Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusie2009 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 18:30   #91
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
czoornoo super, ze z siostra bedzie! Mam nadzieje, ze szybko wyzdrowieje.
alkamor gratuluje 'mama'

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------


no wiesz, wesele czy jakas impreza dla doroslych to ja rozumiem, ale kurcze pierwsze urodziny dziecka i to do tego organizowane w domu? Co ludzie wyobrazni nie maja, ze takie dzieciatko nie lubi tlumow i obcych twarzy? Nawet zabaw ani gier nie moge zrobic, bo nie zbiore wszystkich w jednym pomieszczeniu ...

A Dawid uwielbia tlum ludzi i obce twarze....jest wtedy w swoim zywiole i wszystko i wszyscy go interesuja

Ja tak mialam ze swoim weselem bo mialo byc 16 osob a bylo 28 i to jeszcze duzo, duzo ukrocone co sie skonczylo w niektorych przypadkach obraza

alkamor gratulacje za slowo mama
Dawid od kiedy poszlam do pracy przestal mowic mama i nie mowi do teraz mowi non stop tata, baba i troche dzidzia i wiele innych roznych slowek ale mama ani razu nie powie jak rano czy w poludnie sie budzi i do niego przychodze to do mnie tata mowi

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-03-09 o 18:34
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:48   #92
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi


wróciłam! bo mnie nie było jakby ktoś nie zauważył


100 lat dla Julinki!
Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Twoje też fajne i pewnie da sie w nich chodzić.... w przeciwieństwie do moich.
aleś se szpile sprawiła
Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
W tych butach to nie muszę udawać chorej. Od razu widać, że ze mną coś nie tak ::

Dobranoc!

Cytat:
Napisane przez Sandra89 Pokaż wiadomość
Hej ::
U nas noc rewelacja, Nikoś zasnął o 21 to obudził się dopiero 7,30. Ale nie ma się co dziwić, wymęczone to moje dziecko. Ale nie ma już biegunki

Za to ja od rana znow na kibelku i mdłości do tego :: a bebechy to tak mnie bolą że chodzę zgięta w pół, wątroba to aż mi spuchła, nerki to bolą jakby mi je ktoś wyrywał a żołądek masakra ::::
Wzięłam już smecte bo przecież muszę dzieckiem zająć i nie ma co się mazać ::

Tu1a i Alinka buty rewelacyjne chociaż bliżej mojego gustu są te wysokie platformy, szkoda że mam dalej szlaban na kupowanie butów :: a pewnie niedługo czeka mnie jeszcze szlaban na ogromną ilość kosmetyków ::

Zanka Nikoś głową wali już od 1,5miesiąca jak go moja mama nauczyła robić "baran baran buc"
super ze z Nikosiem lepiej a i Ty wracaj do zdrowia
Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość


dzień dobry ::
a gdzie anya wogóle dużo się jeszcze nie zameldowało napisałyście, żeby zamknęli tamten wątek ?? U nas średnio na jeża bo ja byłam tak śpiąca, że jak młody się ok.północy obudził to kazałam go przynieść.Dzisiaj obudził się 6:30 ale jakoś udało mi się go uspać na chwilę do 7:30...a że mąż wczoraj obiecał, że rano się nim zajmie to ja wstałam po 9 ::. Oczywiście po wczorajszej pizzie mam MEGA ale co tam dziisaj wtorek a przesyłek z zabawkami dla Kubusia nie ma :: zaczynam się w****..ć ::
tu jestem
byłam u koleżanki, ale więcej nie pójde bo jej lustra pogrubiają
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość


Buziak 172cm mam 40 to nie jest tak strasznie duzo...

a tutaj zobaczcie jak pięknie mój synek pozuje
śliczny
Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
dzień dobry
u nas koszmar
zacznę od początku. wczoraj koleżanka która się zajmuję Igorem oznajmiła mi że więcej z nim nie zostanie bo on jej ciągle płaczę i ciągle musi go nosić a ona nie ma zamiaru zajmować się moim dzieckiem kosztem swojego. do tego 2 razy jej wczoraj zwymiotował,nie ulał. tylko jak dorosły człowiek puścił wielkiego pawia przy czym bardzo płakał. myślałam że to jednorazowe,ale wczoraj wieczorem zrobił w domu to samo. myślałam że zawału dostanę, do tego cały czas miał gorączkę 39 stopni mierzone w tyłku.
całą noc Igor płakał,tż do niego wstawał,o 3 wylądował u nas w łóżku(pierwszy raz w swoim krótkim życiu ), w ogóle nie mógł zasnąć-ciągle płakał gdy przyszedł czas gdy musiałam wstawać do pracy to stwierdziłam że nie zostawię mojego bidulka i zostałam.
WYMUSIŁAM wizytę domową na lekarzu bo oczywiście wielki problem. ma mocno czerwone gardełko. dostał zawiesinę,jak to powiedziała farmaceutka -taki antybiotyk ale nie do końca i probiotyki,
nie chce jeść,ma sine pod oczkami
a moja siostra zgodziła się zostawać z Igorkiem

sto latek dla Julci
biedny Prezesik
Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Ci lekarze mnie czasami osłabiają do niektórych to strach iść

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

moje dziecko (w końcu) zaczęło mówić mama


Cassie dopiszę Cię wieczorem jak uśpię dziecię

Idę popatrzeć na wyspę co mi tam z niej zostało
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 19:09   #93
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Kurde wyspę kupiłam i IP przestało działać
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 19:23   #94
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Czorno może Igorek tak jak Ola ma po prostu ząbkowanie. Bo u nas też były i gardło zaczerwienione. I płacz straszny. Czopki co kilka godzin. Jak wyszedł ząbek to odzyskałam dziecko. A ja też szukałam jakiegoś powodu na i nocny krzyk.
No i fajnie że siostra się zajmie Igorkiem.
Ucałuj zięcia

Spice ale fajna impreza Ci się szykuje. Pamiętaj, żeby TZ też coś porobił w ramach przygotowań

Alkamor mama

Anya lustra nie pogrubiaja....Tylko niektóre wyszczuplają
Anya mam rezista na zwiędłe rośliny na cudzych wyspach. Poldałam Ci pytki i truskawki, czy co tam masz i juz nie są zwiędłe. Podziękowania w postaci banknotów przyjmuję na Inteligo. Podac nr?

Cassie juz działa
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 19:44   #95
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
wróciłam! bo mnie nie było jakby ktoś nie zauważył


tu jestem
byłam u koleżanki, ale więcej nie pójde bo jej lustra pogrubiają


Idę popatrzeć na wyspę co mi tam z niej zostało
a widzisz...ja zauważyłam, że Cię nie ma

to w z taką koleżanką...co ona za lustra montuje

ja nic nie brałam

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Kurde wyspę kupiłam i IP przestało działać
następna psuja

monix - czemu nic nie piszesz

cassie - ciasto już wyjęlam...ale wyszedł mi zakalec no bo niemożliwe, żeby było aż tak mokre z tym, że jak piekłam to patyczek był suchy generalnie jest pyszne i napewno je wszamię
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 19:45   #96
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Czorno może Igorek tak jak Ola ma po prostu ząbkowanie. Bo u nas też były i gardło zaczerwienione. I płacz straszny. Czopki co kilka godzin. Jak wyszedł ząbek to odzyskałam dziecko. A ja też szukałam jakiegoś powodu na i nocny krzyk.
No i fajnie że siostra się zajmie Igorkiem.
Ucałuj zięcia

Spice ale fajna impreza Ci się szykuje. Pamiętaj, żeby TZ też coś porobił w ramach przygotowań

Alkamor mama

Anya lustra nie pogrubiaja....Tylko niektóre wyszczuplają
Anya mam rezista na zwiędłe rośliny na cudzych wyspach. Poldałam Ci pytki i truskawki, czy co tam masz i juz nie są zwiędłe. Podziękowania w postaci banknotów przyjmuję na Inteligo. Podac nr?

Cassie juz działa
pogrubiają
Solar porzucił farmerstwo
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 19:45   #97
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Anya mam rezista na zwiędłe rośliny na cudzych wyspach. Poldałam Ci pytki i truskawki, czy co tam masz i juz nie są zwiędłe. Podziękowania w postaci banknotów przyjmuję na Inteligo. Podac nr?

Cassie juz działa
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 19:50   #98
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
pogrubiają
Solar porzucił farmerstwo
Tzn, że nie bedzie kasy?
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 19:58   #99
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
A Dawid uwielbia tlum ludzi i obce twarze....jest wtedy w swoim zywiole i wszystko i wszyscy go interesuja

Ja tak mialam ze swoim weselem bo mialo byc 16 osob a bylo 28 i to jeszcze duzo, duzo ukrocone co sie skonczylo w niektorych przypadkach obraza
Wiesz, Jula tez lubi ludzi i twarze i zawsze zagaduje wszystkich, ale boje sie, ze tym razem przedobrzymy. Bo co innego jak jest otwarta przestrzen i tlum, np. w sklepie, na placu zabaw itp. a co innego w malym pomieszczeniu, wszyscy ze soba glosno rozmawiajacy na raz. Chcialam, zeby w urodziny mogla sie ze wszystkimi pobawic, a tu chyba nie bedzie nawet miejsca
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 20:02   #100
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Wiesz, Jula tez lubi ludzi i twarze i zawsze zagaduje wszystkich, ale boje sie, ze tym razem przedobrzymy. Bo co innego jak jest otwarta przestrzen i tlum, np. w sklepie, na placu zabaw itp. a co innego w malym pomieszczeniu, wszyscy ze soba glosno rozmawiajacy na raz. Chcialam, zeby w urodziny mogla sie ze wszystkimi pobawic, a tu chyba nie bedzie nawet miejsca
Będzie super!
Większość to Twoi bliscy! Nawet jak sie coś posypie to Ci pomogą! Ważne, żebyś Ty nie latala przez 2 dni na ścierce bo padniesz na stół
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 20:10   #101
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

jedno jest pewne...nie rozumiem niektórych ludzi.bo jakim to trzeba być bezmózgiem, żeby przychodzić na urodziny dziecka razem z nikomu nie znaną matką. Że nie wspomnę o tym, że samemu ledwo się zna kogokolwiek.Jednym słowem to trzeba mieć tupet
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 20:13   #102
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

na szybciocha zdjęcia z roczku

wszytskim bardzo dziękujemy za życzenia i pamięć

reszta jak znajde więcej czasu
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 20:17   #103
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

monix - Dawidek jak zwykle przesłodki a widzę, że macie taką samą"farmę" jak my widać, że impreza się udała...a teraz powiedz czemu tak rzadko zaglądasz
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 20:17   #104
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Ale Dawidek wydoroślał! A od kiedy nasz ciemne włosy?
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 20:21   #105
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Będzie super!
Większość to Twoi bliscy! Nawet jak sie coś posypie to Ci pomogą! Ważne, żebyś Ty nie latala przez 2 dni na ścierce bo padniesz na stół
No Beda talerzyki i kubki papierowe, jedzenie takie 'do lapki', no bo nie bedzie gdzie usiasc
A tu macie cos wesolego zorganizowana w biurze zbiorka ubran dla ubogich, za kazdy datek piwko Bud Light
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 20:25   #106
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
No Beda talerzyki i kubki papierowe, jedzenie takie 'do lapki', no bo nie bedzie gdzie usiasc
A tu macie cos wesolego zorganizowana w biurze zbiorka ubran dla ubogich, za kazdy datek piwko Bud Light
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 20:27   #107
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

spice -
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 20:32   #108
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
monix - Dawidek jak zwykle przesłodki a widzę, że macie taką samą"farmę" jak my widać, że impreza się udała...a teraz powiedz czemu tak rzadko zaglądasz
Dawidek demoluje mi laptopa jak na niego siadac, a jak mu nie pozwalam to płacze...nie mam kiedy siedziec za bardzo
Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Ale Dawidek wydoroślał! A od kiedy nasz ciemne włosy?
mam ciemny blond, taki wyszedł na zdjęciach sraczkowaty...choc tak szczerze to sie nie wiele różni od rzeczywistego
Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
No Beda talerzyki i kubki papierowe, jedzenie takie 'do lapki', no bo nie bedzie gdzie usiasc
A tu macie cos wesolego zorganizowana w biurze zbiorka ubran dla ubogich, za kazdy datek piwko Bud Light



pozniej postaram sie co nieco nadrobic- bo znow mam wielkie zaległości

Byłam dziś u ginekologa i powiedziała,że skoro niedawno przestałam karmic to mi zadnych tablet hormonalnych nie da na wywołanie okresu. Dała mi jakies ziołowe bez recepty, które mam brac 2 razy dziennie przez 90 dni podobno mają wszystko wyregulować, a pozniej w razie czego zaczniemy sie martwic
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2010-03-09 o 20:35
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 20:37   #109
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Haha najbardziej mnie smieszy facet biegnacy do windy i wolajacy, zeby mu przytrzymac winde
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 21:13   #110
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

monix - u nas tez laptopa trzeba pilnować bo kiedyś jak podszedł a ja z mamą na gg rozmawiałam i poszłam chyba do WC czy cuś i on sobie sięgnął to jej napisał wiadomość typu "yjheyiuhc,bxzjhconkl h" a mama do mnie "co to " no to jej napisałam, że wnuczek się dobija poza tym upodobał sobie wyjmowanie klawiszy o czym nawet nie wiedzieliśmy na początku, że się da no a jak się siedzi przy tym kompie stacjonarnym to trzeba uważać bo często go resetuje także wiem o czym mowa ale Ty nawet wieczorem nie zaglądasz

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

ale Wy mało uspołecznione jesteście
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:15   #111
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Ja też tak mam z laptopem. Tylko ja na swoim pozwalam Oli pisać, a Małż na swoim zabrania. Mi pozwalanie idzie lepiej niz jemu zabranianie Tu widać pozwalanie.
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:15   #112
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
a widzisz...ja zauważyłam, że Cię nie ma

to w z taką koleżanką...co ona za lustra montuje

ja nic nie brałam



następna psuja

monix - czemu nic nie piszesz

cassie - ciasto już wyjęlam...ale wyszedł mi zakalec no bo niemożliwe, żeby było aż tak mokre z tym, że jak piekłam to patyczek był suchy generalnie jest pyszne i napewno je wszamię
Kochana to nie zakalec!!! One jest takie mokre i takie włąśnie ma być
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:17   #113
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Kochana to nie zakalec!!! One jest takie mokre i takie włąśnie ma być
Pajęczyny ogarnięte przed przyjazdem Małżonka
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:20   #114
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Pajęczyny ogarnięte przed przyjazdem Małżonka
Tun1a nie stresuj mnie bo podłogi mam nie umyte
Na dodatek młody mi dzisiaj zrzucił lampkę nocną i się cała rozbila... może pamiętacie serię lamp z IKEA Mylonit??? No tych co już nie produkują płakać mi się chce...
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:24   #115
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Tun1a nie stresuj mnie bo podłogi mam nie umyte
Na dodatek młody mi dzisiaj zrzucił lampkę nocną i się cała rozbila... może pamiętacie serię lamp z IKEA Mylonit??? No tych co już nie produkują płakać mi się chce...
Nie pamiętacie, ale wyguglałam i widze o co chodzi. Jak byś chciała taką burdelówe to tu jest
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:37   #116
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Nie pamiętacie, ale wyguglałam i widze o co chodzi. Jak byś chciała taką burdelówe to tu jest
Dokładnie taką "burdelówkę" mi stłukł
Swoją drogą ona jest z zewnątrz biała, w środku czerwona i daje piękne światło no ale nie będę kupowała lampy na allegro bo oni z tymi przesyłkami cuda robią, już się przekonałam że lamp na allegro nie warto kupować

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Ok ja uciekam spać. Rano mężuś wróci na śniadanie więc muszę się w miarę wyspać

Dobranoc!!!
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:39   #117
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Kochana to nie zakalec!!! One jest takie mokre i takie włąśnie ma być

aha i tak już połowy nie ma

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Dokładnie taką "burdelówkę" mi stłukł
Swoją drogą ona jest z zewnątrz biała, w środku czerwona i daje piękne światło no ale nie będę kupowała lampy na allegro bo oni z tymi przesyłkami cuda robią, już się przekonałam że lamp na allegro nie warto kupować

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Ok ja uciekam spać. Rano mężuś wróci na śniadanie więc muszę się w miarę wyspać

Dobranoc!!!

no z przesyłkami tak jest ale wielu rzeczy np u siebie na wiosce nie dostanę a na allegro tak
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:39   #118
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Edit: Ja też nic nie dostałam ale to ja kasę w domu trzymam a on dostaje kieszonkowe. Aktualnie nie dostaje bo spłaca u mnie dług zaciągnięty na grę

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
W tych butach to nie muszę udawać chorej. Od razu widać, że ze mną coś nie tak

Dobranoc!

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość

Niestety nie jestem w stanie nadrobić. U mnie totalny brak czasu. Ciekawe czy ktos tęsknil za nami Odebraliśmy w koncu mieszkanie i jesteśmy na etapie remontu, kupowania wszystkiego (drzwi, plytek, fug etc). Duzo przy tym łażenia, ale tez frajdy. I chodze normlanie do pracy. Zaraz zbiermay sie do Ikei i leroy merlin.

Ewa jeszcze nie chodzi ani nie wstaje, znowu zaczynam sie martwic. Raczkuje pieknie od świat i na tym koniec. Wczoraj skonczyla 11 m-cy.
Mysle, juz o imprezie urodzinowej.

Miłego i slonecznego dnia zycze wszystkm mamusiom i dzieciaczkom.
ja!ja!
super z mieszkaniem
wszytskiego naj dla Ewci
Cytat:
Napisane przez mati393 Pokaż wiadomość
Dzien dobry,
noc tragiczne. Mikolaj sie obudzil o 23:30 i do 3 nie spal. Wykonczona jestem.

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Zasął o 20.30 idealnie bez płaczu. O 22.40 pobudka to ja mu cyca i odkłądam do łóżeczka jak zwykla a tu wrzask! I tak do 5.20 rano Zasnął wkońcu ze mną co też łatwe nie było o 7 obudził Nas Kevin .

Cytat:
Napisane przez Sandra89 Pokaż wiadomość
Hej
U nas noc rewelacja, Nikoś zasnął o 21 to obudził się dopiero 7,30. Ale nie ma się co dziwić, wymęczone to moje dziecko. Ale nie ma już biegunki

Za to ja od rana znow na kibelku i mdłości do tego a bebechy to tak mnie bolą że chodzę zgięta w pół, wątroba to aż mi spuchła, nerki to bolą jakby mi je ktoś wyrywał a żołądek masakra
Wzięłam już smecte bo przecież muszę dzieckiem zająć i nie ma co się mazać

szkoda że mam dalej szlaban na kupowanie butów a pewnie niedługo czeka mnie jeszcze szlaban na ogromną ilość kosmetyków

"
zdrowiej Sandra

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
nas średnio na jeża bo ja byłam tak śpiąca, że jak młody się ok.północy obudził to kazałam go przynieść.Dzisiaj obudził się 6:30 ale jakoś udało mi się go uspać na chwilę do 7:30...a że mąż wczoraj obiecał, że rano się nim zajmie to ja wstałam po 9 . Oczywiście po wczorajszej pizzie mam MEGA ale co tam
zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez joasia2512 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Najpierw spóźnione życzenia dla Dawidka dużo zdrówka i 100 lat!!
a teraz
Najlepsze życzenia dla Julci, dużo zdrówka i obyś nie odziedziczyła "plaskających ud" po mamusi

A u nas nocka straszna płacz od 23:30 masakra ledwo żyje, niech te zęby już wyjdą bo mnie wykończy dobrze ze na razie jestem na zwolnieniu i nie chodzę do pracy.

Moje dziecko przestało chodzić, nie wiem co się z nim stało ale jak tylko poczuje że stoi bez asekuracji leci na pupę.

jo@n@ ja robię też taki blok ale mam troszkę inny przepis i u mnie ciastek jest zdecydowanie więcej ja kupuje zawsze więcej ok 0,5 kg, chociaż zawsze zostanie ale wole mieć więcej bo to one powodują "sztywność" tego bloku. A co do mleka to ja kupuje zawsze zwykłe właśnie nie granulowane bo ktoś mi powiedział że granulowane się nie nadaje i ja dodaje jeszcze olejek rumowy i wtedy jest troszkę lepszy smak i zapach który uwielbiam.
a co z nowa praca?rozmowa juz była
Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
A ja dostalam dzis moja pierwsza wyplate normalnie jak dlugo pracuje w tej firmie tak jeszcze takiej wyplaty nie dostalam mam dobry humor bo spodziewalam sie duzo mniejszej a tu szok ...
Ja tez sie pochwale ze kupilam Dawidowi ten fotelik na rower TAKI
odechcialo Ci sie wracac na wychowawczy
fajny fotelik

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
W tym dużym garnku to niewiele jeszcze moge upichcić, bo nie moge jeszcze tych składników posadzić. ALe i tak największy niewypał to był ten kociołek. Wszystkie potrawy takie same co w tym ognisku, a 5 tys droższy

czytałam 4 razy i myśle o co kamana ja niewiem o co chodzi w tych całych cafe i kanapkach i deserach, które od Was dostaje i mam to w , bo juz nawet czasu zbierac plonow nie mam
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:41   #119
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość




ja!ja!
super z mieszkaniem
wszytskiego naj dla Ewci





zdrowiej Sandra


zazdroszcze


a co z nowa praca?rozmowa juz była

odechcialo Ci sie wracac na wychowawczy
fajny fotelik


czytałam 4 razy i myśle o co kamana ja niewiem o co chodzi w tych całych cafe i kanapkach i deserach, które od Was dostaje i mam to w , bo juz nawet czasu zbierac plonow nie mam
ale to było tych garnkach co na wyspie są
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:58   #120
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
a ile ty masz wzrostu ze masz taka noge duza
Ja to mam 38


A ja mam kochane dziecko dzis wstal o 6:30 jak wrocilam w pracy a tz go uspal o 9 a ja spalam po nocce i tz pojechal z moja mama sprawy zalatwiac a ja mialam wstac do Dawida jak sie obudzi i co? i Dawid spal do 11:30 normalnie dalo mi sie dziecko wyspac....obudzilismy sie 2 min przed przyjazdem tz z moja mama...on cos ostatnio w dzien zaczyna dlugo spac...po 2,5 h co sie wczesniej nie zdarzalo
mądry Dawidek
a jak mama sobie z NIm radzi?
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość

Buziak 172cm mam40 to nie jest tak strasznie duzo...

a tutaj zobaczcie jak pięknie mój synek pozuje
cudo
Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Kumpela z siostrą i córką 2 letnią

Bananowiec
suche składniki


1,5 szklanki mąki pełnoziarnistej [moze być tez zwykła]
1 łyżeczka sody oczyszczonej
1/2 łyżeczki proszku do pieczenia
1/2 szk. brazowego cukru [biały tez może być]



mokre składniki

3-4 banany
1/2 szkl oleju
1/2 mleka
1 jajko

+ w moim przepisie zirarno słonecznika,dyni i orzechy włoskie



wymieszać "sucha" miske ,dorzucic zawartosc "mokrej" miski wymieszać wszystko razem,wyłozyć do keksówki i piec w 150 175 st przez ok 45-50 min


Ciasto mega proste,mega pyszne ,polecam

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość

a tak serio to wolałabym mieć rozm 37 bo jak mi się już jakieś buty spodobają to zazwyczaj rozmiary 37-38
skąd ja to znam
Cytat:
Napisane przez joasia2512 Pokaż wiadomość
Ale się wkurzyłam.
Pojechałam z Filipem do tz do pracy i jak jechałam po drodze była wycinka drzew i jade i jakaś gałąź na mnie spadła ale słysze ze tylko otarła więc się nie zatrzymałam jak dojechałam tz mi pokazał że jakieś otarcie mam i odrazu skojarzyłam. Pomyśłam będe wracac to się zatrzymam i zwrócę uwagę a faceci jak się oburzyli, najpierw stwierdzili że dopiero teraz przyjechałam ( po czym sądze że dobrze wiedzieli co się stało) po tem zaczeli mnie wyzywać żebym się jeździć nauczyła i zamkneła dziup itp. wkurzyłam się spytałam jak nazywa się firma jeden pan mi odpowiedział ale tak że nie dosłyszałam a drugi powiedział że nie wie (chyba pracuje na czarno i trzeba inspekcje pracy poinformować). Jutro zamierzam sie dowiedzieć i napisac pismo, chcę tez zadzwonić do gazety lokalnej. Otarcie nie jezd duże bo oni tylko gałęzie docinali a mi chodziło tylko o zwrucenie uwagi że powinni uważać ale po takim potraktowaniu stwierdziłam że nie popuszczę.
ale chamy
Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
monixo dzieki

No wiec o urodzinach.
1. Mialo byc dla rodziny.
2. Postanowilismy dodatkowo zaprosic 2 moje kolezanki, ktore zorganizowaly moj baby shower. Spoko. Tylko jedna z kolezanek zapytala, czy moze przyprowadzic mame, ktora przylatuje do niej na weekend. Of course.
3. Maz marudzi od dawna, zeby zaprosic jego szefa (spoko gosc, dobrze sie znamy), z zona i synkiem (2 latka), no wiec pewnie, ze tak, zeby chociaz jedno dziecko bylo na urodzinach
4. A teraz historia przyjaciela meza 'od zawsze'. Mial zone, bardzo fajna dziewczyna, cos sie miedzy nimi nie teges dzialo. Byli w trakcie rozwodu, jak on wpadl kiedys do nas, zeby nam oznajmic, ze bedzie mial dziecko! Oczywiscie nie z zona, tylko z jakas dziewczyna, ktora chcial, zebysmy poznali. Laska jest wybrakowana wersja jego bylej juz zony. Latynoska, niziutka, pod wasem, babochlop taki. Nie lubie jej, nie mamy o czym gadac a poza tym ona slabo mowi po angielsku. Do tego okazalo sie, ze mezatka Urodzila dziecko 3 miesiace temu, nie mieszkaja razem, nie wiem, co z nimi, ale szalenie zakochani to raczej nie sa, ona nie chciala dac dziecku jego nazwiska Nie wiedzialam, jak ich zaprosic, wiec wyslalam zaproszenie tylko do niego. Oddzwonila ona, ze przychodza. Dobra. Tylko ze przypadkiem sie dowiedzialam (bynajmniej nie od nich), ze ona planuje przyjsc ze swoja matka ktorej ja nie znam a ona nie mowi po angielsku.
5. Zaprosilam matke tego chlopaka, przyjaciolka mojej tesciowej, owdowiala niedawno, szkoda mi jej.
6. Zaprosilismy naszych przyjaciol, niedawno wzieli slub i staraja sie o dziecko, strasznie ich lubimy.
7. Zaprosilam moja ulubiona kolezanke z pracy a maz swojego kolege.

No wiec jak widzicie zrobil mi sie tlum Nie mam pojecia jak wszystkich usadze, nie zmieszcza mi sie w jednym pokoju. Na domiar zlego napisalam, ze impreza od 12-3, moglam dac do 2
Planuje w piatek wagary sobie zrobic, bo jak ja impreze na 22 osoby przygotuje w sobote rano...
jak mozna z matka na urodziny przyjsc czyjes kosmos
Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
dzień dobry
u nas koszmar
zacznę od początku. wczoraj koleżanka która się zajmuję Igorem oznajmiła mi że więcej z nim nie zostanie bo on jej ciągle płaczę i ciągle musi go nosić a ona nie ma zamiaru zajmować się moim dzieckiem kosztem swojego. do tego 2 razy jej wczoraj zwymiotował,nie ulał. tylko jak dorosły człowiek puścił wielkiego pawia przy czym bardzo płakał. myślałam że to jednorazowe,ale wczoraj wieczorem zrobił w domu to samo. myślałam że zawału dostanę, do tego cały czas miał gorączkę 39 stopni mierzone w tyłku.
całą noc Igor płakał,tż do niego wstawał,o 3 wylądował u nas w łóżku(pierwszy raz w swoim krótkim życiu ), w ogóle nie mógł zasnąć-ciągle płakał gdy przyszedł czas gdy musiałam wstawać do pracy to stwierdziłam że nie zostawię mojego bidulka i zostałam.
WYMUSIŁAM wizytę domową na lekarzu bo oczywiście wielki problem. ma mocno czerwone gardełko. dostał zawiesinę,jak to powiedziała farmaceutka -taki antybiotyk ale nie do końca i probiotyki,
nie chce jeść,ma sine pod oczkami
a moja siostra zgodziła się zostawać z Igorkiem

sto latek dla Julci
dużoooooooooo zdrowka dla Igorska, super,że sisterka z Nim zostanie
Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
monix - u nas tez laptopa trzeba pilnować bo kiedyś jak podszedł a ja z mamą na gg rozmawiałam i poszłam chyba do WC czy cuś i on sobie sięgnął to jej napisał wiadomość typu "yjheyiuhc,bxzjhconkl h" a mama do mnie "co to " no to jej napisałam, że wnuczek się dobija poza tym upodobał sobie wyjmowanie klawiszy o czym nawet nie wiedzieliśmy na początku, że się da no a jak się siedzi przy tym kompie stacjonarnym to trzeba uważać bo często go resetuje także wiem o czym mowa ale Ty nawet wieczorem nie zaglądasz

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

ale Wy mało uspołecznione jesteście
tez nie wiedzialam ,ze sie wyciaga, najlepsze jest to że sobie na odwrot załozyłami nie potrafie wyjac
Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
ale to było tych garnkach co na wyspie są
ja juz nic nie kumam...choc widzialam, że co poniektorym cos w garnkach wiruje
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.