Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-26, 17:27   #121
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
5 kostek rocznie to nie tak malo, ja chyba z kostkę rocznie i uważam, że jestem wielbicielką masła.
No jak się robi zasmażkę do kalafiora czy sos bechamelowy dla kilku osób, to jednak trochę masła schodzi. Na kanapkach nie jem masła nigdy.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 18:03   #122
patricia_ventura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 404
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Chyba zrobie zapasy masla stad przed powrotem do Polski, skoro tu tak drogo 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patricia_ventura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 18:06   #123
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Ja wtym roku wiśni w ogóle nie jadłam, czereśnie 2 razy(w sumie 0,5kg,gdy normalnie wszystko schodzi u mnie w ilościach hurtowych),truskawki owszem, ale tu nie zalowalam pieniędzy w końcu raz się żyje. Jem dużo arbuza bo w miarę tani i bobu ale to tylko dlatego, że co kilka dni dostaję od producenta za free. Ceny na rynku w Poznaniu: czereśnie 16-22, truskawki były po 8-12, porzeczki 8-10, warzywa w zasadzie 4zł za kg lub szt(np.kalafior,niezbyt duży). Na szczęście zrobili na moim rynku wyprzedaże towaru z dnia poprzedniego za 50%.
Mam nadzieję na maliny i borówki z mamy ogrodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 18:50   #124
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 121
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

ja jem w tym roku głównie melony (jakoś wyjątkowo tanio kupuję, jak nigdy) arbuzy i głównie brzoskwinie i nektarynki bo tez tanie, kupuje miedzy 3-4 zł/kg.Czyli zagraniczne owoce. :/
Truskawek się nie najadłam, może z 1/4 tego co w tamtym roku, czereśni tez ze 2 razy, czasami agrest i kupuję porzeczki i maliny u nas maliny po 9 zł za większy koszyczek. Wiśni nie kupowałam, dla mnie wiśnia to powinien być najtańszy owoc. 12 zł/kg... nie kupię.
Kupuje śliwki (kocham) na razie po 8 zł/kg. Może stanieją

I nie mogę kupić kabaczków, nigdzie nie ma, a taką mam ochotę.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 19:04   #125
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

u mnie wiśnie były po 6, ale w moich okolicach wiśnie obrodziły. Ciekawa jestem czy będą polskie brzoskwinie w tym roku. Czekam na śliwki i gruszki nasze, "od chłopa".
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 19:20   #126
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 582
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Dziewczyny, a gdzie kupić najtaniej pistacje?
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 19:23   #127
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
U mnie (Katowice) wiśnie za 13zł ale ponoć można dostać gdzieś po 9 (takie niezbyt ładne).
Zaskoczyła mnie cena jagód - 40 zł za kg a borówki 23 zł (osiedlowy Lewiatan). Chcielismy robić wiśniówkę ale póki co to nam się nie opłaca
Ja ogolnie bez owoców moge żyć ale lubię coś sezonowego pojeść jednak w tym roku króluje u nas arbuz - da się kpić słodki, mięsisty w dobrej cenie.
Tak wysoka cena czarnych jagód według mnie wynika z tego, że po prostu w tym roku nie obrodziły. Sama chodzę na jagody do lasu i w porównaniu do tego, co było w ubiegłych latach to bida z nędzą. Mało sztuk na krzaczkach i małe rozmiary. Teraz już się całkiem kończą.

U mnie wiśnie po 9 zł. Czereśnie to przez cały sezon jakieś kosmiczne ceny miały. Jadłam dwa razy i to kupione po taniości, bo nie pierwszej jakości. Maliny 6 zł za mały koszyczek. Na szczęście pomidory już tańsze (jestem miłośniczką), malinowe były po 3,50 - 4 zł za kg.
Masło jemy na co dzień, ale już przerzucamy się na roślinne, a te prawdziwie dajemy tylko ewentualnie ''do smaku'', bo oszczędzamy.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2017-07-27 o 19:07
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-26, 21:16   #128
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
5 kostek rocznie to nie tak malo, ja chyba z kostkę rocznie i uważam, że jestem wielbicielką masła.
taa no uwielbiasz masło wręcz
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 21:19   #129
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie kupić najtaniej pistacje?
Zdarzają się Lidlu, nawet niesolone.
Można też w sklepach internetowych, ale trzeba uważać, bo bywają zjełczałe.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 10:05   #130
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No jak się robi zasmażkę do kalafiora czy sos bechamelowy dla kilku osób, to jednak trochę masła schodzi. Na kanapkach nie jem masła nigdy.
Kiedyś nie znosiłam masła, nie smarowałam kanapek, teraz nadrabiam.
Na rodzinę schodzi nam kostka tygodniowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 10:26   #131
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;75805311] taa no uwielbiasz masło wręcz [/QUOTE]

Wiem,że to dziwni brzmi no, ale ja nie jestem kanapkowa, do sałatek masło nie bardzo. Jajecznicę jem rzadko. W domu masła schodzi więcej,ale ja to najwyżej jem kostkę na rok. Lubię też śmietanę 18 lub jeszcze bardziej tłustą, ale... latem wcale jej nie jem, wiec też można powątpiewać w to lubienie.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Weszłam w fazę hurtowgo jedzenia cukinii, pomidorów. Na wyjezdzie potwornie tęskniłam za twarogiem. Jak zwykle latem odstawiłam wędliny. Ulubionego królika robię z pomidorami (w zimnych porach roku w śmietanie). Przez 2 tygodnie jadłam hiper świeże ryby i teraz mam rozpuszczone kubki smakowe.
Upiekę dziś znowu kalafiora, do tej pory robiłam to ze 2 razy i nie doczekał dania, zjedzony solo.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-27, 11:54   #132
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Czereśnie na rynku w Nowym Tomyślu (Wielkopolska) 25zł/kg
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 16:18   #133
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Dziś w Poznaniu czereśnie również 25, maliny (250g) 5,jeżyny też małe 6,5,truskawki 14. 500g bobu 4zl, fasolka szparagowa od 5-11.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 23:38   #134
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Ja dziś weszłam do warzywniaka i wiśnie w gratisie z rojem owocówek były za 16zł/kg. Ja używam tylko do przetworów, bo nie lubię na surowo, ale za tyle nie kupię na pewno

Jagody u nas są po 2 dychy za słoik, w zeszłym roku były po 12-15zł. Wybieram się na własnoręczne zbiory w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że udłubię z 5 litrów

Pistacje ostatnio kupowałam przez internet Niestety moi Czesi nie mają
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 07:53   #135
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Upiekę dziś znowu kalafiora, do tej pory robiłam to ze 2 razy i nie doczekał dania, zjedzony solo.
jak robisz tego kalafiora ?
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i WyprzedaĹźe

REKLAMA
Stary 2017-07-28, 10:00   #136
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
jak robisz tego kalafiora ?
Dzielę na różyczki, myję, posypuję solą lub/i innymi przyprawami. Wspaniale pasuje papryka wędzona. Zawijam w folię, ale nie całosć tylko tak po 10 różyczek w jednej. Piekę w nie najwyższej temperaturze jakieś 30-40 minut. A najczęściej to otwieram piekarnik, jak wyczuję zapach kalafiora to wyłączam i zostawiam w tym cieple, aby doszedł.

U mnie już ceny warzyw śmieszne. Ogórki gruntowe po 0,99, papryka biała po 2,50 (bardzo lekka jest). W ubiegłym roku też kisiłam ogórki kupione w identycznej cenie w tym samym sklepie i wyszły rewelacyjne.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-07-28 o 10:05
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 11:05   #137
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Często na obiad piekę kalafiora w całości, bo piecze się akurat tyle co udka kurczaka. Taki kalafior to tak zamiast ziemniaków (tyle, że nie brudzi się rąk). Nawet nie przyprawiam jakoś szczególnie: ot sól, niewiele oleju, papryka wędzona też, pieprz ziołowy bardzo pasuje, ew. gałka muszkatołowa, kumin.

Z kolei na kolację lub przekąskę kalafiora kroję w plastry, bo szybciej się piecze. Układam płasko na blasze z papierem, przyprawy, nawet czosnek, skropione oliwą. Na początku 200 stopni, potem można zmniejszyć.

Przymierzam się do upieczenia kalafiora z jakąś orzechową/sezamową kruszonką.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 11:08   #138
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Dzięki

co do warzyw to mam swój ogródek i polecam- ogórki, pomidorki, nie ma z tym dużo roboty, a przynajmniej ekologiczne.
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 11:16   #139
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Dzięki

co do warzyw to mam swój ogródek i polecam- ogórki, pomidorki, nie ma z tym dużo roboty, a przynajmniej ekologiczne.
No akurat te warzywa trochę pielęgnacji wymagają , ale o cukinii na balkonie to myślę, bo rośnie jak chwast.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Często na obiad piekę kalafiora w całości, bo piecze się akurat tyle co udka kurczaka. Taki kalafior to tak zamiast ziemniaków.
Kalafior jest pyszny i bardzo pożywny. Jest sporo przepisów na "ryż" z kalafiora (nie robiłam) i ciasto na pizzę z kalafiora (też nie robiłam).
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-28, 11:43   #140
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Ja kalafiora jem tylko ugotowanego
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 16:43   #141
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja kalafiora jem tylko ugotowanego
To spróbuj pieczonego ;-)

W tym roku tylko taki jem.
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 16:55   #142
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
To spróbuj pieczonego ;-)

W tym roku tylko taki jem.
Pamiętam jak z rok podchodziłam do pieczonych buraków, a jak zrobiłam to efekt był identyczny- buraki nie doczekały dania, tak jak kalafiory pieczone niedawno, bo same w sobie dobre. Zgadzam się w 100%,że to inny wymiar smaku . Jesienią zrobię podejście do pieczonego selera.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 18:28   #143
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Kupiłam dziś jedno awokado (ok 400g) za 3.4€... tragedia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 19:57   #144
Niekonwencjonalna_blog
ŁYSA_MÓWI
 
Avatar Niekonwencjonalna_blog
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 86
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Nie liczę...bo dostanę zawału.
Jak nie urok to sraczka - powinnam unikac glutenu, laktozy, spulchniaczy bo mam ibs...znalezienie dobrego produktu to albo szukanie po sieci tygodniami, albo drugi koniec miasta. Inaczej portfel umiera.
Staram się kupować na bazarkach olx :P
__________________
Zapraszam na swojego bloga, który jest wsparciem mojej terapii z depresją i pomocą wyjścia z trudnego dzieciństwa.

http://lysamowi.pl
Niekonwencjonalna_blog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 14:53   #145
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Pamiętam jak z rok podchodziłam do pieczonych buraków, a jak zrobiłam to efekt był identyczny- buraki nie doczekały dania, tak jak kalafiory pieczone niedawno, bo same w sobie dobre. Zgadzam się w 100%,że to inny wymiar smaku . Jesienią zrobię podejście do pieczonego selera.
Kiedyś widziałam w jedynym z programów Jamiego Olivera jak zrobił taką pieczeń z selera. Wyglądało to mega apetycznie



Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś jedno awokado (ok 400g) za 3.4€... tragedia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio w ogóle przestałam kupować awokado choć lubię. Nie wiem czy teraz jest jakiś zły czas na awokado czy co, ale co kupiłam to zanim dojrzalo to w środku sczerniało. A zawsze robiłam tak samo, w papierową torebkę i do szafki.

Cytat:
Napisane przez Niekonwencjonalna_blog Pokaż wiadomość
Nie liczę...bo dostanę zawału.
Jak nie urok to sraczka - powinnam unikac glutenu, laktozy, spulchniaczy bo mam ibs...znalezienie dobrego produktu to albo szukanie po sieci tygodniami, albo drugi koniec miasta. Inaczej portfel umiera.
Staram się kupować na bazarkach olx :P
Oj współczuję. Wiem jak taka dieta daje po portfelu W mojej okolicy nie ma nic ciekawego na tym bazarku olx, najwięcej jajek, a te mam od babci.
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 18:51   #146
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Kiedyś widziałam w jedynym z programów Jamiego Olivera jak zrobił taką pieczeń z selera. Wyglądało to mega apetycznie
A jak to mniej więcej wyglądało? Owinąć selera folia aluminiowa i do piekarnika, jak ziemniaki?
Cytat:
Ja ostatnio w ogóle przestałam kupować awokado choć lubię. Nie wiem czy teraz jest jakiś zły czas na awokado czy co, ale co kupiłam to zanim dojrzalo to w środku sczerniało. A zawsze robiłam tak samo, w papierową i do szafki.
Dokładnie to samo zauważyłam, dojrzałe awokado robi sie czarne w środku, poza tym smak jakiś inny kilka wyrzuciłam, bo jeść się dało, a jeszcze parę miesięcy temu zjadalam kilka tygodniowo



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 18:55   #147
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Kiedyś widziałam w jedynym z programów Jamiego Olivera jak zrobił taką pieczeń z selera. Wyglądało to mega apetycznie
.
No w sumie apetyczność wyglądu to kwestia mocno dyskusyjna

http://cookbythebook.pl/jamie-oliver/mozg-zombie/
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i WyprzedaĹźe

REKLAMA
Stary 2017-07-29, 21:54   #148
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 582
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Zdarzają się Lidlu, nawet niesolone.
Można też w sklepach internetowych, ale trzeba uważać, bo bywają zjełczałe.
Dzięki!
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 10:59   #149
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 036
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Ja robię selera w formie frytek pieczonego ( można też bez oleju i soli), do tego marchewki, ziemniaki normalny i słodki, czosnek, pietruszka - mniam

Wróciłam po urlopie i uzupełniałam braki w lodówce, 54 zł za wędliny, dwa mleka, dwa pomidory i kilka koktajlowych, dwa chlebki i malutkie masełko ( u mnie 200 gram w cenach 6.50 - do prawie 9 za irlandzkie) no przecież NIC nie kupiłam
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 16:51   #150
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Ja robię selera w formie frytek pieczonego ( można też bez oleju i soli), do tego marchewki, ziemniaki normalny i słodki, czosnek, pietruszka - mniam

Wróciłam po urlopie i uzupełniałam braki w lodówce, 54 zł za wędliny, dwa mleka, dwa pomidory i kilka koktajlowych, dwa chlebki i malutkie masełko ( u mnie 200 gram w cenach 6.50 - do prawie 9 za irlandzkie) no przecież NIC nie kupiłam
Mnie też te ceny zalamuja. Dużo produktów zdrozalo o kilkadziesiąt groszy. Np mój ulubiony jogurt grecki Bakoma z 3,79 na 4,29 (w Tesco, jest najtanuej), mozarella tarta w Biedronce z 2,99 na 3,29 i tak można wymieniać. O maśle to już nie wspomnę. I jeszcze jak widzę te limity X sztuk lub kg na paragon
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-17 16:55:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.