Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-05, 10:09   #121
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Jon wypija zazwyczaj wszystko tam troszkę zostanie na dnie a butelkę jak dostanie i juz poczuje mleko to nie chce jej oddać :p

Co do chusty z lidla to na grupach chustonoszenia czytałam, ze to raczej nie jest dobry skład

Minini No w sumie większość tak mowi o Peugeocie

Carolles mi sie segregator podoba
Dobrze powiedziałaś teściowej!

Współczuje nocki
U nas dzisiaj noc fajna! pierwsza pobudka 2:30, potem 5:30, odłożyłam do łóżeczka mimo, że mąż juz poszedł do pracy ale obudził sie o 6:40 to wzięłam do łóżka. Wstaliśmy o 10:30 młody chyba juz trochę nie spał, bo gdzies z tylu głowy go słyszałam ale zajmował sie swoimi stopami wiec spałam
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 10:15   #122
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Minini tż właśnie wczoraj mówił,
żebym może zaczęła coś sprzedawać przed powrotem do pracy.
Jak dobrze pójdzie to nie wrócę.
Ale sama nie wiem.

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Moja się przewraca i z ręka na brzuchu tylko teraz na chwilkę wyjdę a ta już na brzuszku




Ty to jestes specjalistka nie tylko w kupowaniu ale tez w sprzedawaniu
Mojej córci łatwiej było się obrócić na początku na prześcieradle z frotty na moim łóżku. Teraz już wszędzie daje radę

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------




Reklamują leasingi 102%. zależy jaki leasing, jaka kondycja firmy, ile rat i jakie auto


Mi się już nawet odechciewa myśleć o przekręcaniu na brzuch. Jestem poirytowana. Wczoraj 1,5h histerii. Dziś rano jak nigdy też. Mam dość.

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Jak znajdziesz coś ciekawego w smyku to daj znać ja chyba tez zacznę się tam ubierać
Kciuki za noc 🏻




Fajnie macie z ta bawialnia





U nas najmniej na razie było 3 - i byliśmy 2 godziny na spacerze.




Każde dziecko jak widać zupełnie inne fajnie ze łapie zabawki jak leży na brzuszku! To niezła sztuczka




Bartek na razie te przekręty robi właśnie z reka na brzuchu
I piękne zdefiniowanie morelki



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Ja nie byłam już tydzień na spacerze. Nie zapowiada się, że pójdę. Błoto jest kosmiczne.
Jutro jedziemy na tydzień do wro. Może tam pójdę jak mama mi pomoże z wózkiem.

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Aggs brawo za Bartusiowe przewrotki

Morelle u nas też bez obrotów jak dotąd. Ale widzę, że dużo częściej ląduje na boku niż jeszcze tydzień temu.

Trudny dzień za nami, zęby idą, tylko dojść nie mogą hehe

Co do teściowej, wolę jednak, żeby nam nie gotowała (choć robi to akurat rewelacyjnie), niech po prostu pilnuje swojego nosa i wszyscy będą zadowoleni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Masz rację!

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Hej!

Tak dawno się nie odzywałam że aż mi głupio!
Wpadłam się przywitać i poczytać co u Was i dzieciaczków słychać


Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, słuchałam trochę Zawitkowskiego i nie wiem czy o tym wiedziałaś, ja nie, ze podobno dzieci intensywnie ulewające przykręcają się na brzuszki trochę później. W sumie to logiczne, nie pomyślałam wcześniej o tym.

Dobranoc koleżanki. Spokojnej nocy dla nas wszystkich


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Duża, pulchna i ulewająca. suuuuperrrr...
Mam zły humor po tych wrzaskach.

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Robiłaś już kiedyś? Z czego pobierają?


Szalona!
Ja spaceruję krócej bo boję się jakoś o ten jego ciągły katar, a 2 godzin na mrozie sama bym nie wytrzymała







Jutro dzień darmowej dostawy, zobaczcie ile sklepów dziecięcych ma dd
https://www.dziendarmowejdostawy.pl/...ies/dla-dzieci

Chciałabym jakies buciki dla małego, nie wiecie gdzie znajdę?
W każdym z tych co są na liście, ale potwierdzam reserved ma świetne ubranka i onlina często są promocje.

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Taedio segregator fajny gadżet, fajnie mieć co? 😀 Powodzenia w szukaniu auta 😉
Jak chcecie dziewczyny zdjecia moge wrzucić dajcie znac. Chyba ze widzialyscie juz na fb.

Silli zdrówka dla Lili 😗

Mala szkoda ze nie mozesz wrzucic zdjed sukienki uwielbiam ogladac co kupujecie 🙈

Martini dziękuję Nela tez dostaje takich atakow histerii jak nie moze zasnac i potem szlocha jeszcze przez sen az mi jej szkoda. Brawa dla Jeremiego za nowe umiejetnosci ☺ Macanie sie za kolanka jest cudne N tez tak robi. I śmieje sie do wszystkich. I zaczęła się wstydzić uroczo to wyglada 😉

Darietta u mnie paczka z hm stoi. Wzielam za pobraniem nie wiem czy odbiore jak przyjedzie.

Calineczka obrazek 20x20 😉 mam taki drugi tylko ze Świętą Rodziną granatowy w ksztalcie serca tez jest super. Dostalismy na ślub.

Emmos ostatnio moja teściowa wyskoczyla z tekstem ze JUŻ mozna N sadzac bo skończyła 4 miesiace zapytałam tylko w jakim celu mam ją sadzac. To mowi zeby jej było wygodnie nie wiem co maja ludzie naprawdę w głowach.
A najlepiej zapodała tekst jak byliśmy u nich 🙊myślałam ze się ze smiechu posikam. Nosi N przez godzinę na rekach odkąd przyjechaliśmy i mówi do nas "no Nelusia to teraz tylko na raczkach widzę juz nic nie polezy" na co mój tz odpowiada jej ze w domu ciągle lezy i sie bawi nawet sama i dopiero jak bardzo marudzi to ja bierzemy na ręce ale zazwyczaj marudzi jak jest spiaca lub głodna. Na co teściowa rzuca "no ale u mnie to chce byc ciagle na rękach" na co ja do niej "a to Nela powiedziała Ci to przepraszam? Bo ja nie slyszalam?" teściowa spalila buraka, Nela zachwycona wylądowała na macie

Hej Cashmere milo Cie widzieć 😘 co tam u Was? Jak Przemus?😍

Minini moja noc znowu masakra przez tą pełnię 😞N dzis lepiej spala a prawie wcale.

Przyszła mi paczucha z Mango 😉 zamowilam Neli spodnie baggy 🙈dwa razy by sie w nie okrecila a niby rozmiar 3-6 miesięcy. W dodatku chyba sa chłopięce 🙈 nie chce ktoś odkupic? 😜

Sili ja tez mogę prosic o.książkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tż by mnie zagryzł za taki tekst do jego matki.

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Czytałam na grupach chustowych, że ta z Lidla daje radę, splot skośno-krzyżowy, bawełna, gramatura ok. 200 g/m2, więc na początek się nada.


U nas noc nawet spoko, za to usypianie - już 4. czy 5.dzień - to jakiś koszmar. Timi zaczyna trzeć oczka i marudzić, biorę go do łóżka, podgrzewam mm, żeby bardziej go usypiało (przed snem dostaje i kp, i mm), zjada i... zaczyna się zabawa. W pewnym momencie przestaje dać radę się skupić na jedzeniu i co chwilę puszcza pierś, żeby popatrzeć na ścianę/sufit/okno itp. ALBO zaczynają się krzyki i prężenie przy jedzeniu. I tak usypianie i wyciszanie trwa kolejne 2-2.5h, jesteśmy już z Tż na skraju załamania nerwowego, Timi jest już też zmęczony i coraz bardziej marudzi, każda próba położenia go (nawet do karmienia) = płacz, wczoraj dopiero ok. 22 udało się go wyciszyć i uśpić na piersi

Jeszcze do tego wczoraj po jakiejś godzinie - 1.5 usypiania poszłam na chwilę do wc, wracam do pokoju z wygaszonymi wszystkimi światłami, patrzę, a ktoś stoi nad dzieckiem. Mało nie dostałam zawału i wydarłam się jak głupia, Timi oczywiście wpadł w histerię ze strachu, okazało się, że Tż do niego zajrzał i go nie usłyszałam I całe wyciszanie poszło się....

W końcu zasnął po 22 a jeszcze kolejne 2h co jakiś czas zaczynał płakać ale sam zasypiał zanim zdążyliśmy do niego pójść.

Ma-sa-kra, bezsilność mnie wykańcza psychicznie A w dzień wszystko normalnie, wesołe, szczęśliwe dziecko.
Współczuje i łącze się z Tobą odnośnie nastroju...

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Vadi - współczuje problemów z usypianiem. Niezła akcja z tym, ze ktoś stoi nad dzieckiem.
Mała! Moze spróbuj następnym razem nie patrzeć na godziny i nie liczyć ilości pobudek. Śpijcie wtuleni w siebie i skup sie na tym, zeby jak najlepiej wypocząć. Ja to nawet telefonu nie biore do sypialni. Czasem TZ pyta czy długo spała a ja nigdy nie mam pojęcia.

Minini - te nowe auta to wlasnie takie plastiki robią. Ok, niech robią pod warunkiem ze bedą one kosztować tyle, ze po kilku latach kupi sie nowe, a stare wyrzuci jak jest np z telefonami

Co kupujecie mamom/teściowym na święta? Nie mam pomysłu... dla szwagra tez dalej nie wiem co kupić. Moze uda mi sie usiąść na kompa i wybrać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teściowej nic. Kupowałam 2 lata prezenty wszystkim z rodziny tż i wysyłałam pocztą. Wystarczy. W drugą stronę to nie działa, więc nie widzę sensu. Ok mama może nie ma kasy, brakt wuk, siostra w Holandii, ale siostrzenica jest w Wawie.

Mamie kupiłam buty i torebkę na ślub siostry.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 10:16   #123
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie auta, zapamiętam W kwestii ceny to my i tak raczej używane będziemy brali - za jakiś czas. Jeśli nowe, to z kolei raczej nie 5os. tylko większe...

Carolles dzięki za foty segregatora, bardzo fajnie wygląda Może też się skuszę.

Taedio brawo za nockę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 10:17   #124
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Jon wypija zazwyczaj wszystko tam troszkę zostanie na dnie a butelkę jak dostanie i juz poczuje mleko to nie chce jej oddać :p

Co do chusty z lidla to na grupach chustonoszenia czytałam, ze to raczej nie jest dobry skład

Minini No w sumie większość tak mowi o Peugeocie

Carolles mi sie segregator podoba
Dobrze powiedziałaś teściowej!

Współczuje nocki
U nas dzisiaj noc fajna! pierwsza pobudka 2:30, potem 5:30, odłożyłam do łóżeczka mimo, że mąż juz poszedł do pracy ale obudził sie o 6:40 to wzięłam do łóżka. Wstaliśmy o 10:30 młody chyba juz trochę nie spał, bo gdzies z tylu głowy go słyszałam ale zajmował sie swoimi stopami wiec spałam
Heheh Ty piszesz, że noc fajna, a dla mnie średnia i taka jak zawsze. Męczy mnie już to. Pobudka 2-3, 6 i 9-10.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie auta, zapamiętam W kwestii ceny to my i tak raczej używane będziemy brali - za jakiś czas. Jeśli nowe, to z kolei raczej nie 5os. tylko większe...

Carolles dzięki za foty segregatora, bardzo fajnie wygląda Może też się skuszę.

Taedio brawo za nockę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też szukamy używanego dla mnie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 10:18   #125
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Xzora może na dawanda coś oryginalnego znajdziesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 10:18   #126
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Heheh Ty piszesz, że noc fajna, a dla mnie średnia i taka jak zawsze. Męczy mnie już to. Pobudka 2-3, 6 i 9-10.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------



My też szukamy używanego dla mnie.
Morelle podajesz już gluten?
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 10:20   #127
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Xzora tak myślałam o tym powrocie do pracy. Dzwoniłam nawet do kadr. Nam mniej więcej podobnie wychodzi. Ja jednak wrócę we wrześniu, jeśli nie wyjdzie nic z wychowawczym. A raczej nie wyjdzie.
Mam 1 dzień zaległego urlopu z 2016.
26 dni za 2017
i 26 dni za 2018
Rodzicielski mam do 28.06, bo urodziłam 30.06
+ 53 dni urlopu wychodzi 13 wrzesień 2018.
Zostaną mi dwa dni opieki na dziecko do wykorzystania.
Przemyślałam to i wolę tak zrobić ponieważ wolę mieć wolne w wakacje, jak jest ciepło, a nie w listopadzie. A drugie co ona będzie 2,5 mc starsza. Załapiemy się też na normalną rekrutację we wrześniu. 13.09.2018 to akurat 2 tyg na ewentualną adaptację. Na wakacje możemy pojechać pod koniec sierpnia zamiast września.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-05, 10:21   #128
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Kto da wiecej.... 8 pobudek dziś! Dokładnie co niecałą godzinkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O matko! U nas też się średnio zapowiadało, bo o 24 pierwsza pobudka i noszenie przez pol h, ale potem mała usnęła i po 4 jakoś się wybudziła.

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Dzień dobry. U nas noc jak zwykle ale chociaż wieczór lepszy bo przespał 2,5h. Za to od prawie 7 coś marudzi. To huba z tej okazji że odkrył swoje stopy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dobry i wieczór

Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
Dobrze rozkminiasz zostało mi około miesiąc macierzyńskiego jak dowiedziałam się ze jestem już w drugiej ciąży


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O czyli idealnie I co od razu po macierzyńskim złożyłaś L4? Sorki, że wypytuję, ale chyba chciałabym podobnie

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Emmos ostatnio moja teściowa wyskoczyla z tekstem ze JUŻ mozna N sadzac bo skończyła 4 miesiace zapytałam tylko w jakim celu mam ją sadzac. To mowi zeby jej było wygodnie nie wiem co maja ludzie naprawdę w głowach.
A najlepiej zapodała tekst jak byliśmy u nich myślałam ze się ze smiechu posikam. Nosi N przez godzinę na rekach odkąd przyjechaliśmy i mówi do nas "no Nelusia to teraz tylko na raczkach widzę juz nic nie polezy" na co mój tz odpowiada jej ze w domu ciągle lezy i sie bawi nawet sama i dopiero jak bardzo marudzi to ja bierzemy na ręce ale zazwyczaj marudzi jak jest spiaca lub głodna. Na co teściowa rzuca "no ale u mnie to chce byc ciagle na rękach" na co ja do niej "a to Nela powiedziała Ci to przepraszam? Bo ja nie slyszalam?" teściowa spalila buraka, Nela zachwycona wylądowała na macie

Nie no przysięgam, u mnie identycznie, najpierw nosi a potem chrzani że do rączek przyzwyczajona!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Co kupujecie mamom/teściowym na święta? Nie mam pomysłu... dla szwagra tez dalej nie wiem co kupić. Moze uda mi sie usiąść na kompa i wybrać.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mamie chyba kupię torebkę, a tż coś mówił, że teściowa by chciała odkurzacz taki jak my mamy...


Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
No tak w sumie japońce też fajne auta, moja mama ma toyotę i na inne by nie wymieniła
Ja jestem skazana na kombi, kiedyś Tż chciał kupić jeepa ale stanęło na małym dostawczym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mój tż akurat z hyundaia jest zadowolony, ale potwierdzam toyoty są ekstra. Ja mam yaris, kupioną zaraz po studiach, już ma 9 lat i nigdy nie miała żadnej awarii. Zjeżdżona jest nieźle, ale szkoda mi jej sprzedać, bo to mój pierwszy samochód, na który sama sobie zarobiłam i mam sentyment po prostu

Laseczki ja zaraz uciekam do kosmetyczki Miłego dzionka



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 10:21   #129
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Teściowe zawsze chcą być madrzejsze od rpdzicow ,niestety im to nie wychodzi.

Już po pełni - z dnia na dzien bedzie nam sie lepiej spalo!

A spodnie pokaż - moj dlugi i chudy to tez nie wiem jak w takich baggy by wygladal?




To kiepskie macie nocki w porownaniu do dni.. moze cos mu w nocy nie pasuje?

A chuste widzialam w gazetce lidla - wyglądała mi na elastyczną. Albo tak slabo ją podociągali do zdjęcia..



Hah Sill my mamy honde. Wg niego cena vs. jakość to japonskie auta najlepsze. Niemieckie niektore tez chwali ale cena znow wyższa.




Moj mąż patrzy na auto pod kątem dobrego wykonania i rozwiązań mechanicznych, technologicznych i tego co sie psuje i czy naprawa jest skomplikowana i kosztowna. Co do wyglądu i bajerów, czy np mody na suvy sie nie wypowiada bo jak komus wpadnie w oko jakies auto to chocby wszyscy narzekali ze sie psuje to ten ktos je i tak kupi

Co do peugeota - zawsze znajdzie sie wyjątek od reguły


Mlody nakarmiony, leży na macie. Ide myć wlosy! Potem na zakupy, po starszaka i do groty solnej.

Aha, przy ktoryms schorzeniu tarczycy grota solna niewskazana. Ale nie zapamietalam przy ktorym bo na szczescie mnie to nie dotyczy.
Spodnie takie 😉 Eryk jak chudzielec to tez mogą byc szerokie w pasie.

1512469283099.jpg
1512469300827.jpg
1512469291040.jpg





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 10:21   #130
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Morelle podajesz już gluten?
Nie, cofam się na neocate. Dziś wymiotuje bardzo dużo. Daje 1 miarkę enfamilu zamiast zagęstnika.
Nic już sama nie robię i trzymam się jednego lekarza.
18.12 mam alergologa i będę rozmawiać co i kiedy wprowadzić.
Przede wszystkim jak.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 10:22   #131
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Aha, Vadi patrzenie w sufit czy ścianę mnie rozwala. Też zawsze patrzę i rozkminiam co to dziecko tam widzi. Współczuję usypiania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-05, 10:23   #132
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
O matko! U nas też się średnio zapowiadało, bo o 24 pierwsza pobudka i noszenie przez pol h, ale potem mała usnęła i po 4 jakoś się wybudziła.




Dobry i wieczór




O czyli idealnie I co od razu po macierzyńskim złożyłaś L4? Sorki, że wypytuję, ale chyba chciałabym podobnie




Nie no przysięgam, u mnie identycznie, najpierw nosi a potem chrzani że do rączek przyzwyczajona!




Mamie chyba kupię torebkę, a tż coś mówił, że teściowa by chciała odkurzacz taki jak my mamy...





Mój tż akurat z hyundaia jest zadowolony, ale potwierdzam toyoty są ekstra. Ja mam yaris, kupioną zaraz po studiach, już ma 9 lat i nigdy nie miała żadnej awarii. Zjeżdżona jest nieźle, ale szkoda mi jej sprzedać, bo to mój pierwszy samochód, na który sama sobie zarobiłam i mam sentyment po prostu

Laseczki ja zaraz uciekam do kosmetyczki Miłego dzionka



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Co będziesz robić?
Mi przepadła wizyta w pt na paznokcie przez chorobę Pestki.
Mam nadzieję, że do 22.12 jakoś dotrwają.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 10:24   #133
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie, cofam się na neocate. Dziś wymiotuje bardzo dużo.
Nic już sama nie robię i trzymam się jednego lekarza.
18.12 mam alergologa i będę rozmawiać co i kiedy wprowadzić.
Przede wszystkim jak.
Ostatnio pediatra mi zasugerowała żeby zacząć robić "prowokację" nie mówię o jakiś większych posiłkach. Chyba od dziś zaczne dodawać do mleka pół łyżeczki kaszki mannej(raz dziennie)


Kurcze a już myślałam że z tym mlekiem będzie u Was dobrze.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 10:26   #134
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Morelle ja zwykle sie hamuje i gryze w język ze względu na tżta ale moja tesciowa jest "zbyt madra" chce byc madrzejsza od wszystkich a ja nie pozwolę zeby wchodziła nam na głowę i rządziła sie moim dzieckiem. W dodatku jak rzuca takimi tekstami to skąd ona może wiedzieć czego N potrzebuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 10:28   #135
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Sill mój Tz chce peugeota 5008 bo można rozłożyć jeszcze 2 siedzenia w bagażniku chociaż bagażnik wtedy praktycznie nie istnieje
Ja chce jeszcze pozwiedzać inne salony

Morelle bo przyzwyczajona jestes do tego, że mała spała całe noce :p

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Moim zdaniem Carolles dobrze powiedziała szacunek szacunkiem ale wchodzenia na głowę i takiego głupiego komentowania nie znoszę
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 10:31   #136
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Morelle ja zwykle sie hamuje i gryze w język ze względu na tżta ale moja tesciowa jest "zbyt madra" chce byc madrzejsza od wszystkich a ja nie pozwolę zeby wchodziła nam na głowę i rządziła sie moim dzieckiem. W dodatku jak rzuca takimi tekstami to skąd ona może wiedzieć czego N potrzebuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się z Tobą całkowicie.

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ostatnio pediatra mi zasugerowała żeby zacząć robić "prowokację" nie mówię o jakiś większych posiłkach. Chyba od dziś zaczne dodawać do mleka pół łyżeczki kaszki mannej(raz dziennie)


Kurcze a już myślałam że z tym mlekiem będzie u Was dobrze.
Ja też :/

Mi pow, że najpierw powinna przejść przez każdy rodzaj kaszy. Tydzień na jednym.
Kukurydziana, zwykła itd
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 10:51   #137
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Vadi - współczuje problemów z usypianiem. Niezła akcja z tym, ze ktoś stoi nad dzieckiem.
Mała! Moze spróbuj następnym razem nie patrzeć na godziny i nie liczyć ilości pobudek. Śpijcie wtuleni w siebie i skup sie na tym, zeby jak najlepiej wypocząć. Ja to nawet telefonu nie biore do sypialni. Czasem TZ pyta czy długo spała a ja nigdy nie mam pojęcia.

Minini - te nowe auta to wlasnie takie plastiki robią. Ok, niech robią pod warunkiem ze bedą one kosztować tyle, ze po kilku latach kupi sie nowe, a stare wyrzuci jak jest np z telefonami

Co kupujecie mamom/teściowym na święta? Nie mam pomysłu... dla szwagra tez dalej nie wiem co kupić. Moze uda mi sie usiąść na kompa i wybrać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mojej mamie kupienalbo jakies kremy albo sukienke. Wiem co używa, jakienubrania nosi wiec z nią nie mam problemu. Gorzej z teściową... jak kupilam jej na urodziny zestaw recznikow (bo wciąż wiszą u nich takie stare sprane) to odpowoedziala ze ona ma poł szafy nowych recznikow! Już nie chcialam ciągnąć dyskusji nt.czemu ich nie używa ale stwierdzilam ze nie warto..
Pewnie kupimy jej jakieś wino czy coś do kuchni - foremke na ciasto albo cos na przyprawy..
Teść dostanie jakaś whisky.
Haha ale wyszlo ze mam tesciow alkoholikow nie są.. walnięci są tylko

Co do aut to masz racje, skoro z kiepskich materiałów to niech chociaż cena jest niska zeby mozna bylo wymieniać jak sie zużyje

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
Z tym sadzaniem to chyba dlatego, że kiedyś tak robili i dzieci mając pół roku już siedziały i teraz też taką presję narzuca otoczenie, ze jak nie posadzisz to sam nie usiadzie. Totalna glupota....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nie posadzisz to do osiemnastki bedzie przecież leżał i nie wstanie! No co ty? Chcesz zeby twoje dziecko cale dziecinstwo przeleżało??? sadzaj

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Masakra z usypianiem, tez tak pary razy miałam, wydaje mi się, ze trochę za szybko do spania ją wzięłam a jeszcze nie była śpiąca Teraz bardziej czekam aż się zmęczy Muszę się pochwalić, ze różnie noce wyglądają, ale zawsze ok 20 zasypia dobrze, ze chociaż w ciągu dnia złote dziecko masz ;-)

Minini grota nie wskazana przy nadczynnosci tarczycy
No wlaśnie, przy nadczynnosci tarczycy. Dzieki

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
No tak w sumie japońce też fajne auta, moja mama ma toyotę i na inne by nie wymieniła
Ja jestem skazana na kombi, kiedyś Tż chciał kupić jeepa ale stanęło na małym dostawczym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też oba auta kombi przy dwojce dzieci jakikolwiek wyjazd i tak kończy sie debatą nad zawartością bagaznika i czy może jednak ten wozek zostawimy w domu? Albo rowerek biegowy? Nieee no deska wakebordowa i latawiec musi jechac! A po co nam tyle wody? Kupimy na miejscu. Co ty spakowalas do tych walizek? Przecież tylko na X dni jedziemy! Po co ci dwie paczki pieluch? Kupimy na miejscu...

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Mój mąż na Hyundaia narzeka bo nowy samochód a części się psują gdzie w starym niemieckim aucie by się to nie zdarzyło. Ja mam niemieckie i jestem super zadowolona. TZ tez znowu kupuje niemca ewentualnie volvo.

Współczuję Wam dziewczyny tych nocek. Moja córa śpi ładnie. Mama mi mowila ze ja tez przesypiałam noce.
Każdy chwali czym akurat mu sie dobrze jezdzi. Ja pisze z czym moj mąż ma nacodzien doczynienia i jakie doswiadczenia. Najwiecej naprawia opli i fordów

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Vadi biedna 😞 ale miałaś wieczór. N wczoraj tez o 22 zasnale dopiero. Mimo ze w dzień malo spala to po kapieli i karmieniu o godzinie 20 rozgadala sie do mnie i ani myślała spać. Zazwyczaj leżę z nią dopóki nie zasnie. Czasami trwa to 40 min czasami 1.5 h albo dłużej ale wczoraj bylam mega glodna i chcialam sie wykąpać wiec przejął ja tż i zabawa trwala do 22.




Dziekuje 😘 mok szwagier mechanik poleca Honde i volvo ale to drogie auta sa 😉 no i niemieckie auta w sumie tez drogie 🙊

Załącznik 7345371
Załącznik 7345376
Załącznik 7345381
Załącznik 7345386
Załącznik 7345396
Załącznik 7345416
Załącznik 7345421
Załącznik 7345426



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy honde acord kombi

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
I ciagnelo za rączki żeby usiadło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj maz niedawno mlodego ciagnął za raczki. Dostal ochrzan

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Minini tż właśnie wczoraj mówił,
żebym może zaczęła coś sprzedawać przed powrotem do pracy.
Jak dobrze pójdzie to nie wrócę.
Ale sama nie wiem.





Mi się już nawet odechciewa myśleć o przekręcaniu na brzuch. Jestem poirytowana. Wczoraj 1,5h histerii. Dziś rano jak nigdy też. Mam dość.



Ja nie byłam już tydzień na spacerze. Nie zapowiada się, że pójdę. Błoto jest kosmiczne.
Jutro jedziemy na tydzień do wro. Może tam pójdę jak mama mi pomoże z wózkiem.



Masz rację!







Duża, pulchna i ulewająca. suuuuperrrr...
Mam zły humor po tych wrzaskach.



W każdym z tych co są na liście, ale potwierdzam reserved ma świetne ubranka i onlina często są promocje.



Tż by mnie zagryzł za taki tekst do jego matki.



Współczuje i łącze się z Tobą odnośnie nastroju...



Teściowej nic. Kupowałam 2 lata prezenty wszystkim z rodziny tż i wysyłałam pocztą. Wystarczy. W drugą stronę to nie działa, więc nie widzę sensu. Ok mama może nie ma kasy, brakt wuk, siostra w Holandii, ale siostrzenica jest w Wawie.

Mamie kupiłam buty i torebkę na ślub siostry.
A od czego zalezy czy wrocisz do pracy? Jednak rodzenstwo dla pestki? Czy podwyzka męza?

Mąż ci nie zasugerowal zebys sprzedala swoja kolekcje butow?

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Spodnie takie 😉 Eryk jak chudzielec to tez mogą byc szerokie w pasie.

Załącznik 7345441
Załącznik 7345451
Załącznik 7345446





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziekuje za fotki. Ale nie moj typ, ja wole jak spodnie mają ściągacz przy kostce - przynajmniej nie podciągają sie tak do góry i nie wieje wtedy mlodemu w łydki

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
]Moim zdaniem Carolles dobrze powiedziała szacunek szacunkiem ale wchodzenia na głowę i takiego głupiego komentowania nie znoszę
Ooo zgadzam sie z tobą kochana
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 11:09   #138
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
My też oba auta kombi przy dwojce dzieci jakikolwiek wyjazd i tak kończy sie debatą nad zawartością bagaznika i czy może jednak ten wozek zostawimy w domu? Albo rowerek biegowy? Nieee no deska wakebordowa i latawiec musi jechac! A po co nam tyle wody? Kupimy na miejscu. Co ty spakowalas do tych walizek? Przecież tylko na X dni jedziemy! Po co ci dwie paczki pieluch? Kupimy na miejscu...



Każdy chwali czym akurat mu sie dobrze jezdzi. Ja pisze z czym moj mąż ma nacodzien doczynienia i jakie doswiadczenia. Najwiecej naprawia opli i fordów
nam się zawsze wszystko mieści, ale nie mamy dwójki dzieci
Letni Chamski Podryw śpiewa "bo jak masz forda to nie jesteś dobra morda"

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Xzora a napisali Ci kiedy mają być te bombki ze zdjęciem znowu dostępne? Chciałam zamówić tak żeby do Świąt przyszły..
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 11:24   #139
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Mojej mamie kupienalbo jakies kremy albo sukienke. Wiem co używa, jakienubrania nosi wiec z nią nie mam problemu. Gorzej z teściową... jak kupilam jej na urodziny zestaw recznikow (bo wciąż wiszą u nich takie stare sprane) to odpowoedziala ze ona ma poł szafy nowych recznikow! Już nie chcialam ciągnąć dyskusji nt.czemu ich nie używa ale stwierdzilam ze nie warto..
Pewnie kupimy jej jakieś wino czy coś do kuchni - foremke na ciasto albo cos na przyprawy..
Teść dostanie jakaś whisky.
Haha ale wyszlo ze mam tesciow alkoholikow nie są.. walnięci są tylko

Co do aut to masz racje, skoro z kiepskich materiałów to niech chociaż cena jest niska zeby mozna bylo wymieniać jak sie zużyje



Jak nie posadzisz to do osiemnastki bedzie przecież leżał i nie wstanie! No co ty? Chcesz zeby twoje dziecko cale dziecinstwo przeleżało??? sadzaj



No wlaśnie, przy nadczynnosci tarczycy. Dzieki



My też oba auta kombi przy dwojce dzieci jakikolwiek wyjazd i tak kończy sie debatą nad zawartością bagaznika i czy może jednak ten wozek zostawimy w domu? Albo rowerek biegowy? Nieee no deska wakebordowa i latawiec musi jechac! A po co nam tyle wody? Kupimy na miejscu. Co ty spakowalas do tych walizek? Przecież tylko na X dni jedziemy! Po co ci dwie paczki pieluch? Kupimy na miejscu...



Każdy chwali czym akurat mu sie dobrze jezdzi. Ja pisze z czym moj mąż ma nacodzien doczynienia i jakie doswiadczenia. Najwiecej naprawia opli i fordów



My mamy honde acord kombi



Moj maz niedawno mlodego ciagnął za raczki. Dostal ochrzan



A od czego zalezy czy wrocisz do pracy? Jednak rodzenstwo dla pestki? Czy podwyzka męza?

Mąż ci nie zasugerowal zebys sprzedala swoja kolekcje butow?




Dziekuje za fotki. Ale nie moj typ, ja wole jak spodnie mają ściągacz przy kostce - przynajmniej nie podciągają sie tak do góry i nie wieje wtedy mlodemu w łydki


Ooo zgadzam sie z tobą kochana
Nieee on jest mądry i wie, że to inwestycja
Mam modele Meliss z 2015 roku, które teraz chodzą po 1500 zł. W życiu bym tyle za nie nie dała. I to używane!
Także nie sugeruje, zresztą ja systematycznie coś sprzedaje A, że kupuje nowe to inna sprawa

Rodzeństwa nie będzie. Oboje już jesteśmy raczej na nie. Także chodzi o podwyżkę no i muszę usiąść i policzyć na spokojnie wszystko. Z czego mogę np. zrezygnować.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-05, 11:26   #140
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Mojej mamie kupienalbo jakies kremy albo sukienke. Wiem co używa, jakienubrania nosi wiec z nią nie mam problemu. Gorzej z teściową... jak kupilam jej na urodziny zestaw recznikow (bo wciąż wiszą u nich takie stare sprane) to odpowoedziala ze ona ma poł szafy nowych recznikow! Już nie chcialam ciągnąć dyskusji nt.czemu ich nie używa ale stwierdzilam ze nie warto..

Pewnie kupimy jej jakieś wino czy coś do kuchni - foremke na ciasto albo cos na przyprawy..

Teść dostanie jakaś whisky.

Haha ale wyszlo ze mam tesciow alkoholikow nie są.. walnięci są tylko



Co do aut to masz racje, skoro z kiepskich materiałów to niech chociaż cena jest niska zeby mozna bylo wymieniać jak sie zużyje







Jak nie posadzisz to do osiemnastki bedzie przecież leżał i nie wstanie! No co ty? Chcesz zeby twoje dziecko cale dziecinstwo przeleżało??? sadzaj







No wlaśnie, przy nadczynnosci tarczycy. Dzieki







My też oba auta kombi przy dwojce dzieci jakikolwiek wyjazd i tak kończy sie debatą nad zawartością bagaznika i czy może jednak ten wozek zostawimy w domu? Albo rowerek biegowy? Nieee no deska wakebordowa i latawiec musi jechac! A po co nam tyle wody? Kupimy na miejscu. Co ty spakowalas do tych walizek? Przecież tylko na X dni jedziemy! Po co ci dwie paczki pieluch? Kupimy na miejscu...







Każdy chwali czym akurat mu sie dobrze jezdzi. Ja pisze z czym moj mąż ma nacodzien doczynienia i jakie doswiadczenia. Najwiecej naprawia opli i fordów







My mamy honde acord kombi







Moj maz niedawno mlodego ciagnął za raczki. Dostal ochrzan







A od czego zalezy czy wrocisz do pracy? Jednak rodzenstwo dla pestki? Czy podwyzka męza?



Mąż ci nie zasugerowal zebys sprzedala swoja kolekcje butow?









Dziekuje za fotki. Ale nie moj typ, ja wole jak spodnie mają ściągacz przy kostce - przynajmniej nie podciągają sie tak do góry i nie wieje wtedy mlodemu w łydki





Ooo zgadzam sie z tobą kochana

Ee tam jeździłam ze znajomymi oplami i peugeotami i podziękuję a za to teściu ma citroena i jest super. Wygodnie się jeździ i czesci tanie mój TZ ma warsztat u siebie w firmie i tez nieraz się nasłucham
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 11:33   #141
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Moje dziecko wstało. Dobrze, że pomalowałam tylko paznokcie na lewej dłoni. Przez to, że nie poszłam do kosmetyczki muszę sama pokombinować. Super glue to chyba zamieszka w tym miesiącu w mojej torebce

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Minini ja też tak słucham po co mi np. wózek Z pieluchami też - kupimy na miejscu. A mamy jedną Pestkę! Dobrze, że teraz będzie większy fotelik to problem się skończy bo wózek będzie musiał jechać
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 11:35   #142
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
nam się zawsze wszystko mieści, ale nie mamy dwójki dzieci
Letni Chamski Podryw śpiewa "bo jak masz forda to nie jesteś dobra morda"

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Xzora a napisali Ci kiedy mają być te bombki ze zdjęciem znowu dostępne? Chciałam zamówić tak żeby do Świąt przyszły..
Haha morda

Nie macie dwojki dzieci ani desek do spakowania (latek wake zimą snowboard) haha. My na zimowy wyjazd teraz kupujemy trumne na dach- ten bagaznik znaczy sie




Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nieee on jest mądry i wie, że to inwestycja
Mam modele Meliss z 2015 roku, które teraz chodzą po 1500 zł. W życiu bym tyle za nie nie dała. I to używane!
Także nie sugeruje, zresztą ja systematycznie coś sprzedaje A, że kupuje nowe to inna sprawa

Rodzeństwa nie będzie. Oboje już jesteśmy raczej na nie. Także chodzi o podwyżkę no i muszę usiąść i policzyć na spokojnie wszystko. Z czego mogę np. zrezygnować.
Noo to faktycznie inwestycja! Nie mialam pojecia ze tyle kosztują! A ja moje stare sprzed dobrych kilju lat wywaliłam bo juz podeszwa pękała..

To gratulacje dla męża!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Moje dziecko wstało. Dobrze, że pomalowałam tylko paznokcie na lewej dłoni. Przez to, że nie poszłam do kosmetyczki muszę sama pokombinować. Super glue to chyba zamieszka w tym miesiącu w mojej torebce
Super glue

Mlody śpi, wlosy umylam, obiad mam od wczoraj. Chyba umyje łazienke z nudów
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 11:49   #143
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Wiki pospała 1,5 h na dworze jej było przyjemnie a ja mokłam. Niestety trzeba się poświęcić.

Dziewczyny dziś dzien darmowe wysyłki coś kupujecie bo nikt nic nie pokazuję

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Jon wypija zazwyczaj wszystko tam troszkę zostanie na dnie a butelkę jak dostanie i juz poczuje mleko to nie chce jej oddać :p

Co do chusty z lidla to na grupach chustonoszenia czytałam, ze to raczej nie jest dobry skład

Minini No w sumie większość tak mowi o Peugeocie

Carolles mi sie segregator podoba
Dobrze powiedziałaś teściowej!

Współczuje nocki
U nas dzisiaj noc fajna! pierwsza pobudka 2:30, potem 5:30, odłożyłam do łóżeczka mimo, że mąż juz poszedł do pracy ale obudził sie o 6:40 to wzięłam do łóżka. Wstaliśmy o 10:30 młody chyba juz trochę nie spał, bo gdzies z tylu głowy go słyszałam ale zajmował sie swoimi stopami wiec spałam
Też czytałam różne opinię. Ja mam swoją i wystarczy.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 11:49   #144
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Wiki pospała 1,5 h na dworze jej było przyjemnie a ja mokłam. Niestety trzeba się poświęcić.

Dziewczyny dziś dzien darmowe wysyłki coś kupujecie bo nikt nic nie pokazuję
O matko szacun, my siedzimy w domu, teraz śpi na mnie
Ja szukam inspiracji na prezent żeby teściowa coś kupiła Agatce, sama pytała bo jak Ona coś wymyśli... myśle o jakimś super ciepłym kocyku ? Ktoś coś poleca ?
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 12:23   #145
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Xzora tak myślałam o tym powrocie do pracy. Dzwoniłam nawet do kadr. Nam mniej więcej podobnie wychodzi. Ja jednak wrócę we wrześniu, jeśli nie wyjdzie nic z wychowawczym. A raczej nie wyjdzie.
Mam 1 dzień zaległego urlopu z 2016.
26 dni za 2017
i 26 dni za 2018
Rodzicielski mam do 28.06, bo urodziłam 30.06
+ 53 dni urlopu wychodzi 13 wrzesień 2018.
Zostaną mi dwa dni opieki na dziecko do wykorzystania.
Przemyślałam to i wolę tak zrobić ponieważ wolę mieć wolne w wakacje, jak jest ciepło, a nie w listopadzie. A drugie co ona będzie 2,5 mc starsza. Załapiemy się też na normalną rekrutację we wrześniu. 13.09.2018 to akurat 2 tyg na ewentualną adaptację. Na wakacje możemy pojechać pod koniec sierpnia zamiast września.
No to super, jak wrócisz we wrześniu i Pestka wtedy pójdzie do żłobka. Ja poki co nastawiam sie na powrót do pracy 20.08 - bede miała wtedy trochę czasu zeby na spokojnie rozeznać się w pracy zanim od września ruszy intensywny okres. No, a teściowa dysponuje urlopem i ma sie zaopiekować Klaudią.

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Mojej mamie kupienalbo jakies kremy albo sukienke. Wiem co używa, jakienubrania nosi wiec z nią nie mam problemu. Gorzej z teściową... jak kupilam jej na urodziny zestaw recznikow (bo wciąż wiszą u nich takie stare sprane) to odpowoedziala ze ona ma poł szafy nowych recznikow! Już nie chcialam ciągnąć dyskusji nt.czemu ich nie używa ale stwierdzilam ze nie warto..

Pewnie kupimy jej jakieś wino czy coś do kuchni - foremke na ciasto albo cos na przyprawy..

Teść dostanie jakaś whisky.

Haha ale wyszlo ze mam tesciow alkoholikow nie są.. walnięci są tylko



Co do aut to masz racje, skoro z kiepskich materiałów to niech chociaż cena jest niska zeby mozna bylo wymieniać jak sie zużyje







Jak nie posadzisz to do osiemnastki bedzie przecież leżał i nie wstanie! No co ty? Chcesz zeby twoje dziecko cale dziecinstwo przeleżało??? sadzaj







No wlaśnie, przy nadczynnosci tarczycy. Dzieki







My też oba auta kombi przy dwojce dzieci jakikolwiek wyjazd i tak kończy sie debatą nad zawartością bagaznika i czy może jednak ten wozek zostawimy w domu? Albo rowerek biegowy? Nieee no deska wakebordowa i latawiec musi jechac! A po co nam tyle wody? Kupimy na miejscu. Co ty spakowalas do tych walizek? Przecież tylko na X dni jedziemy! Po co ci dwie paczki pieluch? Kupimy na miejscu...







Każdy chwali czym akurat mu sie dobrze jezdzi. Ja pisze z czym moj mąż ma nacodzien doczynienia i jakie doswiadczenia. Najwiecej naprawia opli i fordów







My mamy honde acord kombi







Moj maz niedawno mlodego ciagnął za raczki. Dostal ochrzan







A od czego zalezy czy wrocisz do pracy? Jednak rodzenstwo dla pestki? Czy podwyzka męza?



Mąż ci nie zasugerowal zebys sprzedala swoja kolekcje butow?









Dziekuje za fotki. Ale nie moj typ, ja wole jak spodnie mają ściągacz przy kostce - przynajmniej nie podciągają sie tak do góry i nie wieje wtedy mlodemu w łydki





Ooo zgadzam sie z tobą kochana
Moze dla teściowej zużyty ręcznik jest wtedy jak sie zrobi dziura? wino, ro zawsze dobry prezent

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
nam się zawsze wszystko mieści, ale nie mamy dwójki dzieci

Letni Chamski Podryw śpiewa "bo jak masz forda to nie jesteś dobra morda"

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Xzora a napisali Ci kiedy mają być te bombki ze zdjęciem znowu dostępne? Chciałam zamówić tak żeby do Świąt przyszły..
Nie napisali, a dzisiaj sprawdzałam na str i nie ma.

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
O matko szacun, my siedzimy w domu, teraz śpi na mnie
Ja szukam inspiracji na prezent żeby teściowa coś kupiła Agatce, sama pytała bo jak Ona coś wymyśli... myśle o jakimś super ciepłym kocyku ? Ktoś coś poleca ?

Ja mam Effiki z kolekcji kaszmirowej - jest super, ale cena wysoka.

Dziekuje za inspiracje prezentową.
Zamówiłam prezenty - dla szwagra i teściowej wełniane rękawiczki, dla teścia płytę, dla TZ perfumy. Dla mamy mam w koszyku torbę sportową tylko chce jeszcze zmierzyć swoją, zeby nie okazało sie, ze duza bedzie. A i muszę jeszcze mężowi znaleźć wełniane rękawiczki bo on tez chce

Darietta - ja skorzystałam z darmowej dostawy w answear i emag.pl

Odnośnie siadania dzieci - dzisiaj na Instastories widziałam 5-miesieczniaka pasadzonego na łożku i opartego poduszkami. Jest tylko kilka dni starszy od Klaudii.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 12:25   #146
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Haha morda

Nie macie dwojki dzieci ani desek do spakowania (latek wake zimą snowboard) haha. My na zimowy wyjazd teraz kupujemy trumne na dach- ten bagaznik znaczy sie






Noo to faktycznie inwestycja! Nie mialam pojecia ze tyle kosztują! A ja moje stare sprzed dobrych kilju lat wywaliłam bo juz podeszwa pękała..

To gratulacje dla męża!


Super glue

Mlody śpi, wlosy umylam, obiad mam od wczoraj. Chyba umyje łazienke z nudów

Lady Dragon tile kosztują one modele juz gorzej.



Ja musiałam zmyć paznokcie bo po zmianie pieluchy był dramat.

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Wiki pospała 1,5 h na dworze jej było przyjemnie a ja mokłam. Niestety trzeba się poświęcić.

Dziewczyny dziś dzien darmowe wysyłki coś kupujecie bo nikt nic nie pokazuję

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------



Też czytałam różne opinię. Ja mam swoją i wystarczy.
Ja nie

Darmowa dostawa mnie nie urządza. Wolę kody rabatowe.

Pestka przewrocila się na brzuch dolną partią ciała. Od pasa w górę leży na boku i krzyczy. ..
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 12:32   #147
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Hej hej. Witam sie w nowym watku.
My mamy na 14 rehabilitacje a moja mala wlasnie usnela. Super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 12:34   #148
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Wypija całą porcję?
Mój się krzywo patrzy na osobę podającą butelkę i wypije może z 60ml, potem jest niedojedzony i marudzi, ale nie chce z butli, bo nawet jak ssie to wypluwa to mleko..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mój ma podobnie ale nie zawsze

Byliśmy na pobraniu krwi Julek to prawdziwy facet nawet pielęgniarki chwalily nawet mu się nie zaszklily oczy . Była mina nie zadowolenia i troskę pisnal przy wkłuciu ale szybko dało się go zagadac i obyło się bez płaczu
Miał pobierane z rączki . Kazały go wziąć na ręce jakby do siedzenia na chwilę taka pozyxja pół leżąca


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 12:36   #149
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Devileek - dzielny chłopak z Julka!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 12:42   #150
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Nie napisali, a dzisiaj sprawdzałam na str i nie ma.


Dziekuje za inspiracje prezentową.
Zamówiłam prezenty - dla szwagra i teściowej wełniane rękawiczki, dla teścia płytę, dla TZ perfumy. Dla mamy mam w koszyku torbę sportową tylko chce jeszcze zmierzyć swoją, zeby nie okazało sie, ze duza bedzie. A i muszę jeszcze mężowi znaleźć wełniane rękawiczki bo on tez chce
No właśnie ja też sprawdzam ciągle i nie ma
Mi zostało do wymyślenia z prezentów - bratanica, teściowa i babcia. Dla bratanicy kompletnie nie wiem, czekam aż sama coś wymyśli, teściowej w ostateczności kupię wino, a babci to jakieś praktyczne rzeczy, których używa na co dzień, jeszcze muszę pomyśleć.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Pestka przewrocila się na brzuch dolną partią ciała. Od pasa w górę leży na boku i krzyczy. ..
zawsze lepiej w połowie niż wcale



Niko śpi od 11:40, a on takich długich drzemek w południe nigdy nie robił

szkoda, że w Pepco nie ma kart podarunkowych, sprezentowałabym szwagierce

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Mój ma podobnie ale nie zawsze

Byliśmy na pobraniu krwi Julek to prawdziwy facet nawet pielęgniarki chwalily nawet mu się nie zaszklily oczy . Była mina nie zadowolenia i troskę pisnal przy wkłuciu ale szybko dało się go zagadac i obyło się bez płaczu
Miał pobierane z rączki . Kazały go wziąć na ręce jakby do siedzenia na chwilę taka pozyxja pół leżąca


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super dzielny! mojemu się zawsze mój stres udziela, nie potrafię spokojnie podejść do kłucia go
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 21:15:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.