Walka o zdrowe i piękne włosy - część V - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-30, 14:20   #1441
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Ja mam falowane, te najkrótsze warstwy niekiedy tak się pięknie zwiną, w takie rurki, ahh Tylko wkurza mnie to, że jak się skręcają to są krótsze
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:42   #1442
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Odżywka ta jest z serii : "treściwe", ale nie obciąża. Mam takie jak i Ty efekty właśnie po kosmetykach z silikonami. A - dziwnie - ta marchewka dodaje włosom puszystości {czasem i psikadła muszę stosować, aby tą puszystość stonować}.
Od kilku miesięcy nie stosuje już silikonów.. ew raz na jakiś czas jakiś lekki silikon w odżywce.
Mam teraz odżywke z nowej serii Garniera z awokado - jest bez silikonów, ale efekt przyklapnięcia jest.. jednak lubie ją bo uławia rozczesanie a robią mi się kołtuny po ziołowych szamponach i na włosy też fajnie działa.. tylko ten brak objętości :P

Mam jeszcze jedno pytanie co do tej marchewki Chyba ją właśnie kupie..
Czy ona 'zmiękcza' włosy? Poradzi sobie z splątanymi włosami?

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Może spróbuj masek przed myciem włosów? Potem tylko zmyj delikatnym szamponem. Możesz tez nałożyć mocno rozwodnioną odżywkę bez spłukiwania, która będzie mieć niewiele emolientów.
Przed myciem? Nie wiem. Moge spróbować. Tak jak pisałam ziołowe szampony plączą mi włosy, ale za żadne skarby nie wróce do drogeryjnych... efekty po ziołowych (dokładniej Khadi) są świetne

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Używałam i powiem, że powalający jest zapach. Piekny i długo się trzymuje. specjalnego powiększenia objętości ie zauważyłam.
Mhm.. chyba marchewka będzie lepsza

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
No pięknie, kręconowłose prostują, a prostowłose myślą o trwałej
Ja chętnie bym się zamieniła z kimś na loki mam dość prostych włosów. Już od dłuższego czasu myśle o trwałej i chyba na wiosne zrobie... chociażby lekką.
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 15:22   #1443
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Kupiłam stapiz sleek line repait & shine, obłędnie pachnie <33 jak jeden z loreal'ów do którego mam sentyment Jedbwab biosilk - Paradoks, wszystkim odradzam a sama kupuje... no ale w moim rossie była promocja 50% taniej, i taaak na mnie patrzył z półki. Waxa latte i szamponetke delia no 1 ciemny blond, zaraz malowanko i modle się żeby nie wyszło mi żółtko lub trawnik ( a taki szaro-trawnik wychodzi mi po farbach często, nie mam pojęcia czego, przeciesz nie farbowałam nigdy włosów henna ;<)
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 15:43   #1444
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Chciała bym zrobić maskę nawilżającą na włosy z czym można zmichrac oliwę? Mój budżet jest niestety ograniczony
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 15:46   #1445
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Chciała bym zrobić maskę nawilżającą na włosy z czym można zmichrac oliwę? Mój budżet jest niestety ograniczony
Nawilżające- może avocado??
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 16:05   #1446
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
Kupiłam stapiz sleek line repait & shine, obłędnie pachnie <33 jak jeden z loreal'ów do którego mam sentyment Jedbwab biosilk - Paradoks, wszystkim odradzam a sama kupuje... no ale w moim rossie była promocja 50% taniej, i taaak na mnie patrzył z półki. Waxa latte i szamponetke delia no 1 ciemny blond, zaraz malowanko i modle się żeby nie wyszło mi żółtko lub trawnik ( a taki szaro-trawnik wychodzi mi po farbach często, nie mam pojęcia czego, przeciesz nie farbowałam nigdy włosów henna ;<)
Wychodzi Ci tak dla tego ze pewnie na zżółknięty blond kładziesz farbę popielatą (czyli z niebieskim pigmentem i czasem także z szarym) a jak wiadomo żółty + niebieski = zielony

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Chciała bym zrobić maskę nawilżającą na włosy z czym można zmichrac oliwę? Mój budżet jest niestety ograniczony
Albo może z naftą i żółtkiem jajka?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 16:07   #1447
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

ja znalazłam niedawno taki 'przepis': (jeszcze nie wypróbowałam)

mleczko kokosowe - 2 łyżki stołowe
pół avocado
1 żółtko
oliwa z oliwek - 1 łyżeczka

nałożyć na włosy, przykryć np folią i zostawić - im dłużej tym lepiej... potem umyć szamponem.
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 16:08   #1448
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Chciała bym zrobić maskę nawilżającą na włosy z czym można zmichrac oliwę? Mój budżet jest niestety ograniczony
Albo może z naftą i żółtkiem jajka?

EDIT: przepraszam wysłało mi 2 razy
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-06-30 o 16:10
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 18:29   #1449
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Wychodzi Ci tak dla tego ze pewnie na zżółknięty blond kładziesz farbę popielatą (czyli z niebieskim pigmentem i czasem także z szarym) a jak wiadomo żółty + niebieski = zielony

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------


Albo może z naftą i żółtkiem jajka?
Możliwe, tylko co teraz z tym zrobić? Tzn. co robić żeby nie wychodził ten zielony
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 18:56   #1450
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V-BIAŁE KROPKI NA KOŃCACH>>>>>

Witam was.Zastanawialam sie dysiasiaj jaka kwestie poruszzyc,otoy moim problemem sa biale kropki na koncach keidzs oznaczaly jedno?ZYNISZCZONE WLOSY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! a teraz od stycznia juz nie mam yniszczonych wiec skad te KROPKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!c zy ktoras z was miala/MA podobny problem?
czy przez to wlosy moga sie mi opoznic w rosnieciu a jak wiecie zapuszczam...czy tto za sprawa KODY GENETYCZNEGO:/
Wiec Bardzo PRosze o CENNE KOMENATRZE
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 18:56   #1451
agnes098
Raczkowanie
 
Avatar agnes098
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 48
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Dziewczyny ja mam dwie sprawdzone przez siebie odżywki do włosów które stosuję na zmianę.Pierwsza- nafta kosmetyczna 1 łyżka+2 łyżki ciepłej wody+żółtko ,nakładam to na włosy ,czepek,ręcznik i chodzę z tym na głowie nawet cztery godziny.Faktem jest żeby to zmyć to trzeba ze trzy razy podrząd umyc głowę ale się opłaca,najlepsze efekty przy regularnym stosowaniu.Druga odżywka to wax,włoski po niej są bardzo ładne, lśniące i gładkie.Obydwie te odżywki szczerze polecam ale na efekty trzeba troszeczkę poczekać.
agnes098 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 20:09   #1452
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Cytat:
Napisane przez agnes098 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam dwie sprawdzone przez siebie odżywki do włosów które stosuję na zmianę.Pierwsza- nafta kosmetyczna 1 łyżka+2 łyżki ciepłej wody+żółtko ,nakładam to na włosy ,czepek,ręcznik i chodzę z tym na głowie nawet cztery godziny.Faktem jest żeby to zmyć to trzeba ze trzy razy podrząd umyc głowę ale się opłaca,najlepsze efekty przy regularnym stosowaniu.Druga odżywka to wax,włoski po niej są bardzo ładne, lśniące i gładkie.Obydwie te odżywki szczerze polecam ale na efekty trzeba troszeczkę poczekać.
Wiemy, wiemy. Ale jedną rzecz jeszcze ofc. wtrące
Nie trzymaj nafty aż 4h. To wysusza włosy, tak samo zresztą żółtko tak długo trzymane potrafi wysuszyć, a i zamiast tej wody dodaj sok z cytryny - domknie łuski włosa przez co będą gładsze i bardziej błyszczące. Całość trzymaj max 30 min
Którego waxu używasz? Pozdr.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Jak tu ciicho :O
Czyżby wszystkie włosomaniaczki myły włosy??

Edytowane przez shopoholic
Czas edycji: 2010-06-30 o 19:42
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 20:23   #1453
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Cytat:
Napisane przez Izulinka21 Pokaż wiadomość
Witam was.Zastanawialam sie dysiasiaj jaka kwestie poruszzyc,otoy moim problemem sa biale kropki na koncach keidzs oznaczaly jedno?ZYNISZCZONE WLOSY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! a teraz od stycznia juz nie mam yniszczonych wiec skad te KROPKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!c zy ktoras z was miala/MA podobny problem?
czy przez to wlosy moga sie mi opoznic w rosnieciu a jak wiecie zapuszczam...czy tto za sprawa KODY GENETYCZNEGO:/
Wiec Bardzo PRosze o CENNE KOMENATRZE
białe kropki to połamane włosy.

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość

Jak tu ciicho :O
Czyżby wszystkie włosomaniaczki myły włosy??
Ja rano myłam
zmyłam lanolinę
mleczko kokosowe dodałam tylko do maski (glorii) szampon użyłam sam. Wydaje mi się, że efekt jest lepszy, ale widać go tylko na górze, bo przy końcówkach mam bardzo suche włosy (od ciągłego farbowania blond- brąz ) i na nie mleczko kokosowe nie działa, wydaje mi się, że przyczynia się do ich plątania, ale za to nabłyszcza włosy od głowy do ramion... dziwne
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 20:36   #1454
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Cytat:
Napisane przez MsTseTse Pokaż wiadomość
białe kropki to połamane włosy.



Ja rano myłam
zmyłam lanolinę
mleczko kokosowe dodałam tylko do maski (glorii) szampon użyłam sam. Wydaje mi się, że efekt jest lepszy, ale widać go tylko na górze, bo przy końcówkach mam bardzo suche włosy (od ciągłego farbowania blond- brąz ) i na nie mleczko kokosowe nie działa, wydaje mi się, że przyczynia się do ich plątania, ale za to nabłyszcza włosy od głowy do ramion... dziwne
Rzeczy dziwne, i ciekawe
Mówisz, że masz suche włosy?? myślałam że Wy wszystkie tutaj od tego ciągłego dbania macie hery dorem z reklamy
A lanoliny dalej zazdroszczę, byłam w aptece i myślałam że kobieta mi sprzeda, ale powiedziała że nie mają na sprzedasz czyli tak jak mówiłaś Zostaje mi net.
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 05:32   #1455
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Czy ona 'zmiękcza' włosy? Poradzi sobie z splątanymi włosami?
I odżywka i maska poradzą sobie z kołtunami. Odżywkę "trzymam" na włosach 3- 4- minuty, maskę - 30. Parę razy zmyłam odżywkę natychmiast po nałożeniu i kołtunki gdzieniegdzie pozostały. Trzeba jej dać te parę minut na popracowanie.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 07:31   #1456
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Dziękuje wam za rady na pewno wypróbuję z tym avocado to ciekawy pomysł
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 08:34   #1457
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Eloe, dziękuję Ci bardzo za wskazówki Może uda mi się wywalczyć na głowie siostry loki rodem z Waszego wątku
zaglądajcie, próbujcie, modyfikujcie metody i techniki. Warto
Efektów natychmiastowych nie ma, ale wszystkie włosomaniaczki o tym wiedzą
Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
Sama mam fale, takie że od strony grzywki są prawie proste, a z drugiej strony takie fale. takie kij wie co Już wolałabym żeby się zdecydowały, albo na proste, albo na kręcone\falowane, A nie fundowały mi takie niewiadomo co : < Może wiesz Eloe77 co z tym zrobić? Nie chcę prostować, ani kręcić.
Wszystko napisała Syrenka - nic dodać, nic ująć.
Chociaż... dodałabym jeszcze z dywagacji na temat loków, że nie są one zwykle równomierne. Tak samo jak nie jesteśmy symetryczne, kręcone nie mają tej samej siły skrętu na całej powierzchni głowy.
Pielegnacja pomaga jednak wzmacniać moc skrętu, można nawet przejśc z fal do loków (najbardziej spektakularną zmianę przeszła Msk3). Trzeba im tylko pomóc
Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
A ja mam proste włosy (końcówki się podwijają) natomiast z tej 'masy włosowej' wystaja mi pojedyńcze włoski, które są zakręcone idealnie w sprężynke. Śmiesznie to wygląda...Są zniszczone, czy można mieć nadzieję?
Skręcają się w sprężynkę? Ciekawe! Są krótsze od pozostałych włosów? Jakiej dlugości masz teraz włosy? Masz jakieś zdjęcia w krótszych włosach, by sprawdzić, jak zachowywały się, przy innej długości?
Jesli końcówki się podwijają, to właściwe cięcie (przydałoby się cieniowanie, ale trzeba sprawdzić długość) mogłoby sprowadzic loki albo fale. Wywiajnie się końcówek może oznaczać moc kręcenia we włosach
Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Mam teraz odżywke z nowej serii Garniera z awokado - jest bez silikonów, ale efekt przyklapnięcia jest..
Ona jest silnie emolientowa. U mnie też obciąża włosy.
Siła emolientów jest tak ogromna, ze nawet gdy umuję szamponem z SLS (zwykle mam potem siano nawet jeśli nałożę tiuningowany olejem Wax, który do tej pory uważałam za najsilniejszy), nie mam grama sianka. Tylko w tym zestawie włosy nie tracą całkowicie objętości.
Cytat:
Mam jeszcze jedno pytanie co do tej marchewki Chyba ją właśnie kupie..
Czy ona 'zmiękcza' włosy? Poradzi sobie z splątanymi włosami?
Bez problemu
Cytat:
Przed myciem? Nie wiem. Moge spróbować. Tak jak pisałam ziołowe szampony plączą mi włosy, ale za żadne skarby nie wróce do drogeryjnych... efekty po ziołowych (dokładniej Khadi) są świetne
Szampon trzeba dobrać jak najdelikatniejszy, by nie wypłukac dokładnie dobroczynnych substancji maski.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 09:15   #1458
Kirima
Lifthrasir
 
Avatar Kirima
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 193
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Chyba mnie skusiłyście... i dołączę do kręconowłosych. Dość męczenia włosów prostownicą i wmawiania sobie, że będą inne.
Kirima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 10:27   #1459
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
I odżywka i maska poradzą sobie z kołtunami. Odżywkę "trzymam" na włosach 3- 4- minuty, maskę - 30. Parę razy zmyłam odżywkę natychmiast po nałożeniu i kołtunki gdzieniegdzie pozostały. Trzeba jej dać te parę minut na popracowanie.
Ok. W takim razie kupie

Eloe77 dziękuje za rady.
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 11:28   #1460
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

wie ktoras z was gdzie kupic glorie maske we wrocku? <plis>
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 12:20   #1461
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Ja widziałam tylko w Auchan na bielanach - własnie wczoraj nabyłam wraz z emulsją(na wypróbowanie)
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 12:45   #1462
charisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 244
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

czy któraś z was używała mgiełki Radical?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-do-wlosow.htm
__________________

charisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 12:57   #1463
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

bielany odpadaja;(
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 13:16   #1464
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Dziewczyny, czy istnieje taka henna, która daje zimny odcień i nie spiera się na rudo/czerwono? Nigdy w życiu nie farbowałam henną, ale słyszałam, że wszystkie spierają się na rudo. Spytam jeszcze w wątku o hennach, ale tutaj jesteście najbardziej aktywne chyba.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 13:21   #1465
agnes098
Raczkowanie
 
Avatar agnes098
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 48
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
Wiemy, wiemy. Ale jedną rzecz jeszcze ofc. wtrące
Nie trzymaj nafty aż 4h. To wysusza włosy, tak samo zresztą żółtko tak długo trzymane potrafi wysuszyć, a i zamiast tej wody dodaj sok z cytryny - domknie łuski włosa przez co będą gładsze i bardziej błyszczące. Całość trzymaj max 30 min
Którego waxu używasz? Pozdr.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Jak tu ciicho :O
Czyżby wszystkie włosomaniaczki myły włosy??
Dzięki za informacje nie wiedziałam że nafta i zółtko trzymane tak długo na włosach mogą je wysuszyć.Cytryny raczej nie mogę dodawac bo mam farbowane na brąz włosy.A ta odżywka to Henna Treatment wax oczwiście do włosów ciemnych.pozdrowionka!
agnes098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 14:14   #1466
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Ok, przyznaje się i oznajmiam (chociarz pewnie g.i.e to innych obchodzi )
że wracam do silikonów Na dłuższą mete nie służyła mi ta wizażowa moda, ponieważ moje cienkie włoski częściej i gęściej się łamały. Wole mieć jednak świadomość że przy szczotkowaniu, myciu i szarpaniu 'coś' je chroni. Oczywiście dziecięcy\oczyszczający szampon obowiązkowo

Edytowane przez shopoholic
Czas edycji: 2010-07-01 o 14:15
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 14:34   #1467
xxxAnguaxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 125
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Cytat:
Napisane przez charisse Pokaż wiadomość
czy któraś z was używała mgiełki Radical?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-do-wlosow.htm
Własnie skończyłam używać pierwsze opakowanie i mam zamiar kupić drugie. Ładnie pachnie i mam dużo, dużo mniej rozdwojonych końcówek. I dobrze sie po tym włosy rozczesuje.
xxxAnguaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 14:52   #1468
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Cytat:
Napisane przez xxxAnguaxxx Pokaż wiadomość
Własnie skończyłam używać pierwsze opakowanie i mam zamiar kupić drugie. Ładnie pachnie i mam dużo, dużo mniej rozdwojonych końcówek. I dobrze sie po tym włosy rozczesuje.
Ma na 2 miejscu alkohol ; <
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 14:58   #1469
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy istnieje taka henna, która daje zimny odcień i nie spiera się na rudo/czerwono? Nigdy w życiu nie farbowałam henną, ale słyszałam, że wszystkie spierają się na rudo. Spytam jeszcze w wątku o hennach, ale tutaj jesteście najbardziej aktywne chyba.
O ile pamiętam tabelkę z Mazideł, aby uzyskać chłodny odcień, należy do henny dodać amlę
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 15:10   #1470
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część V

ja lubię silikony, najbardziej odpowiadają mi w jedwabiu/kremie do modelowania, maski używam tylko jednej z silikonem - kompres z joanny i bardzo mi odpowiada, stosuję raz na jakiś czas
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.