Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-09, 18:26   #1411
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Talking Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ja swoją walkę zacznę prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, gdy dojdą zamówione:

- Coctail Fruit odżywka
- CHI jedwab
- ALFAPARF krem wygładzający
- ALFAPARF tonik
- Home Institut balsam z owsem

mam nadzieję, że dojdą szybko i że coś się spodoba moim niesfornym kudłom ..

no i oczywiście już się nie mogę doczekać..

drugie oczywiście jest takie, że miałam ochotę zamówić duużo duużo więcej (np. tak zachwalaną Bonacure albo kryształki Renee lub ALFAPARF ) ale na coś trzeba była się zdecydować i rozsądek zwyciężył

chwilami nie wiem czy cieszyć się czy płakac, ze znalazłam ten wątek

tak kusicie..kusicie strasznie
obca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 18:45   #1412
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A ja walczę od lutego i jak narazie efekty marne
Moje rozjasniane wielokrotnie włosy, ktore obecnie już tylko farbuję na jeden kolor, nadal są bardzo suche na końcach. Używam:
- szampon L'Oreal Proffesionnel do włosów farbowanych
- odżywaka maska L'Oreal Proffesionnel absolute repair
- na codzien odzywka Pantene złota linia zamiennie z odzywką maską Dove
- czasem olejek rycynowy do szamponu
- serum nabłyszczające z Avonu, zwykle na końcówki
- odżywka bez spłukiwania Fructis do zniszczonych końcówek
- odzywka w sprayu Dove do włosów rozjaśnianych, bez spłukiwania

Tych kosmetyków używam zamiennie, żeby nie obciązac włosów, ale w zasadzie efekty są mało widoczne. Włosy się błyszczą, nawet rozczeszą czasem, ale te końcówki.. Niektóre nie tylko sa rozdwojone, ale tez roztrojone i w ogóle okropne. Podcinam je w kółko, nie chce miec krótkich włosów, i tak juz mam ich połowę mniej (z długości).
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 18:51   #1413
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez obca Pokaż wiadomość
ja swoją walkę zacznę prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, gdy dojdą zamówione:

- Coctail Fruit odżywka
- CHI jedwab
- ALFAPARF krem wygładzający
- ALFAPARF tonik
- Home Institut balsam z owsem
Stosowalas moze wczesniej serum na koncowki alfaparf? kusi mnie bardzo, ale nie mialam nigdy nic tej firmy... czy ktos moze stosowal?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 19:54   #1414
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
Mam tak samo jak Ty i Karmen- jak nałożę olejek na skórę głowy to okropnie wypadają, ale podobno jak włosy są przetłuszczone to wypadają bardziej i u mnie się to sprawdza
Umnie też sięto sprawdza, dlatego myję codziennie włosy. Wtedy się nie przetłuszczają i w efekcie mniej ich wypada. Ja smarowałam końcówki olejkiem rycynowym przed myciem ale moje blond włosy robiły się po nim...rudawe. Dałam sobie spokój z tą kuracją.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 20:03   #1415
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Stosowalas moze wczesniej serum na koncowki alfaparf? kusi mnie bardzo, ale nie mialam nigdy nic tej firmy... czy ktos moze stosowal?
niestety nie.. to moje pierwsze zakupy z tych firm.. dlatego m.in. jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzą
obca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 20:14   #1416
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
Umnie też sięto sprawdza, dlatego myję codziennie włosy. Wtedy się nie przetłuszczają i w efekcie mniej ich wypada. Ja smarowałam końcówki olejkiem rycynowym przed myciem ale moje blond włosy robiły się po nim...rudawe. Dałam sobie spokój z tą kuracją.
owszem jest cos w tym przetłuszczaniu. Pilnuje aby myc głowe co dwa dni, ostatnio olałam moje wlosy,powiedziałam sobie koniec myslenia ile wypadło i jak zaradzic.
Skoro odrastają mi nowe to widac tak musi byc.Nie targam ich, spinac zbytnio nie moge bo krótko scielam,mysle ze to wszystko na swój sposób wyjdzie im na dobre . Zazdroszcze wam,ze tak sie orientujecie w kosmetykach, ja np. nie wydam juz kasy na maski czy inne kosmetyki,
za duzo tego.
Ostatni zakup to szampon Bubchen dzieciecy,który bede stosowac na swója podraznioną skóre innymi kosmetykami- bo to przyczyna mojego wypadania wlosów.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 20:22   #1417
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Beliczku, no właśnie, ja też chciałabym myć włosy codziennie, ale ja zawsze susze suszarką, bo ciągle się gdzieś spieszę i jaki sobie pomyśle o ich codziennym katowaniu to szkoda gadac, dlatego myje co drugi dzień. Beliczku napisz czy Tobie też wypadają podczas mycia, a ściślej podczas zmywania maski.

Dziewczyny , czy używałyście maski kallos placenta? Ma super opinie na kwc, a w sklepie internetowym www.uradka.pl kosztuje 4,50 za 275 ml!!! Wogóle jedwab biosilk jest za 4,30 chyba, a chi i bad azz za 5,40!!!!!!!!!!!
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-09, 20:26   #1418
borman
Raczkowanie
 
Avatar borman
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 149
GG do borman
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Czytam i nie znalazłem abyście napisały coś o swojej diecie. Sxzampony odżywki to tylko po łowa działań - druga to dieta i tryb życia.
Ja stosuję szampon z olejkiem rozmarynowym, paczulowym, szalwii, ylang-ylang. Po dwukrotnym umyciu nakładam na mokre włosy olej jojoby z odpowiednimi olejkami eterycznymi i przykrywam ciepłym ręcznikiem na min. 30min. Po tym czasie jeszcze dwa razy myję włosy- nigdy nie suszę suszarką. Dodatkowo rano i na wieczór herbatka z pokrzywy. Trochę sportu i unikanie sytuacji stresujących.
borman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 20:36   #1419
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość

Dziewczyny , czy używałyście maski kallos placenta? Ma super opinie na kwc, a w sklepie internetowym www.uradka.pl kosztuje 4,50 za 275 ml!!! Wogóle jedwab biosilk jest za 4,30 chyba, a chi i bad azz za 5,40!!!!!!!!!!!
ja uzywalam. niestety, mnie nie zachwycila.
po pierwsze: efekt od mycia do mycia, czyli na dluzsza mete zadnej regeneracji.
po drugie: po trzymaniu jej na wlosach przez 30 minut uzyskiwalam takie efekt jak po gliss kurze z jedwabiem, wiec po co sie meczyc przez pol godz jak gliss kur dawal mi to w 30 sek. zwalszcza, ze efektow jakiejs regeneracji nie bylo, jak juz wczesniej zauwazylam.

edit: ale musze przyznac, ze po przeczytaniu recenzji na kwc, mam ochote dac jej druga szanse

Edytowane przez lilithin
Czas edycji: 2006-09-09 o 20:46 Powód: dopisek
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 10:23   #1420
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny no więc wczoraj zamówiłam na allegro ten szamponik Absolut Repair,mam nadzieje,że sprawdzi się na moich włoskach...
mandarynko7 ja mam kryształki Alfaparf i bardzo sobie je chwale
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 10:55   #1421
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Czemu w tytule wątku nie ma wzmianki, że tylko okreslone osoby mogą w nim uzyskac poradę? Byłoby łatwiej.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-10, 11:25   #1422
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Lovisa o co Ci chodzi Kazdy moze dostac tu porade Napisz tylko jaki masz problem i take it easy
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 11:28   #1423
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

tripka to chyba równo zaczniemy testowanie tego szamponu sama nie wiem czego mam po nim oczekiwać, teraz zastanawiam sie jeszcze nad dokupieniem odżywki z tej samej serii, a Ty masz ją?
__________________
"Iść ciągle być w tej podróży,którą ludzie prozaicznie życiem zwą...."


Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 11:33   #1424
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Dziewczyny no więc wczoraj zamówiłam na allegro ten szamponik Absolut Repair,mam nadzieje,że sprawdzi się na moich włoskach...
mandarynko7 ja mam kryształki Alfaparf i bardzo sobie je chwale

I gdzie w końcu zamówilaś? zaryzykowalas u newstyling2? Te kryształki mnie kuszą bardzo możesz napisać, czy faktycznie odżywiają końcówki? bo gdzieś się spotkałam z opinią, że dzialają tak samo jak jedwab farouka... a on kompletnie nie odżywia włosów, poprawia tylko wygląd po nałożeniu, potem wloski są jakie były Te kryształki są dużo droższe więc może jednak coś odżywiają?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 11:38   #1425
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

moich włosów kryształki Alfaparf nie odżywiały, zreszta nie robiły z nimi nic specjalnego, byłam z nich bardzo niezadowolona, na szczęście kupiłam malutkie opakowanie i jakoś z czasem zmęczyłam

ja zamówiłam w końcu szampon Sensi balance, polecony przez osobę, której ufam w sprawach włosów, opinię wystawiła mu bardzo dobrą, więc mam nadzieje, że na moje włosy i skóre głowy też tak będzie działał, zdam relację z jego uzywania, jak tylko dorwę go w łapki.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 12:00   #1426
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Karolinkaaa odżywki nie próbowałam,ale podobno to mocna seria,tzn silnie działająca,więc będe używać do tego szamponu jakiejś delikatniejszej odżywki-najprawdopodobniej drogeryjnej
mandarynka7 zaryzykowałam u newstyling2...mam nadzieje,że wszystko będzie w porządku.
A co do kryształków to ja już sama niewiem jak to jest,czy odżywiają coś czy nie?niby pisze,że tak,ale jak jest w rzeczywistości?trudno mi ocenić,ale efekt wizualny bardzo fajny
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 12:06   #1427
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
moich włosów kryształki Alfaparf nie odżywiały, zreszta nie robiły z nimi nic specjalnego, byłam z nich bardzo niezadowolona, na szczęście kupiłam malutkie opakowanie i jakoś z czasem zmęczyłam
hmm...to chyba na razie je sobie daruje:/ bo mnie na odżywieniu zalezy, a za taką cenę to chyba się jednak nie opłaca. Jak tylko skończy się część moich kosmetyków zapoluję raczej na matrixa biolage Na razie mam zapasy straszne i muszę je zużyć
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 12:15   #1428
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A czy serum krystaliczne RB odżywia?
__________________
"Iść ciągle być w tej podróży,którą ludzie prozaicznie życiem zwą...."


Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 15:25   #1429
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

hmm.. Wizażanki drogie wyszukałam coś takiego na końcówki: http://www.allegro.pl/item123891070_...ncow_30ml.html używała któraś z Was? ja nigdy nie używałam nawet produktów Goldwell, ale skoro to profesjonalne kosmetyki to chyba dobre Napiszcie coś o tym proszę, bo ja muszę znaleźć coś na moje końcówki
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-10, 15:34   #1430
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Stosowalas moze wczesniej serum na koncowki alfaparf? kusi mnie bardzo, ale nie mialam nigdy nic tej firmy... czy ktos moze stosowal?
A ja sobie chyba zamówię . Serum ma przede wszystkim pomagać na konce włosów. Faktycznie powinno odżywiać, nawilżać - ale chyba nie całe włosy jak jedwab, ale końcówki.
Ze 3 strony wcześniej rozmawialiśmy o kropelkach alfaparfu. Na KWC ma bdb opinie, chyba najlepsze ze wszystkich dotyczacych serum do włosów.
Zraziłam się do spektakularnych ale jednorazowych efektów olejku RB i kryształków RB nie zamówię. Choruję na jakieś dobre serum, że te wstretne suche końce wzmocnić i chyba się skuszę na alfaparf semi di lino - .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 15:44   #1431
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A ja sobie chyba zamówię . Serum ma przede wszystkim pomagać na konce włosów. Faktycznie powinno odżywiać, nawilżać - ale chyba nie całe włosy jak jedwab, ale końcówki.
Ze 3 strony wcześniej rozmawialiśmy o kropelkach alfaparfu. Na KWC ma bdb opinie, chyba najlepsze ze wszystkich dotyczacych serum do włosów.
Zraziłam się do spektakularnych ale jednorazowych efektów olejku RB i kryształków RB nie zamówię. Choruję na jakieś dobre serum, że te wstretne suche końce wzmocnić i chyba się skuszę na alfaparf semi di lino - .
mnie bardzo zainteresowalo to serum goldwell tyle ze nigdzie nie moge nic o nim znalezc jesli aflaparf mialby dzialac na koncowki tak jak jedwab na wlosy to nie dla mnie niestety. Bo mnie jedwab pomogl tylko wizualnie:/
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 16:03   #1432
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
mnie bardzo zainteresowalo to serum goldwell tyle ze nigdzie nie moge nic o nim znalezc jesli aflaparf mialby dzialac na koncowki tak jak jedwab na wlosy to nie dla mnie niestety. Bo mnie jedwab pomogl tylko wizualnie:/
Moich włosów też jedwab az tak nie regeneruje. A kto Ci powiedział, że serum alfaparfu działa jak jedwab?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 16:12   #1433
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cześć Dziewczynki, dawno się tu nie udzielałam Właśnie zamówiłam sobie u Goldwell-prof Nawilżającą odżywkę w spray'u Bonacure Schwarzkopf, mam nadzieję, że dla mnie też okaże się taka rewelacyjna. Chociaż od wielu lat nie miałam odżywki bez spłukiwania.. Wzięłam też przy okazji 2 jedwabie Biosilk, polubiłam je

Je również sobie chwalę Szampon Abolut Repair Możecie śmiało zamawiać
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 16:16   #1434
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Moich włosów też jedwab az tak nie regeneruje. A kto Ci powiedział, że serum alfaparfu działa jak jedwab?
hmm..wyczytalam gdzies nie pamietam gdzie..albo gdzie w tym watku albo na kwc? wpisalam w wyszukiwarce to serum i czytalam co bylo (bylo niewiele). W kazdym razie tak mi sie kojarzy, ze ktos cos takiego napisal
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 16:25   #1435
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

jesli chodzi o końcówki, to ja z własnych doświadczeń moge polecic Ends express Wella SP - miałam kiedys i bardzo sobie chwaliłam, własciwie może bym do tego preparatu wróciła

kiedys u fryzjera potraktowano moje włosy serum Gloss Artistee - świetny efekt, ale nie wiem, czy przy dłuższym uzywaniu cos daje poza wizualna poprawą
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 16:36   #1436
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
jesli chodzi o końcówki, to ja z własnych doświadczeń moge polecic Ends express Wella SP - miałam kiedys i bardzo sobie chwaliłam, własciwie może bym do tego preparatu wróciła

kiedys u fryzjera potraktowano moje włosy serum Gloss Artistee - świetny efekt, ale nie wiem, czy przy dłuższym uzywaniu cos daje poza wizualna poprawą
dzięki za odzew widzialam, ze jest na allegro to serum w sumie cena porownywalna do goldwella, na ktores w nich sie chyba skusze
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 17:04   #1437
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Lovisa, a moze jesli masz takie lamliwe wlosy to pomoglaby jakas bardzi intensywna kuracja ampułkami? Np. cement kerastase, renew C, albo cos u fryzjera?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 17:11   #1438
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Lovisa Pokaż wiadomość
Czemu w tytule wątku nie ma wzmianki, że tylko okreslone osoby mogą w nim uzyskac poradę? Byłoby łatwiej.

Loviso - nie wiem o co Ci chodzi, bo w poprzednim poście napisałaś tylko co stosujesz i jak reagują na to twoje włosy, nie prosiłaś o poradę, ani nie zadałaś żadnego pytania
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 17:33   #1439
Larusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
GG do Larusia
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Słuchajcie, ostatnio często wieczorem jadław owsiankę, ale tylko dlatego, że mi smakuje. Po pewnym czasie zauważyłam, że moje włosy mniej wypadają. Jak myślicie, czy może być tak, że płatki owsiane pomogły?
Larusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 17:42   #1440
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Larusia Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ostatnio często wieczorem jadław owsiankę, ale tylko dlatego, że mi smakuje. Po pewnym czasie zauważyłam, że moje włosy mniej wypadają. Jak myślicie, czy może być tak, że płatki owsiane pomogły?
oczywiście, że tak

ja codziennie wcinam płatki z mlekiem, owocami suszonymi i miodem, bo ubóstwaim ich smak, a poza tym są niezwykle zdrowe, nigdy w zyciu włosy mi nie wypadały( podczas mycia czy czesania ubywa mi może 1-2 włosy, więc to norma), mam z nimi inne problemy, ale to moja własna głupota, musiałam ściąć włosy i dopiero teraz nabierają wyglądu
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.