Styl American Girl część VI - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 22:48   #1231
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Hej laseczki pogubiłam się w wątku... a to przez to że mam kiepski nastrój.
Pamiętacie jak pisałam o bólach brzucha...mam zapalenie jajników i nie tylko...

Szkoda gadać.
ojej:/ to rzeczywiscie kiepsko.....:/
będzie dobrze
a jak tam Twoja fryzurka?
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:49   #1232
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
A mój tż nie jest w ogóle zazdrosny i czasami trochę mnie to martwi. Chyba już jestem traktowana jak taki "stary mebel" Ja z kolei jestem zazdrosna, jak się gapi na jakieś dziewczyny, nawet o Salmę Hayek jestem zazdrosna, jak się pojawi w tv. Ale staram się go tą swoją zazdrością nie zadręczać.

W ogóle, jestem baaardzo zadowolona, bo miałam udany weekend Mam nadzieję, że Wy tak samo. Tylko teraz będę musiała nadrobić zaległości w wątku o AG
to chyba jest tak ze nie jestesmy zazdrosne o NICH jak widzimy taka salme tylko o NIE! i o porownania. wiem co czujesz bo ostyatnio bonda ktoregos ogladalismy i chyba lya kedebe grala z nim a przynajmniej mega podobna i bylam zazdrosna zwlaszcza jak zblizenia jakies pokazywali i te jej pikne czarne blyszczace oczy bo wydawalo mi sie ze jak teraz spojrzy na mnie to pomysli ze jestem przy niej nijaka alepo prostu ona jest inna.. i to tylko tv. takich panow do poogladania tez by sie sporo znalazlo w tv.


chce w tym miejscu tatuaz! mialam juz 2 tyg temu miec ale zabraklo mi czasu na wyszukanie wzoru i zgubilam wizytowke do tatuazysty. najchetniej napis maly czarny wzdluz przez cale bioderko na brzuch bym chciala, rihanna ma taki, zaraz wam pokaze. sexy moim zdaniem.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1228683102
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:50   #1233
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: Styl American Girl część VI

czekoladko ...gadka szmatka z moim, opisałam mu wczoraj przed pójściem spać...co robiłam, bo on już smacznie spał. no i m.in napisałam że z koleżanka na gg ponad godzine przegadałam.
a on dzisiaj do mnie. żE CO TO ZA KOLEżANKA wielce podejrzliwy, a że to może jednak kolega był itp.

zazdrosny jest nawet od kuzyna. jak kiedyś do mnie przyszedł a jakoś 10 min później on (tż) przyjechał.."TO TY SIE W TAKIEJ BLUZCE KUZYNOWI POKAZUJESZ!!?" a była to najzwyklejsza bluzka na ramiączkach..żaden duży dekolt

JAK JA WAM ZAZDROSZCZE.............. .że macie czas żeby siedzieć,lenić się i przeglądać forum.

a ja sie tu ucze i ucze i mam wrażenie że głupieje z minuty na minute. nawet dzisiaj cały tom chłopów przczytałam HAHAHA..289 stron ..z 6h to czytałam.

eh...a ja przed @. i już to widać. po cerze i po zachowaniu :/
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:50   #1234
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
myslalam o tobie dzisiaj.. czy udalo sie i w ogole co tam slychac.
Biorę antybiotyki. Niestety chyba szybko się nie uda...jutro badam hormonki.

Wiecie co do zazdrości....ja z moim tż jeszcze tylko jak sie poznaliśmy byliśmy strasznie zazdrośni...nie wspominam tego dobrze wolę juz jak jest tak jak jest.

Dzisiaj byłam ja zazdrosna ale nawet nic nie wspomniałam, u mnie w miejscowości jest śliczna, wysoka dziewczyna, 25lat chyba ma, długie włosy...no coś ma w sobie że każdy facet sie na nią gapi..mój też. Styl troche ag. Ma męża i córcię. Mieszka blisko ale sie nie znamy...może to i lepiej.

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
ojej:/ to rzeczywiscie kiepsko.....:/
będzie dobrze
a jak tam Twoja fryzurka?
idę w czwartek do fryzjera, 200zł będzie mnie to kosztować. Ale może poprawię sobie nastrój.

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2008-12-07 o 22:52
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:55   #1235
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
zgadzam sie z ostatnim zdaniem) mnie tez na poczatku rozczulay te sceny zazdrosci ale teraz sa smieszne dla mnie a nawet dzisiaj jak bylosmy na zakupach specjalnie rozgladalam sie zeby mu cisnienie podniesc.. w sumie moze nie tyle specjalnie co sie nie chamowalam (jakie h...? ) a na mnie sie wszyscy (no uogolnilam.. ale duuuuzo ludzi) patrzylo dzisiaj! sa takie dni kiedy wygladamy jakos szczegolnie i inni nam sie przygladaja.. i ja mialam taki dzien ale jestem dopiero co po @ i wtedy zawsze tak blyszczaco mi.. oczy sie swieca, wlosy ladnie ukladaja. a wiecie co tz powiedzial?? cytuje: "masz jakies dziwne czerwone oczy.. jak wampirek wygladasz.." hehe a widzialam ze kolesie zerkaja ciagle i ukradkiem jak z laskami szli... a on wydusil AZ tyle. i to jest zazdrosc w jego wydaniu:/
Hah moj tez nie zwraca na takie rzeczy uwagi,obcy faceci potrafia powiedziec ze pieknie wygladam a jemu w ciagu 5 lat zdarzylo sie to moze 2 razy.Nie widzi jak przyciemnie wlosy,kupie cos nowego,zauwazy dopiero jak pochwala inni.Dlatego specjalnie jak wychodzimy gdzies z jego kumplami jestem tak zrobiona ze im szczeka opada,a on stoi dumny paw,facetom czasami trzeba walnac miedzy oczy zeby nas zauwazyli
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:56   #1236
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość

chce w tym miejscu tatuaz! mialam juz 2 tyg temu miec ale zabraklo mi czasu na wyszukanie wzoru i zgubilam wizytowke do tatuazysty. najchetniej napis maly czarny wzdluz przez cale bioderko na brzuch bym chciala, rihanna ma taki, zaraz wam pokaze. sexy moim zdaniem.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1228683102
ostatnio pytałam się o tatuaże to zostałam zlana jak zwykle zresztą ja tez poszukuje wzoru podoba mi się tatuaż nad pupą i taki wzdłuż kręgosłupa dolnej części na pupą i nie wiem
boje się żeby nie wyglądał zbyt wulgarnie w tym miejscu.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:58   #1237
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
Hah moj tez nie zwraca na takie rzeczy uwagi,obcy faceci potrafia powiedziec ze pieknie wygladam a jemu w ciagu 5 lat zdarzylo sie to moze 2 razy.Nie widzi jak przyciemnie wlosy,kupie cos nowego,zauwazy dopiero jak pochwala inni.Dlatego specjalnie jak wychodzimy gdzies z jego kumplami jestem tak zrobiona ze im szczeka opada,a on stoi dumny paw,facetom czasami trzeba walnac miedzy oczy zeby nas zauwazyli
Faceci są wkurzający wiecie...mam takiego typa w grupie...no ewidentnie kiwnęłabym palcem i mogłabym robić co bym chciała.
Ale to nie w moim stylu... czasami mnie to męczy ale z drugiej strony czuje sie dowartosciowana słysząc tekst że jestem najlepsza laską na roku
Czasami obcy bardziej doceni niż swój..

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2008-12-07 o 22:59
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 22:58   #1238
Iskierkaa89
Raczkowanie
 
Avatar Iskierkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 110
GG do Iskierkaa89
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
JAK JA WAM ZAZDROSZCZE.............. .że macie czas żeby siedzieć,lenić się i przeglądać forum.

a ja sie tu ucze i ucze i mam wrażenie że głupieje z minuty na minute. nawet dzisiaj cały tom chłopów przczytałam HAHAHA..289 stron ..z 6h to czytałam.

/
Glowa do gory, nie jestes sama Ja dokanczam moja prace na zaliczenie, ktora musze oddac jutro. Jeszcze dobre poltorej godziny mi to zajmie, a rano zajecia od 8. ZNow sie nie wyspie;/
Iskierkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:59   #1239
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Biorę antybiotyki. Niestety chyba szybko się nie uda...jutro badam hormonki.

Wiecie co do zazdrości....ja z moim tż jeszcze tylko jak sie poznaliśmy byliśmy strasznie zazdrośni...nie wspominam tego dobrze wolę juz jak jest tak jak jest.

Dzisiaj byłam ja zazdrosna ale nawet nic nie wspomniałam, u mnie w miejscowości jest śliczna, wysoka dziewczyna, 25lat chyba ma, długie włosy...no coś ma w sobie że każdy facet sie na nią gapi..mój też. Styl troche ag. Ma męża i córcię. Mieszka blisko ale sie nie znamy...może to i lepiej.

idę w czwartek do fryzjera, 200zł będzie mnie to kosztować. Ale może poprawię sobie nastrój.
w koncu sie uda, trzymam kciuki!!


alez ona pieknie tu wyglada.. zobaczcie foto z bliska, gadziutka cera i te ząbki;(
http://celeb.wohoo.co.uk/wp-content/...ear-tattoo.jpg
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:00   #1240
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Styl American Girl część VI

[QUOTE=Zuziunia;10004191]Biorę antybiotyki. Niestety chyba szybko się nie uda...jutro badam hormonki.
ja jak miała chore jajniki

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2009-01-06 o 23:18
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:00   #1241
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
w koncu sie uda, trzymam kciuki!!

alez ona pieknie tu wyglada.. zobaczcie foto z bliska, gadziutka cera i te ząbki;(
http://celeb.wohoo.co.uk/wp-content/...ear-tattoo.jpg

śliczna jest i bez photoshopa

Agula czemu tak przytyłaś...ja nie mam chyba owulacji i po to będę robić badania.

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2008-12-07 o 23:02
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 23:01   #1242
Iskierkaa89
Raczkowanie
 
Avatar Iskierkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 110
GG do Iskierkaa89
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość

alez ona pieknie tu wyglada.. zobaczcie foto z bliska, gadziutka cera i te ząbki;(
http://celeb.wohoo.co.uk/wp-content/...ear-tattoo.jpg
Czekoladko prosze nie pokazuj takich zdjec bo sie zaraz zalamie... I juz nie wyjde z domu z moimi zaskornikami i bliznami
Iskierkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:04   #1243
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Iskierkaa89 Pokaż wiadomość
Czekoladko prosze nie pokazuj takich zdjec bo sie zaraz zalamie... I juz nie wyjde z domu z moimi zaskornikami i bliznami
A mi tam wszystko jedno, grunt aby rysy mieć ładne.
Zaraz będę znikać...antybiotyk muszę wziąć.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:04   #1244
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
w koncu sie uda, trzymam kciuki!!


alez ona pieknie tu wyglada.. zobaczcie foto z bliska, gadziutka cera i te ząbki;(
http://celeb.wohoo.co.uk/wp-content/...ear-tattoo.jpg
bardzo podoba mi się taka krótka fryzurka ale krótkie włosy rzadko komu pasują i trzeba mieć niestety grube włosy
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:04   #1245
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: Styl American Girl część VI

ło. rihanna....weź mój facet ma cały folder zatytułowany "rihanna".
kiedyś jak się kłóciliśmy to mu wykrzyczałam żeby sobie poszedł ściągnąć jakiś jej nowy teledysk czy zdjęcie to zapewne mu się humor poprawi..hah,głupia ja..ALE MNIE TO BOLI....
on w ogole ma pełno takich rzeczy na kompie :/ ****** jeden. wrr..
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:06   #1246
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
czekoladko ...gadka szmatka z moim, opisałam mu wczoraj przed pójściem spać...co robiłam, bo on już smacznie spał. no i m.in napisałam że z koleżanka na gg ponad godzine przegadałam.
a on dzisiaj do mnie. żE CO TO ZA KOLEżANKA wielce podejrzliwy, a że to może jednak kolega był itp.

zazdrosny jest nawet od kuzyna. jak kiedyś do mnie przyszedł a jakoś 10 min później on (tż) przyjechał.."TO TY SIE W TAKIEJ BLUZCE KUZYNOWI POKAZUJESZ!!?" a była to najzwyklejsza bluzka na ramiączkach..żaden duży dekolt

JAK JA WAM ZAZDROSZCZE.............. .że macie czas żeby siedzieć,lenić się i przeglądać forum.

a ja sie tu ucze i ucze i mam wrażenie że głupieje z minuty na minute. nawet dzisiaj cały tom chłopów przczytałam HAHAHA..289 stron ..z 6h to czytałam.

eh...a ja przed @. i już to widać. po cerze i po zachowaniu :/

hehe, typowe... moj tez o kuzyna byl zazrosny, spotkalam go po jakims roku a kiedys super przyjaciolmi bylismy ale rozjechalismy sie on w niemczech mieszka wiec nie widujemy sie i sie przytulilismy na powtanie... i co, widzialam cein focha przelatujacego po twarzy...

agula hehe kazdego nieraz inni pomina, nie znaczy sie olewamy od razu..


ja chce taki na bioderku!!! i taki jak mi beckham ale najpierw biodro!! i musze znalezc jakiegos znawce hebrajskiego...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rihanna_tattoo.jpg (20,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tatto_rihann.jpg (16,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg victoria-beckham-tattoo-neck.jpg (31,9 KB, 60 załadowań)
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:07   #1247
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
ło. rihanna....weź mój facet ma cały folder zatytułowany "rihanna".
kiedyś jak się kłóciliśmy to mu wykrzyczałam żeby sobie poszedł ściągnąć jakiś jej nowy teledysk czy zdjęcie to zapewne mu się humor poprawi..hah,głupia ja..ALE MNIE TO BOLI....
on w ogole ma pełno takich rzeczy na kompie :/ ****** jeden. wrr..
mojego to kręci najbardziej myślistwo na szczęście...
Nawet pewnie nie bardzo wie która to rihanna
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:08   #1248
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

śliczna jest i bez photoshopa

Agula czemu tak przytyłaś...ja nie mam chyba owulacji i po to będę robić badania.
nie wiem właśnie

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2009-01-06 o 23:16
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:09   #1249
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez TyTeCzKa Pokaż wiadomość
Hej Lasencje Wy moje

Ja dziś byłam na chrzcinach ... u siostrzenicy

a teraz siedze z Tż-tem u mojej mamuski )))))
nie mam tyle czasu aby nadrobic te wszystkie strony ale zrobie to jak bede miała wiecej czasu.

Z moja Milusia widzialam sie tylko chwilke ...

własnie Tż-cik przyniosł mi szampana ))) mniaaam
nie moge skupic sie napisaniu .. bo mnie lize po uchu takze uciekam
jeju ale sie ciesze ze wreszcie masz kogos normalnego!
Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
pisalyscie o tym kallosie??
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...il-balsam.html bo tego akurat mam
dobry jest? bo zastanawiam sie nad kupnem.


Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
Moj tez taki byl,uwazal ze facet moze wyjsc z kolegami kiedy mu sie podoba a kobieta powinna wtedy siedziec w domu i na niego czekac i za kazdym razem jak ja chcialam gdzies wyjsc z kolezankami byla awantura,czasami tak mu wygarnelam ze wkoncu mnie puscil a raczej powiedzial "rob co chcesz twoja sprawa" i po tej godzinnej klotni,cala zaplakana,wsciekla juz nie mialam ochoty nigdzie wychodzic.Jesli gdzies wyszlam pozniej bylo wydzwanianie,kontrolowani e mnie.Przez to balam sie mu mowic o czymkolwiek i go poprostu oklamywalam.Zmienilo sie odkad poszlam na studia,poznalam go ze swoimi znajomymi,zabieram go ze soba na imprezy,gdzie jest ulubiencem moich kolezanek bo kazda bez wyjatku nosi na rekach.Ja znam jego kolegow i juz nie jestem zazdrosna o jego wyjscia bezemnie,poprostu facet czasami potrzebuje napic sie z kolegami whisky,poogladac sie za babkami,wyluzowac sie wiedzac ze nie musi cie pozniej odprowadzac do domu i troszczyc sie o ciebie.Mi tez juz nie robi problemow o wyjscia z dziewczynami,zapewne woli zebym o babskich sprawach pogadala sobie z kolezankami niz jemu meczyla gloweA na nasza zazdrosc jest jedna rada docenic siebie.
dobre podejscie. Tylko czasem trudno jest sobie ponownie zaufac...
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 23:10   #1250
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
nie wiem właśnie chłopak mówił że wyglądałam jak wielka bułąminęło 2 lata ale czuje że muszę znowu się przejść okres mi się spóźnił w tamtym miesiącu a jak dostałam to taki obfity a teraz w ogóle nie dostałam.Ja zawsze miałam problemy z moją intymna częścią często miałam okres 2 razy w miesiącu a leciało jak z kranu.
ojej to nie dobrze, myslę że koniecznie udaj sie do gina..ja teraz taka przewrażliwiona, ze mnie coś zakuje i chce dzwonić.
Może masz problem z tarczycą...pomyśl o tym badaniu.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:11   #1251
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: Styl American Girl część VI

http://www.pudelek.pl/artykul/8490/cera_rihanny/
patrzcie i podziwiajcie !!!!!!


czekoladko------------co do poprzedniego zdjęcia rihanny i twojego komentarza
MY TEż BEDZIEMY MIEć TAKIE ZąBKI...!!!!!!!!!!!!!!!

jutro mój ostatni dzień bez kagańca !!!

Edytowane przez lil coco
Czas edycji: 2008-12-07 o 23:13
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:12   #1252
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: Styl American Girl część VI

Nooo i skonczylam sie uczyc . Zaraz lece spac bo jutro znow zaśpię .

Ma ktoś mze problem z obryzaniem ust ? Ja o dzieciństwa mam i nie moge sobie z ty poradzić ;/ To jakies takie nerwowe jest . Tzn jak sie dnerwuje to czesto obgryzam nawet nieświadomie ;/ I przez to mam okropne usta Obiecuje sobie co chwile ze juz nie będę ale to działa na kilka dni ;/ Wrrr jestem wściekła b chcialam ładnie wygladać jak Tz przyjedzie.

A te zdjecia moze lepiej pokazujcie Jak dla mnie to jest motywacja . Chociaz ostatnio to jak ide ulica czuje jakby kazda diewcyzna no prawie kazda była ladniejsza i bardziej sexy ode mnie
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:13   #1253
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość

agula hehe kazdego nieraz inni pomina, nie znaczy sie olewamy od razu..


ja chce taki na bioderku!!! i taki jak mi beckham ale najpierw biodro!! i musze znalezc jakiegos znawce hebrajskiego...
wiem wiem wyhartowana jestem przez życie ze mnie ludzie pomijają a co do tatuaży mi sie podoba taki jak ma Beckham ale nad pupą i grubsze literki ale nie wiem hm.. i podobają mi się gwiazdki jedna wchodzi na brzuch lekko a dwie coraz mniejsze na prawie sferze intymnej
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:16   #1254
Iskierkaa89
Raczkowanie
 
Avatar Iskierkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 110
GG do Iskierkaa89
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
Nooo i skonczylam sie uczyc . Zaraz lece spac bo jutro znow zaśpię .

Ma ktoś mze problem z obryzaniem ust ? Ja o dzieciństwa mam i nie moge sobie z ty poradzić ;/ To jakies takie nerwowe jest . Tzn jak sie dnerwuje to czesto obgryzam nawet nieświadomie ;/ I przez to mam okropne usta Obiecuje sobie co chwile ze juz nie będę ale to działa na kilka dni ;/ Wrrr jestem wściekła b chcialam ładnie wygladać jak Tz przyjedzie.

(
Ja kiedys z nerwow obrywalam i potrafilam je kilka razy niezle "zmasakrowac";p kup sobie masc alantan jak masz jakies ranki to raz dwa sie zagoja
Iskierkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:17   #1255
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
ojej to nie dobrze, myslę że koniecznie udaj sie do gina..ja teraz taka przewrażliwiona, ze mnie coś zakuje i chce dzwonić.
Może masz problem z tarczycą...pomyśl o tym badaniu.
muszę się przejść bo ostatnio strasznie się czuje ale ja zawsze omijam lekarzy i dentystów -jak trzeba iść to trzeba to pójdę nie lubię wiem mam podejście jak dziecko hehe
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:20   #1256
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: Styl American Girl część VI

No ja tez wlasnie jescze obrywam .Tylko ze moje są zmasakrowane co chwilę normalnie nie moge sie owstrzymac od tego !! Woalabym juz zebym aznokcie obgryzała ;p
A dzięki kupię właśnie słyszałam że jest dobra
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:23   #1257
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
No ja tez wlasnie jescze obrywam .Tylko ze moje są zmasakrowane co chwilę normalnie nie moge sie owstrzymac od tego !! Woalabym juz zebym aznokcie obgryzała ;p
A dzięki kupię właśnie słyszałam że jest dobra
ja ostatnio z nerwów i siedziałam oglądałam tv i obgryzałam napuchło mi i pic nie mogłam bo szczypało wiem jedno nigdy więcej
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:24   #1258
Iskierkaa89
Raczkowanie
 
Avatar Iskierkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 110
GG do Iskierkaa89
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
No ja tez wlasnie jescze obrywam .Tylko ze moje są zmasakrowane co chwilę normalnie nie moge sie owstrzymac od tego !! Woalabym juz zebym aznokcie obgryzała ;p
A dzięki kupię właśnie słyszałam że jest dobra
Nie ma za co Tylko kup taka najzwyklejsza, bez witamin. Do pieciu zlotych kosztuje i jest baaardzo wydajna
Iskierkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:25   #1259
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
http://www.pudelek.pl/artykul/8490/cera_rihanny/
patrzcie i podziwiajcie !!!!!!


czekoladko------------co do poprzedniego zdjęcia rihanny i twojego komentarza
MY TEż BEDZIEMY MIEć TAKIE ZąBKI...!!!!!!!!!!!!!!!

jutro mój ostatni dzień bez kagańca !!!
e tam mam gorsza cerę ale ma za***i=== fryzurkę
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:29   #1260
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: Styl American Girl część VI

No wlasnie cera nie taka zła chociaz i tak tona pudru więc wsyzsktiego nie widzimy . Ale i tak jest ładna z twarzy ! Chociaz nie lubie jej . Nie umie spiewać fałszuje ;/ Zreszta jak połowa tych "gwiazdek"

Ok lece spaac bo juro kolos rano mnie czeka .

Dobranoc dziewuszki
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-28 23:38:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.