Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.2009) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-12, 18:33   #91
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Katevalley cudna super wdzianko

Xpressja jak ślicznie siedzichciałabym żeby mój już tak umiał

Wogóle on upodobał sobie boczki do zabawy i porywa najchętniej podusie i ją trzyma rękami i nogami, gada do niej i ją gryzie
Dodatkowo na leżaczku maca grzechotki stopami:P

Byliśmy nad wodą. Najpierw nie chcialam jechać ale w końcu sie zdecydowałam i fajnie było Mały się pobawił, pooglądał i jak zasnął na kocykach w cieniu to spał 2h. Miał cień, wiaterek i spał jak suseł Obudził się na zabawę i wróciliśmy do domu, bo się zaczęło robić masakrycznie. Oczywiście ważenia utrudniły zasypianie po kąpieli ale był zadwolony:P opowiedział cały dzień podusi swojeja potem na kolanach jeszcze mi(po akcji- wrzaski i cyrki)
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 19:05   #92
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Dzien dober

Ale upał ledwo zyje wole mróz niz prawie 40 stopni !!!

Później Was nadrobie
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 19:07   #93
katevalley
Rozeznanie
 
Avatar katevalley
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 966
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Katevalley cudna super wdzianko

Xpressja jak ślicznie siedzichciałabym żeby mój już tak umiał

Wogóle on upodobał sobie boczki do zabawy i porywa najchętniej podusie i ją trzyma rękami i nogami, gada do niej i ją gryzie
Dodatkowo na leżaczku maca grzechotki stopami:P

Byliśmy nad wodą. Najpierw nie chcialam jechać ale w końcu sie zdecydowałam i fajnie było Mały się pobawił, pooglądał i jak zasnął na kocykach w cieniu to spał 2h. Miał cień, wiaterek i spał jak suseł Obudził się na zabawę i wróciliśmy do domu, bo się zaczęło robić masakrycznie. Oczywiście ważenia utrudniły zasypianie po kąpieli ale był zadwolony:P opowiedział cały dzień podusi swojeja potem na kolanach jeszcze mi(po akcji- wrzaski i cyrki)
Moja tak gada z rana do takiej sprężynki i na niej są króliczki i marchewki. Chyba o tym co jej się śniło

Ale przytulanie poduszki hehehe udany jest Ja zazdroszę wypadu nad wodę. Sama dziś o tym myślałam, ale narazie nie możliwe, bo rzeka za dużo wylała. Nie ma gdzie usiąść czy na plaży czy na trawce bo wszystko jeszcze wilgotne i mokre Może po tych upałach w końcu trochę opadnie.
Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA
Dzien dober

Ale upał ledwo zyje wole mróz niz prawie 40 stopni !!!

Później Was nadrobie
Broń Boże!!! Już wole upały!!! ZIMIE MÓWIĘ STANOWCZO NIE!!!
__________________
Ślubowaliśmy

NASZA CÓRCIA AMELKA ur. 20.11.2009 o 13:35, 3800g i 56cm

Mój malutki synek JAŚ 1-2.07.2011, 1130g


Odchudzanie 55kg




Edytowane przez katevalley
Czas edycji: 2010-06-12 o 19:09
katevalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 19:09   #94
xpressja
Zadomowienie
 
Avatar xpressja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 1 204
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

a we Wrocławiu właśnie troszke popadało

domi, a lubisz krewetki ? bo ja robie penne z sosem pomidorowym i krewetkami,
albo taką sałatkę makaron, ser feta, brokuły, suszone pomidory, oliwki i pietruszka - mniaaam! w zasadzie to każdy sos jaki nie zrobisz nawet koperkowy ;P będzie pasował

dziękujemy za komplementy!

co do muzyki dla bobasa... Lenka bardzo lubi jak leci sobie muzyczka i ja często z nią "tańcuje" a jeszcze jak mówię "tany tany" to ta piszczy z radości, więc często tak się bawimy.
__________________
Lenka Jagódka 21.12.2009








Edytowane przez xpressja
Czas edycji: 2010-06-12 o 19:11
xpressja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 19:24   #95
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Katevalley Mój ma dwie podusie- w łóżeczku i u mnie na łóżku. Gada z tą na łóżku a ubustwia pianinko krowe. Polórzyłam go na brzuchu to sie do niego przysunął i naparzał w klawisze
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 19:33   #96
xpressja
Zadomowienie
 
Avatar xpressja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 1 204
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

jeżeli chodzi o "mate" co mam na podłodze to są puzzle piankowe - można je dostać chyba w większości sklepów z zabawkami albo na all
np tutaj : http://www.allegro.pl/item1076388322...it_gratis.html

ale są różne pakowane po 6, 8 10 z różnymi wzorkami
bardzo fajne!
__________________
Lenka Jagódka 21.12.2009







xpressja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 20:14   #97
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość



macie jakies sprawdzone przepisy na makaron penne
ja przed chwila zrobilam z pomidorami i mozarella, z tunczykiem tez czasem robie ale jestem spragniona innych, takie tom pyszne
olalicious pewnie mi podpowie



cudna
a co Ty tak pamiętasz, ze ja maniaczka włoskiej kuchni jestem??
penne zawsze robie ze szpinakiem... szpinak na patelni z czosnkiem i cebulka, makaron sie gotuje osobno, pozniej do szpinaku dodaje smietane (zalezy jaka konsystencje chcesz uzyskac), doprawiam solą, pieprzem, dodaje serek (do wyboru, zalezy co lubisz -feta, camembert, mozarella, zółty zwykły) i voila często też jem penne carbonara - na patelni boczek podsmażam (jak lubisz chude to szynke) + cebulka, do tego troszke białego wina, w miseczce wlewam śmietane 30% i do tego dwa spażone jajka, mieszkam, dodaje przyprawy (sól, pieprz, czosnek - czasami zioła prowalsalskie, bazylie itd), jak już makaron sie ugotuje dodaje na patelnie z boczkiem i cebulka, mieszam i na koniec polecam śmietanka z jajkami, tylko tak żeby się jajecznica nie zrobiła...

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Dzien dober

Ale upał ledwo zyje wole mróz niz prawie 40 stopni !!!

Później Was nadrobie
brrrr ja wole upał
Cytat:
Napisane przez xpressja Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o "mate" co mam na podłodze to są puzzle piankowe - można je dostać chyba w większości sklepów z zabawkami albo na all
np tutaj : http://www.allegro.pl/item1076388322...it_gratis.html

ale są różne pakowane po 6, 8 10 z różnymi wzorkami
bardzo fajne!
ooo fajne, widziałam w Rossmannie za 24zł chyba...
Lenka urocza

my dziś basen zaliczyliśmy, ale się Blance podobało w ogóle z wody nie chciała wyjść, nawiązała kilka nowych znajomości z innymi bobasami i ogolnie cala szczesliwa byla tylko ja sie wkurzylam bo dwie osoby powiedzialy jakiego mam ślicznego synka...

w ogole moje dziecko dzis mialo intensywny dzien, na mleczko obudzila sie o 5.50 i nie chciala juz spac... wiec o 6.45 wzielam ją na spacer, wrocilysmy o 8, pobawila sie chwilke, zjadla i na basen pozniej padla na 1,5h co jej sie nigdy nie zdarza pozniej w ogrodku caly dzien i niedawno wrocilismy... dzis jestem sama, tż pojechał do kolegow na mecz i wroci rano... a ja chyba zaraz pojde spać, bo of tej 6 na nogach jestem
olalicious07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 20:28   #98
xpressja
Zadomowienie
 
Avatar xpressja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 1 204
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
a....tylko ja sie wkurzylam bo dwie osoby powiedzialy jakiego mam ślicznego synka...

skąd ja to znam,
Lenka cała na różowo, a Pani w sklepie "jakie piękne dziecko - to chłopiec" ?

__________________
Lenka Jagódka 21.12.2009







xpressja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 20:31   #99
katevalley
Rozeznanie
 
Avatar katevalley
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 966
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
brrrr ja wole upał


ooo fajne, widziałam w Rossmannie za 24zł chyba...
Lenka urocza

my dziś basen zaliczyliśmy, ale się Blance podobało w ogóle z wody nie chciała wyjść, nawiązała kilka nowych znajomości z innymi bobasami i ogolnie cala szczesliwa byla tylko ja sie wkurzylam bo dwie osoby powiedzialy jakiego mam ślicznego synka...

w ogole moje dziecko dzis mialo intensywny dzien, na mleczko obudzila sie o 5.50 i nie chciala juz spac... wiec o 6.45 wzielam ją na spacer, wrocilysmy o 8, pobawila sie chwilke, zjadla i na basen pozniej padla na 1,5h co jej sie nigdy nie zdarza pozniej w ogrodku caly dzien i niedawno wrocilismy... dzis jestem sama, tż pojechał do kolegow na mecz i wroci rano... a ja chyba zaraz pojde spać, bo of tej 6 na nogach jestem
Oj nie ładnie z ich strony przecież widać że córa jak lala malowana Super że Blance się podobało. Ja dziś też od 5 na nogach. W między czasie udało mi się troszkę zdrzemnąć jak Amelka usnęła ok.8.

Chcę zamówić na all spacerówkę bo mamy zamiar wybrać się na tydzień nad morze, i nie mam najmniejszej ochoty ciągać tego kolosa, co mamy teraz. Jak wam się podoba?? Planujemy róż albo fiolet.

http://www.allegro.pl/item1075219972...solka_wwa.html

Za nami ciężki dzień więc wykąpani i wypucowani idziemy już spać Właściwie Amcia już śpi. Dobrej nocki życzę!!
__________________
Ślubowaliśmy

NASZA CÓRCIA AMELKA ur. 20.11.2009 o 13:35, 3800g i 56cm

Mój malutki synek JAŚ 1-2.07.2011, 1130g


Odchudzanie 55kg



katevalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 20:35   #100
paami
Raczkowanie
 
Avatar paami
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 91
GG do paami
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Hej Dziewczyny! Ja bym sie chetnie dolaczyla do tego watku
Jestem szczesliwa i troche zmeczona mama Majeczki, ur. 18.12.2009 o 12.15 przez cc.
Mieszkam w Holandii, z dala od babc itp. Nie mam za bardzo z kim sie podzielic osiagnieciami Malej, swoimi obawami i radosciami. Przeczytalam cala druga czesc watku...niestety jedynki nie jestem w stanie nadrobic przy Mojej Łobuziarce W dzien wogole ostatnio nie chce spac, ale za to spi cala noc
Po przeczytaniu watku widze, ze niektore z Was maja takie same problemy, obawy jak ja!
Ogolnie Wasze dzieciaczki sa sliczne. I wcale nie sa grubiutkie...moja Majka tez byla niby grubaskiem i ponoc wyglada na starsza niz jest i na wieksza niz powinna byc! Ja tam nie wiem, jest sliczniutka
Martwie sie siedzeniem...nie wiem czy slusznie...za tydzien Majka konczy 6 miesiecy i nic nie wskazuje na to, zeby usiadla lada dzien...A tak bym juz chciala... Za to lezenie na brzuchu to dla niej priorytet! Bawi sie na brzuchu, w wozku obraca sie na brzuch, spi na brzuchu (z dupka uniesiona wyzej niz glowka i z kolanami pod brzuchem), ale jak jej wygodnie to co ja moge! Powoli sie przemieszcza ( w wiekszosci do tylu, pomagajac sobie glowa), ale ja i tak sobie wmawiam rozne dziwne rzeczy.
Uff...nie wiem czy nie napisalam za duzo na razAle mam tyle rzeczy do opowiedzenia, chcialabym sie czasami pochwalic a czasami poradzic. Mam nadzieje, ze moge oczekiwac w Was oparcia. Dolaczam fotki Malej...moze dzieki niej nie bedziecie w stanie mi odmowic
__________________
"Ucz swoje dzieci milczeć. Mówić nauczą się same."
— Benjamin Franklin

never lying - truth teller !!

paami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 20:47   #101
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

paami, witamy Cię serdecznie ja już padam, więc napiszę tylko, że córcia urocza i zapraszamy do plotkowania z nami
olalicious07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 20:49   #102
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez katevalley Pokaż wiadomość
Nie, wszystko zależy od wzrostu. Ale to wszystko jest i tak umowne.
Dokładnie, tak jak i u nas. Przeciez jesli są dwie osoby ktore ważą 55 kg, ale jedna ma 160 cm, a druga 175 cm to będą inaczej wyglądały, prawda?

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
a ja właśnie nie narzekam na brak pokarmu a miałam nadzieję, że wreszcie zmiękną mi cyce, a tu nawał!
Ja też nie narzekam, a nawet jestem zadowolona, bo już nie musze wkladek w biustonoszu nosic(wcześneij dla bezpieczenstwa nosilam), ale widzę ze odkąd weszly mi 3 posiłki stałe, mleczka jest mniej.
A od kiedy podajesz słoiczki? Poczekaj z m-c... ;-)
No i teraz musze bardziej kombinowac, bo raz maly po takim posilku wypije wiecej, a raz mniej, potem musze ta samą pierś podać itd, jak byl sam cyc, to chodzilo jak w zegarku.
Co do eliminacji posilkow to czytalam żeby zacząc od obiadku, potem drugiego sniadanka i podwieczorku, tak żeby najpoźniej eliminowac ranne i dopiero ostatnie wieczorne karmienie. Czy tak będzie to nie wiem, bo np ja mam najwiećej, wiadomo po nocy i raczej to ranne zostawiłabym na sam koniec

Ela, a Ty jak rozwiązalas tamtem problem z piersiami? Juz koniec?

Kolanosia, wiem, wiem bywa cieżko, ale Ty dzielna jesteś.

Ja zresztą tez w tym tygodniu będe musiala być dzielna, bo jutro tż wyjeżdża na 4 dni

u nas burza, miłego wieczorka
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2010-06-12 o 20:52
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 21:13   #103
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Heloł weekendowy
U nas też burza właśnie, ale coś słabiutka. TŻ oczywiście na balkonie zdjęcie pstryka

dla Lenki za dzisiejsze dokonania.
I cieszę się Xpressjo, że już lepiej się czujesz

Zatoko witaj z powrotem

My dzisiaj też nad wodą byliśmy, nawet sobie popływałam bo bardzo ciepła była

A to Filuś w wydaniu plażowym
Załącznik 3178914

I chciałam Wam pokazać ząbki jego, ale on się tak uśmiecha że ich raczej nie widać, więc musiałam troszkę pomóc palcem
Troszkę brudaśny, bo konsumował chrupki kukurydziane
Załącznik 3178915

Paami witaj na pokładzie
Majeczka to mała ślicznotka
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 21:14   #104
suonko2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 914
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez paami Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Ja bym sie chetnie dolaczyla do tego watku
Jestem szczesliwa i troche zmeczona mama Majeczki, ur. 18.12.2009 o 12.15 przez cc.
Mieszkam w Holandii, z dala od babc itp. Nie mam za bardzo z kim sie podzielic osiagnieciami Malej, swoimi obawami i radosciami. Przeczytalam cala druga czesc watku...niestety jedynki nie jestem w stanie nadrobic przy Mojej Łobuziarce W dzien wogole ostatnio nie chce spac, ale za to spi cala noc
Po przeczytaniu watku widze, ze niektore z Was maja takie same problemy, obawy jak ja!
Ogolnie Wasze dzieciaczki sa sliczne. I wcale nie sa grubiutkie...moja Majka tez byla niby grubaskiem i ponoc wyglada na starsza niz jest i na wieksza niz powinna byc! Ja tam nie wiem, jest sliczniutka
Martwie sie siedzeniem...nie wiem czy slusznie...za tydzien Majka konczy 6 miesiecy i nic nie wskazuje na to, zeby usiadla lada dzien...A tak bym juz chciala... Za to lezenie na brzuchu to dla niej priorytet! Bawi sie na brzuchu, w wozku obraca sie na brzuch, spi na brzuchu (z dupka uniesiona wyzej niz glowka i z kolanami pod brzuchem), ale jak jej wygodnie to co ja moge! Powoli sie przemieszcza ( w wiekszosci do tylu, pomagajac sobie glowa), ale ja i tak sobie wmawiam rozne dziwne rzeczy.
Uff...nie wiem czy nie napisalam za duzo na razAle mam tyle rzeczy do opowiedzenia, chcialabym sie czasami pochwalic a czasami poradzic. Mam nadzieje, ze moge oczekiwac w Was oparcia. Dolaczam fotki Malej...moze dzieki niej nie bedziecie w stanie mi odmowic
OOO urodziła się w ten sam dzień co moja Lenka ale moja starsza o ponad 2h bo o 10.10 się urodziła
suonko2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 22:13   #105
zaharia
Rozeznanie
 
Avatar zaharia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 567
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

paami - witaj mamusko no tak dobrze, ze dodalas zdjecia, bo takim ocza to odmowic sie nieczego nie da, jest sliczna.
a siedzeniem sie nie martw, moja miriam jest starsza o miesiac i tez jeszcze ma problemy z pewnym , twadrym siedzeniem.

dziewczyny a moja miram z dlugimi wlosami, spineczka bluzeczka z kwitkami i spodenki czerwone - a pani : czy to chlopczyk???:brz ydal:

brombi- maly jak zwykle skrada moje serce, jest cudowny a ta klata
oooo i zabki slicznie!
__________________
moj swiat, moje szczescie, moj dom, moja przystan:
12.11.09 miriam
22.07.11 giorgio
12.12.12 zoi


zaharia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 22:14   #106
lucky1910
Rozeznanie
 
Avatar lucky1910
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 748
GG do lucky1910
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

halo halo czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta?

upały sprawiają, że cały czas jesteśmy z Olą poza domem i stąd tak sporadycznie zaglądam.. wybaczcie

pokażę Wam moją małą kombinatorkę:

pozdrawiamy
lucky1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 22:29   #107
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Zaharia dziękujemy
Nie wiem jak można Miriam za chłopca wziąć
Moja mama zawsze każe mi na NK sprawdzać czy sa jakieś nowe jej zdjęcia i się nią zachwyca, że jest jak laleczka
Nawet jej ostatnio musiałam pokazywać Twoje zdjęcie i Twojego małża, bo była ciekawa do kogo Mała jest podobna

Lucky witaj
Mała słodziutka, jakoś mi się wydawało że miała ciemniejsze włoski

Ja z pytaniem jak zwykle
Czy któraś ma albo planuje zakupić fotelik Recaro Polaric ??
Bo troszkę się zagłebialiśmy w temat fotelików ostatnio i wyszło, że najbezpieczniejszy fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy, bo taki przodem nawet najdroższy nic nie da, skoro szyjka takiego malucha nie jest przygotowana na takie przeciążenie. I TŻ stwierdził, że zamiast romera trza ten Polaric kupić . Mnie się Romer bardziej z wyglądu podoba, ale skoro montowane tyłem bezpieczniejsze
Już sama nie wiem
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 22:42   #108
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Hej mamusie...
Nasz jutrzejszy wyjazd na basen stoi pod znakiem zapytania...
TŻta tak ukąsił komar, że mu się zrobiła rana o średnicy 1 cm... Jak to się strupkiem do jutra nie pokryje, to nie jedziemy... Bo z otwartymi ranami nie można, a ja nie byłam u gina zrobić tego posiewu... :-(

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Czy któraś ma albo planuje zakupić fotelik Recaro Polaric ??
Bo troszkę się zagłebialiśmy w temat fotelików ostatnio i wyszło, że najbezpieczniejszy fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy, bo taki przodem nawet najdroższy nic nie da, skoro szyjka takiego malucha nie jest przygotowana na takie przeciążenie. I TŻ stwierdził, że zamiast romera trza ten Polaric kupić . Mnie się Romer bardziej z wyglądu podoba, ale skoro montowane tyłem bezpieczniejsze
Już sama nie wiem
Nas tez to niedługo będzie czekało i ostro się zastanawiamy, bo do wydania jest kupa kasy... Chcemy coś z IsoFixem...
Mnie się podoba Ramatti Formula Isofix
http://www.ramatti.com.pl/new/index....enu=9&lang=pol
Fajne są te pasy i bezpieczniejsze, ale tak naprawdę wolałabym jakieś jeszcze inne wyniki crash testów poznać, nie tylko ten filmik z ich strony...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 22:52   #109
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Czy któraś z Was ma takie krzesełka do karmienia i może cos o nich powiedzieć?
http://www.allegro.pl/item1067552303..._najtanie.html
http://www.allegro.pl/item1068091689...lory_w_wa.html
W tym pierwszym linku mają coś co się khaki nazywa, ale wygląda na brązowe bardziej, pasowałoby nam do salonu, w którym mamy stół jadalniany...
Bo jak nie ten kolor, to pomarańczowy...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 06:15   #110
xpressja
Zadomowienie
 
Avatar xpressja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 1 204
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

paami, witam nową mamusie w naszych skromnych progach

Brombi, ależ Filuś jest przystojniacha, a zębole dorodne

zazdroszczę możliwości wyjścia nad wodę... ja z tą moją noga niestety upały spędziłam w domku


Brombi, co do fotelików to ja siękompletnie nie znam, też słyszałam że tyłem do kierunku jazdy bezpieczniej, ale ile w tym prawdy ?
A też mysłimy o zmianie bo nasz był dla takiego zupełnego maluszka i Lenka powoli z niego wyrasta... musze poczytać opinie w necie...

bardzo podoba mi się ten:
http://www.autofoteliki.pl/dane1,144...rt-Axiss-.html
i jest taki praktyczny z tą obrotowa bazą

ala zastanawiam się tez nad tym:
http://www.autofoteliki.pl/dane1,244...riori-XP-.html




katevalley, może zaszalej i fundnij małej różową ? w końcu to mała księżniczka!

Lucky
, jak kombinatorka ładnie siedzi.... i ta mina - co by tu zbroić !

zaharia, a ja to sie domagam o jakies nowe zdjęcie Miriam, też zawsze z tż się nia zachwycamy, bo Lenka to mały łysolek

kamyczku, krzesełko podoba mi się bardziej pomarańczowe - takie żywe! bo to brązowe smutne jakieś, ale skoro pasuje wam do wnetrza...


kareninka, a kiedy wy jedziecie do Portugalii ?


ja na nogach od 5 ! a co, zgodnie z tym co powiedziała kiedyś Ela mała przedłuża sobie niedzielę!
__________________
Lenka Jagódka 21.12.2009








Edytowane przez xpressja
Czas edycji: 2010-06-13 o 07:05
xpressja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 07:23   #111
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Haj niedzielny

Ja dalej w kwestii fotelików się grzebię
Przeczytałam to
http://www.auto-motor-i-sport.pl/mag...cord-8833.html
i teraz już nic nie wiem
Wychodzi na to, że Polaric też wcale taki fajny nie jest.
Wiem jedno, na pewno nie kupię żadnego fotelika chicco, bo najpierw w tym reportażu na tvn był jakiś model z którego wyrywały się pasy, a używany w tych testach model się złamał
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 07:26   #112
xpressja
Zadomowienie
 
Avatar xpressja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 1 204
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

brombi, ja własnie "siedze" w fotelikach i sprawdzam testy tutaj jest wyszukiwarka:
http://www1.adac.de/Tests/Kindersich...ze/default.asp
__________________
Lenka Jagódka 21.12.2009







xpressja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 07:39   #113
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

I polecam stronę fotelik.info tam są testy i różne artykuły

Kamyczku, co do ramatti, to raczej nie znajdziesz żadnych crashtestów, chyba nie przechodziły takich zewnętrznych, przynajmniej tak wynika z tej tabelki
http://fotelik.info/pl/testy/grupa:9...aco/index.html

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez xpressja Pokaż wiadomość
brombi, ja własnie "siedze" w fotelikach i sprawdzam testy tutaj jest wyszukiwarka:
http://www1.adac.de/Tests/Kindersich...ze/default.asp
Polazłam tam, poczytałam i dalej nic nie wiem
http://www1.adac.de/Tests/Kindersich...ePageID=291796

Wychodzi niestety na to, że w kategorii 9-18 kg, żaden z fotelików nie ma "sehr gut" jeśli chodzi o bezpieczeństwo
__________________


Edytowane przez brombusia
Czas edycji: 2010-06-13 o 07:41
brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 07:39   #114
xpressja
Zadomowienie
 
Avatar xpressja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 1 204
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

a jeszcze dużo opinii jest tutaj :
(opinie takie bardziej zyciowe )
co kupić. pl (musiałam tak napisac bo nie chciało wkleić linka )
i tam wybrać :
akcesoria-dla-dzoeco-foteliki-samochodowe

__________________
Lenka Jagódka 21.12.2009








Edytowane przez xpressja
Czas edycji: 2010-06-13 o 07:42
xpressja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 07:49   #115
kolanosia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 541
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Hej laseczki!

Wczorajszy wyjazd do Lublina udał się bardzo, byliśmy zwiedzać taki skansen wsi lubelskiej i choc nie jestem fanka takich atrakcji było naprawde bardzo fajnie! Na szczęście zdążyliśmy przed wieczorna burza i o to głównie chodziło!

Jestem pod wrażeniem umiejętności waszych dzieci i szczególne brawa dla Lenki Xpressjiklask i: Mój leniuszek do takich osiągnięć to ma chyba jeszcze sporo czasu, a do siedzenia to już w ogóle. Ale oczywiście codziennie staram sie ją troszke stymulować, choc na razie to wielkim płaczem tak jak teraz sie to kończy

Brombi FiFi słodki i te zęby My ciągle czekamy na białe perełki....

Paami witajA córeczka cud, miód i orzeszki!

Olalicious narobiła mi smaka na kluchy!!!! I co ja mam teraz zrobić.....na śniadanie nie wypada

Suonko pytała mnie wczoraj o wózek- mamy infinity IV. Dla mnie bomba, lekki, opuszcza sie oparcie, łatwo się składa, zajmuje mało miejsca w bagazniku, nie jest twardy jak typowa parasolka. to nasz wózek na wyjazdy bo na codzień to X-landerem jeździmy.

Asioczka super te teksty dzieciaków, rozbawiły mnie do łez!

I powiem szczerze, że u nas też Lenkę mylą z chłopcem.....zawszez starma sie by było widaź, że to dziewczynka ale jednak. Myślałam, że to przez te włoski, których jeszcze mała prawie nie ma, ale jak przeczytałam wypowiedź Zaharii o Miriam to już totalnie wymiękam. Jak można Miriam pomylić

Coś jeszcze miałam napisac ale Lence skrzeczek sie włączył więc lecimy podać deserek!

Buziaki
__________________
Nasz ślub - 12.08.2006r
Lenka - 08.12.2009r magia liczb???
kolanosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 08:18   #116
katevalley
Rozeznanie
 
Avatar katevalley
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 966
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez xpressja Pokaż wiadomość
katevalley, może zaszalej i fundnij małej różową ? w końcu to mała księżniczka!
Chyba tak zrobimy Jeden ma niebieski to drugi może być różowy

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Heloł weekendowy
U nas też burza właśnie, ale coś słabiutka. TŻ oczywiście na balkonie zdjęcie pstryka

dla Lenki za dzisiejsze dokonania.
I cieszę się Xpressjo, że już lepiej się czujesz

Zatoko witaj z powrotem

My dzisiaj też nad wodą byliśmy, nawet sobie popływałam bo bardzo ciepła była

A to Filuś w wydaniu plażowym
Załącznik 3178914

I chciałam Wam pokazać ząbki jego, ale on się tak uśmiecha że ich raczej nie widać, więc musiałam troszkę pomóc palcem
Troszkę brudaśny, bo konsumował chrupki kukurydziane
Załącznik 3178915
Jaki on jest słodki ;p A jakie zębulki cud miód i maliny

Cytat:
Napisane przez paami Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Ja bym sie chetnie dolaczyla do tego watku
Jestem szczesliwa i troche zmeczona mama Majeczki, ur. 18.12.2009 o 12.15 przez cc.
Mieszkam w Holandii, z dala od babc itp. Nie mam za bardzo z kim sie podzielic osiagnieciami Malej, swoimi obawami i radosciami. Przeczytalam cala druga czesc watku...niestety jedynki nie jestem w stanie nadrobic przy Mojej Łobuziarce W dzien wogole ostatnio nie chce spac, ale za to spi cala noc
Po przeczytaniu watku widze, ze niektore z Was maja takie same problemy, obawy jak ja!
Ogolnie Wasze dzieciaczki sa sliczne. I wcale nie sa grubiutkie...moja Majka tez byla niby grubaskiem i ponoc wyglada na starsza niz jest i na wieksza niz powinna byc! Ja tam nie wiem, jest sliczniutka
Martwie sie siedzeniem...nie wiem czy slusznie...za tydzien Majka konczy 6 miesiecy i nic nie wskazuje na to, zeby usiadla lada dzien...A tak bym juz chciala... Za to lezenie na brzuchu to dla niej priorytet! Bawi sie na brzuchu, w wozku obraca sie na brzuch, spi na brzuchu (z dupka uniesiona wyzej niz glowka i z kolanami pod brzuchem), ale jak jej wygodnie to co ja moge! Powoli sie przemieszcza ( w wiekszosci do tylu, pomagajac sobie glowa), ale ja i tak sobie wmawiam rozne dziwne rzeczy.
Uff...nie wiem czy nie napisalam za duzo na razAle mam tyle rzeczy do opowiedzenia, chcialabym sie czasami pochwalic a czasami poradzic. Mam nadzieje, ze moge oczekiwac w Was oparcia. Dolaczam fotki Malej...moze dzieki niej nie bedziecie w stanie mi odmowic
ja również witam na pokładzie A Lenusia słodziutka

Dzień dobrerek w niedzielny poranek U nas już chłodniej nie ma nawet 20 stopni. Może to i lepiej troszkę. Bo już miałam powoli dość tych upałów. Amelcia potówek dostała z tego wszystkiego pomimo że całe dnie i noce w samym body. O 12 wybieramy się do kościoła z małą. Mam nadzieję że będzie grzeczna jak ostatnio. A narazie leży na brzuszku i ogląda GUMISIE
__________________
Ślubowaliśmy

NASZA CÓRCIA AMELKA ur. 20.11.2009 o 13:35, 3800g i 56cm

Mój malutki synek JAŚ 1-2.07.2011, 1130g


Odchudzanie 55kg



katevalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 08:38   #117
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Pammi witaj Śliczną masz córeczkę. Ale się uśmiecha od ucha do ucha...

Lucky odzywaj się częściej, bo hihi miło Cię widzieć i pamiętamy;P
A mała ślicznie się bawi

Zaharia jak pomylili Twoją Miriam to ja już wymiękam

Brombi Filuś boski! Ale ma zęby! nie kąsa piersi

Katevalley mój też ogląda Gumisie a ja mu umyłam butelki, napiłam się kawy. To tak w niedziele zawsze robimy Żeby nie było, mój mały nie ogląda ciągle tv- poza Gumisiami w niedziele to rzadko i raczej jak mu się uda:P

A to mój plażowicz
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-06-13 o 08:40
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 08:55   #118
katevalley
Rozeznanie
 
Avatar katevalley
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 966
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Pammi witaj Śliczną masz córeczkę. Ale się uśmiecha od ucha do ucha...

Lucky odzywaj się częściej, bo hihi miło Cię widzieć i pamiętamy;P
A mała ślicznie się bawi

Zaharia jak pomylili Twoją Miriam to ja już wymiękam

Brombi Filuś boski! Ale ma zęby! nie kąsa piersi

Katevalley mój też ogląda Gumisie a ja mu umyłam butelki, napiłam się kawy. To tak w niedziele zawsze robimy Żeby nie było, mój mały nie ogląda ciągle tv- poza Gumisiami w niedziele to rzadko i raczej jak mu się uda:P

A to mój plażowicz
Fajny plażowicz A jakie ma długie nogi ;p będzie chłop jak dąb
No niby małym dzieciom nie powinno się włanczać TV bo i tak nic z tego nie rozumieją. Ale jak siedzę pół dnia w domu, to i posprzątać by się przydało i obiad zrobić to TV cały dzień włączony. nie dobra ze mnie mama ;p

Mam pytanko jak zapisać się do klubu??
__________________
Ślubowaliśmy

NASZA CÓRCIA AMELKA ur. 20.11.2009 o 13:35, 3800g i 56cm

Mój malutki synek JAŚ 1-2.07.2011, 1130g


Odchudzanie 55kg




Edytowane przez katevalley
Czas edycji: 2010-06-13 o 09:57
katevalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 10:15   #119
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Dzien dobry
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 10:35   #120
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Melduje się w nowej części.U mnie niestety jedno się skończyło a zaczeło drugie. Praca oddana no a teraz trzeba zdać ostatni egzamin, załatwić zaległe wpisy, zrobić zdjęcia, zdać kartę obiegową i znowu nie mam czasu na wizaż ALe się pocieszam że jeszcze troszkę i już będę mieć tyleeeee czasu że będziecie mieć mnie dosyć
Zapomniałam Wam napisać że od tygodnia nie karmię. Taką decyzje podjęła ze względu na moje okropnie zniszczone i wypadające włosy oraz zęby Wikiego. Myślę że te 7,5 miesiąca to jest całkiem dobry wynik choć mam trochę wyrzuty sumienia. Mleko ciągle jeszcze troszke leci. Nawet ostatnio dałam Wikiemu cyca to mnie ugrysł a potem już mu się nie chciało ciągnąć bo słabiutko leci więc stwierdziłam że to chyba dobra decyzja. Mam Wam dużo do napisania ale postaram się nie pisać wszystkich informacji na raz bo nikt nie bedzie moich postów czytać

Kamila napisz mi proszę po jakim czasie przestało Ci mleko lecieć od momentu odstawienia?

Olalicious jak tam dunkan Bo ja się zastanawiam czy od poniedziałku nie zacząć diety bo przez to odstawienie od karminie to jakaś masakra się stała i miałam1 kg do przodu ALe ostatnie 3 dni to bardzo mało jadłam i mi zeszło do wagi wyjściowej. Jak być się chciała zdecydować to ja bardzo chętnie. W kupie raźniej.

Dziewczyny czy używacie czegoś takiego jak raid elektrzyczny przeciw komarom Ja jestem cała pogryziona i Wikiego też trzy razy w nocy komar ugryzł. Zastanawiam się czy jkabyśmy to przez dzień włączyli to czy to mu nie zaszkodzi???

Zdjęcia dziaciaczków superaśne
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html




katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.