Jasny podkład - zbiorczy - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-03, 09:50   #1441
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Te dwa pierwsze to niby maja byc jasne ?????? Chyba dla mulatek ... LOL.

no chyba
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 15:32   #1442
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
wrzucam zdjęcia trzech podkładów. Które "podobno" są jasne... choć mi takie się nie wydają.. Ale może kogoś to zainteresuje i odwiedzie/zachęci do zakupu.




od lewej: Soraya Sceniczny podkład idealnie kryjący kolor : jasny beż
w środku: Rimmel Recover kolor: 103-true ivory.
od prawej: Revlon do cery mieszanej kolor BUFF
najlepsze jest to, że buff nie jest najjaśniejszym odcieniem bo jest jeszcze ivory, a w tym zestawieniu jedyny daje radę dla bladzioszka...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 16:55   #1443
Borys Klinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 179
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Jeżeli chodzi o jasny podkład to polecam Mary Kay Full coverage foundation, ja mam odcień Ivory 105.

Jest naprawdę jasny, dość mocno kryjący.
__________________
Jestem kobietą
Borys Klinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 21:30   #1444
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Witam, mam 17 lat.Nie mogę nigdy dobrac odpowiedniego odcienia. W okresie letnim idealnie stapia się z revlona SAND BEIGE i z Loreal true match N3, jednak teraz mam skórę o dwa-trzy tony jaśniejszą, potegują to kwasy

Gdzie mogłabym dostawać próbki podkładów?

Mam dość kupowania w ciemno i wyrzucania pieniędzy w błoto, bo mam raczej tendencje do kupowania za ciemnych (bardziej patrze na odcień koloru, żeby nie rzucał sie w róż, w czerwień, ani żółć niż na intensywność niestety).

I przy okazji-mam cerę trądzikową-sporo do zakrycia, podrażnienia, zaczerwnieniania od leczenia trądziku, jest sucha, przetluszcza się ekspresowo. Szukam czegoś co mnie nie zapcha, czegoś lekkiego, aby skóra mogła oddychać a jednocześnie czegoś trwałego, żeby trzymało się kilka godzin, nie spływało i kryło, już nie wymagam żeby przebarwnienia, ale chociaż czerwony nos...Może możecie mi coś poradzić. Przede wszytskim-żeby nie zaszkodził (podklad z revlonu shine control ma według mnie swietna konsystencje, wodnista nie zapycha, jednak zdecydowanie nie nadaje się na zimę) jak znajdę odpowiedni podkad to zacznę szukac koloru (nie cierpie tego )
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:40   #1445
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Borys Klinga Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o jasny podkład to polecam Mary Kay Full coverage foundation, ja mam odcień Ivory 105.

Jest naprawdę jasny, dość mocno kryjący.
Jaki jest jego odcień, wpadający bardziej w róż czy beż ?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 16:58   #1446
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Drogie Wizażanki... a znacie może firmę, która produkuje BIAŁE lub prawie białe podkłady? wszystkie dostępne na rynku (te w cenach do 50 zł, na droższe mnie nie stać;p) 'jasne' podkłady są dla mnie jak brązowa maź, więc chcę kredowobiały fluid. zimą mam anemicznie białą skórę, nic na to nie mogę poradzić, a nawet nie chcę ale muszę używać podkładu, problemy z cerą. inglot ma w swojej ofercie białą bazę pod makijaż, kolor jak na mnie 'szyty' ale niewiem, czy jako codzienny fluid będzie ok...
proszę o pomoc
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 17:05   #1447
Borys Klinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 179
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Jaki jest jego odcień, wpadający bardziej w róż czy beż ?
Musiałabym spojrzec dokładnie w świetle dziennym
Jak nakładam go na rękę to wpada w beż, ale taki naprawdę jasny. Żeby nie wprowadzic Cię w błąd to jutro rano zerknę ten podkład na zewnątrz i napiszę
__________________
Jestem kobietą
Borys Klinga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 13:06   #1448
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki... a znacie może firmę, która produkuje BIAŁE lub prawie białe podkłady? wszystkie dostępne na rynku (te w cenach do 50 zł, na droższe mnie nie stać;p) 'jasne' podkłady są dla mnie jak brązowa maź, więc chcę kredowobiały fluid. zimą mam anemicznie białą skórę, nic na to nie mogę poradzić, a nawet nie chcę ale muszę używać podkładu, problemy z cerą. inglot ma w swojej ofercie białą bazę pod makijaż, kolor jak na mnie 'szyty' ale niewiem, czy jako codzienny fluid będzie ok...
proszę o pomoc

Kryolan, Vollare, Stargazer. Więcej nie kojarzę. Ale polecam rozjaśnianie podkładu własnie bazą (mieszanie), a nie nakładanie białej maski jak gejsze
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 16:15   #1449
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

dziękuję za odp

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2008-11-06 o 16:22
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 17:42   #1450
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A jaka jest roznica miedzy buuff a ivory revlona??
Czy aby przypadkiem ivory nie wpada w roz??

prosze o szybka dp bo musze kupic cos na impreze!

i jeszcze jak te revlony maja sie do gosha porcelain??
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 15:53   #1451
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
A jaka jest roznica miedzy buuff a ivory revlona??
Czy aby przypadkiem ivory nie wpada w roz??

prosze o szybka dp bo musze kupic cos na impreze!

i jeszcze jak te revlony maja sie do gosha porcelain??
Ivory nie wpada w róż raczej w biały Nie wiem w co wpada buff, ale jest duuuużo ciemniejszy od ivory.

Ivory jest bardzo podobny do gosha porcelain (mówię o X-Ceptinal, bo tylko z tym miałam do czynienia)
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 16:11   #1452
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ivory nie wpada w róż raczej w biały Nie wiem w co wpada buff, ale jest duuuużo ciemniejszy od ivory.

Ivory jest bardzo podobny do gosha porcelain (mówię o X-Ceptinal, bo tylko z tym miałam do czynienia)
wpada w róż, zdecydowanie sporo osób się uskarża, że robi z nich świnki piggy, ale to są osoby, które mają żółtawy odcień skóry.
z białym to ivory wiele wspólnego nie ma
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 17:07   #1453
Borys Klinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 179
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Jaki jest jego odcień, wpadający bardziej w róż czy beż ?
Sprawdziłam. Ten podkłąd jest bardzo podobny do Dermacolu, odcienia 211.
Mary Kay zdecydowanie wpada w beż.
__________________
Jestem kobietą
Borys Klinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 18:44   #1454
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Przegladalam zdjecia ktore wrzucałyscie do tego tematu i odnosze wrazenie ze revlon ivory wpada w roz a buff jest czysto bezowy.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 13:54   #1455
mzap88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 22
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Witam!
Może mi ktoś poradzi....
mając 20 lat nie potrafię dobrać sobie idealnego podkladu.... ciągle trafiam ze jest za ciemny i glupio to wyglada :/
ostatnio wyprobowalam Rwevlon odcien Sand beige... niby wszystko w porzadku, ale jednak to nie to
starsznie miec jasna cere,,,,
moze ktos ma podobny problem...?
na fotce widac jaka mam cere... heh prosze sie nie smiac ;P
Moze takze oprocz podkladu przydalby sie jakis roz czy cos? no nie wiem. Musze sie kamuflowac bo cera tradzikowa....
pozdrawiam i z gory dzieki za jakakolwiek pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MZAP.jpg (35,2 KB, 135 załadowań)
mzap88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 14:17   #1456
sendenhorst
Raczkowanie
 
Avatar sendenhorst
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 283
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mzap88 Pokaż wiadomość
Witam!
Może mi ktoś poradzi....
mając 20 lat nie potrafię dobrać sobie idealnego podkladu.... ciągle trafiam ze jest za ciemny i glupio to wyglada :/
ostatnio wyprobowalam Rwevlon odcien Sand beige... niby wszystko w porzadku, ale jednak to nie to
starsznie miec jasna cere,,,,
moze ktos ma podobny problem...?
na fotce widac jaka mam cere... heh prosze sie nie smiac ;P
Moze takze oprocz podkladu przydalby sie jakis roz czy cos? no nie wiem. Musze sie kamuflowac bo cera tradzikowa....
pozdrawiam i z gory dzieki za jakakolwiek pomoc!

Mam bardzo podobną cere do twojej.
Bardzo jasna, wręcz papierowa a na dodatek trądzik... tzn mam czerwonych kilka, wągrów sie pozbyłam
Mam podklad Max factor performence lasting odcien 106 i jest ok. Nie jest pomaranczowy, ani rozwy, ani jakis brazowy tylko delikatny jasniejszy brąz... jak wanilia.. zreszta na internecie zobacz sobie kolor Idalnie stapia sie z kolorem cery, długo sie trzma, dobrze kryje Polecam go.
A i policzki robie różem. Czasem zrobie kuleczkami brązującymi ale delikatnie bo do urody mi nie pasuje Róż jest całkiem ok.

Edytowane przez sendenhorst
Czas edycji: 2008-12-13 o 14:18
sendenhorst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 14:24   #1457
mzap88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 22
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sendenhorst Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobną cere do twojej.
Bardzo jasna, wręcz papierowa a na dodatek trądzik... tzn mam czerwonych kilka, wągrów sie pozbyłam
Mam podklad Max factor performence lasting odcien 106 i jest ok. Nie jest pomaranczowy, ani rozwy, ani jakis brazowy tylko delikatny jasniejszy brąz... jak wanilia.. zreszta na internecie zobacz sobie kolor Idalnie stapia sie z kolorem cery, długo sie trzma, dobrze kryje Polecam go.
A i policzki robie różem. Czasem zrobie kuleczkami brązującymi ale delikatnie bo do urody mi nie pasuje Róż jest całkiem ok.



A jaki masz ten roz? znaczy z jakiej firmy?
mzap88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 15:15   #1458
sendenhorst
Raczkowanie
 
Avatar sendenhorst
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 283
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mzap88 Pokaż wiadomość
A jaki masz ten roz? znaczy z jakiej firmy?

Róż z firmy Wibo. Taki w opakowaniu kwadratowym. Wiem że są chyba 2 odcienie (na KWC widziałam) jedne bardziej taki podchodzacy pod pomarancz a drugi idealnie delikatny różowwy
sendenhorst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 15:49   #1459
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki... a znacie może firmę, która produkuje BIAŁE lub prawie białe podkłady? wszystkie dostępne na rynku (te w cenach do 50 zł, na droższe mnie nie stać;p) 'jasne' podkłady są dla mnie jak brązowa maź, więc chcę kredowobiały fluid. zimą mam anemicznie białą skórę, nic na to nie mogę poradzić, a nawet nie chcę ale muszę używać podkładu, problemy z cerą. inglot ma w swojej ofercie białą bazę pod makijaż, kolor jak na mnie 'szyty' ale niewiem, czy jako codzienny fluid będzie ok...
proszę o pomoc
też nie mogłam dostać nic w Polsce na swoją buzię, wszytsko było pomarańczowo-brązowe. Najjasniejsze podkłady które znalazłam (i używam) są z Everyday Minerals
wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=271653
można zamówić zestaw próbek
a baza pod makijaż może zastąpić podkład, czemu nie?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 14:03   #1460
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A ja się muszę pochwalić- wreszcie znalazłam "mój" podkład. Niestety nie ma go na KWC, jest tylko jego starszy brat, ale jak znajde chwilę to zgloszę. Na razie tutaj taka mini recenzja Rzeczony podkład to Covermark Face Magic, odcień 01 Porcelain. Przede wszystkim jest naprawdę jasny i wreszcie w moim odcieniu- mam cerę taką neutralną, tzn. nie róż, ale taż nie do końca żółty. Z początku się wystraszylam, że bedzie zbyt ciemny, w tubce wygladal jak najjaśniejszy burżuj, ale na buzi jest niemal idealny. Nie ma tego poblasku różowości, jak Revlon Ivory i nie jest zdecydowanie w żółtej tonacji, tak jak Mary Kay 100 (nomen omen, myślałam, że właśnie przy tym zostane, bo mimo że jakieś 1-1,5 odcienia ciemniejszy niż moja buzia, to jednak ładnie leżał na mojej trądzikowej cerze). Konsystencja jest raczej tępawa, w stylu Dermablenda (ah, jak ja lubilam ten podład, tylko, że najjasniejszy opal wyglądal na mnie jak pomarańczka), ale ja własnie taką konsystencję lubię, bo dobrze trzyma się mojej skóry, zresztą wystarczy chwilę rozgrzać na palu, alb nawet na buzi i robi się już półpłynny. Z racji konsystencji zaznaczam, że niektórym osobom może robić maskę, na mnie nic takiego nie widać, wręcz wygląda, jakbym była bez podkladu (wreszcie!). I róznica kolorystyczna niewielka, wiadomo, w zimie zawsze cera jest jaśniejsza, mimo używania wysokich fotostabilnych filtrów przez cały rok, zawsze mnie słonko musi zlapać na dekolcie. Hmm, co dalej. Podkład jest przede wszystkim bardzo trwały, co prawda jeszcze nie zdażyło mi się nosić go 24h, ani w nim pływać, ale samo to, że wytrzymuje u mnie cały dzień, nawet mżawkę, gdzie w przypadku dwóch w/w podkładów musiałam dokładać warstwę w ciągu dnia, sprawia, iż lubię go coraz bardziej. Nie zapycha (cera trądzikowa i skłonna do zapychania), i jest bardzo wydajny, rownież dlatego, że nie można go zbyt duzo nalożyć na twarz, po prostu fizycznie nie daje rady. I przede wszystkim świetnie kryje, dzięki temu zrezygnowalam z korektora, bo niweluje nawet cienie pod oczami. Dla porównania Colorstay dla mnie krył bardzo słabo.

Żeby nie było, że jestem agentką, ale po prostu musiałam się z Wami podzielić, ja się nie zamierzam z tym podkladem szybko rozstawać. Zamówiłam próbkę 7ml jakies 2,5 miesiąca temu i starczy mi pewnie jeszcze na jakiś miesiąc, a używam i jako podkładu i korektora. Natomiast wczoraj przyszlo do mnie pelnowymiarowe opakowanie, zapasik.

Żeby nie było tak kolorowo(!)- paleta kolorystyczna jest dość uboga, na dobrą sprawę tzreba by kupić dwa odcienie i mieszać, mnie akurat udało się trafić idealnie, ale ktos z wybitnie chłodnym odcieniem cery może mieć problem. I co ciekawe- probka 7ml kosztuje 10zł +6zl przesyłka, a pełnowymiarowy produkt 30ml 102zł+10zł przesylka. Prosty rachunek, ale nie staty jednorazowo wysyłają tylko jedną probkę danego koloru.

Uff, ale się rozpisałam. Mam nadzieje, że komuś to pomoże. Ja znalazłam swój ideał, ale tak jak wspomnialam, raczej nie spodoba sie osobom nielubiacym dermablendowej konystencji.

Kupowała na all, jest równiez sklep, prowadzony zdaje się zresztą przez tą samą panią, ale ceny tam wyższe Aha, a zapach ziołowy, troche apteczny.

the end
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 16:05   #1461
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Przegladalam zdjecia ktore wrzucałyscie do tego tematu i odnosze wrazenie ze revlon ivory wpada w roz a buff jest czysto bezowy.
Nie wpada w róż, a w biel.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 18:03   #1462
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Nie wpada w róż, a w biel.
Przepraszam, ale dla mnie to smieszne- jak podklad moze wpdac w biel???
WIem ze chodzi Wam o to ze jest jasny ale ja pytalam czy jest bardziej rozowy czy bezowy czy pomaranczowy i teraz juz wiem po testowaniu ze rozowawy...
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:21   #1463
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Podklad NYX Liquid Make-up SPF15 #01 Pale w porownaniu z korektorem Helena Rubinstein #01 Light.
Swiatlo troche przeklamalo odcien, skora wyszla przerazliwie rozowa ale o stopien jasnosci podkladu chodzi, wiec...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hr vs nyx.jpg (18,8 KB, 534 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 08:45   #1464
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale dla mnie to smieszne- jak podklad moze wpdac w biel???
WIem ze chodzi Wam o to ze jest jasny ale ja pytalam czy jest bardziej rozowy czy bezowy czy pomaranczowy i teraz juz wiem po testowaniu ze rozowawy...
A ja zużyłam kilka opakowań i wiem że różowy on nie jest ani trochę, bo nie pasowałby do odcienia mojej cery który mam czysto beżowy.
Że "wpada w biel" tzn że jest bardzo, bardzo jasny i pasuje do porcelanowych cer typu "królewna śnieżka". Może źle się wyraziłam
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 23:25   #1465
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

też mam małe porównanie popularnego Colorstaya z podkładem Borghese
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Revlon vs Borghese.jpg (34,0 KB, 148 załadowań)
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 08:13   #1466
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
też mam małe porównanie popularnego Colorstaya z podkładem Borghese
Wow ! Borghese rzeczywiście sporo jaśniejszy
Gdzie udało Ci się go dorwać i za ile ?
Jak oceniasz jego właściwości w porównaniu z Revlonem (matowienie, krycie itp.) ?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 12:24   #1467
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sendenhorst Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobną cere do twojej.
Bardzo jasna, wręcz papierowa a na dodatek trądzik... tzn mam czerwonych kilka, wągrów sie pozbyłam
Mam podklad Max factor performence lasting odcien 106 i jest ok. Nie jest pomaranczowy, ani rozwy, ani jakis brazowy tylko delikatny jasniejszy brąz... jak wanilia.. zreszta na internecie zobacz sobie kolor Idalnie stapia sie z kolorem cery, długo sie trzma, dobrze kryje Polecam go.
A i policzki robie różem. Czasem zrobie kuleczkami brązującymi ale delikatnie bo do urody mi nie pasuje Róż jest całkiem ok.
mój Boże jak Ty odcień 106 z Max factora uważasz za jasny to chyba...

ja nie uważam się za jakąś super bladą, a odcień 105 był dla mnie sporo za ciemny

dla bladolicych dziewczyn "aktywnych" w tym wątku to nawet na brązer byłby za ciemny
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 12:52   #1468
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Wow ! Borghese rzeczywiście sporo jaśniejszy
Gdzie udało Ci się go dorwać i za ile ?
Jak oceniasz jego właściwości w porównaniu z Revlonem (matowienie, krycie itp.) ?
mam z wymiany co prawda, ale jeszcze bywa na truskawie, a cena się stale zmienia chociaż chyba juz przestali go produkować, więc to resztki

przede wszystkim w porównaniu z Revlonem jest transparentny niewiele kryje, jest bardzo lekki, chociaż lejący tak samo jak Revlon (no, może trochę rzadszy). Matowi całkiem nieźle, chociaż dużo naturalniej niż Revlon.


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
mój Boże jak Ty odcień 106 z Max factora uważasz za jasny to chyba...

ja nie uważam się za jakąś super bladą, a odcień 105 był dla mnie sporo za ciemny

dla bladolicych dziewczyn "aktywnych" w tym wątku to nawet na brązer byłby za ciemny
dla mnie 100 jest za ciemny i jeszcze ciemnieje w ciągu dnia także nt. 106 się nawet nie wypowiem
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2008-12-22 o 12:54
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 13:29   #1469
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość

dla mnie 100 jest za ciemny i jeszcze ciemnieje w ciągu dnia także nt. 106 się nawet nie wypowiem
cieszę się, że ktoś potwierdza moją opinię, bo już myślałam, że takie herezje pozostają z grzeczności na wizażu niezauważone
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:39   #1470
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
cieszę się, że ktoś potwierdza moją opinię, bo już myślałam, że takie herezje pozostają z grzeczności na wizażu niezauważone
Podpisuję się wszystkimi kończynami. W ogóle MF jakąś ciemną tą twarzową kolorówkę robi. Ale dla mnie niemal wszystko jest za ciemne
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.