Z czarnego na blond -zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-27, 14:31   #121
PinkCat69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
jasne włosy xxx

Hey dziewczyny!


Od dłuższego czas mam ogromną chęć zrobienia czegoś z moimi włosami. I w końcu mnie oświeciło. Chciałabym zrobić sobie blond ombre, coś w stylu Beach Girl . Jest to przemyślana decyzja, a nie totalny spontan. Problem w tym, że jestem naturalnie ciemną brunetką, dobra to mało powiedziane, mam prawie czarne włosy. Wiele osób uważa to za zaletę i mi zazdrości, bo jest to ( sorry za przechwalanie ) niesamowity kolor. Drugi problem w tym, że jestem nastolatką i z fryzjerami mi nie po drodze. Znacie może jakieś naturalne, dobre i znane sposoby na przejście z prawie czarnego koloru na lekki blond? Proszę o pomoc <3
PinkCat69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 16:13   #122
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jasne włosy xxx

Cytat:
Napisane przez PinkCat69 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny!


Od dłuższego czas mam ogromną chęć zrobienia czegoś z moimi włosami. I w końcu mnie oświeciło. Chciałabym zrobić sobie blond ombre, coś w stylu Beach Girl . Jest to przemyślana decyzja, a nie totalny spontan. Problem w tym, że jestem naturalnie ciemną brunetką, dobra to mało powiedziane, mam prawie czarne włosy. Wiele osób uważa to za zaletę i mi zazdrości, bo jest to ( sorry za przechwalanie ) niesamowity kolor. Drugi problem w tym, że jestem nastolatką i z fryzjerami mi nie po drodze. Znacie może jakieś naturalne, dobre i znane sposoby na przejście z prawie czarnego koloru na lekki blond? Proszę o pomoc <3
Nie ma, nie da się naturalnie uzyskać blondu (nawet średniego, to taki, który już mniej więcej wygląda jak "blond" nie brąz) na prawie czarnych włosach. Możesz kwasić cytryną, "rozjaśniać" miodem, zażółcać rumiankiem, ale uzyskasz max. brąz.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 16:34   #123
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie
 
Avatar InteligentnaBlondynka
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 43
Dot.: Z czarnego na blond -zbiorczy

PinkCat69, ja podzialalabym chemią u dobrego fryzjera. W końcu ombre to tylko końce, które później można ściąć i znów cieszyć się swoimi naturalnymi włosami. Ale do niczego nie namawiam
InteligentnaBlondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 20:27   #124
iKissYou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 4
Z czarnego na blond

Witajcie !
Nie dawno temu zrobiłam głupotę moje włosy, pofarbowane na kolor rudawy blond pofarbowałam na kolor czarny. Moje włosy są bardzo zniszczone ale bardzo bym chciała wrócić do średniego blondu - mojego naturalnego koloru. Mam włosy długości do pasa co mam zrobić bu znowu były blond i żeby za dużo nie było trzeba ich obcinać ? Liczę na pomoc
Pozdrawiam
iKissYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 22:36   #125
Werkaaa123
Raczkowanie
 
Avatar Werkaaa123
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Rybnik!:)
Wiadomości: 100
Dot.: Z czarnego na blond

Proponuję na ten moment to przeczekać. Skoro masz zniszczone włosy, kolejne farbowanie nie pomoże Ci z ich odnowieniem
Werkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 23:20   #126
Edycia37
Przyczajenie
 
Avatar Edycia37
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lubliniec
Wiadomości: 16
Dot.: Z czarnego na blond

Wstrzymaj się z wszelkimi ruchami bo zniszczysz jeszcze bardziej.
__________________
Odbierz swój zestaw kosmetyków w zamian za ankiete na stronie www DarmoweKosmetyki pl
Edycia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 15:19   #127
Paulaxox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Jak zejść z czarnego do ciemnego blondu?

Moje naturalne włosy są bardzo ciemne. Przefarbowałam je na czarne 3 miesiące temu. Teraz chciałabym ciemny blond. Zna ktoś dobry sposób?
Chciałabym zacząć używać henny, ale wiem, że na czarne włosy niewiele pomoże
Paulaxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-23 16:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.