Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-15, 12:39   #1351
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny

ja znowu z pytaniem

Wczoraj kupiłam sobie śliczny róż w The Body Shop'ie z najnowszej kolekcji Kobitka przy kasie namówiła mnie na kartę stałego klienta. Tu moje pytanie czy opłaca się mieć taką kartę? Co ona daje ciekawego?
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 17:14   #1352
asik80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hej!

Karta w Body Shopie to bardzo fajna sprawa,sama posiadam, za kazdym razem jak wydasz powyzej £10 (o ile dobrze pamietam) dostajesz pieczatke po pierwszych 4 dostajesz prezencik za £5 przy 8 pieczatkach prezencik za £10.
Pozatym w miesiacu w ktorym masz urodziny masz prawo do prezencika do £5 (przypomna Ci o tym emailem, ktory warto wydrukowac i wziac ze soba do sklepu.
Aha no i zawsze jak cos kupujesz dostajesz 10% off.
Jak to mowia ,,every little helps"
Warto!
asik80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 23:04   #1353
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez asik80 Pokaż wiadomość
Hej!

Karta w Body Shopie to bardzo fajna sprawa,sama posiadam, za kazdym razem jak wydasz powyzej £10 (o ile dobrze pamietam) dostajesz pieczatke po pierwszych 4 dostajesz prezencik za £5 przy 8 pieczatkach prezencik za £10.
Pozatym w miesiacu w ktorym masz urodziny masz prawo do prezencika do £5 (przypomna Ci o tym emailem, ktory warto wydrukowac i wziac ze soba do sklepu.
Aha no i zawsze jak cos kupujesz dostajesz 10% off.
Jak to mowia ,,every little helps"
Warto!

asik
bardzo Ci dziękuje teraz juz wszystko wiem.
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:58   #1354
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dokladnie-swietnie oczyszczaMoj Tz ma teraz buzie jak niemowlak-pomogla mu tez w stanach zapalnych na policzkach.Moja nie smierdzi-ale trzymam w lodowce
Zreszta co tam zapach-jak dziala
Sprawdzila sie nawet na dość wrażliwej cerze. Bardzo ladnie oczyścila, efekt pozostal przez kilka dni, co jest jak dla mnie rzadkością, bo zwykle efekt świeżości na buzi znika następnego dnia. Tutaj o dziwo ladny koloryt pozostal.
Kupowalam tę maseczkę w zeszlym tygodniu i otrzymalam gratis pelnowymiarowe opakowanie chusteczek do demakijażu Botanics. Chusteczki też są bardzo przyjemne

Polecam jeszcze fankom gladkich i zadbanych rączek zestaw Sanctuary do piekęgnacji dloni. Sklada sie z trzech preparatów: mydelka w plynie, które rozpuszczone w wodzie bardzo ladnie zmiękcza skórę, scrubu z bialej herbaty i cukru (dość ostry ale skuteczny) oraz z kremu do rąk, bardzo gęstego ale szybko wchlaniającego sie. Chwila moczenia, poźniej trochę "skrobania", krem i lapki jak marzenie.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 20:22   #1355
Jo_Z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dzis dokonalam zakupu maseczki Sancturary wieczor w lazience pelen relaks mam nadzieje ze jutro obudze sie i bede wygladala nie gorzej niz teraz. Poza tym zastanawiam sie nad Balsamem do rak Sanctuary. Czy ktoras z was uzywa? Jak wrazenia
Jo_Z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 20:27   #1356
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Jo_Z Pokaż wiadomość
Dzis dokonalam zakupu maseczki Sancturary wieczor w lazience pelen relaks mam nadzieje ze jutro obudze sie i bede wygladala nie gorzej niz teraz. Poza tym zastanawiam sie nad Balsamem do rak Sanctuary. Czy ktoras z was uzywa? Jak wrazenia
Balsam do rak zakupilam w komplecie z olejkiem do paznokci. Bardzo ladnie pachnie i wchlania sie prawie do sucha, dobry wiec do uzywania w biegu. Do tego calkiem niezle nawilza i wygladza skore.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 13:40   #1357
Jo_Z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Balsam do rak zakupilam w komplecie z olejkiem do paznokci. Bardzo ladnie pachnie i wchlania sie prawie do sucha, dobry wiec do uzywania w biegu. Do tego calkiem niezle nawilza i wygladza skore.

Ide dzis w takim razie na zakupy i sie zaopatrze w te kosmetyki. Dziekuje
Jo_Z jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 20:54   #1358
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny, wiecie może, gdzie można kupić kosmetyki Bobbi Brown?
Strasznie zahorowałam na taką paletkę cieni i chcę poprosić brata, żeby mi kupił. Ale wiadomo, jak to facet: nic nie wie, anwet nie wie, gdzie tego szukać, muszę mu dać konkretne namiary, np jaka sieć sklepów.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 08:25   #1359
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Margaretko, w UK sklepy tej samej sieci nie zawsze maja ten sam asortyment. W mniejszych miastach beda miec tylko te najbardziej popularne selektywne marki (Clinique, Lancome, itp) a w wiekszych rowniez inne jak np. Bobbi Brown. Jesli brat jest w Londynie to bez problemu dostanie kosmetyki Bobbi w John Lewis, Debenhams, Selfridge, Harrodsie i chyba w House of Fraser tez.
W innych miastach niech popatrzy w tych samych sieciach oprocz Harrodsa oczywiscie.

Tu masz link z adresami sklepow ktore prowadza ta marke w UK:
http://www.bobbibrown.co.uk/templates/door/finder.tmpl
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 10:37   #1360
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez zwierzun Pokaż wiadomość
Margaretko, w UK sklepy tej samej sieci nie zawsze maja ten sam asortyment. W mniejszych miastach beda miec tylko te najbardziej popularne selektywne marki (Clinique, Lancome, itp) a w wiekszych rowniez inne jak np. Bobbi Brown. Jesli brat jest w Londynie to bez problemu dostanie kosmetyki Bobbi w John Lewis, Debenhams, Selfridge, Harrodsie i chyba w House of Fraser tez.
W innych miastach niech popatrzy w tych samych sieciach oprocz Harrodsa oczywiscie.

Tu masz link z adresami sklepow ktore prowadza ta marke w UK:
http://www.bobbibrown.co.uk/templates/door/finder.tmpl

Bardzo Ci dziękuję
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 23:01   #1361
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Od siebie dodam, ze nalezy sprawdzic na stronie firmowej Bobbi czy dana paleta nie jest przypadkiem limitowana - wtedy w sklepie jej juz nie bedzie! sama mialam ostatnio ochote na jej Stonewashed Nudes palette ale pani przy stoisku tylko rozlozyla rece i zaproponowala zestwienie takiej palety z pojedynczych cieni (trzy razy drozej, dziekuje). Polecam chlopinie wyraznie napisac drukowanymi literami nazwe, numer i cene/pojemnosc a najlepiej wydrukowac mu zdjecie, to chociaz pozna po opakowaniu ( wiem co mowie po doswiadczeniach z TZ ) Powodzenia! Bobbi Brown ma swietne kosmetyki!
Wlasnie nabylam sobie eyeliner w zelu i sie nim napawam codziennie od tygodnia :taktak:
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 17:57   #1362
Vonnie
Raczkowanie
 
Avatar Vonnie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Tym razem ja mam pytanko Wiecie moze gdzie kupic taki aluminiowy kuferek na kosmetyki? Mam ochote go kupic juz od dawna i nigdzie nie moge znalezc, ale pewnie szukam nie tam gdzie trzeba
Vonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 18:32   #1363
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Moze w Debenhamie?kiedys mi cos tam smiglo takiego ale nie wiem czy byly puste czy z zawartoscia malowidel jakiejs nieznanej firmy.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 21:42   #1364
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

W Debenhamie widzilam tez, ale byly z czyms w srodku.
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 22:03   #1365
Vonnie
Raczkowanie
 
Avatar Vonnie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

W tej chwili mam maly skorzany kuferek zdobyty wlasnie ta metoda Byly w nim kosmetyki jakiejs nieznanej firmy, wszystkie poszly do smieci, a kuferek i tak byl warty swojej ceny Smigam do Debenhams. Dziekuje za pomoc
Vonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:58   #1366
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny a co polecacie do prostowania wlosow, widzialam linie Tresemme (?) w czarnych butelkach z atomizerem - warte to cos ???
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:09   #1367
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez satine Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co polecacie do prostowania wlosow, widzialam linie Tresemme (?) w czarnych butelkach z atomizerem - warte to cos ???
ja mam cos z tej serii, do ochrony przed cieplem chyba... Coz, uzylam kilka razy i jakos nie widze spektakularnych efektów: ani nablyszczenia, ani zdrowszych wlosow. Jedynie zapach bardzo mi sie podoba i tu widze roznice po uzyciu Moja kolezanka zachwycala sie tym spray'em, wiec kupilam za jej namowa, ale moim zdaniem to nic specjalnego.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 21:18   #1368
troglodytka
Raczkowanie
 
Avatar troglodytka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 46
GG do troglodytka
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

a ja bardzo lubie kosmetyki tresemme. szampony i odzywki sa po prostu rewelacyjne - szczegolnie do wlosow suchych i zniszczonych. mam tez heat defence styling spray i jest swietny - pod kazdym wzgledem - takze ja polecam.
troglodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 21:47   #1369
patika3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 57
GG do patika3
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

hej. niedawno dotarlam do Anglii i zaczely sie problemy... z wlosami, strasznie sie przetluszczaja, juz na drugi dzien po umyciu;/ wczesniej tak nie mialam, a uzywam szamponu dla dzieci J&J;/ a nie znam jeszcze angielskich kosmetykow zebym mogla cos wybrac;/ moze mi ktos cos poleci?? pozdrawiam!!
__________________


Grunt to pozytywne my
ślenie


Przepraszam za brak polskich znakow w moich wypowiedziach
patika3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 12:50   #1370
basia_81
Raczkowanie
 
Avatar basia_81
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 220
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Witam!
Mam pytanie do posiadaczek maseczki z glinki Botanicsa.Od kilku dni nie wiem czemu ale strasznie..hmm..jak to ładnie ujać..pęcznieje mi tubka tak strasznie ze czasem mam wrazenie ze pęknie i rozbryzga sie po scianach i nie wiem czemu?czy tak ma byc?bo "pachnie"normalnie..chyba .Tak więc nie wiem czy mi się zepsuła czy jak?Plis jak któraś może mi pomóc..bo mnie się wydaje to niezbyt normalne a czeste odkręcanie maseczki żeby zeszło powietrze nie szczególnie mnie bawi.
Pozdrawiam
basia_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 17:58   #1371
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez patika3 Pokaż wiadomość
hej. niedawno dotarlam do Anglii i zaczely sie problemy... z wlosami, strasznie sie przetluszczaja, juz na drugi dzien po umyciu;/ wczesniej tak nie mialam, a uzywam szamponu dla dzieci J&J;/ a nie znam jeszcze angielskich kosmetykow zebym mogla cos wybrac;/ moze mi ktos cos poleci?? pozdrawiam!!
wlosy Ci sie musza przyzwyczaic do wody i warunkow angileskich, tak mi sie w kazdym razie wydaje
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 19:15   #1372
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dziewczyny a jakie polecacie sklepy z żywnością, coś taniego ale nie tesco? czy wogóle są jeszcze jakieś?
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 19:21   #1373
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakie polecacie sklepy z żywnością, coś taniego ale nie tesco? czy wogóle są jeszcze jakieś?
Asda ??? Waitrose ???
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 20:49   #1374
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakie polecacie sklepy z żywnością, coś taniego ale nie tesco? czy wogóle są jeszcze jakieś?
Z tanich to Lidl i Asda, ALDI.

Z nieco drozszych - Sainsbury's, Marks & Spencer, Waitrose.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 17:58   #1375
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja osobiscie bardzo lubie Budgens (zawsze swierze owoce i pieczywo szeroki asoryment) a uwazam, ze sklep o srednim przedziale cenowym.Zawsze wszystko dobrej jakosc jak w M&S
i jeszcze jeden sklep w ktorym czesto robie zakupy to Morrisons polecam
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 02:32   #1376
aalaa33
Przyczajenie
 
Avatar aalaa33
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny... pomocy!!! W Polsce kupiłam szampon, odżywke do spłukiwania i odżywke w sprayu Gliss Kur 19 składników do włosów suchych i zniszczonych i jestem zachwycona jej działaniem, ale niestety szampon juz mi sie skonczyl a obie odżywiki są już na wykończeniu i mam problem... nie wiem gdzie tu w Anglii je można kupić... W Boots'ie juz byłam ale nie zauważyłam nic z Gliss Kura. Tutaj mozecie zobaczyc o co mniej wiecej chodzi (tylko szmpon tu jest i ta odżywka w spraju, zamist odżywki do spłukiwania jest coś innego, nawet nie wiem co to, w Posce tego nie widzialam). Prosze, pomóżcie... Z góry dzięki. Pozdrawiam
aalaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 13:15   #1377
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

help!
1. wyskoczyla mi opryszczka na dolnej wardze, znacie jakis dobry preparat na jej szybke pozbycie sie?? (w Anglii oczywiscie)
2. kupilam w bootsie mikrodermabrazje w zestawie z kremem z filtrem. dzi zuwazylam, ze tubka kremu jest u gory zle "zgrzana" i krem sie tamtedy wydostaje. czy mam sznse na zamiane trefnego towaru bez paragonu?(wyrzucilam). Jest to produkt dostepny tylko w drogeriach Boots..

pozdrawiam
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 14:51   #1378
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aalaa33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... pomocy!!! W Polsce kupiłam szampon, odżywke do spłukiwania i odżywke w sprayu Gliss Kur 19 składników do włosów suchych i zniszczonych i jestem zachwycona jej działaniem, ale niestety szampon juz mi sie skonczyl a obie odżywiki są już na wykończeniu i mam problem... nie wiem gdzie tu w Anglii je można kupić... W Boots'ie juz byłam ale nie zauważyłam nic z Gliss Kura. Tutaj mozecie zobaczyc o co mniej wiecej chodzi (tylko szmpon tu jest i ta odżywka w spraju, zamist odżywki do spłukiwania jest coś innego, nawet nie wiem co to, w Posce tego nie widzialam). Prosze, pomóżcie... Z góry dzięki. Pozdrawiam
zobacz w funciaku albo w Saver's
w wielu miejsca mozna kupic gliss kur
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 18:03   #1379
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
help!
1. wyskoczyla mi opryszczka na dolnej wardze, znacie jakis dobry preparat na jej szybke pozbycie sie?? (w Anglii oczywiscie)
2. kupilam w bootsie mikrodermabrazje w zestawie z kremem z filtrem. dzi zuwazylam, ze tubka kremu jest u gory zle "zgrzana" i krem sie tamtedy wydostaje. czy mam sznse na zamiane trefnego towaru bez paragonu?(wyrzucilam). Jest to produkt dostepny tylko w drogeriach Boots..

pozdrawiam
karoleena, na pierwsze pytanie nie znam odpowiedzi.
co do drugiego to tak, mozesz uszkodzony/zepsuty towar oddac w Bootsie bez paragonu, tym bardziej jak jest to ich wlasna marka. Po prostu idz do sklepu z tym towarem i wymienia Ci na nowy.
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 18:12   #1380
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aalaa33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... pomocy!!! W Polsce kupiłam szampon, odżywke do spłukiwania i odżywke w sprayu Gliss Kur 19 składników do włosów suchych i zniszczonych i jestem zachwycona jej działaniem, ale niestety szampon juz mi sie skonczyl a obie odżywiki są już na wykończeniu i mam problem... nie wiem gdzie tu w Anglii je można kupić... W Boots'ie juz byłam ale nie zauważyłam nic z Gliss Kura. Tutaj mozecie zobaczyc o co mniej wiecej chodzi (tylko szmpon tu jest i ta odżywka w spraju, zamist odżywki do spłukiwania jest coś innego, nawet nie wiem co to, w Posce tego nie widzialam). Prosze, pomóżcie... Z góry dzięki. Pozdrawiam
Odzywke ta bez splukiwania kupilam w superdrugu szampony tez byly gliss kura ale nie wiem czy te z 19-stka.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.