Wszystko o Avonie - część 7 :) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-06, 17:02   #1381
kajdulka
Raczkowanie
 
Avatar kajdulka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 268
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Dziękuję bardzo za info
kajdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 17:30   #1382
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
aha, a moglabys wytlumaczyc co to znaczy? domyslalam sie ze niedobrze cos skoro napisalas ze "niestety"
Silikony mają za zadanie wygładzać, sprawiać, że coś jest jedwabiście gładkie - dla włosów moim zdaniem nie są złe, gorzej kiedy dużo silikonu jest w specyfiku dla buzi, bo może zapychać
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:03   #1383
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Silikony mają za zadanie wygładzać, sprawiać, że coś jest jedwabiście gładkie - dla włosów moim zdaniem nie są złe, gorzej kiedy dużo silikonu jest w specyfiku dla buzi, bo może zapychać
dziekuje za informacje
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:03   #1384
ksiezniczkaponiedzialek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 76
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez olla74 Pokaż wiadomość
Chyba 25%, bo 40% to max jak na razie
Jak oddajesz produkt to oni ci odliczają i nie bierzesz udziału w programach ,w których musisz zdobyć określona kwotę w danym katalogu.Ale nie odlicza ci z nastepnego katalogu tylko tego co zamawiałaś. Czyli np.program od kat np 13 do 15 to okeslona kwote musisz mieć w kat 13- 15.Jesli oddałas z wczesniejszego np 12 to nie ma to wpływu.
Choć nie wiem jak to jest z opustami i czy jesli po oddaniu produktu zejdziesz do niższego produktu opustowego to ci dolicza różnicę potem. Może któraś bardziej doświadczona konsultantka wie.Mam nadzieję,że w miarę zrozumiale i na temat.
Też mnie to zastanawia, bo będę miała zwrot z drugiego poziomu i jeżeli odliczą mi z tamtego zamówienia, to wtedy też mi braknie (chyba że jednak do TPSu wliczają balsam, który był za 1zł i kolczyli za 4,90zł, to wtedy dam radę).
W ogóle, to się zastanawiam jak to wtedy będzie z opłatą za drugi poziom szkolenia kosmetycznego, bo jest niby w regulaminie, że w trakcie trwania TPSu jest darmowe. Zrobiłam je po pierwszym poziomie. Nie ma nic o tym, że jak przerwę TPS w połowie (np. przez te zwroty), to będę musiała dopłacić... Przecież za kosmetyki, które dostajemy za ukończenie poziomu, też nie będziemy dopłacać do ceny katalogowej, ale moja nowa liderka (jestem w Avonie trzeci miesiąc i już mam drugą liderkę ;/) jest innego zdania. Może któraś z Was się orientuje jak to jest?

Ale się rozpisałam... mam nadzieję, że zrozumiale ;P
ksiezniczkaponiedzialek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:07   #1385
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Silikony mają za zadanie wygładzać, sprawiać, że coś jest jedwabiście gładkie - dla włosów moim zdaniem nie są złe, gorzej kiedy dużo silikonu jest w specyfiku dla buzi, bo może zapychać
Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
dziekuje za informacje
to, że są gładkie, to plus, ale są też minusy-silikony oblepiają włosy i potem blokują dostęp substancji odżywczych i ciężko je zmyć, zwłaszcza, jeśli warstwa jest już dość gruba po jakimś czasie włosy zaczynają się wysuszać i nie wpływa to dobrze na ich kondycję
co do wpływu na twarz-silikony się nie wchłaniają i zostają na powierzchni skóry-dzięki temu jest gładka(stąd ich obecnośc w kremach liftingujących itp.). nie są typowymi zapychaczami ale w dużej ilości potrafią zapchać
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 20:13   #1386
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość

nie mogę przeboleć wycofania tej naturalsowej odżywki jogurtowej w słoiczku-papaja&kiwi
mam jeszcze jedną tą maseczkę - zamówioną z oferty internetowej kilka miesięcy temu, jest z datą produkcji 210708, czy mimo to, że nie została otwarta można ją jeszcze użyć??
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 20:34   #1387
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedną tą maseczkę - zamówioną z oferty internetowej kilka miesięcy temu, jest z datą produkcji 210708, czy mimo to, że nie została otwarta można ją jeszcze użyć??
Skoro data produkcji jest sprzed roku, to sądzę, że tak W Avonie ważność nie otwartego kosmetyku to przecież 3 lata.
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 20:56   #1388
Australia
Rozeznanie
 
Avatar Australia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 603
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Witajcie
Naszła mnie taka mysl ostatnio, że katalogi są poprostu za często
Co chwila nowy katalog, a generalnie w każdym to samo... 1 katalog na miesiąc by wystarczył może wtedy nawet zamówienia byłyby bardziej "treściwe"
__________________

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne
Australia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 21:03   #1389
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez Australia Pokaż wiadomość
Witajcie
Naszła mnie taka mysl ostatnio, że katalogi są poprostu za często
Co chwila nowy katalog, a generalnie w każdym to samo... 1 katalog na miesiąc by wystarczył może wtedy nawet zamówienia byłyby bardziej "treściwe"
Zgadza się, i tak było a na jakiego ciula to zmieniali...
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 21:23   #1390
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Ja to juz w ogole mam slabe zamowienia, na poczatku owszem, zamawiali bo nie mieli, a teraz.. zadko zamawiam, ostatnio zdarza mis ie ze swje zamowienie przekazuje komus bo nie przekracza ono 50zł, a z reszta sama z avonu juz tez nic nie biore.... Eh, jak tak dalej pojdzie to chyba bede musiala zrezygnowac
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 22:00   #1391
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Ja myśle, ze nie jest tak źle, że katalog jest co 3 tyg.
Widze na przykładzie moich klientek.
Daje im katalog, prosząc żeby zamówienia składały na 1 i 2 termin. Na ogół jest tak, że nie chcą nic i czekaja na nastepny katalog (i w kolejnym zamawiaja mase), albo zamowia mi na 1 termin i potem juz nikt nic nie chce, wiec czekam 2 tyg do nastepnego.
Co prawda konsultantka jestem od niedawna. Ale tak to u mnie wyglada.. moze po powrocie na uczelnie cos sie zmieni. A teraz wyczekuje z utęsknieniem az kat 13 wejdzie Wydaje mi się, że jest atrakcyjny.
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL

aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 22:11   #1392
czajana
Raczkowanie
 
Avatar czajana
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

mam pytanie orientujecie się czy do tego programu z biżuterią w katalogach 13-15 do tych wymaganych 250zł wliczy mi się zestaw anew z HT jeśli zamówię???

u mnie od zawsze klientki zamawiają w zasadzie tylko na pierwszy termin sporadycznie jak się któraś zapomni to na drugi ledwo co zamówią już wypatrują następnego katalogu .... jak dla mnie mogły by być tańsze i co 2 tygodnie nowy
__________________
Najnowsze katalogi znajdziesz -> tutaj
Avon:
czajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 22:29   #1393
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Ja co katalog mam zamówienia powyżej 500zł, czasami przy 100zł nie narzekam, niewiele biorę do siebie już teraz, zużywam moje zapasy
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 22:48   #1394
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

u mnie również klientki zamawiają tylko na 1 termin. czasami biorę coś ponad to(jakieś żele, balsamy) często z oferty netto, bo są tam rzeczy które klientki lubią, a nie mają okazji kupić w katalogu np żel senses Wonderland i sprzedaje już w październiku wracam do akademika więc biznes będzie kwitł
emza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 07:09   #1395
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Dla mnie 3 tygodnie fajnie,miesiac dla mnie to bylo zdecydowanie za rzadko.Poza tym moje klientki sa bardzo zadowolone
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 08:58   #1396
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

No dla mnie za często Klientki zamawiają na wszystkie 3 terminy i jeszcze nie jedna nie zdąży się załapać... chociaż zawsze piszę do kiedy można zamawiać

Wolałabym co miesiąc
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 09:00   #1397
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

ja jestem zdania, że katalog powinien być co miesiąc; w sumie na zamówienia nie mogę narzekać, bo zawsze się jakaś sumka uzbiera, ale nawet dla mojej wygody miesięczny odstep byłby dobry
mam klienkti, które co katalog duzo zamawiaja, ale są i takie, które co drugi, bo są one za często;
w kazdym jest prawktycznie to samo, więc nie wiem, dlaczgo tak bardzo im zależało na ukróceniu czesu trwania katalogu - chyba tylko po to, żeby więcej zarobić mały szczegół, że pensja jest co miesiąc a nie co 3 tygodnie :/

no i też niedługo wracam do pracy po wychowawczym, to może i klientek bedzie więcej
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2009-09-07 o 09:02
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 10:23   #1398
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez Dark_Despair Pokaż wiadomość
Teraz będzie to "AVON CLUB"
poziomy:
Avon Partner - 12000zł
Avon VIP - 17000zł
Avon prestige - 51000zł
Avon Gold - 170000zł

Wększość prywilejów zostaje taka sama (gwarantowany opust, tańsze próbki itd.), dokładnych nagród nie podawali, nagrodą główną jest tydzień w SPA.

Jako nowy przywilej teraz dla osób które będę starać się dostać do klubu są nowości w specjalnej cenie,

sprzedaż w jednym katalogu:
1000zł - 1 produkt nowość (można zamówić w kolejnym katalogu po złożeniu takiego zaqmówienia)
3000zł - 3 produkty
5000zł - 5 produktów
10000zł - 7 produktow

Jeszcze jedna nowość: od k 14/2009 wysyłka kurierem tańsza - z (bodajże) 28zł spada koszt na 9,90zł

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------



Nie do mne ale odpowiem Nie, nie wlicza Ci się.
A ile czasu jest do uzyskania poziomu 12tys bo w ogole sie nie orientuje w tym avon club(klubie rozy), i jak sie uzyska juz pierwszy poziom to przez ile sie ma przywileje bo wiadomo pozniej zamowienia moga byc rozne?Jeszcze jedno pytanie: ta bizuteria z krysztalami to program tylko dla tps czy dla starych konsultantek tez?
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 10:30   #1399
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Masz czas od k.13/09 do k.12/10 przywileje masz jeszcze pół roku od zakończenia danej kampanii

w każdym razie tak było teraz, może się to zmieniło
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 11:06   #1400
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Masz czas od k.13/09 do k.12/10 przywileje masz jeszcze pół roku od zakończenia danej kampanii

w każdym razie tak było teraz, może się to zmieniło
a jak wczesniej zdobede poziom przed 12/10 to od wczesniejszej kampanii obowiazuja mnie przywileje czy trzeba czekac do konca?A przez nastepne pol roku juz nic nie ma i trzeba od poczatku zbierac na klub rozy?Przepraszam za dziwne pytania ale w ogole nie wioem jak to wszystko dziala.
A i jeszcze nurtuje mnie ten program z bizuteria czy to od kat 13 tylko dla tps?
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:14   #1401
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Witam
Jestem na tym wątku po raz pierwszy i szukam konsultantki z okolic Katowic. Robię zakupy, ale nie regularnie tak co drugi, trzeci katalog ale za pokaźne sumy niestety moja obecna konsultantka wyjechała za granicę ;(
Jeżeli któraś z was jest z okolic Katowic to proszę o info
masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:26   #1402
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez piaskowa21 Pokaż wiadomość
a jak wczesniej zdobede poziom przed 12/10 to od wczesniejszej kampanii obowiazuja mnie przywileje czy trzeba czekac do konca?A przez nastepne pol roku juz nic nie ma i trzeba od poczatku zbierac na klub rozy?Przepraszam za dziwne pytania ale w ogole nie wioem jak to wszystko dziala.
A i jeszcze nurtuje mnie ten program z bizuteria czy to od kat 13 tylko dla tps?
Oczywiście przywileje maż od następnego katalogu w którym się dostaniesz do klubu np. wejdziesz do klubu w 16/09, to już w 17/09 Cię one obowiązują

I masz już do końca edycji klubu i jeszcze pół roku, i oczywiście potem walczysz od zera aby się dostać do następnej edycji

Mam nadzieję, że jasno to wypisałam
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:36   #1403
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Ma któraś może skan ulotki z programem za polecenia KK?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:36   #1404
SylwiaAVONn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 78
GG do SylwiaAVONn
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez piaskowa21 Pokaż wiadomość
a jak wczesniej zdobede poziom przed 12/10 to od wczesniejszej kampanii obowiazuja mnie przywileje czy trzeba czekac do konca?A przez nastepne pol roku juz nic nie ma i trzeba od poczatku zbierac na klub rozy?Przepraszam za dziwne pytania ale w ogole nie wioem jak to wszystko dziala.
A i jeszcze nurtuje mnie ten program z bizuteria czy to od kat 13 tylko dla tps?
Przywileje obowiązują od następnego katalogu po uzyskaniu wyznaczonej kwoty. Do tej pory było tak, że przywileje trwały jeszcze przez 6 katalogów po zakończeniu edycji Klubu Róży, czyli do katalogu 1/2009, natomiast gwarantowany opust był przedłużony aż do K12/2009

Od K13 uzbierana suma zamówień jest wyzerowana i każda Konsultantka zaczyna od początku.

Program z biżuterią jest DLA WSZYSTKICH Konsultantek

Edytowane przez SylwiaAVONn
Czas edycji: 2009-09-07 o 11:40
SylwiaAVONn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:52   #1405
Chiquita 150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 222
GG do Chiquita 150
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Pytanie czysto techniczne: wyciągacie szczoteczkę od tuszu z opakowania, zwykle na końcu tworzy się zlepka tuszu, co z nią robicie? Wycieracie w chusteczkę czy o opakowanie? Wariant 1 powoduje szybsze skończenie się tuszu w opakowaniu, wariant 2 - zasychanie tuszu i tworzenie się grudek na szczoteczce. Używam od dawna Supershocka i zawsze mam ten sam dylemat...
Chiquita 150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:56   #1406
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez Chiquita 150 Pokaż wiadomość
Pytanie czysto techniczne: wyciągacie szczoteczkę od tuszu z opakowania, zwykle na końcu tworzy się zlepka tuszu, co z nią robicie? Wycieracie w chusteczkę czy o opakowanie? Wariant 1 powoduje szybsze skończenie się tuszu w opakowaniu, wariant 2 - zasychanie tuszu i tworzenie się grudek na szczoteczce. Używam od dawna Supershocka i zawsze mam ten sam dylemat...
Ja o opakowanie i nie mam problemu z grudkami, a już chyba 5 opakowanie SS u mnie leci
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:59   #1407
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ja o opakowanie i nie mam problemu z grudkami, a już chyba 5 opakowanie SS u mnie leci
Dokładnie
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:12   #1408
ksiezniczkaponiedzialek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 76
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ja o opakowanie i nie mam problemu z grudkami, a już chyba 5 opakowanie SS u mnie leci
ja też tak robię i jest w porządku
ksiezniczkaponiedzialek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:27   #1409
milenka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 132
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Dziewczyny a czy któraś z was ma albo widziała ulotke dotyczącą Avon Clubu. Jeśli to się zaczna z 13 katalogiem to ktoś przecież powinien nas poinformować o zasadach itd a tu nic .
milenka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:49   #1410
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Dostaniesz w paczce razem z zamówieniem z 13

Spokojnie

Z resztą, poczytaj kilka postów wcześniej, dziewczyny wszystko opisały co wiedzą
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.