Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-19, 12:15   #1171
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość

A co do TŻta to dla niego to na pewno jest też trudna sytuacja, więc w pewnym sensie mogę go zrozumieć. Chociaż mimo to powinien zrozumieć, że to Ty jesteś najważniejsza, bo to z Tobą spędzi resztę życia. Mój TŻ też początkowo miał z tym problem, ale to było zupełnie na początku. Później mu opowiedziałam jak to u moich rodziców było, jak się babcia we wszystko wtrącała i w miarę jak nasz związek się rozwijał, to on sam doszedł do tego, że to ja jestem najważniejsza. Była jedna taka sytuacja, w której on się swojej mamie postawił i stanął po mojej stronie i od tego czasu teściowa już całkiem się wycofała, a ja poczułam się dużo pewniej. Życzę Ci, żeby u Ciebie też wkróce tak było
Dziękuję
Zdaję sobie sprawę, że może potrzebujemy czasu...Nie wiem jak się będzie układać, w każdym razie staram się
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 12:16   #1172
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Za weselisko płacimy sami, mama tylko zaoferowała się że zapłaci za sukienkę i właśnei powiedziała ze za tą osobę zapłąci jak nam szkoda kasy, ale już mówiła, nie o kase chodzi tylko o to, ze jej nie lubimy.
No to w takiej sytuacji powiedziałabym mamie, że zdecydowaliśmy, że nie zapraszamy tej osoby, bo to jest nasz dzień i nie chcemy, żeby ta osoba psuła nam nastrój Mama może początkowo być zła, ale jak zobaczy, ze to jest Wasza wspólna decyzja i nie macie zamiaru jej zmienić, to myślę, że się z tym pogodzi i wszystko będzie ok.
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 12:18   #1173
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Martoolko, a takie dłuższe? Znalazłam je na necie, ciekawe czy daloby się wtych co były w sklepie bigle zmienic na dłuższe, takie jak na fotce

Asiulko, na pewno dacie radę to jakoś rozwiązać. Życzę Wam dużo siły do tego

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
No to w takiej sytuacji powiedziałabym mamie, że zdecydowaliśmy, że nie zapraszamy tej osoby, bo to jest nasz dzień i nie chcemy, żeby ta osoba psuła nam nastrój Mama może początkowo być zła, ale jak zobaczy, ze to jest Wasza wspólna decyzja i nie macie zamiaru jej zmienić, to myślę, że się z tym pogodzi i wszystko będzie ok.
Mam nadzieję, że zrozumie

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2010-06-19 o 12:22
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 12:27   #1174
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

Asiulko, na pewno dacie radę to jakoś rozwiązać. Życzę Wam dużo siły do tego
Dziękuję
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 12:50   #1175
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Martoolko, a takie dłuższe? Znalazłam je na necie, ciekawe czy daloby się wtych co były w sklepie bigle zmienic na dłuższe, takie jak na fotce
Kupiłam kiedyś siostrze podobne kolczyki, tylko że ta kula była cała kryształowa i siora jeden gdzieś zgubiła, prawdopodobnie jej się zahaczył o coś, a nie wiem czy można do nich jakieś zatyczki dopasować, więc raczej bym odradzała
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 13:11   #1176
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Dziewczyny ale mam radochę, jednak jedziemy dziś do tej Brennej bounce: tż będzie ok 19 w domku i pojedziemy pożyczamy autko od jego rodziców są akurat w Rybniku to podjad po mnie, do domku z nimi pojade i wróce ich autkiem bo jakieś tam zakupy mają
cieszę się jak głupia


a pozatym, to zrobilam fokti naszych zaproszeń bo jeszcze się nimi nie chwaliłam na żywo mają lepszy efekt bo papier jest taki metaliczny ale mniej wiecej prezentują się tak jak na fotkach
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 13:23   #1177
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale mam radochę, jednak jedziemy dziś do tej Brennej

a pozatym, to zrobilam fokti naszych zaproszeń bo jeszcze się nimi nie chwaliłam na żywo mają lepszy efekt bo papier jest taki metaliczny ale mniej wiecej prezentują się tak jak na fotkach
No to super
Zaproszenia śliczne
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 14:35   #1178
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

czesc

aicila ładne butki,
Ellin_ak swietna sukienka, bardzo mi sie podoba,
acelinko fajne te kolczyki, a zaproszenia piekne

Samoa wszystkiego dobrego
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 14:47   #1179
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Samoa z okazji ślubu wszystkiego co najlepsze na nowej drodzy zycia, szczescia pomyslności, spełnienia marzeń i duzooooooooooo miłosci.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 14:49   #1180
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Samoa kochana dużo słoneczka i wszystkiego, co najlepsze na wspólnej drodze życia!!!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 15:43   #1181
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

No wróciłam/liśmy z zakupów.Kupiliśmy złoty krawat i pasek do spodni do garniaka. Martoolko,później obfoce bo teraz tż marudzi,że ledwo przyjechaliśmy,a ja już do kompa

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-06-19 o 15:58
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 15:46   #1182
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez angluka Pokaż wiadomość
Witam
jejku znów mnie sporo czasu nie byłooooo
Chili
cześć kochana
pisz co u Ciebie, bo znowu Cię tak długo nie było

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
jeszcze mam pytanie do was dziewczyny
jakie koszue maja wasi TZ gladkie z dlugim rekawem, z krotkim z jakimis prazkami albo cos innego na spinki czy zwykle
jeszcze nie mamy, ale myslę ze bedzie biała/biel smietankowa, gładka, długi rękaw
takie są wstępne plany

zamówiliśmy dziś obrączki
coś mi się przewinęlo, że chyba Dziewczyneczka tez z Łazura zamawiała my też niestety nie ma ich na stronie a chciałam się pochwalić


Samołszyn dużo miłości i jak najwięcej cudownych chwil u boku już męża a na tym Cyprze dużo odpoczynku

Chilanes
super te serca z tymi różami zdolniacha jesteś nie ma co

Asiulek nie wiem co mam napisać, chyba tylko tyle żebyś starała się teściową naprawdę olewać, bo sie zadręczysz... ale z Tz juz gorzej niestety, bo on powinien zrozumieć ze Wy teraz będziecie tworzyć rodzine i wasze sprawy powinny byc priorytetowe
ale mam nadzieję, że to zrozumie

Certina
, Twój tata naprawdę bardzo niepoważnie się zachował skąd w ogóle taki pomysł mu do głowy przyszedł
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 15:57   #1183
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Czesc lusesita


Samcia wszystkiego najlepszego dla ciebie i M. w tym wyjatkowym dniu. Mam nadzieje, ze wyjazd na Cypr wam sie uda i wrocisz po nim zadowolona, wypoczeta i z mnostwem sil na wstawienie tysiaca zdjec i dlugasnej relacji


edit: zapomnialam wam smaka narobic: TZ pojechal do KFC i mi kupi 8 pikantnych skrzydelek, frytki, kukurydze i cole czasem jak mnie ochota najdzie na takie fast foody-paskudztwa, to normalnie nie moge wytrzymac

Edytowane przez woda sodowa
Czas edycji: 2010-06-19 o 16:00
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 16:05   #1184
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

woda,a ja właśnie mam na coś ochote,z tym że na kebaba
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 16:16   #1185
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość

Oj tak, edukować trzeba
współczuje sytuacji, jak ci tu dziewczyny radziły olej, tzcikowi tłumacz o co chodzi a teściowa prędzej czy później sama sobie zaszkodzi, prawda jest niestety taka, że to jednak mamam tżta-nie odseparujemy go od niej całkowicie, wiec trzeba jakis patent znaleźć, ja z moją nie widziałam się od ślubu-raz gadałyśmy przez tel- nie czuje potrzeby jej oglądania co prawda jutro robimy obiadek, no ale wiadomo 2 godzinki i znowu miesiąc przerwy hihihi

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
No to wrzucam fotki obrączek
Tylko nie opatrzcie na moje niewypiłowane pazury, bo nie miałam czasu się nimi zająć
Strasznie ciężko było zrobić fotki, na których cokolwiek widać
ładniutkie, choć fotki mało wyraźne
Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość


Samcia wszystkiego najlepszego dla ciebie i M. w tym wyjatkowym dniu. Mam nadzieje, ze wyjazd na Cypr wam sie uda i wrocisz po nim zadowolona, wypoczeta i z mnostwem sil na wstawienie tysiaca zdjec i dlugasnej relacji


dołączam się do życzeń, wszystkiego najlepszego
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:13   #1186
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Czesc lusesita
edit: zapomnialam wam smaka narobic: TZ pojechal do KFC i mi kupi 8 pikantnych skrzydelek, frytki, kukurydze i cole czasem jak mnie ochota najdzie na takie fast foody-paskudztwa, to normalnie nie moge wytrzymac


co jak co, ale uwielbiam te klasyczne, pikantne zestawy z kfc ta pierś mnaaaaaaimi
jak fast-food to właśnie najczęściej tam
no dobra czasami jakiś kebabik tez się trafi

jak tam Woda Twój mały przystojniacha się miewa

ciekawe jak tam nasza Samoa, juz pewnie po życzeniach
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:37   #1187
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Woda Ty to sumienia chyba nie masz my tu przed ślubem, a Ty o takich frykasach nam piszesz ;/ teraz to i mi się chce ehhh przekąszę 1 czereśnię

Samoa to już pewnie po obiedzie i 1 tańcu
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 18:00   #1188
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

CZEŚĆ

wszystkiego najlepszego dla naszej wizażanki-koleżanki SAMOA (samoi? ) n a nowej drodze życia! mnóstwa miłości i ciepła dla Ciebie kochana i Twojego MĘŻA!
a ja wklejam fotki naszych obrączek, moich butków i cyckonosza
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 18:17   #1189
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

mariiasia wszystko ładniutkie ale masz długaśne pazurki! zazdroszczę
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 18:32   #1190
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
mariiasia wszystko ładniutkie ale masz długaśne pazurki! zazdroszczę
dziękuję
a na pazurki polecam belisse i kurację parafinową
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 18:35   #1191
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Mariisa buciki są przesliczne, obrączki tez ładne.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 18:38   #1192
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Mariisa buciki są przesliczne, obrączki tez ładne.
dziękuję
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 18:44   #1193
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

ehhh aż idę popatrzeć na nasze
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 19:14   #1194
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

marii,ładne obrączki,buciki również noi biustonosz także

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
a pozatym, to zrobilam fokti naszych zaproszeń bo jeszcze się nimi nie chwaliłam na żywo mają lepszy efekt bo papier jest taki metaliczny ale mniej wiecej prezentują się tak jak na fotkach
To zycze udanego wyjazdu
Ładne zaproszenia i masz fajne imie,takie niespotykane.Tnz ja "znam" tylko jedną dziewczyne o takim imieniu,noi teraz drugą jesteś Ty

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Kupiłam kiedyś siostrze podobne kolczyki, tylko że ta kula była cała kryształowa i siora jeden gdzieś zgubiła, prawdopodobnie jej się zahaczył o coś, a nie wiem czy można do nich jakieś zatyczki dopasować, więc raczej bym odradzała
Apropo kolczyków,to ja chce takie wkręcanie.Nie chce wiszących,tzn tylko dlatego bo wole wkręcane.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 19:27   #1195
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Samoa - najlepszego na nowej drodze życia!

Dzisiaj uczyłam się 8h Obrona w poniedziałek, a ja mam niektóre pytania tak masakryczne, że po kilkukrotnym czytaniu nie wiem, o co w nich chodzi :/ Jeszcze promotorka mi przesłała ocenę mojej pracy przez recenzenta i mnie wkurzył koleś trochę :/ I chce mi zadać pytanie z pracy z tematu, którego nie pisałam i nie prowadziłam badań Promotorka mi pisała, żebym mu wtedy odpowiedziała, że nie prowadziłam takich badań i nie mam obowiązku tego wiedzieć Jutro mnie czeka znowu taki makabryczny dzień...

I będzie wesoło jutro na wyborach, bo mam zaświadczenie do głosowania na nowe nazwisko, a dowód mam jeszcze na stare

A co do teściowej, to ja się do mojej od ślubu nie odzywam. Wkurzyła mnie niemiłosiernie dzień po ślubie, zepsuła mi wieczór, płakałam przez nią dwa dni... A mąż najpierw nie wiedział, o co jej chodzi, a potem tak mu nagadała, że teraz uważa, że ten jej foch, to jest jego wina... Przynajmniej na razie jeszcze mam powody do wykręcania się od pobytów u nich, ale niedługo mi się skończą i się zastanawiam, co wtedy będzie...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 19:37   #1196
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Samoa - najlepszego na nowej drodze życia!

Dzisiaj uczyłam się 8h Obrona w poniedziałek, a ja mam niektóre pytania tak masakryczne, że po kilkukrotnym czytaniu nie wiem, o co w nich chodzi :/ Jeszcze promotorka mi przesłała ocenę mojej pracy przez recenzenta i mnie wkurzył koleś trochę :/ I chce mi zadać pytanie z pracy z tematu, którego nie pisałam i nie prowadziłam badań Promotorka mi pisała, żebym mu wtedy odpowiedziała, że nie prowadziłam takich badań i nie mam obowiązku tego wiedzieć Jutro mnie czeka znowu taki makabryczny dzień...

I będzie wesoło jutro na wyborach, bo mam zaświadczenie do głosowania na nowe nazwisko, a dowód mam jeszcze na stare

A co do teściowej, to ja się do mojej od ślubu nie odzywam. Wkurzyła mnie niemiłosiernie dzień po ślubie, zepsuła mi wieczór, płakałam przez nią dwa dni... A mąż najpierw nie wiedział, o co jej chodzi, a potem tak mu nagadała, że teraz uważa, że ten jej foch, to jest jego wina... Przynajmniej na razie jeszcze mam powody do wykręcania się od pobytów u nich, ale niedługo mi się skończą i się zastanawiam, co wtedy będzie...
wezmiesz akt małżeństwa i będzie ok
a propos tesciowej to ja swojej też nie znoszę, sama sobie zrobila kuku w dzień po ślubie i ma co chciała, ale bab tych nie rozumiem, uprzykrzją życie, ja sie nie przejmuje, spotykac zamierzam się rzadko...
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 21:02   #1197
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dziś się bez budzika obudziłam o 7.30
Witam w klubie ,też się o tej godzinie obudziłam a to dlatego,że tż mnie obudził. Obiecałam sobie zaraz wstać i co??Położyłam się spowrotem i zasnełam,a obudziłam się o 10:30



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
U nas dziś równe 7 tygodni
Za te 7 tygodni



Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
To bardzo dobrze pilnujcie jej jak oczka w głowie Moja koleżanka wymyśliła sobie taką scenkę, ze tż przychodzi po nią o domu i jak zobaczy to mdleje a potem ona go budzi całusem zy coś takiego
A Pan Młody z nerwów naprawde zemdleje.Nie no pomysły ma koleżanka



Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
a ja tak myślę, ze to właściwie dziś mamy 3 miesiace do ślubu, bo ślub jest w sobotę przecież
No to za 3 miesiące



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A teść mnie o dziwo nawet nie zdenerwował
To dobrze,że teściu cię nie zdenerwował.


A co do tego pana i władcy,prawda że tragiko komedia??? Nie wiadomo czy się śmiać,czy co innego ( że się tak powtórze ) Ja również niewiem jak można być tak naiwnym,ona chyba nie tyle robi to z miłosci tylko włazi mu w tyłek i usługuje,żeby od niej nie odszedł. Też wolałabym aby dziecka nie mieli ( wiem szczera jestem ) No,ale póki co to ona sobie planuje. A ja wątpie,że on chce dziecko,nic od niego w sumie na ten temat nie słyszałam.No,ale gdyby zaszła w ciąże,urodziła, to dziecko będzie na pierwszym planie. No,a kto potem będzie uslugiwał Panu i Władcy??? Więc ja szczerze wątpie,w to że on chce mieć dziecko On jest wystarczającym rozpieszczonym dzieckiem.
Eh temat rzeka,mogłabym pisać i pisać.........

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-06-19 o 21:05
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 00:31   #1198
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

dobranoc
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 00:34   #1199
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Dobranoc
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 00:34   #1200
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
dobranoc
Dobranoc

Chyba raczej dziendobry
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.