Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 23:40   #1351
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

dzięki dziewczyny, potrzebowałam spojrzenia kogoś z zewnątrz.
najbardziej to chyba obawiam się, że będę robiła problem, bo nie potrafię nic a nic jeździć, ale z 2 strony siostra TŻta też będzie się uczyła, więc może nie będzie tak źle.
w sumie nie mam zbyt wiele czasu na decyzję, bo ten wyjazd miałby być w weekend po Sylwestrze.

tobiaszowa - ogólnie mama TŻta to fajna kobieta, jak kiedyś bardzo źle się czułam, to przyjechała po mnie na uczelnię i odwiozła do domu, ogólnie mam z nią całkiem dobry kontakt.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 23:53   #1352
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny, potrzebowałam spojrzenia kogoś z zewnątrz.
najbardziej to chyba obawiam się, że będę robiła problem, bo nie potrafię nic a nic jeździć, ale z 2 strony siostra TŻta też będzie się uczyła, więc może nie będzie tak źle.
w sumie nie mam zbyt wiele czasu na decyzję, bo ten wyjazd miałby być w weekend po Sylwestrze.

tobiaszowa - ogólnie mama TŻta to fajna kobieta, jak kiedyś bardzo źle się czułam, to przyjechała po mnie na uczelnię i odwiozła do domu, ogólnie mam z nią całkiem dobry kontakt.
No i ona sie jeszcze zastanawia
oj kobito kobito
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 23:54   #1353
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
No i ona sie jeszcze zastanawia
oj kobito kobito
bo ja jestem taka zamartwiająca się panikara


wszystkie uciekły spać

Edytowane przez hoppipolla
Czas edycji: 2010-12-29 o 00:59
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 08:22   #1354
*wanilia*
Zadomowienie
 
Avatar *wanilia*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 841
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Cytat:
Napisane przez Janis_ Pokaż wiadomość
Czesc
Mandy snilas mi sie! Pomagalam Ci wybrac sukienke na studniowke
O! przypomniałaś mi
Ostatnio mi się śnila cholerka
Była u mojego TŻ w pokoju i opowiadala mi ze ostatnio robiła brzoskwinie z pianką cokolwiek miałoby to być

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
ja tak samo...
facet z włosami na klacie, albo co gorsza na plecach =
A dla mnie zuplnie odwrotnie... Facet bez wlosow na klacie to nie facet...
Jakby mój tż nie miał to czułabym się z nim jak z jakims chlopczykiem...
__________________

"Może możemy być szczęśliwi gdziekolwiek..
Móc zawsze i wszędzie już polegać na sobie.."


http://s4.suwaczek.com/200608254438.png

*wanilia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:00   #1355
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Cytat:
Napisane przez *wanilia* Pokaż wiadomość
O! przypomniałaś mi
Ostatnio mi się śnila cholerka
Była u mojego TŻ w pokoju i opowiadala mi ze ostatnio robiła brzoskwinie z pianką cokolwiek miałoby to być



A dla mnie zuplnie odwrotnie... Facet bez wlosow na klacie to nie facet...
Jakby mój tż nie miał to czułabym się z nim jak z jakims chlopczykiem...

cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:40   #1356
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Hoppi, jedz!! Nie ma sie co zastanawiac
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 10:05   #1357
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Czesc
wrocilam po swietach... caly czas jestem z TZtem, teraz sie tylko na pare godzin rozstalismy bo TZ pojechal na deske
wczoraj bylismy na lyzwach i chyba nabawilam sie zapalenia pecherza... caly czas czuje parcie i mnie piecze przy siusianiu... masakra jak sie nic nie zmieni to bede musiala jutro isc do lekarza...
ktoras z Was tu chyba ostatnio miala problemy z pecherzem, co Wam pomoglo?
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 10:23   #1358
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Hippi jasne ze jedz! switetna sprawa, jesli tylko masz dobry kontakt z rodzicami tż to nawet sie nie zastanawiaj

co do wakacji w 2011 to my z tż jeszcze nie myslelismy. tzn na pewno gdzies pojedziemy, bo po tego rocznych wyjazdach jestesmy w niebowzięci i wyjazd musi byc ale pomalutku...poki co na 3 rocznice planujemy weeekend w gorach... wakacje to gdzies pod koniec roku jakies cieple kraje fajnie by bylo
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 10:29   #1359
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
A który to ten Twój ulubiony kolor?
Ja muszę przyznać,że bardzo sobie chwalę produkty z essence,choć na początku się z nich troche śmiałam,bo kojarzyły mi się ze Zmierzchem

A mam już 5 lakierów(każdy good)
korektor(świetny,fajnie kryje,idealnie się zgrywa z moim kolorem skóry,długo trzyma)
cienie (fajne,fajne ale chyba nie widziałam jeszcze nie świecących,migających a mam teraz chrapkę na zwykłe:P)
-jakieś eyebrow czyli cienie do brwi,świetne,ale w brzydkim opakowaniu :/
-no i eye pencil brązowy,SUPER! kocham go



---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------


jaki? bo ja nadal szukal idealnego

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Co do włosów, ja nie znoszę tych na klacie, ale kocham na... przedramionach W ogóle mam jakiś chory fetysz, gapię się facetom na przedramiona i nadgarstki, i uwielbiam widok faceta z nagim torsem i zegarkiem, oczywiście na owłosionej ręce
Włosy pod pachami odpadają, chyba, że krótko przystrzyżone, że o miejscach strategicznych nie wspomnę
a ja lubie jak sa tam przystrzyzone

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość

Ja np jestem osoba,ktora ma wiele swoich dziwnych fobii.
Byloby mi strasznie zle patrzec na blizny,łaty na twarzy ,bo wiem,że strasznie by mnie to odrzucalo.

Musialabym byc bardzo silna aby to przetrwac
Wiadomo,wyglad nie jest najwazniejszy ale jest roznica miedzy osoba ktora jest np brzydka z natury a ktora wyglada tragicznie w skutek poparzenia
Mi się naprawdę ciężko patrzylo na tą poparzoną modelkę,slabo mi bylo,tak naprawdę slabo,nie w cudzyslowiu czy przenosni....

A ktos dowalil komentarz na forum,ze ona to jest jeszcze ladniejsza z tymi bliznami i teraz wyglada o wiele lepiej
No bez przesady...
ja tak samo a zwlaszcza jesli chodzi o oczy jak czuje w nich wode to panikuje i ostatnio jak mezowi wbilo sie cos w oko to nie moglam patrzec na niego, nie moglam mu pomoc

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Hoppi, jedz!! Nie ma sie co zastanawiac
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 10:35   #1360
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
Czesc
wrocilam po swietach... caly czas jestem z TZtem, teraz sie tylko na pare godzin rozstalismy bo TZ pojechal na deske
wczoraj bylismy na lyzwach i chyba nabawilam sie zapalenia pecherza... caly czas czuje parcie i mnie piecze przy siusianiu... masakra jak sie nic nie zmieni to bede musiala jutro isc do lekarza...
ktoras z Was tu chyba ostatnio miala problemy z pecherzem, co Wam pomoglo?
Furaginum sobie kup w aptece, oprócz tego ubieraj się ciepło, obowiązkowo rajstopy, i pij żurawinę. Ja zapalenia nie miałam, ale "bratowa" często ma.
A ja sobie sprzątam na przybycie księciunia
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 10:48   #1361
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
jaki? bo ja nadal szukal idealnego

a ja lubie jak sa tam przystrzyzone


ja tak samo a zwlaszcza jesli chodzi o oczy jak czuje w nich wode to panikuje i ostatnio jak mezowi wbilo sie cos w oko to nie moglam patrzec na niego, nie moglam mu pomoc

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------


Ten korektor z essence to cover stick abdeckstift for all skin types
kolorek 01 mat stand

To widzę,że podobnie jesteśmy "wrażliwe"

A tak w ogóle każda z nas pisze TŻ,TŻ a ty mąż hihi aż dziw bierze


Hopi a gdzie byłaś pod tymi namiotami? bo ja przez 3 lata jeździłam do Rucianego-Nida na takie obozy pod namiotami,były trzy turnusy,warty itp
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 11:24   #1362
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Ten korektor z essence to cover stick abdeckstift for all skin types
kolorek 01 mat stand

To widzę,że podobnie jesteśmy "wrażliwe"

A tak w ogóle każda z nas pisze TŻ,TŻ a ty mąż hihi aż dziw bierze


Hopi a gdzie byłaś pod tymi namiotami? bo ja przez 3 lata jeździłam do Rucianego-Nida na takie obozy pod namiotami,były trzy turnusy,warty itp
a gdzie kupilas? na all go nie ma to ten?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...w-sztyfcie.htm nadaje sie on pod oczy? bo zawsze mam siwe a nie chodzi mi o maskowanie niedoskonalosci tylko tego siwego
tak sie nauczylam mowiac do ludzi itd ale czasem pisze Tz
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 11:26   #1363
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Furaginum sobie kup w aptece, oprócz tego ubieraj się ciepło, obowiązkowo rajstopy, i pij żurawinę. Ja zapalenia nie miałam, ale "bratowa" często ma.
A ja sobie sprzątam na przybycie księciunia
juz wyslalam mame po Furaginum do babci bo ma w domu, a on niestety na recepte jest... mam nadzieje, ze obedzie sie bez antybiotyku... a o zurawinie nie slyszalam, da sie to wypic?
kurcze az sie dziwie bo na tych lyzwach bylam ubrana wczoraj niemal jak eskimos a tu takie cos...
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 11:43   #1364
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
juz wyslalam mame po Furaginum do babci bo ma w domu, a on niestety na recepte jest... mam nadzieje, ze obedzie sie bez antybiotyku... a o zurawinie nie slyszalam, da sie to wypic?
kurcze az sie dziwie bo na tych lyzwach bylam ubrana wczoraj niemal jak eskimos a tu takie cos...
Cytat:
W momencie pojawienia się zapalenia pęcherza moczowego, mocz należy rozcieńczyć i zakwasić. Bardzo dobrym sposobem jest wypijanie przegotowanej wody (nie mineralnej) mocno zakwaszonej sokiem z cytryny lub kwasem askorbinowym w proszku (witamina C). Napój należy wypić w ilości ok. litra, do momentu aż organizm nie będzie w stanie go więcej przyjąć, potem, co pół godziny/godzinę wypijać po 1 szklance. Po dwóch dniach widać poprawę, mocz robi się czysty i klarowny a ból ustępuje. Innym sposobem jest wypijanie soku z czarnej porzeczki lub żurawin, co również zapobiega dalszym rozwojom bakterii atakujących cewkę moczową.

Gdy zaatakuje nas zapalenie pęcherza można sobie pomóc również w inny sposób, a mianowicie należy:

1. wypić pół litra zimnej przegotowanej wody,
2. napełnić dwa termofory gorącą wodą (lub dwie butelki), umieścić jeden pod krzyżem, a drugi w okolicy krocza, między nogami,
3. spożyć łyżeczkę sody oczyszczonej rozpuszczonej w wodzie,
4. zażyć dwa środki przeciwbólowe,
5. pić tak dużo wody, jak tylko jest to możliwe,
6. przed snem zrobić sobie nasiadówkę na gorącym, parującym naparze z mieszanki ziołowej Vagosan według zaleceń na opakowaniu oraz dodawać napar do kąpieli,
7. iść do łóżka, przykryć się dwoma kołdrami i odpoczywać z nogami uniesionymi do góry,
8. za każdym razem po oddaniu moczu delikatnie umyć i osuszyć swoje genitalia,
9. opróżniać pęcherz tak bardzo, jak to tylko możliwe,
10. przez co najmniej dwa tygodnie zażywać dwa razy dziennie, rano i wieczorem, po dwie kapsułki leku zawierającego błękit metylenowy, np. Ginjal, ponieważ odkaża pęcherz i cewkę moczową.
Znalazłam na kafeterii, mam nadzieję, że coś pomoże

Edytowane przez szatanica1989
Czas edycji: 2010-12-29 o 11:45
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 12:20   #1365
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Hoppi jedź

Dzień dobry
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 12:26   #1366
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Szatan dziekuje
wlasnie wypilam 2 szkalnki wody z cytryna i wiecej nie dam rady... czekam na ten Furaginum z neicierpliwoscia...

Hoppi jedz
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 12:30   #1367
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Dzien dobry!
bylam na zakupach, znalazlam buty na sylwka a najlepsze ze w rodzinnym miasteczku, a pojechalam 15 km do innego miasta i tylko zmarzlam.

hoppi, ja tez bym jechala wiec smigaj skoro masz okazje
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 13:49   #1368
jagaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar jagaaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 222
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Witam
u mnie rewelacyjnie tylko trochę zimno
pierwszy raz spędziłam noc w domu Tza.. i byłam bardzo zdziwiona że jego mama sama zaproponowała taką noc ale wiadomo... nie spaliśmy razem tylko w osobnych pokojach (i rozumiem to bo nawet bym sie wstydziła jeszcze spać z nim u jego rodziców bo to trochę nie wypada)

w niedziele wracamy do Krakowa no i tak zleciały dwa tygodnie i jeszcze tydzień i już trzeba wracać

co tam u was mam nadzieje że wszystko dobrze?
jagaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 14:50   #1369
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Cześć dziewczyny
Matkoooo umieram po prostu, kac morderca. A jeszcze tata mnie po mieście ciągał, żeby jakieś tam sprawy pozałatwiać to już w ogóle jestem dętka:P.
Nadrobiłam Was tak z grubsza i oto moje ambitne wnioski:
1. Lekarz, który wysyła pacjenta na solarium nie jest lekarzem (a bynajmniej nie powinien nim być). Solarium nie leczy, ani nie pomaga leczyć tylko wysusza skórę oraz to co na niej jest (pryszcze). A skórę ze sklonnościa to tradziku tym bardziej powinno się nawilzać (wiem, bo sama mam mase problemow z twarza).
2. Gdyby mój tż uległ wypadkowi i miałby zdeformowana twarz/cialo....hmmm.....
Nie potrafilabym go zostawić, zwłaszcza w takiej sytuacji. Na pewno bardzo by się podłamał i to, że straciłby najważniejszą na świecie osobę - to mogłoby zabić jego poczucie wartości, nadzieję. Poza tym kocham JEGO a wygląd to tylko miły dodatek.

Dziewczyny, przepraszam, że mój post to taka mowa-trawa, ale czuję się masakrycznie:P
__________________

Edytowane przez Red Lipstick
Czas edycji: 2010-12-29 o 14:51
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 15:03   #1370
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

red, biedactwo, ładnie się popiło

Słyszałyście o tym
Ja wczoraj to widziałam, a dzisiaj mówią o tym w Wydarzeniach..
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/art...AJ%2F587468541
a tutaj filmik jak któraś nie widziała: http://wiadomosci.onet.pl/wideo/bulw...3,1,klip.html#
__________________
.

Edytowane przez zielone_oko
Czas edycji: 2010-12-29 o 15:07
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 15:19   #1371
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
red, biedactwo, ładnie się popiło

Słyszałyście o tym
Ja wczoraj to widziałam, a dzisiaj mówią o tym w Wydarzeniach..
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/art...AJ%2F587468541
a tutaj filmik jak któraś nie widziała: http://wiadomosci.onet.pl/wideo/bulw...3,1,klip.html#
Oglądanie filmiku sobie daruję ale oczywiście znów nieudolność policji jak to często bywa w takich sprawach...W tamtym roku ludzie z wykop.pl zidentyfikowali szybciej faceta który wrzucił kota do dmuchawy na zboże TYLKO po samym filmiku niż policja, która ma przecież większe możliwości. Aktualnie 4chan został zddosowany, a oni też szybko reagują w takich sprawach. Byłam już świadkiem wielu takich sytuacji, gdzie internauci sami zajmowali się rozwiązywaniem tego typu spraw. Niestety, policja jest trochę w tyle za techniką.

A dzieciak jest głupi, jak większość dzieciaków i robi to czego nauczył się od rodziców czy innych opiekunów i powinno się ich ukarać.

EDIT: Sprawa już jest jednak rozwiązana http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...der,nId,315316

Edytowane przez Parvanti
Czas edycji: 2010-12-29 o 15:51
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 15:26   #1372
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

evelineau nie pomogę Ci zbytnio jeśli o to chodzi,bo ja nie mam żadnych problemów pod oczami ja używam korektora tylko w miejscach pojedynczego pryszcza,np przed okresem czy jakaś mala krostka
Jeśli chodzi o Twoją sytuację to lepiej kup sobie korektor z trzema kolorami
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 20:07   #1373
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Eh, jestem padnięta, pobiegałam z TŻtem po sklepach za jego butami- tragedia, wybiera gorzej niż ja
Kupiłam sobie kolejne lakiery, tzn. TŻ kupił za moją bieganinę.
Mama za to wypatrzyła mi śliczną torebkę , idealną na sylwestra.
W lumpku znalazłam fajną bluzeczkę, z jakby gorsetowym wiązaniem na plecach, w kolorze jasnego złota, ładna i elegancja, mama jak zobaczyła to sama mierzyła, bo jej się spodobała

Kupiłam sobie buty, ale nie jestem do nich przekonana, chyba jutro je zwrócę, chociaż mają coś w sobie. TŻtowi bardzo się podobają, tak bardzo , ze powiedział żebym te zostawiła , a On mi kupi inne , te które sama wybiorę. Tyle , że to czuby nie moje
Widziałam jedne fajne, takie ,,trampki na szpilce" , zawsze jakaś odmiana,przy moim luźnym stylu by się przydały, a były ładne i nie wyglądały kiczowato.
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 20:42   #1374
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

dziewczyny, ja już pewnie nie wejdę na wizaż, bo od jutra rano jestem cały czas z TŻtem, dlatego chciałam Wam życzyć udanej zabawy sylwestrowej i wszystkiego dobrego w nowym roku.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 20:48   #1375
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja już pewnie nie wejdę na wizaż, bo od jutra rano jestem cały czas z TŻtem, dlatego chciałam Wam życzyć udanej zabawy sylwestrowej i wszystkiego dobrego w nowym roku.
Tobie też szaleństw do rana!
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 20:51   #1376
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Hoppi udnego sylwestra
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 21:04   #1377
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja już pewnie nie wejdę na wizaż, bo od jutra rano jestem cały czas z TŻtem, dlatego chciałam Wam życzyć udanej zabawy sylwestrowej i wszystkiego dobrego w nowym roku.
Buzi buzi
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 21:35   #1378
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Matko,czy u Was też taka spięta atmosfera jest jak ktoś z domu wyjeżdża?:/
Moja mama jutro jedzie z tata ną bal i już widzę coraz gorzej jest,humor zły ,coś wzdycha
Jak mnie to wkurza...
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 22:31   #1379
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Matko,czy u Was też taka spięta atmosfera jest jak ktoś z domu wyjeżdża?:/
Moja mama jutro jedzie z tata ną bal i już widzę coraz gorzej jest,humor zły ,coś wzdycha
Jak mnie to wkurza...
U mnie jest tak na codzien wiec wiesz, przyzwyczajona jestem


Cholerka- mam do ciebie pytanie, oczywiscie z branży kuchennej
Masz jakis sprawdzony przepis na tiramisu? próbowałam już wielu i nie jestem przekonana, że spisałam sie na 5. Albo cos w tych przepisach było nie tak, albo to w moich umiejetnosciach (a raczej ich braku) tkwi problem... Bede wdzieczna za sprawdzony przepis i radym zeby tiramisu wyszło znakomite.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 22:33   #1380
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Zazdrośnice cz. XIV - zima przyszła drogie Panie, więc zacznijmy plotkowanie;)

ja chyba w sylwestra nie poszaleję, bo dziś na tym lodzie zrobiłam sobie coś z kolanem, boli, jest lekko sine i troche spuchnięte.
ale przynajmniej 3 dni i noce z TŻ spędze.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.