Odchudzanie po 30 i później II - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-24, 10:21   #1441
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cytat:
Napisane przez gnomo Pokaż wiadomość
Ja chce! Opowiadaj.



No to jednak potrzebuje psychologa. Ale to nie do konca tak, ze czekam z zakupami. Ostatnio kupilam 4 pary spodni.



Pisalam juz ze pasuja mi obydwa. A najlepiej by bylo za rok zebym zdazyla sie doprowadzic do porzadku.
no to opowiedziałam

ja tez zawsze sobie mowie, ze kupie spodnie jak moja doopa bedzie wygladala tak jak chce, ale ze zawsze sie to bardzo odwleka to jestem zmuszona kupic zanim to nastapi

to sie spotkacie i teraz i za rok, dziewczyny beda lepiej widzialy roznice

tez bym sie chciala z wami spotkac chlip
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 10:24   #1442
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

navi rozwaliłaś mnie na amen....
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 10:27   #1443
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Beatko, gnomo gdzie to spotkanie?
a ja jutro mam dzień cały zawalony po różnych fryzjerach, kosmetyczkach, ginekologach itp
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 10:33   #1444
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Navi ja tez nie zjem nieposolonej jajecznicy, jajka czy pomidora bo mnie cofnie
staram sie solić mniej ale i tak za dużo solę
ale jak już mam do wyboru np pyszne ale niezdrowe albo zdrowe ale już mniej pyszne to wybiorę raczej to drugie, chyba, ze mam moment załamania jakiegoś czy superdoła
ale jedzenie nie(do)solone jest dla mnie niejadalne
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 10:34   #1445
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
navi rozwaliłaś mnie na amen....
hehe
zebys widziala nasze miny jak wszyscy pokolei rozkladali rece w bezradnosci.. coz za adrenalinka

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
Beatko, gnomo gdzie to spotkanie?
a ja jutro mam dzień cały zawalony po różnych fryzjerach, kosmetyczkach, ginekologach itp
ooo fajnie masz, no moze oprocz gina choc w koncu czegos sie dowiesz.. jak dobrze pojdzie
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 10:35   #1446
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Navi ja tez nie zjem nieposolonej jajecznicy, jajka czy pomidora bo mnie cofnie
staram sie solić mniej ale i tak za dużo solę
ale jak już mam do wyboru np pyszne ale niezdrowe albo zdrowe ale już mniej pyszne to wybiorę raczej to drugie, chyba, ze mam moment załamania jakiegoś czy superdoła
ale jedzenie nie(do)solone jest dla mnie niejadalne
ja wogóle nie uzywam soli, to co dla normalnych ludzi jest posolone, dla mnie jest przesolone
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 10:37   #1447
gnomo
Rozeznanie
 
Avatar gnomo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 756
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Navi, przygoda niezla. Ja bym na Twoim miejscu (majac w perspektywie egzamin) chyba szalu dostala przy tym niepasujacym kole!! To po co komu taki zapas?!! A tak w ogole mieliscie szczescie ze trafiliscie na tak fantastycznych ludzi. I to w czasach gdzie wiekszosc patrzy tylko na czubek wlasnego nosa.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
zone opiera sie na zasadzie 30/30/40 i diametralnie różni się od 10PŻ
A mnie sie wydaly podobne. Ale ja w sumie 10 PZ nie znam za dobrze.

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
no on np. nie zje nieposolonej jajecznicy. w ogole soli na potege a ja nie moge go od tego odzwyczaic
ale wiadomo, chyba kazdy jak ma do wyboru to co lubi to wybierze wlasnie to. jak lubi solone, to zje solone.
swoja droga, jak mozna wyplewic taka milosc do soli bo ja juz bezradnie rozkladam rece on soli wszystko-o jajkach nie wspomne ale i pomidora, ogorka, papryke(!!!). wszystko musi byc posolone, bo inaczej jest 'bez smaku'. tlumaczenie, ze sol zatrzymuje wode w organizmie na niewiele oczywiscie sie zdaje...
Rozumiem solenie pomidora i ogorka. Chociaz staram sie zastepowac ja ziolami ale solic papryke?!

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
ja tez zawsze sobie mowie, ze kupie spodnie jak moja doopa bedzie wygladala tak jak chce, ale ze zawsze sie to bardzo odwleka to jestem zmuszona kupic zanim to nastapi
Tez tak mialam a teraz wpadam do pewexu i jak mi sie cos podoba to biore. Najwyzej wyrzuce.

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
Beatko, gnomo gdzie to spotkanie?
a ja jutro mam dzień cały zawalony po różnych fryzjerach, kosmetyczkach, ginekologach itp
Jak na razie omawiamy "kiedy" o "gdzie" jeszcze mowy nie bylo.
gnomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 10:37   #1448
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
hehe
zebys widziala nasze miny jak wszyscy pokolei rozkladali rece w bezradnosci.. coz za adrenalinka



ooo fajnie masz, no moze oprocz gina choc w koncu czegos sie dowiesz.. jak dobrze pojdzie
w sobotę idę na wesele i muszę się jakoś do ładu doprowadzić
a nie mówiłam- kupiłam sukienkę w końcu, ale jeszcze poprawki mi robią,
złota z koronkowym półgolfem
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 10:40   #1449
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Navi ja tez nie zjem nieposolonej jajecznicy, jajka czy pomidora bo mnie cofnie
staram sie solić mniej ale i tak za dużo solę
ale jak już mam do wyboru np pyszne ale niezdrowe albo zdrowe ale już mniej pyszne to wybiorę raczej to drugie, chyba, ze mam moment załamania jakiegoś czy superdoła
ale jedzenie nie(do)solone jest dla mnie niejadalne
no tak, on jak ma do wyboru pyszne ale niezdrowe, to wybierze wlasnie to
ale to facet, on nie musi sie martwic, ze mu doopka urosnie, albo biodra beda szersze...
wlasnie zgrywam zdjecia z Mazur, zaraz beda do was frunąć, tylko pozmniejszam troche
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 10:41   #1450
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Pinwgin, nie dostałam żadnego PW od Ciebie
Ja mam ten http://www.allegro.pl/item215002677_..._biodrowy.html tylko niebieski, nawet u tego samego sprzedawcy Mój chłopak kiedyś kupił taki sam w Campusie, ale o wiele droższy.

Jeśli chodzi o małe bidoniki, to widzę że New Line tez ma coś takiego http://www.runnersworld.pl/product_i...dbc6391ce89bd9, ja widziałam tylko New Balance, trener miał na długie wybiegania-przy małych bidonikach jest to ułtawienie że się nie zakrztusisz nie musisz przerywać biegu bo to jest mała porcyjka płynu w sam raz na 1 chlup, natomiast koledzy po prostu mówili, że dużo zachodu z tymi małymi pojemniczkami, tylko tyle.

Tu masz NB http://www.newbalance.pl/produkty.aspx?id=98 (jest ich dużo na stronie)- to jedna z najlepszych firm dla biegaczy, jeśli chodzi Ci o jakość Jeśli nie chcesz inwestować i jeszcze nie złapałaś bakcyla, zawsze możesz kupić coś na allegro, dużo tam tego jest.

BTW, Pingwin-> przekonałaś się w końcu do aerobów? Jak długo? Chyba nie na czczo? ;]
inch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 10:43   #1451
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cześć Ślicznotki

Wszystkiego, co najlepsze!!!! duuuzo miłości, słodkości i zabawek!!! pociechy z Rodziców i Siostrzyczki )) sto lat i całuski dla słodkiej i ślicznej Helenki!!!

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
istotne jest:
wiara, ze jak sie schudnei to życie będzie lepsze
czekanie ze wszystkim na czas jak sie schudnie
niennawiść do wlasnego ciała: powstaje takie rozdzielenie: ten wstrętny
tluszcz to nie ja to nie moje cialo
poczucie niższej wartości
wstyd
zazdrość i niechęć wobec osób szczupłych
poczucie winy, że się je
jedzenie w nocy
ustępowanie innym i nie wyrażanie swojego zdania
trwanie w złych układach personalnych, bo i tak na nic lepszego nie zasługuję itp
Nie mam tendencji z tego, co widzę, ale jak już mówiłam to geny, bo po nocach jadam dużo, rano wcale, jem kalorycznie, w stresie nic nie jem, bo mam brzuch ściśnięty. Ale moja mama i tata to szczuplaki mimo wieku, fakt, że my energiczni jesteśmy, choć w sumie jemy dużo, jako rodzina. Sama już nie wiem.

Cytat:
Napisane przez gnomo Pokaż wiadomość
Wrrrr No i moj ukochany typ butow zabroniony dla mnie?!!?! No to jest tylko jedna rada. Bede nosic buty z paskiem i dlugie spodnie.

Jakies plusy sa tylko mnie jest ciezko je teraz zobaczyc spoza minusow. Poza tym narzeka sie latwiej niz pisze o dobrych chwilach.
Gnomo sa pewne ciuchy, w których idealnie i bez zarzutu wyglądają, moim zdaniem osoby wyjatkowo szczupłe, wysokie i zgrabne. Np w spodniach typu rurki i nikt mi nie wmówi, że Britnej Spirs wygląda w nich seksownie, niestety dobrze leżą tylko na chudej Victorii Beckham, choć osobiscie takie spodnie to nie mój pułap estetyczny
Dlatego też Ty musisz wybierać buty zapinane POD kostką. Ja mam grubsze łydki, więc mogę Ci doradzić. Spódnica trapezy najlepiej, mogą mieć kliny wszyte, długość ciut za kolano, nigdy do połowy łydki, bo przysadziście to wygląda. Lepiej załóż dopasowaną górę, a luźniejszą spódniczkę. Rajstopy niezależnie od grubości DEN tylko matowe i nigdy białe, czy we wzorki, gładkie. Itd. itp. Tak, jak Beatka pisała i kolory

O dobrych chwilach raczej się fajniej pisze, a o cięższych w sensie potrzeby wyżalenia się. Sama miałam różne kiepskie doświadczenia z podrzutkami, Rzabcia świadkiem, ale od 2 lat jestem w związku z podrzutkiem skrojonym dla mnie i wymarzeńcem

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
oj wole zapytac czy ktos chce posluchac, bo to bardzo dluga i nudna historia choc dla mnie to byla podroz zycia...
Bardzo ciekawa historia Navi

My w ub.roku latem jechaliśmy na bitwe pod Grunwaldem skrótem, który był na mapie podrzutka, ale mieszkańcy nic o nim nie słyszeli i traktor musiał nas wyciagać :hahaha" swojaki mieli ubaw po pachy

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a tak na marginesie: jeżeli ktoś tyje w sytuacjach stresowych tzn. ma problemy z jedzeniem, bo traktuje je jako pocieszyciela
No właśnie ja nie jem wtedy nic zołądek odmawia współpracy, dobrze, że pić mogę

Dziewczynki dostałam już przesyłkę z biochemii i mam już dziś na buzi kwas hialuronowy, jejkuś polecam, bo super się czuję Preparat nr. dwa muszę sobie złożyć wieczorkiem sama to tez dam znać
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 10:44   #1452
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
gnomo my w ogole mielismy w niedziele rano wyjechac, ale go przekonalam, ze na wszelki wypadek lepiej w sobote. moze w niedziele nic takiego by sie nie stalo, ale gdyby jednak, to bym sie załamała spozniajac sie na poprawke do ktorej sie caly tydzien uczylam (ze nic z tego i tak nie wyniknelo to inna historia ). gdyby sie nie udalo, to nocowalibysmy w hotelu i ja bym wracala pksem o 5 rano, ale wcaaaale mi sie to nie usmiechalo.
a zapas wcisnal nam byly wlasciciel zapewniajac ze pasuje... a komu by przyszlo do glowy to sprawdzać ...

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
ja wogóle nie uzywam soli, to co dla normalnych ludzi jest posolone, dla mnie jest przesolone
dokladnie tak jak ja

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
w sobotę idę na wesele i muszę się jakoś do ładu doprowadzić
a nie mówiłam- kupiłam sukienkę w końcu, ale jeszcze poprawki mi robią,
złota z koronkowym półgolfem
mmm slicznie musi wygladac blond aniołek w złotej sukience
mam nadzieje ze nam sie pokazesz

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawa historia Navi

My w ub.roku latem jechaliśmy na bitwe pod Grunwaldem skrótem, który był na mapie podrzutka, ale mieszkańcy nic o nim nie słyszeli i traktor musiał nas wyciagać :hahaha" swojaki mieli ubaw po pachy(...)
mnie z mama kiedys furmanka wyciagala

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-08-18 o 17:10 Powód: post pod postem
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 10:51   #1453
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
no on np. nie zje nieposolonej jajecznicy. w ogole soli na potege a ja nie moge go od tego odzwyczaic
ale wiadomo, chyba kazdy jak ma do wyboru to co lubi to wybierze wlasnie to. jak lubi solone, to zje solone.
A w moim związku to ja jestem raczej facetem, bo jem niezdrowo, kalorycznie i dużo mój podrzutek je bardzo zdrowo uwielbia rzeczy, na które inni panowie patrzą krzywym wzrokiem i odwrotnie

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
tez bym sie chciala z wami spotkac chlip
Ja też chlip

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
w sobotę idę na wesele i muszę się jakoś do ładu doprowadzić
a nie mówiłam- kupiłam sukienkę w końcu, ale jeszcze poprawki mi robią,
złota z koronkowym półgolfem
Oreganko czekamy na fotki

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
no tak, on jak ma do wyboru pyszne ale niezdrowe, to wybierze wlasnie to
ale to facet, on nie musi sie martwic, ze mu doopka urosnie, albo biodra beda szersze...
wlasnie zgrywam zdjecia z Mazur, zaraz beda do was frunąć, tylko pozmniejszam troche
No, jak to nie musi się martwić? jak to nie urosnie?? a brzuch?? a takie niby piersi?? fuj
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 10:54   #1454
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Oj kusisz Iwonko, kusisz

Jak mąż Ann ma mieć rozrywkę zapewnionę to moze w tej Silesii sie spotakamy?
Zoabaczymy jeszcze co Anusia powie

Iwonko z Łodzi blisko - przyjeżdzaj
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:00   #1455
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Ale fotki to dopiero po weselu będą, mam mały dylemat co do tej sukienki
to jest tym obcisłej eleganckiej kiecki, zastanawiam się nad dodatkami, czy wyskoczyć w swoich brązowych sandałkach, kupić brązowe kolczyki i bransoletkę może jakąś
nie wiem czy ten brąz wogóle pasuje, nie sprawdzałam bo kiecka bedzie do odbioru dopiero w czwartek
czy opcja nr 2- mam na oku super wygodne, przy okazji eleganckie buciki, cała pięta, zapięcie na kostkę, wolne palce, w kolorze lekko mieniącego się złotka, ale czy wtedy nie będę wyglądała jak idiotka złota sukienka, jasne buty i torebka, wtedy nie wiem co z biużuterią
co radzicie?
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:05   #1456
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Oreganko bez fotek ciężko powiedzieć
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:09   #1457
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Navi, no nieźle
Nam też się zdarzyło kiedyś z Mazur wracać kilkanaście godzin - wiadomo, podróż z przygodamie

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
E to nie jest tak, ze masz zjeść np. śledzie, których nienawidzisz
masz do wyboróu 2 dania, które lubisz: jedno jest pyszne drugie niezbyt dobre ( np. jajecznica i niedosolona jajecznica, jagody i dość kwaśne jagody)
osobo gruba zje dużo dobrego a tego niezbyt dobreg mniej niż oosba chuda, która zje po równo

navi niezła historia

zone opiera sie na zasadzie 30/30/40 i diametralnie różni się od 10PŻ

a tak na marginesie: jeżeli ktoś tyje w sytuacjach stresowych tzn. ma problemy z jedzeniem, bo traktuje je jako pocieszyciela
Rozumiem
Chociaż nie rozumiem dlaczego miałabym wziąć, to co mi mniej smakuje, jeśli mogę to, co bardziej No, chyba, że jest określona pula jedzenia do podziału - wtedy musi być sprawiedliwie

Wiesz, z tym pocieszycielem to nie do końca tak - czasem właśnie nie mogłam jeść, a i tak tyłam A sister i mama, czy się się zażerają samymi kalorycznymi rzeczami, czy nie mogą jeść - to chudną
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:12   #1458
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Oreganko bez fotek ciężko powiedzieć
No właśnie Oreganko bez fotek to nic nie mozna powiedzieć raczej.
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:13   #1459
gnomo
Rozeznanie
 
Avatar gnomo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 756
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
no tak, on jak ma do wyboru pyszne ale niezdrowe, to wybierze wlasnie to
ale to facet, on nie musi sie martwic, ze mu doopka urosnie, albo biodra beda szersze...
wlasnie zgrywam zdjecia z Mazur, zaraz beda do was frunąć, tylko pozmniejszam troche
Moze mu doopka nie urosnie ale brzuchol pewnie tak. Niestety wiekszosc facetow ma to w nosie. A im mniej reprezentacyjnie wyglada facet tym ma bardziej krytyczne uwagi co do wygladu kobiet (sadzac po komentarzach uslyszanych w tramwajach/autobusach).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Gnomo sa pewne ciuchy, w których idealnie i bez zarzutu wyglądają, moim zdaniem osoby wyjatkowo szczupłe, wysokie i zgrabne. Np w spodniach typu rurki i nikt mi nie wmówi, że Britnej Spirs wygląda w nich seksownie, niestety dobrze leżą tylko na chudej Victorii Beckham, choć osobiscie takie spodnie to nie mój pułap estetyczny
Dlatego też Ty musisz wybierać buty zapinane POD kostką. Ja mam grubsze łydki, więc mogę Ci doradzić. Spódnica trapezy najlepiej, mogą mieć kliny wszyte, długość ciut za kolano, nigdy do połowy łydki, bo przysadziście to wygląda. Lepiej załóż dopasowaną górę, a luźniejszą spódniczkę. Rajstopy niezależnie od grubości DEN tylko matowe i nigdy białe, czy we wzorki, gładkie. Itd. itp. Tak, jak Beatka pisała i kolory

O dobrych chwilach raczej się fajniej pisze, a o cięższych w sensie potrzeby wyżalenia się. Sama miałam różne kiepskie doświadczenia z podrzutkami, Rzabcia świadkiem, ale od 2 lat jestem w związku z podrzutkiem skrojonym dla mnie i wymarzeńcem
Chyba zostaniesz moim nadwornym stylista! Tymi bialymi rajstopami wywolalas u mnie dreszcz. Ja nie moge ptarzec na kogos w bialych rajstopkach niezaleznie czy ma chude nogi czy grube! Brrrr Co do kiecki w trapez to juz dawno doszlam do takiego wniosku tylko ciezko taka kupic. Poza chwilowa moda jakies 10 lat temu ciezko i cos takiego ustrzelic.

Podrzutka gratuluje.

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
gnomo my w ogole mielismy w niedziele rano wyjechac, ale go przekonalam, ze na wszelki wypadek lepiej w sobote. moze w niedziele nic takiego by sie nie stalo, ale gdyby jednak, to bym sie załamała spozniajac sie na poprawke do ktorej sie caly tydzien uczylam (ze nic z tego i tak nie wyniknelo to inna historia ). gdyby sie nie udalo, to nocowalibysmy w hotelu i ja bym wracala pksem o 5 rano, ale wcaaaale mi sie to nie usmiechalo.
a zapas wcisnal nam byly wlasciciel zapewniajac ze pasuje... a komu by przyszlo do glowy to sprawdzać ...
Ja bym pewnie sprawdzila.... Wprawdzie nie mam prawa jazdy ani samochodu ale znam swoja nerwice natrectw i sprawdzanie roznych rzeczy!
gnomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 11:14   #1460
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No właśnie Oreganko bez fotek to nic nie mozna powiedzieć raczej.
to niedobrze, bo w czwartek to już późnawo będzie, żeby dodatki kupić
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:14   #1461
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

obawiam sie ze ze zlotymi butkami moze byc za duzo tego dobrego, ale tak jak dziewczyny uwazam ze bez zdjecia nic sie nie da ocenic..

E, podroz z przygodami to jest to
przynajmniej mamy co wspominac
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:16   #1462
gnomo
Rozeznanie
 
Avatar gnomo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 756
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Myslicie ze jak wysle sms-a to ta lala przestanie mi co chwile truc o willi AXE?!!
gnomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:17   #1463
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cytat:
Napisane przez gnomo Pokaż wiadomość
Myslicie ze jak wysle sms-a to ta lala przestanie mi co chwile truc o willi AXE?!!
heeh też mnie to wkurza do nieprzytomności...

a jeszcze jedno pytanko żeby buzia się nie świeciła to puder sypki trza?
jakieś sprawdzone ktoś ma?
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:18   #1464
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No, jak to nie musi się martwić? jak to nie urosnie?? a brzuch?? a takie niby piersi?? fuj
Cytat:
Napisane przez gnomo Pokaż wiadomość
Moze mu doopka nie urosnie ale brzuchol pewnie tak. Niestety wiekszosc facetow ma to w nosie. A im mniej reprezentacyjnie wyglada facet tym ma bardziej krytyczne uwagi co do wygladu kobiet (sadzac po komentarzach uslyszanych w tramwajach/autobusach).
no wiem wlasnie.. brzuszek to juz ma w ogole jest taki w sobie, ale to przez leki ktore kiedys bral, nie przez obzarstwo.
ma pewne kompleksy, ale zeby zabrac sie za zdrowe jedzenie to juz gorzej..
a sport, w zyciu!
wprawdzie ma astme wiec duzy wysilek zabroniony, ale fakt faktem ruszyc doopke by mogl
i jeszcze ja przy nim wiecej niezdorwych rzeczy zzeram


Cytat:
Napisane przez gnomo Pokaż wiadomość
Ja bym pewnie sprawdzila.... Wprawdzie nie mam prawa jazdy ani samochodu ale znam swoja nerwice natrectw i sprawdzanie roznych rzeczy!
nam to nie przyszlo do glowy mowi ze dobre, no to dobre! tylko on tam nakombinowal cos strasznie i mamy nietypowe sruby do ktorych nikt nie ma klucza.. coz, wniosek taki ze wiecej nie mozemy lapac gum
a jak tylko minie 6 mcy to go opychamy.. juz szukamy następcy.
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:18   #1465
gnomo
Rozeznanie
 
Avatar gnomo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 756
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
E, podroz z przygodami to jest to
przynajmniej mamy co wspominac
No i mozna sprawdzic podrzutka w sytuacji kryzysowej. Czy dziala czy czeka na pomoc "z nieba"!
gnomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:22   #1466
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
oreganko na pewno jakas baza jest dobra pod podklad, tyle ze to kosztuje.. ja uzywam stay matte rimmela i jestem zadowolona, mimo ze to niska polka to matuje naprawde porzadnie

gnomo, dokladnie ja na szczescie wiedzialam ze z jego glową i pomoca nieba jakos do domu dotrzemy. predzej czy pozniej

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-08-18 o 17:11 Powód: post pod postem
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:25   #1467
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
oreganko na pewno jakas baza jest dobra pod podklad, tyle ze to kosztuje.. ja uzywam stay matte rimmela i jestem zadowolona, mimo ze to niska polka to matuje naprawde porzadnie
ja mam suchą skórę raczej, podkładu używam visible lift, na to puder w kamieniu, pod to nakładam zwykły krem nawilżający bez tego podkładu bym nie nałożyła
ale po jakimś czasie świeci mi się pyszczek, a na zdjęciach to nie będzie estetycznie wyglądało, dlatego myślałam żeby jakimś transparentym pudrem się machnąć
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:25   #1468
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Dziewczyny trzymajcie kciuki bo piecze sie drugi torcik tylko gdzieś posiałam drugą paczkę mielonych migdałów albo szanowna jubilatka pomagało mi rozpakowywac zakupy i piecze sie z jedną. Mam nadzieję że jakoś wyjdzie bo ta mąka kukurydziana to ma konsystencję ziemniaczanej dodałam do tego jeszcze łyżkę drobnej pollenty ech no zobaczymy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:29   #1469
gnomo
Rozeznanie
 
Avatar gnomo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 756
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
heeh też mnie to wkurza do nieprzytomności...

a jeszcze jedno pytanko żeby buzia się nie świeciła to puder sypki trza?
jakieś sprawdzone ktoś ma?
Rzeska polecala zmieszac make kartoflana, kukurydziana i kakao. Nie probowalam jeszcze tego wynalazku wiec nie wiem.

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
nam to nie przyszlo do glowy mowi ze dobre, no to dobre! tylko on tam nakombinowal cos strasznie i mamy nietypowe sruby do ktorych nikt nie ma klucza.. coz, wniosek taki ze wiecej nie mozemy lapac gum
a jak tylko minie 6 mcy to go opychamy.. juz szukamy następcy.
A czemu musicie czekac te 6 miesiecy?
gnomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:30   #1470
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Mozna bazę ale jak takie upały będą to żadna baza na dłuzszą mete nie pomoże
Puderkem mozna spokojnie zmatowić .
Albo absorbentki
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.