosnym psikiem.Tak trzeba go trymować.Wiecej informacji tutaj :
http://westie.net.pl/

Ps : Ile psiak ma ??czy to była przemyślana decyzja ??
czy pies posiada Metryke??


Pozdrawiam

Edytowane przez julitka89
Czas edycji: 2010-01-31 o 14:26
julitka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:56   #116
milkanika
Rozeznanie
 
Avatar milkanika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 751
Dot.: terier west

nie posiada bo jest po rodowodowych rodzicach ale zapewne bez uprawnień,
wcisnęli,czyli prezent,albo gadka psełdohodowcy,
oby wszystko dobrze się skończyło
milkanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:59   #117
follee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 63
Dot.: terier west

ma dwa miesiące, decyzja jak najbardziej przemyślana.

mniejsza o to czy jest w 100% rasowa. jestem w niej zakochana po uszy. a z opisem powyżej się zgodzę diabeł z adhd
follee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:05   #118
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: terier west

Cytat:
Napisane przez follee Pokaż wiadomość
ma dwa miesiące, decyzja jak najbardziej przemyślana.

mniejsza o to czy jest w 100% rasowa. jestem w niej zakochana po uszy. a z opisem powyżej się zgodzę diabeł z adhd

Jak to przemyślana, jak powiedziałaś, że zostałaś właścicielką przez przypadek, i nie zdążyłaś się przygotować?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:08   #119
follee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 63
Dot.: terier west

trafiła przez przypadek w sensie nie planowałam kupować teriera westa, jednak decyzja o kupnie psa ja najbardziej przemyślana.
follee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:58   #120
julitka89
Raczkowanie
 
Avatar julitka89
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 194
Dot.: terier west

A gdzie była kupiona w hodowli czy na ,,ryneczku"
Masz fotke psa ??
julitka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 10:02:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.