Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-04, 09:36   #121
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Katienn nie mam zamiaru nawet jakoś codzienne ważenie mnie nie ciągnie na szczęscie raz na tydzień wystraczy
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 09:43   #122
erugamik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: tu wrony zawracają:)
Wiadomości: 15
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Wiatajcie dziewczyny!

Podziwiam Wasza motywacje! Chcialabym czasem cos tu kliknąć, bo ze mnie strraszny leniuch. Jakos problemów z waga na chwile obecna nie mam raczej, ale martwi mnie brak jedrnosci w moim ciele. Mam 169 i waze około 55-56 kg. Jakies dwa lata temu waga była o 10kg wieksza, ale byłam na diecie Dunkana i spadło sadło. cieszylam sie plaskim brzuszkiem i ladnymi udami,a teraz przez zastój ciałko wyglada nieestetycznie! jakis taki brzuszek , spora mało jedrna pupa(musze zaznaczyc, ze pupke zawsze mialam taka ala africka). W czasie wakacji pracuje od 8 do 17, zdaza mi sie nic nie jesc cały dzien, a na wieczor wpierniczyc dwa razy podwójny obiad by potem zdychac na kanapie. Czuje jakbym nie miala miesni i tluszczyk znow powracal.

Takze jezeli nie bede przeszkadzac, to czasem cos tu naskrobie. Postaram sie Was wspierac i licze na to samo!


To zaczynam! nie jadam chleba, bo nie lubie. Czasem jem bulki, ale to z przymusu, bo w pracy nie mam nic innego. Np: dzis kanapka z dzemem wisnowym, oj mocno slodzonony! do tego galaretka rozcienczona tak by dalo sie ja pic od razu(świetnie działa na włosy i paznokcie, a zapuszczam) .

Dzis spróbuje sie zmusic do ćwiczen na stepperze, mam taki obrotowy. Zmagam sie z cellulitem od czasu kiedy stosowalam tabletki antykoncepcyjne, ale juz ich nie biore. Stepper jest super tylko mam wrazenie, ze obciaza mi mocno kolana, bo bolal mnie po jakims czasie.


W Sierpniu wyjazd nad morze,a tu takie smieszne ciało...
Takze jak juz wspomnialam licze na wsparcie i to samo oferuje
erugamik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 10:58   #123
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

sss7 nic nie krwawi! pocieszyłaś mnie

ja mam pełno rozstępów ;( masakra jakas... w ogole moje ciało nie wygląda na 20 lat, tylko jak na 40 po 5 ciążach z rozstępami to nic sie nie da zrobić... można je tylko spłycić jak są czerwone, białe można chyba już tylko laserowo zamykac


---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

właśnie wypiłam pyszny koktajl Zmiksowałam 1 banana i 2 kiwi, rewelacja !! Syci na całkiem długo i na takie upały idealny, szczególnie jeśli owoce trzymamy w lodówce i miksujemy zimne a na śniadanko był serek homogenizowany waniliowy, 9 g białka ale aż 6.5 % tłuszczu póki siedzę w domu muszę polegać na tym co mama mi kupi

a przed chwilką zmieliłam pierś z kurczaka i dziś zrobię sobie kotlet mielony z piersi z kurczaka na teflonie bez tłuszczyku w ogole z takiego zmielonego mieska z piersi mozna zrobic fajny sos do spagetti z razowym makaronem i pulpety i juz mamy 3 dietetyczne obiadki

Piszcie swoje sprawdzone przepisy na odchudzające potrawy
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:02   #124
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
sss7 nic nie krwawi! pocieszyłaś mnie

ja mam pełno rozstępów ;( masakra jakas... w ogole moje ciało nie wygląda na 20 lat, tylko jak na 40 po 5 ciążach z rozstępami to nic sie nie da zrobić... można je tylko spłycić jak są czerwone, białe można chyba już tylko laserowo zamykac


---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

właśnie wypiłam pyszny koktajl Zmiksowałam 1 banana i 2 kiwi, rewelacja !! Syci na całkiem długo i na takie upały idealny, szczególnie jeśli owoce trzymamy w lodówce i miksujemy zimne a na śniadanko był serek homogenizowany waniliowy, 9 g białka ale aż 6.5 % tłuszczu póki siedzę w domu muszę polegać na tym co mama mi kupi

a przed chwilką zmieliłam pierś z kurczaka i dziś zrobię sobie kotlet mielony z piersi z kurczaka na teflonie bez tłuszczyku w ogole z takiego zmielonego mieska z piersi mozna zrobic fajny sos do spagetti z razowym makaronem i pulpety i juz mamy 3 dietetyczne obiadki

Piszcie swoje sprawdzone przepisy na odchudzające potrawy
ja mam ich dużo tylko muszę poszukać
ps. a jak tam filmy?
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:17   #125
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

sciagnelam Honey, mi sie podoba ale musze obejrzec sama, bo mój Michał nie lubi filmów o tańcu...
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:22   #126
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Ja z Waszej listy oglądałam Pamiętnik, uwielbiam ten film
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:22   #127
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
sciagnelam Honey, mi sie podoba ale musze obejrzec sama, bo mój Michał nie lubi filmów o tańcu...
aaa to jak oglądniesz to daj znać. Ciekawa jestem Twojej opinii
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 12:08   #128
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

ściągne wszystkie

ja polecam Harold i Kumar - wszystkie części, fajna komedia :d
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:17   #129
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Pojeździłam niecałą godzinę na rowerku i się zmachałam, gdy wracając uciekałam przed deszczem
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:19   #130
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

deeeszcz! <3

a ja odkurzałam, zajęło mi to 15 minut i jestem spocona totalny brak kondycji!
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:56   #131
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

no to fajnie, że się ruszacie oby tak dalej a na pewno schudniemy a podczas odkurzania tez sie niezle spala ;d

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

i zjadłam kolejny dzis pyszny koktajl, tym razem z samych truskawek pyyyycha

a Wam jak tam dziś idzie dietka?
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 15:07   #132
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Ja kupiłam dzisiaj czereśnie i zastanawiam się, co z nimi zrobić: czy zjeść na "sucho" czy umerdać jakoś z jogurtem naturalnym, coś a la Fantasia
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 15:21   #133
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
a Wam jak tam dziś idzie dietka?
ja się rano napociłam przy sprzątaniu, teraz idę na spacer, a jak wrócę to 8minutówki jedzonko podlega dyskusji, ale bez większych wpadek się obyło a jak u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez erha Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dzisiaj czereśnie i zastanawiam się, co z nimi zrobić: czy zjeść na "sucho" czy umerdać jakoś z jogurtem naturalnym, coś a la Fantasia
mmm ubóstwiam czereśnie! i mają bardzo dobry wpływ na dietę, na samopoczucie i w ogóle, śmiało!
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 15:26   #134
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
mmm ubóstwiam czereśnie! i mają bardzo dobry wpływ na dietę, na samopoczucie i w ogóle, śmiało!
No proszę, nawet nie wiedziałam

W ogóle ostatnio przeczytałam bardzo ciekawy sposób ułatwiający kontrolę nad jedzeniem: Jedz posiłki przy stole. Nie zjadaj niczego bezpośrednio z lodówki, z opakowania lub garnka.

Przyznam, że to coś w sam raz dla mnie, bo mnie to właśnie zgubiło: tu chapsik, tam chapsik...
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 16:49   #135
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

jak ja tesknie za polskimi (TANIMI!) owockami i warzywkami. Tutaj to straszna drozyzna, a jakosc pozostawia wiele do zyczenia. W zyciu tutaj nie znalazlam takich slodkich truskawek jak w Polsce. Szkoda, bo marzy mi sie taki zmiksowany koktail.

Jesli chodzi o rozstepy, to ja przestalam sie niemi przejmowac. Nie da sie ich zlikwidowac, wiec ja raczej stawialabym na ujedrnianie ciala i zapobieganie nowym rozstepom.
Ehra jedzenie przy stole to swietny pomysl, ale pod warunkiem ze uda nam sie zdyscyplinowac. Ja uwielbiam wyzerac z gara i lodowki ( tzw. glowa w lodowce ) Staram sie kontrolowac, ale najczesciej nici z tego wychodza, bo sobie mowie "ostatni raz"

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

podpatrzone na innym watku http://ewachodakowska.pl/wasze-efekty.php Na tej stronie jest rowniez program treningowy Pani Ewy, ktory ponoc daje swietne efekty. Chcialabym sprobowac. moze nie skonczy sie n planach.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 16:53   #136
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
jak ja tesknie za polskimi (TANIMI!) owockami i warzywkami. Tutaj to straszna drozyzna, a jakosc pozostawia wiele do zyczenia. W zyciu tutaj nie znalazlam takich slodkich truskawek jak w Polsce. Szkoda, bo marzy mi sie taki zmiksowany koktail.

Jesli chodzi o rozstepy, to ja przestalam sie niemi przejmowac. Nie da sie ich zlikwidowac, wiec ja raczej stawialabym na ujedrnianie ciala i zapobieganie nowym rozstepom.
Ehra jedzenie przy stole to swietny pomysl, ale pod warunkiem ze uda nam sie zdyscyplinowac. Ja uwielbiam wyzerac z gara i lodowki ( tzw. glowa w lodowce ) Staram sie kontrolowac, ale najczesciej nici z tego wychodza, bo sobie mowie "ostatni raz"

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

podpatrzone na innym watku http://ewachodakowska.pl/wasze-efekty.php Na tej stronie jest rowniez program treningowy Pani Ewy, ktory ponoc daje swietne efekty. Chcialabym sprobowac. moze nie skonczy sie n planach.
To prawda, daje świetne efekty. Polecam niewprawionym zacząć od jej pierwszej części "Skalpel", bo ta co teraz wyszła "Killer" jest bardziej hardcorowa
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 17:50   #137
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Erha - pomysł z tym jedzeniem jest super ja mam z tym duuuży problem bo uwielbiam czytać książki i jeść przy tym... i oglądać tv i jesc a to wciąąąga, trzeba się ogarnąć

katiennn - u mnie dobrze, ale zjadłam dość sporo chyba zbyt tłustej zupy pomidorowej, ale była pyszna, w sumie to tez nie jakiś ciężki grzech, na kolację zjem serek wiejski i będzie dobrze

na razie nie jjem zbyt duzo warzyw bo ciezko mi gryzc twarde rzeczy, a nie chce jesc owoców na wieczor wiec bedzie sam serek wiejski

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

obejrzałam ten film Honey, super jest ! bardzo w moich klimatach bo sama slucham rapu
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 18:12   #138
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

wróciłam ze spaceru... ufff jak tam gorąco, można się spocić przez samą duchotę. nie lubię takiej pogody... chciałabym już wrzesień

więc teraz zrobię jakieś 8min. zacznę od jednych, żeby się nie zniechęcać. jutro zrobię dwie

a ja właśnie nie umiem pogodzić się z rozstępami chociaż pewnie najbardziej widoczne są dla mnie samej...

a co do jedzenia to najlepiej jeść w obecności innych osób (nawet jeśli je się coś innego niż one) nie wstydzić się, nie chować się z jedzeniem. i ma to być posiłek przy stole - a nie talerzyk położony na kolanach przed telewizorem. i powinniśmy długo gryźć, zanim połkniemy (slow food) żeby nasz żołądek miał jak najmniej pracy. niby małe rzeczy, ale fajnie by było zwrócić na nie uwagę
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 19:20   #139
mewa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Hejka!
Poległam na całej lini, straciłam wczoraj prace i sie załamalam i oczywiscie pocieszyłam sie jedzeniem a teraz mam wyrzuty sumienia!
ale dzis jest juz lepiej! wziełam sie w garsc iod jutra zaczynam diete i szukanie pracy!
sss7 tez niewiem jak mi pujdzie z ta dieta bo niemoge sobie wyobrazic jak przezyje bez kanapeczki z szyneczka na sniadanie!

co do włosków to potwierdzam Vatika jest swietna u mnie też sie sprawdza!

co do walki z celulitem to polecam żel wyszczuplajacy z kompleksem antycelulitowym firmy Mariza - u mnie sprawdzil sie rewelacyjnie - wygładził i uelastycznił skóre, widocznie zmniejszył celulit!
pozdrowionka a ja ide pisac cv!
mewa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 19:54   #140
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Mewa - ojej a co się stało w pracy? ale nie martw sie na pewno uda Ci się coś znaleźć i to jeszcze lepsze niż poprzednie stanowisko

ja póki co jeszcze mam kilka balsamów ale jak je zużyję to inwestuję w coś naprawdę skutecznego ;d
i widzialam ostatnio reklame kapsułek na cellulit cellu blok ? czy jakos tak ciekawe czy skuteczne
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 20:02   #141
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Cytat:
Napisane przez mewa123 Pokaż wiadomość
Hejka!
Poległam na całej lini, straciłam wczoraj prace i sie załamalam i oczywiscie pocieszyłam sie jedzeniem a teraz mam wyrzuty sumienia!
ale dzis jest juz lepiej! wziełam sie w garsc iod jutra zaczynam diete i szukanie pracy!
sss7 tez niewiem jak mi pujdzie z ta dieta bo niemoge sobie wyobrazic jak przezyje bez kanapeczki z szyneczka na sniadanie!

co do włosków to potwierdzam Vatika jest swietna u mnie też sie sprawdza!

co do walki z celulitem to polecam żel wyszczuplajacy z kompleksem antycelulitowym firmy Mariza - u mnie sprawdzil sie rewelacyjnie - wygładził i uelastycznił skóre, widocznie zmniejszył celulit!
pozdrowionka a ja ide pisac cv!
Nie załamuj się, głowa do góry, a będzie świetnie!
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 20:42   #142
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

teraz tak siedzę i marzę sobie o pięknych jędrnych nogach bez cellulitu, szczupłych, opalonych, i o krótkich spodenkach, które chciałabym móc założyć i wyjśc poza dom ;(
czemu niektóre dziewczyny po prostu są szczupłe i nie stosują żadnych diet? to niespierawiedliwe

tak mnie naszło na wieczorne rozmyślania
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 23:01   #143
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

mewa - współczuję! dobrze, że tak szybko się podnosisz!

Iza też mam często takie myśli - zwłaszcza jeśli chodzi o nogi... brzuszek jakoś się wciągnie, pupa okej, ale nogi... eh można je ładni wyciągnąc w szpilkach, ale co z tego, jak są takie szerokie? ;/

ale nie ma co rozmyślać, tylko brać się do roboty. poćwiczyłam, aż się ze mnie lał pot. później prysznic i teraz jeszcze coś obejrzę i idę spać. dobranoc, do jutra!
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 05:22   #144
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Mewa współczuje ale uszki do góry, na pewno wszystko się ułoży, w końcu jak coś sie kończy to musi się zacząć coś nowego lepszego

Iza i Katienn ja marzę o ładnych ramionach i brzuszku, bo co do nóg to nie mogę narzekać aczkolwiel mam mocno rozbudowane łydki niestety
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 06:51   #145
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)



Ja zaraz śniadanko, a potem ćwiczenia, bo dziś podobno mają mi na pół dnia prąd wyłączyć, a nie znam na pamięć ćwiczeń

Znacie jakieś ćwiczenia na podbródek?
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 08:45   #146
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

ja właśnie wstałam lece zaraz na śniadanko i do banku na chwilkę i wracam do domu, niedziela się zbliża mam nadzieję, że chociaż troszkę spadnie z wagi, na pewno da to kopa motywacji
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 09:32   #147
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

juz w lozku, po dluuugiej nocce. Teraz do pracy ide dopiero w sobote na dniowke.
Mewo, nie zamartwiaj sie praca. Z reguly wychodzi to na dobre. Nic nie dzieje sie bez przyczyny. Spojrz na to jak na pozytywna zmiane w swoim zyciu, chociaz wiem, ze latwo sie mowi, a szuka juz nie tak prosto. Zycze powodzenia. Nowy etap w zyciu!

Kurde toczylam sie do sklepu po nocce zeby kupic mielona kawe. Mialam dzisiaj wznowic peelingi kawowe. W efekcie kupilam wszystko inne oprucz kawy :/ na lunch dzis yogurt z platkami owsino zbozowymi, jabko i banan, a na obiad bedzie kurczak smarzony z kielkami, sosem sojowym i imbirem i to z ryzem. Nie bedzie super dietetyczne, ale lepsze to niz jak pojde do chinskiej restauracji, a wlasnie chinskie smaki za mna chodza dzisiaj.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 09:55   #148
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

sss7 - pewnie, że lepiej, a jak dasz ciemny naturalny ryż i podsmażysz na małej ilości oliwy z oliwek i poddusisz, żeby nie używać za dużo tłuszczu to będzie bardzo zdrowo i dietetycznie
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 12:10   #149
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

właśnie zjadłam pyszne czereśnie uwielbiam owoce, mogłabym cały dzień je jeść
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 12:20   #150
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Do zrzucenia 20 kg ! Czas na radykalną metmorfozę :)

Echh, dopiero mi prąd włączyli :/ W ogóle mam tragiczne zakwasy po tych 8 minutówkach
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.