Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-18, 11:03   #1261
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Ja to rozumiem, czasami inaczej niż autobusem się nie da... Niemniej jednak mam nadzieję, że nie masz problemów z miejscem siedzącym i że ludzie są bardziej pomocni i życzliwi.
Nie mam problemów, bo albo są wolne miejsca albo mi ludzie ustępują, aż jestem w szoku. Wczoraj gimnazjalistka mi miejsca ustapiła
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:10   #1262
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 253
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Nie mam problemów, bo albo są wolne miejsca albo mi ludzie ustępują, aż jestem w szoku. Wczoraj gimnazjalistka mi miejsca ustapiła
To jestem w szoku z tą gimnazjalistką. Zauważyłam, że bardziej chętne są osoby w srednim wieku lub mamy z małymi dziećmi na ustępowanie. Im młodsze osoby, a kobiety zwłaszcza, tym bardziej wyjątkowo słaby wzrok lub godny pozazdroszczenia pęd do czytania czegokolwiek, gdy na horyzoncie pojawia się osoba, której wypadałoby ustąpić miejsca.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:18   #1263
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hej
Gratulacje jeszcze raz dla naszych pierwszych wątkowych mamusiek

Dziś trochę pospałam, wstałam chyba o 10.30, albo nawet później
Wymęczyła mnie wczoraj podróż do Pruszkowa na 18stkę chrześniaka mojego męża, ogólnie impreza słaba. Korzystając z okazji, że już tam pojechaliśmy wyrwaliśmy się do Agaty Meble i zamówiliśmy stół do jadalni i krzesła, mają być najpóźniej do końca miesiąca do odebrania. Tak sobie właśnie kombinuję, że jak już pojedziemy po te meble to musimy od razu wstąpić do IKEI po komody i inne upatrzone bajery bo chciałabym to wszystko załatwić za jednym razem.
Dziś kolejne urodziny, mojego brata na szczęście i nie będzie tłumów więc luźna atmosfera i przepyszny torcik mojej mamy, a nie jakieś cukrowo-masowe shity bez smaku, które wczoraj jadłam bueeeee

No i chyba czeka mnie szukanie wózka od nowa, zobaczyłam wczoraj ten co miałam upatrzony i jakoś tak mi on teraz nie do końca pasuje.....
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:24   #1264
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dziewczyny gdzie kupiliście liście malin w zwykłej aptece dostanę?
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:32   #1265
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Pytanko do mamusiek z doświadczeniem.
Powiedzcie kochane jak wygląda ten czop śluzowy? Bo jestem prawie pewna, ze wczoraj sobie wylecial i ze tak powiem "zbieralam go z majtek". Czy jest tego jakaś ogromna ilosc, czy faktycznie mogłam to zebrac z majtek? Nie pamietam bym miala taki sluz, bylo to zwarte, geste i nie podlatywalo krwia.

W tych miłych okolicznosciach zycze udanej niedzieli :P Buziaki
to moze byc to z tego co slyszalam
Twój czas też nieubłaganie dobiega końca

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Agusiek ja te liście kupowałam przez internet, ale widziałam, że u nas też są w Tesco, no i w takim sklepie z ziołami itd.

Ja idę jutro w końcu dokończyć zakupy do torby szpitalnej bo jestem niedopakowana

Poziomkowa mi sie Adam bardzo podoba. Jest takie proste, ładne, łagodne i takie ponadczasowe
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:34   #1266
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
to moze byc to z tego co slyszalam
Twój czas też nieubłaganie dobiega końca

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Agusiek ja te liście kupowałam przez internet, ale widziałam, że u nas też są w Tesco, no i w takim sklepie z ziołami itd.

Ja idę jutro w końcu dokończyć zakupy do torby szpitalnej bo jestem niedopakowana

Poziomkowa mi sie Adam bardzo podoba. Jest takie proste, ładne, łagodne i takie ponadczasowe
Hmm tylko, że Ty zagranicą... Dziewczyny z Polski może któraś mi powie gdzie kupiła
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:34   #1267
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupiliście liście malin w zwykłej aptece dostanę?
Ja nie dostałam w żadnej aptece, A na gemini też nie ma... Jedynie herbatka malinowa a mi na liściach zależy :/
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 11:37   #1268
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Ja nie dostałam w żadnej aptece, A na gemini też nie ma... Jedynie herbatka malinowa a mi na liściach zależy :/
Hmm to może przez neta zamówię jednak zamiast szukać po sklepach...
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:40   #1269
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Hmm tylko, że Ty zagranicą... Dziewczyny z Polski może któraś mi powie gdzie kupiła
http://www.biochatka.pl/index.php/li...ry-natury.html

chyba latwiej przez neta w takim razie albo sklepy ze zdrowa zywnoscia czy cos takiego? Nie ma u was?
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:42   #1270
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Agusiek, ja kupiłam w zwykłej aptece w Polsce, w jednej nie bylo, poszlam do drugiej i dostalam, tylko mów ze chcesz SUSZ Z LISCI MALIN bo ja tez mowilam ze cherbate a farmaceutka do mnie ze nie ma w takich torebkach jak cherbata, i o maly wlos nie kupilabym heh
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:44   #1271
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Pytanko do mamusiek z doświadczeniem.
Powiedzcie kochane jak wygląda ten czop śluzowy? Bo jestem prawie pewna, ze wczoraj sobie wylecial i ze tak powiem "zbieralam go z majtek". Czy jest tego jakaś ogromna ilosc, czy faktycznie mogłam to zebrac z majtek? Nie pamietam bym miala taki sluz, bylo to zwarte, geste i nie podlatywalo krwia.

W tych miłych okolicznosciach zycze udanej niedzieli :P Buziaki
Niby jedno dziecko rodzilam i sama nie wiem. U mnie też coś nie tak, od wczoraj mam co jakiś czas na majtkach takiego gęstego "glucika" jest tego nie wiele i bez krwi. I sama nie jestem pewna co to. Jutro zaczynam 35 tydz i wydaje mi się ze to za wcześnie
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 11:45   #1272
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość

chyba latwiej przez neta w takim razie albo sklepy ze zdrowa zywnoscia czy cos takiego? Nie ma u was?
U mnie nie ma takich sklepów niestety, bo mała mieścina

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Agusiek, ja kupiłam w zwykłej aptece w Polsce, w jednej nie bylo, poszlam do drugiej i dostalam, tylko mów ze chcesz SUSZ Z LISCI MALIN bo ja tez mowilam ze cherbate a farmaceutka do mnie ze nie ma w takich torebkach jak cherbata, i o maly wlos nie kupilabym heh
Ok to przejdę się jutro do dwóch pierwszych aptek, może akurat będę miała szczęście
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:46   #1273
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

A i gratulacje dla rozpakowanych już mamusiek, niech się dzieciacxki zdrowo chowają
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:48   #1274
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

U nas jest taka, jest super i nawet niezle smakuje I w formie herbatki normalnie ale widzę, że w PL chyba nie ma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpe shopping.jpe (14,9 KB, 20 załadowań)
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:48   #1275
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Agusiek u mnie w zadnej aptece nie mieli,dopiero w sklepie zielarskim dostalam


Cornflower tez mysle ze jak zobacze malutka po porodzie to mnie olsni z imieniem i maz w razie co ustapi na Gabrysie

O apropo malej,juz daje matce wycisk i cwiczy akrobacje,juz sie wizyty jutrzejszej doczekac nie moge
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:53   #1276
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dziękuję za odp popatrzę w aptekach, jak nie znajdę to zamówię

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Zazdroszczę naszym dzielnym Mamusiom mogą już zobaczyć i potulać kruszynki
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 12:01   #1277
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Jutro moje urodziny. Ciekawe ktora urodzi Polecam ta datę, super ludzie z taką datą urodzenia Jest chętna?
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 12:03   #1278
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Jutro moje urodziny. Ciekawe ktora urodzi Polecam ta datę, super ludzie z taką datą urodzenia Jest chętna?
he he jaka skromność dla mnie niestety za wcześnie
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 12:12   #1279
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
he he jaka skromność dla mnie niestety za wcześnie
Wymiękasz?

A tak serio to właściwie dla dziewczyn z początku listy już bramka otwarta Bierzcie się za okna, szorowanie podłóg i biegi po schodach
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 12:13   #1280
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Joycesky gratulacje!! To ruszyło pełno para, ale będzie różnica między najmłodszy a najstarszym bąbelkiem listopadowym
Iclosemyeyes oglądam te które wymieniłaś, innych nie znam niestety.

Ja dziś zaczynam 36 tydzień. Jutro wchodzi malarz, do przyszłego weekendu chce zrobić porządek z grubsza i od kolejnego poniedziałku zacząć prac i sprawdzić co mi jeszcze brakuje. W listopadzie myślę juz nie będę pracować bo ostanie mi raptem 3 tygodnie do terminu.

Jadę do Lidla bo mamy pustą lodówkę. Proszę mi tu nie rodzić dopóki nie wrócę. :-D
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 12:17   #1281
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Wymiękasz?

A tak serio to właściwie dla dziewczyn z początku listy już bramka otwarta Bierzcie się za okna, szorowanie podłóg i biegi po schodach
Nie nie ale Mała chyba jeszcze nie gotowa

Która się pisze na jutro? skoro tak codziennie rodzimy
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 12:19   #1282
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja jestem ostatnia na liście, ciekawe jak będzie w rzeczywistości

Ostatnio ciągle mi gorąco i nawet dłonie mnie bolą... czy to może być za wysokie ciśnienie??
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 12:37   #1283
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Wymiękasz?

A tak serio to właściwie dla dziewczyn z początku listy już bramka otwarta Bierzcie się za okna, szorowanie podłóg i biegi po schodach
Hehe no właśnie mój mąż za mną łazi od rana bo chce żebym rodziła A ja przez te skurcze nocne bardzo się boję bo w moim przypadku jak mała wpadnie pupą w kanał rodny to nie będzie za wesoło No i nie wiem czy wytrzymałabym z dwoma wagami pod jednym dachem

Moja przyjaciółka miała termin na 15.10 a biedna nadal siedzi w dwu paku Ani skurczy ani nic... Jeszcze się okaże, że urodzimy w tym samym czasie i w jednym szpitalu a miała termin dwa tyg przede mną...

Agusiek poszukaj u siebie takiej herbatki mają w sklepach ze zdrową żywnościa lub zielarskich, czasem widziałam też w marketach na stoiskach z herbatkami


A właśnie jutro wchodza te kombinezony dla maluszków w Lidlu, przepraszam za błąd bo cena jest 55zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg big_li__maliny_dary_natury.jpg (52,0 KB, 2 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 12:37   #1284
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

GRATULACJE dla pierwszych rozwiązań!

jutro zaczynam 38 tc, 3 tyg do terminu teoretycznie bo nigdy nic nie wiadomo

Dzisiaj zaczęłam brać wiesiołka z Oeparol, czy któraś z Was bierze z tej firmy? zamierzam brać 2x2, na opakowaniu jest napisane żeby zawartość kapsułki wycisnąć na łyżeczkę, ale z teog co czytałam to dziewczyny po prostu je łykają...jak Wy robicie?

ciekawe czy coś pomoże na poród
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 12:38   #1285
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Też nie lubię tego uczucia gdy się przekręca mocno i kostkami po brzuchu mi szoruje uhh

Czy Wam cm w brzuchu też niemal stoją w miejscu? już chyba ze 3 tygodnie mam w brzuchu ok 98-99 cm, chyba 1 cm tylko urósł

Mi stanęło na 113... i narazie się nie rusza od 3 tyg też..

Olilina I Joycesky Aaaaaaaa gratulacje!!! Jej już się zaczęło... niedługo reszta się rozpakuje kurczę to jest takie niewiarygodne!! Malutkie dzieciaczki są już na świecie. Chyba się popłaczę!

Ja tak dziś szybciutko tylko. Bo z wątkiem jestem na bieżąco ale musiałam pogratulować!


Idę się w końcu spakować....!!!
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 13:14   #1286
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Hehe no właśnie mój mąż za mną łazi od rana bo chce żebym rodziła A ja przez te skurcze nocne bardzo się boję bo w moim przypadku jak mała wpadnie pupą w kanał rodny to nie będzie za wesoło No i nie wiem czy wytrzymałabym z dwoma wagami pod jednym dachem

Moja przyjaciółka miała termin na 15.10 a biedna nadal siedzi w dwu paku Ani skurczy ani nic... Jeszcze się okaże, że urodzimy w tym samym czasie i w jednym szpitalu a miała termin dwa tyg przede mną...

Agusiek poszukaj u siebie takiej herbatki mają w sklepach ze zdrową żywnościa lub zielarskich, czasem widziałam też w marketach na stoiskach z herbatkami


A właśnie jutro wchodza te kombinezony dla maluszków w Lidlu, przepraszam za błąd bo cena jest 55zł
To jednak lepiej się nie spiesz ale prawdę mówiąc to przyszło mi na myśl, że może Ty jutro byś dołączyła do rozpakowanych Mamusiek

Ok jutro się rozejrzę kupię jeszcze wiesiołka i siemię lniane zacznę od jutra
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 13:36   #1287
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Odebrałam dzisiaj z paczkomatu przesyłkę z pościelą wczoraj kupiliśmy też wanienkę także czekamy jeszcze na jedną paczkę i cała wyprawka gotowa
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 13:46   #1288
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj z paczkomatu przesyłkę z pościelą wczoraj kupiliśmy też wanienkę także czekamy jeszcze na jedną paczkę i cała wyprawka gotowa


Ja muszę jeszcze tylko dokupić klapki do szpitala i też mam już wszystko
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 14:03   #1289
Sundance75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 48
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupiliście liście malin w zwykłej aptece dostanę?
Hej, dostaniesz bez problemu w sklepie zielarskim albo ze zdrową żywnością, bo w aptekach to słabo
Sundance75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 14:19   #1290
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Sundance75 Pokaż wiadomość
Hej, dostaniesz bez problemu w sklepie zielarskim albo ze zdrową żywnością, bo w aptekach to słabo
Ok dzięki


https://www.youtube.com/watch?v=KMi2oa21YZs
z nudów włączyłam sobie to i się na koniec popłakałam że już koniec ciąży i Maleństwo jest gotowe do wyjścia
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.