Atrederm - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-16, 15:44   #1411
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
mnie ten alkohol akurat nie rusza... ogolnie atre najlepiej chyba tak co 3dni bo jaK stosuje codziennie to skora sie nie zluszczy hmm dziwne a zawsze czytałem zeby stosowac jak najczęsciej
Wydaje mi się, że się łuszczy mimo braku objawów łuszczenia, może po prostu Atre "wypala" te odstające skórki, albo tak szybko się złuszczają, że nie widać... Trochę dziwnie to brzmi Ale może rzeczywiście jakoś tak jest.
Ja próbowałam stosować codziennie, ale wtedy łuszczę się niemiłosiernie i nie mogę tego opanować. Dlatego używam co 2 albo nawet 3 dzień, bo wtedy spokojnie nad tym panuję, także jak widać, każda skóra inaczej na to reaguje.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 16:16   #1412
slayer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Atrederm

Stosuje 0,025 % roztwor Atredermu juz 3 miesiace i w zasadzie nic sie nie dobrego. Wysyp totalny, z zaskornika robi sie pryszcz z ropna glowka. Pomocy ! Ktos mial podobna sytuacje ? Po jakim czasie widoczny jest konkretny efekt ?
slayer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 14:03   #1413
szmytek943
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Atrederm

witam
ja stosuje lek Atredern 0,05% już ósmy tydzień, na początku było strasznie, schodziła skóra i wyskakiwały gule ogromne pod spodem, które potem wyłaziły na wierzch ;/;/;/ bleee
Teraz jest widoczna poprawa, wcześniej miałam bardzo dużo takich małych syfków(jeden na drugim) teraz mam gładką cerę w tym miejscu! ;D
Co prawda wyskakują jeszcze jakiś pojedyncze pryszcze, no ale przecież efekty będą po 12 tyg, może i później..
w każdym razie polecam ;D
a czy wyciskacie, gdy są takie białe? bo ja tak, ale chyba nie można...kurde nie wiem, czy one same odpadną wtedy ;/;/
jak to z wami jest, wyciskacie?
szmytek943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:46   #1414
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez szmytek943 Pokaż wiadomość
witam
ja stosuje lek Atredern 0,05% już ósmy tydzień, na początku było strasznie, schodziła skóra i wyskakiwały gule ogromne pod spodem, które potem wyłaziły na wierzch ;/;/;/ bleee
Teraz jest widoczna poprawa, wcześniej miałam bardzo dużo takich małych syfków(jeden na drugim) teraz mam gładką cerę w tym miejscu! ;D
Co prawda wyskakują jeszcze jakiś pojedyncze pryszcze, no ale przecież efekty będą po 12 tyg, może i później..
w każdym razie polecam ;D
a czy wyciskacie, gdy są takie białe? bo ja tak, ale chyba nie można...kurde nie wiem, czy one same odpadną wtedy ;/;/
jak to z wami jest, wyciskacie?
Oczywiście, że nie
Wiem, że wiele osób rączki świerzbią i nie mogą wytrzymać, żeby nie wycisnąć. Ja z tym nigdy nie miałam problemów (za to obdrapuję paznokcie)
W każdym razie wyciskanie nigdy nie jest wskazane moim skromnym osobistym zdaniem
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 17:17   #1415
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

po wyciskaniu zawsze cos tam zostanie wiec lepiej jakoś sie powstrzymać
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 18:27   #1416
szmytek943
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Atrederm

kończę z tym raz na zawsze ;D
dzięki atrederm uśmiecham się rano jak patrze w lustro, baaardzo mi pomogło ;D
szmytek943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 11:02   #1417
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Atrederm

Napisalam juz w watku o zarazu, ale napisze jeszcze tutaj, bo wiecej osob tu zaglada
Bylo juz u mnie po 3 miesiacach dobrze i nagle... Czy moze sie zdazyc cos takiego, ze przechodze po ponad 3 miesiacach 2 wysyp? Wysypalo mnie mocno na prawym policzku w okolicach zuchwy przed okresem(nie wiem czy to ma cos z tym wspoolnego, po 2 miesiacach przed okresem nie mialam wysypu).
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 13:20   #1418
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Napisalam juz w watku o zarazu, ale napisze jeszcze tutaj, bo wiecej osob tu zaglada
Bylo juz u mnie po 3 miesiacach dobrze i nagle... Czy moze sie zdazyc cos takiego, ze przechodze po ponad 3 miesiacach 2 wysyp? Wysypalo mnie mocno na prawym policzku w okolicach zuchwy przed okresem(nie wiem czy to ma cos z tym wspoolnego, po 2 miesiacach przed okresem nie mialam wysypu).
Też ostatnio tak miałam, wysyp przed okresem, Atre stosuję 2 miesiące... Być może to jest tak, że to, co by siedziało głęboko i nie dało o sobie znać po prostu wylazło na wierzch dzięki złuszczeniu wierzchniej warstwy naskórka
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:40   #1419
kamila27b
Raczkowanie
 
Avatar kamila27b
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 272
Dot.: Atrederm

Chodzą za mną pewne nieścisłości dotyczące stosowania tego Atredermu 0,025%. Jak należy to stosować? Patyczkiem kosmetycznym nakładam miejscowo płyn ( na noc, czasem też w dzień bo w nocy wyciera misie wszystko w poduszkę). Po dwóch może trzech dniach skóra jużsie łuszczy, ale dookoła PROSAKA (bo na to mam przepisany Atrederm) a on jest nadal. Rozumiem że trzeba na to 6-14 tygodni. Moje pytanie jest takie, czy nakłądać ten Atrederm wtedy, gdy po zetknięciu go ze skórą już złuszczoną ,zaczerwienioną, strasznie piecze? Czy to właśnie na tym polega czy powinnam wtedy ustąpić, posmarować kremem np. Nivea i gdy dojdzie do normy po dóch dniach znów zacząć smarować? Niepokoi mnie to pieczenie. Pomóżcie bo chcę się tego pozbyć!
__________________



http://www.mojeciuchy.pl/u/kamilab/

lub

http://szafa.pl/profil/kamila27b

Zobacz, być może któryś z moich ciuszków Ci się spodoba.
W swoich ofertach posiadam głównie NOWE
ubrania, torby,kurtki.

ZAPRASZAM!
kamila27b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:42   #1420
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kamila27b Pokaż wiadomość
Chodzą za mną pewne nieścisłości dotyczące stosowania tego Atredermu 0,025%. Jak należy to stosować? Patyczkiem kosmetycznym nakładam miejscowo płyn ( na noc, czasem też w dzień bo w nocy wyciera misie wszystko w poduszkę). Po dwóch może trzech dniach skóra jużsie łuszczy, ale dookoła PROSAKA (bo na to mam przepisany Atrederm) a on jest nadal. Rozumiem że trzeba na to 6-14 tygodni. Moje pytanie jest takie, czy nakłądać ten Atrederm wtedy, gdy po zetknięciu go ze skórą już złuszczoną ,zaczerwienioną, strasznie piecze? Czy to właśnie na tym polega czy powinnam wtedy ustąpić, posmarować kremem np. Nivea i gdy dojdzie do normy po dóch dniach znów zacząć smarować? Niepokoi mnie to pieczenie. Pomóżcie bo chcę się tego pozbyć!
Moim zdaniem nie powinnaś nakładać na podrażnioną skórę, tylko poczekać 2-3 dni i w tym czasie nawilżać
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:38   #1421
AnDzZia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 66
Dot.: Atrederm

Dziewczyny moim zdaniem trochę przesadzacie. Przecież wiadomo że Atrederm nie będzie działał tak że nie będzie znaku na twarzy. Musi coś z nią robić żeby zaskórniki zaczęły znikać. Trzeba się z tym pomęczyć. Jeżeli ktoś ma naprawdę dość poważne problemy z cerą tak jak np. ja czyli bardzo dużo zaskórników na brodzie policzkach nosie i pojedyncze pryszcze i krostki to nic go nie ratuje jak codzienne stosowanie Atredermu bo tak naprawdę stosowanie 2 razy w tygodniu nic większego nie przyniesie niż wygładzenie skóry. Dermatolog przepisał mi Atrederm i antybiotyk Duac. Stosuje je lekko ponad dwa miesiące ale Duac musiałam wyrzucić ze względu na to że mógł być otwarty tylko dwa miesiące. Duac rano Atrederm wieczorem. I tez ciężko jest nieraz poradzić sobie z tym że skóra się łuszczy i piecze ale moim zdaniem to trzeba przeboleć. W ciągu 2 miesięcy zrobiłam 3 przerwy jednodniowe od Atredermu i powiem wam że mam jeszcze tego dość sporo. Lekko zbladło skóra jest wygładzona ale zaskórniki nadal są i teraz właśnie się zastanawiam czy nie powinnam iść znowu do dermatologa ale raczej wykorzystam do końca Atrederm(niewiele mi go zostało) i zobaczę jak będzie dalej.
AnDzZia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 16:49   #1422
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez AnDzZia Pokaż wiadomość
Dziewczyny moim zdaniem trochę przesadzacie. Przecież wiadomo że Atrederm nie będzie działał tak że nie będzie znaku na twarzy. Musi coś z nią robić żeby zaskórniki zaczęły znikać. Trzeba się z tym pomęczyć. Jeżeli ktoś ma naprawdę dość poważne problemy z cerą tak jak np. ja czyli bardzo dużo zaskórników na brodzie policzkach nosie i pojedyncze pryszcze i krostki to nic go nie ratuje jak codzienne stosowanie Atredermu bo tak naprawdę stosowanie 2 razy w tygodniu nic większego nie przyniesie niż wygładzenie skóry. Dermatolog przepisał mi Atrederm i antybiotyk Duac. Stosuje je lekko ponad dwa miesiące ale Duac musiałam wyrzucić ze względu na to że mógł być otwarty tylko dwa miesiące. Duac rano Atrederm wieczorem. I tez ciężko jest nieraz poradzić sobie z tym że skóra się łuszczy i piecze ale moim zdaniem to trzeba przeboleć. W ciągu 2 miesięcy zrobiłam 3 przerwy jednodniowe od Atredermu i powiem wam że mam jeszcze tego dość sporo. Lekko zbladło skóra jest wygładzona ale zaskórniki nadal są i teraz właśnie się zastanawiam czy nie powinnam iść znowu do dermatologa ale raczej wykorzystam do końca Atrederm(niewiele mi go zostało) i zobaczę jak będzie dalej.
Ja nie zamierzam stosować codziennie, to naprawdę nie jest przesada, żeby robić przerwy. Jak skóra jest czerwona i podrażniona, to znaczy, że dla niej to za często. Nie zamierzam sobie porobić kolejnych blizn na buzi, tym razem z czystej głupoty, na dekolcie mam już placek po codziennym używaniu Atre przez tydzień.
Chyba Patryka stosuje codziennie, ale z tego, co pamiętam, też musiała przyzwyczaić skórę. I bardzo bardzo mocno nawilża.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:58   #1423
AnDzZia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 66
Dot.: Atrederm

Jakbym go miała używać 2 razy w tygodniu to nic by mi nie pomógł. Jak ktoś nie ma zbyt dużych problemów z cerą to wiadomo że zalecane jest rzadsze stosowanie.
AnDzZia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 09:23   #1424
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez AnDzZia Pokaż wiadomość
Dziewczyny moim zdaniem trochę przesadzacie. Przecież wiadomo że Atrederm nie będzie działał tak że nie będzie znaku na twarzy. Musi coś z nią robić żeby zaskórniki zaczęły znikać. Trzeba się z tym pomęczyć. Jeżeli ktoś ma naprawdę dość poważne problemy z cerą tak jak np. ja czyli bardzo dużo zaskórników na brodzie policzkach nosie i pojedyncze pryszcze i krostki to nic go nie ratuje jak codzienne stosowanie Atredermu bo tak naprawdę stosowanie 2 razy w tygodniu nic większego nie przyniesie niż wygładzenie skóry. Dermatolog przepisał mi Atrederm i antybiotyk Duac. Stosuje je lekko ponad dwa miesiące ale Duac musiałam wyrzucić ze względu na to że mógł być otwarty tylko dwa miesiące. Duac rano Atrederm wieczorem. I tez ciężko jest nieraz poradzić sobie z tym że skóra się łuszczy i piecze ale moim zdaniem to trzeba przeboleć. W ciągu 2 miesięcy zrobiłam 3 przerwy jednodniowe od Atredermu i powiem wam że mam jeszcze tego dość sporo. Lekko zbladło skóra jest wygładzona ale zaskórniki nadal są i teraz właśnie się zastanawiam czy nie powinnam iść znowu do dermatologa ale raczej wykorzystam do końca Atrederm(niewiele mi go zostało) i zobaczę jak będzie dalej.



Absolutnie nie zgadzam sie z tym co napisalas.
Stosujac bez przyzwyczajenia twarzy do substancji czynnej mozna sobie narobic wiecej szkody niz pozytku! Retinoidy to nie delikatne kremy nawilzajace. Jesli skora robi sie mozno zaczerwieniona, piecze nawet woda itd. to nalezy zrobic przerwe, bo zle to moze sie skonczyc.
Z pogrubionym to juz nie zgadzam sie wiecej niz absolutnie Wygladzenie skory to moze przyniesc peeling enzymatyczny, retinoid powinien zrobic o wiele wiecej.
Atre z tego co wiem ma rozne stezenia, ja np. mogla po miesiacu stosowania uzywac Zorac 0,05% codziennie, natomiast gdy przeszlam na 0,1% musialam przystopowac.
Nie ma co sie meczyc na sile dziewczyny, obserwowac reakcje skory i jak bedzie zle przystopowac.

PS. Duac rano, a gdzie miejsce na filtr?
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 17:42   #1425
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja nie zamierzam stosować codziennie, to naprawdę nie jest przesada, żeby robić przerwy. Jak skóra jest czerwona i podrażniona, to znaczy, że dla niej to za często. Nie zamierzam sobie porobić kolejnych blizn na buzi, tym razem z czystej głupoty, na dekolcie mam już placek po codziennym używaniu Atre przez tydzień.
Chyba Patryka stosuje codziennie, ale z tego, co pamiętam, też musiała przyzwyczaić skórę. I bardzo bardzo mocno nawilża.
Dokładnie tak Na początku przez długi czas używałam Atre średnio co trzy dni, i to było dużo, bo skóra piekła, paliła, była czerwona i wrażliwa nawet na wodę. Zwiększać częstotliwość trzeba stopniowo, inaczej można sobie zrobić krzywdę... Teraz stosuję Atre codziennie bez przerw, ale mocno nawilżam skórę, myję z wodą i żelem łagodnym (liliputz bez sles) tylko raz dziennie, a krem mega tłusty daję zawsze po użyciu Atedermu, bo inaczej podrażnienie skóry jest zbyt duże...

Aha, i dodam, że przy stosowaniu z przerwami efekt był, i to duży
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 09:50   #1426
Zocha47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Atrederm

Stosowałam atrederm 4 miesiące i efekt powalający. Ani jednej niespodzianki na twarzy Teraz używam epiduo, tek profilaktycznie. Na prawdę warto się przemęczyć (piekąca skora, czerwona, wysyp itd) żeby potem cieszyć się doskonalą cera
Zocha47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 11:36   #1427
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

a po jakim czasie dajecie coś nawilżającego ?? tzn atre i po ok 2h kremik?
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 12:43   #1428
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
a po jakim czasie dajecie coś nawilżającego ?? tzn atre i po ok 2h kremik?
Najlepiej odczekać chociaż godzinę Chociaż mi się zdarzyło dawać krem np. po 30 minutach, bo chciałam iść już spać i nic się chyba nie działo strasznego, aczkolwiek wydaje mi się, że mocniej się łuszczę, jak tą godzinę odczekam.

Patryka
, a jak u Ciebie z efektami? Bo stosujesz już prawie 7 miesięcy, o ile dobrze pamiętam, myślę i liczę Pewnie już jest bosko
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 13:01   #1429
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość

Patryka
, a jak u Ciebie z efektami? Bo stosujesz już prawie 7 miesięcy, o ile dobrze pamiętam, myślę i liczę Pewnie już jest bosko
Efekt IMO świetny Fajnie zacząć w końcu słyszeć komplementy, że ma się ładną cerę. W ogóle nic mi już nie wyskakuje. Co prawda jeszcze zostalo mi trochę przebarwień, a zaskórniki z nosa nie zlazly, ale porównując do tego, co było wcześniej - niebo a ziemia, efekt przerósł moje oczekiwania
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 13:04   #1430
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Efekt IMO świetny Fajnie zacząć w końcu słyszeć komplementy, że ma się ładną cerę. W ogóle nic mi już nie wyskakuje. Co prawda jeszcze zostalo mi trochę przebarwień, a zaskórniki z nosa nie zlazly, ale porównując do tego, co było wcześniej - niebo a ziemia, efekt przerósł moje oczekiwania
To super Mam nadzieję, że ze mną też tak będzie Chociaż już jeden komplement dostałam, od przyjaciółki, która ma idealną cerę, że moja się niesamowicie wygładziła
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 13:07   #1431
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Efekt IMO świetny Fajnie zacząć w końcu słyszeć komplementy, że ma się ładną cerę. W ogóle nic mi już nie wyskakuje. Co prawda jeszcze zostalo mi trochę przebarwień, a zaskórniki z nosa nie zlazly, ale porównując do tego, co było wcześniej - niebo a ziemia, efekt przerósł moje oczekiwania
Ja stosuje Zorac juz 4 miesiace i nadal ciagle cos wyskakuje na policzkach I zostawia zaczerwienione slady
Ale ruszyl mi pieknie zamkniete zaskorniki na nosie i w jego okolicach, po czarnych kropach(ktore nie ugiely sie nawet przed BHA) zostaly jasniutkie niedomkniete pory(nie wiem jak to inaczej opisac)
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 13:12   #1432
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
To super Mam nadzieję, że ze mną też tak będzie Chociaż już jeden komplement dostałam, od przyjaciółki, która ma idealną cerę, że moja się niesamowicie wygładziła
No widzisz, teraz już będzie tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Ja stosuje Zorac juz 4 miesiace i nadal ciagle cos wyskakuje na policzkach I zostawia zaczerwienione slady
Ale ruszyl mi pieknie zamkniete zaskorniki na nosie i w jego okolicach, po czarnych kropach(ktore nie ugiely sie nawet przed BHA) zostaly jasniutkie niedomkniete pory(nie wiem jak to inaczej opisac)
Wiesz, mi po czterech miesiącach jeszcze czasem coś tam wyskoczyło, więc u Ciebie też może być lepiej z biegiem czasu
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 13:45   #1433
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

U mnie też raz na jakiś czas coś wyskakuje, ale to jest najwyżej jeden ropniak na raz + ewentualnie taki mały czerwony bolący placuszek. Ale i tak jest dużo lepiej, bo jeszcze gdzieś 1,5 miesiąca temu miałam takie kolonie małych ropnych pryszczy, które nie chciały za nic zniknąć. A teraz elegancko, 2 dni sobie pobędzie taki prychol i już jest strupek
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 15:07   #1434
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
U mnie też raz na jakiś czas coś wyskakuje, ale to jest najwyżej jeden ropniak na raz + ewentualnie taki mały czerwony bolący placuszek. Ale i tak jest dużo lepiej, bo jeszcze gdzieś 1,5 miesiąca temu miałam takie kolonie małych ropnych pryszczy, które nie chciały za nic zniknąć. A teraz elegancko, 2 dni sobie pobędzie taki prychol i już jest strupek
Po ok 2 miesiacach tez mialam takie kolonie Teraz tez jakis ropnik pojedynczy(nie liczac ostatniedo drugiego wysypu )
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 21:30   #1435
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

ja jestem straszny eksperymenciarz więc nie zawsze z atre wyrabiam codziennie) cierpliwości trzeba to fakt
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:32   #1436
kamila27b
Raczkowanie
 
Avatar kamila27b
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 272
Dot.: Atrederm

To, że skóra piecze nawet pali po którymś razie stosowania Atre, to mogęwytrzymać. Jeżeli tak WOLNO to oczywiście - da się to przeżyć. Ale chciałabym wiedzieć czy właśnie taki rzeczy WOLNO a może NIE wolno robić.. Wydaję mi się że na zaczerwienioną, złuszczoną skórę, tego się nie stosuje. Dermatolog mi opowiadała o jakimś chłopaku, który od nadmiaru Atredermu narobił soie dziur na twarzy !! Ale nie wiem czy było to właśnie od stosowania tego leku na zaczerwienioną skórę która przy okazji piekła , czy tez nie.
__________________



http://www.mojeciuchy.pl/u/kamilab/

lub

http://szafa.pl/profil/kamila27b

Zobacz, być może któryś z moich ciuszków Ci się spodoba.
W swoich ofertach posiadam głównie NOWE
ubrania, torby,kurtki.

ZAPRASZAM!
kamila27b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 17:06   #1437
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kamila27b Pokaż wiadomość
To, że skóra piecze nawet pali po którymś razie stosowania Atre, to mogęwytrzymać. Jeżeli tak WOLNO to oczywiście - da się to przeżyć. Ale chciałabym wiedzieć czy właśnie taki rzeczy WOLNO a może NIE wolno robić.. Wydaję mi się że na zaczerwienioną, złuszczoną skórę, tego się nie stosuje. Dermatolog mi opowiadała o jakimś chłopaku, który od nadmiaru Atredermu narobił soie dziur na twarzy !! Ale nie wiem czy było to właśnie od stosowania tego leku na zaczerwienioną skórę która przy okazji piekła , czy tez nie.
Wiesz, to jest możliwe, żeby sobie po prostu popalić twarz do tego stopnia. Chodzi tylko o to, żeby "sparzyć" górną warstwę naskórka, żeby się złuszczyła, a nie żeby palić najgłębiej jak się da.
Poza tym ta skóra, która wyłazi spod złuszczonej jest bardzo delikatna i wrażliwa, dlatego właśnie trzeba używać filtrów i dlatego naprawdę ostrożnie trzeba się z nią obchodzić.
Poza tym z czerwoną twarzą moim zdaniem wygląda się dużo gorzej niż z trądzikiem, no jakby się zasnęło na solarium Oczywiście, można to zakryć podkładem, ale i tak szczypie, a to nie jest zbyt komfortowe.

Chociaż u mnie czerwień i pieczenie znika po jednym dniu połażenia z filtrem Babydream i podkładem mineralnym (ale mimo krycia wyglądam jakbym miała gorączkę. Dlatego staram się nie dopuszczać do takich sytuacji, ale wiadomo, że zdarza mi się przesadzić).
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 08:06   #1438
marznia
Raczkowanie
 
Avatar marznia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Atrederm

W piątek dołączyłam do Was - stosujących Atrederm. Posmarowałam się dwa dni pod rząd, nakładając bardzo cienką warstewkę. Czułam tylko delikatniutkie szczypanie, a przy zmywaniu rano lekko twarz mnie piekła, ale ogólnie nic bardziej niepokojącego się nie działo. Mimo tego postanowiłam, że kolejnego dnia już zrezygnuję ze smarowania, mając na uwadze Wasze doświadczenia. Myślałam, że skoro Atrederm prawie w ogóle mnie nie podrażnił to żadnej 'wylinki' nie będzie. Myliłam się! Dwa dni później skóra schodziła strasznie. Może to nie byłby taki ogromny problem, bo nie towarzyszyły temu jakieś inne niepokojące objawy (typu intensywne zaczerwienienie, wysypka itd.), ale nałożenie na to filtra było katastrofą. Akurat wtedy zastosowałam Babydream, który jeszcze podkreślał te skórki i wyglądało to bardzo nieestetycznie. Jak Wy sobie z tym radzicie? Ja musiałam niestety zrobić peeling. Nie mogłam tak wyjść do ludzi. Ale po tym zabiegu skóra piekła mnie niesamowicie. Ale efekty: już teraz są super - skóra jest napięta, jak na razie nie mam wysypu (wspominałyście, że na początku występuje 'oczyszczanie'), ale to może jeszcze za wcześnie. Nie wysuszyła mi się jakoś bardzo. Wystarczyły dwie noce z Babydream nagietkowym. Postanowiłam, że będę stosowała dwa razy w tygodniu - środa i czwartek. Myślicie, że to dobry pomysł?

Edytowane przez marznia
Czas edycji: 2009-11-26 o 08:11
marznia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 10:51   #1439
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez marznia Pokaż wiadomość
W piątek dołączyłam do Was - stosujących Atrederm. Posmarowałam się dwa dni pod rząd, nakładając bardzo cienką warstewkę. Czułam tylko delikatniutkie szczypanie, a przy zmywaniu rano lekko twarz mnie piekła, ale ogólnie nic bardziej niepokojącego się nie działo. Mimo tego postanowiłam, że kolejnego dnia już zrezygnuję ze smarowania, mając na uwadze Wasze doświadczenia. Myślałam, że skoro Atrederm prawie w ogóle mnie nie podrażnił to żadnej 'wylinki' nie będzie. Myliłam się! Dwa dni później skóra schodziła strasznie. Może to nie byłby taki ogromny problem, bo nie towarzyszyły temu jakieś inne niepokojące objawy (typu intensywne zaczerwienienie, wysypka itd.), ale nałożenie na to filtra było katastrofą. Akurat wtedy zastosowałam Babydream, który jeszcze podkreślał te skórki i wyglądało to bardzo nieestetycznie. Jak Wy sobie z tym radzicie? Ja musiałam niestety zrobić peeling. Nie mogłam tak wyjść do ludzi. Ale po tym zabiegu skóra piekła mnie niesamowicie. Ale efekty: już teraz są super - skóra jest napięta, jak na razie nie mam wysypu (wspominałyście, że na początku występuje 'oczyszczanie'), ale to może jeszcze za wcześnie. Nie wysuszyła mi się jakoś bardzo. Wystarczyły dwie noce z Babydream nagietkowym. Postanowiłam, że będę stosowała dwa razy w tygodniu - środa i czwartek. Myślicie, że to dobry pomysł?
Stosując Atrederm musisz pomyśleć o odpowiednim nawilżaniu.
Polecam ten wątek jako źródło wiedzy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...BFanie+kuracji

Podobnie jak Ty w zeszłym roku w okresie jesienno-zimowym oraz w bieżącym na początku dwa razy w tygodniu dwa dni pod rząd aplikowałam Atre. Stosując środa-czwartek ze skórkami będziesz mierzyć się prawdopodobnie podczas weekendów.
I tak tydzień w tydzień.
Aktualnie stan skóry po kuracji pozwała mi to robić raz w tygodniu używając stężenia 0,05.
Mimo tego nawilżanie obowiązkowe.
W przeciwnym wypadku zupełnie wysuszysz sobie skórę, a na "wylinkę" z każdym tygodniem będzie mocniej/gorzej reagowała, co odbije się na jej stanie.
Przy odpowiednim nawilżaniu daje się to opanować.

Edytowane przez cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Czas edycji: 2009-11-26 o 11:05
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 12:11   #1440
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Ja stosuję peeling enzymatyczny i jest git - skórki usunięte, nic niepodrażnione. Mechanicznego bałabym się użyć.
Do tego ja nie mogę sobie pozwolić na weekendowe łuszczenie, bo w soboty mam zajęcia i muszę wyglądać tak, żeby nie straszyć

A i powiem, że po 3 miesiącach z Atre 0,05 mogę stosować codziennie, ale nie obłażę ze skóry, dlatego chcę poprosić dermę o najmocniejszy. Wizytę mam 2 grudnia.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.