Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 17:22   #1441
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
ja mam orzechowy brąz i wyszły mi bardzo ciemne.ale ładny kolor lepiej się pozbądź..nie ma co ryzykować w tej sprawie..pamiętam jak ja raz miałam pomarańczowe włosy po źle dobranej farbie ale to na początku mojej kariery farbowania

kochana czyżby okres? ja coś czuję,że teraz na dniach dostanę..i oby tak było bo weekend mam już zaplanowany
Ja dostałam dziś
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 17:32   #1442
Maryjamie
Zakorzenienie
 
Avatar Maryjamie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 3 910
GG do Maryjamie
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

martusia większość ciemnych farb się zmywa mimo że są trwałe...mi się do 2 tygodni po farbowaniu zmywało bo mi wyszedł bardzo ciemny, a teraz mam śliczny czekoladowy brąz, czyli taki jakie miałam naturalne, nawet wychodzi na to że odrosty mam ciut ciemniejsze, bo chyba mi włosy ściemniały po porodzie rzeczywiście, ale to nie szkodzi bo się trzeba przyglądać żeby było widać.
Maryjamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:01   #1443
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
ja mam orzechowy brąz i wyszły mi bardzo ciemne.ale ładny kolor lepiej się pozbądź..nie ma co ryzykować w tej sprawie..pamiętam jak ja raz miałam pomarańczowe włosy po źle dobranej farbie ale to na początku mojej kariery farbowania

kochana czyżby okres? ja coś czuję,że teraz na dniach dostanę..i oby tak było bo weekend mam już zaplanowany
Właśnie chyba tak zrobię, nie zaryzykuję.
Tak, okres okres
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:08   #1444
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Hej dziewczynki

Ja po weekendzie zmęczona, ale zadowolona, wczoraj byliśmy z Tż'em w Krakowie, korzystaliśmy z pogody, było super A wieczorem drinkowanie mojito Zakochaliśmy się w tym drinku
Już tęsknię
Teściowa oczywiście gadała do mnie, że chce mnie za synową, że mam jakoś wpłynąc na M., żeby się zebrał w sobie, ale ja jej powiedziałam, że nic na siłę i że wszystko w swoim czasie Tak czy siak, powiedziała, że cieszy się, że jesteśmy razem i że ex M. to było takie lelum polelum, gburowate, wiecznie niezadowolone dziewczę xD

Martusia205, piękną parę tworzycie! Pasujecie do siebie świetnie Ładnie wyglądałaś, sukienka, fryzura, ogólnie super Cieszę się, że zabawa się udała

Co do zaręczyn, to wolałabym, żeby facet mnie zaskoczył, aczkolwiek nigdy nie wiadomo co mojemu strzeli do głowy jak już przyjdzie co do czego Zawsze moje idee co do tej chwili mogą runąc w jednej chwili Ale i tak myślę, że najważniejsze jest wspólne życie i partner a nie pierścionek i sposób oświadczyn (najważniejsze, żeby było widac, że kocha, że szanuje i że mu zależy)
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:34   #1445
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

ja was opuszczam, nie mam sensu moje pisanie jak ja nie jestem juz z tamtym Exem,dzieka bogu zreszta. powodzenia kochane

nie czuje sie na miejscu udzielajac sie tu

powodzenia
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:35   #1446
Maryjamie
Zakorzenienie
 
Avatar Maryjamie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 3 910
GG do Maryjamie
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
ja was opuszczam, nie mam sensu moje pisanie jak ja nie jestem juz z tamtym Exem,dzieka bogu zreszta. powodzenia kochane

nie czuje sie na miejscu udzielajac sie tu

powodzenia
no coś Ty, co to ma za znaczenie że nie jesteś z nim? ten temat nas połączył, ale to że nie wyszło nie ma już znaczenia, bo i tak sobie tu plotkujemy a nie cały czas nawijamy o teżetach.
Maryjamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:50   #1447
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Po całym dniu spędzonym wraz z nim teraz mi jakoś samotnie i dziwnie - lubię te nasze niedzielne spotkania
Dobrze to rozumiem. Mnie też zawsze smutno jak TŻ wyjeżdża... A niedługo TŻ musi wrócić do domu... Ponad 2 miesiące u mnie mieszka. Tak się już przyzwyczaiłam do tego, że jest obok...

Cytat:
Napisane przez Lidia Paulina Pokaż wiadomość
Mnie się nie podoba ta moda na wybieranie pierścionka zaręczynowego przez dziewczynę... Wiem, że wiele par się na to decyduje, ale moim zdaniem to trochę odziera ten gest z romantyczności i symboliki - dziewczyna sobie wybierze, a facet płaci. Ot, jak zwykła biżuteria. A przecież nie o to chodzi w pierścionku zaręczynowym, by facet trafił idealnie w gust kobiety...? To symbol, piękny symbol i nie chciałabym znać jego ceny ani mieć wpływu na jego wygląd...

Chyba staroświecką romantyczką jestem
Co kto lubi Ja tam w ogóle nie chcę oświadczyn, klękania, pierścionka itd.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 21:06   #1448
Maryjamie
Zakorzenienie
 
Avatar Maryjamie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 3 910
GG do Maryjamie
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Dobrze to rozumiem. Mnie też zawsze smutno jak TŻ wyjeżdża... A niedługo TŻ musi wrócić do domu... Ponad 2 miesiące u mnie mieszka. Tak się już przyzwyczaiłam do tego, że jest obok...
oj to chyba razem będziemy przeżywać, bo mojemu się kończy L4 i od października wraca do pracy, nie wiem jak ja się znowu oswoję z tym że go nie ma, teraz pojechał na 2 dni do krakowa, pozałatwiać sprawy i już mi jest dziwnie bez niego a szczególnie spać samej...
Maryjamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:20   #1449
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Maryjamie Pokaż wiadomość
oj to chyba razem będziemy przeżywać, bo mojemu się kończy L4 i od października wraca do pracy, nie wiem jak ja się znowu oswoję z tym że go nie ma, teraz pojechał na 2 dni do krakowa, pozałatwiać sprawy i już mi jest dziwnie bez niego a szczególnie spać samej...
Dobrze to rozumiem... Kiedyś nie lubiłam spać z kimś, a teraz nie lubię spać sama. Uwielbiam spać obok TŻ-a. W ogóle uwielbiam mieć go obok. Świetnie nam się razem spędza czas.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:29   #1450
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Myślicie że jak mam okres to powinnam brac dalej globulki czy poczekac az przejdzie okres? Globulki mam od zapalenia, na noc mam brac, i nie wiem co robic
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:31   #1451
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
Myślicie że jak mam okres to powinnam brac dalej globulki czy poczekac az przejdzie okres? Globulki mam od zapalenia, na noc mam brac, i nie wiem co robic
Globulki dopochwowe? Podczas okresu ich nie stosuj. Niczego to nie da.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 21:36   #1452
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Dobrze to rozumiem... Kiedyś nie lubiłam spać z kimś, a teraz nie lubię spać sama. Uwielbiam spać obok TŻ-a. W ogóle uwielbiam mieć go obok. Świetnie nam się razem spędza czas.
ja mam teraz tak samo, nie potrafię spac sama, mam problem z zasypianiem, kręcę się z jednego boku na drugi, ogólnie się męczę tym 'spaniem' a tak to przytulę się do Tż'a, jakiś buziak, przytulak (bo my takie 2 pieszczochy jesteśmy) i zasypiamy zaraz ładnie miło miec swojego mężczyznę na drugiej połówce łóżka
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:20   #1453
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
ja mam teraz tak samo, nie potrafię spac sama, mam problem z zasypianiem, kręcę się z jednego boku na drugi, ogólnie się męczę tym 'spaniem' a tak to przytulę się do Tż'a, jakiś buziak, przytulak (bo my takie 2 pieszczochy jesteśmy) i zasypiamy zaraz ładnie miło miec swojego mężczyznę na drugiej połówce łóżka
My się zazwyczaj trzymamy za ręce
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:23   #1454
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
My się zazwyczaj trzymamy za ręce
jak słodko

my się przytulamy 'na łyżeczkę' że się tak wyrażę, jedno się wtula w drugie ina odwrót przy zmianie boku , a najśmieszniejsze, że się budzimy jak jedno chce się obrocic i obracamy się razem xD lubię też spac na jego klacie, bo to kawał mężczyzny jest
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:35   #1455
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
jak słodko

my się przytulamy 'na łyżeczkę' że się tak wyrażę, jedno się wtula w drugie ina odwrót przy zmianie boku , a najśmieszniejsze, że się budzimy jak jedno chce się obrocic i obracamy się razem xD lubię też spac na jego klacie, bo to kawał mężczyzny jest
My nie śpimy przytuleni ze względu na mój chory kręgosłup. Po prostu mi niewygodnie. Ja muszę leżeć tak żeby mnie nie bolało. I muszę mieć możliwość swobodnego obracania się. Jak jest np. mało miejsca i się obrócić nie mogę, to się robię zła. Nie wiem dlaczego tak to na mnie działa, ale po prostu nienawidzę tego.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:52   #1456
STP
Raczkowanie
 
Avatar STP
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 157
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
My nie śpimy przytuleni ze względu na mój chory kręgosłup. Po prostu mi niewygodnie. Ja muszę leżeć tak żeby mnie nie bolało. I muszę mieć możliwość swobodnego obracania się. Jak jest np. mało miejsca i się obrócić nie mogę, to się robię zła. Nie wiem dlaczego tak to na mnie działa, ale po prostu nienawidzę tego.
O, właśnie. Ja przepadam za spaniem razem, ale tylko na dużym łóżku. Po prostu nie lubie, jak w środku nocy zwala się na mnie ciężka ręka albo coś innego

A w ogóle to dobry wieczór, ja tu nowa ^^
__________________
Damn, you!
STP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 23:07   #1457
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez STP Pokaż wiadomość
O, właśnie. Ja przepadam za spaniem razem, ale tylko na dużym łóżku. Po prostu nie lubie, jak w środku nocy zwala się na mnie ciężka ręka albo coś innego

A w ogóle to dobry wieczór, ja tu nowa ^^
witaj, opowiedz coś o sobie o Was Jak się poznaliście, co robicie na co dzień?

Ja jedynie cierpię jak śpię z Tż'em a on chrapie (jak jest chory albo coś wypije). Raz się tak męczyłam i stwierdziłam, że idę spac do łóżka jego brata (był gdzieś na baletach, więc łóżko było puste, przez pokoj brata Tż'a przechodzi się właśnie do pokoju Tż'a, więc stwierdziłam, że tam się ulokuję) napisałam liścik do jego brata:
Drogi Piotrusiu,
wiem, że denerwujesz się jak ktoś obcy śpi na Twoim łóżku (nie chciał, żeby inni goście Tż'a tam wylądowali, bo była mała imprezka )
ale musiałam się tutaj położyc, bo M. chrapie jak stara wiertara i nie mogłam zasnąc.

Z góry dzięki i jeszcze raz przepraszam,
E.

jego brat tak się śmiał rano, że mnie obudził
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 23:18   #1458
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez STP Pokaż wiadomość
O, właśnie. Ja przepadam za spaniem razem, ale tylko na dużym łóżku. Po prostu nie lubie, jak w środku nocy zwala się na mnie ciężka ręka albo coś innego
Mam tak samo. U mnie w pokoju jest duże łóżko, więc nie ma problemu. Każde ma swoją połowę łóżka, swoją kołdrę i swoje poduszki
Jak śpię to śpię. Chcę się wyspać. Przytulać się mogę po obudzeniu

Cytat:
A w ogóle to dobry wieczór, ja tu nowa ^^
Witamy Opowiedz coś o sobie, o TŻ-ecie

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
Ja jedynie cierpię jak śpię z Tż'em a on chrapie (jak jest chory albo coś wypije).
Mój TŻ ma często katar... I w efekcie chrapie. Nie jakoś strasznie, ale jednak. Męczy mnie to... Chociaż zazwyczaj wystarczy jak mu głowę obrócę albo zapodam kuksańca w bok

Cytat:
Raz się tak męczyłam i stwierdziłam, że idę spac do łóżka jego brata (był gdzieś na baletach, więc łóżko było puste, przez pokoj brata Tż'a przechodzi się właśnie do pokoju Tż'a, więc stwierdziłam, że tam się ulokuję) napisałam liścik do jego brata:
Drogi Piotrusiu,
wiem, że denerwujesz się jak ktoś obcy śpi na Twoim łóżku (nie chciał, żeby inni goście Tż'a tam wylądowali, bo była mała imprezka )
ale musiałam się tutaj położyc, bo M. chrapie jak stara wiertara i nie mogłam zasnąc.

Z góry dzięki i jeszcze raz przepraszam,
E.

jego brat tak się śmiał rano, że mnie obudził
Poległam
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 23:23   #1459
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Mam tak samo. U mnie w pokoju jest duże łóżko, więc nie ma problemu. Każde ma swoją połowę łóżka, swoją kołdrę i swoje poduszki
Jak śpię to śpię. Chcę się wyspać. Przytulać się mogę po obudzeniu







Mój TŻ ma często katar... I w efekcie chrapie. Nie jakoś strasznie, ale jednak. Męczy mnie to... Chociaż zazwyczaj wystarczy jak mu głowę obrócę albo zapodam kuksańca w bok


My musimy się dzielic kołdrą, co kończy się zazwyczaj tak, że Tż śpi odkryty, a ja w kokonie z kołdry Na szczęście mam małą i dużą poduszkę dla siebie, Tż o mnie zadbał w tym temacie (z resztą ja tak samo). Może nie ma wielkiego łóżka, ale bardzo dobrze mi się tam śpi. Na mój barłóg też nie narzeka

Mój ostatnio też wiecznie chory -.- Ale jak chrapie to zatykam mu nos, tak śmiesznie na siłę wciąga to powietrze nosem, potem się budzi, popsioczy coś przez sen, obróci się tyłkiem w moją stronę i grzecznie już oddycha i nie zakłóca mego snu.

I w ogóle Kachaaa, nie uciekaj od nas, zżyłyśmy się z Tobą i nie robi nam różnicy czy będziesz w związku od 2011, 2012 roku czy innego Ty zaczęłaś ten wątek, dzięki Tobie się poznałyśmy, nie możesz tak po prostu odejsc, tak się nie godzi Kochana

__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100

Edytowane przez Black Cashmere
Czas edycji: 2011-09-12 o 23:53
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 23:59   #1460
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
My musimy się dzielic kołdrą, co kończy się zazwyczaj tak, że Tż śpi odkryty, a ja w kokonie z kołdry Na szczęście mam małą i dużą poduszkę dla siebie, Tż o mnie zadbał w tym temacie (z resztą ja tak samo). Może nie ma wielkiego łóżka, ale bardzo dobrze mi się tam śpi. Na mój barłóg też nie narzeka
U TŻ-a też śpimy pod jedną kołdrą... Znaczy TŻ śpi bez kołdry
I u TŻ-a śpimy też bez poduszek. Ale to mi nie przeszkadza. Zresztą gdybym chciała to bym dostała poduszkę.
Za to u mnie śpimy na stosie poduszek Ja jeszcze dodatkowo na poduszce ortopedycznej.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 00:02   #1461
STP
Raczkowanie
 
Avatar STP
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 157
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jak śpię to śpię. Chcę się wyspać. Przytulać się mogę po obudzeniu
O, dokładnie!

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Witamy Opowiedz coś o sobie, o TŻ-ecie
No więc... ^^
Poznaliśmy się przez internet, przepisaliśmy ze sobą mnóstwo czasu (On ma gdzieś archiwum naszych rozmów tylko z jednego portalu i to jest podobno ponad 250 stron )
W końcu zdecydowaliśmy się spotkać, On przyjechał do mnie (mieszka w Łodzi, ja w Warszawie) no i tak kursowaliśmy raz ja do niego, raz On tutaj.
Aż 4 września zeszłego roku strasznie się ucieszyłam, jak powiedział coś, na co dawno czekałam

W ogóle to jedyne co mi w nas przeszkadza to to, że nie mieszkamy razem. Ciągle jest to jeżdżenie w te i we wte (fakt, że jak jesteśmy oficjalnie parą, to na kilka dni, ale jednak), szukam jakiegoś mieszkanka tutaj, a on ma się dowiedzieć jak to jest z przeniesieniem na uniwerek w innym mieście.
Ale naprawdę nie wiem, czy to wypali

To jeszcze do pełnej charakterystyki dorzucę, że i dla mnie i dla Niego muzyka jest całym życiem (no, prawie), On jest wielkim fanem Gwiezdnych wojen, ja zaś książek. O.

(w sumei mogłabym tak nas opisywać w nieskończoność, ale może już wystarczy )
__________________
Damn, you!
STP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 00:17   #1462
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

stp witaj

a ty kacha nie odwalaj tylko raz dwa tu na watek bo od ciebie sie zaczal i ze tak powiem trzymasz go w ryzach
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 07:26   #1463
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
jak słodko

my się przytulamy 'na łyżeczkę' że się tak wyrażę, jedno się wtula w drugie ina odwrót przy zmianie boku , a najśmieszniejsze, że się budzimy jak jedno chce się obrocic i obracamy się razem xD lubię też spac na jego klacie, bo to kawał mężczyzny jest
my śpimy dokładnie tak samo i osobiście wolę się przytulać do tż'a niż jak on przytula mnie bo zawsze mi wkłada rękę pod głowę i jest mi niewygodnie ale uwielbiam spać taka wtulona pod jedną kołderką każde ma swoją poduszkę plus "przytulankę" ja mam serduszko, które zabrałam tż'owi i jaśka, a tż ma takie cycki , które też mu czasem zwinę
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 07:52   #1464
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

My tej nocy spaliśmy przytuleni do siebie. No, TŻ był wtulony we mnie. Jakoś szczęśliwie się ułożyliśmy, bo dzisiaj nawet mój kręgosłup nie marudzi
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:36   #1465
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Black dziękuję bardzo za miłe słowa uważam,że Ty i Twój tż też jesteście dla siebie stworzeni..tak pięknie razem wyglądacie..podobne typy urody była mojego tż też była takim mrukiem..nie pogada,nie wpije..ciągle tylko siedziała,i nie odzywała się..

my z tż śpimy zazwyczaj na łyżeczkę,a budzimy się każdy w swojej pozycji ale najbardziej uwielbiam się w niego wtulić i spać..i on też to lubi wczoraj cały dzień przespaliśmy

kacha zostań z nami jeśli choć trochę nas lubisz
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:57   #1466
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

ja nie moge zasnac przytulona w tż bo sie bardzo kręce heheh i bym go zabiła w między czasie. Przytulamy się przed snem i rano a takto spimy odwróceni do siebie tyłeczkami bo tak nam najwygodniej, najczesciej pod jedna kołdą
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 10:56   #1467
Maryjamie
Zakorzenienie
 
Avatar Maryjamie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 3 910
GG do Maryjamie
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
my się przytulamy 'na łyżeczkę' że się tak wyrażę, jedno się wtula w drugie ina odwrót przy zmianie boku , a najśmieszniejsze, że się budzimy jak jedno chce się obrocic i obracamy się razem xD lubię też spac na jego klacie, bo to kawał mężczyzny jest
mamy tak samo :d
jeśli chodzi o pościel też się tak samo kończy, dlatego teżet jęczy że musi mieć drugą kołdrę jak się przeprowadzimy :P

STP witaj
Maryjamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 11:28   #1468
Lidia Paulina
Rozeznanie
 
Avatar Lidia Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie/zachodniopomorskie
Wiadomości: 524
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

My zwykle tulimy się do zaśnięcia, a potem śpimy oddzielnie. Szczególnie, że TŻ lubi na poduszcze, a mnie kręgosłup boli i muszę na płaskim spać na plecach, a na poduszcze tylko jak się na bok przewrócę.
Kołderki w Szczecinie mamy dwie Ale jak się zdarzy gdzieś, że mamy jedną kołdrę, to już jej sobie przez sen nie wyrywamy. Na początku było gorzej.

Za trzy dni będziemy już w nowym mieszkanku i przeraża mnie, że mamy tam strasznie wąskie łóżko. Rozkładana kanapa, ale powierzchnia spania prawie jak na jedną osobę ;/ Planujemy sobie coś kupić, TŻ chce materac, ale ja miałam kiedyś materac w domu i nie pasuje mi wizja pościeli rozwalonej w połowie na podłodze, poza tym ja lubię pościelić łóżko i móc sobie na nim usiąść albo gościa posadzić, a z materacem to nie bardzo... Może jeszcze w komisach jakiejś kanapy poszukamy

Acha! TŻ nigdy, przenigdy nie chrapie!
__________________
[FONT="Palatino Linotype"]

Edytowane przez Lidia Paulina
Czas edycji: 2011-09-13 o 11:47
Lidia Paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 12:24   #1469
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

hmm my z teżetem nie mamy możliwości wspólnego spania - przynajmniej w czasienocy , ale...jakoś tak się dzieje, że zawsze w niedziele mamy coś w stylu sjesty poobiadkowej i wtedy zapadamy w kimę Sposób spania...hmm najczęściej ja się wtulam w niego i używam klaty/ramienia jako poduszkę, on mnie przytula i tak zasypiamy. Czy chrapie...i tak i nie bo nie zawsze - i nie zależy to i niego od kataru . A co do kołderki/koca...hmm różnie bywa bo często zasypiam wcisnięta w niego więc mam naturalny kocyk . Zobaczymy co w zimie będzie . A łóżeczko - kanapę mam duuuuuuuuuze 2x2,20 m więc się mieścimy, nawet jeśli jest złożone
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 15:21   #1470
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
my z tż śpimy zazwyczaj na łyżeczkę,a budzimy się każdy w swojej pozycji ale najbardziej uwielbiam się w niego wtulić i spać..i on też to lubi
mam identycznie
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.