Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-18, 17:45   #121
Gosiur87
Raczkowanie
 
Avatar Gosiur87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 37
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez maadaa Pokaż wiadomość
wcale Cie nie ponioslo ja dwa miesiace twisterka i 12 cm mniej w talii wiec do dziela ;D
O kurcze - to mnie zmotywowałaś! Dzisiaj nabyłam Twister
A brzuszek też Ci się "spłaszczył"? Brzuszek to moja największa zmora Trochę się zapuścił...
__________________
The best is yet to come!
Gosiur87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 17:52   #122
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Dzisiaj naprawiłam hula wiec mam w planach 15 minut i 10 tweestera jeśli dma rade
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 18:02   #123
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez niuniaaaaaaa Pokaż wiadomość
hej lasoa...... jak Ty to zrobiłaś??? hmmm???powiedz, proszę
hula hop duzo ruchu, slodyczy zero, brzuszki i rozne cwiczenia na brzuch
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 20:16   #124
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

witam też chce się dołączyć
wsiowy_gupek jakbym chciała mieć taki brzuszek jak Ty!
tzn mój nie jest taki zły, ale troche za bardzo odstaje, no i jak siadam to dzieli sie na trzy fałdki, strasznie to wygląda chciałabym też mieć większe wcięcie w talii
tylko ciężko mi ruszyć d... taki ze mnie leń, zawsze dużo planuje a później nic z tego nie wychodzi bo mi sie nie chce, dlatego nic konkretnego nie zakładam, ogólnie będę zwracać większą uwage na to co jem i jakoś więcej się ruszać, zobaczymy co i czy coś w ogóle z tego wyjdzie
dzisiaj już troche późno więc zaczynam od jutra
pozdrawiam
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 21:34   #125
ilona88
Raczkowanie
 
Avatar ilona88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez maadaa Pokaż wiadomość
wcale Cie nie ponioslo ja dwa miesiace twisterka i 12 cm mniej w talii wiec do dziela ;D
A o jakiej porze ćwiczyłaś na tywisterze? Rano naczczo czy nie ma to znaczenia?
__________________
61--60--59--58--57--56--55--54
ilona88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 21:43   #126
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Przyznaję Twisterek to świetna rzecz. Cwiczyłam na nim co 2 dzień po 2 tygodniach zmniejszyły się boczki i mam większe wcięcie w talii. Ciężko mi napisac ile dokładnie zrzuciłam dzięki niemu, bo wykonywałam i inne cwiczenia. No ale 3 cm w talii mniej oraz 4 cm z boczków
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 08:13   #127
evaah1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 215
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Dziewczynyyy załamka
stanęłam dzisiaj rano na wadze i .... 57,2 ((( nic nie drgnęła nic!!! a cwicze codziennie malo jem co mam jeszcze robic? malo tego bylam na zakupach i jak zalozylam obcslą sliczna bluzke, i ujrzalam te boki wylewajace sie ze spodni to mi sie dechcialo wszlkich zakupow zalamana jestem;(
__________________
evaah1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 08:35   #128
AERDNA
Raczkowanie
 
Avatar AERDNA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z głębi serca...
Wiadomości: 382
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez evaah1 Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy załamka
stanęłam dzisiaj rano na wadze i .... 57,2 ((( nic nie drgnęła nic!!! a cwicze codziennie malo jem co mam jeszcze robic? malo tego bylam na zakupach i jak zalozylam obcslą sliczna bluzke, i ujrzalam te boki wylewajace sie ze spodni to mi sie dechcialo wszlkich zakupow zalamana jestem;(
W jakim sensie mało jesz ?

Może właśnie jesz zbyt mało ? Odchudzać się, to nie znaczy jeść mało, tylko jeść z głową. 5-6 posiłków dziennie, co 2,5-3 godz.

Kiedy jemy mało, nasz organizm przyzwyczaja się do tego i "wie", że nie dostanie już tyle, ile kiedyś. W związku z tym, zostawia sobie ok. 0,5 tego, co zjasz. Robi to w celu zmagazynowania.

Natomiast, gdy jemy 5-6 posiłków, to organizm "wie", że nie musi nic odkładać, bo za kilka godz. dostanie kolejny posiłek.
AERDNA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 10:50   #129
evaah1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 215
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

no własnie tak jem, 5 malych posilkow, mam prace biurowa wiec to nie problem zjesc sniadanie o 7 nastepne o 9 potem o 12 potem o 15 i o 18 ostatnie , hektolitry wody czerwona herbatka chyba ze poprostu trzeba poczekac na rezultaty kilka tygodni....
__________________
evaah1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 11:36   #130
AERDNA
Raczkowanie
 
Avatar AERDNA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z głębi serca...
Wiadomości: 382
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez evaah1 Pokaż wiadomość
no własnie tak jem, 5 malych posilkow, mam prace biurowa wiec to nie problem zjesc sniadanie o 7 nastepne o 9 potem o 12 potem o 15 i o 18 ostatnie , hektolitry wody czerwona herbatka chyba ze poprostu trzeba poczekac na rezultaty kilka tygodni....
A co jesz ?
Może to wina Twojej diety ?
AERDNA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 11:47   #131
Anabeth
Raczkowanie
 
Avatar Anabeth
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 93
GG do Anabeth
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

ja wczoraj zamówiłam sobie twisterka na all ehh mam nadzieje ze pomoze, bo juz naprawde nie wiem co mam robic zeby ten brzuch zrzucic a do wakacji zostal przeciez juz tylko miesiac
__________________
AKCJA DBAM O SIEBIE

Od 10 maja
Talia:
75 .. .. .. 65cm

Brzuch:

89 .. .. .. 79cm

Biodra:
90 .. .. ..


Anabeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 12:10   #132
evaah1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 215
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

platki muesli z jogurtem lub grahamki, jakies owoce, na obiad no to normalne rzeczy, miesko najczescej drobiowe, lub rybka, sałatka, ziemniaki, duzo salatek jem i owocow. moze to te muesli z jogurtem ? kurcze nie wiem, zwalam na razie wine na tabletki antykoncepcyjne.
__________________
evaah1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 13:44   #133
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

laseczki...powiedzcie mi, skąd macie swoje hula hopki? Używacie tych "masujących" co są do kupienia na allegro? Bo korci mnie żeby sobie właśnie HH sprawić, ale te "kulki masujące" trochę mnie przerażają Z drugiej strony nigdzie nie widziałam "normalnego" HH o większej średnicy, a małym nie daję rady kręcić - ponoć to normalne bo osoby dorosłe muszę mieć właśnie większą średnicę.
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 13:47   #134
klawdiachauchat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 30
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

lekki trening na siłowni, na przykład easy line, ale za to codziennie. plus jakiś suplement z ananasem, chromem czy jaki tam, dużo jest teraz na rynku i efekty powinno być widać nawet po dwóch tygodniach. jeszcze żel ujędrniający na brzuch i voila.
klawdiachauchat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 13:50   #135
maadaa
Rozeznanie
 
Avatar maadaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 597
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez venealin Pokaż wiadomość
laseczki...powiedzcie mi, skąd macie swoje hula hopki? Używacie tych "masujących" co są do kupienia na allegro? Bo korci mnie żeby sobie właśnie HH sprawić, ale te "kulki masujące" trochę mnie przerażają Z drugiej strony nigdzie nie widziałam "normalnego" HH o większej średnicy, a małym nie daję rady kręcić - ponoć to normalne bo osoby dorosłe muszę mieć właśnie większą średnicę.

u mnie duże hula (średnica 90 cm) były w Leclerc, a małe kupiłam w papierniczym za piątaka, tylko że chyba jest dla mnie za małe...
__________________
studentka UWr: pedagogika wczesnoszkolna i kształcenie zintegrowane

http://www.suwaczek.pl/cache/bed1d6e3ea.png

maadaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 15:02   #136
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

ja juz tez obcxsilam twistera i tak sie napalailam ze bede truc mezowi glowe zeby po niego ppjechac w piatek bo sie okazuje ze moge odebrac na miejscu

mam jedynie pytanie do madaa.. jak wykonywalas te cwiczenia na twiesterze? tzn trzymalas sie czegos i obrazalas tułów? pytam bo jak napisaas 300 obrotów na minute to chyba nie trzymaja sie czegos mozna sie przewrocic?

o hula hop tez myslalam ale ja jestem jakas lewa ja nie umiem krecic jakos tak zeby te kolko sie krecilo tylko mi spada

evaah nie wiem ile sie odchudzasz...???

ja ci napsize z moejgo doswidczenia ze na efekty trzeba czsu min mc...
ja nigdy sie nie odzudzalam jedynie po ciazy,
przytylam 20 kg ( o zgrozo) i to nie byla raczej woda która rzekomo zatrzymuje sie podczas ciązy tylko moje jedznie po nocach, ochotki na zapiekanki o 2 w nocy czy pizze i inne badziewia daly sie we znaki... jak urodzilam i weszlam na wage 3 dni po to malo zawalu nie dostalam 74 kg!!! no ale mysle sobie podono kobiety szybko traca wage i w ogole ta woda zatrzymana i jak sie karmi to leci itp w dol...

3 mc minely a tu nic nadal 74 , zalamana... rozmiar 42/ 44 ( a zawsze nosilam 38) doznalawalam zalamania w przebieralniach.

po 3 mc stwierdzialam ze zrobic cos musze... ( karmienie nic nie dalo tzn nie karmilam duzo bo zanikal pokarm)
i po 3 mc poczytalam troche tu i tam i stwierdzialam ze musze jesc 5 posilkow co 3-4 h.. i tak zrobilam jadlam 8 rano potem 11 potem 14 potem 17 potem 20 ... tzn ranio siadane potem jogurt i owoc potem obiad potem jakis podwieczorem potem kolacja nie jadlam chleba tylko zamienilam je deseczkami chleb sporadycznie juz jak mi deseczki sie nudzily, ziemniaki to tak jeden dwa dla smaku a tak to kupa warzyw i owoce.. nie bylam taka swieta bo czasem tez podjadalam, a raz w tyg pozwalam sobie zjesc cos slodkiego.. normalnie sie piatku doczekac nie moglam zeby zjesc troche ciastek
a do tego 3 raz w tyg bieglama na basen..

i efekt byl po mc 5 kg w dol... kolejne juz jako poszlo az doszlam do 57 po pol roku i stanelo... ale przestalam sie odchudzac bo juz mi sie nie chcialo hehehe no i teraz znow chce do 50 dojsc

takze widzisz na efekty trzeba czekac...
innym idzie szybko innym wolniej a ze siedzisz no to tym bardziej wolniej idzie...

nie zalamuj sie

ja sobie teraz zrobilam kawe bo glowa mnie napiernicza ze juz musialam... sila wyzsza..

dzis wypada mi pora biegania a raczej marszu bo pierwszy raz to za wiele nie pobiegne ale dobre to niz ogladac tv i siedziec na pupie

znalalzm jeszcze w szafce dwa kremy uderniajace co prawda jeden na biust drugi uda ale co za roznica to je wykorzystam na brzuch

jesu jak mi sie marzy ladny brzuszek... a nie flaczek
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2009-05-19 o 15:04
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 21:03   #137
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez maadaa Pokaż wiadomość
u mnie duże hula (średnica 90 cm) były w Leclerc, a małe kupiłam w papierniczym za piątaka, tylko że chyba jest dla mnie za małe...
A ja kupiłam w TESCO 90 cm

Ja rozmyślam nad zakupienie serum z eveline ale tego rozgrzewającego..Miała z Was któraś? Jak efekty wrażenie?
Chłodzące jest boskie, ale nie moge znieść zimna
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 07:52   #138
maadaa
Rozeznanie
 
Avatar maadaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 597
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ja juz tez obcxsilam twistera i tak sie napalailam ze bede truc mezowi glowe zeby po niego ppjechac w piatek bo sie okazuje ze moge odebrac na miejscu

mam jedynie pytanie do madaa.. jak wykonywalas te cwiczenia na twiesterze? tzn trzymalas sie czegos i obrazalas tułów? pytam bo jak napisaas 300 obrotów na minute to chyba nie trzymaja sie czegos mozna sie przewrocic?

o hula hop tez myslalam ale ja jestem jakas lewa ja nie umiem krecic jakos tak zeby te kolko sie krecilo tylko mi spada

evaah nie wiem ile sie odchudzasz...???

ja ci napsize z moejgo doswidczenia ze na efekty trzeba czsu min mc...
ja nigdy sie nie odzudzalam jedynie po ciazy,
przytylam 20 kg ( o zgrozo) i to nie byla raczej woda która rzekomo zatrzymuje sie podczas ciązy tylko moje jedznie po nocach, ochotki na zapiekanki o 2 w nocy czy pizze i inne badziewia daly sie we znaki... jak urodzilam i weszlam na wage 3 dni po to malo zawalu nie dostalam 74 kg!!! no ale mysle sobie podono kobiety szybko traca wage i w ogole ta woda zatrzymana i jak sie karmi to leci itp w dol...

3 mc minely a tu nic nadal 74 , zalamana... rozmiar 42/ 44 ( a zawsze nosilam 38) doznalawalam zalamania w przebieralniach.

po 3 mc stwierdzialam ze zrobic cos musze... ( karmienie nic nie dalo tzn nie karmilam duzo bo zanikal pokarm)
i po 3 mc poczytalam troche tu i tam i stwierdzialam ze musze jesc 5 posilkow co 3-4 h.. i tak zrobilam jadlam 8 rano potem 11 potem 14 potem 17 potem 20 ... tzn ranio siadane potem jogurt i owoc potem obiad potem jakis podwieczorem potem kolacja nie jadlam chleba tylko zamienilam je deseczkami chleb sporadycznie juz jak mi deseczki sie nudzily, ziemniaki to tak jeden dwa dla smaku a tak to kupa warzyw i owoce.. nie bylam taka swieta bo czasem tez podjadalam, a raz w tyg pozwalam sobie zjesc cos slodkiego.. normalnie sie piatku doczekac nie moglam zeby zjesc troche ciastek
a do tego 3 raz w tyg bieglama na basen..

i efekt byl po mc 5 kg w dol... kolejne juz jako poszlo az doszlam do 57 po pol roku i stanelo... ale przestalam sie odchudzac bo juz mi sie nie chcialo hehehe no i teraz znow chce do 50 dojsc

takze widzisz na efekty trzeba czekac...
innym idzie szybko innym wolniej a ze siedzisz no to tym bardziej wolniej idzie...

nie zalamuj sie

ja sobie teraz zrobilam kawe bo glowa mnie napiernicza ze juz musialam... sila wyzsza..

dzis wypada mi pora biegania a raczej marszu bo pierwszy raz to za wiele nie pobiegne ale dobre to niz ogladac tv i siedziec na pupie

znalalzm jeszcze w szafce dwa kremy uderniajace co prawda jeden na biust drugi uda ale co za roznica to je wykorzystam na brzuch

jesu jak mi sie marzy ladny brzuszek... a nie flaczek
tak jak mówiłam juz w jakimś innym wątku, na początku się trzymałam blatu komody, potem uchwytu a teraz robię tak rękami jakbym biegła i jest ok ) czasem okręcam się dookoła, ale w tym akurat chyba nie ma nic złego ;D

i ja też nie umiem kręcić hula ale się nie poddam!

mi też się marzy niestety najpierw jak miałam 11 lat dostałam sterydy, od tamtej pory miałam 4 razy zwiększaną dawkę, w zeszłym roku doszły hormony.... z rozstępami od leków już nawet nie walczę, bo już za późno (skąd miałam wiedzieć w wieku 12 lat co to jest? ) ale teraz walczę o płaski brzuszek, brak boczków i jędrne ciało jestem na dobrej drodze )

boję się że jak za kilka lat zajdę w ciążę to już nigdy nie stracę tych kg, na tych wszystkich lekach :|
__________________
studentka UWr: pedagogika wczesnoszkolna i kształcenie zintegrowane

http://www.suwaczek.pl/cache/bed1d6e3ea.png

maadaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 08:10   #139
evaah1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 215
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
A ja kupiłam w TESCO 90 cm

Ja rozmyślam nad zakupienie serum z eveline ale tego rozgrzewającego..Miała z Was któraś? Jak efekty wrażenie?
Chłodzące jest boskie, ale nie moge znieść zimna
mialam te serum z eveline. fakt przyjemne i chlodne ale efektow zadnych, to juz lepsze jest z garniera taki zołty żel, super pachnie gapefruitem z tego co sie naczytalam i naogladalam w tv to te wszystie zele wyszczuplajace niezaleznie od ceny nie likwiduja cellulitu ani nie wyszczupalaja a jedyne co robia to napinaja i ujedrniaja skore, wiec np taki eveline czy garnier jest ok bo ładnie pachnie ujedrnia ale nic wiecej, natomiast odradzam drogie produkty bo efekt bedzie taki sam jak uzywanie tanszego. to tylko moje zdanie - jezeli komus to pomoglo to moze poleci i mnie cos skutecznego?

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Ray
dzięki za wypowiedz - pocieszylas mnie w sumie to tak od marca zaczelam cwiczyc a mniej wiecej od kwietnia staram sie jesc 5 razy dziennie (oprocz weekendow bo studiuje zaocznie i zajecia mam od 8 do 20 wiec nie da rady zjesc cos normalnego) nie glodze sie - jem jak jestem glodna i tak wychodzi ze jestem glodna zawsze o tej samej godzinie. fakt- trzeba sie uzbroic w cierpliwosc. i cierpliwie czekac dzieki za wsparcie
__________________
evaah1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 13:06   #140
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

wklejam linka do artykułu który dzisiaj znalazłam

http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=636

osobicie nie wierze w to ze jakąkolwiek dietą mozna spowodować ze brzuch bedzie płaski
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 14:03   #141
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

ja jestem kosmetologiem wiec moge napisac ze zadne kremy nie zkliwiduja celulitu celulit to zbyt zaawansowane schorzenie skorne z ktorym sobie mialby poradzic krem to sa chwyty reklamowe na cellulit najlepszy jest ruch np basen i cwiczenia na uda posladki, systematyczne do tego odpowiednia dieta i masaze... i trwa to dlugo by sie go pozbyć w zaleznosci jaki stopien kto ma... prepearaty mozna stosowac by ujedrniac sobie skore i wspomagac cale te zabiegi( najlepiej z kofeina).

ja sobie dzis wlaczylam te 8 min abs , legs i arms.. tak sie tu zachwycaja i powiem wam ze ja nie wiem jak czytalam ze to niby ciezkie itp... a ja je zrobilam bez problemow wiekszych.. sa momenty ze pala miesnie ale da sie zrobic bez problemu... juz tamileee jest ciezsza wielokrotnie po jej cwiczeniach to na drugi dzien ledwo chodzic moglam
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 21:33   #142
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez evaah1 Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy załamka
stanęłam dzisiaj rano na wadze i .... 57,2 ((( nic nie drgnęła nic!!! a cwicze codziennie malo jem co mam jeszcze robic? malo tego bylam na zakupach i jak zalozylam obcslą sliczna bluzke, i ujrzalam te boki wylewajace sie ze spodni to mi sie dechcialo wszlkich zakupow zalamana jestem;(
skąd ja to znam. Mam dokładnie tak samo. Ćwiczę już z 3 miesiące na siłowni i chodzę na aerobic ale jakoś nie spada mi waga. Ciało niby ładniejsze, ale ten okropny brzuch jest nadal.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ja jestem kosmetologiem wiec moge napisac ze zadne kremy nie zkliwiduja celulitu
a mogłabyś poradzić coś na ujędrnienie biustu?
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 21:51   #143
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Dziś 25 minut hula
40 brzuszków
40 unoszenie bioder x2
100 razy agrafka



Jutro postaram się pokicać na skakance, bo jade na dziłeczke opalać się...
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 02:20   #144
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
skąd ja to znam. Mam dokładnie tak samo. Ćwiczę już z 3 miesiące na siłowni i chodzę na aerobic ale jakoś nie spada mi waga. Ciało niby ładniejsze, ale ten okropny brzuch jest nadal.[COLOR="Silver"]
Mogę się pod tym również podpisać Niestety taka dola tych, którym natura dała w genach ten brzuszek. Wszystko inne wporządku, tylko ON . Ja już sie powoli godze z tym, że płaski jak decha to nigdy nie bedzie A co ja się nawyrabiałam, żeby go zrzucić! Najwieksze efekty dały mi ćwiczenia "chce mieć taki brzuch" by Tamilee Webb . Robiłam je na początku i pamiętam, że w ciągu 2-3 miesiecy straciłam przy nich wiekszość brzusia. Także jeśli ktoś tu chciał szybkich efektów to polecam potrzeba tylko systematyczności

By utrzymać i poprawić ten efekt chodziłam potem ok. rok na siłownie, różne aerobiki, biegałam, ćwiczyłam też zestawy z innych filmików min. 8 min ABS
I co? I... prawie nic . Owszem - kondycja jest, ciałko jako całość ok... a brzuch jaki jest taki został. Dzięki tym wszystkim staraniom wygląda estetycznie, mogę się pokazać w bikini jakoś, ale ideał do jakiego bym chciała się zblizyć to to wciąż nie jest

Mimo wszystko nie poddam się i szykuję do kolejnej batalii Chociaż, żeby kondycję utrzymać. Pogoda teraz bedzie sprzyjac ruchowi, a ja juz mam wakacje jako maturzystka + filmik abs of steel , też od Tamilee, ale jeszcze nie wypróbowany

Trzymajcie się mocno w krucjacie anty-brzuchowej Trzeba podbić plaże w tym roku
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 06:23   #145
evolet90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 203
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Hej ja też się zapisuje do ćwiczeń.
Nie chcę schudnąć bo jestem chuda i w sumie nie jest źle...
Ale chciałabym poprawić wygląd ciałka zawsze miałam fioła na punkcie brzucha chciałabym żeby nie był zwykłym brzuchem tylko wyrzeźbionym i jędrnym dlatego też zaczynam ćwiczyć.
Wczoraj ćwiczyłam(dopiero zaczynam po długiej przerwie nie ćwiczenia) taki zestaw z gazety SHAPE , którą ubóstwiam jestem tam pełno różnych porad dietetycznych i zestawy ćwiczeń i płyty z fajnymi ćwiczeniami i powiem wam,że te ćwiczenia sprawiły mi wielką trudność zero kondycji = załamka.
Ale będę ćwiczyć trzy razy w tyg. przez dwa tygodnie tak na rozruszanie a potem stopniowo będę wprowadzać inne ćwiczenia.

anna987 kiedyś chciałam sobie kupić trampoline i pewnie sobie ją kupie ale powiedz mi jak efekty? można się przy tym zmęczyć?


venealin właśnie ja mam hh anionowe z allegro jest wielkie i powiem Ci,że jak nim kręcę to tak mnie brzuch boli,że aż sama się z bólu skręcam ale jestem pewna,że jak będę codziennie praktykowac to brzuszek się przyzwyczai.
Wklejam zdjęcia swojego brzuchola
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7300624.jpg (47,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7302600.jpg (54,5 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7302603.jpg (46,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7302606.jpg (44,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7302607.jpg (53,0 KB, 49 załadowań)
__________________
skąd ten świat tyle zła w sobie ma?
http://pies-ozzy.blog.onet.pl/

handel dobry,handel zły?
http://forum.empatia.pl/viewtopic.php?f=8&t=783

PoczątkującaWegetarianka

Edytowane przez evolet90
Czas edycji: 2009-05-21 o 06:24
evolet90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 08:20   #146
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

dziewczyny ja mam troszke inne pytanie nie dotyczace w sumie odchudzenia brzuszka ale jego wygladu

brzuch mi ogolnie najwolniej tyje i najszybciej chudnie, dlatego wiekszego problemu z nim nie ma (za to nogi nadrabiala za brzuch w zupelnosci)

u dolu costam jakis tluszczyk waleczek itd jest (ale to juz poczytalam jak spalic), dalej dosyc waska talia (przy mojej normalnej wadze jest z 62-63 cm) a wyzej wystajace żebra nawet jak normalnie stoje to mozna wszystkie policzyc sa jakies cwiczenia na wyrobienie tam jakis miesnie zeby te zebra schowac

(glupio to wyglada jak do talii nie za duze piersi, sterczace zebra a u dolu coraz grubiej i grubiej )
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 08:58   #147
Marta88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 110
GG do Marta88
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Witam jestem na tym temacie pierwszy raz skusiło mnie to że juz nie moge patrzeć na moj brzuch.. z góry przepraszma jak zadam pytanie ktore juz było ale do konca jeszcze nie zdąrzyłam wszystkiego przeczytać

Po pierwsze co to jest ten twister?
a po 2 CO MAM ZROBIĆ BY SPALIĆ TŁUSZCZ NA BRZUCH

chodze na zajecia TBC I BPU do klubu fitnes ale przecesz to nie wystarczy może wy już macie sprawdzone ćwiczenia które daja efekty.. A6W nie jest dla mnie nie mam co wyrabiac bo mam tłuszcz zamiast mieśni

Błagam o POMOC
Marta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 08:59   #148
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Mogę się pod tym również podpisać Niestety taka dola tych, którym natura dała w genach ten brzuszek. Wszystko inne wporządku, tylko ON . Ja już sie powoli godze z tym, że płaski jak decha to nigdy nie bedzie A co ja się nawyrabiałam, żeby go zrzucić! Najwieksze efekty dały mi ćwiczenia "chce mieć taki brzuch" by Tamilee Webb . Robiłam je na początku i pamiętam, że w ciągu 2-3 miesiecy straciłam przy nich wiekszość brzusia. Także jeśli ktoś tu chciał szybkich efektów to polecam potrzeba tylko systematyczności

By utrzymać i poprawić ten efekt chodziłam potem ok. rok na siłownie, różne aerobiki, biegałam, ćwiczyłam też zestawy z innych filmików min. 8 min ABS
I co? I... prawie nic . Owszem - kondycja jest, ciałko jako całość ok... a brzuch jaki jest taki został. Dzięki tym wszystkim staraniom wygląda estetycznie, mogę się pokazać w bikini jakoś, ale ideał do jakiego bym chciała się zblizyć to to wciąż nie jest

Mimo wszystko nie poddam się i szykuję do kolejnej batalii Chociaż, żeby kondycję utrzymać. Pogoda teraz bedzie sprzyjac ruchowi, a ja juz mam wakacje jako maturzystka + filmik abs of steel , też od Tamilee, ale jeszcze nie wypróbowany

Trzymajcie się mocno w krucjacie anty-brzuchowej Trzeba podbić plaże w tym roku
Shee'naz ja mam dokładnie tak samo! Ćwiczę, biegam, trzymam zdrową dietę i co? I efekty są marne, co prawda trochę zrzuciłam i mięsnie na brzuchu mam, ale są ukryte pod warstwą tłuszczu Jak czytam, że niektóre dziewczyny porobią sobie trochę brzuszków i brzuch płaski, to mi się wyć chce U mnie to też genetyka, siostra też ma otłuszczony brzuszek. I tak jak ty najbardziej zadowolona jestem z Tamilee- chociaż teraz to już dla mnie trochę za łatwe, muszę sobie poszukać cieższych ćwiczeń. No ale z drugiej strony nic nie muszę robić, żeby mieć ładne, szczupłe nogi bez celluitu Coś za coś
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 09:23   #149
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
No ale z drugiej strony nic nie muszę robić, żeby mieć ładne, szczupłe nogi bez celluitu Coś za coś
zazdroszcze
brzuch to tylko z 15% naszego ciala a nogi blisko pół (do wzrostu) to tak w całości masz idealniejsze cialko niz dziewczyny z fajnym brzuszkami a niefajnnymi nogami dobra teoria?
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 09:48   #150
evaah1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 215
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez Marta88 Pokaż wiadomość
Witam jestem na tym temacie pierwszy raz skusiło mnie to że juz nie moge patrzeć na moj brzuch.. z góry przepraszma jak zadam pytanie ktore juz było ale do konca jeszcze nie zdąrzyłam wszystkiego przeczytać

Po pierwsze co to jest ten twister?
a po 2 CO MAM ZROBIĆ BY SPALIĆ TŁUSZCZ NA BRZUCH

chodze na zajecia TBC I BPU do klubu fitnes ale przecesz to nie wystarczy może wy już macie sprawdzone ćwiczenia które daja efekty.. A6W nie jest dla mnie nie mam co wyrabiac bo mam tłuszcz zamiast mieśni

Błagam o POMOC
hej MARTA88
Twister to takie kolko na ktorym sie staje i skreca , wten sposob sie cwiczy talie. efekt (chyba podobny)cos jakbys stanela i robila skrety tłowia. wedz sobie na allegro i wpisz twister to sie ukaze Tqoim oczom
a zeby spalic tluszcz na brzuchu- dieta, i duuuzo wszelkiego ruchu +cwiczenia na brzuch i talie aby ja wyrzezbic.
ja natomiast mam pytanie czym jest agrafka o ktorej juz kilka dzieczat wczesniej pisalo??
__________________
evaah1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.