Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-16, 13:31   #1411
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Luśka, cóż to za wizażysta specjalizuje się w takich stylizacjach?

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to możecie dopisać do listy czytających na 100% watek BigBeautifulLulu
nawet czasem się tutaj udziela
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 13:32   #1412
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Luska Lamborgini Pokaż wiadomość
no jesli ktos nie potrafi odroznic styllizacji od zamiaru to ma problem sam ze soba - ja natomiast jesli przegladam zdjecia BJH to widze dobbrze zrobiona robote - ale przeciez ja tylko troluje
Dobrze jest chwalić i innych, i siebie, ja akurat bardzo to cenię

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to możecie dopisać do listy czytających na 100% watek BigBeautifulLulu
Przecież o tym wiadomo od dawna, Lulu się z tym nie kryje
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 13:38   #1413
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 822
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

http://m.youtube.com/watch?v=CgBp1R4DcDc co sadzicie o koktajlach? :p
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 13:41   #1414
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Luska Lamborgini Pokaż wiadomość
no jesli ktos nie potrafi odroznic styllizacji od zamiaru to ma problem sam ze soba - ja natomiast jesli przegladam zdjecia BJH to widze dobbrze zrobiona robote - ale przeciez ja tylko troluje


to zdjęcie też jest zwyczajnie złe. Ale chyba nie muszę Ci tego tłumaczyć, w końcu wiesz co to bokeh?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 13:42   #1415
Luska Lamborgini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 138
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
to zdjęcie też jest zwyczajnie złe. Ale chyba nie muszę Ci tego tłumaczyć, w końcu wiesz co to bokeh?
ja bardzo chetnie poznam twoja opinie - gdyz samo " złe " znaczy tyle co nic - przykro mi

uwazasz ze to zdjecie i robota jest dobra? - a chcesz poznać opinie ? serio ?

Edytowane przez Luska Lamborgini
Czas edycji: 2014-06-16 o 13:44
Luska Lamborgini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 13:50   #1416
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Luska Lamborgini Pokaż wiadomość
ja bardzo chetnie poznam twoja opinie - gdyz samo " złe " znaczy tyle co nic - przykro mi
Proszę Cię bardzo. Kompozycja statyczna i nudna, duże, przepalone obszary, ostre cienie bo ktoś dziewczynie strzelił lampą prosto w twarz... Najgorsze, że ten cień jest widoczny NA OCZACH. Czoło świeci się jak latarnia, brak obróbki skóry (widoczne np syfki!), włosy - każdy w swoją stronę i nie wyglądają jak ustylizowane tylko brudne i przyklepane do głowy.

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Luska Lamborgini Pokaż wiadomość
ja bardzo chetnie poznam twoja opinie - gdyz samo " złe " znaczy tyle co nic - przykro mi

uwazasz ze to zdjecie i robota jest dobra? - a chcesz poznać opinie ? serio ?
Twoją? Domyślam się dobrze jaka jest, ale jak chcesz, to sobie ulżyj, serio, biorę na klatę.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 13:50   #1417
Luska Lamborgini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 138
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Proszę Cię bardzo. Kompozycja statyczna i nudna, duże, przepalone obszary, ostre cienie bo ktoś dziewczynie strzelił lampą prosto w twarz... Najgorsze, że ten cień jest widoczny NA OCZACH. Czoło świeci się jak latarnia, brak obróbki skóry (widoczne np syfki!), włosy - każdy w swoją stronę i nie wyglądają jak ustylizowane tylko brudne i przyklepane do głowy.
teraz ja spytam cytujac ciebie

Ty tak na serio czy tylko trollujesz ???

Edytowane przez Luska Lamborgini
Czas edycji: 2014-06-16 o 13:52
Luska Lamborgini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 13:51   #1418
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Salix przede wszystkim nie ma swojego fun page jak Ty na facebooku pt imie nazwisko + make up artist.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 13:53   #1419
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Salix przede wszystkim nie ma swojego fun page jak Ty na facebooku pt imie nazwisko + make up artist.
a Kluska w Lamborgini to kto jest, bo się pogubiłam?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 13:57   #1420
Luska Lamborgini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 138
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Salix przede wszystkim nie ma swojego fun page jak Ty na facebooku pt imie nazwisko + make up artist.
mojego fanpage'a na Facebooku ??? - cos mnie chyba omija - ale ok

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a Kluska w Lamborgini to kto jest, bo się pogubiłam?
oj chyba zaczynamy pikować co ???
Luska Lamborgini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 13:59   #1421
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Luska Lamborgini Pokaż wiadomość
oj chyba zaczynamy pikować co ???
co robić? Decoupage i makijaż lubię ale igłą z nitką nie macham.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 14:08   #1422
Luska Lamborgini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 138
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
co robić? Decoupage i makijaż lubię ale igłą z nitką nie macham.
hahha dobre dobre - nie o tym pikowaniu pisałam , ale ok -

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------



strasznie napaćkane i posklejane rzęsy i kolorystyka rodem z festiwalu disco-polo , brak obróbki skóry, zmarchy pod oczami dodają lat , brwi wyregulowane na ciocie Jadzie z mięsnego - cóż każdy ma swoje gusta
Luska Lamborgini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:10   #1423
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Luska Lamborgini Pokaż wiadomość
hahha dobre dobre - nie o tym pikowaniu pisałam , ale ok -

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------



strasznie napaćkane i posklejane rzęsy i kolorystyka rodem z festiwalu disco-polo , brak obróbki skóry, zmarchy pod oczami dodają lat , brwi wyregulowane na ciocie Jadzie z mięsnego - cóż każdy ma swoje gusta
Chyba ktoś ma PMS

Tak w ogóle to hej !
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:11   #1424
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Luska, więcej dystansu do samej siebie. Nie każdemu musi się podobać to samo, ja też uważam, że stylizacja BJH jest wyjątkowo niefortunna.
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:14   #1425
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Luśka, oburzyłaś się jakbyś sama była autorem tych zdjęć Baby Jane Hudson
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:15   #1426
Enviaczek
Rozeznanie
 
Avatar Enviaczek
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 503
GG do Enviaczek
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Luska Lamborgini Pokaż wiadomość
hahha dobre dobre - nie o tym pikowaniu pisałam , ale ok -

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------



strasznie napaćkane i posklejane rzęsy i kolorystyka rodem z festiwalu disco-polo , brak obróbki skóry, zmarchy pod oczami dodają lat , brwi wyregulowane na ciocie Jadzie z mięsnego - cóż każdy ma swoje gusta
Coz, mozna wyrazić swoją opinię, ale w kulturalny sposob. Wyluzuj troszeczkę. Z resztą akurat do make upow Salix nie ma się co przyczepic. Nie ma retuszu? I dobrze! po co ulepszać? a kolory... najlepiej malujmy sie wszystkie na czarno!

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Enviaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:16   #1427
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Luska Lamborgini Pokaż wiadomość

strasznie napaćkane i posklejane rzęsy i kolorystyka rodem z festiwalu disco-polo , brak obróbki skóry, zmarchy pod oczami dodają lat , brwi wyregulowane na ciocie Jadzie z mięsnego - cóż każdy ma swoje gusta
a to Ty od tego discopolo byłaś - wyjątkowo mnie to ubawiło Zmarchy pod oczami mam bo i mam swoje lata, nie zamierzam robić sobie ze skóry porcelanowej tafli jak dziewczyny umieszczające makijaże np. na snobce czy tu na wizażu bo zwyczajnie nie chcę kłamać jak to cudownie wyglądam - zamiar jest taki, żeby makijaże były w realistycznej, ludzkiej otoczce a nie plastiku.

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2014-06-16 o 14:17
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:18   #1428
Luska Lamborgini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 138
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Chyba ktoś ma PMS

Tak w ogóle to hej !
jeśli PMS pozwala widziec tandete ? to tak - mam PMS , a Ty jak tam , doszłaś do siebie po fali hejtu ? , poprawiłaś koloryt skóry i to pomarańczowe nieporozumienia na buzi? czy dalej będziesz szła w zaparte twierdząc ze twoja twarz twoja sprawa ???

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a to Ty od tego discopolo byłaś - wyjątkowo mnie to ubawiło Zmarchy pod oczami mam bo i mam swoje lata, nie zamierzam robić sobie ze skóry porcelanowej tafli jak dziewczyny umieszczające makijaże np. na snobce czy tu na wizażu bo zwyczajnie nie chcę kłamać jak to cudownie wyglądam - zamiar jest taki, żeby makijaże były w realistycznej, ludzkiej otoczce a nie plastiku.
no ale plastik ci wyszedl poprzez dobór kolorów - jak pisałam wczesniej - disco polo , no ale spoko wiecej dystansu do siebie ;-)
Luska Lamborgini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:21   #1429
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Luska Lamborgini Pokaż wiadomość


no ale plastik ci wyszedl poprzez dobór kolorów - jak pisałam wczesniej - disco polo , no ale spoko wiecej dystansu do siebie ;-)
na blogu masz mnóstwo makijaży w stonowanych barwach, uniwersalnych, przecież ja Ci się nie każę tak nosić do pracy. A tak w ogóle to dzięki wielkie za reklamę, pięknie mi wyświetlenia podskoczą
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 14:21   #1430
Luska Lamborgini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 138
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Enviaczek Pokaż wiadomość
Coz, mozna wyrazić swoją opinię, ale w kulturalny sposob. Wyluzuj troszeczkę. Z resztą akurat do make upow Salix nie ma się co przyczepic. Nie ma retuszu? I dobrze! po co ulepszać? a kolory... najlepiej malujmy sie wszystkie na czarno!

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
- ktore stwierdzenia sa brakiem kultury - możesz wskazac? - to raz - dwa - to ze ty uwazasz ze nie mozna sie przyczepic - nie swiadczy ze ja bede uwazala tak samo - ja uwazam ze to tandetne i tanie choć zapewne robione drogimi kosmetykami - ahh tak rzeczywiście podpisane ;-)
Luska Lamborgini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:22   #1431
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Luska Lamborgini Pokaż wiadomość
jeśli PMS pozwala widziec tandete ? to tak - mam PMS , a Ty jak tam , doszłaś do siebie po fali hejtu ? , poprawiłaś koloryt skóry i to pomarańczowe nieporozumienia na buzi? czy dalej będziesz szła w zaparte twierdząc ze twoja twarz twoja sprawa ??? :p
U mnie cudownie, teraz zamiast pomarańczy na buzi mam popiół - taka nowa moda Chyba mnie nie zrozumiałaś, moja twarz moja sprawa w takim sensie, że oczu większych nie zrobię, nosa nie wydłużę, czoła nie skrócę .... Ale widzę, że każdy czyta i rozumie jak mu pasuje
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:23   #1432
Luska Lamborgini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 138
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
na blogu masz mnóstwo makijaży w stonowanych barwach, uniwersalnych, przecież ja Ci się nie każę tak nosić do pracy.
widzisz i nadal nie rozumiesz - ocenilam a wlasciwie wypowiedzialam sie o makijazu - nie podoba mi sie i tyle - zalozylas ze kazdy twoj makijaz bedzie od razu ubustwiany i kazda zacznie jak ktos tu napisał go zgapiać - błąd - fajne to jest nawet na wizazu ze dopuki jedziemy po innych jest fajnie ale jak ktos zacznie jechac po nas - zaczyna sie "swiete oburzenie " jak to "ja" jak to "mnie " ktos smial skrytykowac ????
Luska Lamborgini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:24   #1433
Enviaczek
Rozeznanie
 
Avatar Enviaczek
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 503
GG do Enviaczek
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Luska Lamborgini Pokaż wiadomość
- ktore stwierdzenia sa brakiem kultury - możesz wskazac? - to raz - dwa - to ze ty uwazasz ze nie mozna sie przyczepic - nie swiadczy ze ja bede uwazala tak samo - ja uwazam ze to tandetne i tanie choć zapewne robione drogimi kosmetykami - ahh tak rzeczywiście podpisane ;-)
brak kultury w Twoim przypadku to sączenie jadu bo to nie jest opinia: to jest źle, to trzeba poprawić, tylko wszystkie zwroty są wredne drogie kosmetyki? widzę cienie z Inglota, kredke z Avon... okej

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Enviaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:25   #1434
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Luska Lamborgini Pokaż wiadomość
widzisz i nadal nie rozumiesz - ocenilam a wlasciwie wypowiedzialam sie o makijazu - nie podoba mi sie i tyle - zalozylas ze kazdy twoj makijaz bedzie od razu ubustwiany i kazda zacznie jak ktos tu napisał go zgapiać - błąd - fajne to jest nawet na wizazu ze dopuki jedziemy po innych jest fajnie ale jak ktos zacznie jechac po nas - zaczyna sie "swiete oburzenie " jak to "ja" jak to "mnie " ktos smial skrytykowac ????
:conf used:

Nie ma sensu z Tobą dyskutować, przecież Ty wiesz lepiej ode mnie co się dzieje w mojej głowie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:26   #1435
Luska Lamborgini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 138
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
U mnie cudownie, teraz zamiast pomarańczy na buzi mam popiół - taka nowa moda Chyba mnie nie zrozumiałaś, moja twarz moja sprawa w takim sensie, że oczu większych nie zrobię, nosa nie wydłużę, czoła nie skrócę .... Ale widzę, że każdy czyta i rozumie jak mu pasuje
skarbie ( jestem od ciebie spoooro starsza wiec se pozwole) obbejrzalam Twoje wszystkie filmiki i powiem ci cos........ albo moze lepiej nie okey powiem , pomimo iz na wizażu leje sie jad - weź uwagi starszych kolezanek do serca - prosze ,

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
:conf used:

Nie ma sensu z Tobą dyskutować, przecież Ty wiesz lepiej ode mnie co się dzieje w mojej głowie.
kommpletnie nie interesuje mnie to co sie dzieje w twojej głowie - widze to co sie dzieje na twoich powiekach a tam cóż szału nie ma
Luska Lamborgini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:28   #1436
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Luska Lamborgini Pokaż wiadomość
skarbie ( jestem od ciebie spoooro starsza wiec se pozwole) obbejrzalam Twoje wszystkie filmiki i powiem ci cos........ albo moze lepiej nie okey powiem , pomimo iz na wizażu leje sie jad - weź uwagi starszych kolezanek do serca - prosze ,
Okey, wezmę Piszesz, że jesteś spoooro starsza ode mnie a wypowiadasz się jak rozwścieczała gimnazjalistka ...
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:30   #1437
Luska Lamborgini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 138
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Enviaczek Pokaż wiadomość
brak kultury w Twoim przypadku to sączenie jadu bo to nie jest opinia: to jest źle, to trzeba poprawić, tylko wszystkie zwroty są wredne drogie kosmetyki? widzę cienie z Inglota, kredke z Avon... okej

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
czyli wszyscy ale to wszyscy tu sa niekulturalni ;-) bez wyjątku ;-) kazdy tu saczy jad - kaaaażdy , nawet i Ty zaczniesz - zobaczysz - zawsze jesm milej obsmarowac komus kuperek niz znosic krytyke swojej osobby ;-) to nawet chyba zrozumiale
no co mam napisac co trzeba poprawic ?? - okej poprawic gust ??? nie moge tak napisac ? gust kazdy ma swoj wlasny wiec stwierdzenie ze komus sie nie podoba dobbranie kolorow - owszem jest subiektywne ale nie wredne , tak samo jak stwierdzenie " wg mnie , nie mozna sie do makijazy salix przyczepic" tez subiektywizm " jezli bedziesz chciala oceniacmakijae obiektywnie musisz wziac jakies wytyczne - tylko ze ..... zabawa makijazem wlasciwie ram nie zna - i co ? i lipa /
Luska Lamborgini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:31   #1438
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Ja tam mam w subskrybcjach kilka takich perelek z ktorych mam mega ubaw . mysla ze sa takie pro, a wychodzi komizm.

cos na zasadzie ogladania Swiata wedlug kiepskich, gdzie przezywaja powazne dylematy, a widz ma ubaw.
o, też lubię sobie pooglądać takie perełki, zawsze z koleżanką bo we dwójkę jeszcze weselej ;p napiszesz mi, jakie perełki oglądasz? Ja madzika, panią z ogrodu i cud kawai
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:31   #1439
ewelinka1808
Rozeznanie
 
Avatar ewelinka1808
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 880
GG do ewelinka1808
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Luska Lamborgini Pokaż wiadomość
skarbie ( jestem od ciebie spoooro starsza wiec se pozwole) obbejrzalam Twoje wszystkie filmiki i powiem ci cos........ albo moze lepiej nie okey powiem , pomimo iz na wizażu leje sie jad - weź uwagi starszych kolezanek do serca - prosze ,

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------


kommpletnie nie interesuje mnie to co sie dzieje w twojej głowie - widze to co sie dzieje na twoich powiekach a tam cóż szału nie ma
Boże dziewczyno, aż się żal robi jak się te twoje wypociny czyta. Nie czepiaj się normalnych ludzi bez sensu i nie rób zamieszania na wątku, nikt nie ma ochoty takiej szarpaniny czytać. Strasznie się wywyższasz nie wiadomo czemu, jesteś niemiła i opryskliwa, a makijaże Salix są o wiele ładniejsze niż niejednych gwiazd jutuba... Zły cel sobie obrałaś.
__________________
Butoholizm nabyty

Wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post43722159

Ubrania
ewelinka1808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:31   #1440
Luska Lamborgini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 138
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Okey, wezmę Piszesz, że jesteś spoooro starsza ode mnie a wypowiadasz się jak rozwścieczała gimnazjalistka ...
mogłabys podac jakis przyklad mojej szalenczej obsesji i rozwścieczenia??
Luska Lamborgini jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-04 20:46:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.