Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-23, 14:11   #1261
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja bym chyba brała CATRICE, wydaje mi się, że odcienie są trochę bardziej naturalne i dodatkowo opakowanie jest dużo ładniejsze. No i jeśli uda Ci się dorwać w Hebe w promocji -40%, to nie masz się nad czym zastanawiać.
No to ruszam w sobotę do Hebe
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 14:29   #1262
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mogłas sobie zażyczyć w prezencie parapetówkowym od kogoś my dostaliśmy garnki i patelnie od znajomych jak się wprowadziliśmy. Pierwsze garnki kupiliśmy na allegro, straszne badziewia, wiedy sobie jeszcze nie zdawałam sprawy z tego że nie każda stal nierdzewna to odpowiednia stal nierdzewna. Sprzedałam je potem na All używane przez miesiąc za prawie tyle co kupiłam na szczęście.

A teraz musze wymienić patelnie i chcę kupić lepsze, no bo indukcję w domu chcę mieć i muszą się na nią nadawać.
Ee no nie sądzę, żeby ktokolwiek miał zamiar dać mi prezent z okazji wynajęcia mieszkania. Co innego, gdyby to było naprawdę moje, wtedy zrobiłabym wielką imprezę. Za to na urodziny poproszę o toster i mikser.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 15:37   #1263
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się wybieram do Rossmanna juz z tydzienń ale coś dotrzeć nie mogę. Ale może dzisiaj się zbiorę to popatrzę.
W nowościach kosmetycznych na wizażu się pojawiły - jakaś dziewczyna napisała, że już są
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Czyli widzę Bielenda do ust jak na razie nie cieszy się dobrą opinią No to chyba nie będę ryzykować i zostanę przy sprawdzonych masełkach Nivea [/COLOR]
Ja mam złe doświadczenia, może się poprawili, ale jednak można się naciąć..
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja chcę już jakąś bardzo porządną, która mi "starczy na lata", teflonowe mam 2 lata i są do wywalenia, nie chcę więcej tej powłoki widzieć w swojej kuchni.
Oo, u mnie w domu też jest kilka teflonów, ale nie widzę w nich ubytków, choć mają już ok. 3 lata
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A teraz musze wymienić patelnie i chcę kupić lepsze, no bo indukcję w domu chcę mieć i muszą się na nią nadawać.
Fajna ta indukcja chociaż moja ciocia rok temu prawie odwoływała Wigilię, bo zepsuła jej się dzień przed - na szczęście wujek kupił jej nową na 2 palniki, żeby była dopóki tamtej nie naprawią, ale to dodatkowy koszt.. No i jaka panika..

Wyły dziś u Was syreny? Kurczę jak się przestraszyłam mogliby informować o tych testach, a nie robić znienacka kiedyś czytałam w autobusie, że wyją w różny sposób w zależności od zagrożenia, ale już nie pamiętam ile razy i jak długo powinny na jaką okoliczność
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 15:50   #1264
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Wyły dziś u Was syreny? Kurczę jak się przestraszyłam mogliby informować o tych testach, a nie robić znienacka kiedyś czytałam w autobusie, że wyją w różny sposób w zależności od zagrożenia, ale już nie pamiętam ile razy i jak długo powinny na jaką okoliczność
Tak. Akurat siedziałam na ławce i czekałam na otwarcie poczty, więc obserwowałam sobie otoczenie - nikt nie zareagował. Też nie wiedziałam o co chodzi, ale pomyślałam, że jakby zagrożenie było prawdziwe, to ludzie i tak mieliby to gdzieś.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 21:10   #1265
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ee no nie sądzę, żeby ktokolwiek miał zamiar dać mi prezent z okazji wynajęcia mieszkania. Co innego, gdyby to było naprawdę moje, wtedy zrobiłabym wielką imprezę. Za to na urodziny poproszę o toster i mikser.
My kupowaliśmy prezenty znajomym, którzy właśnie zamieszkali razem, do wynajmowanego mieszkania, wiec kto wie.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
W nowościach kosmetycznych na wizażu się pojawiły - jakaś dziewczyna napisała, że już są
U mnie nie było, pojechałam dzisiaj. Jednak Ikea i Makro przełożone na weekend, chociaż to ciut bez sensu jeździć specjalnie, ale póki pogoda ładna to nie chcę wracać rowerem po ciemku.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak. Akurat siedziałam na ławce i czekałam na otwarcie poczty, więc obserwowałam sobie otoczenie - nikt nie zareagował. Też nie wiedziałam o co chodzi, ale pomyślałam, że jakby zagrożenie było prawdziwe, to ludzie i tak mieliby to gdzieś.
Ja nie słyszałam. Ale w razie zagrożenia ludzie się szybciej dowiedzą z TVN24 niż zorientują z syren. Ja jak wracałam 1.08 do domu z pracy o 17 to też się dłuższą chwilę zastanawiałam czemu wyją syreny, ale zagrożenie jakoś nie nasunęło się na myśl.

Zbił mnie z tropu brak tych żeli OS w Rossmannie, u mnie zresztą chyba tylko 4 zapachy były. Kupiłam 2 kremy do rąk, Neutrogenę do pracy i Mixę na zapas ( w sumie całkiem bez sensu kolejny zapas ), 2 maseczki Dermiki i kapsułki pod oczy Rival de Loop, tygodniowa kuracja.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 16:13   #1266
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej, a ja padnięta dziś jestem i ledwo widzę na oczy Drugi dzień ogarniam pracę na nowym stanowisku i jutro też niby mam się dalej uczyć co i jak, ale też mamy ważnych gości, więc pomogę jeszcze na recepcji koleżance. Trochę się boję, bo dużo mam do ogarnięcia a od poniedziałku teoretycznie już mam sama pracować na nowym stanowisku

Znowu mi się cera pogorszyła, boję się czy mój trądzik czasem nie wraca, bo wypryski wyglądają podobnie jak wtedy Staram się odstawić słodycze (idzie mi kiepsko, ale muszę! ), ostre przyprawy i pielęgnacji cały czas używam tej samej, co w trakcie poprzedniej kuracji (mam też resztkę maści), jednak na razie nie widzę poprawy. Obawiam się czy suche powietrze w pracy też nie potęguje problemu, bo okres grzewczy nigdy mojej twarzy nie służy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 18:55   #1267
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Na pewno będzie dobrze isa.

Byłam dzisiaj znowu w tym samym Rossmannie i pojawiły się nowe żele OS, wszystkie 3 pachną ładnie i wszystkie kupiłam. I dobrałam jeszcze wersję z pomarańczą i lukrecją, żeby były 4 żele w promocyjnej cenie.

No to teraz nie kupuję już przez chwilę kosmetyków do mycia ciała.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Aaa właśnie mówią w TVP, że syreny wyły z okazji ćwiczeń straży granicznej-strażników samolotowych.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 20:04   #1268
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A jaka to promocja? Nie miałam Hypnose Star, ale z mojego doświadczenia z wariacjami Hypnose wynika, że klasyk jest najlepszy.

Gdzie idziesz?
Jak będzie wybór w Twoim odcieniu to bierz L'Oreala.
Do końca października wszystkie z gamy Hypnose są po 89 zł w Douglasach. W takim razie odpuszczam.

Spróbuję kolejny raz na Pl. Wolnica. Boję się jednak ceny końcowej :-o
Kiedyś miałam kolor Welli w salonie i bardzo dobrze się trzymał. No zobaczymy jak w ogóle tam dotrę bo jednak to dośc wczena pora jak na jakiekolwiek działania zwłaszcza w sobotę dla mnie
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Niewykluczone Może w tym tygodniu przejadę się do jakiegoś, bo u mnie zawsze limitowane OS są z opóźnieniem, albo wcale
Ostatnio wąchałam peeling Papaja-Kokos Alterry, też przyjemny, ale kokos nie dominuje
Też wąchałam i mam go na liście do zakupu, aczkolwiek miałam ten drugi dawno temu i to jest raczej żel peelingujący. Ale doSyrenki chyba się nada
Myję się już ostrą stroną po udach i pupie
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny którą paletkę do brwi polecacie bardziej Catrice czy Essence? Mam ciemne brązowe włosy
Jak dla mnie liczy się tylko idealnie dobrany odcień, marka w tej dziedzinie kompletnie nie ma znaczenia.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zbił mnie z tropu brak tych żeli OS w Rossmannie, u mnie zresztą chyba tylko 4 zapachy były. Kupiłam 2 kremy do rąk, Neutrogenę do pracy i Mixę na zapas ( w sumie całkiem bez sensu kolejny zapas ), 2 maseczki Dermiki i kapsułki pod oczy Rival de Loop, tygodniowa kuracja.
Co z Mixy kupiłaś? Ja się wczoraj skusiłam na 2 kremy do rąk. I kulkę Rexony Shower Clean. I w Biedronce kupiłam jeszcze 2 rexony Girl w sprayu To tak z okazji wykończenia Isany do ciała chciałam jeszcze nabyć koloryzujący balsam Maybelline w kolorze Blush coś tam, ale jednak będę twarda, musze wykończyć szminkę ID oraz lakier do ust Gosh- oba w podobnej tonacji.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj znowu w tym samym Rossmannie i pojawiły się nowe żele OS, wszystkie 3 pachną ładnie i wszystkie kupiłam. I dobrałam jeszcze wersję z pomarańczą i lukrecją, żeby były 4 żele w promocyjnej cenie.
O jak dobrze, że się nie załapałam na promocję

Nie wiem czy się chwaliłam postępami w remoncie pokoiku- mam już jedną ścianę w kolorze intensywnej wiosennej zieleni, niedługo będę miała i drugą oraz skos z sufitem i pozostałe ścianki w bardzo jasnym szarym. Gorzej, bo popsuł mi się mechanizm w łóżku i nie da się składać No i już mnie denerwuje wszystko poprzestawiane i pod folią.

Przewiozłam dziś kota dookoła bloku w koszyku rowerowym, chyba mu się podobało Potem siostra mi go podrzuciła autem na chwilę żeby zrobił furorę w pracy. Ma już trochę fotek, obiecuję w wolnej chwili przysiąść i wkleić coś. A z ciekawostek to wpadł ostatnio do sedesu

Przypomniałam sobie o maści antyseptycznej Himalaya- posmarowałam oczy. Potem doczytałam "unikać kontaktu z oczami" na początku zapiekło ale widzę, że bardzo pomogło, dziś też użyję i może mi to zejdzie wreszcie.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 20:29   #1269
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Do końca października wszystkie z gamy Hypnose są po 89 zł w Douglasach. W takim razie odpuszczam.
O to może bym się wybrała po tusz, ale pewnie półki już wymiecione. Ja nie wiem czemu ja nigdy nie wiem o takich fajnych promocjach.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Myję się już ostrą stroną po udach i pupie
Brawo.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Co z Mixy kupiłaś? Ja się wczoraj skusiłam na 2 kremy do rąk. I kulkę Rexony Shower Clean. I w Biedronce kupiłam jeszcze 2 rexony Girl w sprayu To tak z okazji wykończenia Isany do ciała chciałam jeszcze nabyć koloryzujący balsam Maybelline w kolorze Blush coś tam, ale jednak będę twarda, musze wykończyć szminkę ID oraz lakier do ust Gosh- oba w podobnej tonacji.
Kupiłam ten krem: http://www.rossnet.pl/Produkt/Mixa-R...30,292902,1857 a Ty też w Mixę się obkupiłaś?
Generalnie nie wiem kiedy go otworzę, bo mam jeszcze w zapasie maseczkę do rąk Alverde a w użyciu niekończący się krem z Lidla.

Coś mnie wzięło na zakupy, muszę się opamiętać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O jak dobrze, że się nie załapałam na promocję
Jeszcze by się jakiś otwarty Rossmann znalazł o tej godzinie jakbyś jednak chciała.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się chwaliłam postępami w remoncie pokoiku- mam już jedną ścianę w kolorze intensywnej wiosennej zieleni, niedługo będę miała i drugą oraz skos z sufitem i pozostałe ścianki w bardzo jasnym szarym. Gorzej, bo popsuł mi się mechanizm w łóżku i nie da się składać No i już mnie denerwuje wszystko poprzestawiane i pod folią.
No to dobrze, byle do końca remontu. Aczkolwiek zielonego koloru nie lubię.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Przewiozłam dziś kota dookoła bloku w koszyku rowerowym, chyba mu się podobało Potem siostra mi go podrzuciła autem na chwilę żeby zrobił furorę w pracy. Ma już trochę fotek, obiecuję w wolnej chwili przysiąść i wkleić coś. A z ciekawostek to wpadł ostatnio do sedesu
Młode koty są takie fajne niezdarne czekamy na foty.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 21:01   #1270
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O to może bym się wybrała po tusz, ale pewnie półki już wymiecione. Ja nie wiem czemu ja nigdy nie wiem o takich fajnych promocjach.

Kupiłam ten krem: http://www.rossnet.pl/Produkt/Mixa-R...30,292902,1857 a Ty też w Mixę się obkupiłaś?
Generalnie nie wiem kiedy go otworzę, bo mam jeszcze w zapasie maseczkę do rąk Alverde a w użyciu niekończący się krem z Lidla.

Coś mnie wzięło na zakupy, muszę się opamiętać.

Jeszcze by się jakiś otwarty Rossmann znalazł o tej godzinie jakbyś jednak chciała.

No to dobrze, byle do końca remontu. Aczkolwiek zielonego koloru nie lubię.

Młode koty są takie fajne niezdarne czekamy na foty.
Bo nie bywasz w galeriach Ja też nie, przez okno w Futurze jak byłam to mi mignęło i sprawdziłam na stronie potem

Wzięłam też ten lipidowy oraz odżywający. Tu nie mam zapasów to sobie pozwoliłam, do pracy się przyda, bo kolejny z Avonu okazał się samą wodą być W sumie to nie wiem dlaczego spodziewałam się po nim więcej..

Mnie też bierze pod koniec miesiąca na zakupy.

Chciałam ciemniejszy odcień, taki leśny, ale nie było z żadnej firmy gotowych. Z resztą mam nadzieję, że zbyt długo tu już nie pomieszkam , a pęknięcia na ścianach i tak musiały być połatane więc to dobra okazja do przetestowania ciemnych kolorów. Nie polecam marki NOBILES

Stefan już sobie świetnie radzi fizycznie, po prostu siostra robiąc mu pokupową toaletę nie zdążyła jeszcze zamknąć klapy, a on ma taką trasę, że po wannie wskakuje na umywalkę a z umywalki po klapie sedesowej na podłogę no i sobie skoczył za wcześnie biedak

Cały tydzień próbuję się zebrać na obchód jakichś sklepów w centrum przed pracą i nic z tego. Powinnam też w końcu zrobić zdjęcia do dowodu, bo potrzebuję do papierów zawodowych, ech. Ale kreska na oku jest już stałym elementem codziennego makijażu

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Myślicie, że to będą same silikony? https://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci-kos...seve-Fibralogy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 21:23   #1271
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak. Akurat siedziałam na ławce i czekałam na otwarcie poczty, więc obserwowałam sobie otoczenie - nikt nie zareagował. Też nie wiedziałam o co chodzi, ale pomyślałam, że jakby zagrożenie było prawdziwe, to ludzie i tak mieliby to gdzieś.
Dokładnie!
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej, a ja padnięta dziś jestem i ledwo widzę na oczy Drugi dzień ogarniam pracę na nowym stanowisku i jutro też niby mam się dalej uczyć co i jak, ale też mamy ważnych gości, więc pomogę jeszcze na recepcji koleżance. Trochę się boję, bo dużo mam do ogarnięcia a od poniedziałku teoretycznie już mam sama pracować na nowym stanowisku

Znowu mi się cera pogorszyła, boję się czy mój trądzik czasem nie wraca, bo wypryski wyglądają podobnie jak wtedy Staram się odstawić słodycze (idzie mi kiepsko, ale muszę! ), ostre przyprawy i pielęgnacji cały czas używam tej samej, co w trakcie poprzedniej kuracji (mam też resztkę maści), jednak na razie nie widzę poprawy. Obawiam się czy suche powietrze w pracy też nie potęguje problemu, bo okres grzewczy nigdy mojej twarzy nie służy
Nic się nie bój

A czymś nawilżasz twarz przed makijażem? Może by Ci trochę ochroniło twarz..
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj znowu w tym samym Rossmannie i pojawiły się nowe żele OS, wszystkie 3 pachną ładnie i wszystkie kupiłam. I dobrałam jeszcze wersję z pomarańczą i lukrecją, żeby były 4 żele w promocyjnej cenie.
Ale Ci dobrze!
Ja dziś dorwałam kokos i malinę z kakao, mandarynki nie było szkoda, bo jutro już będzie po promocji
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Do końca października wszystkie z gamy Hypnose są po 89 zł w Douglasach. W takim razie odpuszczam.
W stacjonarnych czy na stronce?
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Też wąchałam i mam go na liście do zakupu, aczkolwiek miałam ten drugi dawno temu i to jest raczej żel peelingujący. Ale doSyrenki chyba się nada
Myję się już ostrą stroną po udach i pupie
Noo, to duży postęp ja kiedyś kupiłam miniaturkę Syreny a jest to sama ostra część miałam ją na wakacjach, ale na podrażnionej opalaniem skórze, to był średni pomysł
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się chwaliłam postępami w remoncie pokoiku- mam już jedną ścianę w kolorze intensywnej wiosennej zieleni, niedługo będę miała i drugą oraz skos z sufitem i pozostałe ścianki w bardzo jasnym szarym. Gorzej, bo popsuł mi się mechanizm w łóżku i nie da się składać No i już mnie denerwuje wszystko poprzestawiane i pod folią.
Szalejesz z kolorami też miałam kiedyś dwie zielone ściany, a dwie jasnożółte
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Myślicie, że to będą same silikony? https://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci-kos...seve-Fibralogy
Może tak być, w końcu muszą czymś włos oblepić, żeby wydawał się grubszy..

Ostatnio kupiłam pomadkę-błyszczyk Celii i dostałam kilka próbek jakichś nowych balsamów Perfecty: Lady Berry - sorbet z owoców leśnych i Sugar Baby - landrynki i wata cukrowa - brzmiały super.. wczoraj otworzyłam LB i totalne rozczarowanie - śmierdzi czymś na kształt mleczka typu Cif czy inne cytrusowe paskudztwo.. Jedyny plus, to że dobrze nawilża i dość szybko się wchłania, ale zapach nie do zniesienia na dłuższą metę. Aż się boję otwierać ten drugi wariant
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-10-24 o 21:44
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 08:43   #1272
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Bo nie bywasz w galeriach Ja też nie, przez okno w Futurze jak byłam to mi mignęło i sprawdziłam na stronie potem
A byłam nawet ostatnio w Futurze, ale nie wpadłam na to, żeby udać się w stronę Douglasa.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wzięłam też ten lipidowy oraz odżywający. Tu nie mam zapasów to sobie pozwoliłam, do pracy się przyda, bo kolejny z Avonu okazał się samą wodą być W sumie to nie wiem dlaczego spodziewałam się po nim więcej..
Ja do pracy kupiłam klasyczną Neutrogenę, też chciałam coś sprawdzonego, bo ostatnio właśnie miałam taki beznadziejny krem, który nic a nic nie pomagał. A tej Neutrogeny to już kilka lat nie miałam i zapomniałam, że taka fajna.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Chciałam ciemniejszy odcień, taki leśny, ale nie było z żadnej firmy gotowych. Z resztą mam nadzieję, że zbyt długo tu już nie pomieszkam , a pęknięcia na ścianach i tak musiały być połatane więc to dobra okazja do przetestowania ciemnych kolorów. Nie polecam marki NOBILES
Ja lubię ciemne kolory we wnętrzach dobrze mi się w takich mieszka (jeszcze gdyby nie było tej wściekłej brzoskwini na pozostałych moich ścianach tylko coś bardziej kontrastowego to by był ideał.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja myślę, że niekoniecznie, to może być całkiem fajne, ja lubię linie Elseve w większości.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja dziś dorwałam kokos i malinę z kakao, mandarynki nie było szkoda, bo jutro już będzie po promocji
Mandarynka fajnie pachnie ogólnie bardzo udane te nowości. Tylko nie mam ich gdzie schować.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam pomadkę-błyszczyk Celii i dostałam kilka próbek jakichś nowych balsamów Perfecty: Lady Berry - sorbet z owoców leśnych i Sugar Baby - landrynki i wata cukrowa - brzmiały super.. wczoraj otworzyłam LB i totalne rozczarowanie - śmierdzi czymś na kształt mleczka typu Cif czy inne cytrusowe paskudztwo.. Jedyny plus, to że dobrze nawilża i dość szybko się wchłania, ale zapach nie do zniesienia na dłuższą metę. Aż się boję otwierać ten drugi wariant
Widziałam chyba któryś z tych balsamów w Rossmannie, ale mam w tej kategorii za dużo zapasów i za dużo rzeczy do przetestowania. Pewnie połowę wycofają z produkcji znaim to wszystko zużyję.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 16:02   #1273
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj znowu w tym samym Rossmannie i pojawiły się nowe żele OS, wszystkie 3 pachną ładnie i wszystkie kupiłam. I dobrałam jeszcze wersję z pomarańczą i lukrecją, żeby były 4 żele w promocyjnej cenie.
No ładnie, ładnie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się chwaliłam postępami w remoncie pokoiku- mam już jedną ścianę w kolorze intensywnej wiosennej zieleni, niedługo będę miała i drugą oraz skos z sufitem i pozostałe ścianki w bardzo jasnym szarym. Gorzej, bo popsuł mi się mechanizm w łóżku i nie da się składać No i już mnie denerwuje wszystko poprzestawiane i pod folią.

Przewiozłam dziś kota dookoła bloku w koszyku rowerowym, chyba mu się podobało Potem siostra mi go podrzuciła autem na chwilę żeby zrobił furorę w pracy. Ma już trochę fotek, obiecuję w wolnej chwili przysiąść i wkleić coś. A z ciekawostek to wpadł ostatnio do sedesu
Ja też mało za zielenią przepadam, ale taka wiosenna pewnie wygląda fajnie
BTW. Sama ostatnio myślę o tym, że ponad rok minął od mojego remontu a wciąż mam stare łóżko i niedługo pewnie czeka mnie zakup w końcu tej upatrzonej od dawna czarnej wersalko-sofy

Haha, biedny kociak


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
A czymś nawilżasz twarz przed makijażem? Może by Ci trochę ochroniło twarz..
W sumie rano jedynie myję twarz szarym mydłem lub różanym z Barwy, potem przecieram tonikiem AA dla wrażliwców, nakładam filtr i puder LU i tyle. Czasem jeszcze nakładam na czoło i policzki Pore Refiner, ale ostatnio jakoś nawet o nim zapominam, bo w sumie i tak nic mi on nie daje, a nawet mam wrażenie, że filtr na nim szybciej się zaczyna świecić.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 11:31   #1274
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Byłam wczoraj na otwarciu nowego CH, oczywiście jako pierwsze zaliczyłam Hebe i SP - fajnie, że są na jednym poziomie

W SP nic nie kupiłam, jakoś tak ciasno było, rozglądnęłam się tylko mniej więcej po półkach.

W Hebe zakupy skromne - 2 szminki w kredce Catrice (założyłam kartę i skorzystałam z promocji -40% na Catrice), serum do rzęs L'Biotica i trójpak płatków za 4,99.


Znacie może kosmetyki Dear Body?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 22:47   #1275
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
W stacjonarnych czy na stronce?
Na pewno w stacjonarnych, a na stronie to nie wiem
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A byłam nawet ostatnio w Futurze, ale nie wpadłam na to, żeby udać się w stronę Douglasa.

Ja do pracy kupiłam klasyczną Neutrogenę, też chciałam coś sprawdzonego, bo ostatnio właśnie miałam taki beznadziejny krem, który nic a nic nie pomagał. A tej Neutrogeny to już kilka lat nie miałam i zapomniałam, że taka fajna.

Ja lubię ciemne kolory we wnętrzach dobrze mi się w takich mieszka (jeszcze gdyby nie było tej wściekłej brzoskwini na pozostałych moich ścianach tylko coś bardziej kontrastowego to by był ideał.

Ja myślę, że niekoniecznie, to może być całkiem fajne, ja lubię linie Elseve w większości.

Widziałam chyba któryś z tych balsamów w Rossmannie, ale mam w tej kategorii za dużo zapasów i za dużo rzeczy do przetestowania. Pewnie połowę wycofają z produkcji znaim to wszystko zużyję.
Ja zwykle parkuje na dole, to zawsze chociaż zerkam na witrynę

Ja chyba testowałam kilka razy jakieś neutrogeny ale jakoś nie zapałałam miłością. Ciekawe jak ta Mixa się spisze. Na razie jestem zadowolona z DLA- używam głównie na noc, bo bardzo odzywczy jest.

U mnie się zaczęło od ciemneij pościeli z Ikei- bardzo dobrze mi się w niej śpi i postanowiłam przełożyć to na ściany.

Nie miałam jak sprawdzić składów, w biegu zauważyłam tylko odżywkę w biedronce.

A ja się nie mogę doczekać zakupów w tej dziedzinie na razie wykańczam spadkowe kokosowe masełko tbs od koleżanki. Kupię w końcu masło Alterry i ten balsam z olejkami Isany. A potem zajmę się FlosLekami- jeśli do tego czasu jeszcze je będą produkować
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Haha, biedny kociak
A dzisiaj miał jakiś melancholijny dzień- prawie cały przespał lub przesiedział na oknie, malutko jadł.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Znacie może kosmetyki Dear Body?
Nie słyszałam o takich

Podoba mi się nowy kolorek, chociaż jest dużo jaśniejszy niż ten, jaki miał wyjść wg. próbnika. Fryzjerka namówiła mnie na Diacolor, wybrałam odcień 6.24. Ścięłam do połowy łopatki. Również się cieszę z ceny- na szczęście cennik ze strony jest chyba z kosmosu wzięty
Jeszcze mnie fryzjerka kusiła kosmetyczką współdziałającą pod ich szyldem- pracują na Clarenie. Do przemyślenia mam
Weekend bradzo udany- po fryzjerze pojechałam do zoo zobaczyć nowe nabytki- 3 żyrafki mamy, w awatarze zdjęcie Malika ze strony zoo
I zaliczyłam wieczorem 2 imprezy- koncert Świetlików (nie wiedziałam, że oni tacy fajni ) i duby na Kazimierzu do rana. Wytrzymałam do 5- starość, nie radość
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 07:38   #1276
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Rzyrafko:
one są dostępne w Hebe
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 08:21   #1277
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na otwarciu nowego CH, oczywiście jako pierwsze zaliczyłam Hebe i SP - fajnie, że są na jednym poziomie
Fajne takie podwójne otwarcie dwóch fajnych drogerii
Ja jestem ciekawa co będzie w naszej nowej galerii, wyczaiłam na niej już szyldy Galeria Bronowice i Auchan to chyba otwarcie powoli się zbliża.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Znacie może kosmetyki Dear Body?


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja zwykle parkuje na dole, to zawsze chociaż zerkam na witrynę
To ja na górze zazwyczaj i tylko zbiegam do SP albo potrzebnego sklepu. Bo moje jedyne dwa standardowe sklepy w tej galerii to Mango i Calzedonia.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja chyba testowałam kilka razy jakieś neutrogeny ale jakoś nie zapałałam miłością. Ciekawe jak ta Mixa się spisze. Na razie jestem zadowolona z DLA- używam głównie na noc, bo bardzo odzywczy jest.
Ja pamiętam, że je testowałam wiele lat temu, po zachwytach MagJi, wtedy było mniej wersji niż teraz, ale klasyczna jest super i na tyle szybko się wchłania, że mogę stukać po komputerze zaraz po aplikacji.

Mixy też jestem ciekawa, ale nie wiem kiedy nadejdzie jej czas, chyba nieprędko.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja się nie mogę doczekać zakupów w tej dziedzinie na razie wykańczam spadkowe kokosowe masełko tbs od koleżanki. Kupię w końcu masło Alterry i ten balsam z olejkami Isany. A potem zajmę się FlosLekami- jeśli do tego czasu jeszcze je będą produkować
Ja też je chcę ale nie ma sensu teraz kupować.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Weekend bradzo udany- po fryzjerze pojechałam do zoo zobaczyć nowe nabytki- 3 żyrafki mamy, w awatarze zdjęcie Malika ze strony zoo
Czytałam właśnie, że są nowe zwierzątka ja chciałam iść zobaczyć młode jaguary jak się urodziły chyba rok temu, ale TŻ mi powiedział, że możemy tam pojechać na rowerach i trochę wtedy odpadłam.

Ja w weekend odwiedziłam Douglasa i kupiłam Hypnose Drama. Mam nadzieję, że nie będę żałować, że nie wzięłam klasyka, ale byłam ciekawa tej wersji. Tym samym mam zapasy porządne i teraz będę zużywać.
Zakupowo kusi mnie wciąż kostka Essie z jesiennej kolekcji i obawiam się, że w końcu ulegnę.

A dzisiaj się obudziłam z fatalnym samopoczuciem, mdli mnie, boli mnie głowa, brzuch i kołata mi serce. W związku z tym mimo ładnej pogody zostawiłam dzisiaj rower w domu i po pracy idę do Ikei i Makro z zamiarem zakupu patelni.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 10:01   #1278
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na otwarciu nowego CH, oczywiście jako pierwsze zaliczyłam Hebe i SP - fajnie, że są na jednym poziomie
Super, to chyba teraz największa galeria w NS, prawda? Śledziłam postępy w budowie, jak tamtędy przejeżdżałam. Podobno jako pierwsi w Polsce macie też H&M Home! W Krakowie będzie w listopadzie w tej nowej galerii, bardzo podobają mi się komplety pościeli, np. taki jak na zdjęciu.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Weekend bradzo udany- po fryzjerze pojechałam do zoo zobaczyć nowe nabytki- 3 żyrafki mamy, w awatarze zdjęcie Malika ze strony zoo
Jestem ich bardzo ciekawa, sama muszę się wybrać.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A dzisiaj się obudziłam z fatalnym samopoczuciem, mdli mnie, boli mnie głowa, brzuch i kołata mi serce. W związku z tym mimo ładnej pogody zostawiłam dzisiaj rower w domu i po pracy idę do Ikei i Makro z zamiarem zakupu patelni.
Ja też dziś czuję się źle, w ogóle mam taki humor, że jak jeden facet przez telefon zwracał się do mnie per serduszko, to musiałam się bardzo powstrzymywać, żeby mu nie nagadać - a zwykle takie rzeczy mnie nie ruszają. Taka piękna pogoda, a ja siedzę w pracy - rano jest jeszcze zimno, jak wychodzę jest już ciemno. Kurcze no.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg home_bedlinen.jpg (409,8 KB, 29 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 10:30   #1279
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Super, to chyba teraz największa galeria w NS, prawda? Śledziłam postępy w budowie, jak tamtędy przejeżdżałam. Podobno jako pierwsi w Polsce macie też H&M Home! W Krakowie będzie w listopadzie w tej nowej galerii, bardzo podobają mi się komplety pościeli, np. taki jak na zdjęciu.
Nawet nie wiedziałam, że jest H&M Home. W Zarze Home jeszcze nie byłam a tu nowy sklep z tej dziedziny. Ciekawe czy ich pościele będą pasować na ikeowe podwójne kołdry, na stronie mi pokazuje tylko komplety jednoosobowe.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 10:33   #1280
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Też się zastanawiam. Mam nadzieję, że będą po prostu w wersjach pojedynczych i podwójnych. Po przejrzeniu całej kolekcji na stronie H&M (klik) mam ochotę na połowę rzeczy, bardzo mi się podoba. Ceny też są ok.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 10:35   #1281
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Tylko że podwójna kołdra z Ikei ma rozmiar 200x200 a standard jest 220x200. Dlatego jak rozmiar będzie ten większy to mnie nie urządza, bo nie lubię za dużych poszewek.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 10:35   #1282
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Em, muszę przyznać, że nowa galeria robi wrażenie. Wcześniejsze dwie to takie raczej pseudo-galerie, pustki w nich straszne, sklepy się wynoszą.
Jakby z którejś z nich przenieśli do nowej Pepco, a z jednej dużego Rossmanna, to miałabym wszystko co dla mnie ciekawe w jednym miejscu i niedaleko

Do H&M Home nie miałam już sił wejść, zwłaszcza, że nie orientowałam się wcześniej na stronie co mają ciekawego.
Ta pościel rzeczywiście jest fajna
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2013-10-28 o 10:37
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 10:39   #1283
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

O, nawet nie wiedziałam, że Ikea ma niestandardowe kołdry. Jak mi się bardzo spodoba jakaś pościel, to pewnie dam najwyżej babci do skrócenia - chyba że mi to nie będzie przeszkadzało. Bardzo nie mogę się doczekać tego otwarcia. Szkoda tylko, że to tak daleko ode mnie.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Do H&M Home nie miałam już sił wejść, zwłaszcza, że nie orientowałam się wcześniej na stronie co mają ciekawego.
Ta pościel rzeczywiście jest fajna
Szkoda, miałybyśmy wiadomości z pierwszej ręki, co jest wartego uwagi. Swoją drogą widziałam w komentarzach na fb, że ludzie byli oburzeni tym, że H&M Home będzie na razie tylko w kilku miastach w Polsce w tym w Nowym Sączu. Jak dla mnie super, jeśli czegoś nie dostanę w Krk, to TŻ mi kupi jak pojedzie do domu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 10:42   #1284
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
O, nawet nie wiedziałam, że Ikea ma niestandardowe kołdry. Jak mi się bardzo spodoba jakaś pościel, to pewnie dam najwyżej babci do skrócenia - chyba że mi to nie będzie przeszkadzało. Bardzo nie mogę się doczekać tego otwarcia. Szkoda tylko, że to tak daleko ode mnie.
Ja to odkryłam jak chciałam kupic pościel w innym sklepie niż sama Ikea. No ale trudno.

Też się oburzałam jak Hebe było wszędzie tylko nie w Krakowie, w tym w wielu małych miastach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 11:04   #1285
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Mnie samą też zdziwił ten NS na liście, ale pewnie po prostu wybrali te miasta, w których są nowo otwierane galerie. Jeszcze co do Zara Home, to byłam raz w ZT w Warszawie i ceny mnie tak zniechęciły, że jeszcze nie zajrzałam do sklepu w GKrk.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 11:15   #1286
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Mnie nie zdziwiło, bo nawet nie wiedziałam co to H&M Home

Patrzę na ich stronę i ceny trochę wysokie ... Raczej nie będę tam częstym gościem.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 11:45   #1287
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mandarynka fajnie pachnie ogólnie bardzo udane te nowości. Tylko nie mam ich gdzie schować.
Nie wiem, gdzie mogę ją dostać.. R. który odwiedziłam w piątek zawsze jako pierwszy ma wszelkie nowości, a tym razem nie było żadnych jeszcze odczuwam straszną potrzebę kupna nowego mydła do rąk Carex - Strawberry Candy - co za zapach
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja w weekend odwiedziłam Douglasa i kupiłam Hypnose Drama. Mam nadzieję, że nie będę żałować, że nie wzięłam klasyka, ale byłam ciekawa tej wersji. Tym samym mam zapasy porządne i teraz będę zużywać.
Zakupowo kusi mnie wciąż kostka Essie z jesiennej kolekcji i obawiam się, że w końcu ulegnę.
Używałam miniaturki i miło ją wspominam fajnie podkręca, na pewno nie było dramatu

Jeszcze nie kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Super, to chyba teraz największa galeria w NS, prawda? Śledziłam postępy w budowie, jak tamtędy przejeżdżałam. Podobno jako pierwsi w Polsce macie też H&M Home! W Krakowie będzie w listopadzie w tej nowej galerii, bardzo podobają mi się komplety pościeli, np. taki jak na zdjęciu.
O, przypomniałaś mi! U nas też mieli jesienią otworzyć H&MH w Klifie - tyle tylko, że jesień długa i nie wiem, czy już jest czy dopiero na dniach
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mnie samą też zdziwił ten NS na liście, ale pewnie po prostu wybrali te miasta, w których są nowo otwierane galerie. Jeszcze co do Zara Home, to byłam raz w ZT w Warszawie i ceny mnie tak zniechęciły, że jeszcze nie zajrzałam do sklepu w GKrk.
Zgadzam się, cenowo są straszni
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-10-28 o 11:46
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 12:03   #1288
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mnie samą też zdziwił ten NS na liście, ale pewnie po prostu wybrali te miasta, w których są nowo otwierane galerie. Jeszcze co do Zara Home, to byłam raz w ZT w Warszawie i ceny mnie tak zniechęciły, że jeszcze nie zajrzałam do sklepu w GKrk.
Ja nawet nie wiem jakie tam ceny, ale ostatnio widziałam kobietę z taaaakim wielgachnym workiem z Zara Home, że ją całą przesłaniał i poczułam ukłucie zazdrości, że ja też bym chciała taki worek prezentów do domu.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mnie nie zdziwiło, bo nawet nie wiedziałam co to H&M Home
Ja też nie wiedziałam, że mają dział domowy i że gdzieś go mają otwierać.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Nie wiem, gdzie mogę ją dostać.. R. który odwiedziłam w piątek zawsze jako pierwszy ma wszelkie nowości, a tym razem nie było żadnych
Teraz to warto poczekać na kolejną promocję. Ja policzyłam, że mam 8 żeli w zapasie. Trochę sporo.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Używałam miniaturki i miło ją wspominam fajnie podkręca, na pewno nie było dramatu
To dobrze po Doll Eyes trochę się zraziłam do wariacji na temat Hypnose, ale ten ma taką fajną wielką szczotę na zdjęciach...

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Jeszcze nie kupiłaś?
Nie ale chyba w końcu to zrobię jak mi do wypłaty nie przejdzie, bo teraz to chyba już nie powinnam po wczorajszym tuszu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 16:05   #1289
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej, ja niedawno wróciłam z pracy i nie mogę się przestawić, że jest już tak ciemno! Niecierpię zmiany czasu Szybko malowałam paznokcie po wejściu do domu, bo przy sztucznym świetle jakoś mi koślawo wychodzi i zawsze się pobrudzę. Chyba przydałaby mi się jakaś lampka na biurko do tego

W weekend poszalałam i kupiłam obiektyw do makro. Mój wymarzony Szkoda jedynie, że właściwie jedynie weekendy mi zostają na focenie, bo teraz już za ciemno


Zainteresowałyście mnie tym H&M Home, w wolnej chwili przejrzę co tam mają Chociaż i tak póki co mam listę rzeczy do zakupu z Ikei, ale jakoś mi nie po drodze ciągle.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 13:54   #1290
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej, ja tak na szybko chciałam napisać, bo nie wiem, czy wiecie, ale do końca października jest -40% na kolorówkę w SP Ja już dziś korzystałam Dobra, a teraz nadrabiam wątek;0
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.