Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-29, 22:37   #1261
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Dziewczyny ja chciałam się pochwalić , że wyszłam na jelenia po raz kolejny Koleżanka o której kilka postów wyżej pisałam miała 14.12. urodziny.
Zadzwoniłam z głupia frant, żeby złożyć jej życzenia. Tak zupełnie niezobowiązująco.
W słuchawce usłyszałam:
- O! No patrz!A wcale nawet sie nie zastanawiałam czy zadzwonisz ( ...<= ) ...ale wiesz nie zapraszam Cię, bo wiesz..święta idą, pracy mam dużo i mało pieniędzy, nie mam nawet za co zrobić imprezy.
Ja na to, że w sumie spotkać się i pogadać można i przy samej kawie...
Na co koleżanka przytaknęła i że na pewno po Świętach się odezwie i się umówimy.
Zadzwoniła wczoraj i powiedziała, że marne widoki żebyśmy się spotkały w tym roku, bo wykupiła sobie karnet na siłownię i musi wieczorami chodzić na siłownie, bo zapłacone i nie chce żeby jej przepadło
Szczerze mówiąc straciłam ochotę na to spotkanie
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:16   #1262
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

aira dokładnie wiem jak się czujesz , ja niestety też parę razy to przerabiałam dlatego tak zraziłam się do ludzi. Do wszystkich mam dystans ,tylko do mojego męża ,mamy i siostry mam zaufanie. Nie wiem jak często jesteście na forum bo ostatnio tak tu cicho więc składam Wam dziewczyny życzenia aby ten rok 2012 przyniósł Wam same dobre chwile ,aby otaczały Was sami prawdziwi przyjaciele i aby życie po 30-tce było piękniejsze niż przed i aby spełniły się Wasze plany, marzenia te duże i te całkiem malutkie .
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:12   #1263
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Butterfly nawzajem
Szczesliwgo Nowego Roku aby wszystkie dostaly to co im potrzebne

Ja jestem calkiem czesto ale sama ze soba nie bede gadac...
Jak sie dziewczyny uaktywnia to dyskusja wartko plynie.
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 11:20   #1264
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

część wam przyjmiecie mnie też czasem czuje się samotna i to coraz częściej
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 00:19   #1265
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

kotek77 oczywiście że przyjmiemy, tylko coś tu ostatnio bardzo cicho jest ,
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 10:50   #1266
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Ktoś kiedyś powiedział, że przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostanie.
Coś w tym jest.
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 10:56   #1267
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

jaj dziewczyny wczoraj zaszalałam na zakupach a dziś mam wyrzuty sumienia ,że zadużo wydałam na ciuchy dla siebie czy ja tak zawsze muszę mieć
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 16:13   #1268
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

kotek, e tam. raz na jakis czas mozna zaszalec, albo?
Wczoraj zaszalalas, a teraz bedziesz oszczedzac ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 18:55   #1269
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez kotek77 Pokaż wiadomość
jaj dziewczyny wczoraj zaszalałam na zakupach a dziś mam wyrzuty sumienia ,że zadużo wydałam na ciuchy dla siebie czy ja tak zawsze muszę mieć
czego się nie robi dla lepszego samopoczucia
ja tam nigdy nie mam wyrzutów
a co sobie kupiłaś?
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 11:48   #1270
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Sobie kupiłam sweter i kilka koszulek wszystko na przecenie synowi bluzy i torbę sportową i ksiązkę . ale chyba taki los matki ,że więcej kupuje dziecku
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 12:13   #1271
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

No to jak na przecenach to czego narzekasz kochana ;o) Wszystko wporzadku, tylko sie cieszyc.

ja to co roku jecze ze jak sa przeceny to u nas finansowo tak sobie. A przeciez 70% to jest super przecena i jak bym mogla kupic cos taniutko, co normalnie nie za bardzo mi cenowo pasuje, to jak zairnko dla tej slepiej kury, albo? I mysle i mysle, ze trzeba by bylo sie wybrac do miasta, polazic po sieciowkach i moze cos fajnego bym dorwala.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 12:18   #1272
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

dzięki Moni za masz po prostu zaczynam zrzędzić a to jak mówiła moja koleżanka powinno się leczyć
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 16:58   #1273
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Jak nie bedziecie przez twoje zakupy przemierac glodem, to nie masz co zrzedzic ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 19:27   #1274
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

przyjmiecie mnie do grona?leci mi od niedawna 31 rok zycia
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 23:45   #1275
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Jak nie bedziecie przez twoje zakupy przemierac glodem, to nie masz co zrzedzic ;o)
ja tam uwielbiam wyprzedaże, kupiłam sobie rzeczy, które chciałam ostatnio, ale aż tak bardzo nie były mi potrzebne, czyli szare botki za 59
rurki firmowe za 38 zł
czerwoną!!!! bluzkę za 20
i długi kakaowy sweter z Orsaya za 30 zł
no poszalałam
i dwie pary kolczyków z mnóstwem kryształków po 5 zł...

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
przyjmiecie mnie do grona?leci mi od niedawna 31 rok zycia
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:02   #1276
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

magnolia, mnie to sie marzy kardigan taki asymetryczne niezapinany z grubej wloczki, ale zeby te dluzsze boki nie wisialy po kolana a z tylu ledwo kardigan siega pasa.

Ostatnie lata byla moda na takie bardzo asymetyczne, a w tym roku zauwazylam, ze jest juz lepiej, ze z tylu i bioder siegaja, a te dluzsze konce sa tylko lekko wydluzone, ale poki co nie spotkalam takiego jak bym chciala, za taka cene jak bym chciala. 25 gora 29€ moge dac, ale nie 40 czy 60€ to juz odpada. Dorwalam w Ernsting´s Family czarny kardigan ale z normalnej wloczki, nic grubo dzierganego.
Raz widzialam cos co mi sie podobalo, ale oczkla byly wielkie, rozciagalo sie to to, wiec szybko szmata by mi sie zrobila i kolor nie taki jak bym chciala. No i oczka maja byc normalne, bo ja chce zeby nie tylko upiekszal, ale tez zeby ogrzewal, wiec nie chce nic z wielgasnymi oczkami, tylko nomrlanie dziergane i najlepiej szare, albo szaroczarne, co by mi do wszystkiego pasowalo.
za mocno tez sie nie rozgladalam za takim kardiganem, ale jak teraz taaakie duze przeceny... to chetnie bym polazila i poszukala. Moze byc cos dorwala.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:14   #1277
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez aira Pokaż wiadomość
Ktoś kiedyś powiedział, że przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostanie.
Coś w tym jest.

zgadzam sie

ja tez sie chetnie przylacze
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:21   #1278
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

no to jak juz jestem oficjalnie przyjeta to moge cos opowiedziec,

sama sie przejechalam na relacjach damsko-damskich,
mialam kiedys kolezanke ale zauwyazylam,ze pisala i cos chciala jak byla sama i potrzebne jej bylo towarzystwo na impreze,najlepiej z autem.
Potrafila sie poltora roku nie odezwac,pozniej wyjechala to juz w ogole nie bylam jej potrzebna wiec przestalam pisac i kontakt sie urwal.Trudno.

U mnie jest ten problem,ze jestem czynna zawodowo kosmetyczka i mialam multum kolezanek......do momentu jak im robilam paznokcie lub zabiegi za free.
Jak zaczelam kasowac normalne ceny to sie okazalo ktora prawdziwa kolezanka i co tak naprawde ode mnie chciala
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 09:51   #1279
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
magnolia, mnie to sie marzy kardigan taki asymetryczne niezapinany z grubej wloczki, ale zeby te dluzsze boki nie wisialy po kolana a z tylu ledwo kardigan siega pasa.

Ostatnie lata byla moda na takie bardzo asymetyczne, a w tym roku zauwazylam, ze jest juz lepiej, ze z tylu i bioder siegaja, a te dluzsze konce sa tylko lekko wydluzone, ale poki co nie spotkalam takiego jak bym chciala, za taka cene jak bym chciala. 25 gora 29€ moge dac, ale nie 40 czy 60€ to juz odpada. Dorwalam w Ernsting´s Family czarny kardigan ale z normalnej wloczki, nic grubo dzierganego.
Raz widzialam cos co mi sie podobalo, ale oczkla byly wielkie, rozciagalo sie to to, wiec szybko szmata by mi sie zrobila i kolor nie taki jak bym chciala. No i oczka maja byc normalne, bo ja chce zeby nie tylko upiekszal, ale tez zeby ogrzewal, wiec nie chce nic z wielgasnymi oczkami, tylko nomrlanie dziergane i najlepiej szare, albo szaroczarne, co by mi do wszystkiego pasowalo.
za mocno tez sie nie rozgladalam za takim kardiganem, ale jak teraz taaakie duze przeceny... to chetnie bym polazila i poszukala. Moze byc cos dorwala.
szukajcie, a znajdziecie
na pocieszenie powiem ci, że ja juz od 3 lat szukam swetra, którego jeszcze nie znalazłam
Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
U mnie jest ten problem,ze jestem czynna zawodowo kosmetyczka i mialam multum kolezanek......do momentu jak im robilam paznokcie lub zabiegi za free.
Jak zaczelam kasowac normalne ceny to sie okazalo ktora prawdziwa kolezanka i co tak naprawde ode mnie chciala
bo to były tylko koleżanki
znajdziesz przyjaciół, na pewno...

kosmetyczko --- serwuj nam tu jakieś nowości kosmetyczne, ja jestem ciekawa jakieś kwasowych kremów do użytku domowego, dobrej mikrodermabrazji, dobrego kremu przeciwzmarchowego
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 10:18   #1280
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
znajdziesz przyjaciół, na pewno...

kosmetyczko --- serwuj nam tu jakieś nowości kosmetyczne, ja jestem ciekawa jakieś kwasowych kremów do użytku domowego, dobrej mikrodermabrazji, dobrego kremu przeciwzmarchowego
ciezka sprawa bo mieszkam teraz na obczyznie i krag kolezanek sie zawezyl do rodakow a ci bywaja rozni oj rozni.....

Dobra mikro moge ci polecic diamentowa choc tak ciezko mi polecac cos online nie widzac Twojej skory,ja mam w domu maszyne do mikro wlasnie diamentowa i alleluja za ten wynalazek jeszcze jak dasz algi na koniec to mmm efekt,
co do kremu na zmarszczki (swoja droga-palisz?) sama szukam dobrego bo w sumie mam ich malutko ale juz pomalu trzeba szukac.....
i ti tez zalezy jaki masz stan skory.....ogolnie moge polecic Clinique
niestety im starsza skora tym lepszych kremow(bogatszych w skladdzie)trzeba uzywac
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 10:28   #1281
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
ciezka sprawa bo mieszkam teraz na obczyznie i krag kolezanek sie zawezyl do rodakow a ci bywaja rozni oj rozni.....

Dobra mikro moge ci polecic diamentowa choc tak ciezko mi polecac cos online nie widzac Twojej skory,ja mam w domu maszyne do mikro wlasnie diamentowa i alleluja za ten wynalazek jeszcze jak dasz algi na koniec to mmm efekt,
co do kremu na zmarszczki (swoja droga-palisz?) sama szukam dobrego bo w sumie mam ich malutko ale juz pomalu trzeba szukac.....
i ti tez zalezy jaki masz stan skory.....ogolnie moge polecic Clinique
niestety im starsza skora tym lepszych kremow(bogatszych w skladdzie)trzeba uzywac
nie palę, fuj...
ogólnie mogę być wdzięczna swoim genom, bo patrząc w lustro nie widzę ani jednej zmarszczki, lubie mikrodermabrazję Loreala, Clinique pewnie nie kupię, bo one są drogie...
mam krem z kwasami Avene, La roche był dla mnie za słaby...
nigdy nie używałam kremów z vit A, retinol? tak? warto?
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 10:28   #1282
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

magnolia jak juz 3 lata szukasz i jeszcze nie znalazlas, to znaczy ze jeszcze takie swetra nie wyprodukowano.

Pamietam jak mnie sie marzyly czerwone baleriny i wogole baleriny. najpierw niczego takiego nie bylo, potem weszla moda, ale na te z dlugimi cienkimi czubkami, wiec ja nadal amrzylam o zwyklych balerinach. Potem weszla moda na okragle czubki. To bylo juz dobre 5 a moze i 7 lat moim marzen. Nadal nie bylo kolorowych balerin, same czarne , ewntualnie brazowe, az pojawila sie moda na kolorowe buty , ale jeszcze pomalu. Online dorwalam czerwone baleriny. Po 8 latach marzen wkoncu mialam takie buty jak chcialam. W miedzy czasie zrobila sie moda na czerwone buty i mozan bylo wybierac w sklepach od balerin po szpilki. Na drugi rok marzyly mi sie popielate baleriny, ale nigdzie nie bylo szarych butow i dopiero koeljnej zimy tuz przed wiosna dorwalam takie baleriny i na wiosne zaczeto trabic ze szare dodatki sa modne.
Ja to z moda zawsze jestem do przodu i czasami kilka lat musze tylko marzyc, az ktos wpadnie na pomysl i zaczna sie takie kolory jak ja chce w sklepach pokazywac, ale wtedy to nie tylko ja takie rzeczy nosze, a polowa kraju heheheh
Marzylam tez o granatowym trenczu, bo chcialam sie ubrac w marynarskim stylu, a w sklepach nigdzie granatu nie bylo. Po 3 latach marzen dorwalam w Strauß i to nie drogo za 30€ . zalozylam moje czerwone baleriny, czerwona torebke i na szyji zawiazalam czerwona chusteczke i cieszylam sie ze jestem tak swietnie ubrana( jestem ciemnym letnim typem, wiec mi pasuja takie kolory) babki sie na ulicy za mna ogladaly. jeden widac podobalo im sie to co widzialy, inne moze i sie dziwily. I co sie stalo rok temu na wiosne? Ano przyszla znow moda na styl marynarski, w sklepach bialych, czerwonych i granatowych rzeczy od zatrzesienia i nawet w paski. gdzie to wszystko bylo jak ja 5 lat temu chcialam tak chodzic i 3 lata temu udalo mi sie wkoncu granatowy trencz dorwac? Z drugiej strony nie narzekalam, bo kupilam kilka letnich t-shertow w granacie i jeden czerwony, kupilam tez paski : bialy, granat i czerwony, ale i z rozbielonego zlota. udalo mi sie tez czerone i granatowe chinos kupic, wiec pochodzilam troche na styl marynarski ubrana. jak mialam czerwone spodnie to zakladalam biala bluzke i granatowa marynarke czy moj trencz, albo granatowa dzinsowa kamizelke i granatowy pasek i granatowe mokasyny. A i na odwrot, jak granatowe spodnie to czereona lub biala bluzka, w kazdym razie zeby te 3 kolory sie znajdowaly. Poki co nadal mam tryp na takie zestawianie kolorow, ale teraz to latwiejsze bo wkoncu sa ubrania w takich kolorach w sklepach.
od lata i ja choruje na sandalki rzymianki, ale oczywiscie nie ejstem jaka cala rzesza ludzi. Mnie sie marzy kolorowe, a w sklepie tylko czarne , biale i brazowe, a ja chce szare albo czerwone, moga byc tez granatowe albo z rozbielonego zlota, albo takie ciemne zasniedziale zloto, wiec nadal nie mam sandalkow i nadal pomykam w klapkach. Jeszcze mam wymahania, zeby paski wkolo piety byly polaczone z tymi na stopie i musza byc japonki. Kocham japonki nie lubie zwyklych klapek, ja musze miec ten jeden pasek miedzy palcami i zeby oprocz tych paseczkow przy palcach jeden albo dwa przechodzily wte wkolo kostki. jak sa paski oddzielnie przy palcach i oddzielnie na kostce, to mam wrazenie ze mam nozie krotkie, chodz jestem wysoka i mam dlugie nogi, to zle sie czuje i niby optycznie nie powinny mi skrocic nog te paski, a jednak czuje sie jak bym miala nogi jak krolik. ;o)
Do tego chcialabym zainwestowac ze 40€ nie wiecej zeby to byly buty ze skory. takich tanich sztucunych mam do koloru do wyboru, wiec teraz marzy mi sie miec porzadne skorzane.
No, ale jak znam zycie to pewnie jeszcze sobie kilka lat poczekam, jak ktos wpadnie na pomysl i zrobi sie moda na rzyminki ale w roznych kolorach, a nie tylko tych trzech klasycznych.
I tak to u mnie wyglada. jak mi sie cos zamarzy to poprostu tego jeszcze nie wyprodukowano i musze swoje odczekac hehehe
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 10:31   #1283
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Monika moze powinnas zostac kreatorka mody?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:45   #1284
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

hehehe to chyba wiekszosc bab by mnie zadusila na ulicy, bo by dopiero musialy chodzic wszystki ubrane na jedno kopyto hihihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:55   #1285
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
nie palę, fuj...
ogólnie mogę być wdzięczna swoim genom, bo patrząc w lustro nie widzę ani jednej zmarszczki, lubie mikrodermabrazję Loreala, Clinique pewnie nie kupię, bo one są drogie...
mam krem z kwasami Avene, La roche był dla mnie za słaby...
nigdy nie używałam kremów z vit A, retinol? tak? warto?
ah Ty mowisz o mikro domowej hmm ja mialam Neutrogeny dosc dobra byla.
z retinolem nie wolno na slonce wiec uwazaj
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:38   #1286
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
ah Ty mowisz o mikro domowej hmm ja mialam Neutrogeny dosc dobra byla.
z retinolem nie wolno na slonce wiec uwazaj
Tak, tak domowej
nawet nie wiedzialam, że neutrogena ma mikrodermabrazję,a le widzę, że ona z jakimś sprzętem, wolałabym zwykłą w kremie i pracować własnymi palcami
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:53   #1287
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Monika powinnaś założyć własny butik wtedy nie było by problemów z doborem ubrań a o ubraniowych marzeniach coś wiem szukam grafitowej sukienki lub srebrnoszarej a tymczasem wszystkie odpowiadające mi fasony mogę dostać w musztardowym lub rdzawym kolorze . Drażni mnie to ,że jak modny jest jakiś kolor lub fason we wszystkich sklepach króluje. czy z asem przyjdzie komuś do głowy ,że dany kolor czy fason nie każdemu pasuje
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:18   #1288
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
szukajcie, a znajdziecie
na pocieszenie powiem ci, że ja juz od 3 lat szukam swetra, którego jeszcze nie znalazłam

bo to były tylko koleżanki
znajdziesz przyjaciół, na pewno...

kosmetyczko --- serwuj nam tu jakieś nowości kosmetyczne, ja jestem ciekawa jakieś kwasowych kremów do użytku domowego, dobrej mikrodermabrazji, dobrego kremu przeciwzmarchowego
czasem na tym cale zycie schodzi, i warto

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
magnolia jak juz 3 lata szukasz i jeszcze nie znalazlas, to znaczy ze jeszcze takie swetra nie wyprodukowano.

wszystko przed nami
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:56   #1289
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Tak, tak domowej
nawet nie wiedzialam, że neutrogena ma mikrodermabrazję,a le widzę, że ona z jakimś sprzętem, wolałabym zwykłą w kremie i pracować własnymi palcami
to jest taki masazer na baterie i krem w sumie mozesz uzyc samego kremu tylko ze dla mnie tego rodzaju kosmetyki dzialaja jak mocniejsze peelingi
nie ma to jak maszyna
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:06   #1290
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Katerina skad z UK jestes?
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.