Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 16:12   #1231
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

1.Mysle ze EDM intensive zakryje w znacznej czesci to co chcesz ukrycMysle ze wygoi Twoja skore-nie powinien zapachac-mnie wszystko zapycha a EDM nie-uzywam juz chyba ponad rok mineralow i nadal sobie chwaleOne kryja b dobrze a bez efektyu maski.
2.Co do bazy to ja nie uzywam-uzywam lekki filtr dla skor wrazliwych Eucerin bezzapachowy-sprawdza sie dobrze
3.Sklanialabym sie w strone odcieni neutralnych/bezowych-sprobuj na poczatek zamowic probki-zobaczysz czy kolory Ci pasuja.Polecam zamowic wszystkie probki intensive- pozostale nie maja intenywnego krycia
Zamow tez sobie korektor
4.Pedzel flat top z EDM-podobno najlepszykabuki tez dobry ale flat top kontroluje lepiej ilosc nakladanego podkladu.

Pozdrawiam i zycze zeby mineraly u Ciebie sie sprawdzily


Ps-Jesli chcesz naprawde bardzo kryjace mineraly to polecam mineraly Monave concealer foundation-ale z nimi latwo osiagnac efekt maski-trzeba duzej wprawy-one polecane sa wlasnie do skory tradzikowej-maja raczej ciezkie kremowe krycie a wykonczenie matowe:
http://www.monave.com/catalog/cosmet...ion-111-1.html

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-12-03 o 16:29
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 16:55   #1232
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dzieki Elfie
Monave odpadaja, no nie chce miec tapety a ja raczej niewprawiona jestem w takie specyfiki.. Z drugiej strony chce odejsc od fluidu i wlasnie ciezkiem, kremowej konsystencji.

Hmm na koncie narazie mam uboga kwote 20zl, ale widze ze z EDM mozna zamowic 6 probek darmowych (?) i przesylka do 5 dolców, wiec bym sie zmiescila.. bym mogla wyprobowac EDM. Jak dostanę próbeczkę z Meow od wizażanki to bede mogla porownac. Tylko kurcze jak patrze na stronke mewo to tam sa strasznie drogie pedze. Najtanszy chyba do pudru to 18$ a na EDM chyba 10 czy cos nieco wyzej

Jak sie jeszcze maja np pudry z TBS? W ogole to mozna w Body Shopie kupowac probki? 9moze i tam bym TZta wyslala..)
I 2 jak sie maja pudry z lilylolo? Bo widze ze to tez z UK to mialabym przesylke tansza, no chyba ze sa jakies sklepy?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 17:37   #1233
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

http://www.joppaminerals.com/shop_online.html

darmowa przesylka - do Polski tez, ceny znosne - pelne produkty sa wielkie 16 dol za 14 gramow + przeceny , opinie w necie niezle
probki podkladow pa 1,5 dol
jak wyprobuje to dam znac

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-03 o 17:40
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 18:03   #1234
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

oo ja sie zaraz zabieram do czytania i ogladania.. wysylka darmowa? wow..

aaa to tylko karta kredytowa mozna placic? (edm)
cholera ja mam tylko konto studenckie.. i nie mam kredytowej

składy: Full Coverage - Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Sericite Mica, Magnesium Stearate, Kaolin Clay, Iron Oxides, Ultramarine Blue, Silica

Soft Coverage - Sericite Mica, Zinc Oxide, Titanium Oxide, Kaolin Clay, Iron Oxides, Ultramarine Blue, Silica
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2008-12-03 o 18:15
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 18:11   #1235
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dziekuje za tak wyczerpującą odpowiedz
Sprobuje najpierw MEOW i zobaczymy.
Jak leczylam sie teracyklina to nie mialam ani zaczerwienien ani pryszczy, no nic nie mialam.. zupelnie ladna cera, ale szybko to paskudztwo cale wrocilo.. mam 24 lata i dalej walcze i tak 10 lat
Jako korektora teraz uzywam dermacolu ale mam za jasny i mieszam z fluidem Revlona.
Zapisze sobie wskazowki gdzies w notesie, bo czuje ze musze zaczac powoli wszystko zmieniac na mineraly (o ile mi podpasują).
Najbardziej boje sie zapychania, bo mnie nawet rzeczy ktore nie powinny - zapychaja
Proponuję żebyś odpuściła sobie dermacol i Revlon. Piszesz, że masz sporą tendencję do zapychania, a te dwa produkty są naprawdę ciężkie. Chyba w mniejszości są Ci, których dermacol nie zapycha. Ja wiem, że on świetnie kryje, a Ty masz co ukryć, ale pogarszasz tylko sprawę. Zwłaszcza jak już dostaniesz do testowanie minerały, to odstaw te zapychacze.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dzieki takim slowom wiara powraca
Wlasnie ogladam na Youtube rozne takie jak nakladac.. ze fluidow musze zrezygnowac i tak sukcesywnie zejsc na pudry a potem najlepiej nic nie nakladac
Niekoniecznie nic. Jeżeli i na Ciebie minerały będą działać leczniczo, to naprawdę nie ma sensu ich odstawiać.
Osobiście już nieraz pisałam że traktuję minerały jako część mojej codziennej pielęgnacji i po oczyszczeniu i nawilżeniu rano twarzy po prostu muszę je nałożyć.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dzieki Elfie
Monave odpadaja, no nie chce miec tapety a ja raczej niewprawiona jestem w takie specyfiki.. Z drugiej strony chce odejsc od fluidu i wlasnie ciezkiem, kremowej konsystencji.

Hmm na koncie narazie mam uboga kwote 20zl, ale widze ze z EDM mozna zamowic 6 probek darmowych (?) i przesylka do 5 dolców, wiec bym sie zmiescila.. bym mogla wyprobowac EDM. Jak dostanę próbeczkę z Meow od wizażanki to bede mogla porownac. Tylko kurcze jak patrze na stronke mewo to tam sa strasznie drogie pedze. Najtanszy chyba do pudru to 18$ a na EDM chyba 10 czy cos nieco wyzej

Jak sie jeszcze maja np pudry z TBS? W ogole to mozna w Body Shopie kupowac probki? 9moze i tam bym TZta wyslala..)
I 2 jak sie maja pudry z lilylolo? Bo widze ze to tez z UK to mialabym przesylke tansza, no chyba ze sa jakies sklepy?
20 zł wystarczy Ci na zestaw 5 darmowych próbek z EDM, ale z drugiej strony nie będziesz mieć pędzla, a on jest naprawdę ważny. Zwykłym pędzelkiem do pudru nic nie zdziałasz. Najtańszy dobry pędzel dostaniesz chyba na Coastal Scensts -> KLIK, ale koszt przesyłki... nie opłaca się. Lepiej wiec wziąć z EDM za 10$, podobno to najdelikatniejszy pędzelek do minerałów, co powinno być dla Ciebie ważne, skoro masz cerę wrażliwą.

Odnośnie TBS, to parę stron wcześniej w tym wątku podawałam skład ich podkładów mineralnych. Są niezłe, mają chyba 6 składników, o ile mnie pamięć nie myli. Nie wiem jednak jak się sprawują, jak kryją, bo nie testowałam ich.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 18:41   #1236
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja znalazlam z TBS
Cytat:
Nature's Minerals™ Foundation: Active Ingredients: Titanium Dioxide (24.4%). Other Ingredients: Kaolin, Illite. May Contain: Mica, Iron Oxides.
Co do pedzla to jak dostane w koncu wyplate co prawda nieduza za jeden dzien pracy to zamowie pedzel i probki z EDM (najtansze pedzle bodaj i dobre) a pelnowymiarowe produkty (jeszcze nie wiem jakie, to sie okaze dzieki uprzejmosci pastereczki) kupi mi TZ :P bo mnie narazie nie stac na nic (powtorze sie.. komuno wroc! ).

Kurcze wiecie co, nie nastawiam sie jakos mega pozytywnie, bo pamietam jak sie nastawilam na Dermablend. Doslownie chyba bylo 99% pozytywnych opinii.. no a jak dorwalam dermablend w swoje rece, to sie okazalo ze ja jestem tym 1%, którego dermablend zapycha NIEMILOSIERNIE, swedzi mnie po nim, splywa, warzy sie no wszystk oco najgorsze..

Hehe wiecie co a co powiecie na pędzel z siersci kota? Bo moj tak ją gubi, to może bym pozbierala i zrobiła jakiś, wiecie takie hand made
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 20:06   #1237
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja znalazlam z TBS

Co do pedzla to jak dostane w koncu wyplate co prawda nieduza za jeden dzien pracy to zamowie pedzel i probki z EDM (najtansze pedzle bodaj i dobre) a pelnowymiarowe produkty (jeszcze nie wiem jakie, to sie okaze dzieki uprzejmosci pastereczki) kupi mi TZ :P bo mnie narazie nie stac na nic (powtorze sie.. komuno wroc! ).

Kurcze wiecie co, nie nastawiam sie jakos mega pozytywnie, bo pamietam jak sie nastawilam na Dermablend. Doslownie chyba bylo 99% pozytywnych opinii.. no a jak dorwalam dermablend w swoje rece, to sie okazalo ze ja jestem tym 1%, którego dermablend zapycha NIEMILOSIERNIE, swedzi mnie po nim, splywa, warzy sie no wszystk oco najgorsze..

Hehe wiecie co a co powiecie na pędzel z siersci kota? Bo moj tak ją gubi, to może bym pozbierala i zrobiła jakiś, wiecie takie hand made
Nikt Ci się nie każe nastawiać, po prostu sprawdź sama. Ale pędzel to raczej jakiś kup.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 20:21   #1238
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Anecka-ja tez mam wrazliwa i b skonna do zapychania cere.Wrazliwa do tego stopnia ze nie moge uzywac recznika do twarzy,nawet woda tez mnie podraznia,wiekszosc kosmetykow tez-wlasnie tez b czesto znajdowalam sie w tym 1% osob ktore wszystko podrazni.
Do pielegnacjii uzywam tylko tego kremu Eucerin dla wrazliwcow(jest b lekki) i wlasnie mineralow-codziennie-nie wyobrazam sobie ich teraz nie nalozyc.
Na Twoim miejscu zamowilabym probki EDM i flat top-zycze zeby u Ciebie sie sprawdzily bo rozumiem jak to jest ciagle szukac i ciagle twarz podrazniona miec.Ja na szczescie juz znalazlam odpowiednia dla siebie pielegnacje(do ktorej w duzej czesci zaliczam mineraly).
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 12:47   #1239
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny,
prosze o pomoc.
W kwestii makijarzu jestem kompletnie zielona.

Chciałabym kupić puder mineralny, nie mam możliwości zakupu z zagranicznych stron. Pozostają drogerie i allegro.
znalazłam jakiś puder Pani Jadwigi. Ma tylko 3 składniki
http://www.allegro.pl/item492510153_...naturalny.html czy któraś go używała?
Albo z TBSu?
Nie potrafię się zdecydować :/
Będę wdzięczna za każdą pomoc
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 13:51   #1240
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
prosze o pomoc.
W kwestii makijarzu jestem kompletnie zielona.

Chciałabym kupić puder mineralny, nie mam możliwości zakupu z zagranicznych stron. Pozostają drogerie i allegro.
znalazłam jakiś puder Pani Jadwigi. Ma tylko 3 składniki
http://www.allegro.pl/item492510153_...naturalny.html czy któraś go używała?
Albo z TBSu?
Nie potrafię się zdecydować :/
Będę wdzięczna za każdą pomoc
Chcesz puder czy podklad w pudrze? Dlaczego nie mozesz zamowic z zagranicy? bardziej sie oplaca... i wybor ogromny!
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 14:20   #1241
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
prosze o pomoc.
W kwestii makijarzu jestem kompletnie zielona.

Chciałabym kupić puder mineralny, nie mam możliwości zakupu z zagranicznych stron. Pozostają drogerie i allegro.
znalazłam jakiś puder Pani Jadwigi. Ma tylko 3 składniki
http://www.allegro.pl/item492510153_...naturalny.html czy któraś go używała?
Albo z TBSu?
Nie potrafię się zdecydować :/
Będę wdzięczna za każdą pomoc
Wow tani i tylko 3 skladniki, ale jak przeczytalam ze w skladzie ma montmorillionit to od razu mi sie nasunelo takie cos na mysl, ze ten minerał jest wykorzystywany do rekultywacji terenow skazonych (z mojej strony to troche zboczenie ze studiow ) no i wiadomo ze pomyslalam od razu o tym ze cera jest skazona i trzeba ją "zrekultywowac" tak wlasnie jak te tereny.
Z tego co pamietam to ten mineral bardzo dobrze wchłania wodę, wiec moze troche podsuszac? czy to nie ma nic do tego? a moze dlugi mat na twarzy trzyma?
Ciekawe
Jakbys kupiła to daj znac jak sie spisuje bo jestem BARDZO ciekawa!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 22:15   #1242
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Chcesz puder czy podklad w pudrze? Dlaczego nie mozesz zamowic z zagranicy? bardziej sie oplaca... i wybor ogromny!
Bo nie mam karty kredytowej :/

Chyba wolałabym podkład w pudrze.
chociaz szczerze mowiac to sama nie wiem, bo tj pisałam wcześniej, generalnie się nie maluję, dlatego nie bardzo wiem co dla mnie lepsze.
Cerę już mam wyleczoną, nie mam dużych problemów z trądzikiem, z naczynkami w ogóle. Jedynie rozszerzone pory, troszkę przebarwień, czasami gdzieś jakaś krostka, nierówności.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Wow tani i tylko 3 skladniki, ale jak przeczytalam ze w skladzie ma montmorillionit to od razu mi sie nasunelo takie cos na mysl, ze ten minerał jest wykorzystywany do rekultywacji terenow skazonych (z mojej strony to troche zboczenie ze studiow ) no i wiadomo ze pomyslalam od razu o tym ze cera jest skazona i trzeba ją "zrekultywowac" tak wlasnie jak te tereny.
Z tego co pamietam to ten mineral bardzo dobrze wchłania wodę, wiec moze troche podsuszac? czy to nie ma nic do tego? a moze dlugi mat na twarzy trzyma?
Ciekawe
Jakbys kupiła to daj znac jak sie spisuje bo jestem BARDZO ciekawa!
Na tym skazaniu o którym mówisz to ja się już kompletnie nie znam na składnikach kosmetyków też nie, ale jeśli kupię to napewno zdam relację
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga

Edytowane przez Ag4
Czas edycji: 2008-12-06 o 22:29
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 08:43   #1243
sendenhorst
Raczkowanie
 
Avatar sendenhorst
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 283
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A co myślicie o pudrze mineralnym z Loerala??
Czytałam w KWC wiele jego opiń i ma bardzo dobre
Lepiej go nałożyc z podkładem? (ja akurat mam max factor performence lasting)
Czy bez bo sie zrobi masaka albo coś??
sendenhorst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 11:05   #1244
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sendenhorst Pokaż wiadomość
A co myślicie o pudrze mineralnym z Loerala??
Czytałam w KWC wiele jego opiń i ma bardzo dobre
Lepiej go nałożyc z podkładem? (ja akurat mam max factor performence lasting)
Czy bez bo sie zrobi masaka albo coś??
Ale to nie jest puder tylko podkład w postaci proszku. Ma więc krycie podkładu. Jeżeli nałożysz go na podkład w płynie, to będziesz mieć de facto dwie warstwy podkładu na sobie. Jeżeli potrafisz to zrobić bez efektu ciężkiej tapety to spróbuj.
A jeszcze wracając do samego L'Oreala, to pamiętaj że jest to pseudomineralny podkład, czyli poza składnikami mineralnymi ma w sobie również sporo zbędnego świństwa. Warto to wiedzieć, zanim się go kupi.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 11:14   #1245
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale to nie jest puder tylko podkład w postaci proszku. Ma więc krycie podkładu. Jeżeli nałożysz go na podkład w płynie, to będziesz mieć de facto dwie warstwy podkładu na sobie. Jeżeli potrafisz to zrobić bez efektu ciężkiej tapety to spróbuj.
A jeszcze wracając do samego L'Oreala, to pamiętaj że jest to pseudomineralny podkład, czyli poza składnikami mineralnymi ma w sobie również sporo zbędnego świństwa. Warto to wiedzieć, zanim się go kupi.
Amen

Natrafilam wlasnie na takie video gdzie goscp okazuje jak malowac sie dwoma roznymi pedzlami ( http://uk.youtube.com/watch?v=vZ7BwLgDBek ). Pokazuje tu flat top kabuki i chyba normalny (?) kabuki? Przepraszam nie znam sie na tym, ale chce sie wciagnac
On co prawda nie mowi ktory jest lepszy bo twierdzi iz obydwa sa dobre, jesli dobrze go zrozumialam to ten biały flat top daje lepsza krycie? No i tak sie zastanawiam jak juz bede kupowac po przetestowaniu jakis pedzel to chyba flat topa brac? Przynajmniej mnie sie wydaje ze faktycznie moze byc lepsze krycie takim plasko scietym. Tylko ze on jest ponoc twardszy..
Szkoda tylko ze facet ma idealna twarz a ja stara karte graficzna i nie widze roznicy jak on maluje twarz pol na pol..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 11:16   #1246
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Frantic przyzwyczailam sie do poprzedniego zdjecia...
Znalazlam podklad mineralny i brazer w jednym- bardzo mnie ciekawi (firma joppa)
Anecka flat topem sie latwiej maluje i szybciej uzyskuje krycie, z edm jest mieciutki wcale nie twardszy ( do wt powinny dojsc probki- zwykly list)

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-07 o 11:18
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 14:07   #1247
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dokładnie tak jak pisze pastereczka i tak jak pisałam Tobie na górze strony. Oboma pędzelkami możesz uzyskać mocne krycie, ale Flat Top da Ci to znacznie szybciej a zwykłym kabuki będziesz musiała się sporo namachać.

Pastereczko ja też jakoś nie mogę się przyzwyczaić, mam wrażenie że te posty pisze ktoś inny. Mam nadzieję że mi to przejdzie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 14:50   #1248
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic przyzwyczailam sie do poprzedniego zdjecia...
Znalazlam podklad mineralny i brazer w jednym- bardzo mnie ciekawi (firma joppa)
Anecka flat topem sie latwiej maluje i szybciej uzyskuje krycie, z edm jest mieciutki wcale nie twardszy ( do wt powinny dojsc probki- zwykly list)
Podziel sie wrazeniami co do joppy, jesli zamawiasz
Dziekuje za probki, ja bede teraz tylko w domu siedziec, bo cholera wyskoczylo mi troche duzy wulkanow i to na policzku, wiec nie bede dluzej sie revlonem maziać
Juz sie nie moge doczekac wyprobowania minerałów.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak pisze pastereczka i tak jak pisałam Tobie na górze strony. Oboma pędzelkami możesz uzyskać mocne krycie, ale Flat Top da Ci to znacznie szybciej a zwykłym kabuki będziesz musiała się sporo namachać.
Machac mi sie niespecjalnie chce, no chyba ze to "machanie" by wyleczylo moja cere
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:50   #1249
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

http://cgi.ebay.co.uk/36-bare-eyesha...3A1|240%3A1318

ja na urodziny dostaję to

btw, macie jakis patent na wymieszanie blyszczyka z cieniem mineralnym? zeby nie nakladac za kazdym razem? bo mam kilka slicznych kolorkow i chcialabym je wykorzystac;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2008-12-07 o 21:29
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 22:12   #1250
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.co.uk/36-bare-eyesha...3A1|240%3A1318

ja na urodziny dostaję to

btw, macie jakis patent na wymieszanie blyszczyka z cieniem mineralnym? zeby nie nakladac za kazdym razem? bo mam kilka slicznych kolorkow i chcialabym je wykorzystac;]
To wszystko ? Bo nie znam angielskiego 36 kolorów ? Za ile ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:16   #1251
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

jeszcze nie wiem ale jakos tanio beda zalicytowane

tak to caly set

cienie podklady roze i korektory

i pudry, zapomniałam dodać
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2008-12-07 o 22:20
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:22   #1252
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.co.uk/36-bare-eyesha...3A1|240%3A1318

ja na urodziny dostaję to

btw, macie jakis patent na wymieszanie blyszczyka z cieniem mineralnym? zeby nie nakladac za kazdym razem? bo mam kilka slicznych kolorkow i chcialabym je wykorzystac;]
ja znam tylko kupny sposób= specialna baza do mieszania minerałków i tworzenia blyszczkow
http://www.coastalscents.com/cfwebst...e-mix-only.cfm
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:23   #1253
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

apc ma chyba coś takiego tez;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:26   #1254
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

co to apc?
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:27   #1255
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

taka firma;p popularne wsrod wizazanek swego czasu byly pudry i cienie:P

http://www.apc-cosmetics.com/
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:59   #1256
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
taka firma;p popularne wsrod wizazanek swego czasu byly pudry i cienie:P

http://www.apc-cosmetics.com/
Byly w galerii centrum swego czasu... teraz pamietam
co do bazy to tamta to troche inna jest - taka gesta, do wymieszania i do sloiczka, ale nie znam jej, ze takk powiem, osobiscie
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:51   #1257
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cześć minerałkowe dziewczynki Ja też wpadłam w wir testowania naturalnych kosmetyków kolorowych. Dzięki pastereczce mogłam zakupić próbki podkładów z EDM i Lumiere. Zakochałam się w EDM i całkowicie odstawiłam niemineralne podkłady i korektory.
Wiem, że L'Oreal, Max Factor czy Revlon to nie są czyste minerałki, a czy któraś z Was wie coś na temat Rimmela?? (Na pewno zostanę przy EDM, ale zaciekawiło mnie, bo w gazecie czytałam, że Rimmel ma w składzie do 7 minerałów! O innych "substancjach pomocniczych" mowy nie było.....
Jak myślicie? Naciągacze?
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:21   #1258
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny, myslicie ze moge zmieszać moj mineralny ARTDECO (jest ciemnawy dla mnie, kolor 03 soft ivory) z jakimś jasniejszym mineralkiem innej firmy? Np. Signature Minerals albo EDM?
Bo widze, ze maja troszke inna stukturę, SM i EDM są bardzo miałkie w porównaiu do ArtDeco.
Albo moze wiecie jak rozjasnic? :P
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 18:11   #1259
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myslicie ze moge zmieszać moj mineralny ARTDECO (jest ciemnawy dla mnie, kolor 03 soft ivory) z jakimś jasniejszym mineralkiem innej firmy? Np. Signature Minerals albo EDM?
Bo widze, ze maja troszke inna stukturę, SM i EDM są bardzo miałkie w porównaiu do ArtDeco.
Albo moze wiecie jak rozjasnic? :P
Spróbuj zrobić na początek tylko jedną porcję, tzn. weź pół minerału z ARtDECO i pół innego. Będziesz wiedziała po pierwszym razie czy Ci taka mieszanka pasuje czy nie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 18:24   #1260
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Spróbuj zrobić na początek tylko jedną porcję, tzn. weź pół minerału z ARtDECO i pół innego. Będziesz wiedziała po pierwszym razie czy Ci taka mieszanka pasuje czy nie.
jak zwykle niezawodna frantic
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.