Prace pseudostylistek II - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 21:26   #1441
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Lavenda_ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było, ale "to coś" przebija poprostu wszystko.


http://www.kaminails.de/foto/113b.jpg
Było tysiące razy już.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:21   #1442
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Prace pseudostylistek II

Nie sadze zeby te pazury byly zrobione przez ta sama osobe, ktora prowadzi te strone.... http://www.kaminails.de/ spojrzcie w galerie. Moim zdaniem albo to byly jej maaaarne poczatki albo byla to praca pokazana przed jej stylizacja, poniewaz ma kilka przykladow po wczesniejszych ''stylistkach'' i swoje stylizacje na tych samych paznokciach. Ja nie wierze ze to ona robila choc nie moge znalezc w jej galerii tego zdjecia ....
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:20   #1443
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Nie sadze zeby te pazury byly zrobione przez ta sama osobe, ktora prowadzi te strone.... http://www.kaminails.de/ spojrzcie w galerie. Moim zdaniem albo to byly jej maaaarne poczatki albo byla to praca pokazana przed jej stylizacja, poniewaz ma kilka przykladow po wczesniejszych ''stylistkach'' i swoje stylizacje na tych samych paznokciach. Ja nie wierze ze to ona robila choc nie moge znalezc w jej galerii tego zdjecia ....
tych paznokci nie wykonala Kamila - sa zdjecia na jej polskim blogu.fotka zostala zrobiona przed stylizacja, klientk miala robione takie paznokcie w jednym z niemieckich salonow i z takimi trafila do Kamili!
Kamila jest mistrzynia, zdobywa rozne nagrody i jest instruktorka Anstonishing nails.
wrzucam adres do jej bloga http://kaminails.blog.onet.pl/

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2010-11-28 o 13:23
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:28   #1444
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Nie sadze zeby te pazury byly zrobione przez ta sama osobe, ktora prowadzi te strone.... http://www.kaminails.de/ spojrzcie w galerie. Moim zdaniem albo to byly jej maaaarne poczatki albo byla to praca pokazana przed jej stylizacja, poniewaz ma kilka przykladow po wczesniejszych ''stylistkach'' i swoje stylizacje na tych samych paznokciach. Ja nie wierze ze to ona robila choc nie moge znalezc w jej galerii tego zdjecia ....
Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
tych paznokci nie wykonala Kamila - sa zdjecia na jej polskim blogu.fotka zostala zrobiona przed stylizacja, klientk miala robione takie paznokcie w jednym z niemieckich salonow i z takimi trafila do Kamili!
Kamila jest mistrzynia, zdobywa rozne nagrody i jest instruktorka Anstonishing nails.
wrzucam adres do jej bloga http://kaminails.blog.onet.pl/
To już było wałkowane tysiące razy!
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:41   #1445
carolinC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Prace pseudostylistek II

to ja mam dla was perełkę mizernej stylistki krzywdzącej klientki
carolinC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:43   #1446
carolinC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
tych paznokci nie wykonala Kamila - sa zdjecia na jej polskim blogu.fotka zostala zrobiona przed stylizacja, klientk miala robione takie paznokcie w jednym z niemieckich salonow i z takimi trafila do Kamili!
Kamila jest mistrzynia, zdobywa rozne nagrody i jest instruktorka Anstonishing nails.
wrzucam adres do jej bloga http://kaminails.blog.onet.pl/
wiesz, patrząc na jej prace to również są hmm zróżnicowane
Jak dla mnie jedne dobre innym sporo brakuje
carolinC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:46   #1447
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez carolinC Pokaż wiadomość
wiesz, patrząc na jej prace to również są hmm zróżnicowane
Jak dla mnie jedne dobre innym sporo brakuje
A moim zdaniem robi świetne.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 21:38   #1448
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek II

kami robi super paznokcie, a te wyzej wyzej wklejone nie sa robione przez nia, tylko z takimi przyszla do niej klientka!!
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 13:33   #1449
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
To już było wałkowane tysiące razy!
Nie wiedzialam, nie przeczytalam calego watku
Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
kami robi super paznokcie, a te wyzej wyzej wklejone nie sa robione przez nia, tylko z takimi przyszla do niej klientka!!
Tez mi sie tak wydaje poza tym na niemieckim rynku z takimi pracami by nie przetrwala ;] nawet jakby robila za 1 euro
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 22:42   #1450
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Nie wiedzialam, nie przeczytalam calego watku
To przeczytaj, warto
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 07:06   #1451
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
To przeczytaj, warto
Domyslam sie, ale czasu brak kiedys napewno nadrobie i przeczytam calosc
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 16:11   #1452
Asiek00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Prace pseudostylistek II

Brrr przerażacie mnie tymi zdjęciami. Jednak cieszę się niezmiernie, że moich fotek tu nie ma. Znaczy się, nie jestem pseudo.. Idę wypić kielicha chyba za to, że nie znalazłam się w tym gronie. I
za Waszą głupotę też wypiję, bez obaw.
Przypomnijcie sobie jak wy robiłyście paznokcie na początku. Ehh potraficie tylko oczerniać i opluwać (zaraz ktoś mi odpisze, że na nikogo nie pluł ) pochwal się swoimi pracami, a i ja pośmieję się Ciebie Dziękuję, dobranoc.
Asiek00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 17:48   #1453
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Prace pseudostylistek II

Asiek00, kazda z nas miala rozne poczatki i niekoniecznie byly one lepsze od niektorych prezentowanych tu prac, ale podejrzewam, ba jestem pewna ze zadna z nas nie robila z siebie ''dyplomowanej stylistki'' bez dyplomu notabene, ktora uwaza ze robi ''tipsy'' najlepiej i nigdzie i nikt ladniejszych nie zrobi o czym swiadcza przede wszystkim komentarze samych owych ''stajlistek''
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 20:55   #1454
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Asiek00 Pokaż wiadomość
Brrr przerażacie mnie tymi zdjęciami. Jednak cieszę się niezmiernie, że moich fotek tu nie ma. Znaczy się, nie jestem pseudo.. Idę wypić kielicha chyba za to, że nie znalazłam się w tym gronie. I
za Waszą głupotę też wypiję, bez obaw.
Przypomnijcie sobie jak wy robiłyście paznokcie na początku. Ehh potraficie tylko oczerniać i opluwać (zaraz ktoś mi odpisze, że na nikogo nie pluł ) pochwal się swoimi pracami, a i ja pośmieję się Ciebie Dziękuję, dobranoc.
Kolejna, która nie potrafi zrozumieć idei wątku. Nie rozumiesz, nie wchodź. Proste.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 08:03   #1455
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Asiek00 Pokaż wiadomość
Brrr przerażacie mnie tymi zdjęciami. Jednak cieszę się niezmiernie, że moich fotek tu nie ma. Znaczy się, nie jestem pseudo.. Idę wypić kielicha chyba za to, że nie znalazłam się w tym gronie. I
za Waszą głupotę też wypiję, bez obaw.
Przypomnijcie sobie jak wy robiłyście paznokcie na początku. Ehh potraficie tylko oczerniać i opluwać (zaraz ktoś mi odpisze, że na nikogo nie pluł ) pochwal się swoimi pracami, a i ja pośmieję się Ciebie Dziękuję, dobranoc.
Nie męcz się następnym razem przy pisaniu takich wiadomości, bo się odwodnisz.
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 19:25   #1456
Asiek00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
Nie męcz się następnym razem przy pisaniu takich wiadomości, bo się odwodnisz.
hahahahahahaha ale mi pojechałaś idę skoczyć z krawężnika. -.-
Asiek00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 08:59   #1457
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://nk.pl/profile/33941175/gallery/album/3/23
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 13:37   #1458
arttysta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Prace pseudostylistek II

Witam,
Ponieważ często czytam forum na temat żelowych pazurków, chciałabym podzielić się kilkoma uwagami na temat amatorek i pań zawodowo się tym zajmujących.
1. 2 lata temu byłam u pani która zajmuje się zakładanie pazurków: pierwsza wizyta super, pazurki na tipsie, ładnie wyszły itp. Druga wizyta masakra, paznokcie mnie bolały,, były czerwone, masakra. Myślałam wtedy że tak to ma wyglądać. Poszłam 3 raz, myślałam, że z bólu zejdę.
Kiedy mi to g... odpadło w końcu po moim paznokciu naturalnym nie było ślady dosłownie, cieniutki jak papierek.
Pomyślałam więcej nigdy.
Jak już doprowadziłam swoje paznokcie do normalnego, zdrowego wyglądu, postanowiłam, że zrobię sobie pazurki sama.
Nie mam kursu, ale robię tylko sobie i nikomu innemu. Wyglądają różnie, raz lepiej raz gorzej, ale nic nie piecze, a jeśli już ich nie chce to czekam aż odrosną, a jeśli nawet któryś odpadnie to mam swój własny paznokieć a nie pustkę.
Nie chodzi mi o to żeby bronić panie które robią krzywdę innym, ale o to że nawet bez kursu można sobie zrobić w miarę ładne pazurki. Chodzi także o to, że nie raz te profesjonalistki robią więcej złego niż amatorki.
arttysta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 14:58   #1459
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez arttysta Pokaż wiadomość
i. Chodzi także o to, że nie raz te profesjonalistki robią więcej złego niż amatorki.
Moim zdaniem trafilas na amatorke, ktora po prostu przepilowala Ci plytke
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 15:07   #1460
arttysta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Prace pseudostylistek II

Może, ale więcej nie pójdę, wole się sama męczyć, dużo czasu mi to zajmuje ale co tam, raz w miesiącu mogę poświecić kilka godzinMiała gabinet, kurs, jakieś certyfikaty, szkolenia, więc znowu nie taka amatorka była.
arttysta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 15:10   #1461
Asiek00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Prace pseudostylistek II

Żeby nie przepiłować płytki trzeba wiedzieć jakiej gradacji pilnika użyć a jeżeli nawet bez żadnego szkolenia, to przecież jest tyle informacji w necie i wystarczy troszkę poczytać.
Asiek00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 15:14   #1462
arttysta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Asiek00 Pokaż wiadomość
Żeby nie przepiłować płytki trzeba wiedzieć jakiej gradacji pilnika użyć a jeżeli nawet bez żadnego szkolenia, to przecież jest tyle informacji w necie i wystarczy troszkę poczytać.
No cóż masz niestety rację. Nie wiem na jakim kursie ona była, ale trudno. W sumie chciałam się tylko podzielić moim zdaniem na temat amatorek przedłużania i pseudoprofesionalistek, tudzież profesionalistek z kursami.

I nie chciałam nikogo obrazić, żeby nie było. Wiadomo większość profesjonalistek jednak chyba wie co robi, mam taka nadzieję.
arttysta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 16:25   #1463
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek II

Nie ma zasady na pseudostylistki. Znajdze sie i w salonach i w domach... Jak robilam pierwsze moje paznkcie, jescze przed kursem staralam sie nie przepilowac plytki siostrze, ale na nic sie to zdalo, bo matowilam jej pilnikiem nie wiedzac jakiiej jest gradacji. Byla to albo 80 albo 100...
Teraz oczywiscie juz sie to nie zdarza
Przepilowania duzo mowia o stylistce... O jej podstawowej wiedzy
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 20:58   #1464
Asiek00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Prace pseudostylistek II

Uuu 80 to krzywdę można zrobić Słuchajcie, ja znam kobietę, która jest po "kursie" pracuje w salonie, nie dba kompletnie o higienę pracy (dziwne jak jej senepid na to pozwala) a jak robi paznokcie to nie zwraca w ogóle uwagi na żadną budowę !! Koszmar, ma klientki jakieś..
Asiek00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 06:07   #1465
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Prace pseudostylistek II

Ja od zawsze powtarzalam - stylistka zeby byc to trzeba to kochac.
Nawet osoby bez kursu moga bardzo ladnie i w bardzo dobrych warunkach higienicznych wykonac pazurki - jesli sie tym naprawde interesuja i chca robic to bo to lubia a nie dla szybkiego zysku - bo sie oplaca.....
Do wykonywania kazdego zawodu trzeba miec nie tylko o nim pojecie ale i powiedzmy powolanie
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 09:18   #1466
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Ja od zawsze powtarzalam - stylistka zeby byc to trzeba to kochac.
Nawet osoby bez kursu moga bardzo ladnie i w bardzo dobrych warunkach higienicznych wykonac pazurki - jesli sie tym naprawde interesuja i chca robic to bo to lubia a nie dla szybkiego zysku - bo sie oplaca.....
Do wykonywania kazdego zawodu trzeba miec nie tylko o nim pojecie ale i powiedzmy powolanie
masz wiele racji w tym co piszesz, tylko, ze majac certyfikat i majac szkolenie (mysle oczywiscie o dobrych szkoleniach, najlepiej zakonczonych egzaminem) jest to jakby potwierdzenie moich umiejetnosci i wiedzy na ten temat. To tak jakby dentysta leczyl zeby bez odpowiedniego przygotowania i bez szkoly. Zawod stylistki to tez odpowiedzialnosc - mozna zrobic krzywde klientce i to nawet pilnikiem, mozna ja czyms zarazic itd. a tak w ogole to wszystko zalzy od rzetelnosci dziewczyny, ktora robi paznokcie - z kursem czy bez.. ja tez znam takie bez certyfikatu i strzelaja takie pazury, ze ja nie moge wyjsc z zachwytu a znam takie ze szkoleniem i one nie pamietaja nawet o podstawowych zasdach higieny..nie ma no reguly
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 09:43   #1467
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
a tak w ogole to wszystko zalzy od rzetelnosci dziewczyny, ktora robi paznokcie - z kursem czy bez.. ja tez znam takie bez certyfikatu i strzelaja takie pazury, ze ja nie moge wyjsc z zachwytu a znam takie ze szkoleniem i one nie pamietaja nawet o podstawowych zasdach higieny..nie ma no reguly
Dokladnie to mialam na mysli
Nie uwazam, ze kurs jest niepotrzebny- wrecz przeciwnie. To na nim wlasnie zdobywamy ta wiedze, ktora pozwoli nam ustrzec siebie i klientki od wszelakich chorob, uszkodzen nat.paznokci itp Dowiadujemy sie tez ze pilniki o takiej czy takiej gradacji uzywamy do zelu, akrylu czy tez naturalnego pazurka. Ja bylam na dwoch szkoleniach - 5 lat temu jako modelka mojej mamy i miesiac temu jako kursantka. I widze potworne roznice. Wtedy pokazano mojej mamie ( szkolenie w LCN) jak robic naturalnego tipsa- doslownie. Czyli przyklejanie, zel taki, taki i taki, pilowanie, nablyszczanie i .... malowanie lakierami.
Owszem zasady higieny byly po krotce przedstawione, mianowicie ze tym dezynfekujemy tyle i tyle i takie rzeczy, tym rece, itp. Natomiast nic nie mowiono o pilnikach. Na moim szkoleniu instruktorka odrazu zapowiedziala ze pilnik moge wziac ze soba- albo go wyrzuci. I tak robi z kazda klientka. W koncu w hurcie pilniki nie sa takie drogie, a klientka placi za to by czuc sie bezpiecznie w salonie.
Jest internet, sa gazety tematyczne, w ktorych poruszane sa przerozne tematy, nie tylko te jak namalowac to czy tamto na pazurku - jest skad czerpac wiedze. I mysle, ze zanim wezmiemy sie za cos, powinnysmy najpierw ta widze posiasc
Sa osoby ktore maja po kilka badz kilkanascie dyplomow, certyfikatow i wyroznien na scianie i dumnie je prezentuja... sama bylam u babeczki, ktora miala pol sciany za soba obwieszona roznymi papierkami w antyramach.... chcialam zel na naturalkach na swoj slub. Paznokcie byly jechane pilnikiem 80 badz 100, byly czerwone, french bez usmiechu (a widzac sciane pomyslalam sobie, pieknie nie musze nic mowic, babka zna sie na rzeczy to bedzie idealny usmiech itp) a na moje pytanie jak ozdobimy oznajmila mi ze ona ma tylko naklejki Uwinela sie ze mna w poltorej h, a juz wiczorem mialam polowe pazurkow zapowietrzonych ( mysle, ze bardzo zlym pomyslem jest usuwanie skorek przed stylizacja z uzyciem plynu zmiekczajacego )
Paznokcie robilam na tydzien przed slubem a dwa dni przed musialam zdjac je calkiem i pomalowac sobie frencha

Tak wiec nie kursy i dyplomy swiadcza tak naprawde o naszych umiejetnosciach i posiadanej wiedzy - niestety, bo tak byc powinno.


Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ze tyle ''Dyplomowanych stylistek'' przechodzi pomyslnie szkolenia i egzaminy, zapelnia sciany dyplomami a w gruncie rzeczy przepilowuje plytke jakby pierwszy raz w zyciu pilowala paznokcie ?
Mysle, ze wygodniej im kilka zasad obejsc niz dokladnie przygotowac sie do pracy przy kazdej klientce. Mysle, ze kwestia w tym, ze na egzaminach wiedza co robic, ale pozniej przeciez szybciej jest pojechac 80, niz meczyc sie 180, nie? Albo jeszcze lepiej - przygotowac plytke frezarka
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 15:08   #1468
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Prace pseudostylistek II

A co złego jest w przygotowaniu płytki frezarką???
Uważam, że jest to wielkie ułatwienie i przyspieszenie pracy...
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 15:16   #1469
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
A co złego jest w przygotowaniu płytki frezarką???
Uważam, że jest to wielkie ułatwienie i przyspieszenie pracy...
Pod warunkiem oczywiście, że się potrafi.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 16:42   #1470
charlota80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Prace pseudostylistek II

Witam wszystkich bardzo serdecznie
Jeszcze nigdy nie miałam przyjemności wypowiadać się na forum Wizażu.
Przeważnie śledzę wypowiedzi w interesującym się temacie
Jednak od jakiegoś czasu krew mnie zalewa oglądając i dowiadując się o pracach pseudostylistek, ktoóre nie tylko partolą swoją pracę, ale również "zapożyczają" nie swoje prace. Delikatnie ujmując.
Przykład pierwszy.
Znam osobę, która nigdy nie miała nic do czynienia ze stylizacją paznokci. Ale niespodzianka. Promuje się oczywiście na największym prtalu szpiegowskim, czyli na nk. Na zdjęciach ani jednej jej pracy, m.in. moje. Napisałam do niej kilka słów mając nadzieję, że się opamięta. W odpowiedzi dostałam, że przecież to są jej prace, tylko się na m.in. na moich wzoruje i nie mam prawa jej oceniać Oczywiście zablokowała swoją galerię...
Przykład drugi.
Salon kosmetyczny, prowadzony przez Polkę, promujący swoje prace w stylizacji paznokci, w swoim filmiku reklamowym zamieszcza zdjęcia prac Pani Joanny Rozwadowskiej. Dokładnie wymazany jest znak wodny na zdjęciach i w to miejsce wstawiona nazwa jej saloniku.Ręce opadają...

A oto link to filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=opwm6WRFzoY
charlota80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 18:58:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.