Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 08:55   #1171
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Pomóżcie mi ! :(

Cytat:
Napisane przez Jemi91 Pokaż wiadomość
A czy mógłby się ktoś wypowiedzieć komu wyszedł taki kolor jak w załączniku (albo podobny) po dekoloryzacji i JAKIEJ farby użył, jakiego odcienia?
Zamierzam zakupić matrixa, tylko nie wiem do końca jaki odcień...

http://allegro.pl/loreal-matrix-soco...3.html#gallery

tu jest link do odcieni z matrixa.. i nie wiem czy jakieś blondy, popielate? Żeby uzyskac ten efekt...
Myślę nad tym naturalnym 10N
w pierwszym szeregu
Bardzo proszę o pomoc, bo chciałam zrobić dekoloryzację, ale wstrzymuję się z zamówieniem farby bo nie jestem pewna odcieni.
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 14:24   #1172
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Pomóżcie mi ! :(

No dobra, widzę że olewka
Zamówię ten blond, męczy mnie tylko jeszcze jedno pytanie, jakiego oksydantu użyć do zdekoloryzowanych włosów? Będę używać farby matrixa (naturalny blond) i oks. 3% czy 6%? Bo więcej to chyba nie..
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 14:43   #1173
kendinowe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Doradzicie mi co mogę zrobić, aby teraz z tego koloru przejść w blond? Może tego na zdjęciu nie widać, mam drobne, jasne pasemka...Całe włosy też są nieco jaśniejsze... ponuro na dworze i dlatego na zdjęciu tego nie widać.
Miałam 2 razy położony dekoloryzator, włosy nieco ściemniały, ale były jasno rude, później zrobiłam z głupoty rozjaśniaczem, fryzjerka stonowała mi włosy i wyglądają teraz jak na zdjęciu. Dodam,że miałam brązowe.
Chodzę już w tym kolorze 3 tyg. i po prostu nadal trzymam się kurczowo myśli pt. 'blond'... Czekam na odpowiedź.
kendinowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 14:49   #1174
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Pomóżcie mi ! :(

Cytat:
Napisane przez Jemi91 Pokaż wiadomość
No dobra, widzę że olewka
Zamówię ten blond, męczy mnie tylko jeszcze jedno pytanie, jakiego oksydantu użyć do zdekoloryzowanych włosów? Będę używać farby matrixa (naturalny blond) i oks. 3% czy 6%? Bo więcej to chyba nie..
Wiesz, nie potrafię dokładnie odpowiedzieć Ci na wszystkie pytania, ale jedno zwraca moją uwagę - jeśli wybrałaś kolor "naturalny blond" to raczej nie wyjdzie z niego brązik jak na pudełku Feerii. Ta Feeria ewidentnie ma złocisty odcień i chyba aby uzyskać coś takiego trzeba by użyć blondu złocistego, ale sama takiego wariantu nie próbowałam, więc może niech ktoś się jeszcze wypowie.

Co do utleniacza - do blondu raczej użyłabym po dekoloryzacji 6%.

Musisz też liczyć się z tym, że kolor - jesli jest prawie czarny i farbowalaś ciemniejszym kolorem kilkakrotnie - może nie wyjść Ci po dekoloryzacji równy nawet przy nakładaniu dekoloryzatora od końcówek stopniowo ku skórze głowy - mi się w każdym razie po Renee Blanche nie udało uzyskać jednolitego odcienia, choć bardzo się staralam, no i po koloryzacji jasnym brązem końcówki mam jednak ciemniejsze.
__________________

OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:14   #1175
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Pomóżcie mi ! :(

Ale ja chcę po prostu brąz byle nie czarny

I jaki w końcu dekolor wybrać? na farbę palette renee blanche czy chantal?? ;>
Z góry dzięki za odp.

Edytowane przez Jemi91
Czas edycji: 2010-09-09 o 15:17
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:23   #1176
Afrolla_113
Raczkowanie
 
Avatar Afrolla_113
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 69
Dot.: Pomóżcie mi ! :(

Cytat:
Napisane przez Jemi91 Pokaż wiadomość
Ale ja chcę po prostu brąz byle nie czarny

I jaki w końcu dekolor wybrać? na farbę palette renee blanche czy chantal?? ;>
Z góry dzięki za odp.
Ja farbowałam włosy koleżance farbą palette "ciemny brąz" i wyszedł czarny, w dodatku musiałyśmy powtórzyć farbowanie bo zostały widoczne odrosty. Tak więc nie wybieraj zbyt ciemnego odcienia, bo to w cale nie znaczy, że wyjdzie brąz.
proponuje kolor: czekoladowy.
Afrolla_113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:35   #1177
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Pomóżcie mi ! :(

To ja wiem.
Chodzi mi o dekoloryztor, który (oby) zdejmię w jakimś tam stopniu palette..chantal czy renee blanche? myślę myślę, czytam i dalej nie wiem.
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 15:45   #1178
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Pomóżcie mi ! :(

Cytat:
Napisane przez Jemi91 Pokaż wiadomość
Ale ja chcę po prostu brąz byle nie czarny

I jaki w końcu dekolor wybrać? na farbę palette renee blanche czy chantal?? ;>
Z góry dzięki za odp.
Nie wiem jak Chantal - ja z Renee byłam zadowolona, bo: nie zniszczył włosów (a końcówki zdejmowałam 2 razy), ma duże opakowanie (na ten drugi raz użyłam po prostu resztę tego, co zostało), łatwo się go dozuje (przezroczyste tuby!), no i w sumie był skuteczny, a że końcówki mniej się mu poddały to chyba normalne - one były farbowane wielokrotnie, a te partie włosów przy skórze tylko raz czy 2, więc byłoby dziwne, gdyby kolor zdjął się równo.
A jesli chcesz po prostu brązik, to farba blond będzie OK po dekoloryzacji. Choć muszę Ci się przyznać, że kiedy zaczęłam studiowac paletę brązów Majirel to po prostu odpadłam i odtąd już chyba nigdy nie zadowoli mnie "po prostu brązik" - fascynują mnie te wszystkie refleksy złociste, popielate, opalizujące, mahoniowe i fioletowe, tak naprawdę w każdym odcieniu wygląda się trochę inaczej i warto przynajmniej chwilkę popatrzeć, czy do naszej karnacji bardziej pasują odcienie zimne czy ciepłe.
__________________

OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:52   #1179
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Pomóżcie mi ! :(

Ja bardzo chciałabym odcień zimny, ale od razu po deko to pewnie nie mam co marzyć... :/ też się zastanawiałam nad majirel, ale jakoś nie znalazłam tam koloru, który by mi podpasował (po dekoloryzacji).
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:52   #1180
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Pomóżcie mi ! :(

Cytat:
Napisane przez Jemi91 Pokaż wiadomość
To ja wiem.
Chodzi mi o dekoloryztor, który (oby) zdejmię w jakimś tam stopniu palette..chantal czy renee blanche? myślę myślę, czytam i dalej nie wiem.
.... no właśnie, ja Palette nie farbowałam nigdy, podobno oprna jest strasznie, nie wiem, czy Renee sobie by z nią poradził równie dobrze jak z moimi l'Orealami...
__________________

OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 20:41   #1181
kendinowe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

pomoże mi ktoś?
kendinowe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 21:40   #1182
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A po dekoloryzacji użyć oksydantu 3% czy 6%? Biorąc pod uwagę, że uzyję blondu z nadzieją, że wyjdzie jakis brąz.
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 13:22   #1183
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

co jest nie tak?
dekoloryzowałem włosy renee blanche (to juz 3 moja dekoloryzacja tym srodkiem i bardzo go lubie) więc tak:
-włosy czarne
-1 aplikacja- średni karmelowy blond
-2 aplikacja- jasny miedziany blond
- kąpiel rozjaśniająca (z myślą o wypłukaniu dekoloryzatora z włosów aby nie ściemniały po farbie) O.o szok włosy ciemne. na kapiel składały się: rozjaśniacz+ szampon na 5min
-od nowa 2 raz nakładanie dekoloryzatora (cały czas to samo jedno opakowanie-włosy krókie) kolory jak przy pierwszym razie.

no i trzymam teraz 4 raz ten dekoloryzator i zastanawim się co zrobić po zmyciu, czeka na mnie farba palette 300 jasny blond, z myślą o średnim blondzie.... nałoze ją na wodzie 3% ale nie wiem co przed koloryzacją zrobic? umyć je 100 razy czy co? nie chce zeby ponownie ciemniały
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 16:57   #1184
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
co jest nie tak?
dekoloryzowałem włosy renee blanche (to juz 3 moja dekoloryzacja tym srodkiem i bardzo go lubie) więc tak:
-włosy czarne
-1 aplikacja- średni karmelowy blond
-2 aplikacja- jasny miedziany blond
- kąpiel rozjaśniająca (z myślą o wypłukaniu dekoloryzatora z włosów aby nie ściemniały po farbie) O.o szok włosy ciemne. na kapiel składały się: rozjaśniacz+ szampon na 5min
-od nowa 2 raz nakładanie dekoloryzatora (cały czas to samo jedno opakowanie-włosy krókie) kolory jak przy pierwszym razie.

no i trzymam teraz 4 raz ten dekoloryzator i zastanawim się co zrobić po zmyciu, czeka na mnie farba palette 300 jasny blond, z myślą o średnim blondzie.... nałoze ją na wodzie 3% ale nie wiem co przed koloryzacją zrobic? umyć je 100 razy czy co? nie chce zeby ponownie ciemniały
a jaka wode uzylas do tej kapieli rozjasniajacej?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 19:28   #1185
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
a jaka wode uzylas do tej kapieli rozjasniajacej?
6%
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 21:33   #1186
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

wszędzie dziewczyny radziły raczej o niższym stężeniu typu 3%
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 21:09   #1187
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

załączam aktualne zdjęcie koloru.
jak pisałem wcześniej włosy są po dekoloryzacji renee blanche do rudego nastepnie nałozenie palette 300 jasny blond z wodą 3% na 5 min. efekt na zdjęciu, ale jest ciepły, a chce chłodny, myślę o palette ICC odcień C6 chłodny średni blond, ale obawiam się ze za ciemno wyjdzie, więc chce najpierw troszkę je rozjaśnić i nałożyć ten odcień na wodzie 3%.

czym rozjaśnić aby nie zniszczyć włosow bo jak widać mam końcówki rozdwojone ale to nie poroblem, nie chce ich ścinać, poprostu nie chce aby sie bardziej zniszczyły. jakiej farbki użyć żeby je lekko jeszcze rozjaśniło? palette 10 min color jets bez amoniaku odcień jasny blond ruszy mi to? albo jakiś garnier? nie zalezy mi na blondzie, poprostu niehc troche rozjaśni jako baza pod palette C6.

czy moze jakaś inna farba popielata która moge nałozyć na obecny kolor? loreal recital naturalny kasztan wychodzi bardzo chłodno (przynajmniej mi) ale boje się ze przyciemni.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 08:00   #1188
lovex3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 49
Smile Czy wyjdzie mi ukochany blond..?

Witam wszystkie wizażanki !

Przejdę od razu do rzeczy...
Chcę przemalować włosy na blond . W czym problem..?
Hmm... obecny kolor moich włosów to 'palona kawa' !
Pół roku temu zdecydowałam się na ciemny kolor włosów, bo przedtem miałam jaśniutki blond ( również malowany, malowalam na jasno ok. roku ) Problem jest w tym, ze mam dosc slabe wlosy.. Od pol roku praktycznie nie rozstaje sie z codziennym prostowaniem .
I zdecydowałam się, ze włosów nie wezme rozjaśniaczem...Tylko farbami . Na pewno po pierwszym malowaiu, ktore planuje na dzisiaj wyjda rudawe.. ale chce raz jeszcze przemalowac w niedziele ( wiem, ze za wczesnie ale musze miec jak najszybciej jasny kolor, poniewaz chodze jeszcze do szkoly i nauczyciele w nowej szkole jeszcze nie przywykli kojarzyc mnie po twarzy ) . Jak myslicie dojde do upragnionego blondu..?
lovex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 08:47   #1189
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Czy wyjdzie mi ukochany blond..?

nie będzie nawet rudawy, w ogole bedzie zero efektu- oprócz odrostów, które złapia na jasno. Radze Ci poszperac na watku o dekoloryzacji i wybrac łagodny ściagacz koloru, który nie zniszczy włosów, np Renee Blanche czy Elgon. Zwykła farba nie ma żadnego sensu, bo farbą farby nie rozjasnisz.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 09:32   #1190
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Czy wyjdzie mi ukochany blond..?

Zgodze sie Farba farby nie rozjasni!
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:47   #1191
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Czy wyjdzie mi ukochany blond..?

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
nie będzie nawet rudawy, w ogole bedzie zero efektu- oprócz odrostów, które złapia na jasno. Radze Ci poszperac na watku o dekoloryzacji i wybrac łagodny ściagacz koloru, który nie zniszczy włosów, np Renee Blanche czy Elgon. Zwykła farba nie ma żadnego sensu, bo farbą farby nie rozjasnisz.
mysia ma całkowitą racje!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 10:05   #1192
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

matrix ma tez dekoloryzator, jest tańszy od renee blanche.
i nie ciemnieją po nim włosy
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:30   #1193
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

naturalny mój kolor to brąz, przez długi czas farbowałam na czarno... zrobiłam dekoloryzacje (efekt średni) potem zafarbowałam znów na brąz, a wczoraj byłam u fryzjera zrobiła mi balejaż w kolorze blond - brąz i jestem bardzo zadowolona. sama już kombinować nie będę bo efekty był prawie zerowy ,a straciłam i pieniądze i czas na następnej wizycie u fryzjera zrobie blondu jeszcze więcej i to będzie to czego chciałam od początku
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:56   #1194
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Zajrzy ktoś tu i mi pomoże?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=467891
opisałam wszystko dokładnie, zaraz jadę po farbę, a ciągle jestem nizdecydowana..
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:24   #1195
karolincyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 32
GG do karolincyn
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam! tydzien temu jeszcze mialam na wlosach kolorek baardzo jasny blond... cos mi strzelilo do glowy zeby pofarbowac rozjasniaczem odrosty w domu i wyszly marchewkowe...a ze ja o koloryzacjii niemialam pojecia to walnęłam na pocieszenie czekoladowy braz welli....dodam ze ten blond robila mi fryzjerka a moje naturalne to jasny/sredni braz a w momencie robienia bardzo gestych pasemek (99%) polowe wlosow mialam swoj kolor a polowe daawno wypłukany jakis tam machon...(dlugosc troche poza ramiona) no i z tymi ciemnymi sie pogodzic nie moge przed tym czekoladowym byl jeszcze wella safira jakis tam brzask ale prawie wogole nie chwycil a tej marchewy to nawet nietknal;/
i tu rodzi sie pytanko...czy dekoloryzacja renee blanche to dobry pomysl? czy jest szansa ze po dekoloryzatorze wloski chwyca na jasny blond jakas farba (jaka?) dodam jeszcze ze po paru myciach ten kolor sie troszke rozjasnil i jest takim ładniejszym brązem bo przedtem byly prawie czarne. bardzo prosze o odpowiedz
__________________
-"Gdybyś była mężczyzną to bym Cię uderzył"
-"Gdybyś był mężczyzną to bym się bała"
karolincyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 14:28   #1196
karolincyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 32
GG do karolincyn
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22142261

bardzo prosze wszystkich którzy wiedza jak z przyrudzialego brązu zrobic jasny blond o pomoc w moim temacie bede baaardzo wdzięczna
__________________
-"Gdybyś była mężczyzną to bym Cię uderzył"
-"Gdybyś był mężczyzną to bym się bała"
karolincyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 18:46   #1197
lovex3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 49
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Wzielam te moje nieszczesne wlosy dwoma rozjasniaczami i farba 'extra jasny blond ' i wyszły mi jasno rude !! ;( . nawet mozna by powiedziec ze z żółtymi reflekssami... od góry sa bardzoooo jasne. wrecz białe .
Co mam robic.?! ; (( blond pasemka..? HELP ! ;(
lovex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 14:49   #1198
dynahh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam dziewczyny :)
Zwracam się do was z prośbą o poradę. Obecnie mam włosy takie jak na zdjęciu- bardzo ciemne i nie wiem czy dekoloryzować na jasne? wklejam dwa zdjęcia.. Jaki kolor proponujecie? Muszę jeszcze wspomnieć, że na zdjęciach jestem opalona(tylko kiedy są wakacje) normalnie jestem blada jak ściana:)
dynahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 15:36   #1199
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dynahh Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Zwracam się do was z prośbą o poradę. Obecnie mam włosy takie jak na zdjęciu- bardzo ciemne i nie wiem czy dekoloryzować na jasne? wklejam dwa zdjęcia.. Jaki kolor proponujecie? Muszę jeszcze wspomnieć, że na zdjęciach jestem opalona(tylko kiedy są wakacje) normalnie jestem blada jak ściana
Nie rozjaśniaj, w ciemnych Ci pięknie
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 14:00   #1200
eveb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oln
Wiadomości: 149
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witajcie dziewczyny!
Widzę,że znacie się troszkę na farbowaniu i dekoloryzacji dlatego bardzo prosiłabym o pomoc

Wczoraj(wiem, to bardzo niedawno) zafarbowałam włoski u fryzjera na mleczno-ciemną czekoladę. Niestety dzisiaj po południu stwierdziłam,że to kompletnie nie mój kolor. Strasznie mnie wybladza i ogólnie do mnie nie pasuje. Od razu mówię, że to nie jest moje ,,widzi misie,, ;p tylko naprawdę teraz już wiem i widzę, że ciemne kolory nie są dla mnie.
W związku z tym mam pytanie:Co powinnam zrobić w takiej sytuacji?
Chciałabym rozjaśnić te włosy i zastanawiam się czy zrobić to jakimś dobrym rozjaśniaczem w domu czy ponownie iść do fryjzjera? I czy nie jest na to za wcześnie?? (choć sądzę,że im wcześniej tym lepiej bo nie ma odrostów)
Proszę pomóżcie
Dodam,że po wczorajszym farbowaniu włosy w ogóle mi sie nie zniszczyły a nawet poprawiły
eveb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.