Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-18, 10:36   #1411
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Urodziny 21 latka.

myślałam nad dwoma:
1 klasyczny z drewna - pierwsze zdjęcia
2 wiszący w formie kosza (?) **
** wiem że teoretycznie sa to ogrodowe, ale na inspiracjach na stronach o dekoracji wnetrz widziałam takie zawieszone w mieszkaniach i powiem wam że super efekt wbrew pozorom mozna tym uzyskać

raczej sie składniam ku wiszacemu chyba, ceny są o dziwo zbliżone..



kurcze nie chca sie zdjecia dodać
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 11:33   #1412
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

spróbuje jeszcze raz dodać foty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fotel.jpg (128,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotel2.jpg (35,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg coocon.jpg (61,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1738c5_kosz-fotel-bujany-wiszacy-z-grubej-wikliny-hit-zdjecia.jpg (45,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56ac536ab73bd4b20d973c9a58d164ec.jpg (44,9 KB, 8 załadowań)
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 11:47   #1413
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

No jeśli już to brałabym raczej wiszący, tylko upewniłabym się, że obdarowywany widzi coś takiego u siebie w domu i tak dalej. Bo jednak mebel to mebel, niepodobający się wazon gdzieś schowam, a fotel już ciężej Dlatego wolałabym nie dostawać prezentów takich gabarytów. W sumie też teraz urządzam mieszkanie i nie chciałabym by ktoś mi kupował meble bez uzgodnienia tego ze mną.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 11:49   #1414
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

no wiadomo, że z dyskretnym podpytaniem wcześniej , zwłaszcza że to jednak spory wydatek jest...
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 12:09   #1415
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

No to podpytaj i jak coś bierz wiszący, jest bardziej nowoczesny, a nie wydaje mi się by facet urządzał mieszkanie w rustykalnym stylu
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 12:55   #1416
tola92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 35
Dot.: Prezent dla chłopaka.

Ja co roku kupuję ojcu płyty na święta - ma w samochodzie już ładną kolekcję i dzięki temu nie słucha tego samego ale za to każda jedna płyta przypomina mu o mnie
tola92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 16:52   #1417
nika91nika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 21
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez magnolia166 Pokaż wiadomość
Pomocy Święta coraz bliżej, a ja nadal nie wiem, co kupić TŻtowi... Jest w młodym wieku. Odpada zegarek, perfumy, słuchawki, książki, pad, poduszki, tego typu rzeczy. Myślałam o golarce elektrycznej (nie znalazłam żadnej przyzwoitej w zakresie cenowym do ok. 150-170 zł i chyba kupię ją na następne święta), skórzanych rękawiczkach z możliwością korzystania z telefonu, krawacie, ale czy to w ogóle dobry pomysł na prezent świąteczny? Chciałabym kupić mu coś, co mu się przyda, ale też spodoba i będzie zadowolony. Kupiłabym też jakąś płytę, ale nie mam pojęcia jaką, bo słucha innej muzyki. Interesuje się komputerami, trochę gra, na pewno odpadają rzeczy do majsterkowania, ubrania sportowe, bo nie przydadzą mu się. Nie będę też kupować żadnych podkładek, toreb itp. Macie jakieś pomysły?
Moim zdaniem rękawiczki to dobry prezent, ja zakupiłam je z drugą, inną rzeczą (u mnie były rękawiczki skórzane i skórzana saszetka na dokumenty dla faceta zmotoryzowanego, bo całe auto zawalone kluczami, papierami...). Golarka na pewno się przyda jeśli lubi używać elektrycznej. Krawatów nigdy nie lubiłam nikomu dawać w prezencie i tego nie robię, dużo osób po prostu w nich nie chodzi i ciężko trafić ze wzorem. Z innych prezentów może myszka w oryginalnym kształcie, zegarek, bon zakupowy do sklepu komputerowego, portfel, alkohol lub jakiś ciekawy zestaw jeśli jest palący (np. zapalniczka z papierośnicą), wielofunkcyjny scyzoryk...mnóstwo jest opcji tylko trzeba się zastanowić.
nika91nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 18:37   #1418
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
myślałam nad dwoma:
1 klasyczny z drewna - pierwsze zdjęcia
2 wiszący w formie kosza (?) **
** wiem że teoretycznie sa to ogrodowe, ale na inspiracjach na stronach o dekoracji wnetrz widziałam takie zawieszone w mieszkaniach i powiem wam że super efekt wbrew pozorom mozna tym uzyskać

raczej sie składniam ku wiszacemu chyba, ceny są o dziwo zbliżone..



kurcze nie chca sie zdjecia dodać
Też skłaniałabym się w stronę wiszącego, tylko że akurat te które wstawiłaś wyglądają na takie bardziej do ogrodu czy na taras. Chociaż akurat dużo zależy też od stylu mieszkania....
Ten "tradycyjny" fotel jednak za bardzo kojarzy mi się z dziadkiem
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 18:48   #1419
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Tradycyjny fotel bujany- okropnosc.
Te wiszace ciut lepsze
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 20:39   #1420
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Prezentowy kryzys dopadł i mnie, mianowicie nie mam pomysłu na prezent świąteczny dla chłopaka. Wiem, ze trochę późno się do tego zabieram, ale to przez drobne nieporozumienie. W każdym razie myślałam, żeby sprawić mu jakiś prezent zgodny z jego zainteresowaniami, żeby to nie było coś, co będzie leżeć i się kurzyć, tylko z tym mam problem, bo nic fajnego nie przychodzi mi do głowy, a jak przychodzi, to z jakichś względów odpada.
Chłopak dużo czyta, ale w pokoju ma całą biblioteczkę książek, nie wiem czy ogarnęłabym wszystko i nie kupiła jakiejś powtórki, albo nie trafiła w gust (jesteśmy razem stosunkowo krótko, nie znam go na wylot), interesuje się wspinaczką, wiem, ze chciał kupić uprząż, ale raz, że ja się na tym kompletnie nie znam, dwa, że kosztują w granicach 150-200zł. Zaczął interesować się też pokerem, dużo gra, ale głównie przez internet, a jeśli z kolegami, to któryś zawsze ma cały zestaw, więc to też raczej odpada. Studiuje też informatykę, ale nie wiem, czy do tego można dobrać jakiś ciekawy prezent, a chciałabym na to przeznaczyć nie więcej niż 100zł. Pomożecie?
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 20:41   #1421
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Prezentowy kryzys dopadł i mnie, mianowicie nie mam pomysłu na prezent świąteczny dla chłopaka. Wiem, ze trochę późno się do tego zabieram, ale to przez drobne nieporozumienie. W każdym razie myślałam, żeby sprawić mu jakiś prezent zgodny z jego zainteresowaniami, żeby to nie było coś, co będzie leżeć i się kurzyć, tylko z tym mam problem, bo nic fajnego nie przychodzi mi do głowy, a jak przychodzi, to z jakichś względów odpada.
Chłopak dużo czyta, ale w pokoju ma całą biblioteczkę książek, nie wiem czy ogarnęłabym wszystko i nie kupiła jakiejś powtórki, albo nie trafiła w gust (jesteśmy razem stosunkowo krótko, nie znam go na wylot), interesuje się wspinaczką, wiem, ze chciał kupić uprząż, ale raz, że ja się na tym kompletnie nie znam, dwa, że kosztują w granicach 150-200zł. Zaczął interesować się też pokerem, dużo gra, ale głównie przez internet, a jeśli z kolegami, to któryś zawsze ma cały zestaw, więc to też raczej odpada. Studiuje też informatykę, ale nie wiem, czy do tego można dobrać jakiś ciekawy prezent, a chciałabym na to przeznaczyć nie więcej niż 100zł. Pomożecie?
może jakiś gadżet komputerowy?
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 22:12   #1422
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Prezentowy kryzys dopadł i mnie, mianowicie nie mam pomysłu na prezent świąteczny dla chłopaka. Wiem, ze trochę późno się do tego zabieram, ale to przez drobne nieporozumienie. W każdym razie myślałam, żeby sprawić mu jakiś prezent zgodny z jego zainteresowaniami, żeby to nie było coś, co będzie leżeć i się kurzyć, tylko z tym mam problem, bo nic fajnego nie przychodzi mi do głowy, a jak przychodzi, to z jakichś względów odpada.
Chłopak dużo czyta, ale w pokoju ma całą biblioteczkę książek, nie wiem czy ogarnęłabym wszystko i nie kupiła jakiejś powtórki, albo nie trafiła w gust (jesteśmy razem stosunkowo krótko, nie znam go na wylot), interesuje się wspinaczką, wiem, ze chciał kupić uprząż, ale raz, że ja się na tym kompletnie nie znam, dwa, że kosztują w granicach 150-200zł. Zaczął interesować się też pokerem, dużo gra, ale głównie przez internet, a jeśli z kolegami, to któryś zawsze ma cały zestaw, więc to też raczej odpada. Studiuje też informatykę, ale nie wiem, czy do tego można dobrać jakiś ciekawy prezent, a chciałabym na to przeznaczyć nie więcej niż 100zł. Pomożecie?
Może uniwersalne i bezpieczne (skoro nie jesteście ze sobą długo )
- czapka, szalik, rękawiczki
- breloczek do kluczy z karabińczyku do wspinaczki z ciekawą zawieszką (raczej jako dodatek)
- ciekawy otwieracz (j.w)
-termos (o ile korzysta)
- koszulkę z jakimś ciekawym motywem (czy nadrukiem z ulubiona postacią z książki/filmu) na pewno nie wyjdzie więcej niż 100 zł
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 07:31   #1423
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Jesli podrozuje to moze przenosna ladowarka?

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Jesli nie, to nie wiem tez mam kryzys
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 10:48   #1424
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
może jakiś gadżet komputerowy?
Myślałam, ale żadnej myszki dla gracza mu nie kupię, bo drogie, chciałam mu kupić nowy mikrofon, bo stary przestał działać, ale kiedyś oświecił mnie, że to nie z mikrofonem jest coś nie tak, tylko z wejściem w laptopie.
Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Może uniwersalne i bezpieczne (skoro nie jesteście ze sobą długo )
- czapka, szalik, rękawiczki
- breloczek do kluczy z karabińczyku do wspinaczki z ciekawą zawieszką (raczej jako dodatek)
- ciekawy otwieracz (j.w)
-termos (o ile korzysta)
- koszulkę z jakimś ciekawym motywem (czy nadrukiem z ulubiona postacią z książki/filmu) na pewno nie wyjdzie więcej niż 100 zł
Zastanawiałam się właśnie nad czapką, bo obecnie chodzi w okropnej
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jesli podrozuje to moze przenosna ladowarka?

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Jesli nie, to nie wiem tez mam kryzys
Znalazłam wczoraj fajną, niezbyt drogą przenośną ładowarkę do smartfonów, byłam skłonna już ją zamawiać, ale nagle "Kurde, przecież on nawet nie ma smartfona"

Ale dzięki za sugestie.
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 11:27   #1425
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Myślałam, ale żadnej myszki dla gracza mu nie kupię, bo drogie, chciałam mu kupić nowy mikrofon, bo stary przestał działać, ale kiedyś oświecił mnie, że to nie z mikrofonem jest coś nie tak, tylko z wejściem w laptopie.

Zastanawiałam się właśnie nad czapką, bo obecnie chodzi w okropnej

Znalazłam wczoraj fajną, niezbyt drogą przenośną ładowarkę do smartfonów, byłam skłonna już ją zamawiać, ale nagle "Kurde, przecież on nawet nie ma smartfona"

Ale dzięki za sugestie.
No to popatrz za ladowarka do jego telefonu :p
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:40   #1426
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Dziewczyny jak myślicie szlafrok i zestaw kosmetyków lepiej ładnie zapakować w papier czy może kupić ozdobne pudełko ?
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 12:21   #1427
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie szlafrok i zestaw kosmetyków lepiej ładnie zapakować w papier czy może kupić ozdobne pudełko ?
Ja bym się skłaniała ku pudełku


Dziewczyny, ja też mam niemoc. Zwłaszcza, że miesiąc temu mój facet miał ur. i kupiłam mu ładne perfumy i pendriva. Były tez mikołajki i trzeba było kupić symboliczne prezenty. Teraz Gwiazdka, za 3 dni Wigilia, a ja nic Jedynym pomysłem jest mata masująca, bo ćwiczy i skarży się, że często go bolą plecy i domaga się masażów Sądzicie, że to dobry pomysł?
Dodam, że facet jest w 100% osobą praktyczną, więc prezent musi być użytkowy.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 09:02   #1428
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Ja bym się skłaniała ku pudełku


Dziewczyny, ja też mam niemoc. Zwłaszcza, że miesiąc temu mój facet miał ur. i kupiłam mu ładne perfumy i pendriva. Były tez mikołajki i trzeba było kupić symboliczne prezenty. Teraz Gwiazdka, za 3 dni Wigilia, a ja nic Jedynym pomysłem jest mata masująca, bo ćwiczy i skarży się, że często go bolą plecy i domaga się masażów Sądzicie, że to dobry pomysł?
Dodam, że facet jest w 100% osobą praktyczną, więc prezent musi być użytkowy.
fajny mój dostał i sie cieszył bardzo, brałam z allegro
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 09:31   #1429
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
fajny mój dostał i sie cieszył bardzo, brałam z allegro
A mogłabyś podesłać link do tego konkretnego sprzedawcy, czy kupowałaś już dawno temu? Zainteresowała mnie taka mata
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 09:48   #1430
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

kupowałam ponad rok temu ale na all. tego pełno
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 23:51   #1431
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
kupowałam ponad rok temu ale na all. tego pełno
Zgadza się i w różnym zakresie cenowym

Ale ja jednak kupiłam coś innego, bo w sklepie widziałam maty od 399 zł w górę (za duży wydatek ), a przez internet nie doszłoby mi na święta.

Zdecydowałam się na zestaw kosmetyków do i po goleniu, książkę o ulubionym klubie piłkarskim i power bank. Szału nie ma, ale cóż :P
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 12:22   #1432
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Fajny prezent na pewno praktyczny a to też ważne..
mój dzisiaj dostanie ładnie zapakowane: system do wybielania zębów w domu (marudził że by chciał wybielić już długo ), ampułki na wypadanie włosów (marudził że mu się przerzedzają), 2 duże opakowania mega red (coś jak olej z rekina ale z jakiś skorupiaków ponoć rewelacja na odporność, stawy itp) i gigantyczną czekoladę - myślicie że bedzie ok? niby nic a jednak kupe kasy na to wydałam ;/ mam nadzieje ze sie spodoba, postawiłam tym razem na praktyczność..
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 14:47   #1433
kawa_latte
Raczkowanie
 
Avatar kawa_latte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 69
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Hej dziewczyny! Mój chłopak ma w lutym 21 urodziny, ale już zaczynam myśleć powoli. Dostał już ode mnie na różne okazje między innymi: romantyczne gadżety, misia, sweter, bransoletki, kosmetyki, perfumy, porządne słuchawki, elektryczną szczoteczkę, romantyczne kolacje, wypad na termy, w tym roku pod choinkę kupiłam mu plecak, gdyż jego już na wykończeniu i na tym koniec. O portfelu nie ma mowy, bo swój kocha i kropka :p. Studiuje na AWF, kocha koszykówkę. Chciałam mu kiedyś kupić piłkę, ale już ma. Co do ubrań, jest bardziej wybredny niż ja. Macie jakiś pomysł? Myślałam o gokartach, ale nie wiem.. Może macie też takie ciężkie przypadki, ale kiedyś wpadłyście na coś oryginalnego i chcecie się podzielić? Z góry dzięki
__________________
M
kawa_latte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 11:46   #1434
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Gokarty to super pomysł
Ja miałam wątpliwości, ale taki prezent dla TŻ sprawił nam obojgu ogromną frajdę! Zwłaszcza powinien spodobać się sportowcowi - rywalizacja i dobra zabawa w jednym

Albo może zegarek? Może sportowy?

Gokarty polecam raczej na walentynki, rocznice itp

Edytowane przez bandra
Czas edycji: 2015-01-05 o 11:49
bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 19:56   #1435
just200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Prezent dla chłopaka +20

Jakieś propozycje ?
Zupełnie nie mam pomysłu, odpadają wody toaletowe, musi to być coś innego .
just200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 20:50   #1436
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Prezent dla chłopaka +20

Dużo zależy czy to kolega ,chłopak ,narzeczony itd i jak "blisko "jesteście " Dla par mogłabym to polecić sama mężowi na walentynki zamówie
http://allegro.pl/bon-na-meskie-przy...876508993.html
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 15:50   #1437
mismatchedsocks
Przyczajenie
 
Avatar mismatchedsocks
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Prezent dla chłopaka +20

od razu skreśl z listy wszelkiego rodzaju skarpety, ramki i mydła ;p
może bon do empiku, albo wybrana książka/gra komputerowa?
mismatchedsocks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 12:01   #1438
Jouvencelle
Zadomowienie
 
Avatar Jouvencelle
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 297
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Tez planuję zabrac Tzta na gokarty, bo zbliżają się jego urodziny. Wiem, ze na pewno sie ucieszy. Ja szczerze mówiąc troche się boje i nie kręcą mnie takie atrakcje, no ale muszę pójść razem z nim
Gdzie najlepiej na gokarty w Warszawie? Gdyby któraś miala jakieś doświadczenia to podzielcie sie wrażeniami i jaki czas wybrać na pierwszy raz. Bede wdzięczna
__________________
I had hoped you'd see my face and that you'd be reminded
That for me it isn't over

Jouvencelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:32   #1439
Katia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Miałam takie samo zdanie o gokartach dopóki nie spróbowałam, Mega frajda! Na początek lepiej wybrać gokart o słabszej mocy (np. 6,5 KM) oczywiście dla faceta większą Czas ok 10 min. na wstęp, bo troszkę jest to męczące.
Katia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 13:10   #1440
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Też miałam takie zdanie my byliśmy 20 minut i mega szybko zleciało szczerze polecam
bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.