AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-03, 11:59   #1231
athine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 475
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Nowa rodzinka na pokładzie. Sama nie wiem co myśleć, bo nie odpisali mi na temat kieszonkowego... Ale mogę skontaktować się z obecną ich au pair z Rumunii. (tak ogólnie, to ta rodzinka: http://www.aupair-world.net/aupair_detail/?&a=1557273). Wydaje mi się, że jest dużo tam do zrobienia, dużo do ogarnięcia, a daleko od Londynu - mieszkają w Shenley, jakieś wiosce i nie ma tuż obok jakiegoś wielkiego miasta... Podobno au pairowanie nigdy nie przekracza 35 h wyłączając babysitting.
Myślę czy by nie skontaktować się z tą dziewczyną mimo wszystko, a nie od razu skreślać... tym bardziej, że wydają się być bardzo mili i interesują się mną, tym co chcę studiować itd.

Tak w ogóle to wczoraj do 4 nad ranem siedziałam i czytałam o wszystkim, ciężko mi ogarnąć (w sensie: zrozumieć) takie szczegóły typu zakładanie konta bankowego, sprawy dot. przelewów etc. Ale mam nadzieję, że to tylko tak źle wygląda, a załatwię to łatwo i przyjemnie
athine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 12:09   #1232
6MoNi9
Raczkowanie
 
Avatar 6MoNi9
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 93
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Oj tym sie nie martw, po to tam jedziesz zeby jezyk podszkolic. Najwazniejsze, ze bedziesz rozumiec wszystko, z czasem przyjdzie Ci z latwoscia mowienie, trzeba tylko zaczac)
Wszystko fajnie , z chęcią podszkolę, ale na razie to mnie przez to nie chcą wziąć no! A mnie z nerwów zamurowało przy pierwszej rozmowie.
Mam jeszcze kilka pytań, nie znalazłam o tym mowy w tym wątku, proszę o pomoc: Obstawiam że sporo dziewczyn leciało RyanAir, ja w życiu jeszcze obok samolotu nie stałam A na lotnisku byłam ze 3 razy po kogoś także sama procedura kupna biletu to dla mnie CZARNA MAGIA Weszłam sobie na stronkę i widzę że z KrK do Mediolanu mam bilet za 54 zł - no i fajnie, tylko przecież są jeszcze inne opłaty, prawda? Paczam w ten cennik i nic nie rozumiem - jakiś bagaż taki, siaki, ktoś mi jest w stanie w skrócie powiedzieć ile zapłacę i za jaki bagaż i jak się najlepiej spakować żeby jak najmniej zapłacić za bagaż i równocześnie żeby mi nic u hostów nie brakowało? I jeszcze jedno - założyła sobie ktoraś z was tą kartę MasterCard Prepaid, o której tak głośno na stronie RyanAir że się dzięki niej nie płaci "opłaty administracyjnej"? W ogóle jeśli jest coś co powinnam wiedzieć nt. lotów to proszę o doinformowanie
6MoNi9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 12:44   #1233
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez 6MoNi9 Pokaż wiadomość
Wszystko fajnie , z chęcią podszkolę, ale na razie to mnie przez to nie chcą wziąć no! A mnie z nerwów zamurowało przy pierwszej rozmowie.
Mam jeszcze kilka pytań, nie znalazłam o tym mowy w tym wątku, proszę o pomoc: Obstawiam że sporo dziewczyn leciało RyanAir, ja w życiu jeszcze obok samolotu nie stałam A na lotnisku byłam ze 3 razy po kogoś także sama procedura kupna biletu to dla mnie CZARNA MAGIA Weszłam sobie na stronkę i widzę że z KrK do Mediolanu mam bilet za 54 zł - no i fajnie, tylko przecież są jeszcze inne opłaty, prawda? Paczam w ten cennik i nic nie rozumiem - jakiś bagaż taki, siaki, ktoś mi jest w stanie w skrócie powiedzieć ile zapłacę i za jaki bagaż i jak się najlepiej spakować żeby jak najmniej zapłacić za bagaż i równocześnie żeby mi nic u hostów nie brakowało? I jeszcze jedno - założyła sobie ktoraś z was tą kartę MasterCard Prepaid, o której tak głośno na stronie RyanAir że się dzięki niej nie płaci "opłaty administracyjnej"? W ogóle jeśli jest coś co powinnam wiedzieć nt. lotów to proszę o doinformowanie
Ogólnie to jest gdzieś taki temat związany z Ryanair. To fakt, że bilet jest najczęściej bez opłat. Czasem bardziej się opłaca wziąc droższy bilet, bo wtedy jest np. promocja że nie liczą opłat administracyjnych Generalnie to jest tak, że masz prawo mieć bagaż podręczny (ten z którym wsiadasz do samolotu) do 10kg i w rozmiarach określonych na stronce linii. Jesli podczas wyprawki do samolotu poproszą cię o zważenie i zmierzenie torby i nie wejdzie ona do ich 'skrzyneczki' to musisz na miejscu uiścić opłatę 20euro, żeby nadać bagaż do luku bagażowego. Dlatego lepiej rzeczy z którymi mozesz obejść się w samolocie schować do bagażu, który nadajesz do luku bagażowego Jest to bagaż wg Ryanair o wadze 15kg lub 20 kg. Bagaż 15 kg to 113 zł, a 20kg 166 zł. Do tej opłaty trzeba jeszcze doliczyć odprawę online (o ile nie chcesz kupować biletu na lotnisku) to jest chyba 20 zł. Kolejna opłata to za sposób płatności.. Za karty kredytowe jest 36 zł, nie wiem jak za resztę. Generalnie Ryanair jest jedną z najtańszych linii, ale i tak jak nie wiesz jak umiejętnie wykorzystać ich promocje, to wyjdzie drogo :P Jeśli coś pomieszałam albo się zmieniło to sorrki, ja leciałam w zeszłym roku i mniej więcej tak to pamiętam :P
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 12:55   #1234
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Bardzo interesująca rodzinka i to w mojej okolicy dziewczyny! Aplikować! Londyn.

http://www.aupair-world.net/index.ph...ail/?a=1368590
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 14:09   #1235
6MoNi9
Raczkowanie
 
Avatar 6MoNi9
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 93
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

O masakra to bilet 54 zł a bagaż ponad 100!! Szok
Właśnie rozmawiałam z hostką też z Italii i rozmowa poszła mi o niebo lepiej może mnie zechce nawet lepiej płaci, 80 euro za tydzień, a tamten mówił o 300 miesięcznie... No i od razu mi powiedziała że jak będę chciała "przepustkę" to nie ma problemu i w ogóle Mieszkanie osobno , podobno zaraz obok ich mieszkania, tylko szkoda że dopiero na sierpień hehe
Z tym Ryanem to dalej czarna magia, hostka mi powiedziała że jeśli nie mam nic przeciwko to ona sie zajmie wykupieniem biletu Powiedziała że "jeśli nie będzie drogi to pokryją zakup"
6MoNi9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 14:17   #1236
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Umów się z nimi na 50% w dwie strony i tyle :P Ja tak mam i uważam to za uczciwe wyjście, bo bilet bedzie trzeba kupić tak czy siak Ryanair ma sporo tych kosztów ukrytych, Wizzair ma droższe bilety ale już z opłatami lotniskowymi, nie liczą też sobie za odprawę online no i bagaż za 113zł jest aż do 30kg. No,ale wiadomo, ze nie wszystkie linie latają w te same miejsca, na przykład Ryanair wykorzystał fakt, że jako jeden z nielicznych z Katowic kursuje do Dublina... .__.'

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Sorrki za offtop, ale za podanie linku w podpisie trzeba coś zapłacić na Wizażu ??? Bo boję się,ze jak umieszczę linka do swojego bloga, to mi dadzą bana, wolę się upewnić
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 15:29   #1237
_Japonka_
Rozeznanie
 
Avatar _Japonka_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 739
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Szczerze to zależy do jakiego miasta chcesz lecieć. Ja mogłam lecieć z ryanairem do Eindhoven, bilet niby kosztował 40zł, ale razem z bagażem i wszystkimi opłatami wyszłoby grubo ponad 200 Ale znalazłam sobie mniejsze linie (eurolot), które latają do Amsterdamu (a stamtąd jest bliżej do Hagi) i zapłaciłam 199zł, w tym wliczony bagaż(6kg podręcznego i 20kg rejestrowanego) i wszystkie opłaty Także trzeba szukać, niekoniecznie ryanair i wizzair są najtańsze
__________________
au pair lipiec sierpień wrzesień - Haga

They make it look so easy. Connecting with another human being. It's like no one told them it's the hardest thing in the world.
_Japonka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 16:15   #1238
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Ja wiem i tak samo piszę, że czasami bardziej opłaca się wziąć droższy bilet bo ze wszystkimi opłatami wychodzi taniej ;P Ja tam nie wiem jakie samoloty latają do Mediolanu dlatego podałam przykład jak to działa w Ryanair ;]
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 16:28   #1239
_Japonka_
Rozeznanie
 
Avatar _Japonka_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 739
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Ja wiem i tak samo piszę, że czasami bardziej opłaca się wziąć droższy bilet bo ze wszystkimi opłatami wychodzi taniej ;P Ja tam nie wiem jakie samoloty latają do Mediolanu dlatego podałam przykład jak to działa w Ryanair ;]
Dlatego też potwierdzam Twoje słowa
__________________
au pair lipiec sierpień wrzesień - Haga

They make it look so easy. Connecting with another human being. It's like no one told them it's the hardest thing in the world.
_Japonka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 16:46   #1240
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Z Krakowa do Mediolanu chyba tylko Ryanair? Wizzair z Krakowa nie kursuje, dopiero z Katowic..

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Jest jeszcze Lufthansa, ale ma oczywiscie swoją cenę xd
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 18:34   #1241
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez _Japonka_ Pokaż wiadomość
moya07 to jest super sprawa z tym couchsurfingiem, ja już sobie na to ostrzę zęby, chociaż jeszcze nigdy z tego nie korzystałam (tak samo zresztą jak z autostopem) jakoś nie było okazji Jak już przyjadę do Holandii to możemy się gdzieś wybrać, zawsze to raźniej we dwie
omg, wrocilam wlasnie z antwerpii;ooooo
zakładja, zakładaj, naprawdę sie opłaca

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Eeeeh urocze dzieciaki.
Dlaczego,wlasciwie sie zdecydowalas jechac do kraju gdzie nie znasz jezyka?
Btw, wydaje mi sie, ze wybralas zle rozwiazanie...do Twoich obowiazkow zapewne nalezy przynajmniej sprzatanie po dzieciakach. Kupe ze sciany nalezaloby sprzatnac, niestety aletp Twoj obowiazek. Ja na miejscu rodzica bym sie wkurzyla, ze zostawilas to na caly dzien. Pozniej, oczywiscie nalezaloby poinformowac rodzicow, co dzieciakowi przyszlo do glowy.



Jest sezon i masa postow..jesli ktos nie odpowiedzial na atwojego posta. To nie znaczy ze nie podpasowalas....

Pod jakim wzgledem masz sie nie dogadac z rodzina??

A tlumaczenie- to zalezy wlasciwie od upodoban rodziny, spytaj ich czy to ma miec moc prawna,, czy moze byc zwykly papier przetlumaczony nawetprzez Ciebie.





Dziewczyny, raaaany boskie!!!

za dojrzalosc i pomyslowosc w doradzaniu!!!
Poczatki przewaznie sa ciezkie, moj pierwszy tydzen tutaj byl katastroficzny, a jestem tu juz drugi rok.
Gdyby kazda z nas miala po ( jak juz ktos inteligentnie wymyslil) 2-3 dniach rezygnowac i szukac nowej rodziny to....w zyciu nie znalazlybyscie dobrej rodziny, wyszlybyscie na nieodpowiedzialne i.....swiadczy to o waszej niedojrzalosci.
Po1. Piersze 24h nie daje wam orawa do oceniania niczego
Po2. Pamietajcie, ze tak samo jak wy oceniacie, pewnie same jestescie oceniane
Po3. Troche takze optymizmu, a nie placz w poduszke i zmartwina zateskniona do mamusi mina...to takze dziala na Wasz ogolny obraz, samopoczucie nie tylko Wasze ale i ludzi dookola
Po4. Kto wymyslil, ze rodzinie nalezy dac tydzien na znalezienie nowej au pair? Prosze bardzo, niech ta dziewczyna sobie znajdzie nowa rodzine w tydzie, od teraz. Jesli czegos od kogos wymagacie, to pamietajcie, ze od Was tez jest wymagane! Utarlo sie, ze takim minimum jest 2 tygodnie. No chyba, ze macie naprawde ciezka sytuacje i jest to UZASADNIONE

Eh a po5: miejcie..jaja!!!

I zawsze miejscue na uwadze to, ze to Wy wybralyscie te wlasnie rodzine.
wybralam dlatego, ze chce sie nauczyc jezyka i tam studiowac w przyszlym roku, ale po ang, a holenderski tez muszę choc troche umiec...
owszem, zobaczylam to dopiero pozniej, pokazalam hostce, jak zobaczylam i to sprzatnelam...

Cytat:
Napisane przez Agata3443 Pokaż wiadomość
a
Rejestrowałaś się na www.couchsurfing.org czy jakiejś innej stronie? Bo właśnie na tej chciałam się zarejestrować, ale wyskoczyło mi, że trzeba uiścić opłatę weryfikacyjną i to jeszcze w dolarach..
mam konto, ale nic nie placilam, bo mozna miec profil bez tego.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 18:45   #1242
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

moya-spotkałaś się z tym chłopakiem? ;>
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 18:49   #1243
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

noooo i nie żałuję, ze zaryzykowalam tak sama....
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.

Edytowane przez moya07
Czas edycji: 2012-06-03 o 18:49 Powód: blad
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 18:51   #1244
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

no to ekstra bardzo się cieszę!
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 19:58   #1245
martynak1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 114
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Kiedyś czytałam gdzieś o couch surfingu, ale jakoś sobie siebie w tym nie wyobrażałam. Ale zaczynam się chyba powoli przekonywać Fajny sposób na poznawanie ludzi i nocleg za darmochę Teraz już trochę nie mam jak bo pod koniec czerwca wracam do domu, ale jak zacznę studia to mogłabym spróbować. A jak to właściwie jest, czy można się zarejestrować, ale nie przyjmować nikogo do siebie? Mieszkając w akademiku trochę nie ma jak
Moya masz jakieś negatywne doświadczenia? Zawsze trafiali Ci się fajni ludzie?
martynak1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 20:18   #1246
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez martynak1992 Pokaż wiadomość
Kiedyś czytałam gdzieś o couch surfingu, ale jakoś sobie siebie w tym nie wyobrażałam. Ale zaczynam się chyba powoli przekonywać Fajny sposób na poznawanie ludzi i nocleg za darmochę Teraz już trochę nie mam jak bo pod koniec czerwca wracam do domu, ale jak zacznę studia to mogłabym spróbować. A jak to właściwie jest, czy można się zarejestrować, ale nie przyjmować nikogo do siebie? Mieszkając w akademiku trochę nie ma jak
Moya masz jakieś negatywne doświadczenia? Zawsze trafiali Ci się fajni ludzie?
tak, ustawiasz status jakby, ze np tlyko na spotkania, ale mozesz sama do kogos jezdzic.
Nie, nigdy nie mialam zlych doswiadczen, wczoraj się obawialam, bo w sumie z punktu widzenia kogos obcego(jeszcze ja bylam pierwszą osobą, którą goscil) to bylo debilstwem, zreszta nawet jak dzisiaj powiedzialam rodzicom o tym, to tez dobra mine zrobili... bo zawsze sie pytaja, u kogo nocowalam i czy sama jechalam, i musialam im powiedziec, ze sama jechalam do kolesia, ale juz wiek pominelam, bo chyba by mnie zatłukli przez skypa... ale ja np juz tak mam, ze im wieksze ryzyko tym bardziej mi się podoba, chociaz sikam w majtki ze strachu.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 20:35   #1247
martynak1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 114
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
tak, ustawiasz status jakby, ze np tlyko na spotkania, ale mozesz sama do kogos jezdzic.
Nie, nigdy nie mialam zlych doswiadczen, wczoraj się obawialam, bo w sumie z punktu widzenia kogos obcego(jeszcze ja bylam pierwszą osobą, którą goscil) to bylo debilstwem, zreszta nawet jak dzisiaj powiedzialam rodzicom o tym, to tez dobra mine zrobili... bo zawsze sie pytaja, u kogo nocowalam i czy sama jechalam, i musialam im powiedziec, ze sama jechalam do kolesia, ale juz wiek pominelam, bo chyba by mnie zatłukli przez skypa... ale ja np juz tak mam, ze im wieksze ryzyko tym bardziej mi się podoba, chociaz sikam w majtki ze strachu.
Ehh a ja się praktycznie wszystkiego boję, ale jakbym zabrała ze sobą kogoś znajomego to zawsze lepiej
martynak1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 20:46   #1248
bubbles
Raczkowanie
 
Avatar bubbles
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 117
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
tak, ustawiasz status jakby, ze np tlyko na spotkania, ale mozesz sama do kogos jezdzic.
Nie, nigdy nie mialam zlych doswiadczen, wczoraj się obawialam, bo w sumie z punktu widzenia kogos obcego(jeszcze ja bylam pierwszą osobą, którą goscil) to bylo debilstwem, zreszta nawet jak dzisiaj powiedzialam rodzicom o tym, to tez dobra mine zrobili... bo zawsze sie pytaja, u kogo nocowalam i czy sama jechalam, i musialam im powiedziec, ze sama jechalam do kolesia, ale juz wiek pominelam, bo chyba by mnie zatłukli przez skypa... ale ja np juz tak mam, ze im wieksze ryzyko tym bardziej mi się podoba, chociaz sikam w majtki ze strachu.
Podziwiam za odwagę Ja dopiero zaczynam odkrywać cs i nie ogarniam jeszcze jak to wszystko działa Pisałaś wcześniej o jakiejś otwartej prośbie... jak to się robi?
bubbles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 21:01   #1249
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

on nawet przebija wyglądem Marlona(model), więc odwaga była

na stronie głównej, jak masz po lewej stronie skrót do sowjego profilu jest łącze do "post your travel plans", wchodzisz i "add destination"
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 21:06   #1250
martynak1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 114
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
on nawet przebija wyglądem Marlona(model), więc odwaga była

na stronie głównej, jak masz po lewej stronie skrót do sowjego profilu jest łącze do "post your travel plans", wchodzisz i "add destination"
Łoooł To faktycznie, jechałabym w ciemno
martynak1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 22:21   #1251
6MoNi9
Raczkowanie
 
Avatar 6MoNi9
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 93
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Potrzeba mi się dostać do Mediolanu najchętniej, ale na pewno z Krakowa (no lub Rzeszów)
6MoNi9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 03:58   #1252
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

No to najtaniej Ryanair lub wizzair.
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 16:23   #1253
mtea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cześć dziewczyny,
zarejestrowałam się dzisiaj na stronce http://www.aupair-world.net, wysłałam parę wiadomości, no może kilkadziesiąt

Chyba po godzinie dostałam wiadomość zwrotną, jak się okazało, od Polki mieszkającej w Anglii.

Jestem z siebie dumna, że się wreszcie zdecydowałam
Już od dawno myślałam o wyjeździe.
mtea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 16:31   #1254
6MoNi9
Raczkowanie
 
Avatar 6MoNi9
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 93
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
No to najtaniej Ryanair lub wizzair.
Wizz Air nie lata z KrK ani z Rz
6MoNi9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 16:37   #1255
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez mtea Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
zarejestrowałam się dzisiaj na stronce http://www.aupair-world.net, wysłałam parę wiadomości, no może kilkadziesiąt

Chyba po godzinie dostałam wiadomość zwrotną, jak się okazało, od Polki mieszkającej w Anglii.

Jestem z siebie dumna, że się wreszcie zdecydowałam
Już od dawno myślałam o wyjeździe.
Brawo!! Witamy na forum!!

Cytat:
Napisane przez 6MoNi9 Pokaż wiadomość
Wizz Air nie lata z KrK ani z Rz
Nie marw sie, ja jak lecialam do szwajcarii to lecialam najpierw wizzem z katowic do kolonii a pozniej z kolonii do zurychu.
Dojazd do krakowa, pozniej stamtad specjalny bus wizzair'a na lotnisko i voila. Troche dluga podroz ale wyszlo tanio.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 18:05   #1256
mtea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX


Najchętniej już bym poleciała, ale jeszcze obrona za pasem.

Mam pytanie przy okazji czy 30 funtów za pomoc przy jednym dziecku (bez sprzątania, gotowania) + wolne weekendy (możliwość znalezienia pracy dodatkowej) to mało czy ok?
mtea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 18:30   #1257
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez mtea Pokaż wiadomość

Najchętniej już bym poleciała, ale jeszcze obrona za pasem.

Mam pytanie przy okazji czy 30 funtów za pomoc przy jednym dziecku (bez sprzątania, gotowania) + wolne weekendy (możliwość znalezienia pracy dodatkowej) to mało czy ok?
mało. Bardzo mało
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 19:02   #1258
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

dokładnie! mało, mało. Właśnie przede mną rozmowa!
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 19:05   #1259
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

lol 30 funtow.. dziecku za wyprowadzanie psa sie tyle daje.
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 19:36   #1260
mtea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Ok tak też myślałam, dzięki za odpowiedź.
Szukamy dalej
mtea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.