Mamy Luty 2021 cz.IV - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-01-18, 10:45   #1201
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

U mnie jest duże prawdopodobieństwo że przeszłam covid. Okazało się że u Tz w pracy przed świętami 2 pracowników miało pozytywny wynik i potem po nowym roku kolejna 2. Mnie choroba złapała w sylwestra. Miałam gorączkę, nowy rok przeleżałam a potem jedynie katar i ból gardła. Czy to covid nie wiem. Dla mnie to zwykła grypa była ale z ciekawości w lutym zrobię test na przeciwciała

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 10:50   #1202
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość

Nie rodzę, szyjka jeszcze cały czas mocno do kości krzyżowej.
Pchła ma 2900 g, kolejna wizyta za 2 tygodnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Ja się ciągle waham czy chciałabym usłyszeć, że poród niedługo czy że wszystko zamknięte

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 10:51   #1203
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Super

Ja się ciągle waham czy chciałabym usłyszeć, że poród niedługo czy że wszystko zamknięte

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Najgorzej to usłyszeć że jest rozwarcie. I w domu siedzisz na bombie i nic się nie dzieje 🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️
Koleżanka chodziła 2 tyg z 3 cm rozwarcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 10:52   #1204
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Na Żelaznej jest ankieta tylko i na Karowej też
Wiem że na Madalińskiego tez jest tylko ankieta. Tej żelaznej się obawiam że mnie odeślą. W ogóle siostra mnie zjechała że to nieodpowiedzialne wybierać szpital bez testu bo co jak zarażę się od dziewczyny z sali i potem będę zarażać dalej i że właśnie w taki sposób wirus się roznosi! No dla mnie w tym wypadku ważne jest to żeby nie rodzic samej... jakbym miała objawy po szpitalu to wiadomo że nie wychodziłbym z domu.

Jakie Wy macie zdanie na ten temat?

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Hej!

Do dziewczyn, które już mają donoszone ciąże lub są blisko- jak często macie ktg?

Do wszystkich- nosicie jeszcze pierścionki/obrączkę?
Ja nie nosze ale to dlatego że mnie wkurza jej zdejmowanie jak kremuje dłonie codziennie normalnie bym nosiła bo palce nie spuchły mi nic a nic.

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość

Nie rodzę, szyjka jeszcze cały czas mocno do kości krzyżowej.
Pchła ma 2900 g, kolejna wizyta za 2 tygodnie. 🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale już duża ta pchła!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -

Edytowane przez echme
Czas edycji: 2021-01-18 o 10:53
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 10:58   #1205
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Obrączki i pierścionka nie noszę mniej więcej od świąt/sylwestra. Jakiś czas temu podkusiło mnie i założyłam i ledwo zdjęłam. Schowałam do pudełeczka, niech już nie kusi. Czuję, że mam trochę podpuchnięte palce zwłaszcza w nocy jak wstaję do toalety to mam takie serdelki, że ciężko mi dłonie zamknąć w pięści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 11:03   #1206
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Nie noszę już pierścionków ani obrączki bo puchną mi palce.

Co do szyjki macicy ja mam już jak to określiła gin miękka i skróciła mi się do 2.5 cm. Dlatego mam się oszczędzać.

Co do covida no nie wiem ja chce rodzić z TŻ więc jakby bie było takiej możliwości przez covida to chyba bym się załamała tym bardziej że są szpitale gdzie nie robią testu i teraz decyzja sama nie wiem co lepsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 11:13   #1207
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Ja ciekawa jestem jak tam z szyjka i waga małego. Jutro się okaże. Mam nadzieję, że jeszcze z tydzień i lekarz mi pozwoli wstać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-18, 11:39   #1208
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Kuźwa. Oni chyba burdel mają w swojej firmie.



Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Mają i to jaki Jak byłam 5.01 na tym wymazie z kanału to poprosiłam w rejestracji, aby mnie babka zapisała od razu na ten GBS. Kij, że znalazła placówkę praktycznie po drugiej stronie Warszawy i to o tak wczesnej godzinie... Zgodziłam się. Dzisiaj pojechałam z tatą. Najpierw szukaliśmy odpowiedniego wejścia, bo po co zrobić dobre oznaczenie? Jak już szczęśliwie je znaleźliśmy to odetchnęłam z ulgą. Wchodzimy do przychodni, babeczka się mnie pyta czy na pobranie byłam zapisana. Ja mówię, że nie, ze na wymaz GBS. A ona zaczęła jakieś głupie miny robić i stwierdziła, że w takim razie źle się zapisałam, że pewnie na pobranie krwi, bo w tej chwili nawet położnej nie ma. Ja się patrzę na nią i mówię, że nieprawda. Że nie ja się zapisywałam tylko pracownica z innej placówki. I wtedy mój tata jeszcze dołączył i stwierdził, że to jakaś kpina, że dzisiaj ta sytuacja, że kilka dni temu problem z telekonsultacją... Na szczęście w rejestracji była milsza dziewczyna to znalazła mi termin na 8.15 w innej lokalizacji i ostatecznie zdążyłam i udało się ten wymaz zrobić. Ale chodzi o sam fakt... Zero przepraszam, tylko od razu teksty, że to ja się źle zapisałam Teraz każda wizyta w LM to będzie wielka niewiadoma, czy znów się coś nie wykrzaczy

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Hej!
Do dziewczyn, które już mają donoszone ciąże lub są blisko- jak często macie ktg?
Do wszystkich- nosicie jeszcze pierścionki/obrączkę?
Ja ktg ze względu na cukrzycę ciążową mam zacząć od 37 tc, raz w tygodniu

Ja noszę pierścionek, ręce mi nie puchną

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość

Nie rodzę, szyjka jeszcze cały czas mocno do kości krzyżowej.
Pchła ma 2900 g, kolejna wizyta za 2 tygodnie. 🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To już porządna pchła Dobrze, że wszystko ok

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Wiem że na Madalińskiego tez jest tylko ankieta. Tej żelaznej się obawiam że mnie odeślą. W ogóle siostra mnie zjechała że to nieodpowiedzialne wybierać szpital bez testu bo co jak zarażę się od dziewczyny z sali i potem będę zarażać dalej i że właśnie w taki sposób wirus się roznosi! No dla mnie w tym wypadku ważne jest to żeby nie rodzic samej... jakbym miała objawy po szpitalu to wiadomo że nie wychodziłbym z domu.

Jakie Wy macie zdanie na ten temat?



Ja nie nosze ale to dlatego że mnie wkurza jej zdejmowanie jak kremuje dłonie codziennie normalnie bym nosiła bo palce nie spuchły mi nic a nic.




Ale już duża ta pchła!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to ja już wolę zaryzykować z Żelazną niż jechać na Madalińskiego Dla mnie najważniejsze jest to, aby mój Tż mógł być przy mnie przy porodzie i chociażby patrzeć na ręce personelu medycznego, bo wiadomo, że mogą być różne sytuacje, a jak kobieta ma bóle to jedyne o czym myśli to to, aby jak najszybciej się wszystko skończyło I chyba wolę szpital z samą ankietą niż z testem - jeszcze dodatkowo się stresować, czy aby nie wyjdzie pozytywnie...
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 11:45   #1209
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Dzień dobry
Wczoraj odczułam te 8km. Jak już usiadłam to krocze i nogi mnie do końca dnia bolały.
Ale gdyby nie fakt,że zaczęło robić się zimno to byśmy kolejne kilometry robili.
Wolę zdecydowanie chodzić, bo wtedy rwa kulszowa mi nie dokucza.

Powodzenia na wizytach dzisiaj!
Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Hej!
Do dziewczyn, które już mają donoszone ciąże lub są blisko- jak często macie ktg?
Do wszystkich- nosicie jeszcze pierścionki/obrączkę?
Ja jeszcze nie mam donoszonej a pierwsze ktg będę miała w 37+2.
Ponoć według standardu opieki okołoporodowej teraz ktg robi się po 40tc. Wcześniej, jezeli jest wszystko w normie to się nie robi.
Ja nie noszę, żadnej biżuterii. Ale palce mi nie puchną
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość

Nie rodzę, szyjka jeszcze cały czas mocno do kości krzyżowej.
Pchła ma 2900 g, kolejna wizyta za 2 tygodnie. 🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze że szyjka trzyma
Ale już duży Mieszko
Moja już pewnie tyle też będzie miała. Na wizycie w środę miala niecałe 2500g


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 11:46   #1210
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Faith tak,moje starsze. 11 i 9,5. To już więcej pomocy nich niż roboty koło nich. Ale jak były młodsze to masz rację, że więcej z przedszkolakami się człowiek orobi niż z noworodkiem

Luzia ja tam się załamałam jak mi gin teraz powiedział, że pozamykane wszystko. 21 wydaje się być coraz mniej realny
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 11:47   #1211
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Ja załamana. Nie wiem co jest ze mną nie tak, ze dzieci takie duże rosną? Raczej nie urodzę już naturalnie. Nawet nie chce próbować takiego olbrzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-18, 11:49   #1212
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Mają i to jaki Jak byłam 5.01 na tym wymazie z kanału to poprosiłam w rejestracji, aby mnie babka zapisała od razu na ten GBS. Kij, że znalazła placówkę praktycznie po drugiej stronie Warszawy i to o tak wczesnej godzinie... Zgodziłam się. Dzisiaj pojechałam z tatą. Najpierw szukaliśmy odpowiedniego wejścia, bo po co zrobić dobre oznaczenie? Jak już szczęśliwie je znaleźliśmy to odetchnęłam z ulgą. Wchodzimy do przychodni, babeczka się mnie pyta czy na pobranie byłam zapisana. Ja mówię, że nie, ze na wymaz GBS. A ona zaczęła jakieś głupie miny robić i stwierdziła, że w takim razie źle się zapisałam, że pewnie na pobranie krwi, bo w tej chwili nawet położnej nie ma. Ja się patrzę na nią i mówię, że nieprawda. Że nie ja się zapisywałam tylko pracownica z innej placówki. I wtedy mój tata jeszcze dołączył i stwierdził, że to jakaś kpina, że dzisiaj ta sytuacja, że kilka dni temu problem z telekonsultacją... Na szczęście w rejestracji była milsza dziewczyna to znalazła mi termin na 8.15 w innej lokalizacji i ostatecznie zdążyłam i udało się ten wymaz zrobić. Ale chodzi o sam fakt... Zero przepraszam, tylko od razu teksty, że to ja się źle zapisałam Teraz każda wizyta w LM to będzie wielka niewiadoma, czy znów się coś nie wykrzaczy



Ja ktg ze względu na cukrzycę ciążową mam zacząć od 37 tc, raz w tygodniu

Ja noszę pierścionek, ręce mi nie puchną



To już porządna pchła Dobrze, że wszystko ok



No to ja już wolę zaryzykować z Żelazną niż jechać na Madalińskiego Dla mnie najważniejsze jest to, aby mój Tż mógł być przy mnie przy porodzie i chociażby patrzeć na ręce personelu medycznego, bo wiadomo, że mogą być różne sytuacje, a jak kobieta ma bóle to jedyne o czym myśli to to, aby jak najszybciej się wszystko skończyło I chyba wolę szpital z samą ankietą niż z testem - jeszcze dodatkowo się stresować, czy aby nie wyjdzie pozytywnie...
Ale jaja Oni mają ze sobą spore problemy. Porażka. Dobrze, że finalnie udało się pobrać tego GBSa. Ale co stresu i jeżdżenia to twoje. Dobrze, że tata z Tobą był i mógł Cię zawieźć do drugiego punktu.

Co do testów i ankiet. Szpital w moim mieście ma tylko ankietę ale za to poród w maseczce.
Pozostałe szpitale robią wymaz każdej rodzącej a partner wypełnia tylko ankietę. Zanim będzie wynik to może zdążę urodzić i mi to lotto co im tam wyjdzie bo będę już po porodzie z tż Zakładam optymistyczną wersję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 11:50   #1213
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Ja też już nie noszę obrączki, niby nie puchną mi palce bardzo ale wieczorami czulam że obrączka jest ciaśniejsza więc już stwierdziłam że nie, że szkoda jakby mi ją mieli przecinać
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość

Nie rodzę, szyjka jeszcze cały czas mocno do kości krzyżowej.
Pchła ma 2900 g, kolejna wizyta za 2 tygodnie. 🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2900 ️ super!

A ja czekam na wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 11:51   #1214
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Ja załamana. Nie wiem co jest ze mną nie tak, ze dzieci takie duże rosną? Raczej nie urodzę już naturalnie. Nawet nie chce próbować takiego olbrzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A przypomnij ile Twoj Maluch waży?
Na Fb jakaś dziewczyna napisała, że łatwiej jej się rodziło naturalnie właśnie dziecko, które ważyło przeszło 4 kg niż maluszka

Ja dopiero 02.02 się dowiem ostatecznie, jaka jest przewidywana waga urodzeniowa i czy Mała nadal główką w dół jest ułożona Ale szczerze mówiąc, to sama już nie wiem, czy wolałabym SN czy CC...
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 11:54   #1215
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Faith tak,moje starsze. 11 i 9,5. To już więcej pomocy nich niż roboty koło nich. Ale jak były młodsze to masz rację, że więcej z przedszkolakami się człowiek orobi niż z noworodkiem

Luzia ja tam się załamałam jak mi gin teraz powiedział, że pozamykane wszystko. 21 wydaje się być coraz mniej realny
Może Gabryś jeszcze was zaskoczy
Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Ja załamana. Nie wiem co jest ze mną nie tak, ze dzieci takie duże rosną? Raczej nie urodzę już naturalnie. Nawet nie chce próbować takiego olbrzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile waży?
Synek też urodził się duży?
Z tego co wiem to waga powyżej 4500g jest przesłanką ewentualnie do CC.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 12:04   #1216
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
A przypomnij ile Twoj Maluch waży?
Na Fb jakaś dziewczyna napisała, że łatwiej jej się rodziło naturalnie właśnie dziecko, które ważyło przeszło 4 kg niż maluszka

Ja dopiero 02.02 się dowiem ostatecznie, jaka jest przewidywana waga urodzeniowa i czy Mała nadal główką w dół jest ułożona Ale szczerze mówiąc, to sama już nie wiem, czy wolałabym SN czy CC...
Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Może Gabryś jeszcze was zaskoczy Ile waży?
Synek też urodził się duży?
Z tego co wiem to waga powyżej 4500g jest przesłanką ewentualnie do CC.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
37 tc, a lekarzowi wyszło 3700g... Normalnie nie wierzę
Syn miał 4,5kg przy porodzie. Wątpię żeby pozwolili mi naturalnie. Zresztą, ciekawe czy by się wstawiła. Syn się w kanał nie wstawił, główka cały czas wysoko nie wiem co jest ze mną nie tak, na prawdę. Myślałam, ze będzie ważyła maks 3500 przy porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 12:10   #1217
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Ja załamana. Nie wiem co jest ze mną nie tak, ze dzieci takie duże rosną? Raczej nie urodzę już naturalnie. Nawet nie chce próbować takiego olbrzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile waży? Doczytałam.. A cc nie jest od 4kg?

Jezeli mój utrzymał tempo wzrostu 250g na tydzień to dziś usłyszę ze waży jakieś 3800 a do terminu jeszcze 2.5tyg..

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..


Edytowane przez Luzia
Czas edycji: 2021-01-18 o 12:12
Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 12:11   #1218
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
ale za to Paulina nam dawno nie dawala znac co u nich jak laktacja? Jak maluszek? Juz niedlugo kochana dołaczymy do Ciebie z tymi wszystkimi problemami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miło że o nas pamiętasz właśnie czekam i na wasze 'problemy' będzie mi raźniej
Co do laktacji to udało się zejść do jednego mm na dzień, daje mu wieczorem podobno mm dłużej trzyma i lepiej śpi, a przynajmniej tak położna mi doradzała. Nie wytrzymałam na samej piersi on strasznie marudzi jak skończy jeść jak dla mnie to się nie najada więc co ściągnę to daje w butli, reszta z cyca. Ale nadal jestem zaparta żeby to było moje mleko ale rozumiem kobiety które nie dają rady i przechodzą na mm. Gdy byliśmy na mm i moim to miał problemy z brzuszkiem i kupka teraz jest o wiele lepiej i mnie to motywuje żeby dawać dalej moje. Chociaż te 6mies
Tż jak mnie wkurzał tak mnie wkurza. Teraz jest na urlopie ojcowskim jeden tydzień ale dla niego zawsze on pozostanie najważniejszy. Ja ściągam mleko i jestem pod kabelkami od laktatorow więc nie mogę wstać do małego a ten idzie sobie zapalić i nie ma go 10-15 min, mały płaczę a ja się wkurzam bo nie mogę mu ściągnąć mleka, a płaczę bo chce jeść. Kółko zamknięte. Tż wrócił powiedziałam mu żeby był w domu jak ściągam te 15-20min. Nie, on nie będzie siedział 24h teraz w domu. Trzymajta mnie!
Ale chu...damy sobie radę z małym
I do tego teściowa, dzwoni do tż że jak chcemy iść razem na zakupy to ona przyjdzie do małego, tż mówi że umyłam właśnie głowę więc nie idziemy. Po 5h sama poszłam do lidla. A wieczorem teściowa wbiła się nam do mieszkania i mnie o☠☠☠☠☠☠☠iła czy ja jestem normalna że z głową umyta chodzę po mieście. Wysuszyłam ją 5h wcześniej, o co chodzi? To ja jestem nienormalna czy oni?
Tu akurat tż mnie obronił. Ale te wizyty to mnie w depresję wprowadzają. Bo ja latam sobie w piżamce na luzie po swoim mieszkaniu a tu mi się ktoś wbija i siedzi pół godziny i buja małego chociaż ja miałam już go myć.

Drama jednym słowem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 12:11   #1219
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Ale jaja Oni mają ze sobą spore problemy. Porażka. Dobrze, że finalnie udało się pobrać tego GBSa. Ale co stresu i jeżdżenia to twoje. Dobrze, że tata z Tobą był i mógł Cię zawieźć do drugiego punktu.

Co do testów i ankiet. Szpital w moim mieście ma tylko ankietę ale za to poród w maseczce.
Pozostałe szpitale robią wymaz każdej rodzącej a partner wypełnia tylko ankietę. Zanim będzie wynik to może zdążę urodzić i mi to lotto co im tam wyjdzie bo będę już po porodzie z tż Zakładam optymistyczną wersję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ciśnienie potrafią skutecznie podnieść :P
To w moim szpitalu porody bez maseczek, maseczki jedynie na korytarzach jak się przechodzi z sali do sali Na sali na której się leży też nie trzeba być w maseczce, jedynie jak jest obchód to trzeba włożyć

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Ja też już nie noszę obrączki, niby nie puchną mi palce bardzo ale wieczorami czulam że obrączka jest ciaśniejsza więc już stwierdziłam że nie, że szkoda jakby mi ją mieli przecinać 2900 ️ super!

A ja czekam na wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocne kciuki
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-18, 12:17   #1220
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Miło że o nas pamiętasz właśnie czekam i na wasze 'problemy' będzie mi raźniej
Co do laktacji to udało się zejść do jednego mm na dzień, daje mu wieczorem podobno mm dłużej trzyma i lepiej śpi, a przynajmniej tak położna mi doradzała. Nie wytrzymałam na samej piersi on strasznie marudzi jak skończy jeść jak dla mnie to się nie najada więc co ściągnę to daje w butli, reszta z cyca. Ale nadal jestem zaparta żeby to było moje mleko ale rozumiem kobiety które nie dają rady i przechodzą na mm. Gdy byliśmy na mm i moim to miał problemy z brzuszkiem i kupka teraz jest o wiele lepiej i mnie to motywuje żeby dawać dalej moje. Chociaż te 6mies
Tż jak mnie wkurzał tak mnie wkurza. Teraz jest na urlopie ojcowskim jeden tydzień ale dla niego zawsze on pozostanie najważniejszy. Ja ściągam mleko i jestem pod kabelkami od laktatorow więc nie mogę wstać do małego a ten idzie sobie zapalić i nie ma go 10-15 min, mały płaczę a ja się wkurzam bo nie mogę mu ściągnąć mleka, a płaczę bo chce jeść. Kółko zamknięte. Tż wrócił powiedziałam mu żeby był w domu jak ściągam te 15-20min. Nie, on nie będzie siedział 24h teraz w domu. Trzymajta mnie!
Ale chu...damy sobie radę z małym
I do tego teściowa, dzwoni do tż że jak chcemy iść razem na zakupy to ona przyjdzie do małego, tż mówi że umyłam właśnie głowę więc nie idziemy. Po 5h sama poszłam do lidla. A wieczorem teściowa wbiła się nam do mieszkania i mnie oiła czy ja jestem normalna że z głową umyta chodzę po mieście. Wysuszyłam ją 5h wcześniej, o co chodzi? To ja jestem nienormalna czy oni?
Tu akurat tż mnie obronił. Ale te wizyty to mnie w depresję wprowadzają. Bo ja latam sobie w piżamce na luzie po swoim mieszkaniu a tu mi się ktoś wbija i siedzi pół godziny i buja małego chociaż ja miałam już go myć.

Drama jednym słowem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze współczuję, teraz wsparcie tz jest tak naprawdę najważniejsze. Ja to przysięgam bym go rozszarpała za taki tekst. A ty ku*wa możesz siedzieć podpięta pod laktator albo pod Adasia. Rozumiem że Twoje życie się już skończyło jako człowiek od teraz jestes tylko madka 🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️ te chłopy to naprawdę mózg wyprany
Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
No ciśnienie potrafią skutecznie podnieść
To w moim szpitalu porody bez maseczek, maseczki jedynie na korytarzach jak się przechodzi z sali do sali Na sali na której się leży też nie trzeba być w maseczce, jedynie jak jest obchód to trzeba włożyć



Mocne kciuki
U nas też porody bez maseczek. I tak samo jak u was. Czyli między salami itp trzeba, a na swojej sali nie trzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 12:18   #1221
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Miło że o nas pamiętasz właśnie czekam i na wasze 'problemy' będzie mi raźniej
Co do laktacji to udało się zejść do jednego mm na dzień, daje mu wieczorem podobno mm dłużej trzyma i lepiej śpi, a przynajmniej tak położna mi doradzała. Nie wytrzymałam na samej piersi on strasznie marudzi jak skończy jeść jak dla mnie to się nie najada więc co ściągnę to daje w butli, reszta z cyca. Ale nadal jestem zaparta żeby to było moje mleko ale rozumiem kobiety które nie dają rady i przechodzą na mm. Gdy byliśmy na mm i moim to miał problemy z brzuszkiem i kupka teraz jest o wiele lepiej i mnie to motywuje żeby dawać dalej moje. Chociaż te 6mies
Tż jak mnie wkurzał tak mnie wkurza. Teraz jest na urlopie ojcowskim jeden tydzień ale dla niego zawsze on pozostanie najważniejszy. Ja ściągam mleko i jestem pod kabelkami od laktatorow więc nie mogę wstać do małego a ten idzie sobie zapalić i nie ma go 10-15 min, mały płaczę a ja się wkurzam bo nie mogę mu ściągnąć mleka, a płaczę bo chce jeść. Kółko zamknięte. Tż wrócił powiedziałam mu żeby był w domu jak ściągam te 15-20min. Nie, on nie będzie siedział 24h teraz w domu. Trzymajta mnie!
Ale chu...damy sobie radę z małym
I do tego teściowa, dzwoni do tż że jak chcemy iść razem na zakupy to ona przyjdzie do małego, tż mówi że umyłam właśnie głowę więc nie idziemy. Po 5h sama poszłam do lidla. A wieczorem teściowa wbiła się nam do mieszkania i mnie o☠☠☠☠☠☠☠iła czy ja jestem normalna że z głową umyta chodzę po mieście. Wysuszyłam ją 5h wcześniej, o co chodzi? To ja jestem nienormalna czy oni?
Tu akurat tż mnie obronił. Ale te wizyty to mnie w depresję wprowadzają. Bo ja latam sobie w piżamce na luzie po swoim mieszkaniu a tu mi się ktoś wbija i siedzi pół godziny i buja małego chociaż ja miałam już go myć.

Drama jednym słowem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurczę, to myślałam, że Tż jakoś zmienił swoje zachowanie, a tu widzę, że wziął sobie urlop ojcowski od tak, żeby po prostu być. I co to za tłumaczenie, że on nie będzie 24h siedział w domu?? Nie pojmuję jego podejścia, zwłaszcza że teraz powinien Tobie pomagać. Nie on rodził, a Ty, przeszłaś taki wysiłek i też czasem potrzebujesz chwili na głębszy oddech. Nie jesteś w stanie przecież się wszystkim samej zajmować :/ Dobrze, że z laktacją idzie Ci wszystko do przodu A te wizyty teściowej... Też bym się wkurzyła.
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 12:18   #1222
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Miło że o nas pamiętasz właśnie czekam i na wasze 'problemy' będzie mi raźniej
Co do laktacji to udało się zejść do jednego mm na dzień, daje mu wieczorem podobno mm dłużej trzyma i lepiej śpi, a przynajmniej tak położna mi doradzała. Nie wytrzymałam na samej piersi on strasznie marudzi jak skończy jeść jak dla mnie to się nie najada więc co ściągnę to daje w butli, reszta z cyca. Ale nadal jestem zaparta żeby to było moje mleko ale rozumiem kobiety które nie dają rady i przechodzą na mm. Gdy byliśmy na mm i moim to miał problemy z brzuszkiem i kupka teraz jest o wiele lepiej i mnie to motywuje żeby dawać dalej moje. Chociaż te 6mies
Tż jak mnie wkurzał tak mnie wkurza. Teraz jest na urlopie ojcowskim jeden tydzień ale dla niego zawsze on pozostanie najważniejszy. Ja ściągam mleko i jestem pod kabelkami od laktatorow więc nie mogę wstać do małego a ten idzie sobie zapalić i nie ma go 10-15 min, mały płaczę a ja się wkurzam bo nie mogę mu ściągnąć mleka, a płaczę bo chce jeść. Kółko zamknięte. Tż wrócił powiedziałam mu żeby był w domu jak ściągam te 15-20min. Nie, on nie będzie siedział 24h teraz w domu. Trzymajta mnie!
Ale chu...damy sobie radę z małym
I do tego teściowa, dzwoni do tż że jak chcemy iść razem na zakupy to ona przyjdzie do małego, tż mówi że umyłam właśnie głowę więc nie idziemy. Po 5h sama poszłam do lidla. A wieczorem teściowa wbiła się nam do mieszkania i mnie oiła czy ja jestem normalna że z głową umyta chodzę po mieście. Wysuszyłam ją 5h wcześniej, o co chodzi? To ja jestem nienormalna czy oni?
Tu akurat tż mnie obronił. Ale te wizyty to mnie w depresję wprowadzają. Bo ja latam sobie w piżamce na luzie po swoim mieszkaniu a tu mi się ktoś wbija i siedzi pół godziny i buja małego chociaż ja miałam już go myć.

Drama jednym słowem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już bym była kłębkiem nerwow..

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 12:20   #1223
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Kurcze współczuję, teraz wsparcie tz jest tak naprawdę najważniejsze. Ja to przysięgam bym go rozszarpała za taki tekst. A ty ku*wa możesz siedzieć podpięta pod laktator albo pod Adasia. Rozumiem że Twoje życie się już skończyło jako człowiek od teraz jestes tylko madka 🤦♀️🤦♀️🤦♀️ te chłopy to naprawdę mózg wyprany U nas też porody bez maseczek. I tak samo jak u was. Czyli między salami itp trzeba, a na swojej sali nie trzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana już ze sobą nie gadamy bo się pokłóciłam właśnie za ten tekst ale on nigdy nie zrozumie co jest tutaj nie tak. Jeszcze się kiedyś zdziwi i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 12:20   #1224
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Luzia Adhoc - Gabryś cały czas był 98 centyl, taki duży się wydawał, a na ostatniej wizycie lekarz mówił że zwolnił i nie powinien ważyć więcej przy porodzie jak 3500-3800. Więc to różnie bywa
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 12:22   #1225
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Kurczę, to myślałam, że Tż jakoś zmienił swoje zachowanie, a tu widzę, że wziął sobie urlop ojcowski od tak, żeby po prostu być. I co to za tłumaczenie, że on nie będzie 24h siedział w domu?? Nie pojmuję jego podejścia, zwłaszcza że teraz powinien Tobie pomagać. Nie on rodził, a Ty, przeszłaś taki wysiłek i też czasem potrzebujesz chwili na głębszy oddech. Nie jesteś w stanie przecież się wszystkim samej zajmować :/ Dobrze, że z laktacją idzie Ci wszystko do przodu A te wizyty teściowej... Też bym się wkurzyła.
Dziękuję za wsparcie chociaż się wam wygadam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Aa a mój problem z laktatorami jak przyjdzie mi ten co zamówiłam (wkłada się go do stanika i ręce wolne) to będę mogła ogarnąć i mleko i małego. O ile na moje małe cycki będzie dobry narazie się trzymam nadziei że jak będą ręce wolne to będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 12:22   #1226
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie chociaż się wam wygadam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Aa a mój problem z laktatorami jak przyjdzie mi ten co zamówiłam (wkłada się go do stanika i ręce wolne) to będę mogła ogarnąć i mleko i małego. O ile na moje małe cycki będzie dobry narazie się trzymam nadziei że jak będą ręce wolne to będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam to zawsze możesz się wygadać
Niedługo i my będziemy się dzielić naszym rozterkami
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 12:23   #1227
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Nam to zawsze możesz się wygadać
Niedługo i my będziemy się dzielić naszym rozterkami
Właśnie tak czekam za Wami i czekam i Wam to dobrze w tych dwupakach a przynajmniej malucha napewno

No i zapomniałam, kosiniakowe załatwiłam! Chociaż to było proste do ogarnięcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 12:24   #1228
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Kurcze współczuję, teraz wsparcie tz jest tak naprawdę najważniejsze. Ja to przysięgam bym go rozszarpała za taki tekst. A ty ku*wa możesz siedzieć podpięta pod laktator albo pod Adasia. Rozumiem że Twoje życie się już skończyło jako człowiek od teraz jestes tylko madka 🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️ te chłopy to naprawdę mózg wyprany U nas też porody bez maseczek. I tak samo jak u was. Czyli między salami itp trzeba, a na swojej sali nie trzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przynajmniej jakieś w miarę normalne podejście do tego mają w tych naszych szpitalach
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 12:24   #1229
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość


No to ja już wolę zaryzykować z Żelazną niż jechać na Madalińskiego Dla mnie najważniejsze jest to, aby mój Tż mógł być przy mnie przy porodzie i chociażby patrzeć na ręce personelu medycznego, bo wiadomo, że mogą być różne sytuacje, a jak kobieta ma bóle to jedyne o czym myśli to to, aby jak najszybciej się wszystko skończyło I chyba wolę szpital z samą ankietą niż z testem - jeszcze dodatkowo się stresować, czy aby nie wyjdzie pozytywnie...

A czemu jesteś na nie na Madalińskiego? Ja wiem o aferze z chazanem ale jego już długo nie ma i na fb ten szpital jest jako nr 2 z tego za zauważyłam. A jak Cię odeślą z żelazna to jaki masz szpital drugiego i ewentualnie trzeciego wyboru?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 12:27   #1230
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
A czemu jesteś na nie na Madalińskiego? Ja wiem o aferze z chazanem ale jego już długo nie ma i na fb ten szpital jest jako nr 2 z tego za zauważyłam. A jak Cię odeślą z żelazna to jaki masz szpital drugiego i ewentualnie trzeciego wyboru?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Drugiego wyboru Karowa, ze względu na moją cukrzycę ciążową
A trzeciego to chyba ewentualnie Bielański.
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-18 10:10:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.