Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-06, 13:52   #1201
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

mnie sie pytali czy opalam sie w piwnicy
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 15:23   #1202
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A mi ręce i szyja pożółkły i wyglądam conajmniej śmiesznie. Nienawidzę pracować w środku dnia w pełnym słońcu przy 40 stopniach!;/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:09   #1203
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja też się opaliłam. Wczoraj grzebiąc w ogródku. Posmarowalam się filtrem, ale kiedy kurz, piach i zielsko zaczęło się do mnie kleić i powodować świąd, zmyłam wszytko i gmerałam w ziemi bez filtra. Teraz jestem lekko zarumieniona.
Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A mi ręce i szyja pożółkły i wyglądam conajmniej śmiesznie. Nienawidzę pracować w środku dnia w pełnym słońcu przy 40 stopniach!;/
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:41   #1204
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
mnie sie pytali czy opalam sie w piwnicy
Ja ostatnio usłyszałam, że biała ściana jest bardziej opalona ode mnie Ale w sumie i tak sezon na skwarki się na dobre nie zaczął, więc przewiduję gdzieś tak za miesiąc więcej uwag
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:16   #1205
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

No ja już widziałam Panienkę w opaleniźnie idealnie pod kolor sukienki, która była...krwiście czerwona. Nie rozumiem czemu ludzie świadomie godzą się na taką krzywdę. Przecież teraz nawet w TV trąbią o szkodliwości poparzeń słonecznych.

A jadąc rowerem zebrałam trochę dziwnych spojrzeń. Wczoraj było gorąco, a ja nie dość, że blada, to na dodatek w czarnych sportowych spodniach, czarnej bluzie z kapturem i w wielkich czarnych okularach przeciwsłonecznych - po prostu wampir.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:27   #1206
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

ja widzialam dziewuche teraz na weekend nad jeziorem, ktora byla ciemniejsza od mulatki ktora lezala kolo nas :O skwarkens masakrens
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8


Edytowane przez kasiek87
Czas edycji: 2012-05-06 o 18:32
kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 21:58   #1207
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Niestety, mit "zdrowej" opalenizny jest głęboko zakorzeniony w naszej kulturze Cieszę się jednak, że pojawiły się kampanie informacyjne o szkodliwości opalania, i nie wszystkie "gwiazdy" latają strzaskane na brąz...Mogę sobie nienawidzić np. "Zmierzchu" i błyszczących wampirków, ale bądź co bądź, produkcja przysporzyła nam sympatyków bladej cery
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 22:09   #1208
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A ja jestem z siebie dumna, bo udało mi się zachować bladość Tak mi odbiło ostatnio, że nawet wierzchnią stronę stóp smarowałam przed założeniem balerinek. Nawet moje stopy są blade Akurat te baleriny są dobre, bo można je potem łatwo doczyścić z resztek kremu Ostatnio doszłam do wniosku, że zainwestuję w parę przewiewnych ale sporo zakrywających ubrań. Stawiam na spódnice i sukienki maxi oraz koszule z długim rękawem. Łatwiej jest posmarować twarz, szyję, kawałek dekoltu i dłonie niż całe ciało;/ Nie lubię tego uczucia lepkości, ale coś za coś. Blada cera za lekki dyskomfort, który byłby z pewnością większy, gdybym przeistoczyła się w buraka ćwikłowego.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 22:21   #1209
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Upały za nami póki co... Przez najbliższy tydzień koszule i bluzki z długim rękawem nie będą budziły sensacji
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 22:35   #1210
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A podkreślacie swoją bladość ubraniami?

Ja noszę bardzo jaskrawe i zdecydowane barwy oraz czerrrrń. Nie jestem przekonana, czy to obiektywnie dobrze wygląda, ale np. uwielbiam ostry malinowy róż albo granat lub fiolet. Pomijam fakt, że te kolory podkreślają sińce...

Nie przepadam natomiast za pastelami - wydaje mi się, że zlewają się z jasną cerą. A chyba jestem latem i powinnam właśnie wybierać pastele.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 22:39   #1211
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A podkreślacie swoją bladość ubraniami?

Ja noszę bardzo jaskrawe i zdecydowane barwy oraz czerrrrń. Nie jestem przekonana, czy to obiektywnie dobrze wygląda, ale np. uwielbiam ostry malinowy róż albo granat lub fiolet. Pomijam fakt, że te kolory podkreślają sińce...

Nie przepadam natomiast za pastelami - wydaje mi się, że zlewają się z jasną cerą. A chyba jestem latem i powinnam właśnie wybierać pastele.
W mojej szafie są ciemne fiolety, czerwienie, czerń, brązy i granaty. W pastelach wyglądam na chorą... Jestem zimą.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Upały za nami póki co... Przez najbliższy tydzień koszule i bluzki z długim rękawem nie będą budziły sensacji
Bardzo mnie to cieszy Ja lubię, gdy jest słonecznie i chłodno Optimum to 18 stopni Celsjusza. Dobrze mi się wtedy oddycha i mogę nosić spodnie wraz z bluzkami o długich rękawach.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 23:42   #1212
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

By the way: Sondrina uwielbiam sukienki i spódnice maxi. Ale chyba jestem zbyt "kurduplowata", by takowe nosić.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 06:36   #1213
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A podkreślacie swoją bladość ubraniami?

Ja noszę bardzo jaskrawe i zdecydowane barwy oraz czerrrrń. Nie jestem przekonana, czy to obiektywnie dobrze wygląda, ale np. uwielbiam ostry malinowy róż albo granat lub fiolet. Pomijam fakt, że te kolory podkreślają sińce...

Nie przepadam natomiast za pastelami - wydaje mi się, że zlewają się z jasną cerą. A chyba jestem latem i powinnam właśnie wybierać pastele.
Ja też jestem latem i zdecydowanie lepiej wyglądam w pastelach, ale ponieważ uwielbiam mocne kolory to też je noszę, unikam za to czerni - wyglądam w niej strasznie
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 08:58   #1214
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

ja również jestem latem kolory jakie noszę to turkus,błękit,zieleń ciemna,brąz,malinowy,szar y oraz miętowy . Zdecydowanie źle mi w czerni,bieli i czerwieni.
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 09:23   #1215
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Odczuwam potrzebę przyłączenia się do was
Też jestem Zimą, 'prawie' typową śnieżką Prawie, bo gdzieś się doczytałam, że 'typowa' śnieżka ma czy niebieskie, moje są za to szaro-zielono-jakieś
Zdecydowanie najlepiej się czuję w czerni, ostrych fioletach, niebieskościach i zieleni (jak Scarlett O'Hara ). A pastele też noszę, tylko te najjaśniejsze, bardzo rozbielone i zimne w odcieniu. I miętówki Ostatnio nałogowo

A tak na poprawę humoru, po tym jak usłyszałam od rodziców, że 'bladość jest obrzydliwa' i że 'powinnam iść na solarium, jeśli nie słońce, dziewczyny na solarium na pewno się znają i mi dobiorą czas' zrobiłam wywiad wśród znajomych facetów i usłyszałam co następujące:
blade i zgrabne jest za☠☠☠iste więc normalni też są
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 11:07   #1216
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A ja mam problemy z identyfikacją bo z opisu jestem wiosną ale pasują do mnie ubrania, które według tych opisów były zalecane dla zim
Moje ulubione kolory to błękitny, morski, granatowy, biały w jasne niebieskie prążki, ale także ciemny nasycony fiolet, szary, różowy i pomarańczowy. Nienawidzę pasteli i unikam ich jak ognia. Ogólnie lubię mocne nasycone kolory i w nich najlepiej się czuję.
Nie lubię już natomiast czerni i jej też unikam (tzn. już nie kupuję, bo wieloletnie zbiory jeszcze wiszą w szafie ).
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 14:50   #1217
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Jezu, jakie fanatyczki bladości... Ja to nigdy nie miałam okazji być ubrana w pastele choć ostatnio moja mama w zakupowym szale kupiła i flejowaty sweter w szaro-błękitno-biało-seledynowe paski. A fuj. Odkąd pamiętam ubieram się w ciemne kolory, żadnych różów, żółci, czerwieni, pomarańczy... I ogólnie cała jestem ciemna, tylko skórę mam jasną...

A co do Śnieżki(moja ulubiona księżniczka ), to ta Disneyowska miała oczy brązowe, ha!
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 15:07   #1218
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Jezu, jakie fanatyczki bladości... Ja to nigdy nie miałam okazji być ubrana w pastele choć ostatnio moja mama w zakupowym szale kupiła i flejowaty sweter w szaro-błękitno-biało-seledynowe paski. A fuj. Odkąd pamiętam ubieram się w ciemne kolory, żadnych różów, żółci, czerwieni, pomarańczy... I ogólnie cała jestem ciemna, tylko skórę mam jasną...

A co do Śnieżki(moja ulubiona księżniczka ), to ta Disneyowska miała oczy brązowe, ha!
Ja jestem typowym latem. Blada skóra o chłodnym kolorycie, mysie włosy i szarozielone oczy. Jeśli chodzi o ubiór to wolę ciemne kolory - czerń i granat. Z jasnych - kremowy i szary. Nie lubię pasteli i mam w nosie to, czy mi pasują, czy nie. Noszę, to co lubię

Niedługo w kinach pojawi się nowa Śnieżka - zielonooka
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 15:14   #1219
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

a ja nie wiem czym jestem bardzo dobrze się czuję i wyglądam w mocnych nasyconych barwach, typu malina, granat, ostra limonka, mocna żółć, fuksja, ale dobrze też mi w bladym różu i błękicie takie chyba skrzyżowanie lata z zimą plus wiosna jestem chłodno ciepła
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 15:17   #1220
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a ja nie wiem czym jestem bardzo dobrze się czuję i wyglądam w mocnych nasyconych barwach, typu malina, granat, ostra limonka, mocna żółć, fuksja, ale dobrze też mi w bladym różu i błękicie takie chyba skrzyżowanie lata z zimą plus wiosna jestem chłodno ciepła
Podobno nie ma mieszanych typów (np. lato-zimy). Są natomiast różne odmiany wewnątrz samego typu ale co do szczegółów to może ktoś tu jest lepiej poinformowany i się wypowie.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 15:37   #1221
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

cerę i oczy mam chyba typowe dla lata- skóra różowawa a białka nie są białe tylko błękitnawe jak oczy, więc spojrzenie nieco zamglone, zamulone a kolorystyka typowa dla zimy mi pasuje, ale i tak noszę nawet to co mi nie pasuje a podoba się
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 16:25   #1222
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja jestem typowym latem. Blada skóra o chłodnym kolorycie, mysie włosy i szarozielone oczy. Jeśli chodzi o ubiór to wolę ciemne kolory - czerń i granat. Z jasnych - kremowy i szary. Nie lubię pasteli i mam w nosie to, czy mi pasują, czy nie. Noszę, to co lubię

Niedługo w kinach pojawi się nowa Śnieżka - zielonooka
Chodzi o ten z Kristen Stewart?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 16:30   #1223
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

nawet nie wiedziałam że z Kristen też śnieżka wychodzi Kojarzę tylko z Lily Collins
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 16:34   #1224
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja jestem chyba jakąś odmianą lata...

Cera jasna żółta, oczy zielone, białka nie wiem jakie, włosy jasny brąz, piegów brak (niestety ) yyyyy co tam jeszcze jest istotne....?

I nie wiem w czym mi jest dobrze
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 16:38   #1225
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A jest jest, "Królewna Śnieżka i łowcy", fajny zwiastun na YT jest muzyka taka niepokojąca i pięęęęęękna Charlize Theron tylko ta Kristen taka jakaś za sierotowata na tą Śnieżkę:P sama bym chciała to zagrać...

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja jestem chyba jakąś odmianą lata...

Cera jasna żółta, oczy zielone, białka nie wiem jakie, włosy jasny brąz, piegów brak (niestety ) yyyyy co tam jeszcze jest istotne....?

I nie wiem w czym mi jest dobrze
Na jaki kolor się opalasz:P
Chciałabyś mieć piegi...?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 16:42   #1226
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A jest jest, "Królewna Śnieżka i łowcy", fajny zwiastun na YT jest muzyka taka niepokojąca i pięęęęęękna Charlize Theron tylko ta Kristen taka jakaś za sierotowata na tą Śnieżkę:P sama bym chciała to zagrać...

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------



Na jaki kolor się opalasz:P
Chciałabyś mieć piegi...?
a doczytałam właśnie "śnieżka i łowcy" luźne nawiązanie wolę boską Charlize -bogini Kristen w każdym filmie jest jakaś sierotowata
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 16:47   #1227
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a doczytałam właśnie "śnieżka i łowcy" luźne nawiązanie wolę boską Charlize -bogini Kristen w każdym filmie jest jakaś sierotowata
Fakt, wygląda tam jak milion dolarów:P dużo ma maziajek na twarzy zapewne ale dla takiego efektu to co tam...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 16:51   #1228
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Koleżanka z klasy się mnie dzisiaj spytała czy ja mam taką białą twarz czy mam taki podkład Ja oczywiście uznałam to za komplement
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 16:53   #1229
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

z typem urody lato zawsze kojarzyła mi się Cameron i Sarah Jessica Parker (szczególnie w filmie "dziewczyny chcą sie bawić" taka popielata była)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IqCmwi4w3ubb45EE.jpg (41,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6132253.jpg (107,0 KB, 18 załadowań)
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 17:49   #1230
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Aj, te typy urody to ciężka sprawa.

Ja już nawet myślałam, że warto byłoby się wybrać do kolorystki - ot, tak z ciekawości, by się dowiedzieć, czym tak naprawdę jestem i czy mój instynkt w kwestii doboru barw mnie nie zawiódł. Niestety taka konsultacja jest dość droga.

Chmmm...co do opalania - słońce nie jest dla mnie łaskawe i zawsze robię się różowo-czerwona, a dopiero potem pojawia się opalenizna + opalam się bardzo wolno (a łydki praktycznie w ogóle). A naturalne włosy, to jakiś brąz z odcieniem ciężkim do zidentyfikowania - nie mam pojęcia czy jest ciepły, czy zimny. Chyba jestem szatynką.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.