Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"czesc 3 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-22, 08:40   #1441
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Coś w nocy nie mogłam spać Przewracałam się z boku na bok. Zasnęłam około 24, obudziłam się po godz. 2, znów nie mogłam zasnąć i dopiero mi się przysnęło gdzieś przed 4 rano. W sumie nic mnie nie bolało, ani nie dolegało. Nie wiem co to było

Za to dzidzia jak dokazywała w nocy. Miałam tż obudzić, żeby poczuł bo tak buszowała w brzuchu, że można już było wyczuć ręką.
witaj Fridzia moze mialas po prostu bezsenną noc......czasami tak bywa.....ja poszlam spac dopiero koło 2!! i tez nie moglam zasnac bo gadalismy z tż ....on juz zasnal a ja dalej gadalam-sama do siebie
ale jak juz zasnelam to na kamien!! jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby dzidzia swoim wierceniem mnie obudzila.........albo jakas nieczuła jestem
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 09:33   #1442
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Dzieńdoberek niedzielnie

Ja wstałam ok 8, ale zaraz kapiel, układanie włosków, śniadanko. Za chwilkę spotykam się z przyjaciółką (tą która o mnie zapomniała). Jedziemy na jakąś delikatną kawkę, pogadamy i na obiadek wrócę do domku.

Rzeczywiście wczoraj jakoś usnął nam wątek, ale to dobrze, przynajmniej nie ma 100 stron do nadrabiania i można się skupic na pisaniu

Frida, ja też mam czasami takie noce. Najgorzej jest usnąc i czasami taka cisza absolutna właśnie powoduje u mnie brak snu. Włączam sobie wtedy komputer, żeby trochę poszumiał lub jak małż jeszcze nie śpi to Tv cichutko.
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 09:35   #1443
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek niedzielnie

Ja wstałam ok 8, ale zaraz kapiel, układanie włosków, śniadanko. Za chwilkę spotykam się z przyjaciółką (tą która o mnie zapomniała). Jedziemy na jakąś delikatną kawkę, pogadamy i na obiadek wrócę do domku.

Rzeczywiście wczoraj jakoś usnął nam wątek, ale to dobrze, przynajmniej nie ma 100 stron do nadrabiania i można się skupic na pisaniu

Frida, ja też mam czasami takie noce. Najgorzej jest usnąc i czasami taka cisza absolutna właśnie powoduje u mnie brak snu. Włączam sobie wtedy komputer, żeby trochę poszumiał lub jak małż jeszcze nie śpi to Tv cichutko.
to zycze milego klachania z psiapsiolka
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 09:37   #1444
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
to zycze milego klachania z psiapsiolka
A dziękuję
Wam miłego przed i popołudnia
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 09:44   #1445
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Bry

no, na wątku znowu "tłumy"
no dajcie człowieka dopuścić do głosu

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Coś w nocy nie mogłam spać Przewracałam się z boku na bok. Zasnęłam około 24, obudziłam się po godz. 2, znów nie mogłam zasnąć i dopiero mi się przysnęło gdzieś przed 4 rano. W sumie nic mnie nie bolało, ani nie dolegało. Nie wiem co to było

Za to dzidzia jak dokazywała w nocy. Miałam tż obudzić, żeby poczuł bo tak buszowała w brzuchu, że można już było wyczuć ręką.
Może była pełnia, albo cuś

He, he mój też zaczął dokazywać jak już położyłam się spać do łóżeczka, ale mam na młodego sposób.
Proszę małża by przyłożył swoją rękę do brzucha i młody od razu milknie

Swoją drogą ciekawe dlaczego respekt czuje czy co ?

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Ja wstałam ok 8, ale zaraz kapiel, układanie włosków, śniadanko. Za chwilkę spotykam się z przyjaciółką (tą która o mnie zapomniała). Jedziemy na jakąś delikatną kawkę, pogadamy i na obiadek wrócę do domku.
Bawcie się dobrze
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 11:10   #1446
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Witajcie mamusie

ja to tak cicho siedzę,bo mam męża na weekend to korzystam. poza tym ok u mnie i Amelki. maleństwo bryka raz mocniej, raz słabiej, ale jest ok. wieczorem napiszę albo jutro jak męża nie będzie. no i jutro ide robić morfologię, mocz i naszą pyszną glukozę, wyniki odbiore przed wizytą we wtorek i pójdę do gin od razu i mąż się załapie bo dziś jedzie w nocy do pracy potem poniedziałek robią i w nocy z pn - wt wraca, a już się nastawiłam na samotną wizytę...


miłej niedzieli
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 11:42   #1447
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Dzień dobry mamusie
Wczoraj miałam tak pracowity dzień ze nie miałam chwili, zeby do Was zagladanąć ... ale widzę, ze Wy też się nie nudziłyście

Cały dzień sprzątałam, 2 razy na zakupach, prasowanie, pranie itd ... odkurzzyłam wkońcu moje autko i troche umyłam /TŻ oczywiście się wściekał, że mam nie myć bo zimno i się przeziębię / ale ja uparta i tak umyłam teraz przynajmniej widać, ze jest czerwone

Wieczorem byliśmy u przyjaciółki na urodzinach - fajnie było chłopaki sie tak zagadali, ze wróciliśmy o 1 do domu

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Oj tak niedługo lusterko będzie niezbędne
Moja koleżanka postanowiła, że do porodu sama się ogoli-różne figury, lusterko itp., ale jakoś się udało. Miała jeszcze wizytę u lekarza /już po golonku/. Wróciła niestety zawiedziona, bo pan dr jej nie pochwalił za ładną fryzurę na skina

Ja spadam dziewczynki, jedziemy na "przegląd" wózków
... a mój Tż sobie ubzdurał, że to On mnie ogoli przed porodem ... ale ja tam wole sama - nawet jak by mi to godzinę miało zająć
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ale cieszę się, bo zapisałam się na USG 3/4D na 9 kwietnia .
super!!! ...
Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Patrzcie to...heheheh
Gdyby dzieci pisały na forach....http://www.joemonster.org/art/8786/G...saly-na-forach

HELP! Nałożyli mi buciki! Jak mam teraz wstać?
Jak nauczyć się spać nie gubiąc piersi? Jak tylko zasypiam, wypada mi z ust...
Jaką pozę przyjąć we śnie, żeby wszyscy domownicy przyglądali się z zachwytem? Podzielcie się pomysłami.
Maleństwo, króliczek, słoneczko, rybcia, żabcia... Jak rozpoznać swoje imię?
Czy was też całują w pupę?
Znudziła mi się cyca mamy! Chcę taty! Ktokolwiek próbował?
JESTEM NAJEDZONY!!! Jak to wyjaśnić rodzicom?
:rot fl:
ale się uśmiałam! ... i mój TZ też
Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Może któraś z mam skusi się na limitowaną wersję wózeczka i cena fajna:
http://allegro.pl/item587204530_woze...taw_white.html

o matko!!!! .... szczęka opada!
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Cześć

No widze że w wekendzik mniej szalejecie z tymi postami i dobrze bo nie nadązam za wami! Byłam dzisiaj na zakupach ale raczej nieudane bo sklep na który bardzo liczyłam okazał się bardzo ubogi w ubranka dla noworodków. Więc tylko małemu kupiłam kilka bodziaków, skarpetki i fajowe butki

No i wklejam wczorajszy zakup Najlepsze jest to że tatus ma identyczna koszule i dlatego tak się ciesze że kupiłam Małemu taka samą
jaka słodka koszulka! ... będą jak bliźniaki z tatusiem
pokaż te fajowe buciki
Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
cały dzień byłam tu nieobecna, ale robotki full, zakupy mnie wypompowały, później przygotowania z grubsza jedzonka na jutrzejsza wizyte, no i odebrałam dzis w końcu auteczko swoje, więc mogę wszędzie sobie jechac a nie siedzieć w domku
Dobranoc
nareszcie będziesz mogła się wybrac po wieksze zakupy
ja się już tak przywiązałam do mojego autka, że to prawie jak rodzina
Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie

ja to tak cicho siedzę,bo mam męża na weekend to korzystam. poza tym ok u mnie i Amelki. maleństwo bryka raz mocniej, raz słabiej, ale jest ok. wieczorem napiszę albo jutro jak męża nie będzie. no i jutro ide robić morfologię, mocz i naszą pyszną glukozę, wyniki odbiore przed wizytą we wtorek i pójdę do gin od razu i mąż się załapie bo dziś jedzie w nocy do pracy potem poniedziałek robią i w nocy z pn - wt wraca, a już się nastawiłam na samotną wizytę...


miłej niedzieli
super ze mąz pójdzie z Tobą!
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 12:21   #1448
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Kurcze dziewczyny okazało się że ten mój ból pleców miał podłoże grypowe mam lekka gorączke no i mięsnie mnie bolą, próbuje się leczyć sokiem z cytryna z miodem , macie jeszcze jakieś inne sprawdzone sposoby?
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 12:42   #1449
Malga19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Królów-K.....
Wiadomości: 591
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny okazało się że ten mój ból pleców miał podłoże grypowe mam lekka gorączke no i mięsnie mnie bolą, próbuje się leczyć sokiem z cytryna z miodem , macie jeszcze jakieś inne sprawdzone sposoby?
ojojo kuruj..sie

a jak sie miewacie dziewczyneczki???i dzidziusie....???

ja jestem szczesliwa...wreszcie.... bylam wczoraj z TZ w Cykru zabral mnie nawet nie wiedzilam gdzie jedziemy a tu cyrku extra bylo nie bylam z 10 lat w cyrku....

a pozniej do 4 rano...przytulanki... heheh


buziaczki
Malga19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 12:44   #1450
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
jaka słodka koszulka! ... będą jak bliźniaki z tatusiem
pokaż te fajowe buciki
Dziękuje Aniu Ja jestem wręcz zakochana w tej koszuli A butki dostałam takie. (szkoda że nie w kolorze brązowym ale może jeszcze znajde coś pasującego do koszuli).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1405_resize.jpg (62,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1406_resize.jpg (59,5 KB, 7 załadowań)
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 12:52   #1451
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Malga ale TŻ zrobił Ci niespodzianke

No kuruje się , mam nadzieję że będzie dobrze, mam jutro kolokwium więc muszę się jakoś ogranąć do jutra
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 12:59   #1452
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Hejka

WrednaAfrodyta ja polecam cieple mleczko z miodem i wyleżeć w łóżku życzę zdrówka.

Malguś no proszę, ale z Ciebie szczęściara Tż na medal bardzo się cieszę, że Wam się układa

majka versace śliczne buciki

skierka1981 obie będziemy mieć Amelki i ja też mam jutro te same badania co Ty mam wypić 75 g tej glukozy a nie wiecie w jakiej ilości wody to rozpuścić?
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 13:03   #1453
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Dziewczyny zobaczcie co znalazłam http://konopki.ovh.org/galeria.php?start=0&kategoria=25 Już mam nową tapete na pulpicie komputera


Megib
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 13:06   #1454
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Dzień dobry niedzielnie

Ja tylko na chwilkę...przywitać się i zmykam robić obiadek...

Odezwę się wieczorem...ale nadrabiania dzisiaj za dużo nie ma...wszystkie Mamuśki korzystają z weekendów z Tżetami
A My w domu bo pogoda do d....

Miłej niedzieli

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
mam wypić 75 g tej glukozy a nie wiecie w jakiej ilości wody to rozpuścić?
Panie w laboratorium rozpuszczą
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 13:22   #1455
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Malga19 Pokaż wiadomość
ojojo kuruj..sie

a jak sie miewacie dziewczyneczki???i dzidziusie....???

ja jestem szczesliwa...wreszcie.... bylam wczoraj z TZ w Cykru zabral mnie nawet nie wiedzilam gdzie jedziemy a tu cyrku extra bylo nie bylam z 10 lat w cyrku....

a pozniej do 4 rano...przytulanki... heheh


buziaczki
no to super
fajnie, ze Wam sie tak dobrze zaczyna ukladac a nie mowilam?

tez bym chciala zeby miedzy nami bylo dobrze...
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 14:18   #1456
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Hejka, wróciłam
Wypiłam kawkę, zjadłam pączka, polotkowałam i kupiłam Bartkowi 9 par skarpetek Dla Antosia nic nie było

Jemy teraz obiadek i zaraz pokoik małego muszę obskoczyc.

Malga, super, że wszystko u Was dobrze
WrednaAfrodyto kuruj się, bo wiosna nie długo i szkoda w domku siedziec jak będzie słoneczko
Majka bucki fajowe
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 14:18   #1457
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny okazało się że ten mój ból pleców miał podłoże grypowe mam lekka gorączke no i mięsnie mnie bolą, próbuje się leczyć sokiem z cytryna z miodem , macie jeszcze jakieś inne sprawdzone sposoby?
Afrodytko lepiej wybierz się do lekarza
Własnie wczoraj rozmawiałyśmy o chorobach w ciązy i szwagierka mojej kolezanki musiała brać antybiotyk przy stanie podgorączkowym - doktorka jej powiedziała że stan podgorączkowy jest gorszy niż większa gorączka ... nie wiem dlaczego
Cytat:
Napisane przez Malga19 Pokaż wiadomość
ja jestem szczesliwa...wreszcie.... bylam wczoraj z TZ w Cykru zabral mnie nawet nie wiedzilam gdzie jedziemy a tu cyrku extra bylo nie bylam z 10 lat w cyrku....

a pozniej do 4 rano...przytulanki... heheh

buziaczki
no to super Ci TZ niespodziankę zrobił ... i fajnie, ze Wam sie układa!
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Dziękuje Aniu Ja jestem wręcz zakochana w tej koszuli A butki dostałam takie. (szkoda że nie w kolorze brązowym ale może jeszcze znajde coś pasującego do koszuli).
fajniutkie
Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
skierka1981 obie będziemy mieć Amelki i ja też mam jutro te same badania co Ty mam wypić 75 g tej glukozy a nie wiecie w jakiej ilości wody to rozpuścić?
50 g rozpuszcza się w 200 ml wody ... a 75 chyba teżz tak można, poprostu bardziej słodkie będzie .... no ale to pielęgniarka rozpuszcza
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
no to super
fajnie, ze Wam sie tak dobrze zaczyna ukladac a nie mowilam?

tez bym chciala zeby miedzy nami bylo dobrze...
będzie!!!! Napewno!!!!!
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 14:29   #1458
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Ania0104, Karolinak82 dzięki za informację
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 15:57   #1459
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

wlasnie TZ pojechal z malym do castoramy wiec zostalam sama i nie mam co robic
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 17:16   #1460
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

A ja mam chwilkę
Sprzątnęłam pokój Bartusia, remanent w szafie (2 torby rozmiaru 104 do wywiezienia) i teraz mogę posiedziec na forum - a nikogo nie ma
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 17:18   #1461
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
A ja mam chwilkę
Sprzątnęłam pokój Bartusia, remanent w szafie (2 torby rozmiru 104 do wywiezienia) i teraz mogę posiedziec na forum - a nikogo nie ma
ja jestem
moj to juz w 116 ledwo wchodzi - a on knypek w sumie jest

ale mnie ostatnio na pieczenie wzielo - i nie z checi jedzenia tylko z samego pieczenia

robie dzis szarlotke i znowu snickersa - na specjalne zyczenie tesciowej, bo zjedli ostatnio cala blache i nawet sie mezem poklocili o ostatni kawalek
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 17:29   #1462
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja jestem
moj to juz w 116 ledwo wchodzi - a on knypek w sumie jest

ale mnie ostatnio na pieczenie wzielo - i nie z checi jedzenia tylko z samego pieczenia

robie dzis szarlotke i znowu snickersa - na specjalne zyczenie tesciowej, bo zjedli ostatnio cala blache i nawet sie mezem poklocili o ostatni kawalek
No mój też chodzi tylko w 116 i wyżej, ale niektóre 110 zostawiłam, bo są większe.
Ja dzisiaj nic nie gotowałam, bo oczywiście mam gołąbki i zupkę jeszcze.
A szarlotka mniam taką prawdziwą bym zjadłam mmm
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 17:36   #1463
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
No mój też chodzi tylko w 116 i wyżej, ale niektóre 110 zostawiłam, bo są większe.
Ja dzisiaj nic nie gotowałam, bo oczywiście mam gołąbki i zupkę jeszcze.
A szarlotka mniam taką prawdziwą bym zjadłam mmm
mmmm tez bym zjadła
ale muszę sie zadowolić lodami z posypką czekoladową i bananem
no i własnie z małzem pieczemy frytki
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 17:38   #1464
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

no ja czekam az mi TZ przywiezie skladniki i biore sie do pieczenia

a wiecie co ja bym zjadla?? leczo z cukinia mmmmmmmmmmmm zawsze w lecie dostaje od tesciowej cukinie z ogrodu to robie a teraz to lipa
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 17:42   #1465
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
no ja czekam az mi TZ przywiezie skladniki i biore sie do pieczenia

a wiecie co ja bym zjadla?? leczo z cukinia mmmmmmmmmmmm zawsze w lecie dostaje od tesciowej cukinie z ogrodu to robie a teraz to lipa

Ja całkiem niedwno robiłam z kabaczkiem - dla mnie to samo. Ale juz na jakis czas się zadowoliłam
Teraz na tapecie gołąbki - właśnie moi rodzice stwierdzili, ze są tak dobre (zawiozłam im dzisiaj kilka, bo byli napaleni ), że robię na Wielkanoc - mus to mus
__________________

Edytowane przez UnholyOne
Czas edycji: 2009-03-22 o 17:47
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 17:44   #1466
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

heh no w sumie golabkami tez bym nie pogardzila
ale dzis jest rosolek
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 17:54   #1467
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
mmmm tez bym zjadła
ale muszę sie zadowolić lodami z posypką czekoladową i bananem
no i własnie z małzem pieczemy frytki
My też dzisiaj frytki wcinaliśmy z kurczaczkiem pieczonym

...a szarlotkę to ja też bym zjadła

Właśnie Tż pojechał i mi coś smutno...no ale we wtorek przyjedzie...idziemy do gina...już się stęsknilam za oglądaniem Małej
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 17:58   #1468
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

no to dziewczyny zapraszam na szarlotke wieczorem
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 18:00   #1469
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Dziekuje wszystkie Mamusie za troskę , na szczęście już czuje sie lepiej, a temperatura w normie. Tylko jeszcze troche mięśnie boląJak znow sie pogorszy to rzeczywiście pójde do lekarza...

Ktoś mi tu zrobił smaka na szarlotkę
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 18:01   #1470
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

zapraszam zapraszam
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.