Mamy październikowe 2018 cz. III - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-28, 07:53   #1261
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dokladnie na poczatek mysle spoko zawsze cos

Juz moglaby mi je dac chetnie bym sobie poprzegladala i wreszcie poczula ten klimat co wy

No zdaj nam potem jakas mini relacje jesli bedzie ci sie chcialo



Wyobraz sobie wczoraj jak bylam u kolezanki ona rodzila rok temu w sierpniu miala termin tydzien przede mna bo rok temu mialam termin na siepien .

TO byla jej pierwsza ciaza i jej porod trwal troche ponad godzine takze jest nadzieja,ze nie kazdy pierwszy porod musi trwac p

tak dlugo jak to zawsze sie musi ale jej zazdroszcze tez tak bym chciala

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------





No wlasnie wiem dlatego chce zeby ma dala jak najszybciej i wtedy zaczne szukac na promocjach

Oj tam jesli akurat masz na to i tak bardzo ci sie podoba to kupuj jakbysmy sie tak mialy szczypac z kazda rzecza ktora nam sie podoba ale nie kupimy bo gdzies cos bylo pare zl taniej to nigdy bysmy nie kupily tych rzeczy co nam sie tak bardzo bardzo podobaja


Ja właśnie czytałam różne rzeczy o porodach po ściągnięciu szwu. Generalnie ponoć trzymają w szpitalu do następnego dnia bo może się od razu zacząć akcja porodowa ..... i niby ze jest lżej bo szyjka się krócej skraca (zamiast no z 40mm to w moim przypadku z 19mm)
Ale tez czytałam ze niektórym kobietom ta szyjka się „zasklepia” i za Chiny ludowe nie chce się rozwarcie zrobić ......


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 07:53   #1262
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
nie pamiętam która z Was zamawiała na alli muslinowe pieluszki, jestem ciekawa jakości i czy warto
Chce zamówię otulacz w połowie lipca. Zobaczymy, puldynki chwaliła.

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 07:54   #1263
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Dziewczyny a macie czasem uczucie ze wasze dzieciaczki jak sie ruszaja to ze sa jakby w pupie albo kroczu ? Bo ja czasem mam takie wrazenie i to takie dziwne
Jak kopie normalnie tak w brzuszku ze widze skaczacy brzuszek to to takie normalne uczucie ale jak tak sie rusza nisko to tak smiesznie wrecz dziwnie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 07:57   #1264
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie czasem uczucie ze wasze dzieciaczki jak sie ruszaja to ze sa jakby w pupie albo kroczu ? Bo ja czasem mam takie wrazenie i to takie dziwne

Jak kopie normalnie tak w brzuszku ze widze skaczacy brzuszek to to takie normalne uczucie ale jak tak sie rusza nisko to tak smiesznie wrecz dziwnie


Moja się czasem rusza bardzo nisko jakby mi gmerala rękami w ujściu macicy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 07:59   #1265
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja właśnie czytałam różne rzeczy o porodach po ściągnięciu szwu. Generalnie ponoć trzymają w szpitalu do następnego dnia bo może się od razu zacząć akcja porodowa ..... i niby ze jest lżej bo szyjka się krócej skraca (zamiast no z 40mm to w moim przypadku z 19mm)
Ale tez czytałam ze niektórym kobietom ta szyjka się „zasklepia” i za Chiny ludowe nie chce się rozwarcie zrobić ......


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No kazdy porod inny wiadomo ja tylko ogolem od innych mam slyszalam,ze drugi porod szybki i latwiejszy a ona mi dala nadzieje,ze moze pierwszy tez byc szybki
Opowiadala o kolezance ktora miala rozwarcie na 5cm chyba i wogole nie chcialo sie powiekszyc meczyla sie bardzo i dopiero po kilkunastu godzinach wzieli ja ostatecznie na cesarke takze no takie meczarnie to straszne tylko wspolczuc i sie modlic zeby nas takie cos nie spotkalo
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:00   #1266
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie czasem uczucie ze wasze dzieciaczki jak sie ruszaja to ze sa jakby w pupie albo kroczu ? Bo ja czasem mam takie wrazenie i to takie dziwne
Jak kopie normalnie tak w brzuszku ze widze skaczacy brzuszek to to takie normalne uczucie ale jak tak sie rusza nisko to tak smiesznie wrecz dziwnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:01   #1267
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Moja się czasem rusza bardzo nisko jakby mi gmerala rękami w ujściu macicy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ok czyli twoja tez tak se nisko gmera uff
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-28, 08:03   #1268
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie czasem uczucie ze wasze dzieciaczki jak sie ruszaja to ze sa jakby w pupie albo kroczu ? Bo ja czasem mam takie wrazenie i to takie dziwne
Jak kopie normalnie tak w brzuszku ze widze skaczacy brzuszek to to takie normalne uczucie ale jak tak sie rusza nisko to tak smiesznie wrecz dziwnie
mnie bardzo często kopie właśnie tka nisko w okolicach "Bożeny" wczoraj pierwszy raz kopał mnie lub boksował po prawej stronie
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:04   #1269
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja się jeszcze wstrzymuję z kocykami itp. bo nie mam wybranego wózka, nie wiem jaki będzie kolor i to samo z pokoikiem. Moja przyjaciółka jest architektem wnętrz i robi nam właśnie projekt, ciekawe co wymyśli. Wiadomo, że jak mój cały dom, będzie pewnie biało-czarno-szaro ale wiem, że pewnie chciałaby mnie trochę zaskoczyć.

Wczoraj na spontanie zapisałam się do darmowej szkoły rodzenia, tzn. takiej gdzie muszę się zapisać do położnej, żeby chodzić na NFZ. Niedługo jadę podpisać papiery i może już od 6 lipca zacznę chodzić. W szpitalu płatna sr rusza 28 sierpnia, mogę nie dotrwać do końca
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:06   #1270
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No kazdy porod inny wiadomo ja tylko ogolem od innych mam slyszalam,ze drugi porod szybki i latwiejszy a ona mi dala nadzieje,ze moze pierwszy tez byc szybki

Opowiadala o kolezance ktora miala rozwarcie na 5cm chyba i wogole nie chcialo sie powiekszyc meczyla sie bardzo i dopiero po kilkunastu godzinach wzieli ja ostatecznie na cesarke takze no takie meczarnie to straszne tylko wspolczuc i sie modlic zeby nas takie cos nie spotkalo


Moja znajoma miała bardzo szybko postępujący 1 poród. Ale wzięła znieczulenie i poród się jej zatrzymał i wzięli ja po 3 h na cesarkę. Ale wiadomo ze no nic nie czuła bo znieczulenie działało.

Kuzynka znów tez miała sytuacje ze poród się jej zatrzymał i dopiero nad ranem ja wzięli na cc wiec ta się wymęczyła troszkę

We trzeba być pozytywnie nastawionym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:15   #1271
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
mnie bardzo często kopie właśnie tka nisko w okolicach "Bożeny" wczoraj pierwszy raz kopał mnie lub boksował po prawej stronie
Czyli okolice Bożen sa lubiane ok teraz juz nie bede sie dziwic ale uczucie nadal dziwne

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Moja znajoma miała bardzo szybko postępujący 1 poród. Ale wzięła znieczulenie i poród się jej zatrzymał i wzięli ja po 3 h na cesarkę. Ale wiadomo ze no nic nie czuła bo znieczulenie działało.

Kuzynka znów tez miała sytuacje ze poród się jej zatrzymał i dopiero nad ranem ja wzięli na cc wiec ta się wymęczyła troszkę

We trzeba być pozytywnie nastawionym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Serio ja mimo,ze nie mam nic gotowego to chyba juz bym chciala miec to za soba i oby bylo jako tako
U tej kolezanki to nie bylo szans na znieczulenie jak stala w sukience tak ja wzieli na sale dopiero potem mowili do meza zeby ja rozebral bo zaraz dzecko poloza na piersiach to zeby nie ubrudzic
Okazalo sie ze rodzilam tam na Bonifratow i przy okazji wspomniala ,ze daja ciuszki takze nie trzeba brac swoich extra dobrze wiedziec
I kolejna ktora zadowolona z opieki mowila,ze polozne super itd takze no decyzji nie zmieniam i zostaje ten szpital
Musimy sobie tylko kiedys pojechac i pozwiedzac ona byla chyba 2 tyg przed porodem takze no bardzo pozno ale jak widac da sie da sie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-28, 08:19   #1272
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
tak, miała rozwarcie i skurcze ale nic więcej nie wiem...
ja właśnie tak zamierzam, rodzić w innym szpitalu niż przyjmuje mój lekarz...
Omg! Ja tez chce rodzic w innym szpitalu. Oby na slasku tak nie bylo..



Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Esti super te bransoletki !!!!


Ja jutro idę na krzywa na 8 mam nadzieje ze już będziecie online żebym miała czym się zając jak będę tam siedzieć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
I jak jest?? Masz dwu czy trzyspodniowa?

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
Audiobook ? Czy pdf? Ja aktualnie słucham na telefonie: córki Wawelu u to na prawdę godny polecenia audiobook

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam ta ksiazke w do przeczytania fajna??

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Właśnie sobie uświadomiłam że wczoraj zaczęliśmy z juniorem już 3 trymestr a my nadal z mężem na jedno imię nie możemy się wspólnie zdecydować, gdy mi się jedno bardziej podoba to jemu to drugie

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Gratki! Ja za tydzien!

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Glukoza pyszna wypiłam na raz, a miałam zwykła bez cytryny. Teraz siedzę mam 60 darmowych stron książki „będzie bolało” Adam kay, Managuę kolor się ostatnio nią zachwycała. Przeczytam akurat - może kupię cała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ufff czyli do przezycia. Ja planuje w sobote ..


Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
nie pamiętam która z Was zamawiała na alli muslinowe pieluszki, jestem ciekawa jakości i czy warto
Ja! Moja paczka leci. Link do aukcji.
[Simfamily] 1 Pc Swaddles Muślinu 100% Bawełna Dziecko Miękkie Gaza Niemowlę Noworodka Koce Kąpieli Okład sleepsack Wózek pokrywa Zagraj Mat
http://s.aliexpress.com/zeuyE3ei?fromSns=Copy to Clipboard

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze wstrzymuję z kocykami itp. bo nie mam wybranego wózka, nie wiem jaki będzie kolor i to samo z pokoikiem. Moja przyjaciółka jest architektem wnętrz i robi nam właśnie projekt, ciekawe co wymyśli. Wiadomo, że jak mój cały dom, będzie pewnie biało-czarno-szaro ale wiem, że pewnie chciałaby mnie trochę zaskoczyć.

Wczoraj na spontanie zapisałam się do darmowej szkoły rodzenia, tzn. takiej gdzie muszę się zapisać do położnej, żeby chodzić na NFZ. Niedługo jadę podpisać papiery i może już od 6 lipca zacznę chodzić. W szpitalu płatna sr rusza 28 sierpnia, mogę nie dotrwać do końca
Tez mam szaro bialo w domu i akurat super sie wpasowaly w pokoj malej gory. Pokoj jest bialy. Gory sa na dole czarne z tablicowki potem szare i beda jeszcze biale szczyty osniezone i sloneczko miedzy nimi.

Ja dzisiaj ledwo zyje. W nocy zabolal mnie brzuch i juz nie wiem czy ze stresu, bo nasz sasiad gra w strzelanki i to tak ze nam wibruje podloga i nie wytrzymalam i poszlam tam rozkopana o 2 w nocy.. czy ogolnie jakos mnie boli. Zjadlam no spe i banana i bylo mi lepiej.. czyzby to byl glod??? Czytalam wczoraj w necie ze dziecko dostaje jedzenie na biezaco z krwii matki wiec czemu czasem czuje taki glod?? No wlasnie mam takie rozkminy.. btw mina tego kolesia bezcenna. Chyba 10razy mnie przeprosil..az mi go szkoda bo za 101 dni w naszym domu zaczna sie wrzaski...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:20   #1273
Pepsi_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
Pokaż! Ja się też czaje na kocyk z Colorstories ale jeszcze nie kliknęłam bo mam wyrzuty sumienia Hehe
Tez miałam upatrzony z colorstories, ale widziałam na żywo kocyk kaszmirowy Effiki. Oczywiście wszystkie kolory są przecenione, tylko ten, który ja chcę jest dostępny wyłącznie w sklepach partnerskich w regularnej cenie. 200 zł to jednak trochę No ale jest piękny IMG_9286.JPGIMG_9287.JPG
I jeszcze rożek IMG_9288.JPG

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No wlasnie wiem dlatego chce zeby ma dala jak najszybciej i wtedy zaczne szukac na promocjach

Oj tam jesli akurat masz na to i tak bardzo ci sie podoba to kupuj jakbysmy sie tak mialy szczypac z kazda rzecza ktora nam sie podoba ale nie kupimy bo gdzies cos bylo pare zl taniej to nigdy bysmy nie kupily tych rzeczy co nam sie tak bardzo bardzo podobaja
Wiesz, ja już przepadłam i i tak wiem, że kupię. Jeszcze zdrowy rozsądek do mnie przemawia, ale on rzadko wygrywa. Co najwyżej przesuwa w czasie dokonanie zakupu
Pepsi_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:23   #1274
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Czyli okolice Bożen sa lubiane ok teraz juz nie bede sie dziwic ale uczucie nadal dziwne

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------





Serio ja mimo,ze nie mam nic gotowego to chyba juz bym chciala miec to za soba i oby bylo jako tako

U tej kolezanki to nie bylo szans na znieczulenie jak stala w sukience tak ja wzieli na sale dopiero potem mowili do meza zeby ja rozebral bo zaraz dzecko poloza na piersiach to zeby nie ubrudzic

Okazalo sie ze rodzilam tam na Bonifratow i przy okazji wspomniala ,ze daja ciuszki takze nie trzeba brac swoich extra dobrze wiedziec

I kolejna ktora zadowolona z opieki mowila,ze polozne super itd takze no decyzji nie zmieniam i zostaje ten szpital

Musimy sobie tylko kiedys pojechac i pozwiedzac ona byla chyba 2 tyg przed porodem takze no bardzo pozno ale jak widac da sie da sie


Mój szpital tez daje właśnie ciuszki i uważam ze to jest super rozwiązanie. Ja gdyby nie ten szew to tez bym rodziła może i na bonifratrów ale w tym przypadku chce mieć swojego lekarza na oddziale żeby ewentualnie nie wstrzymywał się z decyzja odnośnie cc.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

W ogóle strasznie dziwnie bo wyobraźcie sobie ze ja miałam krew pobierana przed glukoza i po 2h

A wiem ze wy miałyśmy przed, po 1h i po 2h


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:26   #1275
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Tez miałam upatrzony z colorstories, ale widziałam na żywo kocyk kaszmirowy Effiki. Oczywiście wszystkie kolory są przecenione, tylko ten, który ja chcę jest dostępny wyłącznie w sklepach partnerskich w regularnej cenie. 200 zł to jednak trochę No ale jest piękny Załącznik 7579071Załącznik 7579076
I jeszcze rożek Załącznik 7579081



Wiesz, ja już przepadłam i i tak wiem, że kupię. Jeszcze zdrowy rozsądek do mnie przemawia, ale on rzadko wygrywa. Co najwyżej przesuwa w czasie dokonanie zakupu
Boskie.. moja kolorystyka.. ale ze zdrowego rozsadku zamowilam zolty kocyk(kolezanka robi na drutach).. mama TZ stwierdzila ze wyprawka jest malo dziewczeca, wiec dokupilam te ciuszki ktore pokazalam ostatnio rozowa spodniczke i sweterek i kolorowa bluze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Mój szpital tez daje właśnie ciuszki i uważam ze to jest super rozwiązanie. Ja gdyby nie ten szew to tez bym rodziła może i na bonifratrów ale w tym przypadku chce mieć swojego lekarza na oddziale żeby ewentualnie nie wstrzymywał się z decyzja odnośnie cc.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

W ogóle strasznie dziwnie bo wyobraźcie sobie ze ja miałam krew pobierana przed glukoza i po 2h

A wiem ze wy miałyśmy przed, po 1h i po 2h


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Xxboo bo to zalezy czy masz miec 2 czy 3 punktowa. Ja mam miec 3. Dostalam nawet ala skierowanie od ginki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:27   #1276
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Boskie.. moja kolorystyka.. ale ze zdrowego rozsadku zamowilam zolty kocyk(kolezanka robi na drutach).. mama TZ stwierdzila ze wyprawka jest malo dziewczeca, wiec dokupilam te ciuszki ktore pokazalam ostatnio rozowa spodniczke i sweterek i kolorowa bluze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Xxboo bo to zalezy czy masz miec 2 czy 3 punktowa. Ja mam miec 3. Dostalam nawet ala skierowanie od ginki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A od czego to zależy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:29   #1277
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Niektorzy lekarze chca wiedziec jak bylo pomiedzy.. ale chyba najwazniejszy wynik przed i po...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:29   #1278
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Tez miałam upatrzony z colorstories, ale widziałam na żywo kocyk kaszmirowy Effiki. Oczywiście wszystkie kolory są przecenione, tylko ten, który ja chcę jest dostępny wyłącznie w sklepach partnerskich w regularnej cenie. 200 zł to jednak trochę No ale jest piękny Załącznik 7579071Załącznik 7579076
I jeszcze rożek Załącznik 7579081



Wiesz, ja już przepadłam i i tak wiem, że kupię. Jeszcze zdrowy rozsądek do mnie przemawia, ale on rzadko wygrywa. Co najwyżej przesuwa w czasie dokonanie zakupu
Śliczny. W pierwszej ciąży kupowała większość rzeczy biel mięta i szarość. A teraz dokupuje bardziej dziewczęcych. No i strasznie mi się podoba ten morelowy kocyk Screenshot_20180620-132043.jpeg

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:32   #1279
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Tez miałam upatrzony z colorstories, ale widziałam na żywo kocyk kaszmirowy Effiki. Oczywiście wszystkie kolory są przecenione, tylko ten, który ja chcę jest dostępny wyłącznie w sklepach partnerskich w regularnej cenie. 200 zł to jednak trochę No ale jest piękny Załącznik 7579071Załącznik 7579076
I jeszcze rożek Załącznik 7579081



Wiesz, ja już przepadłam i i tak wiem, że kupię. Jeszcze zdrowy rozsądek do mnie przemawia, ale on rzadko wygrywa. Co najwyżej przesuwa w czasie dokonanie zakupu
Oj tez tak mam np z tym lozkiem dostawnym i fotelikiem kiddy wiem,ze pewnie inne tansze tez jakos by daly rade i wogole ale te rzeczy mi sie podobaja i koniec wiec beda na stowe

Sliczny kocyk
Mnie sie bardzo podobaja z le pampuch i lullalove szczegolnie taki cieply kolor musztardy albo malina , butelkowa zielen ogolem duzo pieknych kolorow i trudna decyzja co wybrac
Jak juz wybiore wozek kolor to wtedy bedzie mi latwiej sie zdecydowac zeby ladnie pasowal co calosci
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-28, 08:32   #1280
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Omg! Ja tez chce rodzic w innym szpitalu. Oby na slasku tak nie bylo..





I jak jest?? Masz dwu czy trzyspodniowa?



Ja mam ta ksiazke w do przeczytania fajna??



Gratki! Ja za tydzien!


Ufff czyli do przezycia. Ja planuje w sobote ..




Ja! Moja paczka leci. Link do aukcji.
[Simfamily] 1 Pc Swaddles Muślinu 100% Bawełna Dziecko Miękkie Gaza Niemowlę Noworodka Koce Kąpieli Okład sleepsack Wózek pokrywa Zagraj Mat
http://s.aliexpress.com/zeuyE3ei?fromSns=Copy to Clipboard



Tez mam szaro bialo w domu i akurat super sie wpasowaly w pokoj malej gory. Pokoj jest bialy. Gory sa na dole czarne z tablicowki potem szare i beda jeszcze biale szczyty osniezone i sloneczko miedzy nimi.

Ja dzisiaj ledwo zyje. W nocy zabolal mnie brzuch i juz nie wiem czy ze stresu, bo nasz sasiad gra w strzelanki i to tak ze nam wibruje podloga i nie wytrzymalam i poszlam tam rozkopana o 2 w nocy.. czy ogolnie jakos mnie boli. Zjadlam no spe i banana i bylo mi lepiej.. czyzby to byl glod??? Czytalam wczoraj w necie ze dziecko dostaje jedzenie na biezaco z krwii matki wiec czemu czasem czuje taki glod?? No wlasnie mam takie rozkminy.. btw mina tego kolesia bezcenna. Chyba 10razy mnie przeprosil..az mi go szkoda bo za 101 dni w naszym domu zaczna sie wrzaski...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daj znać jak dotrą
Cytat:
Napisane przez Pepsi_90 Pokaż wiadomość
Tez miałam upatrzony z colorstories, ale widziałam na żywo kocyk kaszmirowy Effiki. Oczywiście wszystkie kolory są przecenione, tylko ten, który ja chcę jest dostępny wyłącznie w sklepach partnerskich w regularnej cenie. 200 zł to jednak trochę No ale jest piękny Załącznik 7579071Załącznik 7579076
I jeszcze rożek Załącznik 7579081



Wiesz, ja już przepadłam i i tak wiem, że kupię. Jeszcze zdrowy rozsądek do mnie przemawia, ale on rzadko wygrywa. Co najwyżej przesuwa w czasie dokonanie zakupu
śliczne! podeślij linka do kocyka niestety też tak mam, że jak coś się spodoba nawet drogiego to nic innego juz nie wchodzi w grę
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:36   #1281
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Mój szpital tez daje właśnie ciuszki i uważam ze to jest super rozwiązanie. Ja gdyby nie ten szew to tez bym rodziła może i na bonifratrów ale w tym przypadku chce mieć swojego lekarza na oddziale żeby ewentualnie nie wstrzymywał się z decyzja odnośnie cc.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

W ogóle strasznie dziwnie bo wyobraźcie sobie ze ja miałam krew pobierana przed glukoza i po 2h

A wiem ze wy miałyśmy przed, po 1h i po 2h


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja w 1wszej ciąży też miałam przed i po 2h a teraz na skierowaniu mam jeszcze po 1h a myślałan, że do domu się zmyje bo mam labo tuż pod domem ale nie będzie mi się opłacało wtedy.

Jak patrzę jakie kocyki wybieracie i w jakich cenach to moje dziecko będzie chyba miało mi za złe. Nie dość, że po siostrze to też za drogie to one nie były. Aby było czym przykryć
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:37   #1282
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja w 1wszej ciąży też miałam przed i po 2h a teraz na skierowaniu mam jeszcze po 1h a myślałan, że do domu się zmyje bo mam labo tuż pod domem ale nie będzie mi się opłacało wtedy.

Jak patrzę jakie kocyki wybieracie i w jakich cenach to moje dziecko będzie chyba miało mi za złe. Nie dość, że po siostrze to też za drogie to one nie były. Aby było czym przykryć


Ja mam dwa kocyki z pepco każdy za 19 zł
Jeden śpiworek z lumpeksu za 10
I jeden z kika za 30.

A na cieplejsze dni pieluchy flanelowe za 4 zł. Także ten ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:38   #1283
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Mój szpital tez daje właśnie ciuszki i uważam ze to jest super rozwiązanie. Ja gdyby nie ten szew to tez bym rodziła może i na bonifratrów ale w tym przypadku chce mieć swojego lekarza na oddziale żeby ewentualnie nie wstrzymywał się z decyzja odnośnie cc.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

W ogóle strasznie dziwnie bo wyobraźcie sobie ze ja miałam krew pobierana przed glukoza i po 2h

A wiem ze wy miałyśmy przed, po 1h i po 2h


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A to twoj lekarz tam jest zawsze tzn masz pewnosc ze kiedy nie trafisz na porod to on tam bedzie?
Bo moja szwagierka tez rodzila tam gdzie jej lekarz pracowal czylu akurat na Bonifratow ale go nawet przez chwile nie widziala i to przy dwoch porodach

Dokladnie to zalezy od lekarza jakie dal skierowanie ja tylko slyszalam jak one sobie gadaly no Pani tu ma zaznaczona 3 punktowa prosze przyjsc o 9 na pobranie i tyle
Widac twoj lekarz chcial tylko zebys miala 2 punktowa ale od czego to zalezy to nie mam pojecia ?
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:40   #1284
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

No jest codziennie od rana do 16 mniej więcej tylko. Ale będą wiedziec ze jestem od Moja, ze miałam tam szew zakładany itd. No i poznałam już ciut sam szpital i personel


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:43   #1285
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
No jest codziennie od rana do 16 mniej więcej tylko. Ale będą wiedziec ze jestem od Moja, ze miałam tam szew zakładany itd. No i poznałam już ciut sam szpital i personel


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam nadzieje ze na szkole rodzenie zlapie jakis kontakt.. po to sie zapisalam, bo nawet nie wiem jak sobie polozna zaklepac. Wlasnie. Chcecie wlasna polozna czy zdajecie sie na los??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:44   #1286
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja mam dwa kocyki z pepco każdy za 19 zł
Jeden śpiworek z lumpeksu za 10
I jeden z kika za 30.

A na cieplejsze dni pieluchy flanelowe za 4 zł. Także ten ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja to planuje tylko taki jeden 100% bawelny kupic z tych takich no niby drozszych bo bardzo mi sie podobaja w takich kolorach ze caly kocyk w jednym kolorze bez wzorkow caly gladki
Ogolem tez bym chciala zeby miala taki pamiatkowy z Imieniem ale nie wiem moze od kogos dostanie tylko oby mi sie spodobal bo wiem ze sama bym sobie wybrala najlepszy czyli taki jaki mnie by sie podobal ale no pozyjemy zobaczymy
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:46   #1287
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Ja to planuje tylko taki jeden 100% bawelny kupic z tych takich no niby drozszych bo bardzo mi sie podobaja w takich kolorach ze caly kocyk w jednym kolorze bez wzorkow caly gladki

Ogolem tez bym chciala zeby miala taki pamiatkowy z Imieniem ale nie wiem moze od kogos dostanie tylko oby mi sie spodobal bo wiem ze sama bym sobie wybrala najlepszy czyli taki jaki mnie by sie podobal ale no pozyjemy zobaczymy


Śliczne są te kocyki personalizowane z imieniem i data urodzenia ❤️ puldynki ostatnio pokazywała. Bardzo mi się podobają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:48   #1288
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

xboo, też miałam pobrana krew tylko po 2h
pepsi, ale śliczne kocyki, no ale cena powala
Ja wczoraj kupiłam jeszcze kilka ślicznych pajacow 56-68 w promocji w leclercu! 9 zł sztuka a piękne i mięciutkie Wyślę Wam później zdjęcia. Tym samym zakończyłam wyprawkę ubraniowa, jedynie bliżej jesieni zaczaję się na puchowy kombinezon.
Dzisiaj wieczorem wraca mąż Ale się za nim stęskniłam!




Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:49   #1289
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
No jest codziennie od rana do 16 mniej więcej tylko. Ale będą wiedziec ze jestem od Moja, ze miałam tam szew zakładany itd. No i poznałam już ciut sam szpital i personel


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Acha ok czyli jesli trafisz w innych godzinach po 16 to i tak go nie bedzie .
Ostatnio mialam rozkmine czy szwagierka byla tam tak dobrze traktowana bo jej lekarz prowadzacy to akurat ten lekarz z tego szpitala ale wczoraj ta kolezanka mnie utwierdzila ze to nie ma znaczenia bo byla tez extra traktowana a jej lekarz tam nie pracowal takze juz jestem spokojna bo troche sie tego obawialam dobrze,ze mam porownanie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 08:50   #1290
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja mam dwa kocyki z pepco każdy za 19 zł
Jeden śpiworek z lumpeksu za 10
I jeden z kika za 30.

A na cieplejsze dni pieluchy flanelowe za 4 zł. Także ten ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czyli mam podobnie.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 19:37:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.