Promocje -49%, 1+1 - Część III - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-07, 12:45   #91
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
No tak, po co ja w ogóle pytałam To trzyma kciuki, żeby zakupy sie udały
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 12:52   #92
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
No tak, po co ja w ogóle pytałam To trzyma kciuki, żeby zakupy sie udały
Dzięki, ale jak jej nie kupię to tragedii nie będzie



Pomalowałam dzisiaj paznokcie miętką od Maybelline- no kolor po prostu cudowny, normalnie się zakochałam a ta łatwość malowania, szybkie schnięcie. Normalnie cud, miód, malina. Polecam każdemu
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 14:37   #93
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Dzięki, ale jak jej nie kupię to tragedii nie będzie



Pomalowałam dzisiaj paznokcie miętką od Maybelline- no kolor po prostu cudowny, normalnie się zakochałam a ta łatwość malowania, szybkie schnięcie. Normalnie cud, miód, malina. Polecam każdemu

Prawda? Ja mięty akurat nie nabyłam, ale kupiłam dwie buteleczki pudrowego różu i taki ecru maniciur french, ale jestem zachwycona. Chcę jeszcze fiolet z tej serii , ale nie mogę trafić, u Was jest???
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 14:42   #94
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
[/B]Prawda? Ja mięty akurat nie nabyłam, ale kupiłam dwie buteleczki pudrowego różu i taki ecru maniciur french, ale jestem zachwycona. Chcę jeszcze fiolet z tej serii , ale nie mogę trafić, u Was jest???
Mam 3 lakiery z tej serii: fiolet, pudrowy róż i nude, wszystko super, ale strasznie przebarwiają płytkę
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 14:47   #95
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
[/B]Prawda? Ja mięty akurat nie nabyłam, ale kupiłam dwie buteleczki pudrowego różu i taki ecru maniciur french, ale jestem zachwycona. Chcę jeszcze fiolet z tej serii , ale nie mogę trafić, u Was jest???
Nie mam pojęcia, nie zwracałam uwagi na inne kolory, bo chciałam tylko tego miętuska
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 18:59   #96
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
[/B]Prawda? Ja mięty akurat nie nabyłam, ale kupiłam dwie buteleczki pudrowego różu i taki ecru maniciur french, ale jestem zachwycona. Chcę jeszcze fiolet z tej serii , ale nie mogę trafić, u Was jest???
Ja dzisiaj szukałam tego fioletu i nie było
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 19:17   #97
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 999
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Może dlatego, że conturing jest już passe, a de mode non-touring
Oglądałam i nie wiem na co to komu.
Widziałam też na żywo fashion victim z konturowaniem na taśmę klejącą chyba, dosłownie jakby konturowanie na policzkach było robione od ekierki. Tragedia. Jak dla mnie dobrze dobrany tradycyjny róż czy jasny bronzer (jeśli ktoś ma problem naczynkowy) zamiast różu daje duuużo lepszy efekt niż całe to konturowanie. Za tyle kasy to lepiej fajny ciuch kupić. Lepsza inwestycja w wygląd.
To prawda, dobry róż lub bronzer dobrany do karnacji mogą zdziałać cuda.
Mnie ta paletka nie zachwyciła, tak samo paletka z Rimmela (ta 3 w1), pomimo, że jest 2xtańsza.
Zawsze jest tak, że róż, rozświetlacz czy bronzer mi się podobają z paletki, a reszta już nie.
I co mam kupować i wydawać mega kasę na 1/3 całości?! No bez przesady...
A co do przebitki cenowej to od dawna wiadomo, że Ross ma dużą marżę. I lubi podwyższać ceny.
Jak jest coś fajnego, to spr czy jest w necie, staram się nie tracić głowy, porównuję ceny.
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jak mawiał mój dziadek produkt kosztuje/jest wart tyle, ile klient jest gotów za niego zapłacić. Skoro kobiety kupują jak ciepłe bułeczki mimo zaporowej ceny to tym samym głosują portfelem, że ta cena jest ok. Ja głosuję portfelem nieco inaczej dlatego kolorówkę kupuję tylko ze zniżkami od -40%. A rzeczy, które są na siłę promowane jako trendy czy oferowane tylko w wersji limitowanej raczej nie kupuję bo to ja mam planować wydatki, a nie dział marketingu jakiejś firmy, który mi narzuca, że mam lecieć wydać kasę teraz, już, zaraz bo potem już produkt nie będzie dostępny.
Ja staram się myśleć rozsądnie, nie mieć owczego pędu tylko dlatego, że coś jest modne, fajne. Można powiedzieć, że jestem staromodna
Lubię popatrzeć na nowinki, ale to nie oznacza, że od razu będę się o nie zabijać.
Paletki do kontórowania z Loreala nawet nie kupiłabym za 20zł.
Zwyczajnie nie podoba mi się.
Co do limitek, to przeważnie omijam je szerokim łukiem. Np. Catrice czy Essence.
Musi być to coś co przyciągnie moją uwagę, i wiem, że będę tego używać.

To samo tyczy się ubrań czy butów. Co z tego, że coś modne, nosi się, jak mi kompletnie nie pasuje, źle się z tym czuję.
Ślepe podążanie za modą jest bez sensu, można sobie tylko zrobić krzywdę.
Natomiast jak wykorzysta się modę z rozsądkiem, ma się pomysł to może z tego wyjść coś fajnego.
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą, kupuję na promocjach i tam gdzie taniej. Co do limitowanych edycji to zdarzają się fajne produkty, a kupuję je tylko jak coś mi się ewidentnie spodoba
Też kupuję na promocjach, ale oprócz tego spr ceny w necie. Często tam ceny są takie jak na promocji -40%.
i jeśli jednej rzeczy nie opłaca mi się ściągać z neta, to czekam, aż mi się zbierze kilka produktów.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2016-05-07 o 19:18
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-07, 19:21   #98
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
To prawda, dobry róż lub bronzer dobrany do karnacji mogą zdziałać cuda.
Mnie ta paletka nie zachwyciła, tak samo paletka z Rimmela (ta 3 w1), pomimo, że jest 2xtańsza.
Zawsze jest tak, że róż, rozświetlacz czy bronzer mi się podobają z paletki, a reszta już nie.
I co mam kupować i wydawać mega kasę na 1/3 całości?! No bez przesady...
A co do przebitki cenowej to od dawna wiadomo, że Ross ma dużą marżę. I lubi podwyższać ceny.
Jak jest coś fajnego, to spr czy jest w necie, staram się nie tracić głowy, porównuję ceny.

Ja staram się myśleć rozsądnie, nie mieć owczego pędu tylko dlatego, że coś jest modne, fajne. Można powiedzieć, że jestem staromodna
Lubię popatrzeć na nowinki, ale to nie oznacza, że od razu będę się o nie zabijać.
Paletki do kontórowania z Loreala nawet nie kupiłabym za 20zł.
Zwyczajnie nie podoba mi się.
Co do limitek, to przeważnie omijam je szerokim łukiem. Np. Catrice czy Essence.
Musi być to coś co przyciągnie moją uwagę, i wiem, że będę tego używać.

To samo tyczy się ubrań czy butów. Co z tego, że coś modne, nosi się, jak mi kompletnie nie pasuje, źle się z tym czuję.
Ślepe podążanie za modą jest bez sensu, można sobie tylko zrobić krzywdę.
Natomiast jak wykorzysta się modę z rozsądkiem, ma się pomysł to może z tego wyjść coś fajnego.

Też kupuję na promocjach, ale oprócz tego spr ceny w necie. Często tam ceny są takie jak na promocji -40%.
i jeśli jednej rzeczy nie opłaca mi się ściągać z neta, to czekam, aż mi się zbierze kilka produktów.
Zgadzam się tak samo ja mam z kosmetykami i nie tylko xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 21:18   #99
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

dobrze że robie hybryde a na ustach sie obkupiłam na ostatniej promce jestem uratowana
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 23:20   #100
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Tak to wiem, wtedy twierdziłam, że jeszcze mam i przecież mi starczy, no...ale teraz już tak nie myślę Ja jestem generalnie na bieżąco z promocjami, ale dzięki Może dotrwam do kolejnej, albo z neta zamówię.

Teraz patrze na Cocolicie paletka do konturowania Loreal za 39,90 w przecenie z 55,90
Tak jak pomadka w kredce Revlona za 13 zł a w Rossmanie za... 50.
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 11:13   #101
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Mam 3 lakiery z tej serii: fiolet, pudrowy róż i nude, wszystko super, ale strasznie przebarwiają płytkę
Naprawdę? Mam nadzieję, że skoro stosuję odżywkę jako bazę pod lakier to tak się nie stanie. Ale mam tylko jasne kolory. Niestety fioletu nie upolowałam, choć jeśli będzie, to kupię nawet bez promocji. Tak więc chyba ja już skończyłam swoją promocję w Rossmannie.
Moje podsumowanie:
Twarz:
-AA podkład - na lato, jeszcze nie próbowałam
- podkład Max Factor FF- na zapas, mam z poprzedniej promocji i lubimy się
-podkład Astor PS- nigdy nie miałam, ale ma dobre opinie w necie, więc kupiłam, bo Rimmel Lasting Finish zaczyna się ważyć na twarzy, nie wiem czemu, bo to moja trzecia butelka
- dwa pudry Manhhattan-zwykły w kompakcie oraz Clearface 2w 1 -uwielbiam
- rozświetlacz Gold Lovely- nie mam pojęcia po co, nigdy nie używałam rozświetlacza, nie umiem i chyba będzie kurzył się na półce
Oczy:
- Maybelline Color Tatto Creme de Rose- taki bazowy kolorek, fajny, ale myślałam,że będzie jednak dawał mocniejszy efekt, u mnie prawie niewidoczny, bardziej jak baza, nie wiem, czy kupię ponownie, zobaczymy
- kredka Max Factor 090- nie utrzymuje się cały dzień, przyzwyczaiłam się też do tego,że na linię wodną stosuję czarną kredkę, ale niech tam, będzie pewnie na długo, maluje się przyjemnie
-dwie kredki Manhattan X-cat biała i czarna- podobnie, nie utrzymuje się biała cały dzień, ale jest znośna,czarną stosuję do kresek, wychodzi mi to wreszcie, ale niestety kredka krótko się trzyma i trzeba uważać, żeby nie dotknąć się palcem bo rozmazuje się
- eyeliner z Eveline, ten polecany- jednak nie dla mnie kreski nie umiem się tym malować
-odżywka do rzęs Eveline-używam od lat
Usta-poaznokcie:
-dwa zmywacze duże z Isany-starczy do następnej promocji
- dwie pomadki pielęgnacyjne- Bebe i lemoniada Blistex
- lakiery: Rimmel żelowy Punk Rock, dwa Maybeline Super Stay pudrowy róż, jeden tej firmy french maniciure, Maybelline Colorama czerwony (bo za 1,4 żal nie brać), Eveline nr 120 oraz śliwka z Manhattanu.
- złota odżywka z SH


Wydałam sporo kasy, może mniej niż w tamtym roku, ale to dlatego,że tusze,korektor, róż i bronzer kupiłam gdzie indziej, a szminek nie kupowałam w ogóle- gdyby nie to-poszłabym chyba z torbami.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 12:47   #102
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Mam 3 lakiery z tej serii: fiolet, pudrowy róż i nude, wszystko super, ale strasznie przebarwiają płytkę
Naprawdę? Jestem w szoku, bo te lakiery to moje ulubione i pudrowym różem potrafiłam malować paznokcie 2 miesiące pod rząd i nic a nic nie przebarwialy płytki
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 13:42   #103
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Naprawdę? Jestem w szoku, bo te lakiery to moje ulubione i pudrowym różem potrafiłam malować paznokcie 2 miesiące pod rząd i nic a nic nie przebarwialy płytki
Zawsze kładę odzywkę pod lakier (bazę) i w końcu pudrowy róż wywaliłam. Fiolet raz użyłam i leży. Może jeszcze spróbuję, ale na różnych bazach mi tak się działo
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 15:22   #104
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Zawsze kładę odzywkę pod lakier (bazę) i w końcu pudrowy róż wywaliłam. Fiolet raz użyłam i leży. Może jeszcze spróbuję, ale na różnych bazach mi tak się działo
Może to wina bazy?
Ja już nie pamiętam jaka to była, ale kiedyś miałam taką co mocno barwiła paznokcie. Winiłam za to kolorowe lakiery, a po odstawieniu bazy, nawet po malowaniu lakierami barwnymi bez bazy problem zniknął.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 15:30   #105
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Może to wina bazy?
Ja już nie pamiętam jaka to była, ale kiedyś miałam taką co mocno barwiła paznokcie. Winiłam za to kolorowe lakiery, a po odstawieniu bazy, nawet po malowaniu lakierami barwnymi bez bazy problem zniknął.
Nie sądzę, bo używałam na różnych - i na China Glaze, i Wibo i odżywce Sensique. Tym bardziej, że na codzień maluję ciemnymi lakierami i nie miałam takiego problemu. Fioletem pomalowalam raz (po ubiegłorocznej majowej promocji) i od razu widziałam różnicę p zmyciu, płytka była zabarwiona. Tak samo miałam z pudrowym różem - a kolory śliczne, chętnie dokupiłabym jeszcze niebieski.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 17:59   #106
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Dokupiłam jeszcze:
-Wibo primer pod szminki w kredce- bo mam dużo ciemnych,do jasnych mam za ciemne usta. Zobaczymy jak się sprawdzi
- Wibo Gel top coat (skoro chwaliłyście i dołożyli to przetestuję)
-Insta Dri - nigdy nie miałam wysuszacza, przetestuję. Jeśli malowanie ma być mniej czasochłonne to super.
-pomadkę ochronną Himalaya cacao. Spodobał mi się skład. Jedyny minus to fakt, że muszę ją zużyć do sierpnia tego roku, ale miała być na teraz, więc ok.
Zakupiłam też żele pod prysznic na upały:
-Isana Men Green
- te nowe Fa Coconut- wersję kremową i wersję Water.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Nie sądzę, bo używałam na różnych - i na China Glaze, i Wibo i odżywce Sensique. Tym bardziej, że na codzień maluję ciemnymi lakierami i nie miałam takiego problemu. Fioletem pomalowalam raz (po ubiegłorocznej majowej promocji) i od razu widziałam różnicę p zmyciu, płytka była zabarwiona. Tak samo miałam z pudrowym różem - a kolory śliczne, chętnie dokupiłabym jeszcze niebieski.
To dobrze wiedzieć. Nie będę nimi malować bez bazy, mimo że wzięłam 2 kolory nude.
Mnie straszni barwiły płytkę lakiery Wibo z serii letniej z ubiegłego roku. Nie wiem czy to kwestia tylko tamtych kolorów czy wszystkie Wibo tak mają?
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 19:32   #107
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Dokupiłam jeszcze:
-Wibo primer pod szminki w kredce- bo mam dużo ciemnych,do jasnych mam za ciemne usta. Zobaczymy jak się sprawdzi
- Wibo Gel top coat (skoro chwaliłyście i dołożyli to przetestuję)
-Insta Dri - nigdy nie miałam wysuszacza, przetestuję. Jeśli malowanie ma być mniej czasochłonne to super.
-pomadkę ochronną Himalaya cacao. Spodobał mi się skład. Jedyny minus to fakt, że muszę ją zużyć do sierpnia tego roku, ale miała być na teraz, więc ok.
Zakupiłam też żele pod prysznic na upały:
-Isana Men Green
- te nowe Fa Coconut- wersję kremową i wersję Water.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------


To dobrze wiedzieć. Nie będę nimi malować bez bazy, mimo że wzięłam 2 kolory nude.
Mnie straszni barwiły płytkę lakiery Wibo z serii letniej z ubiegłego roku. Nie wiem czy to kwestia tylko tamtych kolorów czy wszystkie Wibo tak mają?
Bardzo lubię ten top coat, kupiłam na zapas
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 22:31   #108
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
[/B]Prawda? Ja mięty akurat nie nabyłam, ale kupiłam dwie buteleczki pudrowego różu i taki ecru maniciur french, ale jestem zachwycona. Chcę jeszcze fiolet z tej serii , ale nie mogę trafić, u Was jest???
Byłam dziś w Hebe i jakiś fiolet był z tej serii, a jeszcze była promocja 1+1 za grosz,ale od jutra inne marki. W R. nie widziałam.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Dokupiłam jeszcze:
-Wibo primer pod szminki w kredce- bo mam dużo ciemnych,do jasnych mam za ciemne usta. Zobaczymy jak się sprawdzi
- Wibo Gel top coat (skoro chwaliłyście i dołożyli to przetestuję)
-Insta Dri - nigdy nie miałam wysuszacza, przetestuję. Jeśli malowanie ma być mniej czasochłonne to super.
-pomadkę ochronną Himalaya cacao. Spodobał mi się skład. Jedyny minus to fakt, że muszę ją zużyć do sierpnia tego roku, ale miała być na teraz, więc ok.
Zakupiłam też żele pod prysznic na upały:
-Isana Men Green
- te nowe Fa Coconut- wersję kremową i wersję Water.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------


To dobrze wiedzieć. Nie będę nimi malować bez bazy, mimo że wzięłam 2 kolory nude.
Mnie straszni barwiły płytkę lakiery Wibo z serii letniej z ubiegłego roku. Nie wiem czy to kwestia tylko tamtych kolorów czy wszystkie Wibo tak mają?
Ja nie wiem jak można żyć bez wysuszacza Uwielbiam ten wynalazek

Ja maluję zawsze też na bazę w postaci jakiejś odżywki.
Piszesz o tych do sztucznych paznokci czy tych do naturalnych? Ja mam neonowy żółty z poprzedniej edycji do sztucznych i mi nie barwo nic a nic, miałam kiedyś zwykły z Wibo w mocnym koralowym odcieniu i strasznie żółkły paznokcie pod nim.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 22:49   #109
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Bardzo lubię ten top coat, kupiłam na zapas
Ja go kupuję na każdej promocji.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 22:56   #110
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Piszesz o tych do sztucznych paznokci czy tych do naturalnych? Ja mam neonowy żółty z poprzedniej edycji do sztucznych i mi nie barwo nic a nic, miałam kiedyś zwykły z Wibo w mocnym koralowym odcieniu i strasznie żółkły paznokcie pod nim.
Do naturalnych. Brałam błękit/turkus i taką morelkę. No i strasznie żółcą płytkę. Używam, ale mogę malować raz, a potem muszę zrobić przerwę na tydzień z kolorami nie odbarwiającymi płytki. Serio mam mocne czerwienie i fiolety, które mniej zażółcają płytkę niż te lakiery.
Ja maluję tylko naturalki, więc jak piszę o lakierach to zawsze do naturalnych.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 10:09   #111
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Make4Up;60079286[B
]Byłam dziś w Hebe i jakiś fiolet był z tej serii, a jeszcze była promocja 1+1 za grosz,ale od jutra inne marki. W R. nie widziałam.[/B]



Ja nie wiem jak można żyć bez wysuszacza Uwielbiam ten wynalazek

Ja maluję zawsze też na bazę w postaci jakiejś odżywki.
Piszesz o tych do sztucznych paznokci czy tych do naturalnych? Ja mam neonowy żółty z poprzedniej edycji do sztucznych i mi nie barwo nic a nic, miałam kiedyś zwykły z Wibo w mocnym koralowym odcieniu i strasznie żółkły paznokcie pod nim.
Szkoda,że nie mam Hebe i mogę liczyć tylko na Rossmann. Trudno.
Mi też lakiery z Wibo barwiły płytkę, po żadnym innym tak nie miałam. Dla mnie są beznadziejne.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 10:11   #112
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Dokupilam jeszcze limonkowego Carexa, bo za 3,41 aż żal nie brać
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 10:35   #113
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

a będzie -49% na pielegnacje twarzy?
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 10:55   #114
Gagix
Rozeznanie
 
Avatar Gagix
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 959
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
a będzie -49% na pielegnacje twarzy?

podbijam

Też chętnie się dowiem
__________________

Gagix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 12:37   #115
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Mnie ciekawi czy ma być -49% na Dzień Matki tylko na pielęgnację twarzy czy może też na pielęgnację ciała? Bo przed latem chyba na ciało by się przydało.
Gdyby ktoś miał jakieś przecieki to dajcie znać.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 12:54   #116
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi czy ma być -49% na Dzień Matki tylko na pielęgnację twarzy czy może też na pielęgnację ciała? Bo przed latem chyba na ciało by się przydało.
Gdyby ktoś miał jakieś przecieki to dajcie znać.
Chyba na razie nie ma jeszcze w ogóle żadnych przecieków co do pielęgnacji twarzy.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 13:01   #117
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi czy ma być -49% na Dzień Matki tylko na pielęgnację twarzy czy może też na pielęgnację ciała? Bo przed latem chyba na ciało by się przydało.
Gdyby ktoś miał jakieś przecieki to dajcie znać.
Jeśli już zrobią to na twarz i - 40%
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 13:11   #118
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Dokupilam wczoraj jeszcze REV 02 (prezent urodzinowy dla samej siebie) i lakier z bell hypoalergenic taki bardzo jasno niebieski;-) Koniec tych promocji!!;-)
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 13:43   #119
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

po ile wychodzi ten INSTA DRI? Nie moge albo nie umiem znalezc go na str rossmanna wiec nie mam jak sprawdzic ceny. Skoro tak zachwalacie to moze bym kupila ale nie wiem czy chce mi sie pol miasta jechac za nim do innego rosska
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 14:14   #120
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Ja też nie wiem czemu, ale poszłam po pomadkę. Po co mi kolejna
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-24 16:26:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.