Mamy sierpniowe 2019 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-25, 10:06   #1291
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Solony_karmel Pokaż wiadomość
Cześć Mirabelka
Ja też jestem senna, ciągle mogłabym robić sobie drzemki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj ledwo na wigilii wytrzymałam, taka senna bylam. A to dopiero początek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 10:13   #1292
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Witaj mirabelka, gratuluje dwoch kreseczek.


Ja jakos przetrwalam wigilie. Objadalam sie glownie salatka i jajkami.
Myslalam, ze dzisiaj pospie, ale corka juz buszuje po mieszkaniu od rana.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 10:17   #1293
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Narazie boje się co będzie dalej. Bąbel nie byl planowany teraz tylko za rok/dwa. Samo za tydzień kończy mi się umowa w pracy. Nikt ciężarnej nie przyjmie, tym sie martwię najbardziej. Choć tż mówi ze przecież on dobrze zarabia i poradzimy sobie ... nadal jestem w szoku hehe. Taki prezent świąteczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 10:58   #1294
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Narazie boje się co będzie dalej. Bąbel nie byl planowany teraz tylko za rok/dwa. Samo za tydzień kończy mi się umowa w pracy. Nikt ciężarnej nie przyjmie, tym sie martwię najbardziej. Choć tż mówi ze przecież on dobrze zarabia i poradzimy sobie ... nadal jestem w szoku hehe. Taki prezent świąteczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesli jestes w ciazy, to pracodawca powinien przedluzyc umowe do dnia porodu a pozniej zus normalnie wyplaca macierzynskie.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 11:34   #1295
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Jesli jestes w ciazy, to pracodawca powinien przedluzyc umowe do dnia porodu a pozniej zus normalnie wyplaca macierzynskie.
Tylko ze ja sama złożyłam wypowiedzenie żeby nowej szukac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 11:34   #1296
czerwiec2017
Zadomowienie
 
Avatar czerwiec2017
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 970
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja jestem w szoku, czuje się naprawdę dobrze. Wczoraj i dziś w ogóle mnie nie mdli. Odrzuca mnie tylko od niektórych potraw, a najlepiej wchodzą mi kwaśne wczoraj jadłam śledzia w occie, dziś króluje bigos
Zbieramy się za chwilę do teściów, damy im pudełko z bucikami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czerwiec2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 11:40   #1297
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Tylko ze ja sama złożyłam wypowiedzenie żeby nowej szukac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje niedopatrzenie. Nie doczytalam, ze umowa konczy sie za tydzien a to b. wczesna ciaza. Jesli umowa wygasa przed 12 tyg to pracodawca nie musi przedluzyc umowy.
A normalnie do kiedy mialas umowe? Bo moze jest jeszcze nadzieja zeby jakos z tego wybrnac. Zawsze mozesz sie gdzies zahaczyc nie mowiac o ciazy, tyle, ze to by bylo nieuczciwe i osobiscie bym sie nie zdecydowala na taki krok.
Jezeli TZ jest w stanie Was utrzymac, to nie przejmuj sie. Ciaza to nie czas na zmartwienia.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-25, 11:46   #1298
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Moje niedopatrzenie. Nie doczytalam, ze umowa konczy sie za tydzien a to b. wczesna ciaza. Jesli umowa wygasa przed 12 tyg to pracodawca nie musi przedluzyc umowy.
A normalnie do kiedy mialas umowe? Bo moze jest jeszcze nadzieja zeby jakos z tego wybrnac. Zawsze mozesz sie gdzies zahaczyc nie mowiac o ciazy, tyle, ze to by bylo nieuczciwe i osobiscie bym sie nie zdecydowala na taki krok.
Jezeli TZ jest w stanie Was utrzymac, to nie przejmuj sie. Ciaza to nie czas na zmartwienia.
Umowa na nieokreślony ale niestety to prywatny zakład i z nimi nie ma mowy się dogadac. Tż właśnie mowi aby o to sie nie martwić bo to jak pracuje to jego tato utrzymał w ten sposób piatke dzieci, więc mam sie nie martwić. Wiadomo, wszystko jest dla mnie nowe. Nadal niedowierzam Po nowym roku wybieram sie do gina
A tak w temacie ciąży, od rana juz dwie drzemki mialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 12:07   #1299
Kaatie88
Raczkowanie
 
Avatar Kaatie88
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 165
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Wiecie co odnośnie pracy to ja też mam mętlik w głowie... w tej chwili jestem teoretycznie bezrobotna - bez umowy... ale mogłabym docisnąć moją szefową tylko głupio by było podpisać umowę i zaraz isć na zwolnienie albo na macierzyński... ale z drugiej strony nie mieć kasy przez okres ciąży to też lipa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaatie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 12:16   #1300
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Umowa na nieokreślony ale niestety to prywatny zakład i z nimi nie ma mowy się dogadac. Tż właśnie mowi aby o to sie nie martwić bo to jak pracuje to jego tato utrzymał w ten sposób piatke dzieci, więc mam sie nie martwić. Wiadomo, wszystko jest dla mnie nowe. Nadal niedowierzam Po nowym roku wybieram sie do gina
A tak w temacie ciąży, od rana juz dwie drzemki mialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi przeszla sennosc w ciagu dnia. Przez 2-3 tyg byla tragedia.
Szajba ciazowa tez przeszla. Zapominam o tym i zyje jak wczesniej.
Cytat:
Napisane przez Kaatie88 Pokaż wiadomość
Wiecie co odnośnie pracy to ja też mam mętlik w głowie... w tej chwili jestem teoretycznie bezrobotna - bez umowy... ale mogłabym docisnąć moją szefową tylko głupio by było podpisać umowę i zaraz isć na zwolnienie albo na macierzyński... ale z drugiej strony nie mieć kasy przez okres ciąży to też lipa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie tyle glupio by mi bylo, co nie chcialabym miec problemow. ZUS kontroluje takie przypadki bo to podchodzi pod wyludzenie i zatrudnienie sie tylko po to, zeby dostac macierzynskie.
Kiedys kobiety wyludzaly gruba kase, ktora dla przecietnego Kowalskiego byla nieosiagalna i teraz kontroluja kobiety, ktore zatrudniaja sie w ciazy.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 12:24   #1301
Kaatie88
Raczkowanie
 
Avatar Kaatie88
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 165
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Mi przeszla sennosc w ciagu dnia. Przez 2-3 tyg byla tragedia.
Szajba ciazowa tez przeszla. Zapominam o tym i zyje jak wczesniej.

Nie tyle glupio by mi bylo, co nie chcialabym miec problemow. ZUS kontroluje takie przypadki bo to podchodzi pod wyludzenie i zatrudnienie sie tylko po to, zeby dostac macierzynskie.
Kiedys kobiety wyludzaly gruba kase, ktora dla przecietnego Kowalskiego byla nieosiagalna i teraz kontroluja kobiety, ktore zatrudniaja sie w ciazy.
Serio? Nawet o tym nie wiedziałam... ale z drugiej strony ciąża to nie choroba... więc można chcieć pracować i zatrudnić się gdzieś...

Ja już sama nie wiem... narzeczony mówi żebym się tym nie przejmowała, że on spokojnie nas utrzyma... ale ja nie lubię być od kogoś zależna... i boję się że będę mieć poczucie że jestem pasożytem :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaatie88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-25, 12:38   #1302
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Kaatie88 Pokaż wiadomość
Serio? Nawet o tym nie wiedziałam... ale z drugiej strony ciąża to nie choroba... więc można chcieć pracować i zatrudnić się gdzieś...

Ja już sama nie wiem... narzeczony mówi żebym się tym nie przejmowała, że on spokojnie nas utrzyma... ale ja nie lubię być od kogoś zależna... i boję się że będę mieć poczucie że jestem pasożytem :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Niektore panie tak sobie pozwalaly, ze zatrudnialy sie fikcyjnie oplacajac mega skladki, na ktore braly pozyczki. Oplacaly kilka skladek, szly na L-4 i nie dosc, ze ciagnely chorobowe, to pozniej braly macierzynskie w kosmicznych kwotach.
Dlatego ZUS zaczal przeswietlac ciezarne, ktore nagle sie zatrudniaja po zajsciu w ciaze. Wiadomo, ze nie do kazdej kobiety sie przyczepia bo niektore uczciwie pracuja, ale jesli trzeba isc na L-4 to w takiej sytuacji jest spore prawdopodobienstwo kontroli bo jest to podejrzane.

Ja tez nie lubie byc od kogos zalezna, ale jesli jest sie z kims na tyle blisko, ze ma sie razem dziecko, to jednak inaczej to wyglada. Oczywiscie, nie chodzi mi tu o sytuacje gdzie facet pracuje od rana do nocy a kobieta lezy odlogiem i nie robi zupelnie nic, ale w sytuacjach takich jak ciaza czy zajmowanie sie malymi dziecmi, raczej nie ma mowy o pasozytnictwie.
Czasem kobieta nie ma innego wyjscia niz zostac w domu. Przykladowo gdybym miala wydac cala pensje na opiekunke, to wolalabym zostac w domu z dzieckiem zamiast zostawic je z obca kobieta i wyjsc na zero.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 12:47   #1303
Kaatie88
Raczkowanie
 
Avatar Kaatie88
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 165
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Nie no ja tylko mówię o sytuacji, gdzie zdrowie pozwalało by mi pracować a siedziałabym w domu tylko dlatego że jestem w ciąży... nudziłabym się jak mops a facet by pracował...

Zresztą nie ma co gdybać, co ma być to będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaatie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 13:03   #1304
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Witajcie, można nieśmiało dołączyć? Wczoraj ujrzałam dwie kreski, termin według om wychodzi na 31 sierpnia. Pierwsza ciąża i boje się co będzie, jedna wielka niewiadoma dla nas. Mam nadzieje, że z wami wiele się dowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej no to mieliście prezent wczoraj
Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Tylko ze ja sama złożyłam wypowiedzenie żeby nowej szukac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym znalazła pracę gdziekolwiek, w jakimś KFC albo Pepco.
Zawsze lepiej mieć umowę i chociaż od najniższej krajowej macierzyński otrzymywać.
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 14:54   #1305
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Narazie boje się co będzie dalej. Bąbel nie byl planowany teraz tylko za rok/dwa. Samo za tydzień kończy mi się umowa w pracy. Nikt ciężarnej nie przyjmie, tym sie martwię najbardziej. Choć tż mówi ze przecież on dobrze zarabia i poradzimy sobie ... nadal jestem w szoku hehe. Taki prezent świąteczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dacie radę, dziecko nie potrzebuje 1000 ubranek i 100 gadżetów. Jedynie pampki no i jak karmisz piersią to już w ogóle luz.
Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Tak. Niektore panie tak sobie pozwalaly, ze zatrudnialy sie fikcyjnie oplacajac mega skladki, na ktore braly pozyczki. Oplacaly kilka skladek, szly na L-4 i nie dosc, ze ciagnely chorobowe, to pozniej braly macierzynskie w kosmicznych kwotach.
Dlatego ZUS zaczal przeswietlac ciezarne, ktore nagle sie zatrudniaja po zajsciu w ciaze. Wiadomo, ze nie do kazdej kobiety sie przyczepia bo niektore uczciwie pracuja, ale jesli trzeba isc na L-4 to w takiej sytuacji jest spore prawdopodobienstwo kontroli bo jest to podejrzane.

Ja tez nie lubie byc od kogos zalezna, ale jesli jest sie z kims na tyle blisko, ze ma sie razem dziecko, to jednak inaczej to wyglada. Oczywiscie, nie chodzi mi tu o sytuacje gdzie facet pracuje od rana do nocy a kobieta lezy odlogiem i nie robi zupelnie nic, ale w sytuacjach takich jak ciaza czy zajmowanie sie malymi dziecmi, raczej nie ma mowy o pasozytnictwie.
Czasem kobieta nie ma innego wyjscia niz zostac w domu. Przykladowo gdybym miala wydac cala pensje na opiekunke, to wolalabym zostac w domu z dzieckiem zamiast zostawic je z obca kobieta i wyjsc na zero.
Ja się zwolniłam aby zostać z małą. Technicznie mam jeszcze pracę ale musiałabym pracować do sierpnia i wypracować odpowiednią ilość godzin do kolejnego macierzyńskiego. L4 nie wchodzi w gre jeżeli nic ciąży nie zagraża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 16:36   #1306
hey there Delilah
Raczkowanie
 
Avatar hey there Delilah
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 153
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Witajcie, można nieśmiało dołączyć? Wczoraj ujrzałam dwie kreski, termin według om wychodzi na 31 sierpnia. Pierwsza ciąża i boje się co będzie, jedna wielka niewiadoma dla nas. Mam nadzieje, że z wami wiele się dowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej fajny mieliście prezent choinkowy będzie dobrze

Ja też bym najchętniej cały dzień spała.

Gratuluję pozytywnych reakcji rodziny na Wasze niespodzianki U nas też wielka radość



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


"Szczęście polega na tym - całe szczęście - by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów."
hey there Delilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 17:10   #1307
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Witajcie, można nieśmiało dołączyć? Wczoraj ujrzałam dwie kreski, termin według om wychodzi na 31 sierpnia. Pierwsza ciąża i boje się co będzie, jedna wielka niewiadoma dla nas. Mam nadzieje, że z wami wiele się dowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witam Cie

Dziewczyny super ,że wiedzieliście rodzicom ! My czekamy do Dnia Babci i Dziadka
Najlepsze życzenia dla Was! Wesołych Świąt!
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 17:16   #1308
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
Witam Cie

Dziewczyny super ,że wiedzieliście rodzicom ! My czekamy do Dnia Babci i Dziadka
Najlepsze życzenia dla Was! Wesołych Świąt!
Gdyby to tylko ode mnie zależało, to też byśmy powiedzieli w tym czasie około dni babci i dziadka, akurat bylibyśmy po prenatalnych. Ale mąż chciał to zrobić w Święta, sam wymyślił formę i pozwoliłam mu na to, bo w końcu to tez jego dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 17:20   #1309
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja jestem w gorącej wodzie kompana i gdybym mogła to bym każdemu powiedziała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-25, 17:26   #1310
hey there Delilah
Raczkowanie
 
Avatar hey there Delilah
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 153
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Ja jestem w gorącej wodzie kompana i gdybym mogła to bym każdemu powiedziała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


"Szczęście polega na tym - całe szczęście - by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów."
hey there Delilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 17:58   #1311
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Ja się zwolniłam aby zostać z małą. Technicznie mam jeszcze pracę ale musiałabym pracować do sierpnia i wypracować odpowiednią ilość godzin do kolejnego macierzyńskiego. L4 nie wchodzi w gre jeżeli nic ciąży nie zagraża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tez sie nie da isc na zwolnienie jesli nie ma zadnych problemow z ciaza. Z tym, ze mi by sie nawet nie chcialo zwalniac bo bym sie zanudzila.
Co innego jakbym miala w domu malucha a tak, to corka do 15 w szkole, maz w pracy i bylabym sama.


O ciazy wie tesciowa, moi rodzice, rodzenstwo i 2 kolezanki. W pracy nie wiedza i nie mam zamiaru sie wychylac.
Jakos nie czuje potrzeby mowienia wiekszej ilosci osob.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 18:53   #1312
Kaatie88
Raczkowanie
 
Avatar Kaatie88
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 165
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Dziewczyny mnie tak po 18 ścieło, że bym przy stole usnęła oczy na zapałkach normalnie... Wreszcie w domu Kocyk, herbatka i w końcu odpoczynek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaatie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 19:01   #1313
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Taka dziwna sytuacja...
Zrobilam sobie cappucino, ale bardzo slabe z dwoch lyzeczek zamiast siedmiu. Kawy w tym niewiele. Wypilam z 5 lykow, uderzylo mnie goraco i zakrecilo sie w glowie. Dodam, ze od dobrych 3 mies nie pije kawy, ale zeby tak gwaltownie zareagowac?
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 19:31   #1314
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

My dzisiaj powiedzieliśmy moim rodzicom, byli szczerze zaskoczeni i uradowani. Cieszy mnie to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 19:34   #1315
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Super dziewczyny ze reakcje najbliższych pozytywne


Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 19:45   #1316
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Hej wam ciesze sie ze wam wyszły niespodzianki
Witam nową mamusie

My wczoraj powiedzielismy całej rodzinie a dziś mojej babci
Było tak jak myślałam tzn najbardziej ucieszyła sie moja mama i córka szwagierki a teście mieli miny jakby ktoś umarł W dodatku z tymi zdjęciami usg nie do końca wyszło jak miało wyjść 😂 bo córka rozdała koperty ( i to był błąd ) i dała dwie mojej mamie a jak moja mama otworzyła jako pierwsza to juz po jej ochach i achach kazdy wiedział .. jako drugi otworzył teść ale jakos sie tak gapił na to usg i nie wiem czy zajarzył a za teściową musiałam biec z tym zdjęciem,bo ciągle do kuchni łaziła (jak sie kapłam, że ona nie dostała w końcu tej koperty) także małe zamieszanie..ja cała w nerwach też ale ogólnie ok
Moja mama mówi "az mi sie gorąco zrobiło" a ja jej na to"a jak mnie sie gorąco zrobiło jak sie dowiedziałam!" na co teściowa te słowa zrozumiała, ze to wpadka była i z tekstem "trzeba było se synka zaplanować a tak...!" i mój tata też już nastawiony oczywiście na wnuka.. a ja takiej gwarancji nie daje
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 20:07   #1317
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ale fajnie się to wszystko czyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 20:19   #1318
Kaatie88
Raczkowanie
 
Avatar Kaatie88
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 165
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

U mnie tata nastawiony na wnuka a mama na wnuczkę i licytacja była

Dzisiaj rano tata do mnie dzwonił i mówił, że w nocy co chwilę się budził i zastanawiał się czy to prawda czy to jednak mu się tylko śni

Dzisiaj mama powiedziała swojej siostrze (mojej chrzestnej) a ona na to "no wreszcie"

Tata już kombinuje jak mieszkanie przerabiać Dom wykańczają i po ślubie się do nich wprowadzimy. Głowę ma pełną pomysłów i dzisiaj pół dnia mi nawijał co i jak planuje zrobić

Mama truje ze znalezieniem knajpy na obiad weselny... najchętniej to by już dzisiaj rezerwowała gdyby się dało

Ogólnie jestem trochę przytłoczona tymi wszystkimi pomysłami i dobrymi radami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaatie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 20:22   #1319
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Kaatie88 Pokaż wiadomość
U mnie tata nastawiony na wnuka a mama na wnuczkę i licytacja była

Dzisiaj rano tata do mnie dzwonił i mówił, że w nocy co chwilę się budził i zastanawiał się czy to prawda czy to jednak mu się tylko śni

Dzisiaj mama powiedziała swojej siostrze (mojej chrzestnej) a ona na to "no wreszcie"

Tata już kombinuje jak mieszkanie przerabiać Dom wykańczają i po ślubie się do nich wprowadzimy. Głowę ma pełną pomysłów i dzisiaj pół dnia mi nawijał co i jak planuje zrobić

Mama truje ze znalezieniem knajpy na obiad weselny... najchętniej to by już dzisiaj rezerwowała gdyby się dało

Ogólnie jestem trochę przytłoczona tymi wszystkimi pomysłami i dobrymi radami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha Moja mama też przeżywała, że pół nocy nie spała
To widzę, że u Ciebie grubo, w przyszłym roku same zmiany )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 20:37   #1320
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Hej dziewczyny. Na wstępie życzę Wam Wesolych zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia! nie miałam jak wejść od wczoraj więc wskoczylam dziś Wam złożyć



Super te Wasze pomysły na przekazanie rodzicom nasi już wiedzieli ale wczoraj poinformowalismy ustnie trzy osoby z rodzinki a jutro czas na mego brata i bratowa także zobaczymy ich reakcje hehe



Ja też ciągle chce spać, mogłabym cała noc i cały dzień
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 22:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.