Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 22:18   #121
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Możesz z tych napisów ułożyć jakiś krótki dialog
No właśnie też o tym myślałam, ale nie bardzo do siebie pasują bo tu np jest butelka nr 7879669809 a na drugiej jest cos typu ,ze z tego mozna zrobic akwarium dla neonkow
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że to jednorazowe takie wyskoki - w pełni zrealizowana będę, jak będę mogła się w 100% temu poświęcić i zmienić obecną pracę na pełnoetatowe malowanie
Może z czasem to przyjdzie ja póki co jeśli chodzi o pracę, to szukam. Dzisiaj byłam na rozmowie. Zobaczymy
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:23   #122
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Chwilę mnie nie ma, a Wy naspamowałyście już 4 strony w nowy wątku...

Aaaa ja jutro mam MEGA sesję - z dwoma fotografami, z którymi od dawna chciałam coś sklecić, całkowicie moje autorskie pomysły wszystkiego, a do ogarnięcia będę mieć 6-7 modelek i 7 godzin sesji na to jestem tak podjarana i nie mogę się doczekać, że nie wiem czy dziś usnę w końcu będę mogła zrealizować większość moich sesyjnych pomysłów, które mi się w głowie zbierały już od paru miesięcy
zapowiada się ciekawie

większość widzę tu krwawiąca Jezu, ja tyyyż dobrze, że jutro już 5 dzień i będę miała spokój w miarę obżarłam się słodkim i cały plan z dietą poszedł się... to nic, po okresie wrócę do tego, przynajmniej jak zżarłam słodkie to odmówiłam sobie czego innego i jakoś to będzie
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:34   #123
cudawianki
Raczkowanie
 
Avatar cudawianki
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 182
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Jak sprawdzić statystykę wątku?

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Ah, miałam na myśli to, że nic w gazetce nie ma
Ok, musiałam źle zrozumieć . Ja też nic dla siebie nie znalazłam. Zwykle gazetki Naturowe mnie nie zachwycają. Zazwyczaj patrzę na promocje kosmetyków do makijażu, a resztę pobieżnie przeglądam.

Aby sprawdzić statystykę wątku musisz kliknąć w liczbę postów tu napisanych.
__________________
Mój blog: http://naomi-bloguje.blogspot.com

Edytowane przez cudawianki
Czas edycji: 2012-08-22 o 22:39
cudawianki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 23:11   #124
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość

Jaka ja znów padnięta...na dodatek włosy mi świrują. Wczoraj umyłam to dziś wyglądały jak przetłuszczone. Nie wiem czy to wina maski czy mojego nowego olejku.... Dziś po kąpieli jakieś posklejane (jeszcze nie rozczesałam), coś im odwala chyba?
Bawiłaś się już z sodą? Pomaga w cięższych obciążeniowych sytuacjach
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś przytuli mam całe plecy w alergicznej wysypce, najbardziej na ramionach. Skóra mnie piecze i swędzi. Jakby mi ktoś kaszę pod skórę wysypał...obawiam się że to na roztocza i nic nie pomoże muszę do derma się zapisać...


Miałam obfocić zakupy, ale no... zabalowałam, przepraszam
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 23:17   #125
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Remont kuchni jest straszny. Przez niego mi się schudło(wcale mi się to nie podoba), bo nie mogłam w pełni zaspokoić swojego nieposkromionego apetytu... Jak ja na obiad wcinam spaghetti, leczo, 2 kukurydze, zupę warzywną i kanapki, tak przez remont jadłam tylko kanapki... Mimo to lepszy remont kuchni niż łazienki


Ville Valo


Tylko ogłaszaj preferencje;D Żeby się na koniec nie okazało, że choć lubisz wino wytrawne, masz 20 butelek słodkiego wina
ja się go boję bo no jakoś trzeba się wyżywić... akurat łazienki się nie boję,w razie czego mam drugą...
A Ville no cóż ))

i tam, ja mało wymagająca jestem, jak ma % to się kwalifikuje sese. No ale po diecie będzie lepsze jednak półwytrawne
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

No to dziękuję za prezent urodzinowy, kilkanaście dni przed czasem, ale jak dojdzie to będzie akurat
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 23:28   #126
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość

Szkoda tylko, że to jednorazowe takie wyskoki - w pełni zrealizowana będę, jak będę mogła się w 100% temu poświęcić i zmienić obecną pracę na pełnoetatowe malowanie
Jeśli teraz dobrze się spiszesz, to o Twoim talencie dowiedzą się kolejne osoby. Im więcej takich sesji, tym lepsza renoma. Zobacz, co udało się osiągnąć Digital. Też na początku stawiała drobne kroki, a teraz ma program w telewizji Musisz tylko korzystać z okazji do reklamy. Dobre zdjęcia, pod którymi widnieje Twoje nazwisko jako autorki makijażu, na pewno zaprocentują w przyszłości
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 23:31   #127
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez cudawianki Pokaż wiadomość
Aby sprawdzić statystykę wątku musisz kliknąć w liczbę postów tu napisanych.
sprytne to
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 23:33   #128
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja się go boję bo no jakoś trzeba się wyżywić... akurat łazienki się nie boję,w razie czego mam drugą...
A Ville no cóż ))

i tam, ja mało wymagająca jestem, jak ma % to się kwalifikuje sese. No ale po diecie będzie lepsze jednak półwytrawne

Szczęściara, masz drugą łazienkę Też tak chcę Bo u mnie rano to jak na dworcu Co do wyżywienia, to zawsze można coś zjeść na mieście, aczkolwiek przy moim poziomie marudzenia, pozostaje mi tylko własnoręcznie przygotowane jadło

Ja akurat nie lubię słodkiego, byłabym trudniejsza do % obdarowywania;P
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 07:15   #129
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

U mnie na szczęście skóra się praktycznie oczyściła (ale tfu, tfu, nie zapeszam!), na czole mi dogorywa, został tylko policzek. Tylko u mnie też stresik ma coś do powiedzenia (a jednak zaczęłam się stresować wtorkiem), ale przynajmniej mnie nie bierze na słodkie przed okresem
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 07:39   #130
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
No właśnie też o tym myślałam, ale nie bardzo do siebie pasują bo tu np jest butelka nr 7879669809 a na drugiej jest cos typu ,ze z tego mozna zrobic akwarium dla neonkow

Może z czasem to przyjdzie ja póki co jeśli chodzi o pracę, to szukam. Dzisiaj byłam na rozmowie. Zobaczymy
Ja bym chciała obecnie zahaczyć się gdzieś jako wizażystka marki, ale to nie takie łatwe... Plus trzeba mieć na to wszystko czas - a ja przy pracy na pełny etat i zajętym przez szkołę każdym weekendzie cierpię na jego brak. Daję sobie jeszcze rok takiego malowania to tu to tam, żebym spokojnie napisała licencjat, a potem mam nadzieję, że czas mi pozwoli zrealizować marzenia

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Jeśli teraz dobrze się spiszesz, to o Twoim talencie dowiedzą się kolejne osoby. Im więcej takich sesji, tym lepsza renoma. Zobacz, co udało się osiągnąć Digital. Też na początku stawiała drobne kroki, a teraz ma program w telewizji Musisz tylko korzystać z okazji do reklamy. Dobre zdjęcia, pod którymi widnieje Twoje nazwisko jako autorki makijażu, na pewno zaprocentują w przyszłości
Między innymi też na to liczę

Dobra, zbieram się, bo o 11 sesja, a jeszcze mam wcześniej spotkanie u notariusza. Zdam relację wieczorem, o ile wcześniej nie padnę ze zmęczenia
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 07:48   #131
Karen15
Zakorzenienie
 
Avatar Karen15
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 436
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość

Co się dzieje ?
Aparat ortodontyczny
Po kazdej wizycie u ortodontki strasznie bolą mnie zęby. Raz bardziej raz mniej, ale teraz to jest straszliwy ból. Pół nocy nie spałam, a tabletki nie pomagają.
Przez najbliższe dni będzie dieta, bo nie jestem w stanie jeść. No chyba, że jogurty

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś przytuli mam całe plecy w alergicznej wysypce, najbardziej na ramionach. Skóra mnie piecze i swędzi. Jakby mi ktoś kaszę pod skórę wysypał...obawiam się że to na roztocza i nic nie pomoże muszę do derma się zapisać...
Próbowałaś odczulania? Moja siostra miała i pozbyła się tego.
Karen15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 07:49   #132
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Melduje się w kolejnej części i jak sobie pomyślę, że mam iść dzisiaj do pracy na 14:00 .. i się kłócić pół dnia to aż mi się nie chce ... O_o
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 07:59   #133
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

OK, no to zaczynam przygodę z Photoshopem. Może blog na tym zyska. Doradzicie od czego zacząć jeśli wcześniej nie miało się do czynienia z tym programem? Może znacie jakieś fajne strony z tutorialami dla początkujących?
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 08:02   #134
anehu
Raczkowanie
 
Avatar anehu
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 269
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

witam dziewczyny
wystroiłam się , wymalowałam i jestem gotowa na podbój sklepów
a znając życie to nic nie kupie - też tak macie, że jak się nastawicie na jakies większe zakupy to potem sie okazuje, że w sklepach nie ma kompletnie co kupić??

a jak wrócę to muszę maliny z działki zerwać i na sok postawić
anehu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 08:09   #135
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Melduje się w kolejnej części i jak sobie pomyślę, że mam iść dzisiaj do pracy na 14:00 .. i się kłócić pół dnia to aż mi się nie chce ... O_o
A co robisz, że musisz się kłócić?
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 08:11   #136
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
A co robisz, że musisz się kłócić?
teoretycznie wszystko ... w tym biurze panuje taka zasada, że jak kogoś nie ma (jest na urlopie a mnie nie było teraz 3 dni) to wszystkie złe rzeczy są winą tego kogo nie było (bo to pewnie ja zrobiłam). Jak nie ma innej osoby to wina jest zwalana na tego kogo nie było..

Koleżanka wczoraj do mnie dzwoniła i mnie 'przygotowała', że dostane ochrzan. Powiedziałam jej, że ma 'szukać innego winnego' ... Ciesze się, że mam tam umowe tylko do 7 września.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 08:13   #137
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez anehu Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
wystroiłam się , wymalowałam i jestem gotowa na podbój sklepów
a znając życie to nic nie kupie - też tak macie, że jak się nastawicie na jakies większe zakupy to potem sie okazuje, że w sklepach nie ma kompletnie co kupić??

a jak wrócę to muszę maliny z działki zerwać i na sok postawić

dokładnie tak jest...
tez na zkupy idę tylko musze sie z łózka zwlec
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 08:14   #138
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
teoretycznie wszystko ... w tym biurze panuje taka zasada, że jak kogoś nie ma (jest na urlopie a mnie nie było teraz 3 dni) to wszystkie złe rzeczy są winą tego kogo nie było (bo to pewnie ja zrobiłam). Jak nie ma innej osoby to wina jest zwalana na tego kogo nie było..

Koleżanka wczoraj do mnie dzwoniła i mnie 'przygotowała', że dostane ochrzan. Powiedziałam jej, że ma 'szukać innego winnego' ... Ciesze się, że mam tam umowe tylko do 7 września.
Masakra. Ciężko chyba odpocząć na urlopie, jak musisz myśleć, o tym co zastaniesz po powrocie Współczuję.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 08:18   #139
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Masakra. Ciężko chyba odpocząć na urlopie, jak musisz myśleć, o tym co zastaniesz po powrocie Współczuję.
Nawet to nie był urlop bo i tak wiecznie gdzieś jeżdziłam a jeszcze telefon od koleżanki mnie załamał.. i z tekstem, że 'BO TY ... coś zrobiłaś nie tak'...
Jak mi zaczęła mówić o tych rzeczach .. to już wiedziałam, że szukają winnego. Zresztą mam ochote aż nagrać całą rozmowe w biurze...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 08:21   #140
moniiikaaa89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 621
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
OK, no to zaczynam przygodę z Photoshopem. Może blog na tym zyska. Doradzicie od czego zacząć jeśli wcześniej nie miało się do czynienia z tym programem? Może znacie jakieś fajne strony z tutorialami dla początkujących?
dołączam do prośby
moniiikaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:03   #141
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Witam w nowym wątku

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś przytuli mam całe plecy w alergicznej wysypce, najbardziej na ramionach. Skóra mnie piecze i swędzi. Jakby mi ktoś kaszę pod skórę wysypał...obawiam się że to na roztocza i nic nie pomoże muszę do derma się zapisać...

Cytat:
Napisane przez cudawianki Pokaż wiadomość
Widziałam te lakiery dziś w Naturze. Nie miałam czasu się nim przyglądać, ale wyglądają ciekawie. Ze zdjęć promocyjnych najbardziej podoba mi się Mexico.
O! Są już w Naturze???
Muszę obadać , pewnie w sobotę zajrzę tam na chwilę
Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
cudawianki, u mnie z obserwatorami zastój, ale jedno mnie zaskoczyło, bo najwięcej wyświetleń ma post z Frugo i stwierdziłam, że muszę kolejny post z Frugo zrobić, bo robię foty napisom na zakrętkach może są ludzie, których to interesuje
Na moim blogu z obserwatorami powolutku, średnio 1-2 na tydzień
Najpopularniejszy post ostatnich tygodni to notka o Timotei Jericho Rose.

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Chwilę mnie nie ma, a Wy naspamowałyście już 4 strony w nowy wątku...

Aaaa ja jutro mam MEGA sesję - z dwoma fotografami, z którymi od dawna chciałam coś sklecić, całkowicie moje autorskie pomysły wszystkiego, a do ogarnięcia będę mieć 6-7 modelek i 7 godzin sesji na to jestem tak podjarana i nie mogę się doczekać, że nie wiem czy dziś usnę w końcu będę mogła zrealizować większość moich sesyjnych pomysłów, które mi się w głowie zbierały już od paru miesięcy
Gratulacje
Koniecznie pochwal się efektami
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:06   #142
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś przytuli mam całe plecy w alergicznej wysypce, najbardziej na ramionach. Skóra mnie piecze i swędzi. Jakby mi ktoś kaszę pod skórę wysypał...obawiam się że to na roztocza i nic nie pomoże muszę do derma się zapisać...
Wapno jest odczulające, może pomoże Mam nadzieję, że szybko przejdzie
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:10   #143
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście skóra się praktycznie oczyściła (ale tfu, tfu, nie zapeszam!), na czole mi dogorywa, został tylko policzek. Tylko u mnie też stresik ma coś do powiedzenia (a jednak zaczęłam się stresować wtorkiem), ale przynajmniej mnie nie bierze na słodkie przed okresem
witam

Trust przypomnij mi jak poradziłaś sobie z tym wysypem na czole ja mam takie niespodzianki na czole już prawie miesiąc i za cholerę nie mogę się tego pozbyć pomóżcie
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:15   #144
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
teoretycznie wszystko ... w tym biurze panuje taka zasada, że jak kogoś nie ma (jest na urlopie a mnie nie było teraz 3 dni) to wszystkie złe rzeczy są winą tego kogo nie było (bo to pewnie ja zrobiłam). Jak nie ma innej osoby to wina jest zwalana na tego kogo nie było..

Koleżanka wczoraj do mnie dzwoniła i mnie 'przygotowała', że dostane ochrzan. Powiedziałam jej, że ma 'szukać innego winnego' ... Ciesze się, że mam tam umowe tylko do 7 września.
O kurczę, współczuję atmosfery Czasami jeszcze bywa tak, że stara ekipa coś robi w m-scu pracy na odwal, a w razie czego się zasłania, że to pewnie ta 'nowa' osoba zrobiła
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:25   #145
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Selfish, to nagraj
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:26   #146
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez anehu Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
wystroiłam się , wymalowałam i jestem gotowa na podbój sklepów
a znając życie to nic nie kupie - też tak macie, że jak się nastawicie na jakies większe zakupy to potem sie okazuje, że w sklepach nie ma kompletnie co kupić??

a jak wrócę to muszę maliny z działki zerwać i na sok postawić
U mnie jest tak, że jak jestem bez grosza to mi się wszystko podoba, a jak mam jakieś pieniądze i coś bym kupiła to jak na złość same paskudy w sklepach
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:28   #147
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
W ogole to mam ochote sobie w leb strzelic
Sluchajcie. Pisalam w ostatnim poscie o Birchboxie, ze przyslali mi probki szamponu i odzywki Shu Uemura. Na jeden raz, oczywiscie, nawet nie travel size. Ale do rzeczy. Szampon i odzywka kosztuja odpowiednio 48 i 68 dolarow!
Uzylam wczoraj i wlosy mam piekne jak malo kiedy
Może poszukaj na ebayu? czasem trafiają się fajne okazje

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
A niektórzy czytają, ale i tak nie komentują. Być może nie mają nic odkrywczego do napisania Znam ludzi, którzy komunikują się tylko wtedy, gdy uważają to za sensowne. Gdy się z czymś zgadzają, to o tym nie mówią/nie piszą. Wystarczy popatrzeć na Wizażu, ile osób ma konta, ile podczytuje dany wątek, ale nic w nim nie pisze
Ja własnie tak mam. Jesli mój komentarz ma byc kolejnym z rzędu, w którym będzie napisane - ale pięknie, wspaniale, cudownie itp [bo takie mam odczucia oglądając np. makijaż], albo: ładny kolor... - to sobie odpuszczam

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Ale też nie widzę sensu reklamowania konkursu jako dla amatorek, skoro wybrali większość osób, które zajmują się tym zawodowo (a już w ogóle nie rozumiem tego, że jedna zabiera ze sobą własną modelkę, bo to jest nie fair w stosunku do pozostałych uczestniczek, które nie mają takiej możliwości i mają tylko nadzieję, że przypisana im modelka będzie miała plastyczną buzię). Te dziewczyny mają za sobą oprócz szkół, lata praktyki, sesje dla uznanych fotografów, również komercyjne, malują do prestiżowych pokazów mody (jak np. Kupisza) oraz na różne eventy (jak np. Playboy), a także wygrywają ogólnopolskie konkursy. Patrząc na mnie, osobę bez wykształcenia w tym kierunku, która uczy się obserwując i eksperymentując, a od czasu do czasu maluje również znajome to jest niezła przepaść. I chociaż mam w sobie wiele pasji i kreatywności, to pod względem technicznym one totalnie mnie wyprzedzają. Choć ogółem patrząc na ich prace, to nie jest to nic, z czym ja bym sobie nie poradziła, ani sama nie potrafiła zrobić.
Tak się zastanawiam nad tym i może po prostu komisja konkursowa była na tyle leniwa, że nie sprawdzała kwalifikacji dziewczyn zgłaszających się [w sumie ile to by było roboty, tak każdego sprawdzić, a i wyniki nie zawsze miarodajne], tylko polecieli po najprostszej linii oporu czyli oceniali jedynie dostarczony materiał zdjęciowy?
A jak było to określone w regulaminie konkursu? Był punkt jasno mówiący o tym, że osoby z danym wykształceniem czy pracujące w zawodzie nie mogą uczestniczyć?
Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Czarna jest zdania, że jak inni kradną to ona też może..
Zabije kogoś bo on też zabija ...

Wykształcona .. przyszła prawniczka.


Zablokowała mnie plus wywaliła komentarze.


Dziewczyny UWAŻAJCIE bo wg wielkiej prawniczki nasze zdjęcia mogą być używane BEZPRAWNIE bez żadnych konsekwencji...


Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Skoro mowa o własnych kącikach to ja bym chciała taki:

Uwielbiam takie szafy wbudowane
Musze pomyśleć nad podobnym rozwiązaniem, kiedy będę się przeprowadzać
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:40   #148
9dc519fadc633b7a757b4798db7309973aba49fa_66c3ce7215651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Aaależ mi się miło zrobiło
Joko chce zorganizować konkurs na manicure, zapytali, czy będę ich "niezależnym ekspertem", tzn. czy wybiorę później 5 zwycięskich prac Czuję się doceniona ^^
9dc519fadc633b7a757b4798db7309973aba49fa_66c3ce7215651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:44   #149
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

[1=9dc519fadc633b7a757b479 8db7309973aba49fa_66c3ce7 215651;36064164]Aaależ mi się miło zrobiło
Joko chce zorganizować konkurs na manicure, zapytali, czy będę ich "niezależnym ekspertem", tzn. czy wybiorę później 5 zwycięskich prac Czuję się doceniona ^^[/QUOTE]

Noo super
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:44   #150
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Hej
dzisiaj to sobie pospalam
Cytat:
Napisane przez Karen15 Pokaż wiadomość
Aparat ortodontyczny
Po kazdej wizycie u ortodontki strasznie bolą mnie zęby. Raz bardziej raz mniej, ale teraz to jest straszliwy ból. Pół nocy nie spałam, a tabletki nie pomagają.
Przez najbliższe dni będzie dieta, bo nie jestem w stanie jeść. No chyba, że jogurty[COLOR="Silver"]
No to współczuję, nie nosiłam a powinnam ;/ bo mam krzywe zębiska na dole i jeden na górze ale musiałabym ze 2-3 zęby wyrwać :/ boję się jak cholera
Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
OK, no to zaczynam przygodę z Photoshopem. Może blog na tym zyska. Doradzicie od czego zacząć jeśli wcześniej nie miało się do czynienia z tym programem? Może znacie jakieś fajne strony z tutorialami dla początkujących?
Na yt poszukaj ja czasem przeglądam, nie mam ps'a co prawda, bo jakoś dla mnie to za trudne się wydaje. Ale jest dużo pomocnych rzeczy na yt lub ogółem w internecie przewodników typu ktos pokazuje jak cos wykonac ;P
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.