Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-08, 09:24   #1291
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

ja te¿ od razu fru na miasto, a jeszcze przed tym kaza³ mi cofaæ, jak ja nawet do przodu nie potrafi³am je¼dzic a tu do ty³u
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 11:57   #1292
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

ja zawsze mia³am 2 godzinki. Dwa dni przed egz. by³am tak zakrêcona ¿e przysz³am na godziny jakiego¶ ch³opaka instr. stwierdzi³, ¿e odwioz± mnie do domu chyba ¿e chcê je¼dziæ z nimi. No i je¼dzi³am 2 godziny z tym ch³opakiem, pó¼niej 2 godziny swoje, pó¼niej pojechali¶my po jak±¶ pani± i ona zaczyna³a swoje jazdy
I. zapyta³ gdzie chcê wysi±¶æ (my¶la³am ¿e ju¿ koñczy pracê)
wiêc mówiê mo¿e byæ tam gdzie zawsze ( mia³am na my¶li swoje osiedle)
no i wtedy us³ysza³am- ale niee jeszcze nie koñczê,oprócz tej pani mam jeszcze wyk³ady.. wiêc gdzie¶ bardziej w centrum
no to mówiê ¿e mo¿e byæ gdzie¶ ko³o OSK
i pó¼niej o mnie zapomnia³, Przypomnia³ sobie po pó³ godziny
spêdzi³am w eLce co najmniej 4.5 h i by³am taka zmêczona nie wiem jak oni wytrzymuj± 8h-10h



by³am na Orlenie. Pb98- 5,35 z³ LPG-2.56 z³

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

misislipy
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:51   #1293
3mw
Raczkowanie
 
Avatar 3mw
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 389
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

misislipy pewnie teraz ¶miga w eLce albo i ju¿ skoñczy³a je¶li wywo³ali j± punktualnie

dzi¶ mija miesi±c od mojego zdanego egzaminu ale ten czas szybko leci, czuje jakby to by³o wczoraj
__________________
3mw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:12   #1294
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 834
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez izabelinka Poka¿ wiadomo¶æ
z tym placem manewrowym, to mia³ sporo racji; natomiast z jazd± w ruchu ulicznym bywa ró¿nie - jedni siê nadaj±, zeby wyjechac od razu na ruchliwe drogi, inni potrzebuj± wiêcej czasu; ja osobi¶cie zabieram kursantów najpierw na rzadko uczêszczane ulice i oceniam - je¶li daje sobie radê z obs³ug± samochodu, to wyje¿dzamy na miasto;
btw. ³odzianki-wiza¿anki zapraszam
No, w³a¶nie tak wygl±da³a moja pierwsza jazda. Najpierw ma³o uczêszczane boczne uliczki a potem krajówka i centrum miasta. My¶la³am ¿e zemdlejê. Nigdy nie zapomnê emocji towarzysz±cych pierwszej je¼dzie i tego jak wróci³am do domu i nogi trzês³y mi siê jeszcze przez dobre pó³ godziny
Zapyta³am mojego I. dlaczego mnie rzuci³ od razu na g³êbok± wodê, to dowiedzia³am siê, ¿e w³asnie stwierdzi³,¿e sobie poradzê i ¿e bêdzie dobrze.
Nie mia³am czasu ¿eby siê baæ, czy prze¿ywaæ. Po prostu sta³o siê i musia³am sobie radziæ.
nadzwyczajna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:35   #1295
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Witaj Joan
Ale Ci zazdroszczê pocz±tku kursu

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Poka¿ wiadomo¶æ
A w ogóle mam do was pytanie. Jak d³ugie mia³yscie najd³u¿sze godziny? I czy I. mia³ zwyczaj zabieraæ na godziny wiecej osób?
Mój I. nigdy nie zabiera³ nikogo. Je¼dzi³ tylko z jednym uczniem i tylko jednemu po¶wiêca³ czas. I moje najd³u¿sze godziny to 4 pod rz±d. Na pocz±tku by³o to bardzo mêcz±ce, ale potem to lecia³o nie wiem kiedy.
Najwiêcej jazd mia³am w³a¶nie po 3,5h. Niestety musia³am doje¿d¿aæ do miasta egzaminacyjnego i dlatego tak d³ugo. Ale czêsto te¿ je¼dzili¶my w dwie osoby i wtedy je¼dzili¶my po 2 godziny.

Cytat:
Napisane przez izabelinka Poka¿ wiadomo¶æ
rozporz±dzenie wyra¼nie reguluje t± kwestiê; instruktor mo¿e jednocze¶nie szkoliæ tylko jednego kursanta;
Poka¿ mi to rozporz±dzenie. Bo ja s³ysza³am, ¿e w samochodzie oprócz Instruktora mog± siê znajdowaæ jeszcze dwóch kursantów.
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:37   #1296
danka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI



Na wiêkszo¶ci jazd kogo¶ odwozi³am i pózniej odwo¿ona by³am przez nastêpnego kursanta, sporadycznie odwozi³am siê sama do domu. Mia³am trochê jazd od 8 rano wiêc sam I. podje¿dza³ po mnie.
Bez znaczenia gdzie trzeba by³o podjechaæ i tak mamy æwiczyæ jazdê poprostu na drodze a nie tylko na trasach egz. Zawsze by³y to ulice w mie¶cie, nigdy pozamiasto po nikogo nie jecha³am.
Na pierwszej godz. odrazu pogoni³ mnie na miasto i na ruchliwe skrzy¿owania 8 krajowej, ech plecy mokre by³y z wra¿enia. Odwozi³am wtedy ch³opaka pod jego szko³ê, kaza³ mi zatrzymaæ siê na przystanku autobusowym chyba ba³ siê, ¿e zaparkujê na krawê¿niku, wiêc parking sobie darowa³ . Pod koniec kursu zapyta³am sk±d mia³ odwagê rzuciæ mnie na takie miejsca na pierwszej je¿dzie i tu tek¶cik '' widzia³em, ¿e sobie dasz radê, po krawê¿nikach nie je¿dzili¶my i nawet na pasie ruchu mie¶ci³as siê''. Fajnie by³o wszystko mówi³, kiedy bieg, który peda³ i te gaz, gaz, kierunek nic tylko delektowaæ siê jazd± a tu przera¿enie w oczach.
Szkoda, ¿e pierwsza godz. nie jest nagrywana, by³yby wspomnienia.

misislipy juz pewnie zna wynik
danka00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 14:59   #1297
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomo¶ci: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

misislipy niestety i tym razem siê nie uda³o
Nied³ugo sama powinna byæ, tak¿e powie Wam dok³adnie co i jak.

princeseczka, podana przez Ciebie cena benzyny faktycznie powoduje zawroty g³owy
__________________
"To mo¿liwo¶æ spe³nienia marzeñ sprawia, ¿e ¿ycie jest tak fascynuj±ce."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleñstwa, by postawiæ kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 15:38   #1298
izabelinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: domek na peryferiach
Wiadomo¶ci: 622
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj Joan
Ale Ci zazdroszczê pocz±tku kursu


Najwiêcej jazd mia³am w³a¶nie po 3,5h. Niestety musia³am doje¿d¿aæ do miasta egzaminacyjnego i dlatego tak d³ugo. Ale czêsto te¿ je¼dzili¶my w dwie osoby i wtedy je¼dzili¶my po 2 godziny.


Poka¿ mi to rozporz±dzenie. Bo ja s³ysza³am, ¿e w samochodzie oprócz Instruktora mog± siê znajdowaæ jeszcze dwóch kursantów.
ROZPORZ¡DZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY Z DNIA 27 PA¬DZIERNIKA 2005r.
w sprawie szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnieñ przez kieruj±cych pojazdami......

na podst. art.115 ust. 1 pkt 1-4 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2005 r. Nr. 108, poz 908, z pó¼n. zmianami)

rozdzia³ 3 - szkolenie osób ubiegajacych siê o uprawnienia do kierowania pojazdami
paragraf 12.3 Instruktor w trakcie zajêæ prakt. mo¿e szkoliæ
WY£¡CZNIE jedn± osobê
paragraf 13 w trakcie szkolenia kandydatów na kierowców i
motorniczych w poje¼dzie mog± znajdowaæ siê
wy³±cznie instruktor i osoba szkolona oraz:
1) jeden dodatkowy uczestnik kursu
2) kandydaci na instruktorów wraz z ich wyk³adowc±
3)kierownik o¶rodka szkolenia(...)
4) osoba sprawuj±ca w imieniu starosty nadzór(...)
5) t³umacz (...)
6)t³umacz jêzyka migowego(...)
__________________
_________________________ _________
siê odchudzam
w³osomaniaczka!!!
dbam...
izabelinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 16:46   #1299
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 834
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez danka00 Poka¿ wiadomo¶æ


Fajnie by³o wszystko mówi³, kiedy bieg, który peda³ i te gaz, gaz, kierunek nic tylko delektowaæ siê jazd± a tu przera¿enie w oczach.
Szkoda, ¿e pierwsza godz. nie jest nagrywana, by³yby wspomnienia.

O d¿izas, ja bym chyba wola³a nie ogl±daæ mojej pierwszej jazdy
Kiedy¶ nawet z moim I. o tym rozmawiali¶my, ¿e to by³oby z czego boki zrywaæ Mój I. zawsze robi³ sobie ze mnie jaja, jakie wielkie oczy z przera¿enia czasem robi³am..

Najfajniej by³o w trasie, jak jecha³am do miasta w którym zdawa³am. Zajmowa³o to niemal godzinê i najprzyjemniej by³o w³a¶nie jak mo¿na by³o daæ w gaz " Gaz, gaz, dawaj, dawaj, bierzemy go " Ale adrenalinka. Nasza eLka to nie by³a taka sobie d¿d¿ownica powolna...
W ogóle to tych naszych szczerych rozmów bêdzie mi brakowaæ. I. to czasem jak psycholog


A w ogóle pyta³am was o t± osobê podczas jazdy, bo by³am ciekawa. Mój I. je¼dzi sam jeden z jednym kursantem. Wielu z nich w innych szko³ach sobie po prostu u³atwia pracê. Moja znajoma opowiada³a ¿e kiedy¶ jak robi³a prawko to np jecha³o ich 2je ka¿de je¼dzi³o np 2 godziny, a obydwojgu by³y liczone 4. No, dlatego by³am ciekawa.

Edytowane przez nadzwyczajna
Czas edycji: 2011-04-08 o 16:51
nadzwyczajna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 16:52   #1300
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 3 101
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Poka¿ wiadomo¶æ
O d¿izas, ja bym chyba wola³a nie ogl±daæ mojej pierwszej jazdy
Kiedy¶ nawet z moim I. o tym rozmawiali¶my, ¿e to by³oby z czego boki zrywaæ Mój I. zawsze robi³ sobie ze mnie jaja, jakie wielkie oczy z przera¿enia czasem robi³am..

Najfajniej by³o w trasie, jak jecha³am do miasta w którym zdawa³am. Zajmowa³o to niemal godzinê i najprzyjemniej by³o w³a¶nie jak mo¿na by³o daæ w gaz " Gaz, gaz, dawaj, dawaj, bierzemy go " Ale adrenalinka. Nasza eLka to nie by³a taka sobie d¿d¿ownica powolna...
W ogóle to tych naszych szczerych rozmów bêdzie mi brakowaæ. I. to czasem jak psycholog
moja te¿ nie hahah . I. pozwalali mi zazwyczaj je¼dziæ szybciej jedynie przed egzaminem ostatnia godzina... to by³o co¶ strasznego ¿e ¶migaæ szybko nie mog³am i w nawyk mi to wesz³o ju¿ , ¿e szybciej jade ni¿ powinnam ale nie mogê a¿ tak szaleñ jak w koñcu odbiore prawko dzi¶ by³am i nie ma ale w poniedzia³ek musi byæ bo jak nie to

A ¶mia³am siê bo by³a jaka¶ kobitka o moim nazwisku tylko imiê siê nie zgadza³o - i mówi³am do moicch przyjació³ek ¿e mog³am powiedzieæ ¿e to ja
Dzi¶ by³±m u dentystki 2 h :O i tak sobie gada³y¶my i ona mówi³a mi , ¿e jak zdawa³± ( nie jest stara wygl±da bardzo m³odo .. oko³o 30) to dostawa³a tak± karteczkê i na niej mog³a je¼dziæ póki nie odebra³a prawka CZEMU TO WYCOFALI?!
__________________
jest mnóstwo ludzi na ¶wiecie, którzy powiedz± Ci, ¿e nie mo¿esz . a ty musisz po prostu odwróciæ siê i powiedzieæ: 'no to patrz..!!




Edytowane przez ekscentryczna
Czas edycji: 2011-04-08 o 16:54
ekscentryczna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:13   #1301
tur3cka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 461
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

no, wreszcie siê odwa¿y³am napisaæ sms-a do I. Jutro bêdê mia³a papiery o wyje¿dzonych godzinach, co dalej, nie wiem...
tur3cka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 17:16   #1302
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 5 650
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Hej Kobietki

Mam takie pytanko. Jestem za granica i chcialabym zrobic prawko. Tutejszej opcji zdawania nie biore pod uwage, chce zdawac w Polsce.
Wymyslilam sobie aby zapisac sie na jazdy i uczyc sie jezdzic jak jestem na urlopach.
Na stale wracam ostatecznie po nowym roku, nie chce
tyle czekac, chce juz dzialac.
Wymyslilam sobie,ze zapisze sie na czerwiec i wykupie sporo godzin na caly tydzien, a potem w pazdzierniku znowu.
Co o tym myslicie?
Chcialabym juz zobaczyc jak to jest jezdzic, chce juz sie uczyc
Takim systemem 'jechala' moja znajoma, myslicie,ze mozna sprobowac,ze to nie glupi pomysl?


__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:34   #1303
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Moja eLka te¿ do najwolniejszych nie nale¿a³a, zawsze pomykali¶my na granicy dopuszczalnej prêdko¶ci a i czasem zdarza³o mi siê oszukaæ oko I. Wspomina³, ¿e jestem pierwsz± tak± kursantk±, która tak piraci na drogach

Cytat:
Napisane przez foxy123 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Kobietki

Mam takie pytanko. Jestem za granica i chcialabym zrobic prawko. Tutejszej opcji zdawania nie biore pod uwage, chce zdawac w Polsce.
Wymyslilam sobie aby zapisac sie na jazdy i uczyc sie jezdzic jak jestem na urlopach.
Na stale wracam ostatecznie po nowym roku, nie chce
tyle czekac, chce juz dzialac.
Wymyslilam sobie,ze zapisze sie na czerwiec i wykupie sporo godzin na caly tydzien, a potem w pazdzierniku znowu.
Co o tym myslicie?
Chcialabym juz zobaczyc jak to jest jezdzic, chce juz sie uczyc
Takim systemem 'jechala' moja znajoma, myslicie,ze mozna sprobowac,ze to nie glupi pomysl?


Witaj!
Ja osobi¶cie nie pochwalam tego pomys³u. Najlepiej robiæ kurs ci±gle, bo dla pocz±tkuj±cego kierowcy ka¿da d³u¿sza przerwa, szczególnie na samym pocz±tku to naprawdê nienajlepszy pomys³, cz³owiek ledwo co wyczuje czym to siê je a tu nastêpne jazdy dopiero za x tygodni, miesiêcy. Moja ciocia tak mia³a, instruktor poszed³ na urlop, nie by³o go kilka tygodni, a ona mi siê ¿ali³a, ¿e zaczê³o jej ju¿ wychodziæ, a tutaj po takiej przerwie znowu musi siê wczuwaæ w samochód. Dla mnie to bezsensu trochê.
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:40   #1304
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 5 650
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Liwiusz ja jestem tego samego zdania i tez uwazam,ze czlowiek wybija sie z rytmu ;/ ale mam takie parcie na sprobowanie, bo to ciagle dumanie o zakupie autka a niewiadoma czy sie nadaje na kierowce..dobija mnie to. Chcialabym sprobowac, zobaczyc czy mi sie to spodoba czy nie ;/ Kurde, sama juz nie wiem
Nie wytrzymam do przyszlego roku! ;/
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 18:11   #1305
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

cze¶æ foxy? Czy Ty by³as ju¿ tutaj? Jaki¶ znajomy nick.
Ja by, nie robila kursu na raty przez po³ roku
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 18:18   #1306
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

tez mi siê tak wydaje, ¿e w poprzednim w±tku pisa³a no ale tak czy siak, to bezsensu robiæ kurs z przerwami....
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 18:32   #1307
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 829
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

a ja sie dzisiaj obkupilam. kupilam tusz, podklad, farbe do wlosow umowilam sie do fryzjera na czesanie weselne fryzurka juz wybrana, we wtorek czeka mnie jechanie do pup znow mnie wybuja na tych dziurach
__________________
Zakochana w yarisce
mala zmiana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 18:36   #1308
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez izabelinka Poka¿ wiadomo¶æ
ROZPORZ¡DZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY Z DNIA 27 PA¬DZIERNIKA 2005r.
w sprawie szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnieñ przez kieruj±cych pojazdami......

na podst. art.115 ust. 1 pkt 1-4 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2005 r. Nr. 108, poz 908, z pó¼n. zmianami)

rozdzia³ 3 - szkolenie osób ubiegajacych siê o uprawnienia do kierowania pojazdami
paragraf 12.3 Instruktor w trakcie zajêæ prakt. mo¿e szkoliæ
WY£¡CZNIE jedn± osobê
paragraf 13 w trakcie szkolenia kandydatów na kierowców i
motorniczych w poje¼dzie mog± znajdowaæ siê
wy³±cznie instruktor i osoba szkolona oraz:
1) jeden dodatkowy uczestnik kursu

2) kandydaci na instruktorów wraz z ich wyk³adowc±
3)kierownik o¶rodka szkolenia(...)
4) osoba sprawuj±ca w imieniu starosty nadzór(...)
5) t³umacz (...)
6)t³umacz jêzyka migowego(...)
Dziêki
Mi w³a¶nie chodzi³o o przebywanie osób w poje¼dzie, a nie szkolenie. U mnie by³o tak, ¿e je¿eli ja prowadzi³am przez dwie godziny, to instruktor szkoli³ mnie, a je¿eli siedzia³am z ty³u w samochodzie, to absolutnie nikt mi nie kaza³ za to p³aciæ. W mojej szkole wrêcz namawiaj±, ¿eby przed egzaminem sobie przyj¶æ i pojechaæ z kim¶ darmowo jako obserwator.

Cytat:
Napisane przez foxy123 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Kobietki

Mam takie pytanko. Jestem za granica i chcialabym zrobic prawko. Tutejszej opcji zdawania nie biore pod uwage, chce zdawac w Polsce.
Wymyslilam sobie aby zapisac sie na jazdy i uczyc sie jezdzic jak jestem na urlopach.
Na stale wracam ostatecznie po nowym roku, nie chce
tyle czekac, chce juz dzialac.
Wymyslilam sobie,ze zapisze sie na czerwiec i wykupie sporo godzin na caly tydzien, a potem w pazdzierniku znowu.
Co o tym myslicie?
Chcialabym juz zobaczyc jak to jest jezdzic, chce juz sie uczyc
Takim systemem 'jechala' moja znajoma, myslicie,ze mozna sprobowac,ze to nie glupi pomysl?


Wed³ug mnie to nienajlepszy pomys³. Tak jak ju¿ napisa³a Liwiusz, lepiej nie traciæ tej ci±g³o¶ci jazd, bo pocz±tkuj±cemu kierowcy to na dobre nie wyjdzie, a jedynie mo¿e zaszkodziæ.
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 18:40   #1309
danka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

foxy123 mo¿e zrób teoriê w czerwcu a jazdy zostaw sobie na pa¿dziernik i wtedy egz, trochê trudu ale da siê zgraæ logistycznie.
Znajomy mia³ tak, ¿e kurs rozpocz±³ w czerwcu po teorii wzi±³ 3 godz. jazd tak trochê poznaæ siebie za kierownic± na drodze, pózniej miesi±c przerwy wyjecha³ na obóz, jak wróci³ dalej jazdy i egz.


W eLce raczej nie przekracza³am prêdko¶ci I. nie pozwalali, teraz dziwnym trafem peda³ gazu strasznie lekko mi chodzi i muszê pilnowaæ siê, ¿eby nie przyspieszyæ poza dozwolon±.

misislipy

Edytowane przez danka00
Czas edycji: 2011-04-08 o 20:25 Powód: ech znów literówka
danka00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 19:16   #1310
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

jestem... ale jestem w takim stanie psychicznym ¿e nie wiem nawet jak sie naywam... od p³akania a¿ mnie g³owa boli, jeszcze ¿adnego oblanego egzaminu tak nie prze¿y³am jak dzisiejszy... a najgorsze by³o to ¿e ju¿ wraca³am do WORDu... ;( autobus siê przede mn± wlek³ i jak chcia³am go omin±æ tzn. wjechaæ na lewy pas to spojrza³am w lusterko czy mogê wjechaæ na s±siedni pas i autobus siê zatrzyma³, pani E. po hamach i koniec, potem pani E. mówi³a ¿e szkoda bo ju¿ wraca³y¶my, mówi³a ¿e widaæ po mnie ¿e dobrze czujê siê za kierownic± i sprawia mi to rado¶æ, ¿e bardzo dobrze sobie dajê radê, ale zrobi³am tak g³upi b³±d...
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:18   #1311
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

imienniczko
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:18   #1312
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

misislipy kurcze szkoda no

foxy, dziewczyny dobrze pisz±. Nie ma to jak ci±g³o¶æ kursu
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:20   #1313
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Sylwia

Autobus siê zatrzyma³? Tak na ¶rodku?
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:25   #1314
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

misislipy ju¿ wraca³a¶ o WORDu tak malutko brakowa³o
mimo wszystko i tak nale¿± Ci siê oklaski

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

u mnie jest kilka przystanków takich bez zatoczki. I wtedy w³a¶nie zatrzymuj± siê na ¶rodku.
Jak kto¶ nie zna miasta i jedzie z niema³± prêdko¶ci± to mo¿e ³adnie siê "nadziaæ"
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:30   #1315
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Eroll no mia³ przystanek na prawym pasie...
ale to by³o genialne, ca³± drogê z WORDu na dworzec wy³am, wszyscy siê patrzeli jak na wariatkê jak±¶ co i idzie i ryczy a to droga do¶æ spora, takie ponad 30min. pieszo ;/
jak w poci±gu ju¿ dzwoni³am do I. to dzwoni³am do w³a¶ciciela, jak ju¿ chcia³ koñczyæ to jego ¿ona (2 pani I.) chcia³a ze mn± rozmawiaæ, tak mnie pociesza³a, ¿e mnie d³u¿ej zapamiêtaj± bo reszta z mojego kursu zda³a za 1 lub za 2 a ja za którym¶ z kolei i ¿e nie mam siê przejmowaæ bo nastêpnym razem musi siê udaæ ale pani E. te¿ mówi³a, ¿e za nastêpnym razem powinno mi siê udaæ

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

a ten autobus ca³y czas jecha³ tak wolno ¿ enie zauwa¿y³am jak siê zatrzyma³ ;/
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:34   #1316
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

oczywi¶cie, ¿e siê uda! musi! wiesz, ¿e potrafisz je¼dziæ, to jest najwa¿niejsze
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:36   #1317
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

to nic ¿e zgas³ mi kilka razy i chyba nawet 2x mi bieg nie wskoczy³, ale jak pani E. powiedzia³a ¿e widaæ ¿e dobrze czujê siê za kierownic±, dobrze mi to idzie i sprawia mi to rado¶c by³am zaskoczona
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:37   #1318
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

No w³a¶nie, przynajmniej wiesz, ¿e potrafisz je¼dziæ, a te b³êdy nie wynikaj± z braku umiejêtno¶ci, tylko z pecha! Nastêpny termin te¿ bêdzie taki ekspresowy?
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:38   #1319
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

znaj±c imienniczkê to ju¿ w pon kolejny egzamin
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:40   #1320
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Hehe, pewnie tak

Bêdziecie jutro za mnie trzyma³y kciuki? Proooszê. Mam egzamin z angielskiego w Katowicach
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.