Mamy marcowe 2019 - cz. 9 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-29, 12:16   #91
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Super dziewczyny, zazdroszczę wizji własnego domku. U nas była taka opcja ale obok teściów, a tego na pewno bym nie zniosła 😁 kupiliśmy mieszkanie w bloku i wynajęliśmy architekta/dekoratora. Najpierw ta kwota wydawała mi się ogromna, ale teraz nie żałuję ani złotówki. Nigdy sama bym nie wymyśliła tego w taki sposób, mamy mnóstwo miejsc do przechowywania, dwa pokoje dla dzieci, mini garderobę, pralnię, łazienkę z prysznicem i wanną. Wszystko na 62m2 😁 więc niezłe cuda można porobić na większym metrażu gdy się ma do tego smykałkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 12:17   #92
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Byliśmy na tych bioderkach, wszystko ok. Matko, tyle zachodu dla minuty wizyty.
W ogóle jak popatrzyłam jak niektóre dzieci są poubierane to masakra, aż smutno. Za mną przyszedł ojciec z dzieckiem a ta malutka w tej dużej materiałowej opasce na głowie, w rampersie, na nogach buciki i fotelik miała wyścielony gruba kołderka. W ogóle dzieci w tych dużych materiałowych opaskach to jakaś plaga.. przecież to tak jakby czapkę miała w ten upał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 12:23   #93
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Byliśmy na tych bioderkach, wszystko ok. Matko, tyle zachodu dla minuty wizyty.
W ogóle jak popatrzyłam jak niektóre dzieci są poubierane to masakra, aż smutno. Za mną przyszedł ojciec z dzieckiem a ta malutka w tej dużej materiałowej opasce na głowie, w rampersie, na nogach buciki i fotelik miała wyścielony gruba kołderka. W ogóle dzieci w tych dużych materiałowych opaskach to jakaś plaga.. przecież to tak jakby czapkę miała w ten upał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
żeby uszek nie przewiało
rampers to ma dłuższe nogawki?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 12:30   #94
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Ok to dzięki za info. Myślałam, że na grupie tylko chusty. To już szukam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na szybko patrzylam na hasła na grupie kindercraft i zaffiro i chyba ok, ale nie wiem czy jakies modele sa czy nie...
Cytat:
Napisane przez rumianek89 Pokaż wiadomość
Istapp my też mamy w niedzielę chrzciny. Robimy skromną uroczystość tylko dla najbliższych, ale też w restauracji.

U nas dziś noc w miarę ok, teraz pierwsza drzemka. Chyba odsypia weekend, bo mało spał w nocy i w dzień. Rano pospalismy do 9.30, więc już nie poszliśmy na spacer, bo upał. Może wieczorem się uda

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
u nas też skromnie. dziadkowie i chrzestni i my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 12:30   #95
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Byliśmy na tych bioderkach, wszystko ok. Matko, tyle zachodu dla minuty wizyty.
W ogóle jak popatrzyłam jak niektóre dzieci są poubierane to masakra, aż smutno. Za mną przyszedł ojciec z dzieckiem a ta malutka w tej dużej materiałowej opasce na głowie, w rampersie, na nogach buciki i fotelik miała wyścielony gruba kołderka. W ogóle dzieci w tych dużych materiałowych opaskach to jakaś plaga.. przecież to tak jakby czapkę miała w ten upał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze jak jestem z córką na spacerze to widzę dziewczynkę tak naubieraną. Moja córka w samym body na szelki a tamta (około 1,5roczku) miała.adidasy, długie getry, bluzę, kurtkę wiatrówkę i czapkę. Matka jeszcze do niej "co tam, znowu chce ci się pić?". No kurcze jakbym była tak naubierana to ciągle bym była spragniona. Nie wiem czy są jakieś choroby przy których dzieci trzeba aż tak ubierać? Ale wiecznie w te upały widzę maleństwa przykryte kocykiem minky.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 12:50   #96
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
żeby uszek nie przewiało
rampers to ma dłuższe nogawki?
Rampers to taki pajac tylko z krótkimi rękawami i krótkimi nogawkami ;P
Jak jej miało uszka przewiac to mojej na bank przewialo samochód bez klimy więc cała droga z otwartymi szybami, tylko jej grzywa latała
Owocelki o tych kocykach minky to już nawet nie wspominam, też jakaś plaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 13:21   #97
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
My mieliśmy projekt indywidualny i najbardziej polecam wlasnie taki. Jest drozyszy ale te 3 czy 4 tys. roznicy przy kosztach budowy to NIC. A projekt jest najważniejszy. To podstawa.
Zgadzam się w 100%. No chyba że ktoś znajdzie w necie taki co mu się podoba w całości. W moich rejonach to nawet za cenę gotowego można mieć indywidualny
Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
Super dziewczyny, zazdroszczę wizji własnego domku. U nas była taka opcja ale obok teściów, a tego na pewno bym nie zniosła kupiliśmy mieszkanie w bloku i wynajęliśmy architekta/dekoratora. Najpierw ta kwota wydawała mi się ogromna, ale teraz nie żałuję ani złotówki. Nigdy sama bym nie wymyśliła tego w taki sposób, mamy mnóstwo miejsc do przechowywania, dwa pokoje dla dzieci, mini garderobę, pralnię, łazienkę z prysznicem i wanną. Wszystko na 62m2 więc niezłe cuda można porobić na większym metrażu gdy się ma do tego smykałkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, jak fajnie macie. my mamy 60 m, 3 pokoje i kutfa nie mam gdzie wiadra z mopem schować człowiek głupi, szybko robił remont i o takich "pierdołach" nie pomyślał.
Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Rampers to taki pajac tylko z krótkimi rękawami i krótkimi nogawkami ;P
Jak jej miało uszka przewiac to mojej na bank przewialo samochód bez klimy więc cała droga z otwartymi szybami, tylko jej grzywa latała
Owocelki o tych kocykach minky to już nawet nie wspominam, też jakaś plaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No co wy dziewczyny. Przecież wiaterek wieje i zawieje te dzieci. Trzeba kocykiem przykryć, szczegolnie jak śpi. No i uszko zakryć obowiązkowo, bo zapalenia ucha dostanie. No nie wiecie takich rzeczy, co z was za matki jak jak mijam wózki na spacerze to się zastanawiam czy ze mną jest coś nie tak, czy z tymi innymi matkami. Np. dziś mój mały w samym bodziaku w wózku leży, a i tak spocony, a mijam dzieci właśnie pod kocykami, albo w długich spodniach i bpdy długi rękaw. No ale przecież wiaterek powiewa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 13:26   #98
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Marzena00 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie kocham życie na wsi, mieszkałam przez pewien czas w mieście i to nie dla mnie resztą mąż też sobie nie wyobraża nie mieć własnego ogródka. My akurat działkę już mamy, plany też, czekamy na pozwolenie i zaczynamy budowę. Macie już projekt?
Nie, narazie luźno przeglądamy katalogi i mniej więcej wiemy już co chcemy
Ja jestem typowym mieszczuchem, urodziłam się i 25 lat mieszkałam w mieście gdzie jest ok 180tys mieszkańców, teraz mieszkam w małym mieście rodzinnym Tż, gdzie liczba mieszkańców to chyba 10 tys
Ciągnie mnie do mojego miasta, ale rozsądek mówi, żeby mieszkać tu lub w okolicznych miejscowościach.
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
My mieliśmy projekt indywidualny i najbardziej polecam wlasnie taki. Jest drozyszy ale te 3 czy 4 tys. roznicy przy kosztach budowy to NIC. A projekt jest najważniejszy. To podstawa.
Właśnie nad tym myślimy, bo i tak trzeba zaadaptować projekt itp, więc chyba zdecydujemy się właśnie na indywidualny projekt.
Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Rampers to taki pajac tylko z krótkimi rękawami i krótkimi nogawkami ;P
Jak jej miało uszka przewiac to mojej na bank przewialo samochód bez klimy więc cała droga z otwartymi szybami, tylko jej grzywa latała
Owocelki o tych kocykach minky to już nawet nie wspominam, też jakaś plaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja często zakładam rampersy osobiście drażni mnie jak widzę na spacerze dzieci ubrane w body i wystaje pielucha z każdej strony a rampers jest taki w sam raz wygląda jak koszulkospodenki

U nas taki upał, że nie ma czym oddychać. Teściowa poszła z Młodą na spacer i zrobiła taką aferę, że wstyd także dziś zakładam już spacerowke na jutro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
liven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 13:39   #99
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

My byłyśmy o 10 na spacerze jednak, ale krótki, po lesie w cieniu, drugi będzie wieczorem
Ja Mała ubieram najczęściej w rampers, a body ewentualnie do krótkich spodenek, samo body mi jakoś dziwnie wygląda często też zakładam jakieś sukienki ale widuje tu dzieci różnie ubrane, od takich w samym pampku do takich body, spodenkach, czapkach i bluzach albo pod kocykami ale są też 2 babki które woza Maluchy w rozłożonej spacerowce, na brzuchu, bez daszka, bez parasola, bez kapelusika, bez chustki, na tym słońcu nie wiem co gorsze..

My mieszkamy tu od listopada, a już się zastanawiamy czy tu zostaniemy czy się przeniesiemy ale teraz jak już to albo bliźniak, albo domek, no i raczej z rynku wtórnego będziemy myśleć za 3 lata jak to będzie można już wynająć lub sprzedać

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 13:43   #100
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

My leżymy właśnie na plaży, mała teraz śpi, ale kąpała się w jeziorze z nami, zachwycona
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 13:45   #101
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

No właśnie rampers był tam jak najbardziej ok ale sam, po co te buty i opaska, zwłaszcza buty dla dziecka które nie chodzi no i ta kołdra w foteliku, matko.
A właśnie a propos rampersow - gdzie można kupić jakieś fajne przewiewne? Moja miała 2 ale już wyrosła no i średnio je lubiłam bo miały ściągacze na nogawkach i na rękawku i jej się to wbijało w ręce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 13:52   #102
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
No właśnie rampers był tam jak najbardziej ok ale sam, po co te buty i opaska, zwłaszcza buty dla dziecka które nie chodzi no i ta kołdra w foteliku, matko.
A właśnie a propos rampersow - gdzie można kupić jakieś fajne przewiewne? Moja miała 2 ale już wyrosła no i średnio je lubiłam bo miały ściągacze na nogawkach i na rękawku i jej się to wbijało w ręce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 6 sztuk z h&m, kupione gdzieś za parę zł na wyprzedaży. Fajna cienka bawełna, prane już tyle razy i nic się z nimi nie dzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 13:58   #103
Marzena00
Rozeznanie
 
Avatar Marzena00
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Hej. A ja własnie jestem na spacerze. Młody śpi, a ja siedzę na ławce. Nic dziwnego, że śpi, bo w nocy chyba z milion razy wstawałam do niego. Dawno nie było takiej ujowej nocy. Ja nie wiem, ale chyba zeby mu idą, czy co. Maruda, namiętnie gryzie palce w buzi, śmieje się jest fajnie, a zaraz płacz nie wiadomo o co, jakby go coś zabolało, płacze przez sen. No i z zasypianiem się popsuł, ale to może ten durny regres snu.
U nas pogoda w miarę. Jest ciepło, jest parno i duchota, ale na szczęście słońce za chmurami jest więc tak nie dogrzewa.
Marzena, macie jakis projekt domu z internetu, czy indywidualny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wybraliśmy projekt z Archon ale nie kupowaliśmy go jako gotowego tylko na jego podstawie projektantka wyrysowała dom z naszymi zmianami. Kupno gotowego pewnie by Nam taniej wyszło ale woleliśmy indywidualnie ustalić co gdzie ma być

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
Super dziewczyny, zazdroszczę wizji własnego domku. U nas była taka opcja ale obok teściów, a tego na pewno bym nie zniosła �� kupiliśmy mieszkanie w bloku i wynajęliśmy architekta/dekoratora. Najpierw ta kwota wydawała mi się ogromna, ale teraz nie żałuję ani złotówki. Nigdy sama bym nie wymyśliła tego w taki sposób, mamy mnóstwo miejsc do przechowywania, dwa pokoje dla dzieci, mini garderobę, pralnię, łazienkę z prysznicem i wanną. Wszystko na 62m2 �� więc niezłe cuda można porobić na większym metrażu gdy się ma do tego smykałkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja co prawda mam działkę nie daleko teściów ale mam nadzieje że nie będzie tak źle, zresztą teściowa żyć wiecznie nie będzie a mąż powiedział że dom ogrodzimy i kupimy psa [COLOR="Silver"]



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
__________________
"Cokolwiek umysł jest w stanie sobie wyobrazić jest to w stanie osiągnąć!"

Edytowane przez Marzena00
Czas edycji: 2019-07-29 o 14:01
Marzena00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 15:29   #104
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%. No chyba że ktoś znajdzie w necie taki co mu się podoba w całości. W moich rejonach to nawet za cenę gotowego można mieć indywidualny Ojej, jak fajnie macie. my mamy 60 m, 3 pokoje i kutfa nie mam gdzie wiadra z mopem schować człowiek głupi, szybko robił remont i o takich "pierdołach" nie pomyślał. No co wy dziewczyny. Przecież wiaterek wieje i zawieje te dzieci. Trzeba kocykiem przykryć, szczegolnie jak śpi. No i uszko zakryć obowiązkowo, bo zapalenia ucha dostanie. No nie wiecie takich rzeczy, co z was za matki jak jak mijam wózki na spacerze to się zastanawiam czy ze mną jest coś nie tak, czy z tymi innymi matkami. Np. dziś mój mały w samym bodziaku w wózku leży, a i tak spocony, a mijam dzieci właśnie pod kocykami, albo w długich spodniach i bpdy długi rękaw. No ale przecież wiaterek powiewa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to samo mam jak mijam wózki! to samo... że im się te dzieci nie drą z przegrzania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 15:32   #105
Mawak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 158
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Dzień dobry.

Linka, do badań musieliśmy odstawić leki, to było kilka dni,ale nie pamiętam,ile dokładnie
Mawak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 15:37   #106
Amellie93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 162
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Marzena00 Pokaż wiadomość
Wybraliśmy projekt z Archon ale nie kupowaliśmy go jako gotowego tylko na jego podstawie projektantka wyrysowała dom z naszymi zmianami. Kupno gotowego pewnie by Nam taniej wyszło ale woleliśmy indywidualnie ustalić co gdzie ma być

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------



Ja co prawda mam działkę nie daleko teściów ale mam nadzieje że nie będzie tak źle, zresztą teściowa żyć wiecznie nie będzie a mąż powiedział że dom ogrodzimy i kupimy psa [COLOR="Silver"]



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[/QUOTE]A zdradzisz na którym projekcie się wzorowaliście?

My mamy działkę trochę ponad kilometr od teściów, myślałam, żeby ją sprzedać i kupić gdzieś dalej, ale zobaczymy co bedzie.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Amellie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 15:40   #107
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
No właśnie rampers był tam jak najbardziej ok ale sam, po co te buty i opaska, zwłaszcza buty dla dziecka które nie chodzi no i ta kołdra w foteliku, matko.
A właśnie a propos rampersow - gdzie można kupić jakieś fajne przewiewne? Moja miała 2 ale już wyrosła no i średnio je lubiłam bo miały ściągacze na nogawkach i na rękawku i jej się to wbijało w ręce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam z Lidla i 5 10 15

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
liven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 16:21   #108
Mawak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 158
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Też lubię rampersy,bo są luźne i wygodne. Mam jeden nawet bez rękawków. Jeśli chodzi o czapeczki to mamy cieniutką. Bez to nie moja bajka.
Mawak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 16:39   #109
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Hejo rampers mam jeden pepco więc nie pomogę ale lubię ubranka z lidla

U was też taki upał? Ledwo żyje mam. Nadzieje ze wrócę do was chociaż jak Misia bedzie miała drzemki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 17:26   #110
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Ja najbardziej lubię rampersy z C&A i tesco 😍 z rękawami i bez. Mam ich bardzo dużo
Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 18:17   #111
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

[1=5e34ff6befca073180cbcc6 6321058714c7d55ca_5effb87 2cc7f0;87037711]Hejo rampers mam jeden pepco więc nie pomogę ale lubię ubranka z lidla

U was też taki upał? Ledwo żyje mam. Nadzieje ze wrócę do was chociaż jak Misia bedzie miała drzemki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]



W Irlandii zimno i leje deszcz i tak do końca tygodnia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 19:07   #112
Marzena00
Rozeznanie
 
Avatar Marzena00
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Amellie93 Pokaż wiadomość
A zdradzisz na którym projekcie się wzorowaliście?

My mamy działkę trochę ponad kilometr od teściów, myślałam, żeby ją sprzedać i kupić gdzieś dalej, ale zobaczymy co bedzie.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Dom w Zefirantach.
Ja bym się cieszyła jakby chociaż kilometr był od teściów no ale też zobaczymy jak będzie, gdyby mąż nie dostał działki to na pewno byśmy gdzieś indziej szukali.
__________________
"Cokolwiek umysł jest w stanie sobie wyobrazić jest to w stanie osiągnąć!"
Marzena00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 07:16   #113
Amellie93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 162
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Dzień dobry

Marzena - całkiem spory domek. Mnie się chyba marzy parterówka.

Całą noc młodsza się na brzuszek przekręcała, głowa do góry, spać się nie da.

Wczoraj jeszcze dla pewności, że w ciąży nie jestem zrobiłam test po południu. Wieczorem gdzieś mi się ten test w oczy rzucił a tam dwie kreski. Wiem, że po czasie to jest nieważny, ale i tak zawału dostałam.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Amellie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 07:36   #114
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Dzień dobry

Dziś lepsza noc. Karmienia co 3 h i w sumie na śpiocha bo ja się budziłam

Wczoraj grzmialo i lało jakieś pół godziny popołudniu dziś pochmurno ale parno..

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 07:38   #115
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Mawak Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Linka, do badań musieliśmy odstawić leki, to było kilka dni,ale nie pamiętam,ile dokładnie

Cytat:
Napisane przez Amellie93 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Marzena - całkiem spory domek. Mnie się chyba marzy parterówka.

Całą noc młodsza się na brzuszek przekręcała, głowa do góry, spać się nie da.

Wczoraj jeszcze dla pewności, że w ciąży nie jestem zrobiłam test po południu. Wieczorem gdzieś mi się ten test w oczy rzucił a tam dwie kreski. Wiem, że po czasie to jest nieważny, ale i tak zawału dostałam.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
tylko parterówka
My mamy parterówkę

a co do testu to... jestes pewna ze nieważny?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 07:46   #116
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Linka, weź jej nie podpuszczaj, bo się dziewczyna zrazi i męża z wyra wywali xD
Amellie, odczyt po 5 minutach uznajemy za nieważny, więc nie jesteś w ciąży na pewno! No chyba, że sobie tego życzysz

Moje Bobo od rana pręży się i stęka, a nie może z siebie nic wycisnąć, zrobiłam jej masaż brzuszka i te ćwiczenia nóżkami, teraz leży na brzuszku, mam nadzieję, że pójdzie.

Idę dziś do biblioteki, bo już nie mam co czytać. Jak leżałam w szpitalu przed porodem to mąż mi kupił świetną książkę, dopiero teraz ją skończyłam. Jedyne 4 miesiące czytałam takie małe coś mi zawsze przeszkadzało, bo albo chciało jeść albo spać albo srać
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 07:59   #117
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;87038876]Linka, weź jej nie podpuszczaj, bo się dziewczyna zrazi i męża z wyra wywali xD
Amellie, odczyt po 5 minutach uznajemy za nieważny, więc nie jesteś w ciąży na pewno! No chyba, że sobie tego życzysz

Moje Bobo od rana pręży się i stęka, a nie może z siebie nic wycisnąć, zrobiłam jej masaż brzuszka i te ćwiczenia nóżkami, teraz leży na brzuszku, mam nadzieję, że pójdzie.

Idę dziś do biblioteki, bo już nie mam co czytać. Jak leżałam w szpitalu przed porodem to mąż mi kupił świetną książkę, dopiero teraz ją skończyłam. Jedyne 4 miesiące czytałam takie małe coś mi zawsze przeszkadzało, bo albo chciało jeść albo spać albo srać [/QUOTE]Jaka książkę czytałaś?

Ja odkryłam, że w naszej wiosce mamy bibliotekę publiczna muszę tam w końcu się wybrać póki co kupuje książki ale tylko dla Oli albo o rozszerzaniu diety z Wrocławia przywiezlismy 5 książeczek dla Małej

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 08:05   #118
Amellie93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 162
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Zdecydowanie nie chce być w ciąży, dlatego taki widok nawet nieważny mnie przeraził. Bo jednak trochę tych testów w życiu zrobiłam i często leżały długo po szafkach i nigdy nic na nich nie wyszło. Ale dzisiaj rano powtóreczka i biało, chociaż moje zwidy jakieś cienie widziały. Dobrze, że mąż jest mniejszy panikarz. Chociaż pewnie za kilka dni i tak powtórzę. Z drugiej strony nie było takiej sytuacji, która mogłaby być potencjalnie groźna.

Nam wczoraj piorun w dom uderzył i nam się połowa płyty indukcyjnej popsuła.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Amellie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 08:08   #119
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Jaka książkę czytałaś?

Ja odkryłam, że w naszej wiosce mamy bibliotekę publiczna muszę tam w końcu się wybrać póki co kupuje książki ale tylko dla Oli albo o rozszerzaniu diety z Wrocławia przywiezlismy 5 książeczek dla Małej

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
2 tom Wendyjskiej Winnicy, Ziemie Odzyskane. Polecam baaardzo! Świetna seria. Czekam na 3 tom, bo to ponoć trylogia
Cytat:
Napisane przez Amellie93 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie nie chce być w ciąży, dlatego taki widok nawet nieważny mnie przeraził. Bo jednak trochę tych testów w życiu zrobiłam i często leżały długo po szafkach i nigdy nic na nich nie wyszło. Ale dzisiaj rano powtóreczka i biało, chociaż moje zwidy jakieś cienie widziały. Dobrze, że mąż jest mniejszy panikarz. Chociaż pewnie za kilka dni i tak powtórzę. Z drugiej strony nie było takiej sytuacji, która mogłaby być potencjalnie groźna.

Nam wczoraj piorun w dom uderzył i nam się połowa płyty indukcyjnej popsuła.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
O kurde... Macie ubezpieczenie?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 08:25   #120
Amellie93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 162
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Mamy ubezpieczenie, ale liczę że może to jeszcze coś z prądem, bo wyłączyli i robią coś przy słupie obok naszego domu.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Amellie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-20 13:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.