Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-28, 13:46   #121
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Baby shower to najgorszy typ imprezy jaką ludzkość wymyśliła, płaczę że moda na to przyszła do Polski. Nie słyszałam jeszcze o żadnej bejbi-szałerowej zabawie, która nie byłaby maksymalnie żenująca. A na domiar złego, wszystko to trzeba jakoś przetrwać na trzeźwo. No dramat. Wiem że są gusta i guściki, ale nie jestem w stanie zrozumieć jak coś takiego może się podobać dorosłym kobietom. Trzymam kciuki, żeby udało ci się wykręcić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaaa.... ja założyłam brak żenujących zabaw. byłam na 4 takich imprezach w ostatnim czasie i na ani jednej nie było żadnych zabaw. myślałam że od tego się już odchodzi, tak jak od dziwnych zabaw weselnych.
na takich z 'mierzeniem brzuszka' też czułabym się źle.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 13:47   #122
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
1. Gdzie/jaką kupić pościel? Tj. kołdrę, poduszkę + poszewki. Nie najtańsze, szukam czegoś, co trochę wytrzyma i będzie miłe w użyciu, ale też bez zabijania ceną
Kołdrę i poszwy mam z Ikei. Nie polecam tych najtańszych kołder, miałam taka dla gości i się skurczyła sama z siebie te droższe są ok, sami mamy któraś chłodna kołdrę, dobrze nam się śpi. Poszwy bawełniane tez maja świetne.
Poduszek nie używam, wiec nie wiem jak się śpi na ikeowych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 13:51   #123
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
1. Gdzie/jaką kupić pościel? Tj. kołdrę, poduszkę + poszewki. Nie najtańsze, szukam czegoś, co trochę wytrzyma i będzie miłe w użyciu, ale też bez zabijania ceną

2. Używacie do prania takich płynów jak Perwoll, Woolite etc., które mają pomóc zachować kolor? Działa?
1. zajrzyj do nowej gazetki z Lidla (tą od 3 września). widziałam że bedą mieć kołdry i poduszki - nie przyglądałam się jakie, ale moja mama ma w domu prawie wszystkie pościele z Lidla i sobie chwali.
jeśli chodzi o poszewki to też te Lidlowskie są fajne, tylko trzeba zwrócić uwagę aby ona była nie "z bawełnĄ", a "z bawełnY". bo jak się okazało... to spora różnica

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Pytanie do osob, ktore maja dzieci w wieku, kiedy nie trzeba na nie co chwila spogladac: jak przychodza do was goscie, kolezanki, to pozwalacie dziecku siedziec z doroslymi czy powinno one isc do swojego pokoju, bo niektore rozmowy sa tylko dla doroslych?
byłam ostatnio takim gościem. dzieci były 5-7 lat i pozwolono im zostać. przy czym one były zajęte sobą i zupełnie nie zwracały uwagi na dorosłych. nawet wołane po imieniu zupełnie nie reagowały pochłonięte zabawą. (dzieci to rodzeństwo, tak dodam). ale jakby było jedno dziecko, a dorośli chcieliby koniecznie rozmawiać o czymś czego dziecko słuchać nie powinno to pewnie bezpieczniej byłoby je wysłać do pokoju.
przy czym ja doskonale pamiętam, że mi, jako dziecku, było bardzo przykro gdy przyjechała jakaś rodzina i nie pozwalano mi z nimi posiedzieć i czułam się bardzo wykluczona.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 13:52   #124
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
1. Gdzie/jaką kupić pościel? Tj. kołdrę, poduszkę + poszewki. Nie najtańsze, szukam czegoś, co trochę wytrzyma i będzie miłe w użyciu, ale też bez zabijania ceną
Najtańsza z moich pościeli ma już 6 lat, w sumie to moja ulubiona i najczęściej ją zakładam. Cały czas wygląda jak nowa, kolory intensywne. Świetny stosunek jakości do ceny, mam pościele 5 razy droższe, które zmechaciły się albo wyblakły już w pierwszych miesiącach używania
Tak że polecam satynę bawełnianą z Cotton World

Kołdrę i poduszkę mam chyba najtańsze z Auchan, nie mam do nich zarzutów, prałam wiele razy i są ok. Wyszłam z założenia, że jak ta pościel będzie kiepska, to kupię lepszą i będę miała jakiś awaryjny komplet dla gości. W sumie to później kupiłam to samo jak już miał ktoś u mnie nocować
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 13:52   #125
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Ja mam posciele z Lidla i sobie bardzo chwale - piore zazwyczaj w 90* (nawet te kolorowe) i nic im się nie dzieje. Kupuje tylko 100% bawelny.
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 13:53   #126
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;85697001]Da się mieć panieński bez penisów. Tylko trzeba porozmawiać z przyjaciółką organizatorką [/QUOTE]

nie no, jasne. tak samo jak da się mieć fajny baby shower
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 13:58   #127
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
nie no, jasne. tak samo jak da się mieć fajny baby shower
Jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić. Nie mam jeszcze dziecka, nie umiem i nie lubię rozmawiać na te tematy, więc cała ta impreza do mnie nie trafia.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-28, 14:02   #128
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;8569675 1]Dla mnie baby shower to nowość, bo jakoś tak tylko słyszałam wcześniej o istnieniu czegoś takiego, ale nie wiem, jak to wygląda. U mojej znajomej to było spotkanie w niedużym gronie, same najbliższe znajome, w sumie wyglądało jak normalne spotkanie znajomych + prezenty. Trochę dziwne ale czemu by nie, znajomej niespodzianka się podobała.
Da się zrobić z tego coś żenującego?[/QUOTE]

Oczywiście, że da się zrobić normalną "posiadówę" i to jest jak najbardziej spoko. Ale wszystkie baby shower, na których ja byłam/o których słyszałam były pełne durnych zabaw typu skompletuj jak będzie wyglądało wasze dziecko (oczy Brada Pitta, usta Ryana Goslinga itp.), składanie imienia dziecka z czegośtam, jakieś durne quizy w tej tematyce a w tle najlepiej smerfne hity czy jakieś piosenki z dzieciństwa. No weź przeżyj to na trzeźwo xd

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja już bardziej zniosłabym baby shower. jakoś to zawsze (przynajmniej z mojego doświadczenia) jest to takie mniej żenujące niż panieński, gdzie trzeba się upić, iść do klubu i 'wyszaleć' jakby małżeństwo to było jakieś więzienie z którego mnie już nigdy do klubu nie wypuszczą. no i te penisy na każdej możliwej powierzchni...
Ja mam odwrotnie, właśnie panieński kojarzy mi się jako zwykła, normalna impreza, na której się napiję z koleżankami i pójdę do klubu potańczyć. Całe szczęście nie spotkałam się z tortami w kształcie penisa czy podobnymi bzdurami. Za to baby shower - horror, którego nikomu nie życzę xd
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 14:07   #129
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Myślę o zdobyciu zawodu. Co polecacie/sugerujecie? Fryzjer, kosmetyczka czy coś innego? Od razu zaznaczam, że byłoby totalnie od zera do bohatera
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 14:08   #130
iwace
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Dzięki za odpowiedzi dot. pościeli

Takie pytanie kolejne - ktoś z was ma taką przenośną parownicę do ubrań, np. z Philipsa? Polecacie? Radzi sobie z jakimiś mniejszymi zgnieceniami?
iwace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 14:14   #131
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Myślę o zdobyciu zawodu. Co polecacie/sugerujecie? Fryzjer, kosmetyczka czy coś innego? Od razu zaznaczam, że byłoby totalnie od zera do bohatera
a masz jakieś odkryte predyspozycje, zdolności czy upodobania? nie wiem... lubisz i masz rękę do włosów? fajnie idzie Ci robienie paznokci? lubisz piec ciasta? dobrze gotujesz? może kręci Cię szycie? zamiast losować w ciemno zastanów się najpierw czy jest coś co lubisz robić albo chociaż wydaje Ci się, że lubisz robić. bo my powiemy Ci, że np kosmetyczka to super wybór, a potem okaże się, że nie jesteś w stanie równo spiłować paznokci
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-28, 14:27   #132
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a masz jakieś odkryte predyspozycje, zdolności czy upodobania? nie wiem... lubisz i masz rękę do włosów? fajnie idzie Ci robienie paznokci? lubisz piec ciasta? dobrze gotujesz? może kręci Cię szycie? zamiast losować w ciemno zastanów się najpierw czy jest coś co lubisz robić albo chociaż wydaje Ci się, że lubisz robić. bo my powiemy Ci, że np kosmetyczka to super wybór, a potem okaże się, że nie jesteś w stanie równo spiłować paznokci
Co najwyżej nieodkryte, których się trzeba nauczyć od zera

Paznokcie odpadają. Swoje spiłuję, ale czyjeś... może być problem. Ciasta, gotowanie - nie bardzo. Cierpliwości brak do tego. Szycia nie próbowałam, ale brałam to pod uwagę. Dlatego myślałam o kosmetyce, albo makijażach bo zawsze się chciałam nauczyć
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 14:30   #133
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

do osób gotujących na parze.

opłaca się inwestować w parowar czy wystarczy garnek ze specjalnym sitkiem?
- dla dwóch osób
- głównie warzywa do obiadu, ale czasem też mieso lub ryby.

lubię potrawy gotowane na parze i zastanawiam się czy inwestować od razu w parowar czy tylko dokupić sitko.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 14:34   #134
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Co najwyżej nieodkryte, których się trzeba nauczyć od zera

Paznokcie odpadają. Swoje spiłuję, ale czyjeś... może być problem. Ciasta, gotowanie - nie bardzo. Cierpliwości brak do tego. Szycia nie próbowałam, ale brałam to pod uwagę. Dlatego myślałam o kosmetyce, albo makijażach bo zawsze się chciałam nauczyć
Przejrzyj sobie strony szkół policealnych i zobacz jakie mają kierunki i stwierdź co Ci się najbardziej podoba i zacznij to robić
Ja jakbym chciała i mogła to bym poszła sobie do szkoły na kierunek fotografa, grafika, florystki, architektury wnętrz lub cukiernika

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
do osób gotujących na parze.

opłaca się inwestować w parowar czy wystarczy garnek ze specjalnym sitkiem?
- dla dwóch osób
- głównie warzywa do obiadu, ale czasem też mieso lub ryby.

lubię potrawy gotowane na parze i zastanawiam się czy inwestować od razu w parowar czy tylko dokupić sitko.
W parowarze masz chyba więcej miejsca i możesz wszystko za jednym razem uparować, a w sitku nad garnkiem wszystko takie stłoczone obok siebie - sama nie wiem Parowary chyba nie są jakieś mega drogie, więc może bym zainwestowała (jakbym miała dużą kuchnię z dużą ilością szafek i miejsca na chowanie każdego gadżetu, który jest "niezbędny" )
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 14:36   #135
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Co najwyżej nieodkryte, których się trzeba nauczyć od zera

Paznokcie odpadają. Swoje spiłuję, ale czyjeś... może być problem. Ciasta, gotowanie - nie bardzo. Cierpliwości brak do tego. Szycia nie próbowałam, ale brałam to pod uwagę. Dlatego myślałam o kosmetyce, albo makijażach bo zawsze się chciałam nauczyć
nie wiem jak kosmetyka, ale na pewno konkurencja będzie spora. musisz albo być bardzo dobra, albo mieszkać w miejscu gdzie kosmetyczek brakuje.

szycie to na pewno dobry fach. i sama ostatnio myślałam, że jak bedę mieć kiedyś za dużo czasu to nauczę się szyć. zaniosłam ostatnio do krawca spodnie, bo puściły w szwie i sukienkę, żeby na dole doszyć koronkę. zapłaciłam 80 zł, za podejrzewam, ok pół godziny (max godzinę) pracy krawca. przy czym gdzie nie dzwoniłam to 2 tygdonie czekania. zapotrzebowanie na pewno jest. zwłaszcza na krawców szyjących od podstaw. TŻ chce uszyć spodnie do garnituru od podstaw - cena ogromna, czas oczekiwania aż krawiec będzie miał czas zdjąć miarę... miesiąc.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 15:12   #136
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
do osób gotujących na parze.

opłaca się inwestować w parowar czy wystarczy garnek ze specjalnym sitkiem?
- dla dwóch osób
- głównie warzywa do obiadu, ale czasem też mieso lub ryby.

lubię potrawy gotowane na parze i zastanawiam się czy inwestować od razu w parowar czy tylko dokupić sitko.
Parowar jak najbardziej
W parowarze zrobisz jednocześnie ziemniaki/ryż, warzywa, mięso. W sitku będzie Ci trudno zrobić od razu cały obiad dla 2 osób a w parowarze wszystko będzie się robiło w tym samym czasie.
No chyba, że będziesz parować tylko warzywa albo mięso to sitko wystarczy

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2018-08-28 o 15:13
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 15:24   #137
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Ja też w parowarze robię cały obiad typu ziemniaki/ryż mięso i warzywa więc polecam. Miejsca też dużo nie zajmuje to te miski wchodzą w siebie. Ja mam 3 poziomy plus pojemnik do ryżu czy kaszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 15:27   #138
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Myślę o zdobyciu zawodu. Co polecacie/sugerujecie? Fryzjer, kosmetyczka czy coś innego? Od razu zaznaczam, że byłoby totalnie od zera do bohatera
A może technik dentystyczny?
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 15:36   #139
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;85697246]Jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić. Nie mam jeszcze dziecka, nie umiem i nie lubię rozmawiać na te tematy, więc cała ta impreza do mnie nie trafia.[/QUOTE]Nie jesteś targetem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-28, 15:39   #140
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez maugodziaata Pokaż wiadomość
od swoich dzieci też wyrzucacie "laurki" ?:P współczuje. No ale racja kto co lubi.
Z tego co wiem przyszła panna młoda lubi takie pamiątki. A prosiłam tylko o pomoc w odpowiedziach na te "zagadnienia" a nie o rozważanie czy to żenujący prezent czy nie no chyba że za trudne żeby ktokolwiek pomógł :P ;
Laurki od dziecka nigdy nie będą żenujące. To jest.

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Pytanie do osob, ktore maja dzieci w wieku, kiedy nie trzeba na nie co chwila spogladac: jak przychodza do was goscie, kolezanki, to pozwalacie dziecku siedziec z doroslymi czy powinno one isc do swojego pokoju, bo niektore rozmowy sa tylko dla doroslych?
To zależy.
Najbardziej lubię, jak przychodzi ktoś z dzieckiem w wieku zbliżonym do mojego dziecka. To wtedy się bawią i przylatują tylko po czipsy.
Jak przychodzą niedzieciaci moi, a jest TŻ w domu, to staram się, aby on zajął Młodego albo z nim wyszedł. Jak wspólni, to jakiś czas staram się zająć Młodego w jego pokoju czymś, ale on generalnie sam być nie lubi, więc raczej ktoś kto do mnie przychodzi, musi się liczyć z jego towarzystwem. Co jeszcze nigdy problemu w sumie nie stworzyło.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 15:42   #141
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Nie jesteś targetem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, dla mnie zarówno baby shower jak i wieczory panieńskie są zupełnie zbędne, ale wyobrażam sobie, że są ludzie których to ekscytuje i co mi do tego?

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 15:43   #142
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Ja bejbiszołera nie miałam, na panieński dziewczyny mnie zabrały do kina na maraton babskich filmów i tyle, da się bez żenady
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 16:04   #143
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
do osób gotujących na parze.

opłaca się inwestować w parowar czy wystarczy garnek ze specjalnym sitkiem?
- dla dwóch osób
- głównie warzywa do obiadu, ale czasem też mieso lub ryby.

lubię potrawy gotowane na parze i zastanawiam się czy inwestować od razu w parowar czy tylko dokupić sitko.

My mamy taki super tani parowar z lidla lub biedronki - nie pamiętam dokładnie, bo kupowaliśmy go 2 lata temu. Super sprawa, bo można kilka rzeczy jednocześnie robić Po przeprowadzce planujemy kupić większy
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 16:19   #144
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
nie wiem jak kosmetyka, ale na pewno konkurencja będzie spora. musisz albo być bardzo dobra, albo mieszkać w miejscu gdzie kosmetyczek brakuje.

szycie to na pewno dobry fach. i sama ostatnio myślałam, że jak bedę mieć kiedyś za dużo czasu to nauczę się szyć. zaniosłam ostatnio do krawca spodnie, bo puściły w szwie i sukienkę, żeby na dole doszyć koronkę. zapłaciłam 80 zł, za podejrzewam, ok pół godziny (max godzinę) pracy krawca. przy czym gdzie nie dzwoniłam to 2 tygdonie czekania. zapotrzebowanie na pewno jest. zwłaszcza na krawców szyjących od podstaw. TŻ chce uszyć spodnie do garnituru od podstaw - cena ogromna, czas oczekiwania aż krawiec będzie miał czas zdjąć miarę... miesiąc.
To jest mega pomysł Szycie Biorę pod uwagę przeprowadzkę na wieś czy małe miasto kiedyś...

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
A może technik dentystyczny?
Hmm... Do przemyślenia, ale nie przemawia do mnie. Nie widzę tego w małym miasteczku.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 17:14   #145
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;85696731]Siostra do pewnego jeszcze czasu pozwalała młodej być przy takich pogaduszkach, dopóki młoda nie powiedziała do znajomego siostry, że jest bucem bo tak mówi ciocia X (nie ja, inna ciocia) Teraz na dorosłe tematy rozmawia bez obecności dziecka [/QUOTE]

Trzeba uwazac co sie mowi przy dzieciach, bo one sa jak gabka i chlona slowa, w szczegolnosci wyzwiska i przeklenstwa
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 17:28   #146
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Trzeba uwazac co sie mowi przy dzieciach, bo one sa jak gabka i chlona slowa, w szczegolnosci wyzwiska i przeklenstwa
To prawda, ale z placu zabaw przynosi to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 17:48   #147
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Parowar jak najbardziej
W parowarze zrobisz jednocześnie ziemniaki/ryż, warzywa, mięso. W sitku będzie Ci trudno zrobić od razu cały obiad dla 2 osób a w parowarze wszystko będzie się robiło w tym samym czasie.
No chyba, że będziesz parować tylko warzywa albo mięso to sitko wystarczy
Ale jak ma się garnek z 3 poziomami to jest jakaś odczuwalna różnica? Zastanawiam się, bo właścicielka mojego nowego mieszkania zostawiła garnki na indukcję, w tym jeden taki do gotowania na parze, coś takiego:
Załącznik 7631981
ale jeszcze z niego nie korzystałam
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 18:19   #148
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 849
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;8570101 6]Ale jak ma się garnek z 3 poziomami to jest jakaś odczuwalna różnica? Zastanawiam się, bo właścicielka mojego nowego mieszkania zostawiła garnki na indukcję, w tym jeden taki do gotowania na parze, coś takiego:
Załącznik 7631981
ale jeszcze z niego nie korzystałam [/QUOTE]

Mam dokładnie taki garnek z trzema poziomami, tylko kuchenkę gazową. Radzi sobie doskonale z mięsem i różnymi rodzajami warzyw na raz - pod warunkiem, że te, które najdłużej się gotuje, dasz na spód. Ja tak robię np. kurczaka na samym dole, wyżej kalafior, fasolka, marchewka, najwyżej brokuł czy szparagi. Daje radę. Wkładam etapami.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 18:25   #149
d7fba8122b22c594085f089b68451cf83595ae2d_5dcc9902596ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 332
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Baby shower to najgorszy typ imprezy jaką ludzkość wymyśliła, płaczę że moda na to przyszła do Polski. Nie słyszałam jeszcze o żadnej bejbi-szałerowej zabawie, która nie byłaby maksymalnie żenująca. A na domiar złego, wszystko to trzeba jakoś przetrwać na trzeźwo. No dramat. Wiem że są gusta i guściki, ale nie jestem w stanie zrozumieć jak coś takiego może się podobać dorosłym kobietom. Trzymam kciuki, żeby udało ci się wykręcić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak kiedyś myślałam, ale to zależy od osoby, która takie spotkanie organizuje. Moja przyjaciółka to stara depeszówa i rockmanka, a jej baby shower był zwyczajnie przyjemny - fajna knajpka, drinki, żadnych tortów z pieluch, ani innych pierdół. Ja dla jej małej kupiłam koszulkę z logo Batmana (bo obie uwielbiamy).
d7fba8122b22c594085f089b68451cf83595ae2d_5dcc9902596ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 18:52   #150
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 46

Mam pytanie odnośnie zakupu na allegro. Zakupiłam przedmiot, czekałam kilka dni na przesyłkę, ze strony sprzedającego nie dostałam żadnej wiadomości, że została ona wysłana. Dzisiaj wchodząc w profil sprzedającego wyświetla się komunikat, że ma on zawieszone konto. Co mam zrobić by odzyskać swoje pieniądze? Sporu otworzyć się nie da, a gdy chcę złożyć wniosek i skorzystać z Programu Ochrony Kupujących to nie da rady wpisać tam o jaki przedmiot mi chodzi i przejść dalej.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-17 23:03:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.