ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-02, 09:35   #91
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

[1=82ba76aed757f69c4e37c65 900372947b4f89ae5;6704159 6]Mnie też niespodziewanie ten program się spodobał. Wczoraj wciągnęłam wszystkie odcinki i się zawiodłam, bo wydawało mi się, że jest ich sześć, a były tylko cztery

Ja myślę, że za mało wiemy o historii jej związku oraz o relacjach z rodzicami, żeby wysnuwać takie wnioski.[/QUOTE]

Jasne, wiemy za mało - może nie chcieli iść do tv, może powody były inne. Ja raczej odebrałam to jako dłuższy konflikt, który nie rozpoczął się z okazji programu. Jak Natalia rozmawiała z psychologiem, to było coś o tym, że rodzice nie akceptują jej wyborów co do pracy i przeprowadzki z domu rodzinnego. Jako że oglądałam pierwsze dwa odcinki tuż przed czwartym - tym z ich ślubem, moją uwagę zwróciło to o czym napisałam powyżej, czyli że eksperci kogoś wyeliminowali z powodu niejasnej sytuacji rodzinnej, a sparowali Natalię z Jackiem, który w tym odcinku został zaprezentowany jako osoba bardzo związana z rodziną. Może inne ich cechy jednak były dla ekspertów ważniejsze, żeby ich połączyć... poczekamy, zobaczymy
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 11:00   #92
pocaluj_zabke_w_lapke
Raczkowanie
 
Avatar pocaluj_zabke_w_lapke
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Leśne Królestwo
Wiadomości: 75
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

tez niespodziewanie wciagnal mnie ten program.

Chociaz jestem w stanie domyslec sie jak sie czula Ewa, bo jestem do niej podobna, jak facet jest malo meski przejmuje inicjatywe, bylam na randce z kims kogo bardzo krotko znalam z internetu a ten ktos mial mega powazne plany i jestem sobie w stanie wyobrazic ile watpliwosci naplywa do głowy.
O Darku bardzo dobrze świadczy jego mama, chociaz sam Darek niestety jest typem faceta wychowanym bez ojca, co sie bardzo przyklada na jego zachowanie, prawda jest ze mozna nad pewnymi rzeczami pracować.
W jakims sensie taki mało toksyczny facet jest dla takiej samodzielnej dziewczyny jak Ewa dobrą opcją na spokojny zwiazek, w koncu jej samodzielne wybory skazały ją w jakimś sensie na samotność, zapewne spotykała sie z jakimis bad boyami :P Darek na pewno by się starał.
Ewa i Natalia wydają się typowymi młodymi kobietami, które są bardzo samodzielne, wiedzą czego chcą i zapewne przez to też im jest trudno kogoś spotkać... Tak jak zawsze dziwi mnie czemu Martyna Wojciechowska nie wyszła zamąż, to uświadamiam sobie,że każdy facet przy niej może sie czuć niezbyt męsko, a wystarczyłoby pewnie złagodzenie i zmiękczenie wizerunku... bo jest też dosyć wrażliwą osoba.

Wracając do programu kibicuje Magdzie i Krystianowi, moim zdaniem są dobrani bardzo dobrze, ta Magda nota bene wygląda jak skóra zdjęta z mojej koleżanki nawet imiona takie same.... Krystian jest bardzo pozytywnym człowiekiem, wydaje się być wyważony troche pewny siebie, troche ciapciusiowaty, taki normalny I tutaj znowu fajni rodzice, aż miło patrzeć

Co do Ewy widać, że chciałaby, żeby to wyszło, ja mam jednak przeczucie, że jednak są z innych światów i na dluższą mete Darek za nia nie nadaży :p Poza tym o ile Magda moze sie wyprowadzić do Krystiana, to Darek nie jest w stanie jej zaoferować swojego kąta...

Nie dziwie się też, że Natalii i Jackowi nie wyszło....Ten nerwowy śmiech w urzędzie i tajemnica przed rodzicami ...

Też żałuje, że na player jest dopiero kilka odcinków :P

Teraz na fb Darka i jego mamy ani śladu ślubu...

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=Mr_8ocfvDCM Ewa ma swój kanał na youtube, ostatni z filmów jest z tańcem z 1.11 hmmm :0 a na swoj profilu na fb wśród znajomych nie ma Darka....
__________________
Pamiętaj o uśmiechu

Edytowane przez pocaluj_zabke_w_lapke
Czas edycji: 2016-11-02 o 11:06
pocaluj_zabke_w_lapke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 11:21   #93
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Mam wrazenie, ze Natalia caly czas nienaturalnie sie zachowuje jakby sie bala pokazac prawdziwa ja. W zwiazku z tym Jacek tez nie wie jak sie zachowac w stosunku do niej, widac ze cos nie "kliknelo"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 11:33   #94
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 12:27   #95
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Mnie też wciągnęło. Najbardziej kibicuję Krystianowi i Magdzie, zachowują się w swoim towarzystwie swobodnie a momentami wyglądali jak para z kilkuletnim stażem. Natalia i Jacek są moim zdaniem do siebie zbyt podobni, bliżej im do rodzeństwa niż pary. Darek jest chyba zbyt spokojny dla Ewy, widać że Ewa czuje się rozczarowana. Moim zdaniem Ewa z jednej strony chce żeby ktoś nią pokierował, z drugiej strony sama nie jest wystarczająco uległa i chce rządzić.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 12:52   #96
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Od razu zaczął z zapałem opowiadać że w małżeństwie nie trzeba tyć i poszedł samotnie na basen
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 13:16   #97
Amaranta16
Raczkowanie
 
Avatar Amaranta16
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Macondo
Wiadomości: 250
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

A mnie zastanawia, czym kierowali się eksperci, ze połączyli Ewę z Darkiem. Ona preferuje mężczyzn o innym typie sylwetki, bardziej przebojowych; jej ogromną pasją jest taniec (co już na początku spotkania z Darkiem zaznaczyła). Niby drobiazgi, ale jednak dość istotne.
On sam chyba nie ma wielkich wymagań, co do drugiej połówki. Przynajmniej takie odnosze wrażenie po tych kilku odcinkach.
__________________
Niczego nie żałuję, czasem po prostu nie było warto...
Amaranta16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 14:10   #98
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Amaranta16 Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia, czym kierowali się eksperci, ze połączyli Ewę z Darkiem. Ona preferuje mężczyzn o innym typie sylwetki, bardziej przebojowych; jej ogromną pasją jest taniec (co już na początku spotkania z Darkiem zaznaczyła). Niby drobiazgi, ale jednak dość istotne.
On sam chyba nie ma wielkich wymagań, co do drugiej połówki. Przynajmniej takie odnosze wrażenie po tych kilku odcinkach.
Ja tam wśród tych facetów co zostali na samym końcu nie widziałam chyba żadnego umięśnionego, wysportowanego przystojniaka z fajnym ciałem.

Myślę, że raczej niewielu jest na świecie przebojowych, seksownych przystojniakow, którzy byliby na tyle niepewni w kwestii znalezienia kobiety, że zdecydowaliby się wziąć udział w programie. Także jak experci mieliby takich dobrać? :-D
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 14:23   #99
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 14:47   #100
Amaranta16
Raczkowanie
 
Avatar Amaranta16
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Macondo
Wiadomości: 250
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Mimo wszystko, mam nadzieję, ze im się ułozy.
Dużym plusem jest to, że ze sobą rozmawiaja, że nie tłumią w sobie problemów. Darek ujął mnie swoim podejściem do obaw Ewy i gotowością do zmian dla dobra ich związku.
__________________
Niczego nie żałuję, czasem po prostu nie było warto...
Amaranta16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 14:53   #101
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Mnie też wciągnęło. Najbardziej kibicuję Krystianowi i Magdzie, zachowują się w swoim towarzystwie swobodnie a momentami wyglądali jak para z kilkuletnim stażem. Natalia i Jacek są moim zdaniem do siebie zbyt podobni, bliżej im do rodzeństwa niż pary. Darek jest chyba zbyt spokojny dla Ewy, widać że Ewa czuje się rozczarowana. Moim zdaniem Ewa z jednej strony chce żeby ktoś nią pokierował, z drugiej strony sama nie jest wystarczająco uległa i chce rządzić.
Też tak uważam.

Moim zdaniem Ewa potrzebuje mężczyzny silnego - zarówno fizycznie, jak i psychicznie - i pewnego siebie. Darek, mam wrażenie, że boi się każdej reakcji Ewy, przez co rzadko przejmuje inicjatywę i jest bardzo przewidywalny (takie trochę ciepłe kluchy... "a co byś powiedziała gdybym... / a mogę Cię pocałować w usta? a może lepiej w policzek?" najwyżej by się odsunęła, a nie takie rozkminy ).

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;67059391]Ja tam wśród tych facetów co zostali na samym końcu nie widziałam chyba żadnego umięśnionego, wysportowanego przystojniaka z fajnym ciałem.

Myślę, że raczej niewielu jest na świecie przebojowych, seksownych przystojniakow, którzy byliby na tyle niepewni w kwestii znalezienia kobiety, że zdecydowaliby się wziąć udział w programie. Także jak experci mieliby takich dobrać? :-D[/QUOTE]

Okej, ale skoro Ewa od początku była pewna, że takiego właśnie mężczyzny chce, to mogli ją po prostu pominąć. I nie chodzi tu o sam wygląd, ale jak widać jego charakter też rozmija się z jej oczekiwaniami. Zresztą sama powiedziała, że pojedyncze cechy, które jej w Darku nie odpowiadają była by w stanie zaakceptować, ale ich kumulację już trudniej...
W dużym stopniu ją rozumiem, bo też bym nie mogła być z takim człowiekiem, choćby jak dobrze mi się z nim rozmawiało
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 17:49   #102
never_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 345
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Program lubię, oglądam, i czekam na kolejne odcinki Kibicuję Magdzie i Krystianowi, mam nadzieję, że ta dwójka przetrwa. Pozostałe pary to pomyłka i porażka ekspertów Szkoda mi tych ludzi, bo wszyscy osobno wydają się w porządku, ale pary źle dobrane. A może przeceniono możliwości ekspertów, może sekretem szczęśliwego związku jest coś czego nauka nie jest w stanie zbadać
never_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 18:47   #103
pocaluj_zabke_w_lapke
Raczkowanie
 
Avatar pocaluj_zabke_w_lapke
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Leśne Królestwo
Wiadomości: 75
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Ewa z Darkiem na dłuższą metę do siebie nie pasują, ale jednocześnie jakby chcieć pozamieniać pary, to Ci co już zostali dobrani do innych osób by nie pasowali i coś w tym chyba jest, ja Ewy nie widzę ani z Jackiem ani z Krystianem.... :P I tak samo pozostałych

Przyznam, że mimo moich podejrzeń o braku sukcesu czekam na kolejny odcinek.

W innych kulturach na wschodzie praktykuje się np. porywanie dziewczyny, która się podoba facetowi albo jeszcze bardziej specyficznie kobieta może mieć kilku mężów, nawet braci (Kobieta na krancu swiata) Pod tym względem wydaje mi się, że związki zawierane w ten sposób (swatane) mogą się sprawdzić, bo nawet ktoś kogo zna się rok czy dwa lata może nas zaskoczyć i nigdy nie wiemy kim jest naprawde druga osoba.
__________________
Pamiętaj o uśmiechu
pocaluj_zabke_w_lapke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 18:54   #104
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 18:57   #105
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez xxee Pokaż wiadomość
Też tak uważam.

Moim zdaniem Ewa potrzebuje mężczyzny silnego - zarówno fizycznie, jak i psychicznie - i pewnego siebie. Darek, mam wrażenie, że boi się każdej reakcji Ewy, przez co rzadko przejmuje inicjatywę i jest bardzo przewidywalny (takie trochę ciepłe kluchy... "a co byś powiedziała gdybym... / a mogę Cię pocałować w usta? a może lepiej w policzek?" najwyżej by się odsunęła, a nie takie rozkminy ).



Okej, ale skoro Ewa od początku była pewna, że takiego właśnie mężczyzny chce, to mogli ją po prostu pominąć. I nie chodzi tu o sam wygląd, ale jak widać jego charakter też rozmija się z jej oczekiwaniami. Zresztą sama powiedziała, że pojedyncze cechy, które jej w Darku nie odpowiadają była by w stanie zaakceptować, ale ich kumulację już trudniej...
W dużym stopniu ją rozumiem, bo też bym nie mogła być z takim człowiekiem, choćby jak dobrze mi się z nim rozmawiało
Myślę, że większość kobiet chciałoby mieć za partnera faceta z ciałem modela. A jednocześnie większość naszych partnerów ciała modela nie ma ;-) a i tak są dla nas seksowni i ich kochamy. Miłość to nie tylko pragnienie super modelowego ciała. Gdyby tacy eksperci mieli dobierać partnerów tylko na podstawie "podobają jej się umiesnieni faceci z ekstra klatą, więc musimy jej dobrać modela i będzie szczęśliwa" - to byłoby to dość płytkie spojrzenie wobec szerokiej skali czynników, które naprawdę się liczą.

Po prostu gdy pojawia się związek i uczucie - to dzieje się to stopniowo. Poznajemy partnera i się zakochujemy. W tym procesie stopniowo poznajemy wady i zalety i decydujemy się, by pewne rzeczy zaakceptować na korzyść innych zalet. A tutaj taka Ewa dostaje wszystko w pakiecie i wszystko naraz: takiego mnie dostalas, jestem taki i taki, trochę ciapa, trochę przytloczony, nigdy nie byłem za granicą... i nagle musi zaakceptować wszystko na raz. Nie dziwię się, że to jest trudne.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 19:08   #106
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Amaranta16 Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia, czym kierowali się eksperci, ze połączyli Ewę z Darkiem. Ona preferuje mężczyzn o innym typie sylwetki, bardziej przebojowych; jej ogromną pasją jest taniec (co już na początku spotkania z Darkiem zaznaczyła). Niby drobiazgi, ale jednak dość istotne.
On sam chyba nie ma wielkich wymagań, co do drugiej połówki. Przynajmniej takie odnosze wrażenie po tych kilku odcinkach.
Ja bym to nazwała jeżeli nie podstawami, to co najmniej ważnymi kwestiami, a nie "drobiazgami".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 19:10   #107
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2016-11-02 o 19:15
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 16:54   #108
Katarinka0307
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka0307
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kedzierzyn-Koźle
Wiadomości: 127
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
no naprawde, moje juz tez polajkowal:P

dajcie namiary na jego fb gdzie prowadzi jako trener personalny, szukałam ale nie umiem znalesc
Katarinka0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 17:09   #109
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

a ja nie mogę znaleźć nawet fanpejdża programu
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-03, 18:15   #110
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
a ja nie mogę znaleźć nawet fanpejdża programu
Dlaczego? Nazwa ta sama + TVN na końcu
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 20:22   #111
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Dlaczego? Nazwa ta sama + TVN na końcu
Nie wiem własnie. Wpisuje tak jak mowisz i pokazuje sie jedynie jakas amatorska grupa z ok. 50cioma członkami

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Edit. Udalo siw
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 09:34   #112
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Mnie właśnie też wciągnął ten program. Chyba po prostu zastanawiałam się czy faktycznie eksperci polegający na jakiś badaniach będą potrafili sparować odpowiednie osoby.

Moim zdaniem nie ma co zarzucać złą wolę ekspertów, czy to, że źle mogli dobrać osoby. Po prostu wydaje mi się, że te nasze wizje o idealnym parterze są często zbyt ambitne i tak na co dzień potrzebujemy czy chcielibyśmy kogoś innego. To by pokazało, że faktycznie miłość ma w sobie coś magicznego.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-07, 12:49   #113
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-07, 17:44   #114
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Haha, teraz już będzie wiadomo o co chodzi, to ciekawe czu też będzie tylu chętnych
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-07, 18:48   #115
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Obawiam sie, ze bedzie jeszcze wiecej😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-07, 22:32   #116
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Ciekawi mnie co ostatecznie sprawiło, że Ewa i Darek pogodzili się i dobrze się ze sobą poczuli skoro nadal są małżeństwem. Na razie jest tak jak mówiła Ewa w dniu ślubu - wesele bajkowe a dalsze życie...
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-07, 22:39   #117
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-07, 23:41   #118
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Haha, ten program lepszy niż sądziłam. Myślicie, że to wszystko na serio czy trochę inscenizowane?

Czy jest w ogóle pewność, że związek Ewy i Darka przetrwał?
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-07, 23:56   #119
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 08:54   #120
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Natalia i Jacek - nie wiem co oni odstawiają.
Jacek próbuje się jakoś odnaleźć w sytuacji, ale w co gra Natalia - nie wiem.

Ewa i Darek - byłam zażenowana słuchając co i w jaki sposób mówi Ewa o doświadczeniach seksualnych Darka. Tak jak powiedział psycholog - zamiast o tym gadać, może by go sprawdziła zamiast zakładać z góry że będzie fatalnie.
Ewa z jednej strony pokazuje że jest kobietą z jajami i niby szuka faceta bardziej męskiego od siebie i Darek jej nie pasuje, bo jest mniej charakterny od niej, ale jak wreszcie pokazał swój charakter i wysłał jej te 12 punktów, to nagle foch, jak on śmiał.
Babka nie wie czego chce. Chyba jest bardzo zraniona po wcześniejszym zwiazku i wszędzie widzi problemy.
Darek próbuje się dopasować do niej. Widac to było szczegolnie w rozmowie z psychologiem. Jak piotr zapytal po raz kolejny o zamieszkanie razem, to Darek powiedział, ze on może spróbować. Potem odpowiedź Ewy, że nie jest chętna, no ale może spróbować. Na to Darek jeszcze raz powiedzial, że on podobnie jak ona tez nie jest chętny, ale moze spobować.

Magda i krystian - niby najsłabiej do siebie pasowali wg ekspertów, a na razie uklada im się najlepiej. Chyba nie maja większych problemów, skoro tak bardzo roztrząsają ostatni rok studiów. To serio nie jest problem, ale jak nie ma innych, to jakiś temat trzeba znaleźć. Ja to bym się bardziej pracą martwiła.

Myśle że to co widzimy teraz to może być trochę reżyserka i montaż, czyli pokazują problemy u Ewy i Darka, żebyśmy potem zobaczyli jak je pokonali i jak im razem dobrze dzieki radom ekspertów.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-07 09:55:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.