Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-31, 18:45   #91
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
noo za jakiś czas ... ;p ale na razie nie ma ani terminu ani nic, czekamy na rozwój wypadków!
ja tam juz sie nie moge twojegoo slubu doczekac na pewno bedzieś sliczną panną młodą
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 18:46   #92
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
faaaajnie
my slub dopiero za ok 4 lata planujemy
nic sie nie martw pewnie Ci szybko zleci no i zazdroszcze tych przygotowań ja osobiście uwielbiaam okres przed weselny a te lata to nawet nie wiem kiedy mineły
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 18:49   #93
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

pewnie zleci szybko tak jak piszesz na razie zlecialo mi prawie 3,5roku z Tz i nawet nie wiem kiedy te lata przeminely a tak w ogole to chcemy maly, skromny slub absolutnie bez weselicha.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 18:54   #94
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

4 lata? rzeczywiscie ciut dlugo, ale zleci nawet sie nie obejrzysz kiedy

u nas to bylo wszystko takie... spontaniczne jak sie poznalismy to oboje nie chcielismy slubow ani dzieci a z biegiem czasu tak jakos sie pozmienialo .... w pazdzierniku 2009 sie zareczylismy, a w lipcu 2010 byl slub, wiec krotko bylam narzeczona


wszyscy pytaja co zmienilo sie po slubie.... jesli o mnie chodzi to oprocz nazwiska... czuje sie pewniejsza, bezpieczniejsza

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
pewnie zleci szybko tak jak piszesz na razie zlecialo mi prawie 3,5roku z Tz i nawet nie wiem kiedy te lata przeminely a tak w ogole to chcemy maly, skromny slub absolutnie bez weselicha.
My mielismy mini slub i bylo fajnie.
Chwale sobie ale my jestesmy z mezem takimi ludzmi co nie lubia tlumow i hucznych zabaw wiec nam to pasowalo

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

kurcze a zaraz nam pyknie 5 lat razem kiedy to zlecialo ??
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 18:55   #95
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

chcielibysmy wczesniej slub ale jezeli wezmiemy to strace alimenty na siebie. A bez alimentow ciezko byloby. Ale rodzina Tz jest przyzwyczajona do nieslubnych dzieci wiec problemu nie bedzie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 18:56   #96
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Ja 4 lata po ślubie.


Co do objawów to ja co miesiąc powinnam być w ciąży
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 18:58   #97
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

no czas pędzi jak szalony ja z moim mężem ogólnie jesteśmy coś około 10 lat(musze dokładnie policzyć) a znamy sie z 12
po ślubie nic sie nie zmieniło oprócz tego ze musiałam sie przyzwyczaić do innego nazwiska no i moze to sie zmieniło że w ramkach sa nasze zdjęcia slubne
co do wesela ja miałam na 70 osób ale my chcielismy i sobie na takie wesele sami uzbieraliśmy i zrobilismy wszystko po swojemu łącznie z goścmi tzn nie było zapraszania na zasadzie że kogoś wypada w ogóle strasznie dużo znajomych mielismy na weselichu i zabawa była super chciałabym jeszcze raz mno ale nie dziwie sie ze nie którzy nie chcą -to wszystko zalezy co kto lubi, te wszystkie przygotowania jakby nie patrzeć ni eodpowiadają wszystkim
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 19:02   #98
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
agawo ale teraz już sie nie zabezpieczacie? może bedzie tak ze nie bedziecie sie musieli mega starać bo przez przypadek uda sie wczesniej niż kwiecień maj?
Zużyliśmy ostatnie opakowanie gumek, więc od następnego razu już nie
Ale jeszcze będziemy uważać, bo chwilowo musimy się wykaraskać z dołka finansowego, ale wszystko idzie ku lepszemu
A poza tym do czerwca mam studia 250 km od domu, więc trochę się boję, że gdyby odpukać coś zagrażało dziecku i musiałabym leżeć, to studia poszłyby w las, a tego bym nie chciała .... No i dlatego zdecydowaliśmy zacząć w kwietniu/maju
Ale powiem Ci, że jak się trafi wpadka wcześniej to będę się bardzo cieszyć

Najgorsze, że nie znam się na tych wszystkich owulacjach, cyklach itp ...długo brałam tabletki i wszystko było jak w zegarku ...

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
hej Magnolia
po tabletkach to roznie z zajsciem ponoc. Ale roznie to bywa bo nie raz slyszalam, ze niby organizm szaleje i od razu wystepuje jajeczkowanie i to nawet wieksze prawdopodobienstwo blizniat, a raz slysze ze trzeba odczekac kilka miesiecy. I badz tu madry w tym wszystkim

Widze, ze wiekszosc z Was to mężatki?
Ja mężatka od sierpnia

Edytowane przez agawoo
Czas edycji: 2011-01-31 o 19:03
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:04   #99
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Ja na początku tez nie chciałam ślubu, ale z czasem nawet tż się przekonał i to była dobra decyzja bo było cudownie i jakoś tak stabilniej się czuję jako żonka

A co do tych objawów to oszaleć można, ale ja od początku nastawiałam się na nie żeby potem za bardzo się nie rozczarować no i dobrze zrobiłam, ale jak do piątku @ nie przylezie to robię znów i do gina.

LadyMK ja nie chce 4 miesiące bez @

Niech już ta małpa przyjdzie to przynajmniej zaczniemy się znów starać a u mnie to też nie takie hop siup bo tż prawie cały tydz w delegacji, widzimy się tylko na weekendy i wtedy mogę go tylko molestować

agawoo cześć
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:05   #100
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
chcielibysmy wczesniej slub ale jezeli wezmiemy to strace alimenty na siebie. A bez alimentow ciezko byloby. Ale rodzina Tz jest przyzwyczajona do nieslubnych dzieci wiec problemu nie bedzie
no w takiej sytuacji to tez bym czekala



dobra laseczki, ja nocnym markiem nie jestem, co niektore z Was juz wiedza wiec uciekam do meza i pojawie sie rano szkoda ze mam @ bo mialabym ochote troche sie z mezem poprzytulac.....


dobranocka i stosunkowo udanych nocy
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:06   #101
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

agawoo ja w owulacji wspieram sie m.in. internetowymi kalkulatorami
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 19:09   #102
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Agawo no tak jak masz studia i musisz dojechac az taki kawał to nie dziwie sie ze wolicie sie wstrzymac, masz racje różnie bywa i jakby okazało sie ze musisz lezec to musiała bys kombinować co ze szkołą, no ale jak sie trafi to jakoś rade dacie-wierze w to

magolina z tymi objawami mam tak samo , teraz tak sie wkreciła że aż dziś test zrobiłam , no ale jedna krecha wiecv dupa zbita, w sumie nic mi nie dolega ale wypatrzyłam grudki na sutkach no a to objaw wiec sie nakreciłam -ach głupia baba ze mnie

dobranoc Emigra co do @ to ponoć tez mozna wiec wiesz he he
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:09   #103
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

kalkulatory są do bani;p
lepiej mierz temperaturę i prowadź wykres, bo jeśli masz krótką fazę lutealną to kalkulatory nic tu nie dadzą
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:10   #104
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
agawoo ja w owulacji wspieram sie m.in. internetowymi kalkulatorami
ja też a i tak nigdy chyba nie poznam sie na tym wszystkim, dla mnie to skomplikowane
a mierzy któraś temperaturę?
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:10   #105
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no czas pędzi jak szalony ja z moim mężem ogólnie jesteśmy coś około 10 lat(musze dokładnie policzyć) a znamy sie z 12
po ślubie nic sie nie zmieniło oprócz tego ze musiałam sie przyzwyczaić do innego nazwiska no i moze to sie zmieniło że w ramkach sa nasze zdjęcia slubne
co do wesela ja miałam na 70 osób ale my chcielismy i sobie na takie wesele sami uzbieraliśmy i zrobilismy wszystko po swojemu łącznie z goścmi tzn nie było zapraszania na zasadzie że kogoś wypada w ogóle strasznie dużo znajomych mielismy na weselichu i zabawa była super chciałabym jeszcze raz mno ale nie dziwie sie ze nie którzy nie chcą -to wszystko zalezy co kto lubi, te wszystkie przygotowania jakby nie patrzeć ni eodpowiadają wszystkim
My też mieliśmy małe wesele, na 65 osób bodajże (byłoby ok 80, ale kilka osób nie mogło lub nie chciało przyjść). Też mieliśmy więcej znajomych I tak jak wy, sami uzbieraliśmy na wesele (część kasy), resztę kasy dołożyliśmy z kopert. Nie żałujemy, zabawa była super. Na swoim weselu wybawiłam się lepiej, niż na niektórych innych
Ale rozumiem, że niektórzy nie chcą wesela z różnych względów i szanuję to
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:12   #106
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
kalkulatory są do bani;p
lepiej mierz temperaturę i prowadź wykres, bo jeśli masz krótką fazę lutealną to kalkulatory nic tu nie dadzą
o kochana ty sie znasz to powiedz mi jakbym sie od lutego zdecydowała mierzyć to najlepiej o której godzinie?
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:13   #107
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość

agawoo cześć
Cześć magolinka

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
agawoo ja w owulacji wspieram sie m.in. internetowymi kalkulatorami
Muszę to kiedyś wypróbować
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:13   #108
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

my teraz chcielibyśmy cywilny tylko dla rodziców i rodzeństwa-byliby świadkami i tyle. A kościelny jak uzbieramy
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:18   #109
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
kalkulatory są do bani;p
lepiej mierz temperaturę i prowadź wykres, bo jeśli masz krótką fazę lutealną to kalkulatory nic tu nie dadzą
Lady będziesz nas wspierać swoją fachową wiedzą, bo ja też jeszcze mało wiem choć sporo czytam

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
ja też a i tak nigdy chyba nie poznam sie na tym wszystkim, dla mnie to skomplikowane
a mierzy któraś temperaturę?
Ja mierzę ale od kilku dni, parę dni temu wysłałam tż po termometr do apteki i przywiózł taki wypasiony z brauna elektroniczny, choć chciałam zwykły, no ale chciał mi dogodzić a jak mu powiedziałam że to do mierzenia tempki w dziurce to się strasznie oburzył no i jeszcze zastrzegłam że tylko ja go mogę używać jego mina bezcenna....
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 19:22   #110
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
my teraz chcielibyśmy cywilny tylko dla rodziców i rodzeństwa-byliby świadkami i tyle. A kościelny jak uzbieramy
Też fajne rozwiązanie My nie pomyśleliśmy, bo mogliśmy być już małżeństwem w 2009

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Ja mierzę ale od kilku dni, parę dni temu wysłałam tż po termometr do apteki i przywiózł taki wypasiony z brauna elektroniczny, choć chciałam zwykły, no ale chciał mi dogodzić a jak mu powiedziałam że to do mierzenia tempki w dziurce to się strasznie oburzył no i jeszcze zastrzegłam że tylko ja go mogę używać jego mina bezcenna....
No wyobrażam sobie
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:25   #111
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

magolina mi czytanie nic nie dawało dopiero praktyka i wtedy na bieżąco jak mi dziewczyny tłumaczyły pod wykresami.
śpiąca jestem grr nie wiem co mi się pozmieniało od kilku miesięcy... w drugiej fazie cyklu mi się śpioch załącza
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:27   #112
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

he he dobre z tym termometrem nie dziwie sie ze był w szoku
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:29   #113
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Uciekam coś obejrzeć i spać bo ja to raczej ranny ptaszek a za godz będzie moja pora spania
'
Dobrej nocki wszystkim staraczkom
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:32   #114
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

dobranoc magolina
ja idę pograć na kurniku w piłkę
buziaki
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:48   #115
olapaziczek
Raczkowanie
 
Avatar olapaziczek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

aa2 temperaturę najlepiej mierzyć rano przed wstaniem z łóżka - tak mnie na kursie przedmałżeńskim uczyli hi hi hi !

U mnie owulację trudno przeoczyć - charakterystyczne kłucie jajników i większa ochota na przytulanie

Ja mężatka od sierpnia
__________________
"Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu..."
olapaziczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:56   #116
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

ej a że wrócę
ola pisałaś o naukach przedmałżeńskich- a słyszałyście teraz jakie utrudnienia mają być? po to tylko by młodych zniechęcić do Ślubu Kościelnego jakieś testy psychologiczne, będzie trzeba mówić ilu partnerów seksualnych się miało itd

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

szukam artykułu i znaleźć nie mogę, ale w wiadomościach w Esce mówili
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 20:09   #117
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

że przezd wstaniem to wiem ale wiesz ja czasem w weekend to nawet około 11 wstaje
Madziu gdzies na wizazu była bardzo gorliwa dyskusja w tym temacie jak odnajde to tam był chyba podany link do tej wiadomości
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 20:22   #118
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez olapaziczek Pokaż wiadomość
aa2 temperaturę najlepiej mierzyć rano przed wstaniem z łóżka - tak mnie na kursie przedmałżeńskim uczyli hi hi hi !

U mnie owulację trudno przeoczyć - charakterystyczne kłucie jajników i większa ochota na przytulanie

Ja mężatka od sierpnia
No mnie też ostatnio jajnik kłuł ..ale czy to była owulacja to nie wiem .... zwrócę na to uwagę w następnym cyklu...
I witam sierpniową mężatkę
Teraz popatrzyłam na termin ostatniej @ - tak, to kłucie jajników to mogła być własnie owu Więc jak się w następnym cyklu powtórzy, to będę miała nieco ułatwione zadanie

Edytowane przez agawoo
Czas edycji: 2011-01-31 o 20:24
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 20:33   #119
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Witam wszystkie staraczki
Pozwólcie, że do Was dołączę.
Moje doświadczenia: po czterech latach małżeństwa wyprowadziliśmy się "na swoje" od teściów i od razu udało nam się zajść - nigdy nie brałam tabletek - niestety, po 6 tygodniach poroniłam.
Po kolejnej @ intensywne staranka, miałam w drugiej połowie cyklu wszystkie objawy ciąży, ale niestety przyszła @, co mnie dobiło. Po dwóch dniach okazało się, że mam ospę, więc w sumie dobrze, że się nie udało.
Myślałam, że w tym cyklu, tuż po ospie spróbujemy, zaczęłam mierzyć tempkę, ale mój TŻ się wystraszył, a jego obawy potwierdził gin - musimy poczekać miesiąc
W tej chwili mam owulkę i trochę mi smutno i szkoda jajeczka, ale jakoś dotrwam do następnej @ i wtedy mam nadzieję, że nic nam nie przeszkodzi
Czytając wątek musze się podpisać: Ela, 29 lat, weteranka
__________________
razem od 2003
poślubieni 12.08.2006
aniołek 18.11.2010
aniołek 14.02.2015
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 20:44   #120
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez Neipys Pokaż wiadomość
Witam wszystkie staraczki
Pozwólcie, że do Was dołączę.
Moje doświadczenia: po czterech latach małżeństwa wyprowadziliśmy się "na swoje" od teściów i od razu udało nam się zajść - nigdy nie brałam tabletek - niestety, po 6 tygodniach poroniłam.
Po kolejnej @ intensywne staranka, miałam w drugiej połowie cyklu wszystkie objawy ciąży, ale niestety przyszła @, co mnie dobiło. Po dwóch dniach okazało się, że mam ospę, więc w sumie dobrze, że się nie udało.
Myślałam, że w tym cyklu, tuż po ospie spróbujemy, zaczęłam mierzyć tempkę, ale mój TŻ się wystraszył, a jego obawy potwierdził gin - musimy poczekać miesiąc
W tej chwili mam owulkę i trochę mi smutno i szkoda jajeczka, ale jakoś dotrwam do następnej @ i wtedy mam nadzieję, że nic nam nie przeszkodzi
Czytając wątek musze się podpisać: Ela, 29 lat, weteranka

witaj
przykro mi z powodu poronienia
mam nadzieje ze szybko uda Ci sie zafasolkować i ze tym razem bedzie wszystko w porządku
a te 29 ti ju ztak na pewno czy rocznikowo??? bo jak rocznikowo to w takim razie jestesmy we dwie
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.