Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-06, 15:32   #1291
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, Beliczek chwali sobie zarówno szampon jak i odżywkę Absolut.
Ja szampon też polecam-zuzylam całe 1500 ml.
Odżywkę zapewne zakupię za jakiś czas, a maseczki jestem za to średnio zadowolona.
Ja też zużyłam całe opakowanie absoluta i mogę polecić. Wygładza i sprawia że włosy nie są takie postrzepione.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 15:46   #1292
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Absoluty to są takie kosmetyki od "czarnej roboty" Zregenerują, odżywią, poprawią kondycję włosów na dosć długo...ale to nie są gadżety do nadania efekty "włosów z reklamy". Brzmi to paradoksalnie ale tak jest. To bardziej takie maści/lekarstwa do naprawdę ABSOLUTNIE potrzebujących pomocy włosów. Odradzam absoluty każdemu kto ma "tylko" przesuszone włosy po lecie/słońcu/morskiej wodzie, koloryzowane szamponem koloryzującym, przesuszone prostownicą, etc. Absolut (maska czy odżywka) najlepiej "zagra" na włosach rozjaśnianych, zmaltretowanych farbowaniem, trwałą. Im bardziej zniszczone tym bardziej widać efekty. Ale nie będą to efekty powierzchniowego nabłyszczenia, wygładzenia, itp. Dlatego absoluty warto stosować jako kurację po wpadce z farbą, itp. odstawić po miesiącu i potem stosować np. Alfaparf Nutriseduction. Wtedy włosy "lśnią ze wszystkich sił".
Poza tym kompletnym samobójstwem jest stosowanie Absolutów po każdym myciu. Obciążenia, piókowatość, wiotkość murowane! Wart robić to tak: szampon Absolut + inna odżwyka, albo odwrotnie. Do tego raz w tygodniu "kop" regeneracyjny czyli renew C + szamon Absolut + maska Absolut. Owszem włosy będą po takim zabiegu obciążone i piórkowate ale po nastepnym myciu (innymi produktami) będą jak z reklamy.
Moim zdaniem Absolut repair to trudne kosmetyki, trzeba się trochę nagimnastykować, żeby wyszły włosom na dobre. Na pewo odradzam je wszystkim z LEKKO zniszczonymi włosami. Za to włosy farbowane po miesięcznej kuracji absolutem nie mają cech charakterystycznych włsoów farbowanych: sztywność, "sztuczność", suchość, itp. Ale coś za coś, po zmyciu maski absolut będą piórkowate. To jest "wliczone w koszty". Warto zainteresować się odżywką z tej linii, bo jak gdzieś tu napisałam ma wszystkie zalety maski a nie ma jej wad.
Od efektów naychmiastowych L'Oreal Professionell ma maseczkę żelową Vitamino Color, która z włosów robi "WOW" po jednym użyciu ale niestety nie regeneruje praktycznie wcale czy intense repair. Ale intense repair to raczej dla włosów suchych niż zniszczonych.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 15:48   #1293
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

sylwia.gda , anciaahk dzięki za rady ten szamponik sprzedaje się na allegro jak świeże bułeczki
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 15:51   #1294
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
Ok, to teraz ja zdam relację z moich nowych nabytków, a więc tak:
Umyłam włosy, wycisnęłam je przez 10 sekund w ręcznik i nałożyłąm tonę maski schwarzkopf bonacure repair rescue, i tu się zdziwiłam bo nagle włosy zrobiły się sztywne jak druty, takie jakby posklejane gumą do żucia, no ale nic, nałożyłam reklamówkę, podgrzałam suszarką i trzymałam godzinę. Gdy włosy podeschły popsikałam chyba 20 pisiknięć schwarzkopf bonacure odżywki 2 fazowej w sprayu i kilka kropli serum loreal liss extreme, no i wysuszyłam włosy. Muszę powiedzieć, że doznałam szoku, bo takich włosów to nawet po wizycie u fryzjera nie miałam, piękne, nieprzyzwoicie błyszczące, i wręcz niewiarygodnie gładkie i śliskie, a co najdziwniejsze nie wiem jakim cudem ale wyglądam jakbym miała o 1/4v więcej włosów, są tj grubsze. Wczoraj, jak kłądłam się spać to z nudów popsikałam jeszcze troche tą odżywką i zrobiłam sobie na noc takiego zawiniętego kucyka i dziś wyglądam normalnie jak Jessica Simpson :P , mam piękne błyszczące i zdrowe fale Polecam ten zestaw wszystkim, szczególnie mojej bratniej duszy włosowej- Beliczkowi
Daisydee, Twój opis zapiera dech w piersiach. Kiedy "wyjem" moje zapasy odżywek i jednoczesnie będę wypłacalna to na pewno kupie tę maskę i odżywkę dwufazową.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 15:54   #1295
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
Absoluty to są takie kosmetyki od "czarnej roboty" Zregenerują, odżywią, poprawią kondycję włosów na dosć długo...ale to nie są gadżety do nadania efekty "włosów z reklamy". Brzmi to paradoksalnie ale tak jest. To bardziej takie maści/lekarstwa do naprawdę ABSOLUTNIE potrzebujących pomocy włosów. Odradzam absoluty każdemu kto ma "tylko" przesuszone włosy po lecie/słońcu/morskiej wodzie, koloryzowane szamponem koloryzującym, przesuszone prostownicą, etc. Absolut (maska czy odżywka) najlepiej "zagra" na włosach rozjaśnianych, zmaltretowanych farbowaniem, trwałą. Im bardziej zniszczone tym bardziej widać efekty. Ale nie będą to efekty powierzchniowego nabłyszczenia, wygładzenia, itp. Dlatego absoluty warto stosować jako kurację po wpadce z farbą, itp. odstawić po miesiącu i potem stosować np. Alfaparf Nutriseduction. Wtedy włosy "lśnią ze wszystkich sił".
Poza tym kompletnym samobójstwem jest stosowanie Absolutów po każdym myciu. Obciążenia, piókowatość, wiotkość murowane! Wart robić to tak: szampon Absolut + inna odżwyka, albo odwrotnie. Do tego raz w tygodniu "kop" regeneracyjny czyli renew C + szamon Absolut + maska Absolut. Owszem włosy będą po takim zabiegu obciążone i piórkowate ale po nastepnym myciu (innymi produktami) będą jak z reklamy.
Moim zdaniem Absolut repair to trudne kosmetyki, trzeba się trochę nagimnastykować, żeby wyszły włosom na dobre. Na pewo odradzam je wszystkim z LEKKO zniszczonymi włosami. Za to włosy farbowane po miesięcznej kuracji absolutem nie mają cech charakterystycznych włsoów farbowanych: sztywność, "sztuczność", suchość, itp. Ale coś za coś, po zmyciu maski absolut będą piórkowate. To jest "wliczone w koszty". Warto zainteresować się odżywką z tej linii, bo jak gdzieś tu napisałam ma wszystkie zalety maski a nie ma jej wad.
Od efektów naychmiastowych L'Oreal Professionell ma maseczkę żelową Vitamino Color, która z włosów robi "WOW" po jednym użyciu ale niestety nie regeneruje praktycznie wcale czy intense repair. Ale intense repair to raczej dla włosów suchych niż zniszczonych.
Beliczku bardzo Ci dziękuję lepiej tego wszystkiego ująć nie mogłaś
a myślisz,że szampon stosowany codziennie,plus inna odżywka będzie dobrym,nie "za mocnym" zestawieniem?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 15:54   #1296
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Beliczku jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy i opisu zastosowania absoluta, naprawdę.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 16:05   #1297
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Beliczku bardzo Ci dziękuję lepiej tego wszystkiego ująć nie mogłaś
a myślisz,że szampon stosowany codziennie,plus inna odżywka będzie dobrym,nie "za mocnym" zestawieniem?
Tripka, szczerze, nie wiem. Dla moich włsoów to troszeczkę zbyt wielka porcja "dobroci". Ale dla rozjaśnianych włosów, zmęczonych latem, taki tydzień mycia w absolucie na pewno nie zaszkodzi.

anciaahk Dzięki. Bez przesady, to nie wiedza, to doświadczenie. Absoluty mam w łazience od kilku dobrych miesiecy, ujarzmiłam je w końcu
I jeszcze jedno jeżeli chodzi o te kosmetyki, warto się do nich nie zniechęcać po jednym czy dwóch użyciach, tylko pokombinować
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 16:19   #1298
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

eh, dziewczyny, ja juz nie wiem, jeszcze tydzien temu bylam zdecydowana na absoluta, a teraz diasydee zrobila mi wielkiego smaka na bonacure. zwlaszcza, ze tez ma rozjaniane wlosy i sklonne do przetluszczania sie. doradzcie cos! Daisydee, stosowalas tez absoluta? jesli tak, to ktory lwpszy: absolut czy bonacure?
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 16:33   #1299
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Miałam maskę absoluta i użyłam jej chyba 4 razy, a potem odstawiłam, wysuszyła mi starsznie włosy, troche to dziwne bo wszystkim raczej służy. Co do bonacure to jest na prawde super, tylko to chyba zasługa nie tylko tej maski , ale i odżywki.
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 16:34   #1300
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Daisydee - a ta w sprayu to nawilżająca czy do farbowanych?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 16:39   #1301
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ja z Absoluta mam teraz szampon i odzywkę, która sobie bardzo chwalę, maska niestety bardzo przeciążała mi włosy i wyglądały nieciekawie
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 17:05   #1302
dorotaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 33
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny litosci ;( juz nie wiem czy ten absolut jest dla mnie czy lepiej maska BC..
Bieliczeku jakoo najbardziej doswiadczona doradz ( ja nie wiem czy mam wlosy bardzo zniszczone , na pewno suche, ale przy kreconych troche musza byc ..obawiam sie jak ze po tych "wygladzacaczas" juz w ogóle nie beda sie skrecac ;(

pozdrawiam
dorotaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:22   #1303
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a czy słyszałyscie/doswiadczyłyscie kosmetyki A.T.V czy A.T.W ? wiem ze dostepne sa w aptekach.
Moje wlosy nie sa zniszczone,wrecz przeciwnie, lsnia,są gladkie, mają dobrą kondycje, zeby tylko chciały odrastac to co wypadło byloby fajnie.
Jestem zła, zawiodłam sie na tylu kosmetykach, a moze po prostu zle je dobierałam.
Beliczku tez mam pytanie, czy moze poradzisz mi jakąs odzywke na włosy, wzmacniająca, na wypadanie ? wciąz szukam odzywki dla siebie,która stalaby sie tez maską na te moje wlosy ale nic nie ma chyba takiego dla mnie ...
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:48   #1304
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

anciaahk
Mam nawilżającą
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 19:50   #1305
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Beliczku, mam pytanie,jakiej pojemności masz tą maske alfaparf nutri seduction, bo chciałabym ją kupić (widzę, że Tobie pasuje). Napisz czy jest wydajna, bo jak narazie stać mnie tylko na pojemność 150 g

Dziewczyny, napiszcie czy widzicie różnicę między zwykłym biosilkiem, a jedwabie chi. Na allegro jest chi za 5.99, także potaniał i chciałam go kupic, ale nie wiem czy jest sens kupowac akurat chi, jak może on się okazać tym samym co biosilk.
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 20:20   #1306
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Wreszcie złozyłam zamowienie . Zamówiłam od amstara jednak 2 maski - nutri seduction i semi di lino. Obie w mniejszej pojemności.
Wysłałam też zapytanie do alegrowicza o mozliwość wystawienia odzywki w sprayu, której używa Daisydee, chciałabym ją zamówić wraz z odżywką regenerującą bonacure. Myślicie, że to dobry pomysł??
Dodam, że obecnie mam szampon power color l'oreala.

Daisydee - mam wszystkie 3 jedwabie, dla mnie ten zwykły biosilk był do niczego, częściej teraz używam bad azz, natomiast jeśli chodzi o CHI to używam go bardzo rzadko i tylko razem z prostownicą. Muszę przyznać, że jest lepszy od biosilka. Nabłyszcza, wygładza, tylko trzeba uważac z dawkowaniem, bo może obciążać.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 20:44   #1307
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

anciaahk
Dzięki za odpis, napisz który byś mi (do rozjaśnionych włosów) bardziej poleciła- bad azz czy chi
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 20:49   #1308
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Chcesz to stosować razem z prostownicą?
Całe serie CHI kupowały tutaj dziewczyny i komentowały w tym wątku, nawet dosyć niedawno. Chyba Dolly dokonywała zakupu i była zadowolona. Myślę, że więcej Ci powiedzą niż ja.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 21:29   #1309
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
Beliczku, mam pytanie,jakiej pojemności masz tą maske alfaparf nutri seduction, bo chciałabym ją kupić (widzę, że Tobie pasuje). Napisz czy jest wydajna, bo jak narazie stać mnie tylko na pojemność 150 g

Dziewczyny, napiszcie czy widzicie różnicę między zwykłym biosilkiem, a jedwabie chi. Na allegro jest chi za 5.99, także potaniał i chciałam go kupic, ale nie wiem czy jest sens kupowac akurat chi, jak może on się okazać tym samym co biosilk.
Obecnie mam pojemność 150 mL i 500mL (mamie nie pasowała, więc dała mi). uprzedzam więc, że ta maska nie pasuje do ciężkich, prostych jak druty i grubych włosów! Czy jest wydajana, trudne pytanie... Włosy ją "piją", więc ja zawsze daję jej troszkę więcej niż potrzeba. Czyli na moje długie do połowy łopatek włosy wychodzi tego "na oko" kopiasta łyżka stołowa. Daisy, koniecznie spróbuj najpeirw małe opakawanie. Kupić duże opakowanie nie pasującej odżywki do włosów to tak jak wydać 90 zł na mecz reprezentacji i zobaczyć remis
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 21:31   #1310
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez dorotaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny litosci ;( juz nie wiem czy ten absolut jest dla mnie czy lepiej maska BC..
Bieliczeku jakoo najbardziej doswiadczona doradz ( ja nie wiem czy mam wlosy bardzo zniszczone , na pewno suche, ale przy kreconych troche musza byc ..obawiam sie jak ze po tych "wygladzacaczas" juz w ogóle nie beda sie skrecac ;(

pozdrawiam
Dorotaa, zaryzykuję stwierdzenie, że Absolut jest nie dla Ciebie. Jeżeli są suche a nie koniecnzie zniszczone to nie ryzykuj z tą maską.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 21:35   #1311
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984 Pokaż wiadomość
a czy słyszałyscie/doswiadczyłyscie kosmetyki A.T.V czy A.T.W ? wiem ze dostepne sa w aptekach.
Moje wlosy nie sa zniszczone,wrecz przeciwnie, lsnia,są gladkie, mają dobrą kondycje, zeby tylko chciały odrastac to co wypadło byloby fajnie.
Jestem zła, zawiodłam sie na tylu kosmetykach, a moze po prostu zle je dobierałam.
Beliczku tez mam pytanie, czy moze poradzisz mi jakąs odzywke na włosy, wzmacniająca, na wypadanie ? wciąz szukam odzywki dla siebie,która stalaby sie tez maską na te moje wlosy ale nic nie ma chyba takiego dla mnie ...
KArmen spróbuj odżywki bez spłukiwania Farmona z linii Saponics. Miałam ją zeszłej jesieni, kiedy mi wypadałay włosy, jest delikatna, nie obciąża i naprawdę włosy po niej rosną szybciej. Jeżeli nie masz koszmarnie zniszczonych włsoów, to w zupełności wystarczy Ci do rozczesania, nabłyszczenia, itp. Bardzo ciekawy i dobry produkt ale niestety nie dla zniszczonych włosów. Myślę, że tej jesieni też ją kupię, zwłąszcza, że nie jest droga. Oto link:
http://www.farmona.pl/pl/saponics.html
Skoro Twoje włosy są zdrowe to nie ma sensu obciążać ich maskami. W zasadzie to może przynieść efekt odwrotny: matowe, obciążone i bez życia włosy.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 21:36   #1312
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
Obecnie mam pojemność 150 mL i 500mL (mamie nie pasowała, więc dała mi). uprzedzam więc, że ta maska nie pasuje do ciężkich, prostych jak druty i grubych włosów! Czy jest wydajana, trudne pytanie... Włosy ją "piją", więc ja zawsze daję jej troszkę więcej niż potrzeba. Czyli na moje długie do połowy łopatek włosy wychodzi tego "na oko" kopiasta łyżka stołowa. Daisy, koniecznie spróbuj najpeirw małe opakawanie. Kupić duże opakowanie nie pasującej odżywki do włosów to tak jak wydać 90 zł na mecz reprezentacji i zobaczyć remis
Dlatego ja też słucham Twojej rady, Beliczku, i zakupiłam 2 mniejsze pojemności obu maseczek alfaparf.

Poradźcie mi proszę, czy skoro kupiłam te dwie to mam kupić tylko odżywkę w spray'u nawilżającą bonacure czy jeszcze do tego maseczkę regenerującą/bądź odżywkę regenerującą BC?? Pytam, bo teraz mam tylko sleek.looka, który w zasadzie stosowany od prawie roku już mi nie służy, a same maseczki to przecież i tak nie nadają się do codziennego użytku. Czy może zamiast maski czy odżywki regenerującej lepiej kupić inny szampon??
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 21:46   #1313
dorotaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 33
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

bieliczku dziękuje za rade ) chociaz trudno mi ocenic czy zniszczone czy tylko suche to posłucham twego zdania ))))nie mniej cosmalo obciazajacego a dobrego bym stosowala ...

wszelkie sugestei wskazane )))))

Aha bieliczku a ta odzywka polecana przez Ciebie na porost włosow sprawdzla sie ?
dorotaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 21:50   #1314
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez dorotaa Pokaż wiadomość
bieliczku dziękuje za rade ) chociaz trudno mi ocenic czy zniszczone czy tylko suche to posłucham twego zdania ))))nie mniej cosmalo obciazajacego a dobrego bym stosowala ...

wszelkie sugestei wskazane )))))

Aha bieliczku a ta odzywka polecana przez Ciebie na porost włosow sprawdzla sie ?
Sprawdzała się (testowane na mnie i ...mojej babci). Ale mi w ogóle włosy bardzo szybko rosną, około 2 cm miesięcznie. Wolałabym, żeby było ich więcej niżżeby rosły z prędkocią światła
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 22:27   #1315
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Daisydee według mnie jedwab CHi jest jakby mniej gęsty i mniej tłusty niż Biosilk,tak,że jak rozcierasz w dłoniach,to nie pozostawia tłustej warsty,tylko odrazu w skóre się wchłania.Myśle,ze ogólnie jest delikatniejszy niż Biosilk,ma zreszta inny skład.
Ehh już u LOREAL-a na allegro wykupili wszystkie szampony Absolut!!i to jak szybko-w ciągu kilku godz ponad 70! mam nadzieje,ze wystawi znów po tej samej cenie...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 22:41   #1316
dorotaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 33
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Tripka, u loreala-pl? jeszcze sa ))))
dorotaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 22:48   #1317
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez dorotaa Pokaż wiadomość
Tripka, u loreala-pl? jeszcze sa ))))
hmm albo ja jestem ślepa,albo niewiem...mogłabyś mi posłać linka ?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 23:03   #1318
fuxia
Raczkowanie
 
Avatar fuxia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 50
Thumbs up Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a ja właśnie ściełam włosy, trwałej prawie już nie ma tylko że mam bardzo króciuteńkie i musze prostowac dlatego odrazu pobiegłam po jedwab CHI i musze stwierdzić że jest niesamowity, włosy są mieciutkie ładnie błyszczą i długo po prostowaniu pozostają proste trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością nakładaną na włosy bo rzeczywiście może obciążyć i sprwiać wrażenie tłustych włosów, naprawde polecam jest 2 razy lepszy od zwy kłego jedwabiu
fuxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 23:19   #1319
dorotaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 33
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Tripka :http://www.allegro.pl/item123126108_...w_suchych.html
u matrixa tez jest http://www.allegro.pl/item123898810_...tna_nowos.html
http://www.allegro.pl/item123898810_...tna_nowos.html
dorotaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 23:21   #1320
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dorotko ale mi chodziło o pojemność 1500,dziś jeszcze były...miał najtaniej bo po 49,90zł......
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.